Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Mums ir izvēle

Ilga Raščevska
20.04.2021.
Komentāri (49)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Covid

26.04.2021. 22:29

Vakcinēties negribat,ierobežojumus neatzīstat.Tad kā apstādināt to sērgu? Ir kāda doma?
Pieņemsim- nebūtu mums "dumjo",kuri grib to poti. Tad kā pārvarēt šo pandēmiju?
Lūdzu- idejas rakstiet! Izskatīšu visus piedāvājumus.

Atbildēt

2+2 cik vajag?

26.04.2021. 20:57

»

skaidrs

mums ir Gobzems


Gobzema bieži teikto varēsim novērtēt, kad tas viss piepildīsies, daudz skaudrāk, ne kā gribētos. Vēl ir laiks šodienas varoņiem, padomāt, kas notiks pēc nākošajām Saeimas vēlēšanām. Kritiens būs satriecoši smags! Gudrās runas, kas skan šodien, būs bijušas tikai nelgu šļupsti!

Atbildēt

Tur kur vajag

23.04.2021. 21:07

»

Adata

Nesatraucaties! Pagaidīsim , lai vakcīnas parāda ko spēj. Šodienas Latvijas avīzē raksts par pētījumiem Latvijas Biomedicīnas centrā , kurā atzīst ka vakcinētie 2x tāpat slimo , parnēsā infekciju un pat mirst. Redzēsim rezultātus Izraēlē un BK. Mūsu kaimiņiem Igauņiem jau arī bija lies vakcinēto procents...


Piekrītu,ka vakcinas varēs novērtēt, ne jau dažu mēnešu, bet gan ilgākā laikā. Tas. ko šodien runā, var izrādīties tikai pieņēmumi. Ja vakcinētais var inficēt citus, arī pats atkārtoti saslimt, liecina, ka viss vēl ir bērnu autiņos tīts! Šeit var būt tikai brīva izvēle, bez 100% garantijas, nevar prasīt piespiedu vakcināciju.

Atbildēt

Es

22.04.2021. 10:33

»

Precīzi

Paldies raksta autorei un paldies visiem tiem, kas šobrīd spēj palikt par cilvēkiem


Daudzi nespēj, sevišķi labi tas redzams Facebook, kur katrs garīgi labilais, uzliekot uz sava profila uzrakstu "Es vakcinēšos", savā prātiņā pārtop teju par svēto. :)) Latvijā netrūkst iztapīgu, bailīgu, pakļāvīgu cilvēku, kuru IQ līmenis ir nedaudz virs lopu apčurātu salmu rādītājiem.

Atbildēt

Es

22.04.2021. 10:30

Šobrīd noteiktās jomās ir samaksātas pēdējās speciālās piemaksas par darbu covid-19 pandēmijas apstākļos. Un visi, kas kādu pusgadu ir normāli pelnījuši un caur savu nabadzību jutušies spiesti ja ne atbalstīt, tad vismaz atklāti nerunāt pretī režīmam un politmafijai, tūliņ atgriezīsies zemo algu un kadru trūkuma skaudrajā realitātē. Debiliķi Latvijas valdībā vienkārši nevarēs apmaksāt šo pasākumu ilgstoši. Nākošajās vēlēšanās uzvarēs kādi jauni populisti.

Atbildēt

autorei

22.04.2021. 05:32

Nesatraucies, to tavu lieko hromosomu nekas nevar piebeigt, tā tev ir uz mūžu!

Atbildēt

interesanti

21.04.2021. 19:56

»

interesanti

Kādus argumentus tu gribēji pret autores spēcīgajiem argumentiem - "viena aita iekšā", "kliķe domā", "Cop-cobē", "ej izvadāt maizi, kāpostus, stādīt mežu, remontēt karuseļus, karot uz Donbasu", "nepiedalīsies genocīdā", "ar vakcīnu piebeigta tā hromosoma


Kāpēc tu atļaujies uzskatīt, ka personīgi es "gribēju argumentus pret cien. Autores spēcīgajiem argumentiem"? Meklē pats(-i) tādus argumentus, kādus tev vajag - neuzbāzies citiem ar savu subjektīvo gribēšanu!

Atbildēt

interesanti

21.04.2021. 18:57

»

nu bet protams

Vari pacensties izmantot lielisko iespēju paklusēt, ja neesi spējīgs neko jēdzīgu argumentēt


Kādus argumentus tu gribēji pret autores spēcīgajiem argumentiem - "viena aita iekšā", "kliķe domā", "Cop-cobē", "ej izvadāt maizi, kāpostus, stādīt mežu, remontēt karuseļus, karot uz Donbasu", "nepiedalīsies genocīdā", "ar vakcīnu piebeigta tā hromosoma"

Atbildēt

nu bet protams

21.04.2021. 15:23

»

nu protams

Vari sākt argumentēt katram Tvaika ielas pacientam, kāpēc viņš nav Napoleons un kāpēc 2x2 nav 22


Vari pacensties izmantot lielisko iespēju paklusēt, ja neesi spējīgs neko jēdzīgu argumentēt.

Atbildēt

Precīzi

21.04.2021. 14:46

Paldies raksta autorei un paldies visiem tiem, kas šobrīd spēj palikt par cilvēkiem!

Atbildēt

Beta

21.04.2021. 07:56

»

Adata

Nesatraucaties! Pagaidīsim , lai vakcīnas parāda ko spēj. Šodienas Latvijas avīzē raksts par pētījumiem Latvijas Biomedicīnas centrā , kurā atzīst ka vakcinētie 2x tāpat slimo , parnēsā infekciju un pat mirst. Redzēsim rezultātus Izraēlē un BK. Mūsu kaimiņiem Igauņiem jau arī bija lies vakcinēto procents...


Prātīgi. Pagaidīsim. Kādu laiku varu nekur nelidot. Braukt ar mašīnu neviens vēl nav aizliedzis. Tūrisms ir nozare, kur apgrozās pietiekami liela nauda, gan viņiem apniks.

Ka tik ar ticību vakcīnai nesanāk kā ar milzīgo Kaimiņa popularitāti (pie tam jau nez kuro reizi), čušs un milzīga vilšanās.

Prātīgie nogaida upes krastā... :)

Atbildēt

Beta

21.04.2021. 07:45

»

Jautājums

Nez, kur šitādus ārstē


Ja esi tas pats Jautājums, kas kā Oļiņiete visur iet ar Dieva vārdu uz lūpām, tad būtu paklusējis... un atcerējies Oļiņietes likteni...

Atbildēt

invaderu patiesība

21.04.2021. 02:00

»

Haralds Kalns

GODS un SLAVA šai sievietei! Paldies par drosmi un patiesību


mūžīga slava kremļa slepkavām par mūsu senču izšaušanu un tukšo dzīvokļu nepamešanu novārtā. Par saldējumu plombīrs un limuzīnu zaporožecs.

Atbildēt

Haralds Kalns

20.04.2021. 22:26

GODS un SLAVA šai sievietei! Paldies par drosmi un patiesību!

Atbildēt

patiesībā

20.04.2021. 22:12

»

hahaha

Trollis sašuta, ka viņa trulo gānīšanos nesāka apgāzt ar pretargumentiem


tieši tā viņi arī izpildās, kā jau debilības centra zombijtroļļiem ierasts.

Atbildēt

Adata

20.04.2021. 20:06

Nesatraucaties! Pagaidīsim , lai vakcīnas parāda ko spēj. Šodienas Latvijas avīzē raksts par pētījumiem Latvijas Biomedicīnas centrā , kurā atzīst ka vakcinētie 2x tāpat slimo , parnēsā infekciju un pat mirst. Redzēsim rezultātus Izraēlē un BK. Mūsu kaimiņiem Igauņiem jau arī bija lies vakcinēto procents , bet trešais vinis ķēra ne pa jokam.

Atbildēt

ziņas no puķina skrepostānas

20.04.2021. 19:58

Urrrā biedri, ģedi vojevaļi, pobeda za nami.
https://youtu.be/4Pu1_ooXZL0

Atbildēt

Zeze

20.04.2021. 19:56

Visskaidrāk smadzenes darbojas tiem, kuri padzīvojuši padomju laikā. Visneaizsargātākie, dumjākie, lētticīgājie un ap pirkstu tinami ir jaunieši - modernās izglītības un ideoloģijas upuri.

Atbildēt

patiesībā

20.04.2021. 19:55

»

hmr

Raksta autore Ilga Raščevska ir no prokrieviskās Rīcības partijas. Taisa sev lētu un bezmaksas PR, un gatavojas Saeimas vēlēšanām. Kad šī partija 2020.gadā kandidēja Rīgas pašvaldības vēlēšanās, tad par to nobalsoja tikai 301 balsotājs...


"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zōnā.

"Ad-hominem" – tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “pret personu”, “pret cilvēku”.

Tas ("ad-hominem") ir agresīvās demagoģijas "instruments", kas tiek vērsts pret konkrētu subjektīvi netīkamu (iedomāti / reāli bīstamu, melni apskaužamu, trulā barā linčojamu un taml.) personu kā uzbrukums tai personīgi, piekopjot tipisku "naida runu" – tā vietā, lai loģiski kontrargumentētu šīs personas proponēto viedokli.

Visbūtiskākais – "ad-hominem" agresīvās demagoģijas jeb šāda veida "naida runas" izmantošana nozīmē šīs destruktīvās riebeklības iniciatora sakāves atzīšanu, kā arī cilvēka cieņu apkaunojošu nespēju (visbiežāk) komunicēt pienācīgi adekvāti (loģiski, respektējami argumentēti un taml. konstruktīvi) ar saviem (iedomātajiem) oponentiem.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

20.04.2021. 19:51

»

hihihi

"Nolādēts, ja esi vīrietis, tad ej izvadāt maizi, kāpostus, stādīt mežu, remontēt karuseļus, karot uz Donbasu… bet esi vīrietis...


Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)..."
/ Anšlavs Eglītis /

...
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

-------

muļķu zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

hihihi

20.04.2021. 19:19

"Nolādēts, ja esi vīrietis, tad ej izvadāt maizi, kāpostus, stādīt mežu, remontēt karuseļus, karot uz Donbasu… bet esi vīrietis!"

Šai urlai un putinsoskai ir dīvaina izpratne par vīriešiem un vīriešu darbu.
Katrā ziņā kāpostu izvadāšana, karuseļu remontēšana un karošana Donbasā ir mēraukla, pēc kuras krievi nosaka "īstu veci". Ja nesmirdi pēc kāpostiem un eļļas, un neesi karojis, tad krievs nav tiesīgs saukties par vīrieti.

Atbildēt

Zuze

20.04.2021. 18:41

Teikšu kā ir, man besī šitās vecenes, kuras sauc citus par aitām, jo viņi uzskata, ka ir jāiet vakcinēties. Felšere Marina, protams, ir gudrības un inteliģences rādītājs- viena pastulba bāba, kura kaut ko bezsakarā murgoja tikai, lai kļūtu slavena un viņu beidzot kāds atrastu FB- es jums teikšu, es jums visu patiesību teikšu... bet nekā jau nepateica! Tā ir katra personīgā lieta- negribi- neej vakcinēties, brauc karot uz Donbasu, dari, ko tu gribi, bet nesauc citus par aitām tikai tāpēc, ka viņiem ir cits viedoklis! Es iepriekš tāpat domāju par vegāniem, zilajiem un zaļajiem- ēd, ko tu gribi, bet ļauj man ēst karbonādi rītā un vakarā- tā ir mana veselība, mana dzīve! Nesaprotu, kāpēc visādas šādas novirzes ir tik agresīvi karojošas ar savu vienīgo, pareizo viedokli?! Un vēl piepin krievus, kuriem neiedeva pilsonību? Tie tad te pie kādiem sāniem?

Atbildēt

hmr

20.04.2021. 18:39

Raksta autore Ilga Raščevska ir no prokrieviskās Rīcības partijas. Taisa sev lētu un bezmaksas PR, un gatavojas Saeimas vēlēšanām. Kad šī partija 2020.gadā kandidēja Rīgas pašvaldības vēlēšanās, tad par to nobalsoja tikai 301 balsotājs.
Un nav pārsteigums, ka prokrieviskā Ilga Raščevska aicina Latvijas iedzīvotājus braukt un karot Donbasā, kā arī aicina visiem Latvijas nepilsoņiem jeb civilokupantiem piešķirt Latvijas pilsonību.

Atbildēt

nu

20.04.2021. 18:29

Jo vienīgi Putins grib, lai mēs te visi no tā kovida nomirstam un tad viņš varēs to Latviju paņemt Krievijas sastāvā.
------------------------------
Nekoķetē ar bezjēgu...jau sen ir paņēmis,jau sen mentalitāte, attīstības līmenis, ir pielīdzinājies šarikoviem. Izej pa centru un paklausies, cik "latviska" ir Rīga ar visiem tās guļamvagonu rajoniem..

Atbildēt

nu

20.04.2021. 18:25

lauķis 20.04.2021. 15:53
-------------------------
Bet lauķim ir izvēle - doties karot uz Donbasu, vai, piemēram, uz Hondurasu, vai Ekvadoru, Venecuēlu, Ķīnu vai Brazīlijas mūžamežiem, kas nu tur vēl palikuši, vai Sibīrijā pie tā svētā tēva, kurš brīvu kopienu dibinājis. JUMS IR IZVĒLE.Padomijā tāda nebija vispār.

Atbildēt

acīmredzams

20.04.2021. 18:17

Ar vakcīnu nav piebeigta, bet jums tā hromosoma vienkārši neeksistē!

"Mums vēl nav ar vakcīnu piebeigta tā hromosoma, kas atbild par intelektu… Mēs vēl esam cilvēki. Mums ir atmiņa un loģiskā domāšana."

Atbildēt

latvietiņš

20.04.2021. 18:03

Nu, kā jūs nesaprotat? Vakcinēties gan noteikti vajag. Vispirms jau tāpēc, ka tā vakcīna taču ir par brīvu. Un tadējos grūtajos laikos noteikti nevajag palaist garām neko tādu, ko var dabūt par brīvu. Tad es vēl lasīju tādu lietu, ka vakcinēšanos atbalstot galvenokārt gudrākie un veiksmīgākie cilvēki ar augstu inteliģences līmeni. Bet vakcinācijas pretinieki esot galvenokārt mazizglītoti neveiksminieki. Un ir taču tik patīkami apzināties, ka esi sevi ierindojis to veiksmīgāko un gudro pulkā. Tāpat nevajag pievilt mūsu valstvīrus, kas tik ļoti mums lūdz vakcinēties. Piemēram, Kariņa kungs - tāds sirsnīgs, labsirdīgs cilvēks. Nu kā var tādam atteikt vai pretim runāt?! Un no potēm nav jābaidās. Es nupat televīzijā redzēju filmu, kur galvenais varonis pēc šādas potes iegūst superspējas un tas ir tik forši. Saka jau, ka nākotne piederot genētiski modificētiem cilvēkiem. Mēs katrs varēsim izvēlēties kādas superspējas gribam iegūt un tad atliks tikai ievadīt preizo spricīti un kādu laiciņu pagaidīt. Bet tie, kuri pretojas vakcinācijai ir vai nu dumji, vai arī Putina aģenti. Jo vienīgi Putins grib, lai mēs te visi no tā kovida nomirstam un tad viņš varēs to Latviju paņemt Krievijas sastāvā.

Atbildēt

izbaudiet

20.04.2021. 18:01

Jums tiešām ir izvēle.Jūtaties paŗliecināta,un neuzbāžaties!

Atbildēt

Okupācija beidzas ar deokupāciju

20.04.2021. 17:38

»

nu

šķiet, ka pie lielā Austrumu kaimiņa. Par tiem izdzītajiem ciemiem - autore pati norāda, ka var iet stādīt mežu, kāpostus un ko vēl ne, lai izdzīvotu.Nevienam laukos ar varu nespieda par labu kurpju cenu, par kapeikām, pārdot mežus, zemi un pajas. Gribējās tai brīdī vecu grabažu nopirkt,nu ta arī pārdeva...


Visos pārējos gadījumos ir okupācijas turpināšana citā iesaiņojumā.
Par guberņu mēs palikām tajā brīdī, kad komunisti Latvijas patriotus nospēlēja un okupantiem pilsonību iedeva.

Atbildēt

Bils Geits

20.04.2021. 17:11

You have no choises! Jums nav izvēles iespēju!

Autore laikam nezin kā daudzi, ka 13/03/20!LV atteikusies, paziņojot ANO, ievērot cilvēktiesības Latvijā. It kā uz pandēmijas laiku un pagaidām. Pandēmiju, vakcināciju, tero-ru ar masveida testēšanu plāno līdz 2030. gadam. Līdz 2025. gadam ar vakcināciju sterilizējot, kastrējot no eidzot vecus cilvēkus, sagraujot to dabisko imunitāti, jāsamani LV iedz. skaits uz pusi.

Atbildēt

lauķis

20.04.2021. 15:53

»

nu

šķiet, ka pie lielā Austrumu kaimiņa. Par tiem izdzītajiem ciemiem - autore pati norāda, ka var iet stādīt mežu, kāpostus un ko vēl ne, lai izdzīvotu.Nevienam laukos ar varu nespieda par labu kurpju cenu, par kapeikām, pārdot mežus, zemi un pajas. Gribējās tai brīdī vecu grabažu nopirkt,nu ta arī pārdeva...


Cilvēks nedzīvo burbulī,cilvēks dzīvo uz zemes.Latvijā cilvēki tika aplaupīti1:400,tika ievesta subsidētā prece,vitējie savu nespēja pārdot,arī bija lielas problēmas ar īpašuma un zemes nodokļu nomaksu.Cilvēkiem iestāstija ka lētāk būšot nopirkt nekā pašam ražot.Nekāds valstiskums te netika atjaunots,no vienas verdzības jaunā.

Atbildēt

nu

20.04.2021. 15:53

turklāt autore iesaka puisim iet karot uz Donbasu, pati varbūt negrib turp doties? Alkst asiņu, sakropļotu un nelaimīgu cilvēku, māšu, tēvu, sievu, bērnu, uz visu cilvēka mūžu? Vai vispār saprot savā paurī, kas tā par cilvēkus paaudzēs kropļojošu nelaimi ir karš? Un šitādi raujas būt par "mesijām" un glābējiem-politiķiem...

Atbildēt

nu

20.04.2021. 15:45

šķiet, ka pie lielā Austrumu kaimiņa. Par tiem izdzītajiem ciemiem - autore pati norāda, ka var iet stādīt mežu, kāpostus un ko vēl ne, lai izdzīvotu.Nevienam laukos ar varu nespieda par labu kurpju cenu, par kapeikām, pārdot mežus, zemi un pajas. Gribējās tai brīdī vecu grabažu nopirkt,nu ta arī pārdeva un nācās braukt vergot, nu tagad tirgo, lai nopirku jaunu grabažu. Visā šajā garajā Ilgas stāstā interesanta lieta ir par 100 tūkstošu nepilsoņu, kuriem netika uzdāvināta pilsonība. Nesaliek pat tik loģiskas lietas kopā, ka tajā brīdī iedodot pilsonību visiem, kas te bija, pirmajās vēlēšanās LV būtu atkal kļuvusi Krievijas guberņa, Latvija, lai kāda tā ir tagad, nebūtu Latvija. Otrkārt, Latvijas valstiskumu atjaunoja, nevis valsts kaut kāda dibināta tika no jauna, un Latvijas pilsoņi nebija vainīgi pie tā, ka šeit bija labāka dzīve kā kādā Krievijas badainā sādžā, un sādžinieki nesās uz "Rietumiem", palikdami šeit uz mūžiem ar visiem pēcnācējiem. Nezinu, cik jauna/veca ir autore un kādā burbulī dzīvojusi, bet nu kritiskā un loģiskā domāšana īpaši nav manāma rakstā. Bet nu lai karogs rokās un jūra līdz ceļiem...

Atbildēt

Augša

20.04.2021. 15:31

Mums ir Krišjānis, Daniels, Egils, Edgars, Sandis un Ināra, par pārējiem pat nerunājot. Kopā mēs to piķi raspiļīsim.

Atbildēt

lauķis

20.04.2021. 15:30

Cilvēkam vienmēr ir izvēle,jo cilvēkam dvēseles tīrība ir augstāka par to dzīvi ko piedāvā vara.Sliktāk ir aitām,kāmjiem,gliemjiem,tie paši skrien durties,jo tie vairs nesaprot ko nozīmē būt cilvēkam.

Atbildēt

labi un saturīgi

20.04.2021. 15:15

Forši norūkts! Cieņa pret Ilgu!

Atbildēt

skaidrs

20.04.2021. 15:09

mums ir Gobzems.

Atbildēt

wow

20.04.2021. 14:58

te skaidri redzams, kua tā aita!

Atbildēt

Pēteris

20.04.2021. 14:54

»

Jautājums

Nez, kur šitādus ārstē


Tu par sevi? Tādus, kā tu neārstē, bet utilizē!

Atbildēt

Jautājums

20.04.2021. 14:21

Nez, kur šitādus ārstē?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...