Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

P.

06.05.2022. 23:20

> Tāpat VDD sadarbībā ar VP pievērsīs īpašu uzmanību personām, kas sēru dienā izmanto Krievijas agresiju simbolizējošus elementus, tajā skaitā "Z" un "V" burtu, Georga lenti un Krievijas Federācijas karogu.

Un ko ta' paši — 9.maijā sauksies attiecīgi par WDD un WP?

Atbildēt

formula

06.05.2022. 22:55

»

valdis

Tas Uzvaras piemineklis nesimbolizē Latvijas okupāciju,bet uzvaru par nacismu,ko nosodīja Nirnbergas tribunālā.Nez vai pareizi to saistīt ar pašreizējo Krieviju,kas ne jau vienatnē bet arī miljoniem citu valstu cilvēkiem tika panākta


Krievija ,diemžēl , nav ne "pašreizējā " , ne "toreizējā ". Tā vienmēr bijusi asiņaina ļaunuma impērija un arī WW2 nelietīga izraisītāja. Krievija nevienu nekad nav "atbrīvojusi " , lai arī Putļers atkal deklarē, ka "atbrīvo " Ukrainu. Mums nav vajadzīgi šo "atbrīvotāju " pieminekļi.

Atbildēt

nu ko brāļi karavīri un seksa māsas apmaiņā pret izglītību?

06.05.2022. 22:18

»

Tiešām?

“ 9. maijs šogad Latvijā ir pasludināts par Ukrainā cietušo un bojā gājušo piemiņas dienu...


tāds pats naids kāds starp ukraiņiem un krieviem, nav gadījumā tāds pats - kā naids starp latviešiem un ukraiņiem? tas kurš latviešus un ukraiņus sauc par brāļiem, ka tie bija brāļi, parāda kopīgs kaps!

Zvani uz ukrainu saviem ukraiņu brāļiem - kāpēc ukraiņu brāļiem nav ukraiņu māsas? bet ukraiņu mātes - vienas bez vīera - ar bērniem? tagad variet tikai par pieciem centiem minūtē

Atbildēt

Zaldis Vatlers- Vatņiks

06.05.2022. 22:04

»

Tiešām?

“ 9. maijs šogad Latvijā ir pasludināts par Ukrainā cietušo un bojā gājušo piemiņas dienu...


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Krievvalodīgie krievi! Latvieši un latvietes! Žīdu nacisti - cionisti!

Atkal ir atnācis 4. Maijs! Bet Latvijas sabiedrība joprojām ir totāli sašķelta!

Latvijas krievvalodīgajiem krieviem visbeidzot ir jāsaprot, ka karš Ukrainā ir atrāvis korķus latviešu vēsturiskām rētām un tās asiņo. Ja saprastu, tas sašķelto sabiedrību nomierinātu.

Bet neceriet, nebūs tā, ka uzreiz radīsies “kara vampīri”, lai atgādinātu par sevi un sašķelto sabiedrību izmantotu savam labumam!

Es lepojoties redzu, cik spēcīga ir latviešu tauta, kurai pazudusi “zemnieku piesardzība”, bet tai vietā parādījusies “NATO līguma piektā panta pārliecība” - nesavtīgi un bez minstināšanās palīdzēt ukraiņu bēgļiem Latvijā, jo visiem tagad ir zināms, ka karš Ukrainā novājina Krieviju, lai tā neuzbruktu Latvijas sašķeltajai sabiedrībai.

Esmu dzirdējis, ka cilvēki tā no brīva prāta sametuši deviņus miljonus euro Ukrainai, šī nesavtība liecina par to, cik finansiāli bagāta un pārtikusi beidzot ir visa Latvijas tauta.

Manuprāt, Latvijas sabiedrība ir ļoti sarežģīta, bet es to zinu sen, un šī apziņa man vienmēr ir bijusi mana priekšrocība, kad man bija pielaide valsts noslēpumiem.

Bet krievvalodīgie krievi Latvijā vēl baidās atklāt savu viedokli, viņi jūtas ka zoodārza krātiņā, es teiktu, bet ir jāpalīdz šiem cilvēkiem pārvarēt nedrošību, aicinot uz iestādēm, lai rīkotu “apaļos galdus ar baltiem galdautiem, ar kafijas padzeršanu”, viktorīnas, vai arī publiski izsludinātu konkursu “par labāko labēji orientēto krievvalodīgā krieva viedokli”.

Viedoklis, saprotams, paužams mutvārdos vai rakstiski tīrā Latvijas valsts valodā.

Latvieši sašķeltajā sabiedrībā patlaban parāda pārliecību par sevi, bet Latvijas krievvalodīgie krievi to vēl īsti nevar izdarīt un “tur akmeņus azotē.”

Ir skaidri jāsaprot jau no pamatskolas vecuma, ka cilvēkiem var būt dažādi, pat daļai nepieņemami viedokļi, un tā ir demokrātija, ja tos pauž publiski. Ja nepauž, tad tā ir “huntas demokrātija” un mums tāda nav vajadzīga un ar tādu mums nav pa ceļam.

Bet vienlaikus ir jābūt ļoti cietai rīcībai pret tiem, kas atbalsta karu, velk burtu “Z” , kur pagadās, daži, cik dzirdēju, to tetovē sev pat uz pieres, vai citur kādā slēptākā vietā, kas pilnīgi nav pieņemami.

Tā ir stingā līnija, ko nekādi nedrīkst pārkāpt – uzbrukt Ukrainas bēgļiem Latvijā, lai arī viņi ir krievvalodīgie un konkurē ar īstajiem krievvalodīgajiem krieviem Latvijā uz Latvijas valsts izsniegto “sociālo maizes riecienu” un “eventuālo drošības sajūtu”.

Es vienmēr aktīvi iestājos pret sašķetu sabiedrību un naida runu, un naida darbībām!

Radikālu viedokļu dažādību var pieņemt, taču sašķeltība parādās tad, ja viedokļi sāk viens ar otru karot, radot ienaidnieka tēlu, uz ko tik ļoti cer tie, kas izliekas par latviešiem, vai krievvalodīgajiem krieviem, kas arī izprovocēja karu Ukrainā.

Mazāk ir jālieto vārdi “sabiedrības sašķeltība”, “sašķelta sabiedrība”, “cionisma ideoloģija”, “skaldi un valdi”, bet vairāk “diplomātija”, “politika ir kompromisu māksla” un tamlīdzīgi, jādomā pozitīvi par pozitīvo nākotnē, bet negatīvi par negatīvo pagātnē.

Latvijas krievvalodīgajiem krieviem ir skaidri jāpasaka, diemžēl vēl nav zināms, kurš to katram pateiks, te ir darbs, ka “karš Ukrainā ir atrāvis korķus latviešu vēsturiskām rētām un tās asiņo.”

Ja atrodam analoģiju ar 1940.gadu un 50 SSSR okupācijas gadiem, kad sabiedrība nebija tik sašķelta, kā tagad, tad tas viss katram latvietim ir iesēdies aknās un tur sēž, un ģimenēm ir atmiņas. Ar to tomēr būtu jārēķinās arī Latvijas krievvalodīgajiem krieviem.

https://www.la.lv/zatlers-latvijas-krieviem-jasaprot-ka-kars-ukraina-atravis-latviesu-vesturiskas-retas

Atbildēt

Tiešām?

06.05.2022. 22:03

“ 9. maijs šogad Latvijā ir pasludināts par Ukrainā cietušo un bojā gājušo piemiņas dienu..”

Īsts cionistu triks, lai Latvijā izraisītu naidu starp divām nometnēm. Nosakot 9. maiju par piemiņas dienu kritušiem ukraiņiem, naids starp ukraiņiem un krieviem ar 13. Saeimas lēmumu ienests Latvijā.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.05.2022. 21:49

Krievijas tā saucamie kara noziegumi Ukrainā:
https://www.youtube.com/watch?v bbWX7q_KjAg

Atbildēt

protams

06.05.2022. 21:44

jā,sēru diena par nomocītajiem,nobendētajiem ukrainas iedzīvotājiem 8 gadu garumā Luganskā un Doņeckas republikās.Skolas,bērnudārzus... protams nedrīkst izmantot kā aizsegu karadarbībā,ierīkot nocietinājumus tieši skolās ,bērnudārzos,nolikt bruņutehniku 3 metrus pie daudzīvokļu māju sienas,turēt civilos kā vairogu un neizlaist no mājām...,jā,piekrītu,tās ir zvērības

Atbildēt

juris

06.05.2022. 21:35

Sen jau bija laiks.......

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.05.2022. 20:45

Šādi izskatās tā sauktie Krievijas kara noziegumi Ukrainā:
https://www.youtube.com/watch?v d5PkLNMfAKg

Atbildēt

manas valsts karogs ukrainā nav

06.05.2022. 20:43

»

tam balagan 20.13

Vai tu re,kāds varonis?Laaikam domā,ka ir anonīms nenotveramais balamute.Jūra līdz ceļgaliem un dūša kā miets


kad tu viņu notversi - parādi notveršanas video man arī. Slave Ukraine! slave ukraine! vergo ukrainai! vergo ukrainai! kartonu zilajiem ukraiņiem - stikla lauskas un plastmasas ziedojumus dzeltenajiem!

Atbildēt

bet vīruss paliek arvien agresīvāks

06.05.2022. 20:38

»

Balagan

iedomājies tik mpežviet, ka Cilvēkiem nau bail ne no tevis, fašistu iznireli, ne taviem rīkļurāvējiem, ne taviem moku kambariem...


ukrainas karogs ir jaunā viļņa paveida maska.
bet kad cilvēki sauc vainīgos - tie no redzesloka pazūd - sāk citus vainot un tiesāt bez tiesas - to var atpazīt: - bet kad nosauc viņa vārdu - tas spirinās no 1000 galvām kā viens vesels - uzmanību vīruss! uzmanību vīruss! uzmanību vīruss! uzmanību vīruss! uzmanību vīruss! māklsīgais intelekts - anticilvēks - Kad atver grāmatu - tas ir dievs - bet kolīdz tas grāmatu aiztaisa - var iet un sākt strādāt! ir laiks viņu Noņemt no krusta! ir laiks viņu atbrīvot.... bet nē! nē! nē! "viņš cieš manā vietā" (cilvēka vieta ir savā sirdī, savā dvēselē) - Labāk Sirdī Ielaid Imunitāti: ievērosi punktus: ko nedrīkst darīt: dabūsi tiesības, ka tas nebiji tu!!! ka to visu tie citi!!!!

Atbildēt

tam balagan 20.13

06.05.2022. 20:35

Vai tu re,kāds varonis?Laaikam domā,ka ir anonīms nenotveramais balamute.Jūra līdz ceļgaliem un dūša kā miets?

Atbildēt

ha-ha

06.05.2022. 20:34

Tas ir arī monuments meliem,jo nacistus satrieca sabiedroto armija,bet okupanti nevar atbrīvot,tikai ieņemt citu okupantu vietu.Taču šim monumentam ir spēcīga ,uz meliem balstīta aizmugure,kura okupācijas periodā organizēja okupantu slavināšanu,bet šodien saņem par to mūža labklājību un nelietīgi valkā un aizsedzās ar tautas svētumiem.

Atbildēt

riktīgais

06.05.2022. 20:29

9.maijā pie lielā Švilpja kopā ar caurumoto kažoku gatavojos taisīt dinamiski-papildinošo identitāti.
Slava eksperimentam! Būs latvijietis,kovidimūns.

Atbildēt

dažam labam

06.05.2022. 20:25

vēl joprojām liekas,ka tas ir normāli,ka latviešu Uzvaras parkā stāv piemineklis okupantiem.Tad jau blakus vajag pieminekli arī vācu okupantiem.Ja jau tiem tiek parādīts tāds gods un tāda ir vēsture.

Atbildēt

tas piemineklis

06.05.2022. 20:19

»

valdis

Tas Uzvaras piemineklis nesimbolizē Latvijas okupāciju,bet uzvaru par nacismu,ko nosodīja Nirnbergas tribunālā.Nez vai pareizi to saistīt ar pašreizējo Krieviju,kas ne jau vienatnē bet arī miljoniem citu valstu cilvēkiem tika panākta


nesimbolizē nekādu uzvaru un vispār neko nesimbolizē.Rakstīt māki.Tad jau arī lasīt māki.Aizej vienreiz un izlasi,kas uz tā rakstīts!Rīgā nav un nekad nav bijis nekāda uzvaras pieminekļa.Aizej un izlasi,kamēr tas vēl tur stāv!Tad zināsi,kas tas bija par pieminekli.Uzvaras nosaukums ir tikai parkam un tas pats par godu uzvarai brīvības cīņās par Latvijas neatkarību un brīvību.

Atbildēt

Balagan

06.05.2022. 20:13

iedomājies tik mpežviet, ka Cilvēkiem nau bail ne no tevis, fašistu iznireli, ne taviem rīkļurāvējiem, ne taviem moku kambariem...
tu, aizvaidzniek, nenoteiksi, ko man domāt, ko runāt un, ko darīt.
reku, manai 8 gadīgai meitai ar liekas, ka ukraiņu karogs ir pretīga lupata.
Mož tu arī viņu arestēsi un biš paspīdzināsi, kā to darīja tavi garīgie tēvi Osvencimā, Maidanekā, Treblinkā, Plašovā un citur.
Tas tev sagādātu baudu, ne izdzimteni...

Atbildēt

neizglītots smirdīgs guļamrajona okupants

06.05.2022. 20:12

»

Vis šokolādē

Redz kādi laiki pienākuši, ka 9. maija uzvaras fani, paši par nacistiem un fašistiem ir pārvērtušies. Pat viņu galvenais baznīcas tēvs tiem dod svētību uz slepkavošanu


kad gāzīsies piemineklis - tad ukrais karogs pārvērtīsies par svastiku

Atbildēt

vecā ziņkārība

06.05.2022. 20:11

»

Vis šokolādē

Redz kādi laiki pienākuši, ka 9. maija uzvaras fani, paši par nacistiem un fašistiem ir pārvērtušies. Pat viņu galvenais baznīcas tēvs tiem dod svētību uz slepkavošanu


Es gan nekādas pārvērtības neredzu.Cik vēl atceros,viņi vienmēr un visu laiku tādi ir bijuši.

Atbildēt

škic prom

06.05.2022. 20:10

»

valdis

Tas Uzvaras piemineklis nesimbolizē Latvijas okupāciju,bet uzvaru par nacismu,ko nosodīja Nirnbergas tribunālā.Nez vai pareizi to saistīt ar pašreizējo Krieviju,kas ne jau vienatnē bet arī miljoniem citu valstu cilvēkiem tika panākta


kad būvēja pieminekli - arī bļāva - slava slava slava uzvaras piemineklim! puķīts ir mikro pūķis kurš to vien gaida kad ātrāk varēs sākt taisīt černobiļas reaktora jaudas pārbaudes testu, kura rezultāta sekas - nāksies vākt cilvēkiem no visas padomju savienības - arī vecās Labās Latvijas.

Atbildēt

Vis šokolādē

06.05.2022. 20:01

Redz kādi laiki pienākuši, ka 9. maija uzvaras fani, paši par nacistiem un fašistiem ir pārvērtušies. Pat viņu galvenais baznīcas tēvs tiem dod svētību uz slepkavošanu.

Atbildēt

valdis

06.05.2022. 19:53

Tas Uzvaras piemineklis nesimbolizē Latvijas okupāciju,bet uzvaru par nacismu,ko nosodīja Nirnbergas tribunālā.Nez vai pareizi to saistīt ar pašreizējo Krieviju,kas ne jau vienatnē bet arī miljoniem citu valstu cilvēkiem tika panākta.

Atbildēt

juris

06.05.2022. 19:50

Interesanti, kādus sūda kantorus Latvijā radījuši padomju čekas mēsli?

Atbildēt

tā tacū

06.05.2022. 19:44

»

😎🔰

Pareizi jau ir pateikts. Tikao paši drošībnieki vareja ne tikai slaļimuldēt, bet aktīvāk izķert valsts ienaidniekus


vecā,labā okupācijas laika metode.Tad jau visa Latvijas "krievu"savienība jāarestē uz kādām trim dienām.Un "antifašistiskā"kompānija arī.Kur tad šos liks.Cietumi jau tā pilni ar "krievvalodīgajiem"iedzīvotājiem.

Atbildēt

Satrauktais

06.05.2022. 19:20

Visa šitā ākstīšanās ar Pārdaugavas fallu un 9.maiju, atstās Latviju bez gāzes,degvielas, elektrības. Krievi nedēļu rēķinās, ko zaudēs, ja KF pārtrauc pārdot visu savu produkciju nedraudzīgajām valstīm.

Atbildēt

ha ha ha

06.05.2022. 19:07

Ne pie kā neesam vainīgi.
https://youtu.be/YZlk_C-qptM

Atbildēt

laiks mosties!

06.05.2022. 19:06

labāk lai zombē viens kanāls? nekā viens zombē, bet otrs ir aizliegts?

Atbildēt

ai ai ai

06.05.2022. 18:59

ejot naguj neaizmirstiet paņemt līdzi savus miskastkarogus

Atbildēt

😎🔰

06.05.2022. 18:41

Pareizi jau ir pateikts. Tikao paši drošībnieki vareja ne tikai slaļimuldēt, bet aktīvāk izķert valsts ienaidniekus.
Bet pirms 9 maijā vajag saķert un iespundēt kādu simtiņu aktīvākos kūdītājus un provokatorus. Veca un laba metode.

Atbildēt

Хм

06.05.2022. 18:17

То есть 16 марта под флагами возложить цветы к памятнику свободы, а не на братском кладбище, и массово в комментариях считать легионеров героями-это ок? И никаких проблем с уважением к жертвам нацизма? А вот 9 мая -это уже неуважение? Вы ещё примите закон, что использовать русский язык, это поддержка Путина, и можно потом каждый день возмущаться неуважением к жертвам оккупации и украинцам

Atbildēt

alternatīvs pasākums

06.05.2022. 18:00

Ieriebsim tiem 9.maija svinētājiem pie tā staba! Pulcēsimies pie Mildas un bļausim: Slava Uhaņai! Putin huilo!

Atbildēt

Uldis

06.05.2022. 17:57

Normālas valsts normālam drošības dienestam sen bija jāparūpējas, lai bez pēdām pazustu pāris desmitu atklātu valsts ienaidnieku un to ģimenes, kas veicinātu vēl pāris tūkstošu agresīvāko krievu fašistisko izdzimteņu repatriāciju.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Prezidents atkal jau parāda, ka ir caur un cauri līdzšinējās valdošās koalīcijas prezidents, nevis tāds prezidents, kas ir visai tautai

FotoValsts prezidents Egils Levits 3. oktobra LSM LTV “Rīta panorāmā” it kā sacīja visu gludi, pareizi un rāmi. Taisnība, ka Latvijas vēlētāji šoreiz ir bijuši daudz aktīvāki gājēji pie urnām nekā iepriekšējā reizē. Prezidents par šoreiz labo aktivitāti pateicās vēlētājiem.
Lasīt visu...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...