Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Amanda Gray

14.09.2021. 06:24

>>>>>>PART TIME JOB FOR AMERICAN GIRLS BOYS AND OLDERS>>>>>>>Get $192 of an hour from Google!... Yes this is Authentic as I just got my first payout and it was really awesome because it was the biggest number of $24413 in a week...(c2101)... It seems Appears Unbelievable but you won't forgive yourself if you do not check it.......___www.smartcash1.com

Atbildēt

Nekādu pārsteigumu

12.09.2021. 22:16

Nu godīgi sakot, tas nav sliktāk, kā Latvijā vidēji tiek darītas lietas. Tādi nu mēs esam. Palasiet jebkuru līguma projektu vai jebkura marketinga teksta projektu, jebkuru ES fondu projekta pieteikumu jebkurā nozarē - vismaz 9/10 būs tieši šāda līmeņa teksti, ja vien to nav sagatavojuši tie 1-2%, kas izglītību vai savu pamata darba pieredzi ir ieguvuši ārpus Latvijas vai kaut kādā veidā no tādiem cilvēkiem mācījušies. Man nav viennozīmīgas atbildes, kāpēc diletantisms, haltūrēšana un paviršība mums ir kļuvušas par normu jebkur, tai skaitā un vairāk nekā izteikti Lato Lapsas "daiļradē", pseidožurnālistikā, uzņēmējdarbībā un šī portāla redaktora pienākumu izpildē, tomēr es sliecos domāt, ka saknē vainojama augstākā izglītība. Jo treknu šādas attieksmes pret darbu un dzīvi devu, par nodokļu maksātāju naudu var iegūt katrs, jebkuras Latvijas augstskolas apmeklētāj, jebkurā nozarē, fakultātē, pilsētā vai auditorijā. Ar uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmiem, nejaušību radītiem izņēmumiem, protams.

Atbildēt

awn456

11.09.2021. 09:46

No Experience Needed, No Boss Over il Your FD Shoulder… Say Goodbye To Your Old Job! Limited Number Of Spots.

Check This…….www.works51.com

Atbildēt

Baziliks

07.09.2021. 22:45

Autori ir no Brīvības ielas 40?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

07.09.2021. 09:18

Lai saprastu, kas patiesībā notiek, kad valsti okupē ASV un Starptautiskais valūtas fonds, ņemsim par piemēru Ukrainu. Pašreiz Ukrainā nacionālais kopprodukts ir 1/3 no 1990.gada līmeņa, iedzīvotāju skaits tur ir samazinājies par 12 miljoniem. Ar Latviju ir tas pats, tikai mazākos mērogos proporcionāli valsts izmēriem. Šāda koncepcija ir debīlisma kalngals. Raksturo to, kā strādā ASV okupācijas administrācija Latvijā. Tā vietā vajadzēja apmēram tā: - ražošanas kāpums gadā tik tu tik %, lauksaimniecības produkcijas kāpums tik un tik %, uzbūvēti ceļi pa gadu tik un tik km, uzbūvēti dzīvokļi un mājas tik un tik kvm, vidēja alga pieaugusi par tik un tik %, gultas vietas slimnīcās tik un tik, studenti uzņemti tik un tik, tūristi apmeklējuši Latviju tik un tik.... vidējais mūža ilgums tik un tik un t.t.... Tā vietā makaronu karināšana uz ausīm - Mēs esam lieli, mēs esam vareni...

Atbildēt

Pētersons

07.09.2021. 08:15

»

jaaaaa

Tiku līdz teikumam: "Kļūs par globāla mēroga augstākās raudzes problēmu risinātājiem".... tālāk netiku, jo nokritu no krēsla mokoties histēriskos smieklu krampjos


Bieži vien par problēmu risinātajiem sauc vīriņus (vai sieviņas- Helēna Mirrena filmā RED)neuzkrītošos pelēkos uzvalciņos, kuri risina citiem sasapējušās problēmas nocērto to saknē!

Atbildēt

jaaaaa

07.09.2021. 08:01

Tiku līdz teikumam: "Kļūs par globāla mēroga augstākās raudzes problēmu risinātājiem".... tālāk netiku, jo nokritu no krēsla mokoties histēriskos smieklu krampjos.

Atbildēt

Oki

07.09.2021. 06:43

Man ir tikai viens jautājums - WTF ?

Atbildēt

Janka

07.09.2021. 06:13

Mērķi cēli, bet valstij par savas ārpolitikas nav, nerunājot par mērķu sasniegšanu. Tukša skaņa

Atbildēt

wooow; yes, yes!!

06.09.2021. 23:35

Lai šito sacerētu, vajadzīgs ass prāts un pamatīga vārdu bagāža; nez vai titulvaronis ar ko tādu var lepoties. Laikam jau augšminētās šušeras jautrā bariņā pie pudeles saštukojušas)), vien 'Āmen bļa' beigu galā aizmirsts pierakstīt ...

Atbildēt

Mana

06.09.2021. 22:49

latviešu valodas skolotāja sajuktu prātā šito ieraugot. Savulaik viņa mācija, ka liekvārdība, tukšvārdība, surogātvārdu, visādu jaunvārdiņu izdomāšana un lietošana ir zema intelekta pazīme un subjekta vēlme aizvietot reālas zināšanas ar tukšu muldēšanu.

Atbildēt

Ārprācs

06.09.2021. 22:00

“JŪRA 2030” būs izmirusi! Jau šobrīd Baltijas jūra ir piesārņotākā pasaulē! LIAA kā jau primitīvam kantorim nav ideju un inovatīvākās ir piesārņojumu radošas (dīzeļdegvielas pētniecības utt.) - tieši pretēji tam ko pasaule sagaida.

Atbildēt

inovacija

06.09.2021. 21:03

kàdas inovacijas bez pieejamas izglìtìbas? kàds bizness bez iespèjas atri atvèrt rèķinu? Fincen kuce te visu nobloķèjusi.Kamèr neizdzìt finansu okupantus- nebùs pat tranzìta. Ne arì ostu biznesa un dzelceĺa. Kamèr bùs dzìvs Rinkèviçs- Latvija ir norakstìta un tipiska failed state.

Atbildēt

Precizējums

06.09.2021. 20:52

»

sapnis vasaras naktī

Latviju atstājuši okupanti ASV un NATO


...un Krievijas

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.09.2021. 20:33

Nu, vispār, atsauca atmiņā "Mērnieku laikus". Kurš tur par "vispārību" no tribīnes runāja slātaviešu un čangaliešu saietā? Prātnieks vai Pietuka Krustiņš? Kā redzat, dzīve uz vietas nestāv. Šolaik tādu mušu sabiedrībā ir daudz, un viņi vēl koncepcijas (ka šo raksta) un par to naudu saņem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.09.2021. 20:30

Aha, dažiem atkal Kremlis un krievi vainīgi. :) :) :)

Par rakstā minēto ... "Tūtiņdreijātāju un plānā galdiņa urbēju valsts". Tas laikam būtu precīzāk teikts.

Atbildēt

дурак латыш

06.09.2021. 20:28

šitas murmulis ir kudoram dvīņubrālis ,vai ?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.09.2021. 20:28

»

rūķītis

"The end" bija 1940.gadā un pagaidām vēl neesam izdarījuši neko, lai fiziski atbrīvotos no okupācijas...


Nekādi okupanti nav vajadzīgi, ja valsti vada pilnīgi idioti.

Atbildēt

viedokis

06.09.2021. 20:27

Daudzas lietas ir atbalstāmas, taču ne jau to "murgu" sacerējis šis cilvēks bez nepieciešamās izglītības

Atbildēt

rūķītis

06.09.2021. 20:24

»

Pelnrukšķīte.

“Visus 30 Neatkarības gadus Latviju ir vadījuši gudri zagļi un godīgi idioti...


"The end" bija 1940.gadā un pagaidām vēl neesam izdarījuši neko, lai fiziski atbrīvotos no okupācijas.
Lai kurā zemē ierastos krievu okupanti, vispirms tie atrod kolaborantus starp vietējiem. Turpinājumā jau seko paaudzēs uzkrātās iemaņas, sākas profesionāla kliegšana un bļaušana, bābu ķērkšana un bērnu raudas - jo "VIŅIEM PIENĀKOTIES", dodiet, mēs ir cilvēki ....
- Nekā nebija, okupants ir okupants, neatkarīgi no tā, tu ir cilvēks vai cilvēkveidīgs mūdzis.
https://youtu.be/oQVg0W-KbE4

Atbildēt

Pilsonis

06.09.2021. 20:01

Murgoloģija ar glumi slidenas pielīšanas metodi Eiropas grafomāniem, kas kleksē augšā tikpat murgoloģiskas koncepcijas.

Atbildēt

Jānis

06.09.2021. 19:49

Kas un kad likvidēs Ekonomikas ministriju ar visiem LIDLiem, no šiem tik kaitējums valstij!

Atbildēt

kadi tur suda projekti

06.09.2021. 19:35

situaciju mulku zeme kontrole asv vestnieciba ,ka jau tas pienakas kolonijai.

Atbildēt

Pelnrukšķīte.

06.09.2021. 18:01

»

Skumjais Bruņinieks

Naivajai Pelnrušķītei...


“Visus 30 Neatkarības gadus Latviju ir vadījuši gudri zagļi un godīgi idioti.”

Gudri zagļi, manuprāt, Latviju vadīja pirmos 15-20 gadus, pēdējos desmit stabili vada zaglīgi idioti. Tikai, ja cilvēks ir negodīgs vai nekaunīgs, vēl vismaz var mēģināt apelēt pie viņa sirdsapziņas, bet ko darīt, ja cilvēks ir idiots? Pret stulbumu zāļu nav.

“Es raudāšu par Tevi Tēvuzeme…”, jo citam man vairs nav ne padoma, ne spēka. Nemiitīgi ir sajūta, ka tuvojas kaut kāds „The end“.

Atbildēt

Feiss

06.09.2021. 17:47

Vajadzētu tos murgu autorus blakus ministram nosaukt! Tautai savi muļķi arī jāzin!

Atbildēt

gunars

06.09.2021. 17:27

Nu ko Jus varat nemties ar tiem komentariem? Viss ir tacu loti vienkarsi. Neviens tur nav mulkis, bet vini tiesi Jus uzskata par mulkiem un nespejigiem staties radikali preti valsts lidzeklu izlaupisanai. Palaidis jauno projektu, pieskirs finansejumu un vares muldet uz nebedu par musu nodoklu naudu. Un cik vares nozagt? Lai saglabatu Latviju ir jarikojas energiski un radikali.

Atbildēt

pogaļa

06.09.2021. 17:06

Vēl Vitenbergs un LIIA vajadzētu piesaistīt "memorī vater" un viss būs brīnišķīgi un visas valstis mūs apskaudīs. Ārprāts - vēl jau darba grupa izstrādās plānu (apmēram kā šo sacerējumu) kā sasniegt šos netveramos mērķus. Un tik izstrādās un izstrādās līdzīgus murgus, un mēs tik maksāsim un maksāsim - labs plāniņš kā nodrošināt sev labu iztiku ar tukšu muldēšanu. Novēlu iet strādāt ar rokām, jo galva kā redzams nestrādā?

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

06.09.2021. 16:54

Naivajai Pelnrušķītei!
Tāpēc, ka pēc 30 "nopļekarētiem" Neatkarības gadiem čekistu - komunistu - oligarhu izveidotajai Sistēmai nav ko galdā likt tautai.
Nav taustāmu rezultātu un sasniegumu..jo sliktāka prece, jo skaļāk un vairāk jāreklamē - sena patiesība.
Mūsu valsti pataisa par "Potjomkina sādžu", ko atrādīt pasaulei..kur no Dzimtenes aizbēgušie tautieši var atbraukt reizi gadā izbaudīt Dzintara "latvisko Latviju".
"Nācijas tēvs" un visa viņa čekistiskā kodla tāpēc cenšās parastajam latvietim ieborēt - "ka latviets nekad vēl tik labi, kā tagad, nav dzīvojis..".
Tā trešdaļa, kas aizlaidusies no Levita "laimīgās dzīves", noteikti tagad tiešām jūtās labi un laimīgi..bet šo sajūtu viņiem neiedeva viņu Dzimtene.
Latvieši labklājību un cilvēka cienīgu dzīvi ieguva svešās valstīs!
Mūsu Neatkarīgā valsts iedzina latvieti nabadzībā, parādos un bezcerībā!
Mūsu "Potjomkina sādžā" labi un laimīgi jūtās tikai politiķi, oligarhi, oligarhiņi, čekisti, komunisti, viņu dirslaižas un pie Sistēmas piesūkusies ierēdniecība, kas cementē visu mūsu nozagto valsti.
Jo sliktāk mums ies, jo skaļāki un spēcīgāki būs lozungi un pozicionējumi...gluži, kā PSRS laikos.
Tad visi cīnījās par Mieru uz zemeslodes..tagad par tiesībām uz tīru saldūdeni.
Drīz iestāsimies par to, lai katram būtu tiesības uz sauli..
Visus 30 Neatkarības gadus Latviju ir vadījuši gudri zagļi un godīgi idioti.
Esam nonākuši tik tālu, ka jāizšķirās, kas labāk -bezoligarhu valdība "nopļekarē" lielāko daļu naudas..vai nu oligarhi nozog trešo daļu, bet pārējo "nenopļekarē".
Mūsu mūžīgā izvēle starp ļaunumu un mazāko ļaunumu.

Atbildēt

viesis

06.09.2021. 16:45

»

Vs

Nez kāds to visu izlasīja


Mjā, visdrīzāk, izņemot sacerētāju, diez vai vēl kāds, pašu ministra kungu ieskaitot :))))))))))

Atbildēt

XFile

06.09.2021. 16:28

Raksta formāts neiztur kritiku - formulēt domas īsi ir tomēr liela māksla.
Varu saderēt, ka lielākais vairākums pat nelasīs "pa diagonāli"....

Atbildēt

...

06.09.2021. 16:24

»

Pelnrukšķīte

Paskaidrojiet man, gudrāki ļaudis...


Varbūt tāpēc ka nav valsts,ir kolonija ar koloniālu pārvaldi un melīga ilūzija par dmokrātiju un savu valsti.

Atbildēt

Iedomājaties

06.09.2021. 16:02

ka gids Vecrīgā paceļ vienu bruģakmeni un izstāsta tā izcelsmi``šādā palagā``,kā šeit rakstītais.Cik tūristu tajā'grupā paliktu???

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

06.09.2021. 15:22

P
L
Ā
N
P
R
Ā
T
Ī
B
A

Atbildēt

Vārdnīca

06.09.2021. 15:02

»

Pelnrukšķīte

Paskaidrojiet man, gudrāki ļaudis...


Pievienojos Pelnrušķītes jautājumam.

Atbildēt

hulio

06.09.2021. 14:50

Īsāk sakot - slaukšana kā galvenais piena ieguves veids...

Atbildēt

Zinis

06.09.2021. 14:46

Visu šo vēl pavļuta klavieru pavadījumā un sanāktu jauka balāde par jūru

Atbildēt

millers

06.09.2021. 14:43

spied mīn.,pieliekas pluss, domājat, p.com.,-izskatīsies labāk ?

Atbildēt

mr-swabs

06.09.2021. 14:29

Ir jābūt zināšanām, lai domu varētu īsi izteikt un skaidrot.

Atbildēt

Pelnrukšķīte

06.09.2021. 14:20

Paskaidrojiet man, gudrāki ļaudis!
Kāpēc mums jāizliekas par to, kas mēs neesam? Kāpēc mēs nevaram strādāt un veidot valsti, kurā pašiem patiktu dzīvot? Kāpēc vispār valsts ir kaut kur jāreklamē? Vai tad mēs savu gimeni kaut kā īpaši reklamējam? Taču, nē! Dzīvojam, strādājam un veidojam, lai tajā justos kā paradīzē.
Ja kāds ti saprot, pastāstiet vienkāršā valodā, kāpēc šim tērē naudu?

Atbildēt

Vs

06.09.2021. 14:03

Nez kāds to visu izlasīja?😁

Atbildēt

hihihi

06.09.2021. 13:45

Kārtējais pierādījums, ka NA fīrers Raivis Dzintars ir stulbenis, kurš ap sevi saulcējis vēl lielākus stulbeņus. Dzintar, papisies malā un ļauj, lai NA vada kāds gudrāks cilvēks.

Atbildēt

sapnis vasaras naktī

06.09.2021. 13:26

Latviju atstājuši okupanti ASV un NATO

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...