Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

brīvais radikālis

08.07.2018. 00:33

»

Zaļais pūķis 🐉

Atkārtoju savu jautājumu - kas tam Murģim maksā par panikas celšanu


Nevajag visu rakstīto uztvert burtiski, muļķīt!

Atbildēt

brīvais radikālis

08.07.2018. 00:30

»

Anonīmais Šakālis

Pieprasām pilno versiju romāna formā


Vai ne? Uzrakstīts interesanti!

Atbildēt

brīvais radikālis

08.07.2018. 00:27

»

Zaļais pūķis 🐉

Baiss scenārijs. Jautājums tikai viens - kas J.Liepniekam maksā, lai viņš tādus sacerētu un publicētu


Bet tu taču visu laiku sapņo par Krievijas iebrukumu! Vēl vairāk, tu arī centies tādu izprovocēt! Tad kāpēc tagad tik liekulīgs sašutums?

Atbildēt

Fēlis

27.06.2018. 07:18

»

mākslīgais intelekts

Oh, šitāds talants iet postā!!! Jurģim vajadzētu fantastiskus romānus par dzīvi pēc apokalipses rakstīt...


Kāpēc pievienot, ja tad nāksies uzņemties sociālu un politisku atbildību. Pietiek, ja saved bruņojumu, jihtamņetus un rausta aiz diedziņiem savus vietējās spices marionetes. Tāpat jau visas rūpnīcas izvestas uz krieviju, konkurējošās šahtas slēgtas un finansiālas jēgas no pievienošanas nekādas.

Atbildēt

mākslīgais intelekts

26.06.2018. 21:53

Oh, šitāds talants iet postā!!! Jurģim vajadzētu fantastiskus romānus par dzīvi pēc apokalipses rakstīt!!!
Tikai ir viena problēma-ne Latvijas teritorija, ne pati valsts pašlaik ir pilnīgi bez jebkādas stratēģiskas nozīmes Krievijas acīs. Mūsu "analītiķi"nespēj objektīvi novērtēt situāciju,politiķi novazāto saukli -"krievi nāk" izmanto tikai personīgā labuma gūšanai un ar reālitāti tam nav nekāda sakara. Lai cik arī dažiem dīvaini neiktos , tieši Krievijas politika Ukrainā ir tiešs pierādījums, tam, ka Baltijas valstis nekādā veidā netiek apdraudētas no Krievijas puses. Jo kas tad īsti notika Ukrainā?? Izmantojot Ukrainas valsts varas vājumu un iedzīvotāju vidū valdošās noskaņas Krievija veikli pievienoja sev interesējošo Krimu , bet Luganskas un Doņeckas "tautas republikas" palika aiz borta.Kaut gan Krievijai 2015 gadā pievienot sev šīs teritorijas nesagādājā pilnīgi nekādas problēmas, Ne tehniski, ne politiski.
Latvijas valdošās aprindas ir pārāk augstās domās par sevi, apgalvojot , ka Krievija grib iekarot Latviju.
Krievija 1994 gadā izveda savu armiju un no šī brīža ir nepārtraukti deklarējusi un arī darījusi visu, lai Latvija tiktu nodalīta gan politiski gan saimnieciski

Atbildēt

Fēlis

26.06.2018. 19:39

»

atkal

slikta zāle patrāpījusies Ziepnieku Murģim


Nē, kāpēc? Diezgan laba pasūtījuma fantāzija tiem, kam intelekts zem vidējā.

Atbildēt

Fēlis

26.06.2018. 19:37

»

opā

Šādam plānam ir viens mīnuss, ja kaut kas tāds notiktos, tad latgalieši nevis barikādes celtu Jēkabpilī, bet pirmie skrietu palīdzēt. Īpaši apdāvinātajiem paskaidroju, latgalieši Latgales latvieši. Neatradīsi latgaliešus, kam nav radinieku Rīgā. Latgales vatēni varbūt arī kaut ko pasāktu, bet tos ātri...


Tieši tā! Melnais kurmēns par piķi uzceps jebko, tikai lai rakstītajam piešķirtu ticamību, vajag papētīt situāciju. Kaut arī latgaļi ļoti necieš čiuļu alkatību, skaudību un augstprātību, taču mēs esam viena tauta un pa savējiem nešautu, lai tur kā. Arī, pirms tādu rakstīt, vajadzēja papētīt, cik armijā ir latgaliešu. Te jaušams kaut kāds ulmaņlaiku stereotips, kad par latgaļiem čiuļi uzskatīja Latgales vecticībniekus, kuri zemi strādāt nemīlēja un labāk klīda pa Latviju, nodarbodamies ar būvniecību. Viņi, starp citu, atšķirībā no mūsdienām, brīvi runāja latgaliski. Arī tā ebolas izplatība tāda selektīva. Liepniek, tas jau velk uz debilitāti.

Atbildēt

TDI

26.06.2018. 13:45

Preteklītis Pumpa ar savu paskvilu atjauno Biškekas draudus, nedo Dievs neņems moskovītu pirkstiņlelles valdīšanā- Biškeka būs un neviens nepalīdzēs.
Kā var tā nopārdoties. Pecunia non olet, bet diemžēl pat konkrēti smird...

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

26.06.2018. 12:27

Atkārtoju savu jautājumu - kas tam Murģim maksā par panikas celšanu?
Neticu, ka viņš rakstīja šo scenāriju tāpat vien aiz neko darīt. Par to kāds maksā.
Kam ir izdevīgi Larvijā celt bailes un paniku?

Atbildēt

Nja

26.06.2018. 10:42

Afērists ar kļičku Literat.

Atbildēt

metldavnijs

26.06.2018. 10:30

»

Pēteris

"apturēja interneta operētājsistēmu darbību


Velti smējies,Pēteri.Tu alojies šoreiz.

Atbildēt

interesanti

26.06.2018. 00:19

»

1905

Liepnieks izkaisiija perles latviesu lasitaju priekshaa


Vai "latviesu lasitaji" ir tie, kuri neprot latviešu valodā rakstīt?

Atbildēt

muļķu zeme rullē

26.06.2018. 00:16

»

Anonīmais Šakālis

Pieprasām pilno versiju romāna formā


uz tualetes papīra, dubultīgi palielinātos ruļļos.

Atbildēt

puspunkts

25.06.2018. 23:50

Visi tik parliecinàti..ka nekas tàds Latvijà nav iespèjams.. un bljaustàs kà mazi bèrni. kuriem moràle apnikusi. ....
Nekàdas rezerves jau valstì nav..problèmu gadìjumà.. ne pàrtikas..ne zàlju..!

Atbildēt

Stradiņos u.c. pārpratums nav vienīgais

25.06.2018. 23:16

Arī man vbūtu ko teikt par Stradiņu slimnīcu, ka reanimācijāq mira kāds man tuvs cilvēks tādēļ vi4n, ka nenoteica diagnozi (neatklāšu, nav jēgas vairs), proti, paņēma analīzes un nesteidzās, sakot, ka gatavas būšot pēc nedēļas, un tieši tā - pēc cilvēka nāves. Vilcināšana notika nerAUGOTIES UZ TO, KA SLIM,NIEKS BIJA SMAGĀ STĀVOKLĪ UN NEKĀDA ANTIBIOTIKAS, KO DEVA, NELŪĪDZĒJA.

Vai to ārsti nesaprata, ka tādā stāvoklī analīzes bija jāveiz ne ilgāk kā voienas dienas laikā vai pat nekavējoties. Zināj un to apstiprināja pat veselības inspekcija.

Un te jācitē laikraksts, kas tieši vietā:

- „...Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm...Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla partijām. Ideoloģija, skaļie patriotiskie saukļi mums ir dārgāki par mūsu pašu, mūsu bērnu, mūsu veco ļaužu veselību un dzīvību...Mēs sajūsmināmies par tēvzemiešu stingro stāju latvietības aizstāvībā gan šeit, gan Briselē. Un negribam zināt, ka tēvzemiešu veselības ministri, iztērējot Pasaules bankas kredīti miljonus, noreformēja mūsu medicīnu līdz klīniskai nāvei. Tagad oranžie uzsāk reformas reformu. Nu jau par mūsu naudu...Cik daudziem Latvijas ārstiem šī reforma salauzīs dzīvi? Cik daudziem Latvijas iedzīvotājiem reformu reforma atņems dzīvību? ...Bet kungiem nav laika par to domāt. Patriotisku saukļu aizsegā viņi plēšas ap portfeļiem un amatiem, kuri viņu personīgai kabatai dod simtus tūkstošus latu un apziņu: cik labi dzīvot muļķu zemē – Latvijā”. No Māras Nizinskas raksta „Muļķu zemes slimnieka pārdomas” , Rēzeknes Vēstis

Atbildēt

?!

25.06.2018. 22:57

IDIOTS,ko dara janki "gibrīdu karu" Vīnes mežā pasaciņas izdomājot.Interesanti uzzināt mērgļi AUTORU.KRETĪNI-karš ir karš,klejojošie rietumi uz to bij gatavi jebkad un jebkur.

Atbildēt

mormor

25.06.2018. 22:56

Dēļ pazemojuma, bezspēcības pret stiprāku varu radās tautas pasakas kā protests, kā cerība uzto, ka viss beigsies laimīgi. Diemžēl 4.maija republikā bijis daudz netaisnību...

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

25.06.2018. 22:20

Pieprasām pilno versiju romāna formā! :)

Atbildēt

1905

25.06.2018. 21:42

Liepnieks izkaisiija perles latviesu lasitaju priekshaa.

Atbildēt

Jurģa Liepnieka dusmu sublimācij

25.06.2018. 21:26

par tiesas spriedumu digitalizācijas lietā..

Atbildēt

švamme

25.06.2018. 21:00

Fake news nav fantastika, tā ir realitāte jau šodien. Par to arī stāsts. Informatīvais karš iet pilnā sparā. Tikai viens elemnets iztrūkst šodienas realitātē - bakterioloģiskie, ķīmiskie, bioloģiskie ieroči.

Atbildēt

Morm.

25.06.2018. 20:21

Varētu piebilst, ka dziednieki, zintnieki,zīlnieki u.c. pūšļotāji vērsās pie mīļā Dieviņa un Zemesmātes pēc palīdzības cīņā ar ebolas vīrusu. Lielie gari piedāvāja iznīdēt vīrusu ar bada un neražas palīdzību.

Atbildēt

Dakteris

25.06.2018. 20:05

Ar nožēlu secinu,ka Ebolas vīruss ir ieperinājies Liepnieka galvā...

Atbildēt

Ļoti labs alegorijās ieterpts

25.06.2018. 18:57

Araksta saturs. Pasaka, mīkla. Bet atminējums ir vienkāršs.

Ebolas vīruss ir domāts cionisms- komunisms- iliminātisms- žīdu masonisms visās tā izpausmēs, kas saēd un dezinformā Latvijas sabiedrību.

Veršoties pēc palīdzības Briselē, lalīdzības meklētāji, bēgot no lapsām un vilkiem, ieskrien lācim (Jahvem) rīklē, palīdzību nesaņēmuši.

Nobeigums labs- Latvija tiešām ir tik tukša, ka var uzņemt migrantus vai visu Izraēlas populāciju.

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

25.06.2018. 18:28

Baiss scenārijs. Jautājums tikai viens - kas J.Liepniekam maksā, lai viņš tādus sacerētu un publicētu?
Vai tikai scenārija publicēšana nav daļa no scenārija?

Atbildēt

"Kempmayer Media Latvia"

25.06.2018. 18:19

Savukārt polittehnologam Jurģim Liepniekam apgabaltiesas sastāvs piesprieda 67 080 eiro lielu naudas sodu, bet bijušajam "LNT" direktoram Andrejam Ēķim apelācijas instances tiesa piesprieda 40 850 eiro lielu naudas sodu.

Atbildēt

A.B.

25.06.2018. 17:44

Es tik daudz izdzert, lai šitādu murgu sacerētu nespētu, tāpēc man rodas jautājums ko šņauc Liepnieks

Atbildēt

Derdz

25.06.2018. 17:11

Laikam dala komentetaju saskatijusies holivuda filmas un parspelejusies speles. Raksta autors iespejams paradija vienu no versijam. Un saja versija..ja nenostrada viens starp vairakiem a planiem iedarbojas b vai c utt ..tas jau maina notikuma gaitu kas diez vai raksta aprakstits. Kaut mes lidz yam nenonaktu.

Atbildēt

V.Kairišs

25.06.2018. 16:45

»

opā

Šādam plānam ir viens mīnuss, ja kaut kas tāds notiktos, tad latgalieši nevis barikādes celtu Jēkabpilī, bet pirmie skrietu palīdzēt. Īpaši apdāvinātajiem paskaidroju, latgalieši Latgales latvieši. Neatradīsi latgaliešus, kam nav radinieku Rīgā. Latgales vatēni varbūt arī kaut ko pasāktu, bet tos ātri...


Pilnīgi pareizi - tas ir stereotips, ka latgaliešiem jeb Latgales latviešiem simpatizē Latgales krievi un Krievija. Krievi,ja vien tie nav pārlatviskojušies un nav pieņēmuši latvisko kultūru, nepatīk ne vidzemniekiem, ne kurzemniekiem, ne zemgaliešiem, ne sēļiem un latgaļiem.
Man kā latgalietim daudz tuvāki ir Liepājas latvieši, tad lietuviši, igauņi, ukraiņi un pašā pēdējā vietā Latgales krievi, kuri referendumā brēca pēc krievu valodas kā valsts otras valodas. Latgales krievi bija gatavi nogalināt latgaliešu valodu, ka tik krievu valoda dabū oficiālu statusu.
Latgalieši jeb Latgales latvieši nemūžam neatbalstīs ideju, ka latgaliešu valoda komplektā ar krievu valodu tiek pasludinātas par Latgales valsts vai reģionālajām valodām. Krievu valoda gan Latvijā, gan Latgalē ir okupantu un kolonistu valoda.

Atbildēt

atkal

25.06.2018. 16:15

slikta zāle patrāpījusies Ziepnieku Murģim.

Atbildēt

opā

25.06.2018. 15:33

»

Pēteris

"apturēja interneta operētājsistēmu darbību


Jā, browser var nomainīt, var pārinstalēt datoru, var nopirkt jaunu telefonu, neesam tādi nabagi, nesaprotu, kur problēma? Nav jēgas ar vīrusiem inficēt atsevišķas ierīces, tagad jau katram mājās ir pa kādam vecam laptop vai citam krāma, ko var ieslēgt kā back up variantu. Visi nevērs vaļā vienlaicīgi un 90% tas neskars. Tad jau loģiskāk ir paralizēt centrāles un mobilos torņus, kas arī tiek darīts, ja mērķis ir traucēt sakarus.

Atbildēt

Ar sapratni

25.06.2018. 15:32

bija taču svētki, nu drusciņ uzpīpēja. Vecās fobijas izlīda ārā.
Bet kāpēc jāpārpublicē?

Atbildēt

opā

25.06.2018. 15:29

Šādam plānam ir viens mīnuss, ja kaut kas tāds notiktos, tad latgalieši nevis barikādes celtu Jēkabpilī, bet pirmie skrietu palīdzēt. Īpaši apdāvinātajiem paskaidroju, latgalieši Latgales latvieši. Neatradīsi latgaliešus, kam nav radinieku Rīgā. Latgales vatēni varbūt arī kaut ko pasāktu, bet tos ātri noliktu pie vietas, drīzāk Rīgas krievi radītu problēmas.

Atbildēt

Pēteris

25.06.2018. 15:23

"apturēja interneta operētājsistēmu darbību"
-----
Ilgi smējos.
Autors nezina, kas ir operētājsistēma?
Bet citādi, protams, reālistisks apraksts. Kā hibrīdkara elements.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...