Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

brīvais radikālis

07.07.2018. 23:33

»

Zaļais pūķis 🐉

Atkārtoju savu jautājumu - kas tam Murģim maksā par panikas celšanu


Nevajag visu rakstīto uztvert burtiski, muļķīt!

Atbildēt

brīvais radikālis

07.07.2018. 23:30

»

Anonīmais Šakālis

Pieprasām pilno versiju romāna formā


Vai ne? Uzrakstīts interesanti!

Atbildēt

brīvais radikālis

07.07.2018. 23:27

»

Zaļais pūķis 🐉

Baiss scenārijs. Jautājums tikai viens - kas J.Liepniekam maksā, lai viņš tādus sacerētu un publicētu


Bet tu taču visu laiku sapņo par Krievijas iebrukumu! Vēl vairāk, tu arī centies tādu izprovocēt! Tad kāpēc tagad tik liekulīgs sašutums?

Atbildēt

Fēlis

27.06.2018. 06:18

»

mākslīgais intelekts

Oh, šitāds talants iet postā!!! Jurģim vajadzētu fantastiskus romānus par dzīvi pēc apokalipses rakstīt...


Kāpēc pievienot, ja tad nāksies uzņemties sociālu un politisku atbildību. Pietiek, ja saved bruņojumu, jihtamņetus un rausta aiz diedziņiem savus vietējās spices marionetes. Tāpat jau visas rūpnīcas izvestas uz krieviju, konkurējošās šahtas slēgtas un finansiālas jēgas no pievienošanas nekādas.

Atbildēt

mākslīgais intelekts

26.06.2018. 20:53

Oh, šitāds talants iet postā!!! Jurģim vajadzētu fantastiskus romānus par dzīvi pēc apokalipses rakstīt!!!
Tikai ir viena problēma-ne Latvijas teritorija, ne pati valsts pašlaik ir pilnīgi bez jebkādas stratēģiskas nozīmes Krievijas acīs. Mūsu "analītiķi"nespēj objektīvi novērtēt situāciju,politiķi novazāto saukli -"krievi nāk" izmanto tikai personīgā labuma gūšanai un ar reālitāti tam nav nekāda sakara. Lai cik arī dažiem dīvaini neiktos , tieši Krievijas politika Ukrainā ir tiešs pierādījums, tam, ka Baltijas valstis nekādā veidā netiek apdraudētas no Krievijas puses. Jo kas tad īsti notika Ukrainā?? Izmantojot Ukrainas valsts varas vājumu un iedzīvotāju vidū valdošās noskaņas Krievija veikli pievienoja sev interesējošo Krimu , bet Luganskas un Doņeckas "tautas republikas" palika aiz borta.Kaut gan Krievijai 2015 gadā pievienot sev šīs teritorijas nesagādājā pilnīgi nekādas problēmas, Ne tehniski, ne politiski.
Latvijas valdošās aprindas ir pārāk augstās domās par sevi, apgalvojot , ka Krievija grib iekarot Latviju.
Krievija 1994 gadā izveda savu armiju un no šī brīža ir nepārtraukti deklarējusi un arī darījusi visu, lai Latvija tiktu nodalīta gan politiski gan saimnieciski

Atbildēt

Fēlis

26.06.2018. 18:39

»

atkal

slikta zāle patrāpījusies Ziepnieku Murģim


Nē, kāpēc? Diezgan laba pasūtījuma fantāzija tiem, kam intelekts zem vidējā.

Atbildēt

Fēlis

26.06.2018. 18:37

»

opā

Šādam plānam ir viens mīnuss, ja kaut kas tāds notiktos, tad latgalieši nevis barikādes celtu Jēkabpilī, bet pirmie skrietu palīdzēt. Īpaši apdāvinātajiem paskaidroju, latgalieši Latgales latvieši. Neatradīsi latgaliešus, kam nav radinieku Rīgā. Latgales vatēni varbūt arī kaut ko pasāktu, bet tos ātri...


Tieši tā! Melnais kurmēns par piķi uzceps jebko, tikai lai rakstītajam piešķirtu ticamību, vajag papētīt situāciju. Kaut arī latgaļi ļoti necieš čiuļu alkatību, skaudību un augstprātību, taču mēs esam viena tauta un pa savējiem nešautu, lai tur kā. Arī, pirms tādu rakstīt, vajadzēja papētīt, cik armijā ir latgaliešu. Te jaušams kaut kāds ulmaņlaiku stereotips, kad par latgaļiem čiuļi uzskatīja Latgales vecticībniekus, kuri zemi strādāt nemīlēja un labāk klīda pa Latviju, nodarbodamies ar būvniecību. Viņi, starp citu, atšķirībā no mūsdienām, brīvi runāja latgaliski. Arī tā ebolas izplatība tāda selektīva. Liepniek, tas jau velk uz debilitāti.

Atbildēt

TDI

26.06.2018. 12:45

Preteklītis Pumpa ar savu paskvilu atjauno Biškekas draudus, nedo Dievs neņems moskovītu pirkstiņlelles valdīšanā- Biškeka būs un neviens nepalīdzēs.
Kā var tā nopārdoties. Pecunia non olet, bet diemžēl pat konkrēti smird...

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

26.06.2018. 11:27

Atkārtoju savu jautājumu - kas tam Murģim maksā par panikas celšanu?
Neticu, ka viņš rakstīja šo scenāriju tāpat vien aiz neko darīt. Par to kāds maksā.
Kam ir izdevīgi Larvijā celt bailes un paniku?

Atbildēt

Nja

26.06.2018. 09:42

Afērists ar kļičku Literat.

Atbildēt

metldavnijs

26.06.2018. 09:30

»

Pēteris

"apturēja interneta operētājsistēmu darbību


Velti smējies,Pēteri.Tu alojies šoreiz.

Atbildēt

interesanti

25.06.2018. 23:19

»

1905

Liepnieks izkaisiija perles latviesu lasitaju priekshaa


Vai "latviesu lasitaji" ir tie, kuri neprot latviešu valodā rakstīt?

Atbildēt

muļķu zeme rullē

25.06.2018. 23:16

»

Anonīmais Šakālis

Pieprasām pilno versiju romāna formā


uz tualetes papīra, dubultīgi palielinātos ruļļos.

Atbildēt

puspunkts

25.06.2018. 22:50

Visi tik parliecinàti..ka nekas tàds Latvijà nav iespèjams.. un bljaustàs kà mazi bèrni. kuriem moràle apnikusi. ....
Nekàdas rezerves jau valstì nav..problèmu gadìjumà.. ne pàrtikas..ne zàlju..!

Atbildēt

Stradiņos u.c. pārpratums nav vienīgais

25.06.2018. 22:16

Arī man vbūtu ko teikt par Stradiņu slimnīcu, ka reanimācijāq mira kāds man tuvs cilvēks tādēļ vi4n, ka nenoteica diagnozi (neatklāšu, nav jēgas vairs), proti, paņēma analīzes un nesteidzās, sakot, ka gatavas būšot pēc nedēļas, un tieši tā - pēc cilvēka nāves. Vilcināšana notika nerAUGOTIES UZ TO, KA SLIM,NIEKS BIJA SMAGĀ STĀVOKLĪ UN NEKĀDA ANTIBIOTIKAS, KO DEVA, NELŪĪDZĒJA.

Vai to ārsti nesaprata, ka tādā stāvoklī analīzes bija jāveiz ne ilgāk kā voienas dienas laikā vai pat nekavējoties. Zināj un to apstiprināja pat veselības inspekcija.

Un te jācitē laikraksts, kas tieši vietā:

- „...Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm...Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla partijām. Ideoloģija, skaļie patriotiskie saukļi mums ir dārgāki par mūsu pašu, mūsu bērnu, mūsu veco ļaužu veselību un dzīvību...Mēs sajūsmināmies par tēvzemiešu stingro stāju latvietības aizstāvībā gan šeit, gan Briselē. Un negribam zināt, ka tēvzemiešu veselības ministri, iztērējot Pasaules bankas kredīti miljonus, noreformēja mūsu medicīnu līdz klīniskai nāvei. Tagad oranžie uzsāk reformas reformu. Nu jau par mūsu naudu...Cik daudziem Latvijas ārstiem šī reforma salauzīs dzīvi? Cik daudziem Latvijas iedzīvotājiem reformu reforma atņems dzīvību? ...Bet kungiem nav laika par to domāt. Patriotisku saukļu aizsegā viņi plēšas ap portfeļiem un amatiem, kuri viņu personīgai kabatai dod simtus tūkstošus latu un apziņu: cik labi dzīvot muļķu zemē – Latvijā”. No Māras Nizinskas raksta „Muļķu zemes slimnieka pārdomas” , Rēzeknes Vēstis

Atbildēt

?!

25.06.2018. 21:57

IDIOTS,ko dara janki "gibrīdu karu" Vīnes mežā pasaciņas izdomājot.Interesanti uzzināt mērgļi AUTORU.KRETĪNI-karš ir karš,klejojošie rietumi uz to bij gatavi jebkad un jebkur.

Atbildēt

mormor

25.06.2018. 21:56

Dēļ pazemojuma, bezspēcības pret stiprāku varu radās tautas pasakas kā protests, kā cerība uzto, ka viss beigsies laimīgi. Diemžēl 4.maija republikā bijis daudz netaisnību...

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

25.06.2018. 21:20

Pieprasām pilno versiju romāna formā! :)

Atbildēt

1905

25.06.2018. 20:42

Liepnieks izkaisiija perles latviesu lasitaju priekshaa.

Atbildēt

Jurģa Liepnieka dusmu sublimācij

25.06.2018. 20:26

par tiesas spriedumu digitalizācijas lietā..

Atbildēt

švamme

25.06.2018. 20:00

Fake news nav fantastika, tā ir realitāte jau šodien. Par to arī stāsts. Informatīvais karš iet pilnā sparā. Tikai viens elemnets iztrūkst šodienas realitātē - bakterioloģiskie, ķīmiskie, bioloģiskie ieroči.

Atbildēt

Morm.

25.06.2018. 19:21

Varētu piebilst, ka dziednieki, zintnieki,zīlnieki u.c. pūšļotāji vērsās pie mīļā Dieviņa un Zemesmātes pēc palīdzības cīņā ar ebolas vīrusu. Lielie gari piedāvāja iznīdēt vīrusu ar bada un neražas palīdzību.

Atbildēt

Dakteris

25.06.2018. 19:05

Ar nožēlu secinu,ka Ebolas vīruss ir ieperinājies Liepnieka galvā...

Atbildēt

Ļoti labs alegorijās ieterpts

25.06.2018. 17:57

Araksta saturs. Pasaka, mīkla. Bet atminējums ir vienkāršs.

Ebolas vīruss ir domāts cionisms- komunisms- iliminātisms- žīdu masonisms visās tā izpausmēs, kas saēd un dezinformā Latvijas sabiedrību.

Veršoties pēc palīdzības Briselē, lalīdzības meklētāji, bēgot no lapsām un vilkiem, ieskrien lācim (Jahvem) rīklē, palīdzību nesaņēmuši.

Nobeigums labs- Latvija tiešām ir tik tukša, ka var uzņemt migrantus vai visu Izraēlas populāciju.

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

25.06.2018. 17:28

Baiss scenārijs. Jautājums tikai viens - kas J.Liepniekam maksā, lai viņš tādus sacerētu un publicētu?
Vai tikai scenārija publicēšana nav daļa no scenārija?

Atbildēt

"Kempmayer Media Latvia"

25.06.2018. 17:19

Savukārt polittehnologam Jurģim Liepniekam apgabaltiesas sastāvs piesprieda 67 080 eiro lielu naudas sodu, bet bijušajam "LNT" direktoram Andrejam Ēķim apelācijas instances tiesa piesprieda 40 850 eiro lielu naudas sodu.

Atbildēt

A.B.

25.06.2018. 16:44

Es tik daudz izdzert, lai šitādu murgu sacerētu nespētu, tāpēc man rodas jautājums ko šņauc Liepnieks

Atbildēt

Derdz

25.06.2018. 16:11

Laikam dala komentetaju saskatijusies holivuda filmas un parspelejusies speles. Raksta autors iespejams paradija vienu no versijam. Un saja versija..ja nenostrada viens starp vairakiem a planiem iedarbojas b vai c utt ..tas jau maina notikuma gaitu kas diez vai raksta aprakstits. Kaut mes lidz yam nenonaktu.

Atbildēt

V.Kairišs

25.06.2018. 15:45

»

opā

Šādam plānam ir viens mīnuss, ja kaut kas tāds notiktos, tad latgalieši nevis barikādes celtu Jēkabpilī, bet pirmie skrietu palīdzēt. Īpaši apdāvinātajiem paskaidroju, latgalieši Latgales latvieši. Neatradīsi latgaliešus, kam nav radinieku Rīgā. Latgales vatēni varbūt arī kaut ko pasāktu, bet tos ātri...


Pilnīgi pareizi - tas ir stereotips, ka latgaliešiem jeb Latgales latviešiem simpatizē Latgales krievi un Krievija. Krievi,ja vien tie nav pārlatviskojušies un nav pieņēmuši latvisko kultūru, nepatīk ne vidzemniekiem, ne kurzemniekiem, ne zemgaliešiem, ne sēļiem un latgaļiem.
Man kā latgalietim daudz tuvāki ir Liepājas latvieši, tad lietuviši, igauņi, ukraiņi un pašā pēdējā vietā Latgales krievi, kuri referendumā brēca pēc krievu valodas kā valsts otras valodas. Latgales krievi bija gatavi nogalināt latgaliešu valodu, ka tik krievu valoda dabū oficiālu statusu.
Latgalieši jeb Latgales latvieši nemūžam neatbalstīs ideju, ka latgaliešu valoda komplektā ar krievu valodu tiek pasludinātas par Latgales valsts vai reģionālajām valodām. Krievu valoda gan Latvijā, gan Latgalē ir okupantu un kolonistu valoda.

Atbildēt

atkal

25.06.2018. 15:15

slikta zāle patrāpījusies Ziepnieku Murģim.

Atbildēt

opā

25.06.2018. 14:33

»

Pēteris

"apturēja interneta operētājsistēmu darbību


Jā, browser var nomainīt, var pārinstalēt datoru, var nopirkt jaunu telefonu, neesam tādi nabagi, nesaprotu, kur problēma? Nav jēgas ar vīrusiem inficēt atsevišķas ierīces, tagad jau katram mājās ir pa kādam vecam laptop vai citam krāma, ko var ieslēgt kā back up variantu. Visi nevērs vaļā vienlaicīgi un 90% tas neskars. Tad jau loģiskāk ir paralizēt centrāles un mobilos torņus, kas arī tiek darīts, ja mērķis ir traucēt sakarus.

Atbildēt

Ar sapratni

25.06.2018. 14:32

bija taču svētki, nu drusciņ uzpīpēja. Vecās fobijas izlīda ārā.
Bet kāpēc jāpārpublicē?

Atbildēt

opā

25.06.2018. 14:29

Šādam plānam ir viens mīnuss, ja kaut kas tāds notiktos, tad latgalieši nevis barikādes celtu Jēkabpilī, bet pirmie skrietu palīdzēt. Īpaši apdāvinātajiem paskaidroju, latgalieši Latgales latvieši. Neatradīsi latgaliešus, kam nav radinieku Rīgā. Latgales vatēni varbūt arī kaut ko pasāktu, bet tos ātri noliktu pie vietas, drīzāk Rīgas krievi radītu problēmas.

Atbildēt

Pēteris

25.06.2018. 14:23

"apturēja interneta operētājsistēmu darbību"
-----
Ilgi smējos.
Autors nezina, kas ir operētājsistēma?
Bet citādi, protams, reālistisks apraksts. Kā hibrīdkara elements.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ostu reforma ir lieliska, un nevis mēs, bet visi citi vainīgi, ka rezultāti ir katastrofāli

FotoPar Latvijas ostu reformu ir ticis runāts visā aizejošās Krišjāņa Kariņa valdības darbības laikā. Tomēr izrādās, tas ir bijis par īsu, lai politiķu aprindās būtu panākta izpratne par šīs reformas lietderību un mērķiem. Iespējams, tāpēc ne tikai no ietekmi ostu un tranzīta biznesā zaudējušiem kritiķiem, bet arī no jaunās valdības veidotāju vidus izskan pretrunīgi vai pat ļoti kritiski vērtējumi, tostarp par to, ka ostu reforma esot izgāzusies.
Lasīt visu...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....