Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

brīvais radikālis

08.07.2018. 00:33

»

Zaļais pūķis 🐉

Atkārtoju savu jautājumu - kas tam Murģim maksā par panikas celšanu


Nevajag visu rakstīto uztvert burtiski, muļķīt!

Atbildēt

brīvais radikālis

08.07.2018. 00:30

»

Anonīmais Šakālis

Pieprasām pilno versiju romāna formā


Vai ne? Uzrakstīts interesanti!

Atbildēt

brīvais radikālis

08.07.2018. 00:27

»

Zaļais pūķis 🐉

Baiss scenārijs. Jautājums tikai viens - kas J.Liepniekam maksā, lai viņš tādus sacerētu un publicētu


Bet tu taču visu laiku sapņo par Krievijas iebrukumu! Vēl vairāk, tu arī centies tādu izprovocēt! Tad kāpēc tagad tik liekulīgs sašutums?

Atbildēt

Fēlis

27.06.2018. 07:18

»

mākslīgais intelekts

Oh, šitāds talants iet postā!!! Jurģim vajadzētu fantastiskus romānus par dzīvi pēc apokalipses rakstīt...


Kāpēc pievienot, ja tad nāksies uzņemties sociālu un politisku atbildību. Pietiek, ja saved bruņojumu, jihtamņetus un rausta aiz diedziņiem savus vietējās spices marionetes. Tāpat jau visas rūpnīcas izvestas uz krieviju, konkurējošās šahtas slēgtas un finansiālas jēgas no pievienošanas nekādas.

Atbildēt

mākslīgais intelekts

26.06.2018. 21:53

Oh, šitāds talants iet postā!!! Jurģim vajadzētu fantastiskus romānus par dzīvi pēc apokalipses rakstīt!!!
Tikai ir viena problēma-ne Latvijas teritorija, ne pati valsts pašlaik ir pilnīgi bez jebkādas stratēģiskas nozīmes Krievijas acīs. Mūsu "analītiķi"nespēj objektīvi novērtēt situāciju,politiķi novazāto saukli -"krievi nāk" izmanto tikai personīgā labuma gūšanai un ar reālitāti tam nav nekāda sakara. Lai cik arī dažiem dīvaini neiktos , tieši Krievijas politika Ukrainā ir tiešs pierādījums, tam, ka Baltijas valstis nekādā veidā netiek apdraudētas no Krievijas puses. Jo kas tad īsti notika Ukrainā?? Izmantojot Ukrainas valsts varas vājumu un iedzīvotāju vidū valdošās noskaņas Krievija veikli pievienoja sev interesējošo Krimu , bet Luganskas un Doņeckas "tautas republikas" palika aiz borta.Kaut gan Krievijai 2015 gadā pievienot sev šīs teritorijas nesagādājā pilnīgi nekādas problēmas, Ne tehniski, ne politiski.
Latvijas valdošās aprindas ir pārāk augstās domās par sevi, apgalvojot , ka Krievija grib iekarot Latviju.
Krievija 1994 gadā izveda savu armiju un no šī brīža ir nepārtraukti deklarējusi un arī darījusi visu, lai Latvija tiktu nodalīta gan politiski gan saimnieciski

Atbildēt

Fēlis

26.06.2018. 19:39

»

atkal

slikta zāle patrāpījusies Ziepnieku Murģim


Nē, kāpēc? Diezgan laba pasūtījuma fantāzija tiem, kam intelekts zem vidējā.

Atbildēt

Fēlis

26.06.2018. 19:37

»

opā

Šādam plānam ir viens mīnuss, ja kaut kas tāds notiktos, tad latgalieši nevis barikādes celtu Jēkabpilī, bet pirmie skrietu palīdzēt. Īpaši apdāvinātajiem paskaidroju, latgalieši Latgales latvieši. Neatradīsi latgaliešus, kam nav radinieku Rīgā. Latgales vatēni varbūt arī kaut ko pasāktu, bet tos ātri...


Tieši tā! Melnais kurmēns par piķi uzceps jebko, tikai lai rakstītajam piešķirtu ticamību, vajag papētīt situāciju. Kaut arī latgaļi ļoti necieš čiuļu alkatību, skaudību un augstprātību, taču mēs esam viena tauta un pa savējiem nešautu, lai tur kā. Arī, pirms tādu rakstīt, vajadzēja papētīt, cik armijā ir latgaliešu. Te jaušams kaut kāds ulmaņlaiku stereotips, kad par latgaļiem čiuļi uzskatīja Latgales vecticībniekus, kuri zemi strādāt nemīlēja un labāk klīda pa Latviju, nodarbodamies ar būvniecību. Viņi, starp citu, atšķirībā no mūsdienām, brīvi runāja latgaliski. Arī tā ebolas izplatība tāda selektīva. Liepniek, tas jau velk uz debilitāti.

Atbildēt

TDI

26.06.2018. 13:45

Preteklītis Pumpa ar savu paskvilu atjauno Biškekas draudus, nedo Dievs neņems moskovītu pirkstiņlelles valdīšanā- Biškeka būs un neviens nepalīdzēs.
Kā var tā nopārdoties. Pecunia non olet, bet diemžēl pat konkrēti smird...

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

26.06.2018. 12:27

Atkārtoju savu jautājumu - kas tam Murģim maksā par panikas celšanu?
Neticu, ka viņš rakstīja šo scenāriju tāpat vien aiz neko darīt. Par to kāds maksā.
Kam ir izdevīgi Larvijā celt bailes un paniku?

Atbildēt

Nja

26.06.2018. 10:42

Afērists ar kļičku Literat.

Atbildēt

metldavnijs

26.06.2018. 10:30

»

Pēteris

"apturēja interneta operētājsistēmu darbību


Velti smējies,Pēteri.Tu alojies šoreiz.

Atbildēt

interesanti

26.06.2018. 00:19

»

1905

Liepnieks izkaisiija perles latviesu lasitaju priekshaa


Vai "latviesu lasitaji" ir tie, kuri neprot latviešu valodā rakstīt?

Atbildēt

muļķu zeme rullē

26.06.2018. 00:16

»

Anonīmais Šakālis

Pieprasām pilno versiju romāna formā


uz tualetes papīra, dubultīgi palielinātos ruļļos.

Atbildēt

puspunkts

25.06.2018. 23:50

Visi tik parliecinàti..ka nekas tàds Latvijà nav iespèjams.. un bljaustàs kà mazi bèrni. kuriem moràle apnikusi. ....
Nekàdas rezerves jau valstì nav..problèmu gadìjumà.. ne pàrtikas..ne zàlju..!

Atbildēt

Stradiņos u.c. pārpratums nav vienīgais

25.06.2018. 23:16

Arī man vbūtu ko teikt par Stradiņu slimnīcu, ka reanimācijāq mira kāds man tuvs cilvēks tādēļ vi4n, ka nenoteica diagnozi (neatklāšu, nav jēgas vairs), proti, paņēma analīzes un nesteidzās, sakot, ka gatavas būšot pēc nedēļas, un tieši tā - pēc cilvēka nāves. Vilcināšana notika nerAUGOTIES UZ TO, KA SLIM,NIEKS BIJA SMAGĀ STĀVOKLĪ UN NEKĀDA ANTIBIOTIKAS, KO DEVA, NELŪĪDZĒJA.

Vai to ārsti nesaprata, ka tādā stāvoklī analīzes bija jāveiz ne ilgāk kā voienas dienas laikā vai pat nekavējoties. Zināj un to apstiprināja pat veselības inspekcija.

Un te jācitē laikraksts, kas tieši vietā:

- „...Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm...Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla partijām. Ideoloģija, skaļie patriotiskie saukļi mums ir dārgāki par mūsu pašu, mūsu bērnu, mūsu veco ļaužu veselību un dzīvību...Mēs sajūsmināmies par tēvzemiešu stingro stāju latvietības aizstāvībā gan šeit, gan Briselē. Un negribam zināt, ka tēvzemiešu veselības ministri, iztērējot Pasaules bankas kredīti miljonus, noreformēja mūsu medicīnu līdz klīniskai nāvei. Tagad oranžie uzsāk reformas reformu. Nu jau par mūsu naudu...Cik daudziem Latvijas ārstiem šī reforma salauzīs dzīvi? Cik daudziem Latvijas iedzīvotājiem reformu reforma atņems dzīvību? ...Bet kungiem nav laika par to domāt. Patriotisku saukļu aizsegā viņi plēšas ap portfeļiem un amatiem, kuri viņu personīgai kabatai dod simtus tūkstošus latu un apziņu: cik labi dzīvot muļķu zemē – Latvijā”. No Māras Nizinskas raksta „Muļķu zemes slimnieka pārdomas” , Rēzeknes Vēstis

Atbildēt

?!

25.06.2018. 22:57

IDIOTS,ko dara janki "gibrīdu karu" Vīnes mežā pasaciņas izdomājot.Interesanti uzzināt mērgļi AUTORU.KRETĪNI-karš ir karš,klejojošie rietumi uz to bij gatavi jebkad un jebkur.

Atbildēt

mormor

25.06.2018. 22:56

Dēļ pazemojuma, bezspēcības pret stiprāku varu radās tautas pasakas kā protests, kā cerība uzto, ka viss beigsies laimīgi. Diemžēl 4.maija republikā bijis daudz netaisnību...

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

25.06.2018. 22:20

Pieprasām pilno versiju romāna formā! :)

Atbildēt

1905

25.06.2018. 21:42

Liepnieks izkaisiija perles latviesu lasitaju priekshaa.

Atbildēt

Jurģa Liepnieka dusmu sublimācij

25.06.2018. 21:26

par tiesas spriedumu digitalizācijas lietā..

Atbildēt

švamme

25.06.2018. 21:00

Fake news nav fantastika, tā ir realitāte jau šodien. Par to arī stāsts. Informatīvais karš iet pilnā sparā. Tikai viens elemnets iztrūkst šodienas realitātē - bakterioloģiskie, ķīmiskie, bioloģiskie ieroči.

Atbildēt

Morm.

25.06.2018. 20:21

Varētu piebilst, ka dziednieki, zintnieki,zīlnieki u.c. pūšļotāji vērsās pie mīļā Dieviņa un Zemesmātes pēc palīdzības cīņā ar ebolas vīrusu. Lielie gari piedāvāja iznīdēt vīrusu ar bada un neražas palīdzību.

Atbildēt

Dakteris

25.06.2018. 20:05

Ar nožēlu secinu,ka Ebolas vīruss ir ieperinājies Liepnieka galvā...

Atbildēt

Ļoti labs alegorijās ieterpts

25.06.2018. 18:57

Araksta saturs. Pasaka, mīkla. Bet atminējums ir vienkāršs.

Ebolas vīruss ir domāts cionisms- komunisms- iliminātisms- žīdu masonisms visās tā izpausmēs, kas saēd un dezinformā Latvijas sabiedrību.

Veršoties pēc palīdzības Briselē, lalīdzības meklētāji, bēgot no lapsām un vilkiem, ieskrien lācim (Jahvem) rīklē, palīdzību nesaņēmuši.

Nobeigums labs- Latvija tiešām ir tik tukša, ka var uzņemt migrantus vai visu Izraēlas populāciju.

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

25.06.2018. 18:28

Baiss scenārijs. Jautājums tikai viens - kas J.Liepniekam maksā, lai viņš tādus sacerētu un publicētu?
Vai tikai scenārija publicēšana nav daļa no scenārija?

Atbildēt

"Kempmayer Media Latvia"

25.06.2018. 18:19

Savukārt polittehnologam Jurģim Liepniekam apgabaltiesas sastāvs piesprieda 67 080 eiro lielu naudas sodu, bet bijušajam "LNT" direktoram Andrejam Ēķim apelācijas instances tiesa piesprieda 40 850 eiro lielu naudas sodu.

Atbildēt

A.B.

25.06.2018. 17:44

Es tik daudz izdzert, lai šitādu murgu sacerētu nespētu, tāpēc man rodas jautājums ko šņauc Liepnieks

Atbildēt

Derdz

25.06.2018. 17:11

Laikam dala komentetaju saskatijusies holivuda filmas un parspelejusies speles. Raksta autors iespejams paradija vienu no versijam. Un saja versija..ja nenostrada viens starp vairakiem a planiem iedarbojas b vai c utt ..tas jau maina notikuma gaitu kas diez vai raksta aprakstits. Kaut mes lidz yam nenonaktu.

Atbildēt

V.Kairišs

25.06.2018. 16:45

»

opā

Šādam plānam ir viens mīnuss, ja kaut kas tāds notiktos, tad latgalieši nevis barikādes celtu Jēkabpilī, bet pirmie skrietu palīdzēt. Īpaši apdāvinātajiem paskaidroju, latgalieši Latgales latvieši. Neatradīsi latgaliešus, kam nav radinieku Rīgā. Latgales vatēni varbūt arī kaut ko pasāktu, bet tos ātri...


Pilnīgi pareizi - tas ir stereotips, ka latgaliešiem jeb Latgales latviešiem simpatizē Latgales krievi un Krievija. Krievi,ja vien tie nav pārlatviskojušies un nav pieņēmuši latvisko kultūru, nepatīk ne vidzemniekiem, ne kurzemniekiem, ne zemgaliešiem, ne sēļiem un latgaļiem.
Man kā latgalietim daudz tuvāki ir Liepājas latvieši, tad lietuviši, igauņi, ukraiņi un pašā pēdējā vietā Latgales krievi, kuri referendumā brēca pēc krievu valodas kā valsts otras valodas. Latgales krievi bija gatavi nogalināt latgaliešu valodu, ka tik krievu valoda dabū oficiālu statusu.
Latgalieši jeb Latgales latvieši nemūžam neatbalstīs ideju, ka latgaliešu valoda komplektā ar krievu valodu tiek pasludinātas par Latgales valsts vai reģionālajām valodām. Krievu valoda gan Latvijā, gan Latgalē ir okupantu un kolonistu valoda.

Atbildēt

atkal

25.06.2018. 16:15

slikta zāle patrāpījusies Ziepnieku Murģim.

Atbildēt

opā

25.06.2018. 15:33

»

Pēteris

"apturēja interneta operētājsistēmu darbību


Jā, browser var nomainīt, var pārinstalēt datoru, var nopirkt jaunu telefonu, neesam tādi nabagi, nesaprotu, kur problēma? Nav jēgas ar vīrusiem inficēt atsevišķas ierīces, tagad jau katram mājās ir pa kādam vecam laptop vai citam krāma, ko var ieslēgt kā back up variantu. Visi nevērs vaļā vienlaicīgi un 90% tas neskars. Tad jau loģiskāk ir paralizēt centrāles un mobilos torņus, kas arī tiek darīts, ja mērķis ir traucēt sakarus.

Atbildēt

Ar sapratni

25.06.2018. 15:32

bija taču svētki, nu drusciņ uzpīpēja. Vecās fobijas izlīda ārā.
Bet kāpēc jāpārpublicē?

Atbildēt

opā

25.06.2018. 15:29

Šādam plānam ir viens mīnuss, ja kaut kas tāds notiktos, tad latgalieši nevis barikādes celtu Jēkabpilī, bet pirmie skrietu palīdzēt. Īpaši apdāvinātajiem paskaidroju, latgalieši Latgales latvieši. Neatradīsi latgaliešus, kam nav radinieku Rīgā. Latgales vatēni varbūt arī kaut ko pasāktu, bet tos ātri noliktu pie vietas, drīzāk Rīgas krievi radītu problēmas.

Atbildēt

Pēteris

25.06.2018. 15:23

"apturēja interneta operētājsistēmu darbību"
-----
Ilgi smējos.
Autors nezina, kas ir operētājsistēma?
Bet citādi, protams, reālistisks apraksts. Kā hibrīdkara elements.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...