Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

brīvais radikālis

07.07.2018. 23:33

»

Zaļais pūķis 🐉

Atkārtoju savu jautājumu - kas tam Murģim maksā par panikas celšanu


Nevajag visu rakstīto uztvert burtiski, muļķīt!

Atbildēt

brīvais radikālis

07.07.2018. 23:30

»

Anonīmais Šakālis

Pieprasām pilno versiju romāna formā


Vai ne? Uzrakstīts interesanti!

Atbildēt

brīvais radikālis

07.07.2018. 23:27

»

Zaļais pūķis 🐉

Baiss scenārijs. Jautājums tikai viens - kas J.Liepniekam maksā, lai viņš tādus sacerētu un publicētu


Bet tu taču visu laiku sapņo par Krievijas iebrukumu! Vēl vairāk, tu arī centies tādu izprovocēt! Tad kāpēc tagad tik liekulīgs sašutums?

Atbildēt

Fēlis

27.06.2018. 06:18

»

mākslīgais intelekts

Oh, šitāds talants iet postā!!! Jurģim vajadzētu fantastiskus romānus par dzīvi pēc apokalipses rakstīt...


Kāpēc pievienot, ja tad nāksies uzņemties sociālu un politisku atbildību. Pietiek, ja saved bruņojumu, jihtamņetus un rausta aiz diedziņiem savus vietējās spices marionetes. Tāpat jau visas rūpnīcas izvestas uz krieviju, konkurējošās šahtas slēgtas un finansiālas jēgas no pievienošanas nekādas.

Atbildēt

mākslīgais intelekts

26.06.2018. 20:53

Oh, šitāds talants iet postā!!! Jurģim vajadzētu fantastiskus romānus par dzīvi pēc apokalipses rakstīt!!!
Tikai ir viena problēma-ne Latvijas teritorija, ne pati valsts pašlaik ir pilnīgi bez jebkādas stratēģiskas nozīmes Krievijas acīs. Mūsu "analītiķi"nespēj objektīvi novērtēt situāciju,politiķi novazāto saukli -"krievi nāk" izmanto tikai personīgā labuma gūšanai un ar reālitāti tam nav nekāda sakara. Lai cik arī dažiem dīvaini neiktos , tieši Krievijas politika Ukrainā ir tiešs pierādījums, tam, ka Baltijas valstis nekādā veidā netiek apdraudētas no Krievijas puses. Jo kas tad īsti notika Ukrainā?? Izmantojot Ukrainas valsts varas vājumu un iedzīvotāju vidū valdošās noskaņas Krievija veikli pievienoja sev interesējošo Krimu , bet Luganskas un Doņeckas "tautas republikas" palika aiz borta.Kaut gan Krievijai 2015 gadā pievienot sev šīs teritorijas nesagādājā pilnīgi nekādas problēmas, Ne tehniski, ne politiski.
Latvijas valdošās aprindas ir pārāk augstās domās par sevi, apgalvojot , ka Krievija grib iekarot Latviju.
Krievija 1994 gadā izveda savu armiju un no šī brīža ir nepārtraukti deklarējusi un arī darījusi visu, lai Latvija tiktu nodalīta gan politiski gan saimnieciski

Atbildēt

Fēlis

26.06.2018. 18:39

»

atkal

slikta zāle patrāpījusies Ziepnieku Murģim


Nē, kāpēc? Diezgan laba pasūtījuma fantāzija tiem, kam intelekts zem vidējā.

Atbildēt

Fēlis

26.06.2018. 18:37

»

opā

Šādam plānam ir viens mīnuss, ja kaut kas tāds notiktos, tad latgalieši nevis barikādes celtu Jēkabpilī, bet pirmie skrietu palīdzēt. Īpaši apdāvinātajiem paskaidroju, latgalieši Latgales latvieši. Neatradīsi latgaliešus, kam nav radinieku Rīgā. Latgales vatēni varbūt arī kaut ko pasāktu, bet tos ātri...


Tieši tā! Melnais kurmēns par piķi uzceps jebko, tikai lai rakstītajam piešķirtu ticamību, vajag papētīt situāciju. Kaut arī latgaļi ļoti necieš čiuļu alkatību, skaudību un augstprātību, taču mēs esam viena tauta un pa savējiem nešautu, lai tur kā. Arī, pirms tādu rakstīt, vajadzēja papētīt, cik armijā ir latgaliešu. Te jaušams kaut kāds ulmaņlaiku stereotips, kad par latgaļiem čiuļi uzskatīja Latgales vecticībniekus, kuri zemi strādāt nemīlēja un labāk klīda pa Latviju, nodarbodamies ar būvniecību. Viņi, starp citu, atšķirībā no mūsdienām, brīvi runāja latgaliski. Arī tā ebolas izplatība tāda selektīva. Liepniek, tas jau velk uz debilitāti.

Atbildēt

TDI

26.06.2018. 12:45

Preteklītis Pumpa ar savu paskvilu atjauno Biškekas draudus, nedo Dievs neņems moskovītu pirkstiņlelles valdīšanā- Biškeka būs un neviens nepalīdzēs.
Kā var tā nopārdoties. Pecunia non olet, bet diemžēl pat konkrēti smird...

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

26.06.2018. 11:27

Atkārtoju savu jautājumu - kas tam Murģim maksā par panikas celšanu?
Neticu, ka viņš rakstīja šo scenāriju tāpat vien aiz neko darīt. Par to kāds maksā.
Kam ir izdevīgi Larvijā celt bailes un paniku?

Atbildēt

Nja

26.06.2018. 09:42

Afērists ar kļičku Literat.

Atbildēt

metldavnijs

26.06.2018. 09:30

»

Pēteris

"apturēja interneta operētājsistēmu darbību


Velti smējies,Pēteri.Tu alojies šoreiz.

Atbildēt

interesanti

25.06.2018. 23:19

»

1905

Liepnieks izkaisiija perles latviesu lasitaju priekshaa


Vai "latviesu lasitaji" ir tie, kuri neprot latviešu valodā rakstīt?

Atbildēt

muļķu zeme rullē

25.06.2018. 23:16

»

Anonīmais Šakālis

Pieprasām pilno versiju romāna formā


uz tualetes papīra, dubultīgi palielinātos ruļļos.

Atbildēt

puspunkts

25.06.2018. 22:50

Visi tik parliecinàti..ka nekas tàds Latvijà nav iespèjams.. un bljaustàs kà mazi bèrni. kuriem moràle apnikusi. ....
Nekàdas rezerves jau valstì nav..problèmu gadìjumà.. ne pàrtikas..ne zàlju..!

Atbildēt

Stradiņos u.c. pārpratums nav vienīgais

25.06.2018. 22:16

Arī man vbūtu ko teikt par Stradiņu slimnīcu, ka reanimācijāq mira kāds man tuvs cilvēks tādēļ vi4n, ka nenoteica diagnozi (neatklāšu, nav jēgas vairs), proti, paņēma analīzes un nesteidzās, sakot, ka gatavas būšot pēc nedēļas, un tieši tā - pēc cilvēka nāves. Vilcināšana notika nerAUGOTIES UZ TO, KA SLIM,NIEKS BIJA SMAGĀ STĀVOKLĪ UN NEKĀDA ANTIBIOTIKAS, KO DEVA, NELŪĪDZĒJA.

Vai to ārsti nesaprata, ka tādā stāvoklī analīzes bija jāveiz ne ilgāk kā voienas dienas laikā vai pat nekavējoties. Zināj un to apstiprināja pat veselības inspekcija.

Un te jācitē laikraksts, kas tieši vietā:

- „...Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm...Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla partijām. Ideoloģija, skaļie patriotiskie saukļi mums ir dārgāki par mūsu pašu, mūsu bērnu, mūsu veco ļaužu veselību un dzīvību...Mēs sajūsmināmies par tēvzemiešu stingro stāju latvietības aizstāvībā gan šeit, gan Briselē. Un negribam zināt, ka tēvzemiešu veselības ministri, iztērējot Pasaules bankas kredīti miljonus, noreformēja mūsu medicīnu līdz klīniskai nāvei. Tagad oranžie uzsāk reformas reformu. Nu jau par mūsu naudu...Cik daudziem Latvijas ārstiem šī reforma salauzīs dzīvi? Cik daudziem Latvijas iedzīvotājiem reformu reforma atņems dzīvību? ...Bet kungiem nav laika par to domāt. Patriotisku saukļu aizsegā viņi plēšas ap portfeļiem un amatiem, kuri viņu personīgai kabatai dod simtus tūkstošus latu un apziņu: cik labi dzīvot muļķu zemē – Latvijā”. No Māras Nizinskas raksta „Muļķu zemes slimnieka pārdomas” , Rēzeknes Vēstis

Atbildēt

?!

25.06.2018. 21:57

IDIOTS,ko dara janki "gibrīdu karu" Vīnes mežā pasaciņas izdomājot.Interesanti uzzināt mērgļi AUTORU.KRETĪNI-karš ir karš,klejojošie rietumi uz to bij gatavi jebkad un jebkur.

Atbildēt

mormor

25.06.2018. 21:56

Dēļ pazemojuma, bezspēcības pret stiprāku varu radās tautas pasakas kā protests, kā cerība uzto, ka viss beigsies laimīgi. Diemžēl 4.maija republikā bijis daudz netaisnību...

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

25.06.2018. 21:20

Pieprasām pilno versiju romāna formā! :)

Atbildēt

1905

25.06.2018. 20:42

Liepnieks izkaisiija perles latviesu lasitaju priekshaa.

Atbildēt

Jurģa Liepnieka dusmu sublimācij

25.06.2018. 20:26

par tiesas spriedumu digitalizācijas lietā..

Atbildēt

švamme

25.06.2018. 20:00

Fake news nav fantastika, tā ir realitāte jau šodien. Par to arī stāsts. Informatīvais karš iet pilnā sparā. Tikai viens elemnets iztrūkst šodienas realitātē - bakterioloģiskie, ķīmiskie, bioloģiskie ieroči.

Atbildēt

Morm.

25.06.2018. 19:21

Varētu piebilst, ka dziednieki, zintnieki,zīlnieki u.c. pūšļotāji vērsās pie mīļā Dieviņa un Zemesmātes pēc palīdzības cīņā ar ebolas vīrusu. Lielie gari piedāvāja iznīdēt vīrusu ar bada un neražas palīdzību.

Atbildēt

Dakteris

25.06.2018. 19:05

Ar nožēlu secinu,ka Ebolas vīruss ir ieperinājies Liepnieka galvā...

Atbildēt

Ļoti labs alegorijās ieterpts

25.06.2018. 17:57

Araksta saturs. Pasaka, mīkla. Bet atminējums ir vienkāršs.

Ebolas vīruss ir domāts cionisms- komunisms- iliminātisms- žīdu masonisms visās tā izpausmēs, kas saēd un dezinformā Latvijas sabiedrību.

Veršoties pēc palīdzības Briselē, lalīdzības meklētāji, bēgot no lapsām un vilkiem, ieskrien lācim (Jahvem) rīklē, palīdzību nesaņēmuši.

Nobeigums labs- Latvija tiešām ir tik tukša, ka var uzņemt migrantus vai visu Izraēlas populāciju.

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

25.06.2018. 17:28

Baiss scenārijs. Jautājums tikai viens - kas J.Liepniekam maksā, lai viņš tādus sacerētu un publicētu?
Vai tikai scenārija publicēšana nav daļa no scenārija?

Atbildēt

"Kempmayer Media Latvia"

25.06.2018. 17:19

Savukārt polittehnologam Jurģim Liepniekam apgabaltiesas sastāvs piesprieda 67 080 eiro lielu naudas sodu, bet bijušajam "LNT" direktoram Andrejam Ēķim apelācijas instances tiesa piesprieda 40 850 eiro lielu naudas sodu.

Atbildēt

A.B.

25.06.2018. 16:44

Es tik daudz izdzert, lai šitādu murgu sacerētu nespētu, tāpēc man rodas jautājums ko šņauc Liepnieks

Atbildēt

Derdz

25.06.2018. 16:11

Laikam dala komentetaju saskatijusies holivuda filmas un parspelejusies speles. Raksta autors iespejams paradija vienu no versijam. Un saja versija..ja nenostrada viens starp vairakiem a planiem iedarbojas b vai c utt ..tas jau maina notikuma gaitu kas diez vai raksta aprakstits. Kaut mes lidz yam nenonaktu.

Atbildēt

V.Kairišs

25.06.2018. 15:45

»

opā

Šādam plānam ir viens mīnuss, ja kaut kas tāds notiktos, tad latgalieši nevis barikādes celtu Jēkabpilī, bet pirmie skrietu palīdzēt. Īpaši apdāvinātajiem paskaidroju, latgalieši Latgales latvieši. Neatradīsi latgaliešus, kam nav radinieku Rīgā. Latgales vatēni varbūt arī kaut ko pasāktu, bet tos ātri...


Pilnīgi pareizi - tas ir stereotips, ka latgaliešiem jeb Latgales latviešiem simpatizē Latgales krievi un Krievija. Krievi,ja vien tie nav pārlatviskojušies un nav pieņēmuši latvisko kultūru, nepatīk ne vidzemniekiem, ne kurzemniekiem, ne zemgaliešiem, ne sēļiem un latgaļiem.
Man kā latgalietim daudz tuvāki ir Liepājas latvieši, tad lietuviši, igauņi, ukraiņi un pašā pēdējā vietā Latgales krievi, kuri referendumā brēca pēc krievu valodas kā valsts otras valodas. Latgales krievi bija gatavi nogalināt latgaliešu valodu, ka tik krievu valoda dabū oficiālu statusu.
Latgalieši jeb Latgales latvieši nemūžam neatbalstīs ideju, ka latgaliešu valoda komplektā ar krievu valodu tiek pasludinātas par Latgales valsts vai reģionālajām valodām. Krievu valoda gan Latvijā, gan Latgalē ir okupantu un kolonistu valoda.

Atbildēt

atkal

25.06.2018. 15:15

slikta zāle patrāpījusies Ziepnieku Murģim.

Atbildēt

opā

25.06.2018. 14:33

»

Pēteris

"apturēja interneta operētājsistēmu darbību


Jā, browser var nomainīt, var pārinstalēt datoru, var nopirkt jaunu telefonu, neesam tādi nabagi, nesaprotu, kur problēma? Nav jēgas ar vīrusiem inficēt atsevišķas ierīces, tagad jau katram mājās ir pa kādam vecam laptop vai citam krāma, ko var ieslēgt kā back up variantu. Visi nevērs vaļā vienlaicīgi un 90% tas neskars. Tad jau loģiskāk ir paralizēt centrāles un mobilos torņus, kas arī tiek darīts, ja mērķis ir traucēt sakarus.

Atbildēt

Ar sapratni

25.06.2018. 14:32

bija taču svētki, nu drusciņ uzpīpēja. Vecās fobijas izlīda ārā.
Bet kāpēc jāpārpublicē?

Atbildēt

opā

25.06.2018. 14:29

Šādam plānam ir viens mīnuss, ja kaut kas tāds notiktos, tad latgalieši nevis barikādes celtu Jēkabpilī, bet pirmie skrietu palīdzēt. Īpaši apdāvinātajiem paskaidroju, latgalieši Latgales latvieši. Neatradīsi latgaliešus, kam nav radinieku Rīgā. Latgales vatēni varbūt arī kaut ko pasāktu, bet tos ātri noliktu pie vietas, drīzāk Rīgas krievi radītu problēmas.

Atbildēt

Pēteris

25.06.2018. 14:23

"apturēja interneta operētājsistēmu darbību"
-----
Ilgi smējos.
Autors nezina, kas ir operētājsistēma?
Bet citādi, protams, reālistisks apraksts. Kā hibrīdkara elements.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....