Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rimis

31.07.2022. 21:51

pērkams raksts...un, starp citu, Ufo iesniedza pieteikumu tiesā....

Atbildēt

Jautrītis

19.06.2022. 21:33

to - Latvijā kaitnieki neļauj ražot, neļauj dzīvot? 19.06.
-----------------
Latvijā ļauj gan ražot gam dzīvot!
Taču ja gribi to darīt uz citu veselības rēķina - tad par ko brīnies, ja cilvēki iebilst?
Tā bija ar celulozes rūpnīcu Jēkabpils rajonā, jo rūpnīcas hlorūdeņus gatavojās iepludināt Daugavā, ko tas nozīmē vajadzētu gan saprast ja ir galva uz pleciem.
Tas pats ar Saint-Gobain starp Ikšķili un Ogri. Ja gaisā izlaiž tonnām toksiskas GĀZES, kas savienojumā ar ūdeni rada formalīnu, ko piebilst?
Amerika, protams, piedzen sodus par dabai nodarīto kaitējumu miljonos dolāru - šaubos vai Latvijā tas izdotos. Gan jau kādu godmani nokorumpētu un neko tadu citi vairs neprasītu.
Tas pats šeit. Gan jau kāds ir ko saņēmis, ja tāds lēmums ir pieņemts pretēji elementārai loģikai. Varbūt kādreiz to uzzināsim, tas ir viens helmanis, vai daudzi citi arī.

Atbildēt

Latvijā kaitnieki neļauj ražot, neļauj dzīvot?

19.06.2022. 00:54

Toms Augustāns - pareizi, tā tas, ka Latvijā neļauj ražot, nomelno jebkuru ražošanas uzsākšanu, jau manāms no 1990. gada. - tā pazuda cukurs, tā pazuda papīrs, tā pazuda VEF un visas ražotnes, kas tika nomelnotas, ka Latvija bez Krievijas resursiem neko nespēs pārprofilēt, jālikvidē. Celulozes rūpnīcu bagātajos mežu apvidos - nē - sagandēs Daugavu. Ku, kū, meli, jo tur tehnoloģijas visu paredzēja, arī ES neļauj sagandēt vidi utt. Kam visas tās iznīcinošās iniciatīvas, man ziņu nav (izņemot "godmann" stukačveidīgo politika), bet fakts - Latviju grauj stukači, 5. kolona, "krievu rulete" , slēptais hibrīdkarš un pašu naivie pakaļskrējēji - netiešie kolaboranti.

Atbildēt

ufo taču

18.06.2022. 10:23

»


komunistu alkašs -sabiedrības gremde ar saviem tupajiem alkašu jokiem

Atbildēt

saka atkarībā

18.06.2022. 10:20

»

Jānis

Un, ko par to visu saku Vides ministrs


no kukuļa lieluma, č stabiņš taču

Atbildēt

Jānis

17.06.2022. 22:09

Un, ko par to visu saku Vides ministrs???

Atbildēt

upacieris un speciālists

17.06.2022. 11:56

ikšķile un ogre pārpludināta ar sarkanajiem..čangaļu zagļiem/jākļiem, mazi resni zemās šasijas līkas kājas un absolūts paškritikas trūkums, kā visiem tupajiem

Atbildēt

Jautrītis

16.06.2022. 21:51

"Lielisks" raksts!
Neviena autora vārda par to kādas tad īsti būs paredzamās negatīvās šīs karjeru izstrādes sekas.
Bet viņas būs! troksnis, putekļi, ūdens līmeņa pazemināšanās gruntsūdeņos, iespējams, pat līdz šim neapzinātā teritorijā.
Šīs ir tikai dažas no prognozējamajām neērtībām ar kurām būs jāsastopas kaimiņiem, un tajā pašā laikā - tas viss jāpiecieš, lai tikai viens no īpašniekiem, iespējams, varētu pelnīt.
Pie dāsnajiem solījumiem, gan deputātu, gan uzņēmēju - ko tikai nu iegūs Ogres novads, visi sen jau ir tikuši skaidrībā, ka solīts jau makā nekrīt. Taču neērtības būs obligāti.
Ir viedoklis tikai viens - strādājiet, strādājiet tā, lai netraucētu citus, ja tas ir iespējams. Ja tas nav tā iespējams, tad atbalsts šai ražotnei, un atļauja ālēties, un bojāt dzīves telpu citiem kaimiņiem NAV JĀIZSNIEDZ! Tas ir pat jāaizliedz!
Ja deputāti tiešam pārstāv sava novada iedzīvotāju un savu vēlētāju intereses, tad lēmums var būt tieši šāds, bet no lasītā izskatās gan pagaidām ka tas tā nebūt nav.
Tiek aizstāvētas naudas intereses, nevis sava novada cilvēku veselība.

Atbildēt

jaajaa

16.06.2022. 18:04

...varbūt es esmu stulbs, bet arī nesaprotu, kas slikts notiks, ja tur būs karjers ?...un vēl viena doma...kuram karjeram jaunais noņem klientūtu (ja tāds ir, protams)?...

Atbildēt

maku lasit

16.06.2022. 17:27

Augustāns ir vai nu pataloģisks melis vai analfabets - publiksi pieejamos un" Granāti Pluss" pārskatus viņš vai nu lasījis vai neprot to izdarīt. Tātad - pēdejos gados " Granāti Pluss" iur negatīvs pašū kapitāls, ir tiai parādi, apgrozījuma praktiski nav... Kādā vadības, komanda, kāda sadarbība ar Latvijas lielākajiem uzņēmumiem, kādi miljoni...??? Augustāņ, arī murgot vajag ticami.

Atbildēt

Iedzīvotāja

16.06.2022. 17:01

Pirms nevietā ekpluatēt jēdzienu "fake news," pašieceltajam komunikācijas un karjeru rakšanas ekspertam Augustānam derēja apgūt komunikācijas studiju 1.kursa vielu -ar ko atšķiras ziņas no viedokļa. Savukārt, redakcijai nevajadzētu nolaisties tik zemu, lai publicētu šādu skricelējumu.

Atbildēt

Arvids

16.06.2022. 15:34

Šitam loceklim augustānam īstā vieta būtu atrasties starp patreiz notiekošā praida dalībniekiem, nevis dienu un nakti domāt, kā izdzīt cilvēkus no viņu īpašumiem.

Atbildēt

Zinošais

16.06.2022. 12:36

Cik demaģoģisks ir apgalvojuma par samaksājamo IIN. Kā Augustāns domā kontrolēt darbinieku dzīvesvietu un aizliegt to mainīt. IIN tiek maksāts pēc cilvēku deklarētās dzīvesvietas un tie to var mainīt ar dažiem klikšiem internetā !

Atbildēt

ROFLMAO

16.06.2022. 11:31

Tīnūžu iedzīvotājiem valsts atstāj tikai divas iespējas - 1) emigrēt - 2) ņemt dakšas un bises un iet nogalināt tādu augustānu, helmani un citus ogres šrekus.

Satversmes 115.pants ir blefs šajā kleptokrātiskajā valstī.

Atbildēt

Jānis

16.06.2022. 09:09

Kādas kompensācijas tiks izmaksātas karjeru pierobežniekiem? Ak, ne kādas! Nu ja, nu ja...mēs tik raksim, bet jūs tur kaut nosprāgstiet putekļos, troksnī, dagredētā dabas ainavā. Latvijā karjeru darbību neviens neuzrauga, sajūta, ka Vides dienestā, attiecīgajās pašvaldībās visi kontrolētāji nokorumpēti. Daži darboņi "uzvārās, simti cietīs. Par nodokļu nomaksu vispār nerunāsim, zog, zog, zog.

Atbildēt

opis

16.06.2022. 08:23

Ufim darbiņš radies>>>>>

Atbildēt

hipotēka

16.06.2022. 07:36

30 gadu laikā mēs iemaksāsim miljonu.... kaut ko tik stulbu, sen nebiju lasījis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi