Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Juris

01.05.2022. 11:58

Diemžēl biedrs Zarinš no Saskaņas-tas pats kas pirms tan pa blatiem tika ielikts par Sabiedrisko pakalpojumu komisijas vaditaju-tās pašas komisijas, kas Zariņa vadībā apstiprināja LV iedzīvotājiem augstos apkures, gāzes, u.c. pakalpojumu tarifus, tagad savus ''varoņdarbus tautas labā'' liekas ka ir ''aizmirsis''......

Atbildēt

Dresētājs

17.04.2022. 11:17

»

ha-ha

Zariņa kungs principiāli neredz,kā lācis ir satrakojies un uzbrūk pasaulei,nogalina,izvaro,grauj,draud,arī kunga mitnes vietai un pasaulei nav citas izvēles,ka trako lāci mēģinat nomierināt,pagaidam gan ar bonbongām


Lāci visu laiku bakstīja iesmiem. Maz kurš pamanīja, ka lācis atteicās piedalīties cirka izrādē ar nosaukumu Covid un Zaļais kurss. Piemēram, atteicās maksāt miljardus par Rietumu vakcīnām un sretificēt Rietumos savus uzņēmumus kā zaļus. Par to lāci tika nolemts apēst. Tikai nav pārlicības, vai lācis ēdējiem nepaspēs pārkost rīkli.

Atbildēt

Zariņa draugs

17.04.2022. 09:01

Diemžēl, Zariņam pašam pietrūkst Sun-Dzi stratēģiskās domāšanas. Eiropu neinteresē mūžīgas sankcijas totalitāristiskai Krievijai, neinteresē Krievijas pilnīga iznīcība vai pazemošana, Eiropu interesē mūžīgi stulbus lēmumus pieņemošu kretīnisku Lielkrievijas imperatoru un viņu klanu nosūtīšana vēsturē.
Eiropu interesē kaimiņš, kurā dzīvojošie, iespējams, ar tūkstoš pirmo reizi, beidzot, padzīs projām mūžīgos totalitāristus un sāks būvēt savu, normālu, demokrātisku valsti.
Bet pagaidām, lai tad ved uz Ķīnu savu naftu mucās par puscenu, pēc desmit gadu ES elektrifikācijas un mikro atomenerģētikas zinātnisko projektu pabeigšanas, pati Krievija vairs nezinās, kur likt savu gāzi un naftu.

Atbildēt

atkal nedzirdēji

16.04.2022. 16:37

»

Es

Viņķeles un Āboltiņas, arī Kariņa piemērs tev liek domāt, ka tu vēli un izvēli


mums nav VARU, ne žurnālistu ne citu idiotu, ir izvirzīti menedžeri - DEMOKRĀTIJA!!!!! kurš vainīgs ka ir muļķi ir cimdari vēšanu komisiju sapirktas duras...es nē. NEPĀRDODIETIES.......................

Atbildēt

Es

16.04.2022. 16:00

»

Kārlis

Klausies, Zariņ, mums ir VALDĪBA (kuru varam izvēlēt ārā, pretēji situācijai Krievijā) nevis VARA (kā tas ir nacistiskajā Krievijā


Viņķeles un Āboltiņas, arī Kariņa piemērs tev liek domāt, ka tu vēli un izvēli?

Atbildēt

Žīdelim žīda daba :)

16.04.2022. 14:25

»

Egils Levic

Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences...


No tās pat Ukrainā nevar tikt vaļā!

Atbildēt

čangals un krievs citus nedzird

16.04.2022. 14:21

tāpēc iet kur krievu kuģis

Atbildēt

tikai bildi vajag zariņa vai škles vai avena

16.04.2022. 14:20

nu nu

Atbildēt

Daudz

16.04.2022. 14:11

»

Kārlis

Klausies, Zariņ, mums ir VALDĪBA (kuru varam izvēlēt ārā, pretēji situācijai Krievijā) nevis VARA (kā tas ir nacistiskajā Krievijā


LV ir kārļu ,kas domā līdzīgi....
Mums bads un aukstums tuvojas ar katru dienu .

Atbildēt

Egils Levic

16.04.2022. 13:58

»

ES ir stipra!!!!

ES nav nolemta!ES ir saliedējusies pret okupantu! Un "cietējiem pingvīniem" ir laiks doties pie siltuma ražotājiem. Tas nav tālu. Un izbeidziet gānīties par mūsu premjeru un Prezidentu!!! Es lepojos ar viņiem...


Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences!

To visu bija smagi redzēt. Lai liecinātu, es sīki izpētīju nogalinātos dažādās pozās un dažādās vietās. Dažāda vecuma un dažāda dzimuma. Es, Valsts prezidents Egils Levic, atzīstu, ka Krievijas karaspēks Ukrainā darbojas ar īpašu nežēlību. Es nevaru izlikties to neredzam!

Šo visu, ko minēšu, es jau izplatīja masmēdiju kanālos aģentūrai LĒTA 14. aprīlī 2022. gadā.

Krievijas karaspēks darbojas ar īpašu nežēlību, lai cik vien ātri un steidzami likvidētu Ukrainas valsts cilvēkkapitālu, izmantojot konfliktu, līdzīgi, kā savulaik Latvijā tika likvidēts ebreju tautas cilvēkkapitāls. Šodien ar šīm liecībām var iepazīties ikviens Ebreju memoriālā Biķerniekos. Ansambļa centrā kā atgādinājums atrodas melna granīta kubs – simbolisks altāris, kura malās izkalti vārdi no Ījaba grāmatas: "Zeme, manas asinis neapsedz un manu kliedzienu neapslēp!"

Baltijas valstu un Polijas prezidentu vizītē Ukrainā biju pirmais starp valsts galvu apmeklējumiem Ukrainā kopš “Krievijas militārās operācijas” sākuma. Galvas apmeklēja Borodjanku un citas vietas, kur varēja aplūkot KF karadarbības pēdu nospiedumus.

Tur bija nodedzināti dzīvojamo namu rajoni, izpostītas mājas, mīnēti ceļi un atsevišķas ēkas, lai cilvēki, kas mēģinātu glābt Ukrainas valsts cilvēkkapitālu, kas tur atrodas, tiktu ievainoti vai pat ietu bojā.

Patiešām, to visu bija smagi noskatīties - Krievu armija netiek uz priekšu, jo ukraiņi varonīgi pretojas, tādēļ krievu armija pāriet uz terora taktiku pret civiliedzīvotāju cilvēkkapitālu, es teiktu “civilcilvēkkapitālu”.

Ievērojām arī ukraiņu armijas sagrautos un iznīcinātos krievu tankus un citu bruņutehniku. Tas nozīmē, ka ukraiņu armija tomēr ir spējīga atvairīt krievu karaspēka uzbrukumus.

Krievijai, kā klīstot baumas, kaut kā tomēr nav veicies ar sākotnējā plāna izpildi – dažās dienās ieņemt Kijivu.

Tiekoties ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski, Baltijas valstu un Polijas galvas pārrunāja vairākus jautājumus, cik novēroju. Viens no galvenajiem bija ieroči kājiniekiem, kas Ukrainai ir vajadzīgi jau tagad, lai samazinātu cilvēkkapitāla iznīcināšanas aptveri.

Es jau norādīju, ka, manuprāt, ukraiņu tauta tomēr esot kaut kā motivēta, saliedēta tieši savas valsts un Eiropas un Rietumu aizsardzībai.

Ukrainai ir vajadzīgi ne tikai viegli, bet arī smagi ieroči. Gribu pieminēt, ka proporcionāli Baltijas valstis un Polija sniedz ievērojamu militāro palīdzību Ukrainai ar tiem “gudrajiem prettanku ieročiem”, ko sniedzam no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, kuru termiņi beidzas jau rīt, ņemot vērā, cik liela valsts mēs esam un kāda ir mūsu militārā spēja, šos ieročus ukraiņi iznīcinās, tikko tos piegādās.

Prettanku “gudrajiem ieročiem”, kuriem beidzas termiņš, iet bojā īpaši akumulatori un tie nav te uz vietas nomaināmi, tāpēc ieroči jāsūta atpakaļ uz izgatavotājrūpnīcu atjaunošanai, kas ir laikietilpīga ķēpa un finansiāls apgrūtinājums.

Šā vai tā, bet Ukrainas prezidents pateicās arī par Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas sniegto atbalstu Ukrainas militāro spēju stiprināšanā.

Zelenskis arī enerģiski pateicās tiem astoņu valstu prezidentiem, kas februāra beigās kopīgā deklarācijā aicināja ES piešķirt Ukrainai tūlītēju vai drīzu kandidātvalsts statusu.

Paredzēts, ka ES Ukrainas iesniegumu izskatīs “steidzamības kārtā”, lai gan šāda izskatīšana prasa vairākus gadus. Manuprāt, ļoti iespējams, ka atbilde būs zināma “jau rīt”. Līdzīgi, kā ziniet, bija Turcijas sakarā. Tas dotu iepēju ES iesaistīties Ukrainas nopostīto infrastruktūru celtniecībā arī ar Baltijas valstu “celtnieku triecienbrigādēm” un Latvijas brīvprātīgajiem sapieriem Ukrainas mīnu laukos.

Es ciešā un personīgā kontaktā darīju savu, kas man vislabāk padodas, apspriedos par darījumiem - mēs ar Zelenska kungu pārrunājām jautājumu par Ukrainas “lieko graudu” eksportu, neskatoties uz to, ka ukraiņu aplenktajās pilsētās plosās bads un infekcijas, trūkst dzeramā ūdens un cilvēki salst un iet bojā.

Man jāuzsver, ka Ukraina ir viens no lielākajiem graudu eksportētājiem pasaulē un tas ir pluss šai vizītei un sarunām - no Ukrainas eksportētās labības ir atkarīgi eksportētāju darījumu partneru bizness un ienākumi.

Es jau aktīvi sazinājos ar Latvijas MK valdības vadītāju, viņa ekselenci Krišjāni Kankaru - Vanckaru par šo jautājumu, kā mēs to varam pēc iespējas ātrāk risināt, apsteidzot konkurentus, lai eksporta plūsma, kas nav iespējama caur Odesas ostu, ietu pa dzelzceļu cauri mūsu darījumu partneriem uz “savu pašrisku”, ņemot vērā sankciju plašo mērogu.

Tikšanās laikā galvas pārrunāja arī Ukrainas attiecības ar Krieviju. Manā ieskatā ir pilnīgi skaidrs, ka Krievija nolēmusi dabā pāriet no teorijas uz praksi un īstenot kara noziegumus, metot izaicinājumu globālajai tiesību sistēmai.

Es ukraiņiem norādīju, ka ir ierosināti divi procesi. Starptautiskā krimināltiesa, kas atrodas Hāgā, sākusi izmeklēšanu. Krimināltiesas prokurors ir ieradies Ukrainā, lai izmeklētu Krievijas kara noziegumus, kā jau Latvijas presei minējis eiroparlamentārietis Ibars Ijabs- Mujabels.

Otrs process ir diemžēl “izteikti cionistisks”. Tas ierosināts Starptautiskajā tiesā ANO, jo Krievijai esot aizdomas pašas Ukrainas īstenotā genocīdā, kas pats par sevi (das Ding an sich ) jau ir starptautisko tiesību pārkāpums.

Ar Zelenska kungu pārrunājām ne gluži manu vien ideju par to, ka varētu izveidot “īpašu starptautisku tribunālu”, kura “tiesību priekšmets” būtu Krievijas agresīvais karš pret Ukrainu, lai arī iztrūkst “Krievijas kara pieteikuma satura Ukrainai”.

Lai šādu ideju īstenotu dabā, nepietiekot tikai ar labu valstsgribu vien, bet ir nepieciešam “labi gali” starptautisko tiesību īstenotāju aprindās - pietiekami liels valstu skaits, kas varētu apņemties dibināt šādu tribunālu. Un tas nevar būt tāds, “visiem zināmais nekāds LRTT” ar “zināmo cilvēktiesību aizstāvju vadoni no Minsteres” vienpersonīgi. Ja runājam par tribunāliem, var pieminēt arī tribunālu Dienvislāvijas konfliktā. Es ar lielām cerībām skatos tajā virzienā.

https://www.la.lv/to-visu-bija-smagi-redzet-levits-atzist-ka-krievijas-karaspeks-darbojas-ar-ipasu-nezelibu


Ibars Ijabs Mujabels
https://m.pietiek.com/raksti/sociopats_respekte_speku_un_tikai_speku,_citas_valodas_vins_nesaprot/komentari

Krišjānis Kankars- Vanckars

https://pietiek.com/raksti/musu_vara_briestoso_situaciju_izmanto_nevis_rupes_par_latvijas_sabiedribu,_bet,_lai_pagutu_sashemot_sev_izdevigas_aferas/

Atbildēt

Cukurs

16.04.2022. 13:24

Krievija vairs nedrīkstēs pastāvēt kā valsts šadā izskatā. Krievijai nedrīkstēs būt nekādu uzbrukuma ieroču un tās armija nedrikstēs atrasties tuvāk par Urāla kalniem Eiropas daļā. Pēdējais laiks izdzēst visu ar krieviju saistīto Latvijas vietvārdos un ielu, laukumu nosaukumos. Jāseko Ukrainas piemēram un ir jāaizvāc VISI sarkano fašistu pieminekļi, protams kapi netiek aiskarti. Sarkanais Ivar, par gāzi vari neuztraukties, jo krievijai restitūcijas ceļa nākamos vismaz 100 gadus būs jāatdod šājā pavasari nopostītais un sagrautais Ukrainā, tā kā dabas resusri bus vienigais ienākumu avots krievijai lai atdotu restitūcijā noteikto. Bet visi tie, kas kaut kādā veidā atbalsta krieviju ir līdzvainigi krievijas kara noziegumos šodien Ukrainā!

Atbildēt

Хм

16.04.2022. 12:36

ЕС и в том числе Латвия ввели запрет на покупку российских удобрений. А США нет. В итоге наши фермеры или будут вынуждены искать более дорогую замену и/ или уменьшать объём использования удобрений. В итоге меньше и/или дороже урожай, и необходимость конкурировать с зерном из США. Очень "умный" ход

Atbildēt

IM

16.04.2022. 11:14

»

ES ir stipra!!!!

ES nav nolemta!ES ir saliedējusies pret okupantu! Un "cietējiem pingvīniem" ir laiks doties pie siltuma ražotājiem. Tas nav tālu. Un izbeidziet gānīties par mūsu premjeru un Prezidentu!!! Es lepojos ar viņiem...


ES ir stipra? ES ir stipra savā muļķībā un iecirtībā. Ukrainas karš varēja vispār nebūt ja ES ārpolitikā neizdarītu ģeopolitiskas kļūdas vienu pēc otras. Nevar vienu Ukrainu loģiski sadalīt. Krievijas energoresursus Eiropai vajag kā ēst, bet nu iecērtas tiktāl ka Krievijai tiešām būtu laikam jāļauj tos vienkārši aiziet un paņemt. Sankciju pielūdzēji. Sen jau viss sankciju pulveris pienā izšauts. ES visu laiku cenšas iet pa ceļu kas nekur citur neved kā uz iznīcību. Cer ka krievi iznīks, bet tad kad ziemā pakaļas sāks salt, varbūt tad sapratīs ka ka ne tās vērtības lielie demokrātu pulki aizstāv, un ne to ģeopolitisko ceļu birokrātu masas staigā.
Vienīgais kas līdz šim ES izdodas ir sarūpēt karu un varbūt pat badu, un varbūt pat kādu mazu kodol kariņu ar. Tā teikt, ja saldēšana nelīdz varbūt ka pamēģināt ar svilināšanu.

Atbildēt

Egils Levic

16.04.2022. 10:55

»

ES ir stipra!!!!

ES nav nolemta!ES ir saliedējusies pret okupantu! Un "cietējiem pingvīniem" ir laiks doties pie siltuma ražotājiem. Tas nav tālu. Un izbeidziet gānīties par mūsu premjeru un Prezidentu!!! Es lepojos ar viņiem...


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Huntisti un anarhisti! Valstsgribji! Jaunie Davosas foruma Globālo līderu skolas kandidāti!

Man ir tas gods tagad paziņot: “Sadarbību ar Krieviju uzņēmēji varēs turpināt tikai uz sava “īpaša pašriska rēķina” un “investēt asiņainos eiro un dolārus” Ukraiņu tautas cilvēkkapitāla likvidēšanā.

Tādiem vārdiem Valsts prezidents uzrunājis Latvijas tautu.

Ja kāds uzņēmējs tomēr vēlēsies “spēlēt uz augstām pārrobežu, sankciju un sodu likmēm” un mierīgi turpināt sadarbību ar Krieviju, tas viennozīmīgi būs jādara tikai uz sava pašriska aprēķina, nevis valsts rēķina, trešdien Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedru sapulcē sacīja Valsts prezidents Egils Levitc.

Viņš pauda, ka Latvijas iedzīvotājiem turpmāk, ar ceturtdienu, šai ziņā jābūt ātriem un izlēmīgiem stratēģiski, jo turpmāk “žīdu rebes” vairs nedēvēs par kontrabandas projektu virzību, lai nostiprinātu mūsu žīdu vietu “jaunajās starptautiskajās vērtību ķēdēs”.

Ir jāmeklē jaunas iespējas, jauni piegādes un eksporta, importa tirgi, lai saimnieciskā darbība neapstātos augt, kā līdz šim.

Darāmā netrūkst arī uzņēmējdarbības vides uzlabošanā, samazinot birokrātiju, lai nezaudētu pašmāju un ārvalstu investoru pārliecību ieguldīt plaukstošajā Latvijas ekonomikā.

Raugoties uz priekšu, manuprāt, ir svarīgi, lai mēs turpinātu arī savus labos nodomus investēt attīstībā – jomās, kas ir būtiskas mūsu izaugsmei, īpašās zināšanās, prasmēs, pētniecībā, inovācijās, neskaitāmos uzņēmējdarbības inkubatoros, bet arī atbilstošā katra “interaktīvā prāta infrastruktūrā,” pauda Levitc.

Valsts prezidents norādīja, ka Eiropas un starptautisko sabiedroto vienotā un spēcīgā erekcija uz Krievijas vadītāja Vladimira Putina režīma necilvēcīgo agresiju ekonomikā Ukrainā, ieviešot līdz šim plašākās sankcijas pret šo agresoru un diversantu un tā atbalstītājiem, radīs neatgriezeniskas pārmaiņas, ko šobrīd pati Latvija savā naivumā vēl pilnībā neapzinās, Latvijas ekonomikai jau strauji iztrūkstot Krievijas izejvielām lauksaimniecībā un rūpniecībā, tranzītā.

Šo pasākumu cena ir un būs augsta arī Latvijai, bet atšķirībā no Ukrainas, kas maksā tomēr ar pārāk strauju cilvēkkapitāla likvidāciju, mūsu valsts budžeta cena būs mērāma tikai naudas izteiksmē, vien palielinot valsts ārējo finanšu parādu.

Tāpat viņš pauda pateicību tiem uzņēmumiem, kuri jau atsaukušies LTR kameras aicinājumam pašaizliedzīgi ziedot humānās preces - lietotās drēbes un apavus, un liekās pārtikas un medicīnas preces, tostarp tās “mangojot un diedelējot” pie lielveikalu ieejām.

Viņš aicināja rūpīgi ikvienu kameras biedru izvērtēt, kā vēl var palīdzēt Ukrainai, kā to dara pats no Rīgas pils kameras, kuras apsardze lielo vērtību dēļ tajā ir trīskāršota. Kamēr ir karš, viņš piebilda.

Levitc steidzīgi atzīmēja, ka jaunajos ģeopolitiskajos un ekonomiskajos apstākļos mums ir jābūt gataviem reaģēt vienoti, viedi, valstsgribīgi un pēc iespējas tālredzīgi. Ir jādara viss iespējamais, lai novērstu tuvredzību ekonomikā un paniku jau tagad, sagatavotos izmaiņām, kas skars visu Latvijas tautsaimniecību līdz katras mājsaimniecības slieksnim.

Energoapgādes neatkarība un ilgtspēja, investējot “viegli atjaunojama un savaldāma vēja energoresursos”, ir viena no jomām, par kuru vēl ir vērts padomāt.


https://www.la.lv/levits-sadarbibu-ar-krieviju-uznemeji-vares-turpinat-tikai-uz-sava-pasriska-rekina

Atbildēt

ES ir stipra!!!!

16.04.2022. 10:41

ES nav nolemta!ES ir saliedējusies pret okupantu! Un "cietējiem pingvīniem" ir laiks doties pie siltuma ražotājiem. Tas nav tālu. Un izbeidziet gānīties par mūsu premjeru un Prezidentu!!! Es lepojos ar viņiem
Kau tie, kas runā par vanckariem, saprastu, ka paši ir vanckari, kas pārplīsuši un smird...
Tikai tie, kas vēl ļaunu Latvijai, tagad meklē visādus niekus, lai tikai nerunātu par būtisko - par draudu mūsu zemei!!!! Ukraina cīnās par mums. Slava Ukrainai!Varoņiem slava!

Atbildēt

IM

16.04.2022. 10:31

»

Gada glezna

Zema līmeņa propaganda


Re kā! Vajadzēja man tikai nedaudz iejusties Krievijas lomā un patiesība kāda tā ir tiek izlikta gaismā. Izrādās Krievija ir vainīga ar to ka nav pietiekami atvērta laupītājiem un slepkavām. Protams, protams, gāze taču ir no dabas, kāpēc jāpērk, kāpēc nevar aiziet un paņemt? Pie tādiem nosacījumiem skaidrs ka Eiropas nākotne ir miglā tīta.

Atbildēt

Gada glezna

16.04.2022. 10:09

»

IM

Žogi, durvis jau ir tikai tādas formalitātes. Betona siena, tas jau ir arguments. Arguments kas rada jautājumus. Kāpēc negribi pirkt manu lēto un labo gāzi tā ka esi pat gatavs ziemā savu pakaļu saldēt? Kas tev aiz ādas? Kāpēc aud pie manas robežās bruņošanās tīklus? Gadījumā negribi man kaut kā kaitēt...


Zema līmeņa propaganda.

Paskaidroju: laupītājs un slepkava ir sašutis, ka dzīvokļi ir slēgti.
Un rezultātā pats galvenais jautājums, ko ar Tevi darīt ka Tu tāds, ka slēdz savu dzīvokli un neļauj izlaupīt un slepkavot?

Atbildēt

IM

16.04.2022. 09:19

»

kaimiņs

Nevis es gribēju, bet tu gribēji


Žogi, durvis jau ir tikai tādas formalitātes. Betona siena, tas jau ir arguments. Arguments kas rada jautājumus. Kāpēc negribi pirkt manu lēto un labo gāzi tā ka esi pat gatavs ziemā savu pakaļu saldēt? Kas tev aiz ādas? Kāpēc aud pie manas robežās bruņošanās tīklus? Gadījumā negribi man kaut kā kaitēt, vai varbūt pat iznīcināt. Tas rada man jautājumus, kas Tu tāds, un kāpēc Tu tāds. Kāpēc negribi ar mani sarunāties bet esi visai nasks uz dažādu sankciju ieviešanu, pat tad ja Tev pašam tās vairāk kaitē? Ja parasti un normāli ir ka no kaimiņu būšanas nāk kāds labums, kāpēc man labuma vietā ļaunums rodas? Un rezultātā pats galvenais jautājums, ko ar Tevi darīt ka Tu tāds.

Atbildēt

kaimiņs

16.04.2022. 08:04

»

IM

Gribēji jau gan, bet es galēji atvērtu sabiedrību neatbalstu. Tāpat kā galēji aizvērtu. Galējības neatbalstu


Nevis es gribēju, bet tu gribēji!
Citēju - "absolūti skaidrs ka tāda betona siena uz robežas ir kaitniecība", turklāt atzini manas tiesības to iznīcināt, atkal citāts, "to drupina krievi ar savām raķetēm"

Atbildēt

Priekšlikumi?

16.04.2022. 03:13

»

jaajaa

...ir labāki priekšlikumi ?...nav vairs Krievijas, no kuras nopirkt gāzi...nav un viss, aizmirstam


Priekšlikumi ir sagraut Ķīnas ekonomiku, ko arī dara ar lokdauniem un “maziņo, nekaitigo omikronu”.

Otrs priekšlikums - sagraut Krievijas ekonomiku, bidlu paradīzi, par ko maksājam benzīntankā.

Trešais- iesaldēt Rietumu ekonomiku- parazītu un taukmūļu depresanto pūli ar patērētāja psiholoģiju.

Uzspridzināt Vatikānu un ar visām saraustām bagātībām un banku nolīdzināt ar zemi.

Maltas Ordas bandītus identificēt un pakārt.

Civilizācija ir strupceļā.

Atbildēt

jaajaa

15.04.2022. 21:22

»

:):):):):):)

Ko ķīnieši saprot? Autors pareizi raksta: Ķīna pašreiz spēlē tikai sev par labu un gaida, kad varēs vēl vairāk iegūt krievijas lētos resursus. Un par Eiropu - trāpīts desmitniekā


... Ķīna zin arī to, ka Krievijas nafta tai vienkārši vairs nebūs vajadzīga, ja tā zaudēs ASV un Eiropas tirgus...nevajadzēs vairs tik briesmīgi ražot...

Atbildēt

IM

15.04.2022. 21:06

»

kaimiņš

Es tavu žogu starp mūsu mājām uzskatu par kaitniecību un arī tavas mājas durvis ir kaitniecība un agresija pret mani


Gribēji jau gan, bet es galēji atvērtu sabiedrību neatbalstu. Tāpat kā galēji aizvērtu. Galējības neatbalstu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

15.04.2022. 20:29

»

Я Не окупант

Но вы хамите как бывшие пособники окупантов хамили ...проводя комунистический геноцид ...это их выражения ...помним не забудем ... у вас наверно кто то в родне комуняка был ???хотя возможно и сами из этих...


Не обращайте внимания, ведь быдло имеется в составе любого народа, и латыши не исключение. То, что недоумок хвастается своим непониманием (неоьразованностью) должно настораживать. Лучший ответ таким - полный игнор. Человеку место свои скудные мыслишки выклавывать - забор или стена вокзального туалета, а он решился здесь попробовать. Не поощряйте своим внимаием! Кому писать место на заборе, там и должны своим творчеством заниматься.

Atbildēt

Totalitārā Ķīna ir Latvijas sabiedrotais?

15.04.2022. 20:06

https://twitter.com/aginnt/status/1513736084798287875

Atbildēt

Spoks

15.04.2022. 18:43

Latvijā lielākais gāzes patērētājs ir TEC-2, kas ar gāzi ražo elektrību. Ja valstī dienas laikā trūkst elektrība, tad lielie uzņēmumi- elektropatērētāji ir jāpārorientē uz nakts darbu, jo naktīs ir elektrības pārpalikums un nav vajadzības ar gāzi darbināt TEC-2.Nevienā tā saukto ekspertu sarunās šādu priekšlikumu nākamajai apkures sezonai neesmu dzirdējis. Vai tas ir aplams. Manā ilgajā dzīves gaitā tāds pasākums ir ticis piemērots, tātad ir devis pozitīvu rezultātu.

Atbildēt

Visa tā darīšana Ukrainā, sankcijas utt

15.04.2022. 18:04

»

jaajaa

..."Kādā veidā to var īstenot praktiski, turklāt neatstājot Latviju bez gāzes uz nākamo apkures sezonu"...nedraud...izpumpēs bufergāzi no Inčukalna, tāpat vairāk nebūs vajadzīga...uz Eiropas fona Latvija (un Baltija vospār, leišiem pateicoties) ir salīdzinoši labā situācijā...problēmas ir vāciešiem, ...


Viss vērsts uz dzīves sadārdzinašanu, ierobežojot patēriņu un dzimstību un ekonomikas attīstību. Cietīs visi vienādi, jo cenas izlīdzinās.

Arī Ķīnā mākslīgi lokdauni ar noecīgu omikrona saslimšanu...

Arī mērķi tie paši.

Nesaprotu, kāpēc cilvēki tik aprobežoti lētticīgi tic un cer, ka kādam viņi rūp un par viņiem parūpēsies! Viss mērķtiecīgi tiek iznīcināts, bet masas to neredz un tic, ka tas nav ļaunprātīgi.

Atbildēt

kaimiņš

15.04.2022. 18:03

»

IM

Lācis satrakojies? Putinam vajadzētu piestādīt Eiropai ultimātu...


Es tavu žogu starp mūsu mājām uzskatu par kaitniecību un arī tavas mājas durvis ir kaitniecība un agresija pret mani.

Atbildēt

Я Не окупант

15.04.2022. 17:17

»

Ņečitaju tvoju sukin sin okupant

kirilic


Но вы хамите как бывшие пособники окупантов хамили ...проводя комунистический геноцид ...это их выражения ...помним не забудем ... у вас наверно кто то в родне комуняка был ???хотя возможно и сами из этих ...?

Atbildēt

Neko mēs nevaram

15.04.2022. 17:02

»

Kārlis

Klausies, Zariņ, mums ir VALDĪBA (kuru varam izvēlēt ārā, pretēji situācijai Krievijā) nevis VARA (kā tas ir nacistiskajā Krievijā


Galvenās valsts personas neizvēlas Latvijā, tikai formāli, demonstrējot viltus demokrātiju, apstiprina.

Atbildēt

Kārlis

15.04.2022. 16:49

Klausies, Zariņ, mums ir VALDĪBA (kuru varam izvēlēt ārā, pretēji situācijai Krievijā) nevis VARA (kā tas ir nacistiskajā Krievijā).

Atbildēt

jāatceras , ka

15.04.2022. 15:39

Kariņš ir ASV pilsonis un savas Dzimtenes patriots ! Likumpaklausīgs pilsonis ! Bet Levic ir Vācijas pensionārs .

Atbildēt

Вы очень

15.04.2022. 11:56

»

Pošol von russkij okupant

Slava gerojam Ukraini! Ja tvoja sobacčij russkij jazik ņe poņimājem svoloč ubijca


Грубы.Я не окупант ..Я на своей земле
Земле моих предков которые жили и живут со времен Польской Лифляндии.и владели и владеют землей и лесом в Святой Латгалии.Помоги Украине .. Выявляй Дезертиров .Латвия Правовое и Демоератическое Государство и должно помочь не только Оружием но и вернуть Беглых дезертиров с их лексусами и бмв .

Atbildēt

hm

15.04.2022. 11:56

Gāze Eiropai un Latvijai ir atšķirīga.
Eiropā apstāsies ražošana, bet iedzīvotāji īpaši necietīs. Jo tur gaisa temperatūra reti zem 0. Un ja ir, tad dažas dienas. Anglijā katru gadu nosalst pārdesmit tūkstošu. bet nekas briesmīgs.
Turpretī pie mums katru gadu kādu nedēļu gaisa temperatūra ir - 25-30. Nosals 100 tūkstoši. Kas ir ļoti reāli, ja nebūs ar ko kurināt. Aizsals apkures caurules un radiatori, kur daļu sals pārplēsīs. Tie kļūs nelietojami un sekas - siltumtrašu remonti.
Šāda politiska spēlīte mums draud ar katastrofu.

Atbildēt

ha-ha

15.04.2022. 10:56

»

IM

Lācis satrakojies? Putinam vajadzētu piestādīt Eiropai ultimātu...


Arī šis kungs negrib redzēt traku lāci,kurš savu čupu un blusas ir atstājis mūsu zemē un arī blusas tagad ir varen satrakojušas,jo jau 30 gadus nevar šo čupu novākt,bet blusām traki gribās atpakaļ lāča kažoka,bet tagad grib aizliegt blusu dančus pie lāča čupas,devējot to gan par monumentu,piemiņas vietu,lai gan tam nav nekāda sakara ar apbēdijumiem,bet tikai ar lāča smakas izplatīšanas funkciju.

Atbildēt

formula

15.04.2022. 10:09

Ivar, kādi tad ir priekšlikumi? Kas esi? Ja cīnītājs ,tad kāpēc no parlamenta aizlaidies? Ka viss ir slikti ,to visi zina.

Atbildēt

Sems

15.04.2022. 09:57

Šitais iemācījies VPN izmantot un nu atkal var atreferēt Kremļa propagandu

Atbildēt

IM

15.04.2022. 09:42

»

ha-ha

Zariņa kungs principiāli neredz,kā lācis ir satrakojies un uzbrūk pasaulei,nogalina,izvaro,grauj,draud,arī kunga mitnes vietai un pasaulei nav citas izvēles,ka trako lāci mēģinat nomierināt,pagaidam gan ar bonbongām


Lācis satrakojies? Putinam vajadzētu piestādīt Eiropai ultimātu.
Vai nu Eiropa pērk normālu gāzi par normālām cenām vai arī Krievija uzskata Eiropu par betona sienu uz rietumu robežas ar visām no tā izrietošām sekām. Ultimātu!
Kam vajadzīga betona siena uz robežas? Nevienai valstij nav vajadzīga betona siena uz robežas. Eiropas un Krievijas attiecības būtu skaidras. Vai nu Eiropa pati novāc betonu no robežas vai nu arī to drupina krievi ar savām raķetēm. Jo ir taču absolūti skaidrs ka tāda betona siena uz robežas ir kaitniecība. Kaimiņš it kā ir, bet tai pat laikā kaimiņa nav. Kur tas der? Tas nekur neder. Katram ir tiesības cīnīties par to lai, ja viņām kaimiņš ir tad lai tas kaimiņš arī būtu. Jebkurš cits stāvoklis ir nenormāls.

Atbildēt

Daiva

15.04.2022. 09:28

Nu gan aklais. Visa koalīcija to vien plāno kā noslaukt no atveseļošanàs fonda un budžeta maksimumu. Tas bija jau redzams visu laiku.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...