Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nameijs

30.10.2019. 17:10

Tas jau tiešām vairs nav normāli cik bieži šie ''overbookingi'' notiek, kā var būt tā ka pāris mēnešu laikā gan mani, gan paziņu citā reisā arī atstāj aiz borta. Punktuālākā kompānija... Labi ka vismaz kompensāciju dabuju, bet arī lai to dabūtu bija starpnieki jāiesaista. Labi ka paziņa ieteica Refundor, savadāk vispār neko nebūtu dabujis.

Atbildēt

Pak Mega Place (www.pakmegaplace.com)

29.08.2019. 08:57

Laba ziņa
Good post :)

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.08.2019. 00:47

Nevajag nolaist rokas, jāceļ civilprasību!

Atbildēt

Nu bet

23.08.2019. 19:08

»

Margarēta

Tāpēc jau arī atcēla, ka 3 lidmašīnas bija noliktas malā pazīmēties it kā patriotiskā pasākumā. AirBaltic flote nav pārāk liela, un 3 lidmašīnu noparkošana, lai parādītu, cik smukas krāsiņas, un uz to fona Nācijas Tēvs kaut ko pavārītos, nozīmē, ka kāds reiss ir jāatceļ. AirBaltic NEKAD nemaksā kompensācijas...


Vai tad tiesaam nav dzirdets par inkasso portaliem Flugrecht, flightright un tml. ? Vini visu izdara tava vietaa un nem tikai 30-35%. Aizvilks aviokompaniju ari uz tiesu, ja vajadzees. Bija gadijums, bulgariem pat lidmasinu aresteja lidostaa tiesu izpilditaji. Samaksaja uzreiz.

Atbildēt

Parazutis

23.08.2019. 16:44

Man Airbaltic samaksaaja tiiri fiksii par 2016. gada septembrs kaveejumu, kad viena ljopene nolaidaas bez shasijas, liidz ar to paareejaas kaveejas. Muus aizsuutiija uz Vilnju un tad kadas 10 stundas veelaak ielidojaam Riigaa. Piedaavaaja vaucheru 300 eur vai 250 eur nauda.

Atbildēt

ince

23.08.2019. 10:04

Ceru sagaidīt to drosminieku, kurš pieķersies klāt šai korumpētai un naudu mazgājošajāi bandai. Nav viņa nekāda nacionālā aviokompānija, bet visprastākie aferisti zem viena jumta. Ja valstij piederētu 100% tad varētu runāt. Paskatieties un pārbaudiet viņu iepirkumus! Sākot jau ar galveno, rezerves daļām, naftas produktu materiāliem, degvielu. Būs jauki uzzināt viņu darbības metodes un shēmas.To, ka viņiem ir daudz maz pieņemams nosaukums un Rīga kā bāzes vieta ir aisberga augšējā daļa.Un visam priekšgalā ģeniālākais ( pēc algas lieluma ) menedžeris ja ne visumā, tad pasaulē noteikti....

Atbildēt

Margarēta

22.08.2019. 15:56

Tāpēc jau arī atcēla, ka 3 lidmašīnas bija noliktas malā pazīmēties it kā patriotiskā pasākumā. AirBaltic flote nav pārāk liela, un 3 lidmašīnu noparkošana, lai parādītu, cik smukas krāsiņas, un uz to fona Nācijas Tēvs kaut ko pavārītos, nozīmē, ka kāds reiss ir jāatceļ. AirBaltic NEKAD nemaksā kompensācijas. Forget about it. Var mēģināt atgūt caur kaut kādu kantori, ko izveidojis bijušais RIX darbinieks, kura biznesu bijušie kolēģi silda, dabūsiet pusi no kompensācijas, pusi savāks šis veiklais šeptmanis. var sniegt prasību tiesā. Var iet pie bezzobainā patērētāju aizsardzības biroja, kas uzrakstīs pēc 10 dienām kādu bezcerīgu savārstījumu. Nezinu, ko vēl var darīt. Varbūt jāiet pie paša Nācijas Tēva, tas tak svarīgākās ES regulas par ES tiesnesi strādādams tak tā kā būtu palasījis, varbūt, ka tas var kaut kā iedarboties uz Gausu un AirBaltic, lai arī AirBaltic pasažieri ir tādi paši baltie eiropieši, kas var saņemt ES regulās noteiktās kompensācijas, kā pārējie.

Atbildēt

negausim

22.08.2019. 15:49

Bet Gausis - Negausis kļuvis stāvus bagāts.Mēs varam to atļauties, neskatoties ne uz ko...Un cik skaisti NeGausis runā! Un krāso!

Atbildēt

Hhh

22.08.2019. 12:55

Ai kaa pūst sii vslsts un vadības visādi ārzemnieki riebjas sitaa turpinot te karam ir jāsākas citas izejas nebuus teoretiski

Atbildēt

Kakova huja

22.08.2019. 12:50

vispar ar viniem vel diskuteet? Pec pirmajaam otmazkaam uzreiz pie advokata, tad ari vinja izmaksas dabus kompenset.

Atbildēt

yo!

22.08.2019. 12:30

te par tām "tehniskajām problēmām":

Arī PTAC lasītāju informēja, ka Eiropas Savienības Tiesa (EST) 2015. gada 17. septembra spriedumā lietā "C-257/14 Corina Van der Lans vs Koninklijke Luchtvaart Maatschappij NV" ir secinājusi, ka tāda pēkšņi radusies tehniska problēma, kuras pamatā nav nepilnīga apkope un kura nav konstatēta regulārajās apkopes pārbaudēs, nav iekļaujama jēdzienā "ārkārtas apstākļi".

sīkāk: https://lvportals.lv/norises/290890-regula-un-aviopasazieru-tiesibas-uz-kompensaciju-2017

Atbildēt

yo!

22.08.2019. 12:13

»

Hahaha

an vajadzīgs padoms - 16. oktobrī mēs bijām kādi padsmit cilvēki, kam ceļā uz konferenci Stokholmā AirBaltic atcēla rīta reisu 7:50 (ne uzreiz, no sākuma vairākas reizes pārcēla, pamatojot, ka nav atlidojusi lidmašīna no cita galapunkta, pēc tam atcēla pavisam). Dažus pārcēla uz SAS reisu 11:05, vairumu...


Regulas skaidrojumi nosaka, ka pēkšņi tehniski defekti NAV iemesls kompensācijas atteikumam, jo pieder pie parastiem aviokompānijas darbības aspektiem. Izņemot, ja ir valsts iestāžu vai ražotāja noteikts aizliegums lidot dēļ kādām īpašām tehniskām problēmām, kā tas ir Boeing 737 MAX gadījumā.

Lūdzu vērsieties PTAC un norādiet uz šiem meliem AirBaltic atbildē, kompensāciju saņemsiet ātri vien.

Atbildēt

Kasiņš

22.08.2019. 11:38

Nacionālā aviokompānija ir sasodīts pediņu kantoris, kurš servisa un attieksmes ziņā līdzinās zemo cenu aviokompānijai... Vienīgā problēma, ka cenām nav nekā kopīga ar zemo cenu konceptu.

Atbildēt

hmm

22.08.2019. 11:37

»

Hahaha

an vajadzīgs padoms - 16. oktobrī mēs bijām kādi padsmit cilvēki, kam ceļā uz konferenci Stokholmā AirBaltic atcēla rīta reisu 7:50 (ne uzreiz, no sākuma vairākas reizes pārcēla, pamatojot, ka nav atlidojusi lidmašīna no cita galapunkta, pēc tam atcēla pavisam). Dažus pārcēla uz SAS reisu 11:05, vairumu...


Jāvēršas kādā no kompensāciju piedzinēju firmām. "Defekts", protams, tika "atklāts" Rīgā (citur fake defektus neviens neuzņemsies apstiprināt). Lai pierādītu bolķika melus vajag datus par faktisko laiku kad konkrētā lidmašīna ieradās Rīgā un vēl šo to, ko bolķiks un rix slēps līdz pēdējam.

Atbildēt

YL

22.08.2019. 11:37

Tas, ka lidmašīna atrodas uz perona un tiek izmantota pasākumam, ne vienmēr nozīmē, ka ar to var arī pārvadāt pasažierus tajā brīdī. Piemēram, ja ir jāveic kārtējā regulārā tehniskā apkalpošana, kurai pienācis termiņš. Var būt arī citi iemesli.
Ar to es gribu teikt, ka nevajadzētu tik ļoti vispārināt, bet no sākuma iedziļināties un noskaidrot.

Atbildēt

Hahaha

22.08.2019. 10:49

»

???

{Bet gan jau „nacionālā aviokompānija” pasažieriem atteiks kompensācijas sakarā ar kādām nepārvaramām problēmām utml


an vajadzīgs padoms - 16. oktobrī mēs bijām kādi padsmit cilvēki, kam ceļā uz konferenci Stokholmā AirBaltic atcēla rīta reisu 7:50 (ne uzreiz, no sākuma vairākas reizes pārcēla, pamatojot, ka nav atlidojusi lidmašīna no cita galapunkta, pēc tam atcēla pavisam). Dažus pārcēla uz SAS reisu 11:05, vairumu uz 14:15 BT reisu. Sakarā ar visu šo bardaku man neatnāca arī bagāža - to saņēmu pēc vairāk kā diennakts.

Pēc atgriešanās iesniedzu AirBaltic prasību pēc kompensācijas pamatojot ar reisa atcelšanu un ierašasanos gala punktā vairāk kā 6 stundas pēc paredzētā. Bagāžu plānoju pieteikt apdrošinātājiem

AirBaltic atsūtīja atteikumu pamatojot ar ārkārtas apstākļiem tehniskas problēmas un drošibas dēļ. Saprotu, ka muld un pēc regulas viņiem jāmaksā, bet uz ko tieši vislabāk norādīt atbildē? (skaidrs, ka pārējie visdrīzāk saņems līdzīgas vēstules.)

Citāts no viņu vēstules:

"Vēlos Jums paskaidrot, ka Jūsu lidojums tika atcelts iepriekš neparedzama tehniska defekta dēļ, kas gaisa kuģim, ar kuru bija ieplānots veikt Jūsu lidojumu, radās pēc iepriekš veiktā lidojuma, proti, Šasijas pozīcijas indikācijas sistēmas defekts. Konstatējot šo defektu, droša lidojuma veikšanai saskaņā ar gaisa kuģa ražotāja noteiktajām procedūrām un instrukcijām, bija jāveic papildus pārbaudes, kas bija obligātas, jo šīs sistēmas darbība ir tieši saistīta ar lidojumu drošību. Tā kā nebija zināms, cik ilgā laikā tiks atrasts konkrētās problēmas cēlonis un cik operatīvi to izdosies novērst, tika pieņemts lēmums lidojumu atcelt.

Ņemot vērā, ka pilnīgi visas gaisa kuģa tehniskā stāvokļa pārbaudes tiek veiktas saskaņā ar ražotāja izdotajiem norādījumiem un apkopes programmu, tad nekādi patvaļīgi gaisa kuģa un to komponentu uzturēšanas darbi nav pieļaujami. Saskaņā ar apkopes programmu plānveida apkopes un pārbaudes šai gaisa kuģa sistēmai tiek veiktas noteiktos intervālos precīzi saskaņā ar gaisa kuģa ražotāja instrukcijām. Iepriekšējā pārbaude pirms Jūsu lidojuma tika veikta noteiktā intervāla ietvaros, un tās laikā netika atklāts līdzīgs defekts vai jebkādas pazīmes, kas ļautu prognozēt šāda defekta rašanos un ļautu jau savlaicīgi to novērst. Tas nozīmē, ka pārvadātājs bija tiesīgs paļauties uz attiecīgās sistēmas tehniskā stāvokļa atbilstību, kā arī nevarēja un tam nebija iespējams paredzēt šāda defekta iespējamību. Tā kā šādu komponenta atteici nebija iespējams prognozēt un novērst pirms rašanās, defekts ir uzskatāms par tādu, pār kura rašanos aviokompānijai nebija faktiskas kontroles un no kura pārvadātājs katrā ziņā nevarēja izvairīties, veicot situācijai atbilstošus pasākumus. Ņemot vērā minēto, mums jāsecina, ka Jūsu lidojums tika atcelts ārkārtēju apstākļu dēļ. Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas Nr. 261/2004 „ar ko paredz kopīgus noteikumus par kompensāciju un atbalstu pasažieriem sakarā ar iekāpšanas atteikumu un lidojumu atcelšanu vai ilgu kavēšanos un ar ko atceļ Regulu (EEK) Nr. 295/91” 5. panta trešā daļa paredz, ka „(..) gaisa pārvadātājam nav jāmaksā kompensācija (..), ja (..) lidojuma atcelšanu ir izraisījuši ārkārtēji apstākļi, no kuriem nevarētu izvairīties pat tad, ja tiktu veikti visi iespējamie pasākumi”. Līdz ar to mēs nevaram atsaukties uz Jūsu prasību izmaksāt atcelta lidojuma kompensāciju.

Papildus vēlos Jums paskaidrot, ka mēs vienmēr cenšamies izvairīties no lidojumu atcelšanas, jo tas rada ievērojamas neērtības mūsu pasažieriem. Tā kā gaisa kuģa bojājumus nav iespējams novērst īsā laika periodā, kā arī nav iespējams prognozēt precīzu to novēršanai nepieciešamo laika periodu, mēs meklējam iespējas aizvietot gaisa kuģi, kam ir konstatēti bojājumi, ar citu pieejamu un lidojuma veikšanai atbilstošu mūsu rīcībā esošu gaisa kuģi. Ja konkrētajā brīdī tas ir iespējams, tas vienmēr tiek darīts, jo mūsu interesēs ir nogādāt pasažierus līdz to galamērķiem plānotajā laikā. Ja gaisa kuģa aizvietošana nav iespējama un lidojums tiek atcelts, kā tas diemžēl bija arī Jūsu gadījumā, tad mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu ātrākos iespējamos alternatīvos lidojumus, ņemot vērā vietu pieejamību, pasažieru izteiktās vēlmes, alternatīvo reisu izlidošanas/ielidošanas laikus, kā arī to, vai ir noslēgti savstarpējās sadarbības līgumi ar citām aviokompānijām, kuras veic lidojumus uz nepieciešamo galamērķi. Ņemot vērā minēto, katrai situācijai tiek meklēts individuāls atbilstošākais un piemērotākais risinājums. Lai Jūs nogādātu Jūsu izvēlētajā galamērķī pēc iespējas ātrākā laikā, Jums tika nodrošināts alternatīvs lidojums (BT105, 16oct2015), kas konkrētajos apstākļos bija ātrākais iespējamais lidojums. Tāpēc vēlos Jums apliecināt, ka mēs darījām visu iespējamo, lai izvairītos no papildus neērtību sagādāšanas un nodrošinātu Jūsu nonākšanu izvēlētajā galamērķī pēc iespējas ātrāk. "

Atbildēt

hmm

22.08.2019. 10:28

Kompensācija nav jāmaksā, ja reiss atcelts "drošības" apsvērumu dēļ. Visādas kaktu aviokompānijas šo atrunu regulāri izmanto.

Atbildēt

Lato

22.08.2019. 10:20

Žults pūslis uzsprāga

Atbildēt

???

22.08.2019. 10:11

{Bet gan jau „nacionālā aviokompānija” pasažieriem atteiks kompensācijas sakarā ar kādām nepārvaramām problēmām utml.}

Priekš kam šitais rakstīts? Kādam jau atteica vai vienkārši žults padaudz sakrājies?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...