Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pak Mega Place (www.pakmegaplace.com)

29.08.2019. 08:57

Laba ziņa
Good post :)

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.08.2019. 00:47

Nevajag nolaist rokas, jāceļ civilprasību!

Atbildēt

Nu bet

23.08.2019. 19:08

»

Margarēta

Tāpēc jau arī atcēla, ka 3 lidmašīnas bija noliktas malā pazīmēties it kā patriotiskā pasākumā. AirBaltic flote nav pārāk liela, un 3 lidmašīnu noparkošana, lai parādītu, cik smukas krāsiņas, un uz to fona Nācijas Tēvs kaut ko pavārītos, nozīmē, ka kāds reiss ir jāatceļ. AirBaltic NEKAD nemaksā kompensācijas...


Vai tad tiesaam nav dzirdets par inkasso portaliem Flugrecht, flightright un tml. ? Vini visu izdara tava vietaa un nem tikai 30-35%. Aizvilks aviokompaniju ari uz tiesu, ja vajadzees. Bija gadijums, bulgariem pat lidmasinu aresteja lidostaa tiesu izpilditaji. Samaksaja uzreiz.

Atbildēt

Parazutis

23.08.2019. 16:44

Man Airbaltic samaksaaja tiiri fiksii par 2016. gada septembrs kaveejumu, kad viena ljopene nolaidaas bez shasijas, liidz ar to paareejaas kaveejas. Muus aizsuutiija uz Vilnju un tad kadas 10 stundas veelaak ielidojaam Riigaa. Piedaavaaja vaucheru 300 eur vai 250 eur nauda.

Atbildēt

ince

23.08.2019. 10:04

Ceru sagaidīt to drosminieku, kurš pieķersies klāt šai korumpētai un naudu mazgājošajāi bandai. Nav viņa nekāda nacionālā aviokompānija, bet visprastākie aferisti zem viena jumta. Ja valstij piederētu 100% tad varētu runāt. Paskatieties un pārbaudiet viņu iepirkumus! Sākot jau ar galveno, rezerves daļām, naftas produktu materiāliem, degvielu. Būs jauki uzzināt viņu darbības metodes un shēmas.To, ka viņiem ir daudz maz pieņemams nosaukums un Rīga kā bāzes vieta ir aisberga augšējā daļa.Un visam priekšgalā ģeniālākais ( pēc algas lieluma ) menedžeris ja ne visumā, tad pasaulē noteikti....

Atbildēt

Margarēta

22.08.2019. 15:56

Tāpēc jau arī atcēla, ka 3 lidmašīnas bija noliktas malā pazīmēties it kā patriotiskā pasākumā. AirBaltic flote nav pārāk liela, un 3 lidmašīnu noparkošana, lai parādītu, cik smukas krāsiņas, un uz to fona Nācijas Tēvs kaut ko pavārītos, nozīmē, ka kāds reiss ir jāatceļ. AirBaltic NEKAD nemaksā kompensācijas. Forget about it. Var mēģināt atgūt caur kaut kādu kantori, ko izveidojis bijušais RIX darbinieks, kura biznesu bijušie kolēģi silda, dabūsiet pusi no kompensācijas, pusi savāks šis veiklais šeptmanis. var sniegt prasību tiesā. Var iet pie bezzobainā patērētāju aizsardzības biroja, kas uzrakstīs pēc 10 dienām kādu bezcerīgu savārstījumu. Nezinu, ko vēl var darīt. Varbūt jāiet pie paša Nācijas Tēva, tas tak svarīgākās ES regulas par ES tiesnesi strādādams tak tā kā būtu palasījis, varbūt, ka tas var kaut kā iedarboties uz Gausu un AirBaltic, lai arī AirBaltic pasažieri ir tādi paši baltie eiropieši, kas var saņemt ES regulās noteiktās kompensācijas, kā pārējie.

Atbildēt

negausim

22.08.2019. 15:49

Bet Gausis - Negausis kļuvis stāvus bagāts.Mēs varam to atļauties, neskatoties ne uz ko...Un cik skaisti NeGausis runā! Un krāso!

Atbildēt

Hhh

22.08.2019. 12:55

Ai kaa pūst sii vslsts un vadības visādi ārzemnieki riebjas sitaa turpinot te karam ir jāsākas citas izejas nebuus teoretiski

Atbildēt

Kakova huja

22.08.2019. 12:50

vispar ar viniem vel diskuteet? Pec pirmajaam otmazkaam uzreiz pie advokata, tad ari vinja izmaksas dabus kompenset.

Atbildēt

yo!

22.08.2019. 12:30

te par tām "tehniskajām problēmām":

Arī PTAC lasītāju informēja, ka Eiropas Savienības Tiesa (EST) 2015. gada 17. septembra spriedumā lietā "C-257/14 Corina Van der Lans vs Koninklijke Luchtvaart Maatschappij NV" ir secinājusi, ka tāda pēkšņi radusies tehniska problēma, kuras pamatā nav nepilnīga apkope un kura nav konstatēta regulārajās apkopes pārbaudēs, nav iekļaujama jēdzienā "ārkārtas apstākļi".

sīkāk: https://lvportals.lv/norises/290890-regula-un-aviopasazieru-tiesibas-uz-kompensaciju-2017

Atbildēt

yo!

22.08.2019. 12:13

»

Hahaha

an vajadzīgs padoms - 16. oktobrī mēs bijām kādi padsmit cilvēki, kam ceļā uz konferenci Stokholmā AirBaltic atcēla rīta reisu 7:50 (ne uzreiz, no sākuma vairākas reizes pārcēla, pamatojot, ka nav atlidojusi lidmašīna no cita galapunkta, pēc tam atcēla pavisam). Dažus pārcēla uz SAS reisu 11:05, vairumu...


Regulas skaidrojumi nosaka, ka pēkšņi tehniski defekti NAV iemesls kompensācijas atteikumam, jo pieder pie parastiem aviokompānijas darbības aspektiem. Izņemot, ja ir valsts iestāžu vai ražotāja noteikts aizliegums lidot dēļ kādām īpašām tehniskām problēmām, kā tas ir Boeing 737 MAX gadījumā.

Lūdzu vērsieties PTAC un norādiet uz šiem meliem AirBaltic atbildē, kompensāciju saņemsiet ātri vien.

Atbildēt

Kasiņš

22.08.2019. 11:38

Nacionālā aviokompānija ir sasodīts pediņu kantoris, kurš servisa un attieksmes ziņā līdzinās zemo cenu aviokompānijai... Vienīgā problēma, ka cenām nav nekā kopīga ar zemo cenu konceptu.

Atbildēt

hmm

22.08.2019. 11:37

»

Hahaha

an vajadzīgs padoms - 16. oktobrī mēs bijām kādi padsmit cilvēki, kam ceļā uz konferenci Stokholmā AirBaltic atcēla rīta reisu 7:50 (ne uzreiz, no sākuma vairākas reizes pārcēla, pamatojot, ka nav atlidojusi lidmašīna no cita galapunkta, pēc tam atcēla pavisam). Dažus pārcēla uz SAS reisu 11:05, vairumu...


Jāvēršas kādā no kompensāciju piedzinēju firmām. "Defekts", protams, tika "atklāts" Rīgā (citur fake defektus neviens neuzņemsies apstiprināt). Lai pierādītu bolķika melus vajag datus par faktisko laiku kad konkrētā lidmašīna ieradās Rīgā un vēl šo to, ko bolķiks un rix slēps līdz pēdējam.

Atbildēt

YL

22.08.2019. 11:37

Tas, ka lidmašīna atrodas uz perona un tiek izmantota pasākumam, ne vienmēr nozīmē, ka ar to var arī pārvadāt pasažierus tajā brīdī. Piemēram, ja ir jāveic kārtējā regulārā tehniskā apkalpošana, kurai pienācis termiņš. Var būt arī citi iemesli.
Ar to es gribu teikt, ka nevajadzētu tik ļoti vispārināt, bet no sākuma iedziļināties un noskaidrot.

Atbildēt

Hahaha

22.08.2019. 10:49

»

???

{Bet gan jau „nacionālā aviokompānija” pasažieriem atteiks kompensācijas sakarā ar kādām nepārvaramām problēmām utml


an vajadzīgs padoms - 16. oktobrī mēs bijām kādi padsmit cilvēki, kam ceļā uz konferenci Stokholmā AirBaltic atcēla rīta reisu 7:50 (ne uzreiz, no sākuma vairākas reizes pārcēla, pamatojot, ka nav atlidojusi lidmašīna no cita galapunkta, pēc tam atcēla pavisam). Dažus pārcēla uz SAS reisu 11:05, vairumu uz 14:15 BT reisu. Sakarā ar visu šo bardaku man neatnāca arī bagāža - to saņēmu pēc vairāk kā diennakts.

Pēc atgriešanās iesniedzu AirBaltic prasību pēc kompensācijas pamatojot ar reisa atcelšanu un ierašasanos gala punktā vairāk kā 6 stundas pēc paredzētā. Bagāžu plānoju pieteikt apdrošinātājiem

AirBaltic atsūtīja atteikumu pamatojot ar ārkārtas apstākļiem tehniskas problēmas un drošibas dēļ. Saprotu, ka muld un pēc regulas viņiem jāmaksā, bet uz ko tieši vislabāk norādīt atbildē? (skaidrs, ka pārējie visdrīzāk saņems līdzīgas vēstules.)

Citāts no viņu vēstules:

"Vēlos Jums paskaidrot, ka Jūsu lidojums tika atcelts iepriekš neparedzama tehniska defekta dēļ, kas gaisa kuģim, ar kuru bija ieplānots veikt Jūsu lidojumu, radās pēc iepriekš veiktā lidojuma, proti, Šasijas pozīcijas indikācijas sistēmas defekts. Konstatējot šo defektu, droša lidojuma veikšanai saskaņā ar gaisa kuģa ražotāja noteiktajām procedūrām un instrukcijām, bija jāveic papildus pārbaudes, kas bija obligātas, jo šīs sistēmas darbība ir tieši saistīta ar lidojumu drošību. Tā kā nebija zināms, cik ilgā laikā tiks atrasts konkrētās problēmas cēlonis un cik operatīvi to izdosies novērst, tika pieņemts lēmums lidojumu atcelt.

Ņemot vērā, ka pilnīgi visas gaisa kuģa tehniskā stāvokļa pārbaudes tiek veiktas saskaņā ar ražotāja izdotajiem norādījumiem un apkopes programmu, tad nekādi patvaļīgi gaisa kuģa un to komponentu uzturēšanas darbi nav pieļaujami. Saskaņā ar apkopes programmu plānveida apkopes un pārbaudes šai gaisa kuģa sistēmai tiek veiktas noteiktos intervālos precīzi saskaņā ar gaisa kuģa ražotāja instrukcijām. Iepriekšējā pārbaude pirms Jūsu lidojuma tika veikta noteiktā intervāla ietvaros, un tās laikā netika atklāts līdzīgs defekts vai jebkādas pazīmes, kas ļautu prognozēt šāda defekta rašanos un ļautu jau savlaicīgi to novērst. Tas nozīmē, ka pārvadātājs bija tiesīgs paļauties uz attiecīgās sistēmas tehniskā stāvokļa atbilstību, kā arī nevarēja un tam nebija iespējams paredzēt šāda defekta iespējamību. Tā kā šādu komponenta atteici nebija iespējams prognozēt un novērst pirms rašanās, defekts ir uzskatāms par tādu, pār kura rašanos aviokompānijai nebija faktiskas kontroles un no kura pārvadātājs katrā ziņā nevarēja izvairīties, veicot situācijai atbilstošus pasākumus. Ņemot vērā minēto, mums jāsecina, ka Jūsu lidojums tika atcelts ārkārtēju apstākļu dēļ. Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas Nr. 261/2004 „ar ko paredz kopīgus noteikumus par kompensāciju un atbalstu pasažieriem sakarā ar iekāpšanas atteikumu un lidojumu atcelšanu vai ilgu kavēšanos un ar ko atceļ Regulu (EEK) Nr. 295/91” 5. panta trešā daļa paredz, ka „(..) gaisa pārvadātājam nav jāmaksā kompensācija (..), ja (..) lidojuma atcelšanu ir izraisījuši ārkārtēji apstākļi, no kuriem nevarētu izvairīties pat tad, ja tiktu veikti visi iespējamie pasākumi”. Līdz ar to mēs nevaram atsaukties uz Jūsu prasību izmaksāt atcelta lidojuma kompensāciju.

Papildus vēlos Jums paskaidrot, ka mēs vienmēr cenšamies izvairīties no lidojumu atcelšanas, jo tas rada ievērojamas neērtības mūsu pasažieriem. Tā kā gaisa kuģa bojājumus nav iespējams novērst īsā laika periodā, kā arī nav iespējams prognozēt precīzu to novēršanai nepieciešamo laika periodu, mēs meklējam iespējas aizvietot gaisa kuģi, kam ir konstatēti bojājumi, ar citu pieejamu un lidojuma veikšanai atbilstošu mūsu rīcībā esošu gaisa kuģi. Ja konkrētajā brīdī tas ir iespējams, tas vienmēr tiek darīts, jo mūsu interesēs ir nogādāt pasažierus līdz to galamērķiem plānotajā laikā. Ja gaisa kuģa aizvietošana nav iespējama un lidojums tiek atcelts, kā tas diemžēl bija arī Jūsu gadījumā, tad mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu ātrākos iespējamos alternatīvos lidojumus, ņemot vērā vietu pieejamību, pasažieru izteiktās vēlmes, alternatīvo reisu izlidošanas/ielidošanas laikus, kā arī to, vai ir noslēgti savstarpējās sadarbības līgumi ar citām aviokompānijām, kuras veic lidojumus uz nepieciešamo galamērķi. Ņemot vērā minēto, katrai situācijai tiek meklēts individuāls atbilstošākais un piemērotākais risinājums. Lai Jūs nogādātu Jūsu izvēlētajā galamērķī pēc iespējas ātrākā laikā, Jums tika nodrošināts alternatīvs lidojums (BT105, 16oct2015), kas konkrētajos apstākļos bija ātrākais iespējamais lidojums. Tāpēc vēlos Jums apliecināt, ka mēs darījām visu iespējamo, lai izvairītos no papildus neērtību sagādāšanas un nodrošinātu Jūsu nonākšanu izvēlētajā galamērķī pēc iespējas ātrāk. "

Atbildēt

hmm

22.08.2019. 10:28

Kompensācija nav jāmaksā, ja reiss atcelts "drošības" apsvērumu dēļ. Visādas kaktu aviokompānijas šo atrunu regulāri izmanto.

Atbildēt

Lato

22.08.2019. 10:20

Žults pūslis uzsprāga

Atbildēt

???

22.08.2019. 10:11

{Bet gan jau „nacionālā aviokompānija” pasažieriem atteiks kompensācijas sakarā ar kādām nepārvaramām problēmām utml.}

Priekš kam šitais rakstīts? Kādam jau atteica vai vienkārši žults padaudz sakrājies?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

Foto2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likums” [1] (likumprojekts), ar kuru ir plānots aizstāt pašreizējo Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu [2]. Iepazīstoties ar likumprojektu, nākas secināt, ka tiesnešu atalgojums pēc būtības nav mainīts, jo tas saglabāts līdzšinējā apmērā. Diemžēl izpildvaras ierēdņi ir meklējuši un atraduši iespējas, kā palielināt atalgojumu ierēdņiem, pilnībā ignorējot tiesu varu, proti, gan tiesnešus, gan arī tiesu darbiniekus.
Lasīt visu...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

Pēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca...

Foto

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

Aicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām...

Foto

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

Katru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni...

Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...