Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Augusts

03.07.2019. 10:11

Anniņa - vāvere, ir pat līdzīga vāverei

Atbildēt

Beka

02.07.2019. 16:16

»

Naivie

Nu nomainīs LAD vadību


Kādā ZM ēkā??? Kondicionieru nav arī reģionos

Atbildēt

Koko

29.06.2019. 15:25

»

Real

Varu vairak pateikt...


Bet jūs taču paši apdāviniet vadību pēc uzvarētiem konkursiem. Ielūgumi uz savām ballītēm, ko LAD vadība arī ir apmeklējuši. Tepat ir dzirdēts par biļetēm vai pat abonementiem uz hokeju utt. Protams, Ģirts & ko ir satuvinājušies ar uzturētājiem... Protams, ir arī dzirdēts par Annas dēla tuvajām attiecībām ar sistēmas uzturētājiem.

Atbildēt

Real

29.06.2019. 13:11

»

itk


Varu vairak pateikt:
1. Sis IT sistemu uzturesanas konkurss par teju 6 miljoniem ir korupcijas paraugs.Tas ir jau tresais konkuras. Sakotneji sistemu izveidoja SIA Tieto kas uzvareja pirmaja konkursaa un pacela so sarezgito uzdevumu. velak tika izveidota SIA Autentica un ta ievakusies bijusajas ...SIA Tieto telpaas! Kapec? Tapec ka Gengers ir bijis Tieto valdee, skandinavi vnk nezinaja ka paturot Gengers vini atstaja pie sevis insaideru kas nopludinaja informacija Autenticai kur ir patiesais labuma guvejs (telpas kur ir Autentica pieder vinam) un bija lietas kursaa par visiem konkursiem un Tieto aprekinatajam cenam dalibai konkursos.Rezultataa otraja konkursaa pec Autenticas izveidosanas uzvareja jau si kompanija un cenas starpiba bija tik nedaudz virs 2%, cik tas ir reali ka firma kas piesakas pirmo reizi un reali neiztelojas objektivi darama apjomu tik fantastiski precizi piedava cenu lai akurati vinnetu un ar maksimali tuvo cenu...!? Pec ieksejas izmeklesanas Tieto skandinavu vadibai atveras acis, Gengers bija spiests aiziet yn tresajam konkkursam par siem 6 milj., kas norisinajas pirms gada, vinam vairs nebija informacijas oar Tieto piedavato cenu konkursam, bet ta NAV PROBLEMA! Korumpeta LAD vadiba kas sanem no Autenticas kukulus (retais zin ka uzvaretajs nopelna vel daudz vairak naudas par izmainu pieprasijumiem sistemaa, kuri tiek apzinati noverteti ar 3x lielakam summam neka to paveiktu jebkura cita firma) atkal nodrosinaja uzvaru konkursaa Autenticai! Un kadaa veidaa!? Ne del zemakas cenas soreiz! Bet fantastiska un neiedomajama iemesla del: SIA Tieto kas sistemu izveidoja no nulles, pec ka ta tika vien uztureta, no konkursa tika izslegta ar pamatojumu...uzmanibu!!!...NEPIETIEKAMA PIEREDZE UN KVALIFIKACIJA!!? Nav zinams kapec KNAB, policija nav izmeklejusi sos faktus un kaa saja valstii ir iespejams kkas tam lidzigs

Atbildēt

Finmin

27.06.2019. 11:41

»

Mr x

Labojiet, ja domāju nepareizi. Iestādei finansējumu darbinieku atlīdzībai un pārējiem izdevumiem piešķir Finanšu ministrija un šīs pozīcijas ir nodalītas cita no citas. Respektīvi, atlīdzībai piešķirto finansējumu nevar novirzīt raksta autora pieminētajam IKT projektam, bet ja gada beigās veidojas pārpalikums...


Uz ar fondu administratoriem ir nedaudz citādi. Viņiem Eiropa dod papildu 20% no administrēto fondu apjoma, kas tieši paredzēti administrēšanas izdevumiem un īpaši nav jāatskaitās, nav mērķu un uzraudzības. Šie līdzekļi paredzēti algām, tehnikai uttn visam, kas nepieciešams administrēšanai.
Šos 5 milj ietaupījumu no šiem līdzekļiem varēja novirzīt algām, dienesta auto, darbstacijām, utt 5-7 gadu periodāb nevis 1 gadā. Raksts jau tā garš un, ja to autors izvērstu tad tur grāmata sanāktu.
Pēc būtības un principiem autoram ir taisnība par to iepirkumu, par pārējo nav ne jausmas. Izskatās, ka iestādē ļoti trūkst atklātības un komunikācijas.
Papētot mājaslapu vispār pamaz info. Īpaši par atbalstītajiem projektiem, kas izbrīna.

Atbildēt

Anderss

27.06.2019. 10:07

»

Re kā

Izskatās, ka mūsu LAD vadība tikusi pie komentāru rakstīšanas. Pēc stila tas ir tipisks direktores vai viņas vietnieku acu aizmālēšanas komentārs. Par brīvo tirgu un "neviens jau jūs netur" mēs esam dzirdējuši sapulcēs...


Un joprojām - lai kā arī nebūtu...
Varbūt pat mazliet jānožēlo (pēc nostāstiem sanāk, ka tas būtu baigi ienesīgi), ka neesmu nedz šīs, nedz kādas citas valsts iestādes darbinieks.
Nezinu (un pat ne ļoti gribu zināt), kā un kam tur taisnība iekšienē ir. Arī par auto varbūt taisnība ir - ka Duster būtu bijis labais risinājums (kaut, manuprāt- vispār nevienai par nodokļu maksātāju naudu uzturētai valsts iestādei savu darbinieku ķermeņu pārvadāšanai nevajadzētu iegādāt neko dārgāku par Sandero vai tā analogu, nemaz nerunājot par kādiem S vai R laine auto eksemplāriem. Nauda tam visam ir jānopelna tam pašam privātajam biznesam, lai būtu ko nodokļus budžetam samaksāt).
Es tik teicu, ka raksts smird.
Jo rakstīts ne tuvu ne interesēs par publiskās naudas taupīgāku izmantošanas risinājumu vai iestādes darba spējas uzlabošanu. Bet izskatās (un smako!) kā konkrēts angažēts "tautas" radīts politisks pasūtījumraksts. Tendenciozs. Ar faktoloģiskām kļūdām. Iespējams, ka kļūdos un šis nav pasūtījuma vai citādi angažēts rakstījums. Tad - vēl jo sliktāk - jo apliecina rakstītāja (no teksta prezumējams, ka tas ir iestādes darbinieks) visai zemo zināšanu un profesionalitātes līmeni. Darbinieka, kura izteikta vēlme ir, lai nevis "iestādes vadība rīkojas ar iestādes budžeta līdzekļiem tā, it kā tā būtu viņu pašu kabata", bet lai to varētu darīt pats rakstītājs. 5.8 milj vēlamā novirzīšana algām un motivācijai vien ir ko vērts apliecininājums rakstītāja domāšanas horizontam. Smird vienalga.
Bet, iespējams, ka tikai man tāda sajūta ir. Netraucēšu citiem šo smirdoņu baudīt un aizstāvēt - sak, arī smaka ir tikai smaržas paveids...

Atbildēt

Mr x

27.06.2019. 09:34

Labojiet, ja domāju nepareizi. Iestādei finansējumu darbinieku atlīdzībai un pārējiem izdevumiem piešķir Finanšu ministrija un šīs pozīcijas ir nodalītas cita no citas. Respektīvi, atlīdzībai piešķirto finansējumu nevar novirzīt raksta autora pieminētajam IKT projektam, bet ja gada beigās veidojas pārpalikums no atlīdzībai piešķirtā finansējuma, tas ir jātgriež valsts kasei un iestāde šo atlikumu nevar uzkrāt.

Atbildēt

Interesanti

26.06.2019. 20:46

Palasot rakstu un komentārus, liekas, ka LAD liela daļa darbinieku ir mazohisti, kas strādā 35 grādu karstos kabinetos bez ventilācijas, braukā ar sūdīgiem darba auto, cieš no vadības neiejūtības, saņem minimālu algu, ir nenormāli pārstrādājušies, bet tā vietā, lai ietu strādāt uz iestādēm, kur rūpējas par darbiniekiem, turpina ciest LAD un gānīties netā. Kāpēc tā jāmokās ???

Atbildēt

Re kā

26.06.2019. 18:49

»

Anderss Beverens

Lai kā arī nebūtu - smird šis raksts pēc politiska pasūtījuma. Kā pēc augsnes sagatavošanas atlaišanai no darba. Argumenti izskatās kā no VK ziņojuma paņemti un tālāk vulgarizēti ielikti "vienkārša apzinīgā" darbinieka darbīgajos datorpirkstiņos. Vai arī tas patiešām ir vienkārši kāda skaudīga darbinieka...


Izskatās, ka mūsu LAD vadība tikusi pie komentāru rakstīšanas. Pēc stila tas ir tipisks direktores vai viņas vietnieku acu aizmālēšanas komentārs. Par brīvo tirgu un "neviens jau jūs netur" mēs esam dzirdējuši sapulcēs.
Darba auto nav slikti, tie ir nepiemēroti darba pienākumu veikšanai. Par līdzvērtīgu cenu vai pat lētāk var nopirkt Dacia Duster 4x4 ar lielisku pilnpiedziņu. Aaa pag, pārvalžu vadītāji tak grib lepnākas par Duster.
Un redz kā, to statistiku jūs paši izpildat par apgūto finansējumu, tas nav darbinieku nopelns. Kāds no jums ir kādreiz izvērtējis un savadijis jūsu LAPSĀ visu nepieciešamo? Tāpēc jūs nezinat patiesos darba apjomus. Kad ir bijušas normālas, lietderīgas mācības darbiniekiem? Pagājušajā gadsimtā? Valsts administrācijas skolā tās ir bez maksas un tur brīnās, ka nekad nav neviens no LAD. Turat savus darbiniekus mucā un barojat ar savu informāciju pa spundi.
Diez vai tas ir pasūtījuma raksts. Un tas, ka VALSTS iestādes darbinieki domā, ka iestāde tiek pārvaldīta neprofesionāli, nesaimnieciski un pat krimināli, tas nav noziegums, tas ir spēriens pa pakaļu un iemesls pārdomām un secinājumiem, pirms to izdara kāds cits no malas.
Jūs domājat, ka mēs neredzam un nedzirdam kā mainās citas iestādes un kā tur rūpējas par darbiniekiem? Latvija ir maza un informācija ar vien pieejamāka, neko nenoslēpsiet.
Sakrājās, tāpat kā autoram. Un domāju, ka mēs tādi daudz.

Atbildēt

Darbinieks

26.06.2019. 15:50

»

Anderss Beverens

Lai kā arī nebūtu - smird šis raksts pēc politiska pasūtījuma. Kā pēc augsnes sagatavošanas atlaišanai no darba. Argumenti izskatās kā no VK ziņojuma paņemti un tālāk vulgarizēti ielikti "vienkārša apzinīgā" darbinieka darbīgajos datorpirkstiņos. Vai arī tas patiešām ir vienkārši kāda skaudīga darbinieka...


"Vai arī tas patiešām ir vienkārši kāda skaudīga darbinieka gara radījums - argumenti par naudas IT sistēmu attīstībai nepaņemšanu no citas "kabatas" - ne no pašas organizācijas resursiem, kas cita starpā tieši tam arī ir paredzēti, ir vairāk kā dīvaini."

Nu re, ja pašam ikmēneša piemaksa un regulāras prēmijas, tad šādi argumenti šķiet dīvaini. Bet finansists šajā argumentā redz iespēju 5 miljonus novirzīt darbinieku atalgojumam un motivēšanai un likuma griesti to pieļauj līdz tiem vēl tālu.

Atbildēt

Anderss Beverens

26.06.2019. 13:00

»

Paldies

Paldies autoram...


Cik ļoti patiesi (latviski un, vienkārši - kulturāli) skan šis vārds "bezpriģelu"! Un cik drosmīgi ir stāstīt "pasākumos dzērumā"! Patiešām atbilstīgi aizgājušam "labākajam"!!!

Atbildēt

Anderss Beverens

26.06.2019. 12:14

Lai kā arī nebūtu - smird šis raksts pēc politiska pasūtījuma. Kā pēc augsnes sagatavošanas atlaišanai no darba. Argumenti izskatās kā no VK ziņojuma paņemti un tālāk vulgarizēti ielikti "vienkārša apzinīgā" darbinieka darbīgajos datorpirkstiņos. Vai arī tas patiešām ir vienkārši kāda skaudīga darbinieka gara radījums - argumenti par naudas IT sistēmu attīstībai nepaņemšanu no citas "kabatas" - ne no pašas organizācijas resursiem, kas cita starpā tieši tam arī ir paredzēti, ir vairāk kā dīvaini. Tāpat arī stāstiņš par pēkšņi "sliktajiem" ieguldījumiem automašīnās (jo iegādāti lētāki auto kā agrāk). Bet arguments, ka administrētais valsts atbalsta apjoms palielinās darbinieku lieliskā darba dēļ (un nevis pirms vairāk kā 5 gadiem panāktā ES politiskā lēmuma ietekmē, liecina par vienkāršu neprofesionalitāti vai pārmērīgu pašapziņu. Patīk mums tas vai nē - sociālisms ir pabeidzies jau pirms labiem pārdesmit gadiem, un arī visi strādājošie mums ir darbaspēka tirgus dalībnieki. Ja kādam "parastajam darbiniekam" kas nepatīk - var mierīgi aizdoties uz citu darbavietu. Un nevis vērsties pie 2 VK (Valsts kancelejas un Valsts kontroles) ar rosinājumu atlaist vadošos darbiniekus organizācijā, kas tomēr ir varbūt pat labākā fondus administrējošā institūcija Latvijā. Kaut kā tā. Vienkārši - smird. Īpaši, ja zinām ka vadītājai šogad beidzas kārtējais darba līguma 5 gadu termiņš. Un tagad ministram būs klasiski padomiskais iegansts to nepagarināt - sak, pat medijos (lasi - avīzēs, partijas komitejā, arodbiedrībā) darbinieki (lasi - darbaļaudis) ir vērsušies ar sūdzībām par sliktu rīcību un kā lai viņš nereaģē? Smird kaut kā tas viss rakstījums. Sūdīgi smird...

Atbildēt

Vārna

26.06.2019. 06:30

»

Naivie

Nu nomainīs LAD vadību


Arī tas būs progress, jo šī jau savu nokalpojusi!!!!!!!!

Atbildēt

Paldies

25.06.2019. 21:12

Paldies autoram.
Lieliski saprotu šo sajūtu, ka gribas šo bezpriģelu publiskot. Neviens neuzdrošinās, visi klusē un runā par rakstīto pa kaktiem, pasākumos dzērumā, bet neviens nesaka atklāti. Daudzi, šo iestādi neiztur un diemžēl labākie aiziet prom uz citām. Paliek tikai tie, kam ir papildu interese no šīs iestādes. Un arī tie, kam patīk ieraut ar vadību.
No reģioniem pievienojas šim rakstam.

Atbildēt

Naivie

25.06.2019. 20:19

Nu nomainīs LAD vadību.
Domājat darbiniekiem kāds algas pieliks.
Vai ZM ēkā pēkšņi kondicionieri uzradīsies.
Neee.
Viss paliks pa vecam.
Tikai vadība būs cita.

Atbildēt

:):):)

25.06.2019. 20:10

»

Info

Gengers ir firma Tieto. Tu runā par Autentica. Tās ir 2 dažādas firmas, ja nu nezini


Tas bija smieklīgi . Genders ir patiesais Autentika benificiārs ,to visa nozare zin !

Atbildēt

Opačiņā

25.06.2019. 20:08

»

nu jau gan

kāds šim lasītājam vārds


Pēc atsaucēs esošas info + iub informācijas izskatās, ka autoram ir taisnība. Vismaz par to, ka tie 6 milj IKT izmaksas nav tajos projektos.
Par to jau sen runā ZM ēkā, ka Autentika ir ZZS naudas mazgātāji un legalizētāji. Neba maksāt 6 milj par to, ko citas iestādes jau ir izstrādājušas un lieto.

Atbildēt

nu jau gan

25.06.2019. 20:00

kāds šim lasītājam vārds?
ja būtu taisnība, ko raksta, tad būtu arī vārds...Anonīmi jau visu ko var sakrecelēt!

Atbildēt

Darbinieks

25.06.2019. 19:10

»

Lad

Kāpēc raksta autors nepiemin faktu, ka pagājušā gada beigās LAD tika palielinātas algas un visvairāk tieši parastajiem darbiniekiem, ne vadītājiem? Šis fakts krīt ārā no kopējā vissirslikti.lv konteksta


Piebēra sīceni makā. Lai nebūtu viszemākās, palielināja līdz nākošajam minimumam, lai nebūtu ko pārmest. Šobrīd tāpat viszemākās starp līdzīgajām iestādēm. Bet pareiz autors raksta vadības galam gan nav viszemākās.
Bet te jau nevajag labus darbiniekus, vajag tādus, kas klusē un izpilda komandas, bez ierunām un jautājumiem t.i. lēto biroju darbaspēku.

Atbildēt

Info

25.06.2019. 18:12

»

itk


Gengers ir firma Tieto. Tu runā par Autentica. Tās ir 2 dažādas firmas, ja nu nezini.

Atbildēt

Lad

25.06.2019. 17:54

Kāpēc raksta autors nepiemin faktu, ka pagājušā gada beigās LAD tika palielinātas algas un visvairāk tieši parastajiem darbiniekiem, ne vadītājiem? Šis fakts krīt ārā no kopējā vissirslikti.lv konteksta?

Atbildēt

krū

25.06.2019. 15:47

Es ieteiktu papētīt (gan jau caurlaižu sistēma pieļauj šādu iespēju) vismaz ZM ēkā atrodošo iestāžu vadītāju ierašanos un prom došanos laiku (vai vispār bijis darbā). Dažus no tiem bezmaz Sarkanajā grāmatā varēs ierakstīt, jo uzskata darbs nav zaķis - neaizbēgs

Atbildēt

Khmm

25.06.2019. 15:18

»

112

Drīzāk izklausās pēc kāda LAD atlaista neapmierināta darbinieka, kurš aizvainots, jo izpalika piemaksa. Cerams, ka sūdzmanis pats ir balts un pūkains


Kādēļ tiek atmesta varbūtība, ka kādam no esošajiem darbiniekiem patīk savs darbs, bet līdz brošai apnicis, ka melo acīs skatīdamies?
Pierasts, ka ja nepatīk, tad jāiet prom. Bet varbūt jāsaved kārtībā iestāde, lai var normāli strādāt. Tomēr tā nav privāta firmele, bet publiska iestāde.

Atbildēt

112

25.06.2019. 12:23

Drīzāk izklausās pēc kāda LAD atlaista neapmierināta darbinieka, kurš aizvainots, jo izpalika piemaksa. Cerams, ka sūdzmanis pats ir balts un pūkains.

Atbildēt

Alias

25.06.2019. 12:02

Vissmieklīgākais ir ierēdņu arguments,ka lielās algas jāmaksā tāpēc,lai "speciālisti" neaizietu no darba,piemēram,uz privāto sektoru:DD Beidziet tak *irst - tos "speciālistus" ielādēt sunim *irsā un izšaut uz papuvi! Kam gan tādi krēslos-gadiem-bezdētāji privātajā sektorā vēl būtu vajadzīgi!? Ierēdņi savus megaienākumus noslepenojuši,lai rebes neredz,bet drāž privātos - var jau būt nolādēta cūku būšana...

Atbildēt

Mumins

25.06.2019. 11:25

Kad ierēdņi par ierēdņiem (visi kopā - liekēži) sāk sūdzēties, tad es jūtos labi. Man patīk. Lai dzīvo zirnekļu cīņas burciņā!

Atbildēt

Caca

25.06.2019. 09:43

LAD valda bezpridels un patvaļa,kuru grib to bauda un tas ir gadu gadiem, kā privātlavočka

Atbildēt

Dadzis

25.06.2019. 09:42

»

Lazdovskis un co

LaD ir mafija


Patiešām šī ir drausmīgi korumpēta un negodīga iestāde,kur nevienlīdzība zeļ un plaukst, manuprāt!!!!!!!!!!!

Atbildēt

KPV LV MEITA

25.06.2019. 07:16

Annas iesauka ministrijā " VĀVERE" izsaka vissu.

Atbildēt

As

25.06.2019. 07:00

LAD gadu gadiem nekas nav mainījies (kamēr Anna pie stūres). Kuriem Annas stils nav pieņemams un atšķiras vērtību sistēmas, tie no LAD aiziet atpakaļ neskatoties. Kamēr būs Anna ar rokaspuisi Ģirtu, nekas uz labo pusi nemainīsies.

Atbildēt

Grunspekis

25.06.2019. 06:56

»

itk


Dēls saucas Lazdovskis M !!!! Un Lazdovska M sieva LAD juriste uz Autentiku strādā !!!

Atbildēt

Grunspekis

25.06.2019. 06:53

»

itkVeca zina !!!!!!!!!

Atbildēt

itk

25.06.2019. 06:47


Autentikas Gengers ir LAD priekšnieces dēlam čams ,tā viss LAD strādā uzA Autentiku , visa ZM ministrija ir zem Autentikas.!!!!

Atbildēt

FANNIJA PIRMĀ

25.06.2019. 06:25

»

kk

Tik daudz valsts iestādēs vadītāji sēž jau no Palezojas ēras ar lielu atalgojumu, kur zemās atalgojuma pozīcijas ir neaizpildītas un kadru mainība augsta. Pamato sevi kā topmenedžeri un vēl nez kādi neaizvietojami superstāri. Tikai atlaižot neviens privātais nav ar mieru ņemt šos nemākuļus. Līdz ar ...


ēras CĒLONIS VALSTS KONTROLE ! visu turpm. ēru SEKAS VALSTS iest. ierēdniecība un TO apkalpojošie darbinieki, KURUS aicina pēc //PIETUVINĀTĪBAS // izmērāmiem kritērijiem!!! Vai slavenā VK KAUTKUR uzrāda kapacitāti pret iedzīv. skaitu ?..priekšnieciņu visu veidu un paveidu pret padoto skaitu?...Latv. uzņēmēji un TIEM pielīdzinātie VERGI - TAK VISMAZ ēnu dienas UZTAISIET ministrijās; aģentūrās u.c. PAVEIDOS !!!

Atbildēt

Lazdovskis un co

25.06.2019. 04:28

LaD ir mafija

Atbildēt

uz trešo reizi

24.06.2019. 22:33

Kaut ko ir iemācījušies pēc neveiksmēm ar dzelzceļu un latvenergo. Pa priekšu ir jāsagatavo publika.

Tad jau šonedēļ atlaidīs vai arī mēģinās.
Bada laikos arī lauksaimniecības fondi ir gana labi.

Atbildēt

Zinošais

24.06.2019. 22:28

Lieliska iespēja pārbaudīt "trauksmes cēlāju" likumu darbību praksē !

Atbildēt

Nīkulīgs BMW X9 Tuareq AMG TurbiS beņķaga

24.06.2019. 19:38

VW Ķiguan R line ar pilnpiedziņu esot lepnis auto??? Pē, Ok, nedaudz virs sūdīga vidējā jau ir, bet vispr lūzeris bunkursu tādā nešautu nabadzīņu

Atbildēt

Bobas

24.06.2019. 18:31

Kas tās par izbijusam komsekretarem ?

Atbildēt

esi viens no smerdeļiem

24.06.2019. 17:44

»

Valdis

Nu beidziet muldēt,ja ir kas konkrēts ziņo.LAD viena no precīzāk strādājošām iestādēm.Bet kā saka ,ja niez vajag kasīties


kuram "viss ir labākajā kārtībā, tikai skauģi apmelo" un neļauj izzagt valsti ???

Atbildēt

kk

24.06.2019. 16:31

Tik daudz valsts iestādēs vadītāji sēž jau no Palezojas ēras ar lielu atalgojumu, kur zemās atalgojuma pozīcijas ir neaizpildītas un kadru mainība augsta. Pamato sevi kā topmenedžeri un vēl nez kādi neaizvietojami superstāri. Tikai atlaižot neviens privātais nav ar mieru ņemt šos nemākuļus. Līdz ar to iestādes stagnē.

Atbildēt

lauķis

24.06.2019. 16:15

»

Valdis

Nu beidziet muldēt,ja ir kas konkrēts ziņo.LAD viena no precīzāk strādājošām iestādēm.Bet kā saka ,ja niez vajag kasīties


Jā , LAD arī ir viens no sistēmas ķēdes suņiem, zaglīga un melīga borģele.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...