Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Augusts

03.07.2019. 10:11

Anniņa - vāvere, ir pat līdzīga vāverei

Atbildēt

Beka

02.07.2019. 16:16

»

Naivie

Nu nomainīs LAD vadību


Kādā ZM ēkā??? Kondicionieru nav arī reģionos

Atbildēt

Koko

29.06.2019. 15:25

»

Real

Varu vairak pateikt...


Bet jūs taču paši apdāviniet vadību pēc uzvarētiem konkursiem. Ielūgumi uz savām ballītēm, ko LAD vadība arī ir apmeklējuši. Tepat ir dzirdēts par biļetēm vai pat abonementiem uz hokeju utt. Protams, Ģirts & ko ir satuvinājušies ar uzturētājiem... Protams, ir arī dzirdēts par Annas dēla tuvajām attiecībām ar sistēmas uzturētājiem.

Atbildēt

Real

29.06.2019. 13:11

»

itk


Varu vairak pateikt:
1. Sis IT sistemu uzturesanas konkurss par teju 6 miljoniem ir korupcijas paraugs.Tas ir jau tresais konkuras. Sakotneji sistemu izveidoja SIA Tieto kas uzvareja pirmaja konkursaa un pacela so sarezgito uzdevumu. velak tika izveidota SIA Autentica un ta ievakusies bijusajas ...SIA Tieto telpaas! Kapec? Tapec ka Gengers ir bijis Tieto valdee, skandinavi vnk nezinaja ka paturot Gengers vini atstaja pie sevis insaideru kas nopludinaja informacija Autenticai kur ir patiesais labuma guvejs (telpas kur ir Autentica pieder vinam) un bija lietas kursaa par visiem konkursiem un Tieto aprekinatajam cenam dalibai konkursos.Rezultataa otraja konkursaa pec Autenticas izveidosanas uzvareja jau si kompanija un cenas starpiba bija tik nedaudz virs 2%, cik tas ir reali ka firma kas piesakas pirmo reizi un reali neiztelojas objektivi darama apjomu tik fantastiski precizi piedava cenu lai akurati vinnetu un ar maksimali tuvo cenu...!? Pec ieksejas izmeklesanas Tieto skandinavu vadibai atveras acis, Gengers bija spiests aiziet yn tresajam konkkursam par siem 6 milj., kas norisinajas pirms gada, vinam vairs nebija informacijas oar Tieto piedavato cenu konkursam, bet ta NAV PROBLEMA! Korumpeta LAD vadiba kas sanem no Autenticas kukulus (retais zin ka uzvaretajs nopelna vel daudz vairak naudas par izmainu pieprasijumiem sistemaa, kuri tiek apzinati noverteti ar 3x lielakam summam neka to paveiktu jebkura cita firma) atkal nodrosinaja uzvaru konkursaa Autenticai! Un kadaa veidaa!? Ne del zemakas cenas soreiz! Bet fantastiska un neiedomajama iemesla del: SIA Tieto kas sistemu izveidoja no nulles, pec ka ta tika vien uztureta, no konkursa tika izslegta ar pamatojumu...uzmanibu!!!...NEPIETIEKAMA PIEREDZE UN KVALIFIKACIJA!!? Nav zinams kapec KNAB, policija nav izmeklejusi sos faktus un kaa saja valstii ir iespejams kkas tam lidzigs

Atbildēt

Finmin

27.06.2019. 11:41

»

Mr x

Labojiet, ja domāju nepareizi. Iestādei finansējumu darbinieku atlīdzībai un pārējiem izdevumiem piešķir Finanšu ministrija un šīs pozīcijas ir nodalītas cita no citas. Respektīvi, atlīdzībai piešķirto finansējumu nevar novirzīt raksta autora pieminētajam IKT projektam, bet ja gada beigās veidojas pārpalikums...


Uz ar fondu administratoriem ir nedaudz citādi. Viņiem Eiropa dod papildu 20% no administrēto fondu apjoma, kas tieši paredzēti administrēšanas izdevumiem un īpaši nav jāatskaitās, nav mērķu un uzraudzības. Šie līdzekļi paredzēti algām, tehnikai uttn visam, kas nepieciešams administrēšanai.
Šos 5 milj ietaupījumu no šiem līdzekļiem varēja novirzīt algām, dienesta auto, darbstacijām, utt 5-7 gadu periodāb nevis 1 gadā. Raksts jau tā garš un, ja to autors izvērstu tad tur grāmata sanāktu.
Pēc būtības un principiem autoram ir taisnība par to iepirkumu, par pārējo nav ne jausmas. Izskatās, ka iestādē ļoti trūkst atklātības un komunikācijas.
Papētot mājaslapu vispār pamaz info. Īpaši par atbalstītajiem projektiem, kas izbrīna.

Atbildēt

Anderss

27.06.2019. 10:07

»

Re kā

Izskatās, ka mūsu LAD vadība tikusi pie komentāru rakstīšanas. Pēc stila tas ir tipisks direktores vai viņas vietnieku acu aizmālēšanas komentārs. Par brīvo tirgu un "neviens jau jūs netur" mēs esam dzirdējuši sapulcēs...


Un joprojām - lai kā arī nebūtu...
Varbūt pat mazliet jānožēlo (pēc nostāstiem sanāk, ka tas būtu baigi ienesīgi), ka neesmu nedz šīs, nedz kādas citas valsts iestādes darbinieks.
Nezinu (un pat ne ļoti gribu zināt), kā un kam tur taisnība iekšienē ir. Arī par auto varbūt taisnība ir - ka Duster būtu bijis labais risinājums (kaut, manuprāt- vispār nevienai par nodokļu maksātāju naudu uzturētai valsts iestādei savu darbinieku ķermeņu pārvadāšanai nevajadzētu iegādāt neko dārgāku par Sandero vai tā analogu, nemaz nerunājot par kādiem S vai R laine auto eksemplāriem. Nauda tam visam ir jānopelna tam pašam privātajam biznesam, lai būtu ko nodokļus budžetam samaksāt).
Es tik teicu, ka raksts smird.
Jo rakstīts ne tuvu ne interesēs par publiskās naudas taupīgāku izmantošanas risinājumu vai iestādes darba spējas uzlabošanu. Bet izskatās (un smako!) kā konkrēts angažēts "tautas" radīts politisks pasūtījumraksts. Tendenciozs. Ar faktoloģiskām kļūdām. Iespējams, ka kļūdos un šis nav pasūtījuma vai citādi angažēts rakstījums. Tad - vēl jo sliktāk - jo apliecina rakstītāja (no teksta prezumējams, ka tas ir iestādes darbinieks) visai zemo zināšanu un profesionalitātes līmeni. Darbinieka, kura izteikta vēlme ir, lai nevis "iestādes vadība rīkojas ar iestādes budžeta līdzekļiem tā, it kā tā būtu viņu pašu kabata", bet lai to varētu darīt pats rakstītājs. 5.8 milj vēlamā novirzīšana algām un motivācijai vien ir ko vērts apliecininājums rakstītāja domāšanas horizontam. Smird vienalga.
Bet, iespējams, ka tikai man tāda sajūta ir. Netraucēšu citiem šo smirdoņu baudīt un aizstāvēt - sak, arī smaka ir tikai smaržas paveids...

Atbildēt

Mr x

27.06.2019. 09:34

Labojiet, ja domāju nepareizi. Iestādei finansējumu darbinieku atlīdzībai un pārējiem izdevumiem piešķir Finanšu ministrija un šīs pozīcijas ir nodalītas cita no citas. Respektīvi, atlīdzībai piešķirto finansējumu nevar novirzīt raksta autora pieminētajam IKT projektam, bet ja gada beigās veidojas pārpalikums no atlīdzībai piešķirtā finansējuma, tas ir jātgriež valsts kasei un iestāde šo atlikumu nevar uzkrāt.

Atbildēt

Interesanti

26.06.2019. 20:46

Palasot rakstu un komentārus, liekas, ka LAD liela daļa darbinieku ir mazohisti, kas strādā 35 grādu karstos kabinetos bez ventilācijas, braukā ar sūdīgiem darba auto, cieš no vadības neiejūtības, saņem minimālu algu, ir nenormāli pārstrādājušies, bet tā vietā, lai ietu strādāt uz iestādēm, kur rūpējas par darbiniekiem, turpina ciest LAD un gānīties netā. Kāpēc tā jāmokās ???

Atbildēt

Re kā

26.06.2019. 18:49

»

Anderss Beverens

Lai kā arī nebūtu - smird šis raksts pēc politiska pasūtījuma. Kā pēc augsnes sagatavošanas atlaišanai no darba. Argumenti izskatās kā no VK ziņojuma paņemti un tālāk vulgarizēti ielikti "vienkārša apzinīgā" darbinieka darbīgajos datorpirkstiņos. Vai arī tas patiešām ir vienkārši kāda skaudīga darbinieka...


Izskatās, ka mūsu LAD vadība tikusi pie komentāru rakstīšanas. Pēc stila tas ir tipisks direktores vai viņas vietnieku acu aizmālēšanas komentārs. Par brīvo tirgu un "neviens jau jūs netur" mēs esam dzirdējuši sapulcēs.
Darba auto nav slikti, tie ir nepiemēroti darba pienākumu veikšanai. Par līdzvērtīgu cenu vai pat lētāk var nopirkt Dacia Duster 4x4 ar lielisku pilnpiedziņu. Aaa pag, pārvalžu vadītāji tak grib lepnākas par Duster.
Un redz kā, to statistiku jūs paši izpildat par apgūto finansējumu, tas nav darbinieku nopelns. Kāds no jums ir kādreiz izvērtējis un savadijis jūsu LAPSĀ visu nepieciešamo? Tāpēc jūs nezinat patiesos darba apjomus. Kad ir bijušas normālas, lietderīgas mācības darbiniekiem? Pagājušajā gadsimtā? Valsts administrācijas skolā tās ir bez maksas un tur brīnās, ka nekad nav neviens no LAD. Turat savus darbiniekus mucā un barojat ar savu informāciju pa spundi.
Diez vai tas ir pasūtījuma raksts. Un tas, ka VALSTS iestādes darbinieki domā, ka iestāde tiek pārvaldīta neprofesionāli, nesaimnieciski un pat krimināli, tas nav noziegums, tas ir spēriens pa pakaļu un iemesls pārdomām un secinājumiem, pirms to izdara kāds cits no malas.
Jūs domājat, ka mēs neredzam un nedzirdam kā mainās citas iestādes un kā tur rūpējas par darbiniekiem? Latvija ir maza un informācija ar vien pieejamāka, neko nenoslēpsiet.
Sakrājās, tāpat kā autoram. Un domāju, ka mēs tādi daudz.

Atbildēt

Darbinieks

26.06.2019. 15:50

»

Anderss Beverens

Lai kā arī nebūtu - smird šis raksts pēc politiska pasūtījuma. Kā pēc augsnes sagatavošanas atlaišanai no darba. Argumenti izskatās kā no VK ziņojuma paņemti un tālāk vulgarizēti ielikti "vienkārša apzinīgā" darbinieka darbīgajos datorpirkstiņos. Vai arī tas patiešām ir vienkārši kāda skaudīga darbinieka...


"Vai arī tas patiešām ir vienkārši kāda skaudīga darbinieka gara radījums - argumenti par naudas IT sistēmu attīstībai nepaņemšanu no citas "kabatas" - ne no pašas organizācijas resursiem, kas cita starpā tieši tam arī ir paredzēti, ir vairāk kā dīvaini."

Nu re, ja pašam ikmēneša piemaksa un regulāras prēmijas, tad šādi argumenti šķiet dīvaini. Bet finansists šajā argumentā redz iespēju 5 miljonus novirzīt darbinieku atalgojumam un motivēšanai un likuma griesti to pieļauj līdz tiem vēl tālu.

Atbildēt

Anderss Beverens

26.06.2019. 13:00

»

Paldies

Paldies autoram...


Cik ļoti patiesi (latviski un, vienkārši - kulturāli) skan šis vārds "bezpriģelu"! Un cik drosmīgi ir stāstīt "pasākumos dzērumā"! Patiešām atbilstīgi aizgājušam "labākajam"!!!

Atbildēt

Anderss Beverens

26.06.2019. 12:14

Lai kā arī nebūtu - smird šis raksts pēc politiska pasūtījuma. Kā pēc augsnes sagatavošanas atlaišanai no darba. Argumenti izskatās kā no VK ziņojuma paņemti un tālāk vulgarizēti ielikti "vienkārša apzinīgā" darbinieka darbīgajos datorpirkstiņos. Vai arī tas patiešām ir vienkārši kāda skaudīga darbinieka gara radījums - argumenti par naudas IT sistēmu attīstībai nepaņemšanu no citas "kabatas" - ne no pašas organizācijas resursiem, kas cita starpā tieši tam arī ir paredzēti, ir vairāk kā dīvaini. Tāpat arī stāstiņš par pēkšņi "sliktajiem" ieguldījumiem automašīnās (jo iegādāti lētāki auto kā agrāk). Bet arguments, ka administrētais valsts atbalsta apjoms palielinās darbinieku lieliskā darba dēļ (un nevis pirms vairāk kā 5 gadiem panāktā ES politiskā lēmuma ietekmē, liecina par vienkāršu neprofesionalitāti vai pārmērīgu pašapziņu. Patīk mums tas vai nē - sociālisms ir pabeidzies jau pirms labiem pārdesmit gadiem, un arī visi strādājošie mums ir darbaspēka tirgus dalībnieki. Ja kādam "parastajam darbiniekam" kas nepatīk - var mierīgi aizdoties uz citu darbavietu. Un nevis vērsties pie 2 VK (Valsts kancelejas un Valsts kontroles) ar rosinājumu atlaist vadošos darbiniekus organizācijā, kas tomēr ir varbūt pat labākā fondus administrējošā institūcija Latvijā. Kaut kā tā. Vienkārši - smird. Īpaši, ja zinām ka vadītājai šogad beidzas kārtējais darba līguma 5 gadu termiņš. Un tagad ministram būs klasiski padomiskais iegansts to nepagarināt - sak, pat medijos (lasi - avīzēs, partijas komitejā, arodbiedrībā) darbinieki (lasi - darbaļaudis) ir vērsušies ar sūdzībām par sliktu rīcību un kā lai viņš nereaģē? Smird kaut kā tas viss rakstījums. Sūdīgi smird...

Atbildēt

Vārna

26.06.2019. 06:30

»

Naivie

Nu nomainīs LAD vadību


Arī tas būs progress, jo šī jau savu nokalpojusi!!!!!!!!

Atbildēt

Paldies

25.06.2019. 21:12

Paldies autoram.
Lieliski saprotu šo sajūtu, ka gribas šo bezpriģelu publiskot. Neviens neuzdrošinās, visi klusē un runā par rakstīto pa kaktiem, pasākumos dzērumā, bet neviens nesaka atklāti. Daudzi, šo iestādi neiztur un diemžēl labākie aiziet prom uz citām. Paliek tikai tie, kam ir papildu interese no šīs iestādes. Un arī tie, kam patīk ieraut ar vadību.
No reģioniem pievienojas šim rakstam.

Atbildēt

Naivie

25.06.2019. 20:19

Nu nomainīs LAD vadību.
Domājat darbiniekiem kāds algas pieliks.
Vai ZM ēkā pēkšņi kondicionieri uzradīsies.
Neee.
Viss paliks pa vecam.
Tikai vadība būs cita.

Atbildēt

:):):)

25.06.2019. 20:10

»

Info

Gengers ir firma Tieto. Tu runā par Autentica. Tās ir 2 dažādas firmas, ja nu nezini


Tas bija smieklīgi . Genders ir patiesais Autentika benificiārs ,to visa nozare zin !

Atbildēt

Opačiņā

25.06.2019. 20:08

»

nu jau gan

kāds šim lasītājam vārds


Pēc atsaucēs esošas info + iub informācijas izskatās, ka autoram ir taisnība. Vismaz par to, ka tie 6 milj IKT izmaksas nav tajos projektos.
Par to jau sen runā ZM ēkā, ka Autentika ir ZZS naudas mazgātāji un legalizētāji. Neba maksāt 6 milj par to, ko citas iestādes jau ir izstrādājušas un lieto.

Atbildēt

nu jau gan

25.06.2019. 20:00

kāds šim lasītājam vārds?
ja būtu taisnība, ko raksta, tad būtu arī vārds...Anonīmi jau visu ko var sakrecelēt!

Atbildēt

Darbinieks

25.06.2019. 19:10

»

Lad

Kāpēc raksta autors nepiemin faktu, ka pagājušā gada beigās LAD tika palielinātas algas un visvairāk tieši parastajiem darbiniekiem, ne vadītājiem? Šis fakts krīt ārā no kopējā vissirslikti.lv konteksta


Piebēra sīceni makā. Lai nebūtu viszemākās, palielināja līdz nākošajam minimumam, lai nebūtu ko pārmest. Šobrīd tāpat viszemākās starp līdzīgajām iestādēm. Bet pareiz autors raksta vadības galam gan nav viszemākās.
Bet te jau nevajag labus darbiniekus, vajag tādus, kas klusē un izpilda komandas, bez ierunām un jautājumiem t.i. lēto biroju darbaspēku.

Atbildēt

Info

25.06.2019. 18:12

»

itk


Gengers ir firma Tieto. Tu runā par Autentica. Tās ir 2 dažādas firmas, ja nu nezini.

Atbildēt

Lad

25.06.2019. 17:54

Kāpēc raksta autors nepiemin faktu, ka pagājušā gada beigās LAD tika palielinātas algas un visvairāk tieši parastajiem darbiniekiem, ne vadītājiem? Šis fakts krīt ārā no kopējā vissirslikti.lv konteksta?

Atbildēt

krū

25.06.2019. 15:47

Es ieteiktu papētīt (gan jau caurlaižu sistēma pieļauj šādu iespēju) vismaz ZM ēkā atrodošo iestāžu vadītāju ierašanos un prom došanos laiku (vai vispār bijis darbā). Dažus no tiem bezmaz Sarkanajā grāmatā varēs ierakstīt, jo uzskata darbs nav zaķis - neaizbēgs

Atbildēt

Khmm

25.06.2019. 15:18

»

112

Drīzāk izklausās pēc kāda LAD atlaista neapmierināta darbinieka, kurš aizvainots, jo izpalika piemaksa. Cerams, ka sūdzmanis pats ir balts un pūkains


Kādēļ tiek atmesta varbūtība, ka kādam no esošajiem darbiniekiem patīk savs darbs, bet līdz brošai apnicis, ka melo acīs skatīdamies?
Pierasts, ka ja nepatīk, tad jāiet prom. Bet varbūt jāsaved kārtībā iestāde, lai var normāli strādāt. Tomēr tā nav privāta firmele, bet publiska iestāde.

Atbildēt

112

25.06.2019. 12:23

Drīzāk izklausās pēc kāda LAD atlaista neapmierināta darbinieka, kurš aizvainots, jo izpalika piemaksa. Cerams, ka sūdzmanis pats ir balts un pūkains.

Atbildēt

Alias

25.06.2019. 12:02

Vissmieklīgākais ir ierēdņu arguments,ka lielās algas jāmaksā tāpēc,lai "speciālisti" neaizietu no darba,piemēram,uz privāto sektoru:DD Beidziet tak *irst - tos "speciālistus" ielādēt sunim *irsā un izšaut uz papuvi! Kam gan tādi krēslos-gadiem-bezdētāji privātajā sektorā vēl būtu vajadzīgi!? Ierēdņi savus megaienākumus noslepenojuši,lai rebes neredz,bet drāž privātos - var jau būt nolādēta cūku būšana...

Atbildēt

Mumins

25.06.2019. 11:25

Kad ierēdņi par ierēdņiem (visi kopā - liekēži) sāk sūdzēties, tad es jūtos labi. Man patīk. Lai dzīvo zirnekļu cīņas burciņā!

Atbildēt

Caca

25.06.2019. 09:43

LAD valda bezpridels un patvaļa,kuru grib to bauda un tas ir gadu gadiem, kā privātlavočka

Atbildēt

Dadzis

25.06.2019. 09:42

»

Lazdovskis un co

LaD ir mafija


Patiešām šī ir drausmīgi korumpēta un negodīga iestāde,kur nevienlīdzība zeļ un plaukst, manuprāt!!!!!!!!!!!

Atbildēt

KPV LV MEITA

25.06.2019. 07:16

Annas iesauka ministrijā " VĀVERE" izsaka vissu.

Atbildēt

As

25.06.2019. 07:00

LAD gadu gadiem nekas nav mainījies (kamēr Anna pie stūres). Kuriem Annas stils nav pieņemams un atšķiras vērtību sistēmas, tie no LAD aiziet atpakaļ neskatoties. Kamēr būs Anna ar rokaspuisi Ģirtu, nekas uz labo pusi nemainīsies.

Atbildēt

Grunspekis

25.06.2019. 06:56

»

itk


Dēls saucas Lazdovskis M !!!! Un Lazdovska M sieva LAD juriste uz Autentiku strādā !!!

Atbildēt

Grunspekis

25.06.2019. 06:53

»

itkVeca zina !!!!!!!!!

Atbildēt

itk

25.06.2019. 06:47


Autentikas Gengers ir LAD priekšnieces dēlam čams ,tā viss LAD strādā uzA Autentiku , visa ZM ministrija ir zem Autentikas.!!!!

Atbildēt

FANNIJA PIRMĀ

25.06.2019. 06:25

»

kk

Tik daudz valsts iestādēs vadītāji sēž jau no Palezojas ēras ar lielu atalgojumu, kur zemās atalgojuma pozīcijas ir neaizpildītas un kadru mainība augsta. Pamato sevi kā topmenedžeri un vēl nez kādi neaizvietojami superstāri. Tikai atlaižot neviens privātais nav ar mieru ņemt šos nemākuļus. Līdz ar ...


ēras CĒLONIS VALSTS KONTROLE ! visu turpm. ēru SEKAS VALSTS iest. ierēdniecība un TO apkalpojošie darbinieki, KURUS aicina pēc //PIETUVINĀTĪBAS // izmērāmiem kritērijiem!!! Vai slavenā VK KAUTKUR uzrāda kapacitāti pret iedzīv. skaitu ?..priekšnieciņu visu veidu un paveidu pret padoto skaitu?...Latv. uzņēmēji un TIEM pielīdzinātie VERGI - TAK VISMAZ ēnu dienas UZTAISIET ministrijās; aģentūrās u.c. PAVEIDOS !!!

Atbildēt

Lazdovskis un co

25.06.2019. 04:28

LaD ir mafija

Atbildēt

uz trešo reizi

24.06.2019. 22:33

Kaut ko ir iemācījušies pēc neveiksmēm ar dzelzceļu un latvenergo. Pa priekšu ir jāsagatavo publika.

Tad jau šonedēļ atlaidīs vai arī mēģinās.
Bada laikos arī lauksaimniecības fondi ir gana labi.

Atbildēt

Zinošais

24.06.2019. 22:28

Lieliska iespēja pārbaudīt "trauksmes cēlāju" likumu darbību praksē !

Atbildēt

Dīvāna eksperts

24.06.2019. 22:03

Kautkur bija atrunāts, pie kādas t var pist uz vdi un sūdzēties.... Kaa arī vienmeer var uzrakstiit atluugumu un aiziet privaataja sektoraa... Tik neviens iereednis to nekad laikam nav izdariijis 😁

Atbildēt

Nīkulīgs BMW X9 Tuareq AMG TurbiS beņķaga

24.06.2019. 19:38

VW Ķiguan R line ar pilnpiedziņu esot lepnis auto??? Pē, Ok, nedaudz virs sūdīga vidējā jau ir, bet vispr lūzeris bunkursu tādā nešautu nabadzīņu

Atbildēt

Bobas

24.06.2019. 18:31

Kas tās par izbijusam komsekretarem ?

Atbildēt

esi viens no smerdeļiem

24.06.2019. 17:44

»

Valdis

Nu beidziet muldēt,ja ir kas konkrēts ziņo.LAD viena no precīzāk strādājošām iestādēm.Bet kā saka ,ja niez vajag kasīties


kuram "viss ir labākajā kārtībā, tikai skauģi apmelo" un neļauj izzagt valsti ???

Atbildēt

kk

24.06.2019. 16:31

Tik daudz valsts iestādēs vadītāji sēž jau no Palezojas ēras ar lielu atalgojumu, kur zemās atalgojuma pozīcijas ir neaizpildītas un kadru mainība augsta. Pamato sevi kā topmenedžeri un vēl nez kādi neaizvietojami superstāri. Tikai atlaižot neviens privātais nav ar mieru ņemt šos nemākuļus. Līdz ar to iestādes stagnē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...