Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Haris

29.11.2021. 13:56

Lato Lapsa uzcītīgi reklamē savus nebaudāmos skribelējumus...

Atbildēt

dibens

27.11.2021. 19:15

Vai tiešām tik ātri visa tirāža tika izslaucīta, bet e-grāmata slaucīšanai nederēs, jo var savainot pakaļu.

Atbildēt

VDK "varoņdarbi"

27.11.2021. 16:31

Savus "varoņdarbus" VDK neatzīst nekad. Savukārt Valsts policijas darbinieki tiek iebiedēti un viņiem ir aizliegts kaut ko nopietni izmeklēt. Bijušie čekisti arī pašlaik tiek ļoti rūpīgi sargāti un vienīgais kas ir iespējams - neklusēt un sākt par visu atklāti rakstīt. Tikai tā ir iespējams šo slepkavošanas mašinēriju apstādināt. Ne velti - 2 800 000 rezultāti par cilvēku iznīcināšanas metodi Googlē vācu valodā un NUULE rezultātu latviešu valodas lielo masu mediju vidē. Pat Lapsa kategoriski atsakās kaut ko publicēt, portālā pietiek_com ir tikai viena ļoti nepilnīga publikācija ar šīs metodes aprakstu. Pašas briesmīgākās lietas joprojām tiek noklusētas.

Atbildēt

nemūžam neticēšu

27.11.2021. 15:21

ka Lihtenbegs izdarīja pašnāvību pakaroties.

Atbildēt

Upuru bija vairāk

27.11.2021. 14:00

»

Blondīne

Vispār jau Lihtenbergs bija ļoti jūtīgs neveiksmīgās mīlas jūtās. Kas Jums teica, ka izmeklēt viņa nāvi bija aizliegts? Par Juri Podnieku visvairāk runā tie, kas viņu vispār nav pazinuši, viņa tuvākie draugi (nu jau aizgājuši arī citā dimensijā) kaut kā šo versiju īsti neuzturēja...


Pat internetā ir atrodami raksti par šiem notikumiem ar versiju par to ka tās tomēr bija slepkavības. Par Klāvu Elsbergu ir rakstīts visvairāk un pat minēti konkrētie lietišķie pierādījumi, kuri tika iznīcināti, bet kurus pirms tam bija redzējuši vairāki liecinieki.

Atbildēt

Blondīne

27.11.2021. 13:54

»

Upuru bija vairāk

Aizdomas par nogalināšanu ir par šādiem cilvēkiem - Jānis Blūms (Menueta vaditājs), Andrejs Lihtenbergs (dziedātājs), Juris Podnieks (kino režisors), Klāvs Elsbergs (dzejnieks), Vitauts Nenišķis (dziedātājs) un vēl daži citi. Šo lietu izmeklēšana tika aizliegta un lietiskie pierādījumi tika iznīcināti...


Vispār jau Lihtenbergs bija ļoti jūtīgs neveiksmīgās mīlas jūtās. Kas Jums teica, ka izmeklēt viņa nāvi bija aizliegts? Par Juri Podnieku visvairāk runā tie, kas viņu vispār nav pazinuši, viņa tuvākie draugi (nu jau aizgājuši arī citā dimensijā) kaut kā šo versiju īsti neuzturēja.

Atbildēt

Atis Priedītis

27.11.2021. 12:18

Psiholoģiskās pašaizsardzības ierocis - pašam par visu atklāti izstāstīt

Pēc 1991.gada notikumiem es labi zināju, ka VDK darbinieki šo informāciju izmantos lai turpinātu par mani ņirgāties un izplatīt dažādas mani pazemojošas baumas. Man tomēr izdevās atrast ļoti radikālu psiholoģiskās aizsardzības metodi, kura VDK darbiniekus regulāri apstādināja. Par visu detalizēti esmu rakstījis savas grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli" noslēguma nodaļā "Slepenie protokoli" 181. un 182.lpp.

1994.gadā, kad sapratu - vajāšanas Mālpilī nekad nebeigsies, mainīju darba un dzīves vietu. Pārcēlāmies dzīvot uz Siguldu. Padomu braukt prom privātā sarunā man deva kāds bijušais VDK virsnieks ar apmēram šādiem vārdiem - "Ja gribi palikt dzīvs, brauc no šejienes prom. Te tev mieru neliks nekad".

Sākot strādāt Siguldā es pamazām pārliecinājos par to, ka iekārtojoties jaunā darba vietā man darba vietas vadītājam jau pašā sākumā ir par savu pagātni jāizstāsta. Paradoksāli - bet Latvijā fakts, ka cilvēks ir bijis pakļauts VDK vajāšanām arī pašlaik tiek uztverts kā kauna traips biogrāfijā. Tiklīdz jutu, ka ir nepieciešams iestādes vadītājam par visu atklāti izstāstīt es to arī izdarīju. Šobrīd par visu esmu atklāti uzrakstījis abās savās izdotajās grāmatās un arī citi cilvēki, kuriem tas interesē var paši par visu izlasīt.
Abu grāmata var gan izlasīt un arī lejupielādēt.
Gan jau rīts mūs atradīs - https://failiem.lv/f/rgagpaqtg
Kristaps - slepenie protokoli - https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

Upuru bija vairāk

27.11.2021. 12:00

»

labi, ka pateici

Tad jau viss sapas - Gunārs Astra nomira, VDK tas izdevās


Aizdomas par nogalināšanu ir par šādiem cilvēkiem - Jānis Blūms (Menueta vaditājs), Andrejs Lihtenbergs (dziedātājs), Juris Podnieks (kino režisors), Klāvs Elsbergs (dzejnieks), Vitauts Nenišķis (dziedātājs) un vēl daži citi. Šo lietu izmeklēšana tika aizliegta un lietiskie pierādījumi tika iznīcināti.

Atbildēt

Atis Priedītis

27.11.2021. 10:40

Šobrīd jau par paranoju var uzskatīt faktu noklusēšanu. 2 800 000 rezultātu Google atrod vācu valodā par psiholoģiskā terora metodi Zersetzung un NULLI latviešu lielo masu mediju vidē. Lūk tā tiešām ir paranoja - fantastiskas bailes sākt kaut ko publicēt latviešu valodā. Un tāpēc tiek plaši reklamētas Lapsas grāmatas, lai cilvēki neko negribētu zināt par to, kas Latvijā notika okupācijas laikā un notiek arī pašlaik.

Atbildēt

Izdevēji

27.11.2021. 07:43

»

Viltnieks

Konstatēju, ka man tikusi brāķa Nāve- daļa lapu trūkst, bet daļa iesieta divreiz


Atsūtiet, lūdzu, savas koordinātes uz tālruņa numuru 29277525 - samainīsim.

Atbildēt

Viltnieks

26.11.2021. 23:01

Konstatēju, ka man tikusi brāķa Nāve- daļa lapu trūkst, bet daļa iesieta divreiz...

Atbildēt

!

26.11.2021. 21:01

»

Tālavas taurētājs

Perfekti pateikts


dala okupantu aizbega no Afganistanas,parejie okupe Iraku un Mali,radot emigrantu plusmas uz es arejam robezam.

Atbildēt

Latvijas tautas republika

26.11.2021. 20:59

Vienota fronte pret asv okupacijas rezimu Latvija !

Atbildēt

Litrs

26.11.2021. 17:11

Cūku būšana..

Barona Rozes grāmatnīcā kasiere grāmatu meklēja pēc kompjūtera!!! :o

a 2D strīp kodus akal pārbauda ortodoksāls potēts baptists!!!

Jēzu samainījis pret naudu!!! ;)

Atbildēt

ha-ha

26.11.2021. 15:37

Priekš kā ir vajadzīgs okupācijas muzejs,ja dzīvie eksponāti ikdienā sēž televīzoru ekrānos,muld radioėteros,joprojam ir okupējuši varas gaiteņus un iesniedz tiesās prasības pret naivuļiem,kuri nez kāpēc domā,ka visi kolaboranti ir beiguši izciest sodu par sadarbību ar okupantiem ar liegumu ieņemt valsts amatus un deputāteties.Viens komentētajs pat uzskata,ka okupācija jau beigusies kādos 1986.gados.Ja varu joprojam pārstāv niknākie okupantu sadarboņi komunistu nomeklatūra,tad kādas mums ir tiesības runāt par okupācijas beigām un neatkarību?Pašlaik tiek meklēts jauns drošības priekšnieks vecā okupantu aktīvista vietā.Droši vien par tādu var klūt tikai cilvēks ar asinssaitēm kolaborantu nomeklatürā,jo īstens,nesasmērējies latvietis šai nomeklatūrai ir nāvīgi bīstams.

Atbildēt

🎃

26.11.2021. 14:57

»

Pēteris

Pats nevari atrast? Palūdz Baibiņu, lai pameklē


Kurš te atkal kādai Baibiņai aci uzlicis? Pašam sieva nav mājās?

Atbildēt

murgs un defekts

26.11.2021. 13:11

»

Eduards Lunis

---Mani piedzīvojumi no 26. nov. tiesas sēdes...


atkal stiprās zāles aizmirsis apēst..

Atbildēt

Pašu VDK darbinieku viedoklis

26.11.2021. 12:50

Esmu par to lasījis gan anonīmos interneta komentāros, gan man ir notikušas arī dažas klātienes sarunas ar bijušajiem VDK darbiniekiem. Citi rakstītāji apgalvo, ka tie esot viltus "čekisti" un par tādiem tikai uzdodoties. Tomēr nolēmu šīs atklāsmes publiskot.
Nr.1 - VDK darbinieki pēc 1986.gada vispār ar nekādām cilvēku vajāšanām nav nodarbojušies. Visas vajāto cilvēku atmiņas esot tikai murgi un fantāzijas.
Nr.2 - Ja kādam esot liecies, ka viņu vajā ar Zersetzung metodi, tad vajātāji bijuši kaimiņos dzīvojošie pusaudži, kuri tādā veidā ņirgājušies par cilvēkiem, kuri viņiem nepatīk.
Nr.3 - Ja kāds vajāšanu rezultātā izdarījis pašnāvību vai nonācis psihiatriskajā slimnīcā, tad viņam vienkārši ir bijuši "švaki" nervi.
Nr.4 - Ja pret kādu cilvēku ir tikusi pielietota indēšana vai izrakstīti viltus medikamenti un viņš pēc tam nomiris, tad šim cilvēkam esot bijusi "švaka" veselība.
Nr.5 - Ja VDK darbinieki kādu cilvēku būtu gribējuši nogalināt, tad tas arī tiktu izdarīts. Dzīvam palikt nebūtu iespējams.

Manuprāt, ļoti izsmeļošs pašu VDK darbinieku paustais viedoklis.

Atbildēt

vinnijs puks

26.11.2021. 12:31


Grāmata "'Nāve" vakar vēl bija nopērkama grāmatnīcā Globuss

Atbildēt

obzis

26.11.2021. 09:25

Šķiet, ka Pļautmanes kundze no rītiem vēl nav piepļāvusies un tāpēc spēj komentārus driķēt normālā latviešu valodā - ne tā, kā pa vakariem.

Atbildēt

intereses pec paskatijos

26.11.2021. 09:24

»

Cietais disks

Atgaadiniet, Rizhika kungs. Tieshi kaada jeega bija no pirmaas graamatas, ja neskaita to ka sev ierastaa stilaa izzgriezaat cauri pvn, paspeeleejaaties ar ar sava smirdiigaa sia pelnju un zaudeejumiem,uzsildiijaat valsti uz nodokljiem un panjeemat apguushanai sveshu naudu ? Pie vienas vietas visiem ...


Pirmo grāmatu izdevusi SIA Baltic Screen, kas par PVN maksātāju kļuvusi šā gada oktobra beigās. Dikti interesanti, kā PVN nemaksātājs var "izgriezt cauri PVN".:)))))))

Atbildēt

Eduards Lunis

26.11.2021. 09:23

---Mani piedzīvojumi no 26. nov. tiesas sēdes...
Laiks bija labs-nelija. Cilvēki daudzi skatījās, fotografēja rakstīto uz plakātiem,teica, ka sēdes ir attālinātās un ne Vancovičs ,ne LapsAS KUNGS TE NEBŪS.
Ap pl. 14 -10 piebrauca pašvaldības policijas auto ar diviem kārtīgi bruņotiem jauniem zēniem,kuri ļoti kautrīgi mani uzrunāja u iautāja ,ko es te daru, cik ilgi esmu te un cik ilgi vēl , pret ko protestēju!? Teicu, ka pārstāvu Latvijas Glābšanas komisiju,kuras mērķis ir atbrīvot Latviju no noziedznieku varas , ka uzskatu safabricētā tiesas sēde pret žurnālistu -ir nepieļaujama un noziegzīga.Uzrādīju arī dokumentus.Tad viņi atklāja, ka viņiem ir piezvanījuši no tiesas un lūguši aizvākt piesārņotāju, par ko sastādīs atbistošu dokumentu un ja es ,,labprātīgi ,, neaiiešu ar visiem saviem plakātiem,tad...!?
Pēc garākām pārrunām ,vienojamies, ka es jau te esmu vairāk kā stundu, esmu paviegli apģērbies, tāpēc arī beigšu. Savācu savus plakātus, saliku mašīnā un viņu pavadībā devos prom...

Atbildēt

hm

26.11.2021. 09:22

»

Varēja izdevējs uzrakstīt, kas jauns un interesants bija 24. novembra tiesas sēdē. Citādi tāds aizdomīgs klusums


Kas seko ziņām, tas zina, ka nenotika tiesas sēde, kolaborantu Vonsoviču pratinās 20. janvārī.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

26.11.2021. 08:49

»

Cietais disks

Atgaadiniet, Rizhika kungs. Tieshi kaada jeega bija no pirmaas graamatas, ja neskaita to ka sev ierastaa stilaa izzgriezaat cauri pvn, paspeeleejaaties ar ar sava smirdiigaa sia pelnju un zaudeejumiem,uzsildiijaat valsti uz nodokljiem un panjeemat apguushanai sveshu naudu ? Pie vienas vietas visiem ...


Nerunājiet visu vārdā. Bez partīciju tabulas un failu sistēmas, jūs esiet tikai vecs lūznis, metāla, vai bioloģisks - monopenisuāli.
Bet lai tās dzēstu, nav vajadzīgas pat grāmatas, pietiek ar dažām komandām un pāris burtiem. ENTER.

Atbildēt

Oki

26.11.2021. 08:03

»

Cietais disks

Atgaadiniet, Rizhika kungs. Tieshi kaada jeega bija no pirmaas graamatas, ja neskaita to ka sev ierastaa stilaa izzgriezaat cauri pvn, paspeeleejaaties ar ar sava smirdiigaa sia pelnju un zaudeejumiem,uzsildiijaat valsti uz nodokljiem un panjeemat apguushanai sveshu naudu ? Pie vienas vietas visiem ...


Pierīgā runājot , ka kaimiņš dročījot uz žurnāla klubs lapām ; sanāk - viņš nav vienīgais dročītājs? Tā ir kaut kāda jauna mode ? Moš tu pats arī dročī uz saviem komentāriem un cietajiem diskiem ?

Atbildēt

26.11.2021. 07:37

Varēja izdevējs uzrakstīt, kas jauns un interesants bija 24. novembra tiesas sēdē. Citādi tāds aizdomīgs klusums.

Atbildēt

Cietais disks

26.11.2021. 06:45

»

:))))

klepo, klepo, Romualdiņ, arī "Kolaborants 2" jau ir ceļā pie lasītājiem, varēsi atkal naudiņu tērēt prokuratūras pasūtījumu galdos


Atgaadiniet, Rizhika kungs. Tieshi kaada jeega bija no pirmaas graamatas, ja neskaita to ka sev ierastaa stilaa izzgriezaat cauri pvn, paspeeleejaaties ar ar sava smirdiigaa sia pelnju un zaudeejumiem,uzsildiijaat valsti uz nodokljiem un panjeemat apguushanai sveshu naudu ? Pie vienas vietas visiem tavi murgi .. pats vien drochii uz aviem manuskriptiem .. apkaarteejiem pie kaajas

Atbildēt

:))))

26.11.2021. 06:39

»

kaķa klepus

caurumu uzreiz izduriet lai vareetu uz nagliņas tualetē savu suudagabalu uzkaart. Ne nu pirktaakaa, ne papildu tiraazha. 300 liidz 400 graamatas palikushas .. jeega tikai nekaada, vansovichs turpina straadat


klepo, klepo, Romualdiņ, arī "Kolaborants 2" jau ir ceļā pie lasītājiem, varēsi atkal naudiņu tērēt prokuratūras pasūtījumu galdos

Atbildēt

kaķa klepus

26.11.2021. 06:33

caurumu uzreiz izduriet lai vareetu uz nagliņas tualetē savu suudagabalu uzkaart. Ne nu pirktaakaa, ne papildu tiraazha. 300 liidz 400 graamatas palikushas .. jeega tikai nekaada, vansovichs turpina straadat ..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...