Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kash

18.12.2013. 08:34

»

To kash

Vai Jūsu niks domāts kā cash, tas ir skaidra nauda.... Vispār vienīgais, kas Rietumu civilizācijas pieņemts un darbojas ir skaidrs likums, skaidra tā pierādīšana un skaidrība par neizbēgamību no soda. Jūs te sarakstījis komentāru guzmu ar visādām pasakām par gariem un ko tik vēl ne ar ideju, ka galvenais...


Nē - tas ir saīsinājums no Kashmir vai kā citādi, ja vēlieties, bet ne "cash". ja es gribētu rakstīt "cash", tad tā arī rakstītu.
-----------------
Par "rietumu civilizācijas vērtībām" pilnigi piekrītu, bet perfekti likumi neeksistē. Tie pastāvīgi jāmaina vai jāpielāgo, jo mainās arī morāle un pat vērtības, lai cik tas skumji nebūtu. Jūs variet teikt ko gribiet, bet "kolektīvās bezatbildības" saknes jāmeklē nevis likumos, bet galvās. Pietiek ar vienu negodīgu posmu jebkurā darbībā vai taisnīgā lietas izskatīšanā, kad vislabākie likumi vairs nedarbojas. ...un tas pilnībā diskreditē visu ķēdi. Nezinu nevienu valsti, kurā visi likumi darbotos perfekti.
Vai Jūs ziniet? Nosauciet vienu valsti, kurā nebūtu korupcijas teju visās sfērās, kurās nedarbotos škāļveidīgi lobiji parlamentos un valdībās utt. Īpaši Eiropā.
Viss atkarīgs no "samaitātības pakāpes". Brīžiem liekas, ka bez šariata neiztikt (parspīlēju protams).

Atbildēt

To kash

18.12.2013. 06:59

Vai Jūsu niks domāts kā cash, tas ir skaidra nauda.... Vispār vienīgais, kas Rietumu civilizācijas pieņemts un darbojas ir skaidrs likums, skaidra tā pierādīšana un skaidrība par neizbēgamību no soda. Jūs te sarakstījis komentāru guzmu ar visādām pasakām par gariem un ko tik vēl ne ar ideju, ka galvenais, lai viss paliek kolektīvā bezatbildiba, kur daudz vietu kā nobedzinat naudu.

Atbildēt

Kash

18.12.2013. 06:20

»


Un tas pats attiecas uz Būvniecības likumu un arī uz Visparējiem būvnoteikumiem. Ja tie tiktu pienacīgi pildīti, nekādas Zolitūdes nebūtu.
Jaunais Būvniecības likums nemaz arī nav dramatiski kaut kas jauns. Tās dažas izmaiņas nemaina kopīgo likuma garu. Ja cilvēki nepildīja esošo likumu, tad neviens viņus nepiespiedīs pildīt jauno likumu. Jāmainās kaut kam citam. Kaut vai attieksmei pret pienākumu.
Piemēram - Rīgas būvvalde runa par to, ko likums viņiem neliek darīt, tā vietā, lai runātu par to, ko likums viņiem neliedz darīt.

Atbildēt

Kash

18.12.2013. 06:12

»


Bingo!

Atbildēt

>>>>>

17.12.2013. 23:41

»

Kash

Ja reiz iesaistieties sarunā, tad papētiet par ko gāja runa...


Patiešām daudz no šīs lietas nesaprotu, bet no reakcijas skaidrs, ka laikam ir atrasta sāpīga vieta, kur lobiji metīsies nepieļaut likuma grozījumus. Citādi tik daudz komentārus nerakstītu. Ja kāda no komisijām (ceru, ka šo, kas pašpasludinājusies par pasaules svētajiem tomēr neapstiprinās) meklē, ko rakt, te acīmredzami ir daudz ko, jo pretestība tik liela.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 22:32

»

Un tad

kā Jūs šo likuma pārkāpumu pierādīsiet? Reāli nekā, ja likuma ieraksta normu, ko nevar pārbaudīt, tad ta tur var arī nebūt


Priekš tam ir Darba inspekcija. Tai arī jāveic šīs parbaudes. Darba inspekcijai ir tiesības pārbaudīt arī līgumu esamību. Viņi, pirmkārt, pārbauda darba vieta strādājošo sarakstus konkrētajā dienā. Viņi pārbauda darbinieku apliecības objektā un uz apliecības norādītā līguma esamību dabā, pieprasot to attiecīgajam uzņēmumam. Līgumam jābūt deklarētam VID dienu pirms darba uzsākšanas - tātad nevar šmaukties ar to, ka "pirmo dienu strādā" un fiksi uzcept līgumu. Tas vairs cauri neiet.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 22:27

»

>>>>>

Vai patiesi? Ja darbinieks, kas nav saņēmis algu, to piedzen no virsuzņēmēja, tas nekādi nav saistīts ar nelegalo nodarbinātību? Man nav ne jausmas, kas ir Eurofound, izskatās, ka vienkārsi apkopojuši, ko dara dažādās Eiropas valstīs, taču materiāls labs izvērtējumam visām iespējamām komisijām...


Ja reiz iesaistieties sarunā, tad papētiet par ko gāja runa.
Speciali Jums paskaidroju, ka mēs apspriežam gadījumus, kad apakšuzņēmējs krāpjoties būvlaukumā ieved darbinieku bez līguma (apzīmējums Džamšuds) un kurš par to atbild.
Likums nenosaka, ka ģenerāluzņēmējam jāpārbauda apaksūzņēmēju noslēgtie darba līgumi. Ģenerāluzņēmējam pat nav tadu tiesību. Likums to pat liedz.
Šajā pētījumā (Eurofound) ir runa par apakšuzņēmēju LEGĀLI nodarbinato cilvēku tiesībām. Ja šim cilvēkam nav samaksāta alga tādu vai citādu iemeslu dēļ (apakšuzņemēja bankrots utt), tad viņam ir tiesības griezties atbilstošās iestadēs un pieprasīt samaksu no virsuzņēmēja (pārsvarā tas tiek risināts ar apdrošināšanas starpniecību). BET, tad arī ir JAPIERĀDA, ka viņš tur ir strādājis. Lai pierādītu, ka viņs tur ir strādājis, ir jābūt darba līgumam. Ko gan Džamšuds bez līguma pierādīs?

Atbildēt

Un tad

17.12.2013. 22:10

»

Kash

Lūk tas jau ir noziegums. Likuma pārkāpums kuru veic vai nu apakšuzņēmējs viens pats, vai ar ģenerāļa piekrišanu. Pirmais atbildīgais vienalga ir apakšuzņēmējs


kā Jūs šo likuma pārkāpumu pierādīsiet? Reāli nekā, ja likuma ieraksta normu, ko nevar pārbaudīt, tad ta tur var arī nebūt.

Atbildēt

>>>>>

17.12.2013. 22:09

»

Kash

Jūs mani piespiedat izlasīt (tiesa gan pa diagonāli) visu tekstu "Liability in subcontracting processes in the European construction sector...


Vai patiesi? Ja darbinieks, kas nav saņēmis algu, to piedzen no virsuzņēmēja, tas nekādi nav saistīts ar nelegalo nodarbinātību? Man nav ne jausmas, kas ir Eurofound, izskatās, ka vienkārsi apkopojuši, ko dara dažādās Eiropas valstīs, taču materiāls labs izvērtējumam visām iespējamām komisijām.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 22:02

»

Protams, protams

Saprotams, tas viss bez pases, lai foto var pie viena vārda mainīt kādu vien vajag


Lūk tas jau ir noziegums. Likuma pārkāpums kuru veic vai nu apakšuzņēmējs viens pats, vai ar ģenerāļa piekrišanu. Pirmais atbildīgais vienalga ir apakšuzņēmējs.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 22:00

»

.............

Liability in subcontracting processes in the European construction sector, autors - Eurofound, var atrast ar google, man prasīja vienu minūti. Izrādās jautājums diezgan nopietni analizēts Eiropā, ja nemaldos, tikko tika pieņemta norma, ka šāda atbildība turpmak būs gadījumā, kad sniedz būvniecības pakalpojumus...


Jūs mani piespiedat izlasīt (tiesa gan pa diagonāli) visu tekstu "Liability in subcontracting processes in the European construction sector".
Pats vismaz izlasījāt?
Vai te kaut kur bija runa par nelegālu nodarbinatību? Te viscaur runa bija par apakšuzņēmēju nodarbinato tiesībām. Par tādu darbinieku tiesībām, ar kuriem noslēgti darba līgumi.
Nejauciet kotletes ar mušām. Rakstā neiet runa par nelegalo darbu. Ja nepamanīju, tad noradiet konkrēti - kurā lapā ir runa par apakšuzņēmēja nelegāļiem!
Bez tam Eurofound nav ne noteikumu pieņēmējs ne kā citādi ar varu apveltīts "orgāns". Viņi tikai veic analīzi un var sniegt rekomendācijas.

Atbildēt

Protams, protams

17.12.2013. 21:17

»

Kash

Runājot par Džamšudiem. Likums jau nosaka kā šādas lietas kārtojas...


Citur atkarīgs no likuma un soda, godaprāts nav izmērāms. Kādu atbildību uzņemas apakšuzņēmums, ja tas no virsuznemeja nodibināys? Patiešām vēlaties atbildi, uzreiz pēc Zolitūdes traģēdijas te pāris celtnieki komentāros to aprakstīja. Laikam sīle labi dziļa.

Atbildēt

Protams, protams

17.12.2013. 21:08

»

Kash

Runājot par Džamšudiem. Likums jau nosaka kā šādas lietas kārtojas...


Saprotams, tas viss bez pases, lai foto var pie viena vārda mainīt kādu vien vajag :))))

Atbildēt

.............

17.12.2013. 21:02

»

Kash

Lūdzu parādiet resursu, kur es varu iepazīties ar šiem noteikumiem, ka ģenerāluzņēmējs atbild par apakšuzņēmēja darba līgumiem. Kamēr tādu neuzradīsiet, domas nemainīšu. Esmu strādājis Francijā. Protu daudzmaz lasīt gan vāciski, gan franciski, tāpēc resursu lūdzu


Liability in subcontracting processes in the European construction sector, autors - Eurofound, var atrast ar google, man prasīja vienu minūti. Izrādās jautājums diezgan nopietni analizēts Eiropā, ja nemaldos, tikko tika pieņemta norma, ka šāda atbildība turpmak būs gadījumā, kad sniedz būvniecības pakalpojumus citās ES valstīs. Pa šo laiku valstis palikušas vēl stingrākas, taču tabula sniedz labu priekšstatu kas draud citviet.

Atbildēt

Atbilde

17.12.2013. 20:43

»


Kādēļ var Vācijā un Francijā? Jāmaina likumi, lai varētu, tie likumi taču nav akmenī cirsti. Acīmredzot aizskarta sāpīgā vieta shēmām :)))))

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 19:13

»

Kasham

Redziet Francijā un Vācijā atbild par apakšnieka neesošiem darba līgumiem vai neizmaksātām algām, tur laikam tā milzīgā atšķirība ar Latviju


Izlasiet Darba Likumu un Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Tad sapratīsiet kādēļ ģenerāluzņēmējs nevar atbildēt par apakšuzņēmēja līguma nenoslēgšanu ar Džamšudu.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 18:53

»

Kasham

Redziet Francijā un Vācijā atbild par apakšnieka neesošiem darba līgumiem vai neizmaksātām algām, tur laikam tā milzīgā atšķirība ar Latviju


Lūdzu parādiet resursu, kur es varu iepazīties ar šiem noteikumiem, ka ģenerāluzņēmējs atbild par apakšuzņēmēja darba līgumiem. Kamēr tādu neuzradīsiet, domas nemainīšu. Esmu strādājis Francijā. Protu daudzmaz lasīt gan vāciski, gan franciski, tāpēc resursu lūdzu.

Atbildēt

geizers

17.12.2013. 18:41

kas vainīgs - tas bailīgs.

Atbildēt

S.S.

17.12.2013. 18:19

No: http://blog.artursprieditis.lv/
Tam, ar ko tagad sastopamies katru dienu, acīmredzot vispiemērotākais ir transcendentālais izskaidrojums. Proti, Dievs latviešu tautai atmaksā par tās mūžseno patoloģisko naidu pret saviem godīgākajiem un gundrākajiem cilvēkiem. Latvieši visvairāk mīl ienīst un vajāt savus godīgākos un gudrākos, pret viņiem agresīvi vēršoties jebkurā izdevīgā situācijā. Bet tas nevar palikt bez sekām. Un sekas ir briesmīgas.
Katras tautas dzīvi vada tās elite – inteliģence. Elite organizātoriski formē tautas gaitas un piepilda ar saturu tautas apziņu. Tautas elite ir tautas galva. Ja tautai nav elite, tad tautai nav galva. Ja tauta nerūpējās par savas elites izveidošanu, tad tautai ir jāsamierinās ar dzīvi bez galvas.
Latviešu tautas dzīve ir dzīve bez galvas. Visur elites vietā ir kretīni, muļķi, zagļi, blēži. Visur,- jebkurā dzīves segmentā. Tajos vēsturiskajos periodos, kad latviešu tautu pieskatīja vācu un krievu elite, latviešu tauta neizjuta savas galvas trūkumu. Tajos vēsturiskajos periodos, kad latviešu tauta ir palaista savvaļā, galvas trūkums pārvēršās par tautas katastrofu.
Citādāk tas nevarēja notikt, jo tauta pati ir vainīga, un Dievs tagad tai liek dzīvot morālās un intelektuālās elles mocībās par tautas milzīgo grēku – patoloģisko naidu pret sava etnosa godīgākajiem un gudrākajiem cilvēkiem.
Radikālu notikumu laikā, saprotams, godīgas un gudras elites/inteliģences trūkums visuzskatāmāk atspoguļojās. Tā tas ir Zolitūdes traģēdijas sakarā.
Tas ir ļoti sāpīgs notikums. Taču ne mazāk sāpīgi notikumi ir nekur nederīgās un amorālās latviešu inteliģences nodevība 1939.-1940.gadā un 1989.-1990.gadā, nelietīgi atdodot tautas uzticēto valsti un pēc tam savas noziedzības slēpšanai izdomājot mītu par „okupāciju” (arī „globalizāciju”, „atgriešanos Eiropā”) un ar šo mītu zombējot vairākas paaudzes, kas praktiski nozīmē godīgas un gudras elites ģenēzes totālu neiespējamību ļoti tālā vēsturiskajā perspektīvā. Tā rezultātā latviešu tauta var palikt bez galvas līdz pasaules galam. Vienīgais glābiņš tāpēc var būt aicinājums kādam ārējam spēkam atkal pieskatīt latviešu tautu. Turklāt izvēle šajā ziņā tagad ir daudz plašāka nekā, teiksim, 1939.-1940.gadā.

Atbildēt

kraupienie NVO-šņiki

17.12.2013. 17:51

nu tur taču vienu NVO-šņiki...90 gadu sākumā izveidojās īpaši tizls jauniešu-neformāļu klubiņš, kas vazājās pa pasauli, rija vīniņus un sūca naudu no visiem...tie bija leģendārā NVO sektora pārstāvji.visus kurus no viņiem ir nācies sastapt-var nosaukt vienā vārdā-nejēgas un dīkdieņi!paskatieties uz voiku-vai tā izskatās cilvēks kas ir spējīgs uz adekvātu rīcību?!un tā kažoka ko tā tur dara...viņa tam angļu vecim ir radiniece?...visur vieni kažociņi...un tā rubesa...gan jau arī viņa bij nvo-šņica...
karoče-es ierosinu mums pašiem izveidot sabiedrisko-komisiju...Lapsa varētu būt komisijas sekretārs...

Atbildēt

Novērotājs

17.12.2013. 17:23

»

Kash

Valsts būvinspekcijas pienākumos nav lokālā būvinspektora kontrolēšana. Vai zināt cik valstī ir pašvaldību? Varbūt velējāties visus šos buvinspektorus (kaut pa vienam katrā pašvaldībā) uzkraut uz Valsts būvinspekcijas pleciem? Vai arī darīs tā kā darīja līdz likvidācijai - 20 vientuļi vilki staigās...


Valsts būvinspekcija būs tāda, kādu to izveidos. Ja likvidē, tad ir tā, ka šodien NEVIENS virs vietējā būvinspektora no valsts puses nevar un nedrīkst kontrolēt, kas tur notiek.
Rezultātā ir kā Zolitūdē - strādāja uz jumta ar sarunātu būvatļauju.

Atbildēt

Kasham

17.12.2013. 17:04

»

Kash

Labrīt


Redziet Francijā un Vācijā atbild par apakšnieka neesošiem darba līgumiem vai neizmaksātām algām, tur laikam tā milzīgā atšķirība ar Latviju.

Atbildēt

?

17.12.2013. 17:03

»

Kash

Labrīt


Kāda problēma tehnoloģijai un ko tas vispār nozīmē? Jautājums ir pavisam vienkāršs - vai ģenerāluzņēmējs kaut kā atbild, ja apakšnieka darbinieks strādā bez darba līguma?

Atbildēt

pp

17.12.2013. 17:02

»

S

Saucam lietas savos vārdos- MARODIERI


100 % piekrītu.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 17:01

»

Kā tad

Ko nozīmē "kā izturas"? Vai ģenerāluzņēmējs Latvijā atbild par darba līguma neesamību Džamšudam? Atbilde ir nē...


...un redzu, ka Jums galīgi nav "poņas" par būvniecības nozari. Tāpēc labāk nemaz "nebāzieties" par specu, ja nekā nesaprotat. Citādi 100 punkti atgādiniet šīs smalkās komisijas locekli. Tie spriedīs apmēram kā Jūs.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 16:59

»

Kā tad

Ko nozīmē "kā izturas"? Vai ģenerāluzņēmējs Latvijā atbild par darba līguma neesamību Džamšudam? Atbilde ir nē...


Labrīt!
Kā viņš var atbildēt par svešu līgumu? Pasakiet tehnoloģiju un tad gudri d.siet!

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 16:58

»

Novērotājs

Likvidējot valsts būvinspekciju un atstājot 1 pašvaldības būvinspektoru, salīdzinājums ar policiju izskatās šādi - valsts policiju likvidējam un uz vietām noliekam 1 polici, kurš pakļauts tikai pašvaldības bosam...


Valsts būvinspekcijas pienākumos nav lokālā būvinspektora kontrolēšana. Vai zināt cik valstī ir pašvaldību? Varbūt velējāties visus šos buvinspektorus (kaut pa vienam katrā pašvaldībā) uzkraut uz Valsts būvinspekcijas pleciem? Vai arī darīs tā kā darīja līdz likvidācijai - 20 vientuļi vilki staigās tur, kur gribēs un meklēs kašķi kur gribēs?

Atbildēt

eu

17.12.2013. 16:45

»

Sīmanis S.

Tam, ar ko tagad sastopamies katru dienu, acīmredzot vispiemērotākais ir transcendentālais izskaidrojums. Proti, Dievs latviešu tautai atmaksā par tās mūžseno patoloģisko naidu pret saviem godīgākajiem un gundrākajiem cilvēkiem. Latvieši visvairāk mīl ienīst un vajāt savus godīgākos un gudrākos, pret...


simanovič, vai Jūs aicināt "no ārpuses" veikt Latvijas okupāciju, jo vecie boļševiki un PSRS kolaboranti (prezis Andris Bērziņš)ir slikta elita un pierāda, ka "latvieši" neprot pārvaldīt savu valsti?

Atbildēt

Paijai

17.12.2013. 16:43

»

Paija

Kāda pārkrāsota karikatūra tā Rubesa. Smieklīgi izkrāšļota lelle


Nu esiet pieklājīgāka izteikumos! Vienmēr, pirms vēlaties kaut ko tml. teikt, padomājiet, kāda izskatāties pati. Varbūt esat īstens zirgaģīmis.

Atbildēt

Novērotājs

17.12.2013. 16:41

»

Kash

Neuzskatu, ka Valsts būvinspekcijas likvidēšana būtu kāda traģēdija. Problēma, drīzāk ir tajā, ka ne visai pareizi noteica būvvalžu kompetences un pilnvaras. Bet tajā brīdī būvvaldēm vajadzēja kliegt pilnā rīklē, bet šie klusēja, jo pašiem uzprasīties uz darbu un atbildību nevienam īpaši negribās. ...


Likvidējot valsts būvinspekciju un atstājot 1 pašvaldības būvinspektoru, salīdzinājums ar policiju izskatās šādi - valsts policiju likvidējam un uz vietām noliekam 1 polici, kurš pakļauts tikai pašvaldības bosam.
Un ja kas nepatīk, sūdziet tiesā, pēc 5 gadiem varbūt ka izskatīs.

Atbildēt

Kā tad

17.12.2013. 16:37

»

Kash

Uzraudzība uz uzraudzības, atbildības nekādas, tāds Jūsu priekšlikums? Diez kādēļ citas valstis tiek galā ar vienkāršu atbildības noteikšanu...


Ko nozīmē "kā izturas"? Vai ģenerāluzņēmējs Latvijā atbild par darba līguma neesamību Džamšudam? Atbilde ir nē.

Nevajag stāstīt pasakas par bezatbildību un atbildību. Kas saņem naudu, tam būtu jānes atbildību un jārūpējas, lai uzbūvētais nesagāztos uz galvas, nevis varza ar visādiem būvspeciālistiem, kas paši sevi sertificē.

Atbildēt

Māris Sprinģis

[R] 17.12.2013. 16:29

Paskatoties uz šim personām,ko mēs varētu pateikt? Vai šādi ir tiem mūsu Latvijas Tautas varoņi un glābēji. Vai tā viņi ziedo Latvijas labā savus ieraustos MILJONUS,tā viņi žēlīgi pret mirušajiem,tā viņi žēlīgi pret nabagiem un cietējiem,tā viņi cīnās par sociālo taisnīgumu un iedzīvotāju labklājību valstī(Pasaules Bankas un Starptautiskā valūtas fonda aizrādījums latvijas valdībai par pieaugošo nabadzību īsajā pastāvēšanas laikā). Vai šādi ir mūsu valsts PATRIOTI un CĪNĪTĀJI par TAISNĪBU un DIEVA LIKUMIEM. Es teiktu: "NOST ar ŠĀDIEM VILTUS AIZSTĀVJIEM". Domrovskis parāda ar savu rīcību,kā pausē viņš ir un kādus sociālos slāņus, šķiras viņš aizstāv. Vai tas Tautai vajadzīgs,vai nevajadzētu viņus no Tautas muguras nokratīt nost?

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 16:08

Uzraudzība uz uzraudzības, atbildības nekādas, tāds Jūsu priekšlikums? Diez kādēļ citas valstis tiek galā ar vienkāršu atbildības noteikšanu?
------------------
Ir arī atbildības noteiktas. Jautājums tikai kā pret tām izturās. Ja cilvēks bijis bezatbildīgs, tad sēdēs cietumā. Nekur neizspruks.
Kā jau teicu - esošā sistēma nav slikta, tikai jāsakārto.
Un "citās valstīs" atbildības sadalījums un iekšējā kvalitates kontrole ir līdzīga, tomēr mājas tāpat brūk, ja procesā iesaistījušās bezatbildīgas personas.

Atbildēt

Sīmanis S.

17.12.2013. 16:05

Tam, ar ko tagad sastopamies katru dienu, acīmredzot vispiemērotākais ir transcendentālais izskaidrojums. Proti, Dievs latviešu tautai atmaksā par tās mūžseno patoloģisko naidu pret saviem godīgākajiem un gundrākajiem cilvēkiem. Latvieši visvairāk mīl ienīst un vajāt savus godīgākos un gudrākos, pret viņiem agresīvi vēršoties jebkurā izdevīgā situācijā. Bet tas nevar palikt bez sekām. Un sekas ir briesmīgas.

Katras tautas dzīvi vada tās elite – inteliģence. Elite organizātoriski formē tautas gaitas un piepilda ar saturu tautas apziņu. Tautas elite ir tautas galva. Ja tautai nav elite, tad tautai nav galva. Ja tauta nerūpējās par savas elites izveidošanu, tad tautai ir jāsamierinās ar dzīvi bez galvas.

Latviešu tautas dzīve ir dzīve bez galvas. Visur elites vietā ir kretīni, muļķi, zagļi, blēži. Visur,- jebkurā dzīves segmentā. Tajos vēsturiskajos periodos, kad latviešu tautu pieskatīja vācu un krievu elite, latviešu tauta neizjuta savas galvas trūkumu. Tajos vēsturiskajos periodos, kad latviešu tauta ir palaista savvaļā, galvas trūkums pārvēršās par tautas katastrofu.

Citādāk tas nevarēja notikt, jo tauta pati ir vainīga, un Dievs tagad tai liek dzīvot morālās un intelektuālās elles mocībās par tautas milzīgo grēku – patoloģisko naidu pret sava etnosa godīgākajiem un gudrākajiem cilvēkiem.

Radikālu notikumu laikā, saprotams, godīgas un gudras elites/inteliģences trūkums visuzskatāmāk atspoguļojās. Tā tas ir Zolitūdes traģēdijas sakarā.

Tas ir ļoti sāpīgs notikums. Taču ne mazāk sāpīgi notikumi ir nekur nederīgās un amorālās latviešu inteliģences nodevība 1939.-1940.gadā un 1989.-1990.gadā, nelietīgi atdodot tautas uzticēto valsti un pēc tam savas noziedzības slēpšanai izdomājot mītu par „okupāciju” (arī „globalizāciju”, „atgriešanos Eiropā”) un ar šo mītu zombējot vairākas paaudzes, kas praktiski nozīmē godīgas un gudras elites ģenēzes totālu neiespējamību ļoti tālā vēsturiskajā perspektīvā. Tā rezultātā latviešu tauta var palikt bez galvas līdz pasaules galam. Vienīgais glābiņš tāpēc var būt aicinājums kādam ārējam spēkam atkal pieskatīt latviešu tautu. Turklāt izvēle šajā ziņā tagad ir daudz plašāka nekā, teiksim, 1939.-1940.gadā. Skat.:http://blog.artursprieditis.lv/

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 16:03

»

bs

Ko tu pin to iepirkumu klaat,te tak buuveeja privaats pasutiitaajs,bez nekaadiem iepirkumiem


Domā, ka privātie netaisa tenderus? Un kā vēl taisa! Pamēģini vienu Maksimu bez tendera dabūt.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 16:01

»

Kasham

Kas tad atkal kaut ko sertificēs, jau tagad pārsertificējušies, bet par Džamšudu izsmēķiem un darba līgumiem atbildību uzņemties negrib...


Runājot par Džamšudiem. Likums jau nosaka kā šādas lietas kārtojas.
Es, labi zinot, kas ar tiem Džamšudiem ir, varu paskaidrot, ka viss ir atkarīgs no darba devēja godprātības. Nevienā objektā nedrīkst strādāt cilvēks bez darba līguma. Objektā katram darbiniekam ir jābūt apliecībai, kurā noradīts darba līguma numurs un līguma noslēgšanas datums, fotogrāfija, firmas nosaukums un vārds, uzvārds. Ģenerāluzņēmējam nav tiesību pieprasīt konkrētus darba līgumus. Apakšuzņēmējs uzņemās atbildību un iesniedz informāciju ģenerālim, ka viņam viss ir noformets pēc likuma, un kaut katru dienu iesniedz jaunu darbinieku sarakstu, ja darbinieki mainās.

Atbildēt

bs

17.12.2013. 15:48

»

Kash

Te nu es nepiekrītu...


Ko tu pin to iepirkumu klaat,te tak buuveeja privaats pasutiitaajs,bez nekaadiem iepirkumiem.

Atbildēt

es

17.12.2013. 15:46

sadu vestuli var uzcept 8 klases skolnieks, vai tad militaristi ir parbaudijusi to kantori, nedrikst aimists ,ka seit nevares stulbibas noslepenot, ta taomer sabiedriska komiteja nevis valsts noslepums, ja sita dabojas butu interesanti ko vini tur sava muza noslepenojusi , ---domaju taadas perles naktu laukaa, ka tik turies.

Atbildēt

hm

17.12.2013. 15:43

»

Zīmīgs_pārmetums

Kā "tulkot" Kažociņa kga vēstule pausto - "... trūkst arī informācijas krievu valodā..." - vai kā mājienu, ka pēc klienta pirmā pieprasījuma no saziņas valsts valodā, Latvijas valsts iestāzu un organizāciju darbiniekiem ir "politkorekti" jāprotas un jāpāriet saziņā uz "visiem saprotamo" krievu valodu...


Tā arī jātulko - visam jābūt krieviski, jo bojā gāja krievi un uzspļaut uz to, ka bojā gāja arī azerbaidžāni, baltkreivi, ukraiņi un citi. Preambulu Satversmei nevajag, jo tas sāpinās krievus (tā teica prezis Bērziņš). Valstī jāievieš krievu valodu kā 2.valsts valodu, jo tas mazinās krievu sāpes. Un, sparotams, visiem krievu okupantiem jāpiešķir pilsonību. Vai tik visa sabrukšana un šī komisija nav specdienestu (galvenokārt SAB) operācija, lai panāktu, ka pie varas nāk moskaļi un Latvijā krievu valoda iegūst valsts valodas statusu?

Atbildēt

Lelle

17.12.2013. 14:31

"...piesaistīt organizācijā brīvprātīgos darbam ar cietušajiem."

Jāāā...tas nudien ir interesanti!!! Pašiem no tautas siles algas tūkstošos un vēl visādi labumi par pliku dir...nu, bet tiem, kas reāli strādā vaiga sviedros pa velti jārukā būtu. Īstenie nelieši! Nu kāda sabiedriskā, ja valsts silei piesūcās kā dēles!

Atbildēt

reno

17.12.2013. 14:27

hmm, spriežot pēc vēstules beigām, parakstīta viņa pavisam noteikti ir nepareizi.
nevar beigās rakstīt "ar cieņu", ja viss vēstules saturs skaidri un gaiši liecina, ka nekādas cieņas vispār nav.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 17.12.2013. 14:06

;)

Citāts no kādas šīs valsts pašvaldības iedzīvotāju "Atklātās vēstules" (2013. gada janvāris): "Uz kurieni iet mūsu valsts? Vai tiešām nav iespējams apturēt valdošās elites politiski atbildīgo locekļu (u.c. šīs valsts un pašvaldību "SILEI pietuvināto" politekonomiskās elites locekļu) melus un divkosību, alkatību un liekulību, pilnīgu nerēķināšanos ar Latvijas iedzīvotājiem?"...
-----

"Klausieties uz "vārdiem" - 'neiespringstiet' uz "darbiem"!!!..."
( 'aktuālā koncepcija' - iz "O.M.© arChīva" )

Slīkst "Latv(ĀN)ija" MELU plūdos,
Kā SILES rukšķu šķidros sū#os,
Kas pļūtīt "prot": "A' HUĻI darīt,
Ja "pūlis" ļauj 'haļavu parīt'?!?

Jel, klausieties uz maniem vārdiem,
Ko "masmēdekļos", vismaz pārdien,
Priekš "bauru" ZOMBĒŠANAS paužu,
Kā SILES cūklops, purnu gaužu!

Bet - neiespringstiet, jel, uz "darbiem",
Ar "pūļa vaukšķu" lāstiem skarbiem,
Jo - tas, kas "darbos" salaists lopā,
NEKAD ar "vārdiem" neiet kopā..."

=====

u.c. oriģinālversijas "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

D_LV

17.12.2013. 13:58

Sabiedriskā komisija? Kāds sakars minētajam bariņam ar sabiedrības interesem ? Jaunie siles amati, uz mirušo kauliem, dzīvo nodokļu naudu tika veiksmīgi izveidoti!! Kautkā sāk tracināt tāda veida "rūpes" ar "veiksmes" stāstiem rezultāta no valdošo puses...

Atbildēt

laukis

17.12.2013. 13:16

Tāda nu ir šī rietumu (Kažociņš, Rubesa) un vietējo taisnības cīnītāju (Voika) morāle. Ko tur liegties, nav vērts !?

Atbildēt

???????

17.12.2013. 13:10

»

gatis

izlasīju vēstuli. nav perfekta, bet katrā gadījumā normas robežās. tā kā Dimante tiešām bija baigi uzvilkusies, vai tik tur nav kādas reālas problēmas apakšā. varbūt knābim vajadzētu ziedot.lv apciemot


Kāds sakars KNAB gar privātu iniciatīvu, kurā iesaistīta komercbanka, laikam tikpat liels kā ziedot.lv ar mājas sagāšanos.

Visi turīgie komisijas locekļi jau var vienu uzvaru uzrādīt savai nenogurdināmajai rīcībai - šodien pieņemts regresīvais ienākumu nodoklis.

Atbildēt

gatis

17.12.2013. 13:00

izlasīju vēstuli. nav perfekta, bet katrā gadījumā normas robežās. tā kā Dimante tiešām bija baigi uzvilkusies, vai tik tur nav kādas reālas problēmas apakšā. varbūt knābim vajadzētu ziedot.lv apciemot?

Atbildēt

Iza

17.12.2013. 12:57

»

Jānis

nesaprotu, kādēļ tādi pārmetumi par vēstules tekstu. zolīda, sakarīga vēstule, kurā norādīts uz problēmām ar faktisku palīdzības sniegšanu cietušajiem. Tur pat nav īsti pārmetuma ziedot.lv, bet gan uz sadarbības trūkumu starp valsts/pašvaldību institūcijām


Piekritu. Man LL publikacijas par so temu liekas pretigas. Es gan nepiekritu komisijas loceklu atlases procesam (kurs un kapec), bet tas, ka cilvekiem NAV jastrada par brivu, ir tikai normali. Un kas tik sausmigs ir sanemt normalu algu? Vai viniem par minimalo tas jadara?
Si vestule varbut ir sasteigta, jo nepeta vel problemu celonus, bet vienkarsi norada uz sapulce izskanejuso cietusi viedokli. Ko Ziedot.lv cepas?

Atbildēt

Kasham

17.12.2013. 12:32

»

Kash

Te nu es nepiekrītu...


Kas tad atkal kaut ko sertificēs, jau tagad pārsertificējušies, bet par Džamšudu izsmēķiem un darba līgumiem atbildību uzņemties negrib.

Uzraudzība uz uzraudzības, atbildības nekādas, tāds Jūsu priekšlikums? Diez kādēļ citas valstis tiek galā ar vienkāršu atbildības noteikšanu?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....