Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nedirs nu un nomaini pamperus!

07.05.2022. 14:50

»

nedirs nu!

Pravoslavnutijais IGIL ir Absolūtā ļaunuma sadistiskās pederastiskās ideoloģijas nesējs


tev kā parasti pederastija ir absolūti prioritārā aktualitāte.
Aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

Haralds

06.05.2022. 21:13

me†ropipoļī†s КГБ-is†s? vai †as var bū†?!

Atbildēt

History

06.05.2022. 20:08

Latvijas pareizticīgā baznīca beidzās kad čekisti nogalināja Jāni Pommeru. Pēc tam pareizticīgās baznīcas okupēja maskavas arhibīskapijas vislatvijas metropolīts.

Atbildēt

teroristiem

06.05.2022. 11:58

»

nedirs nu!

Pravoslavnutijais IGIL ir Absolūtā ļaunuma sadistiskās pederastiskās ideoloģijas nesējs


jau visiem kaut kāda reliģija un tautība, bet faktiski internecionāli............................

Atbildēt

Uldis

06.05.2022. 10:22

Krievijas FSB kadru oficieris, Aleksandrs Kudrjašovs, apzinās, ka pienāks diena, kad to pakārs aiz pautiem, tāpat kā visus pārējos viņa nodaļas darboņus, tāpēc arī ieslēdz atpakaļgaitu.

Atbildēt

Skolnieciņš

06.05.2022. 08:57

»

interesanti

...Kas ta katolim Urbān Jānim, vispārībā, ir daļas gar latvju zemes pareizticīgajiem


Pareizticīgo baznīca ir okupanta Vatikāna vasalis. Un pareizticīgo baznīca ir tāds pats okupants kā katoļu baznīca. Abi divi okupanti ir pelnījuši publisku nosodījumu.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

interesanti

06.05.2022. 08:38

...Kas ta katolim Urbān Jānim, vispārībā, ir daļas gar latvju zemes pareizticīgajiem???

Atbildēt

Urbanovičam

06.05.2022. 08:10

Блаженны нищие духом, ибо их есть Царство Небесное

Atbildēt

Skolnieciņš

06.05.2022. 05:11

»

Aiz ko tā?

lapsai aiz astes. nauda ne$$mird


Virs trīs komentāriem pēc kārtas ir spams. Tātad ''onkulis'' nav onkulis, bet gan nagls trollis, kas segvārdus maina kā zeķes.

Atbildēt

apstiprinās fakts

05.05.2022. 17:58

»

vecais nīgrais onkulis

Nu ja šo tekstu neuzkata par nacistisku, tad jājautā, kas tad ir nacistisks teksts...


Vājas datorprasmes.Šajā vietnē vismaz bez TOR browser nav ko rēgoties.

Atbildēt

Piejaucētais

05.05.2022. 17:20

Tikmēr pareizticīgajā krievijas armijā zaldāti protestē viens otru p...t d....ā

Atbildēt

Skolnieciņš

05.05.2022. 14:59

»

vecais nīgrais onkulis

Nu ja šo tekstu neuzkata par nacistisku, tad jājautā, kas tad ir nacistisks teksts...


Gribēji uzrakstīt vairāk par 3 komentāriem pēc kārtas. Tātad Tu raksti zem dažādiem segvārdiem. Vecais nīgrais onkulis ir viens, kur pazuda pārējie divi vecie nīgrie onkuļi???
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Nameisis

05.05.2022. 11:49

»

Maija

....Patīk, vai nepatīk, Krima ir tatāru zeme


Tieši tā, Krima ir tatāru zeme, bet moskaļi vienmēr ir ienīduši un iznīcinājuši krimas tatārus, jo vēsturiski tatāri turēja paklausībā šos cilvēkēdājus. Starp citu, uiguri pret kuriem ķīna izvērš genocīdu ir tatāru tautas atzars, kas kopā ar mongoļiem ierobežoja ķīnas mežonīgo cilšu barbarus.

Atbildēt

PASKATIES VIŅU ĀRPRĀTA RĪCĪBU UKRAINĀ

05.05.2022. 11:28

»

vecais nīgrais onkulis

Nu ja šo tekstu neuzkata par nacistisku, tad jājautā, kas tad ir nacistisks teksts...


NEVAJAG APVAINOT MĒRKAĶUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dudz daudz sliktāk!!!!! un to demagoģiju-slepkavosim, bet centīsiemie runāt kā cilvēki, un neļausim zvērības saukt skaļi!!!!! to vairs nevajag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nekad nevienam krievam šīs pauaudzes neticēs.
VISS VĒRTĒJUMS PĒC DARBIEM !!!! NE MŪŽĪGAJIEM MELIEM

Atbildēt

VNO

05.05.2022. 11:10

»

Hmm

Ukrainā notiek karadarbība. Kas ir karš? Karš ir bezgalīgs viltības ceļš...


???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

05.05.2022. 11:06

»

āriešu izcelsmes lettiņš

Krievi ir garīgi kropļi, ar pērtiķiem raksturīgām DNS, neiznīcinot krieveļus, pasaulei draud kaput


Nu ja šo tekstu neuzkata par nacistisku, tad jājautā, kas tad ir nacistisks teksts.
Bet nu es saprotu, ka Pietek.com sevi ieskata par fundamentālu vārda brīvības aizstāvi, un šāda veida paziņojumi šeit tiek publicēti bieži un regulāri, un, pēc visa spriežot, netiek nekādā veidā apkaroti.
BET. Tai pašā laikā Pietek.com ir ieviesis zināmu cenzūru komentāru (pat vistolerantāko un pieklājīgako) biežumam un/vai daudzumam. Gan jau, ka būsiet ievērojuši bannerīti "Nu jau pietiek".
Aiz ko tā?

Atbildēt

Nameisis

05.05.2022. 10:09

»

Hmm

Ukrainā notiek karadarbība. Kas ir karš? Karš ir bezgalīgs viltības ceļš...


Otra versija par Krimu, ka otrā pasaules karā piešķirtā lendlīze Staļinam, tika dota pret solījumu Krimu atdot žīdiem. Kura versija pareiza pagaidām nav zināms, bet varbūt abas pareizas, kas viena otru papildina.

Atbildēt

Maija

05.05.2022. 09:43

...Paliek neatbildēts jautājums, kad beidzot Latvijas Pareizticīgo baznīca, beidzot, atteiksies no pašpasludinātās okupantu baznīcas virsvadības un atjaunosies zem Konstantinopoles patriarhāta tiešas pārvaldība!

Atbildēt

Hmm

05.05.2022. 08:33

Ukrainā notiek karadarbība. Kas ir karš? Karš ir bezgalīgs viltības ceļš.

Kā tas parādās Ukrainā? No sākuma Kremlis paziņoja par militāro operāciju. Tās uzdevums bija vardarbīgi nomainīt Ukrainas valsts vadību.

Kāpēc tas bija nepieciešams, slēpjoties aiz saukļiem par demilitarizāciu un denacifikāciju?

Intereses te ir daudziem - švābistiem, globālām žīdu korporācijām, cionistiem ar Vatikāna dubultmorāli Pasaules valdības vadībai nākotnē. Pirmais Pasaules valdības samits jau noticis zem Expo-22 izstādes aizsega.

Izraēlas cionistiem mērķis bija atgūt Krimu, par ko tie samaksāja zeltā Staļina SSSR. Un papildus iegūt sešus Ukrainas dienvidu apgabalus.

Kā zināms Kremļa saimniekam bija un ir cieša sadarbība ar Izraēlas žīdu nacistiem - cionistu Mossad.

Kad neizdevās plāns ar Kijevu, karš iestrēga. Cionisti tagad izlēmuši, ja nevar ielauzties ar ieročiem, tad to var izdarīt bez ieročiem, kas tiem vislabāk padodas, un deva uzdevumu Lavrovam apvainot Zeļenski un Izraēlu, visā vainojot padomju ebrejus.

Izraēlai izliekoties, ka publiski sarauj diplomātiskās attiecības ar Kremli, jātuvojas Zeļenskim, apdraudot viņa dzīvību un veselību, ja atteiksies no “miera līguma” parakstīšanas uz Izraēlai izdevīgiem noteikumiem par Krimu un sešiem dienvidu Ukrainas apgabaliem, kuros ir lielākā mošeja pasaulē. Hasidi nāk no turienes un ir emigrācijā.

Kā zināms Baidens un cionisti deva iespēju Zeļenskim aizbraukt no Ukrainas un slēpties ar visu valdību, no kā Zeļenskis atteicās.

Gan Lavrovs, gan Izraēlas vadība, runājot par žīdiem (“ebreji” ir bijušās SSSR izdomājums), izvairās pieminēt cionismu, kas ir galvenā Izraēlas un slepkavnieku brigādes Mossad politiskā ideoloģija.

Cionisms ir ielaušanās bez ieročiem, arī 13. Saeimā, kura parādos grimstošajā Latvijas ekonomikā pielēma “ar labas gribas žestu” žīdiem 40 mijonus euro, pasliktinot Latvijas tautas kopējo labklājību.

Žīds, Latvijas VP E. Levits, izliekas, ka viņam ar to nav nekāda sakara, jo “lai neaizvainotu Latvijas tautu” žīdi un žīdu nacistu cionistu slepkavnieku brigāde Mossad nedrīkst nepieņemt šo naudu.

Atbildēt

Skolnieciņš

05.05.2022. 08:27

»

SADISTI LAUPĪTĀJI TIK DAUDZ MELOJUŠI

UN VĒL NEVAR BEIGT...dievu viņi lūdz...dievs viņus ienīst!!!!!!!!!!!!!!!!! par tas nepielec????????????????????????????????????????ar krievu 'dieva' vārdu varo slepkavo bērnus.Dievs atņēmis prātu...VISI UZ SAVU TERITORIJU UN IEVEST TU KĀRTĪBU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VAI VISMAZ MUTES CIET...


Dumjšs komentārs. Krieviem nav sava Dieva. Krievijas Federācijā Slāvu Dievu pielūgšana ir aizliegta. Krievu pagānus (daudzdievjus) vajā Krievijas policija un FSB.
Krievijas krievi pielūdz ebreju cilts Dievu Jahvi (Dievu Jehovu). Mūsdienu krievi godā senenebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu. Un tas ir viss.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

nu

05.05.2022. 07:55

»

i i tā

kad apsolīt, tad latvietieša goda vārds!! kad jāatdod - tā "pašol nahuj


pošjol nahuj-tas tak jūsu-CCCP imigrantu kultūra un folklora, ko te atnesat uz saviem durkļiem, vai tad nē?

Atbildēt

biedri Urbanovic

05.05.2022. 07:53

Ko tad tagad celsim? Kommunizm, kolhozi i zavodi, obščaja sobstvennostj u.c. jūsu labumi nestrādāja. Kas tagad tiks piedāvāts?

Atbildēt

SADISTI LAUPĪTĀJI TIK DAUDZ MELOJUŠI

05.05.2022. 07:36

»

āriešu izcelsmes lettiņš

Krievi ir garīgi kropļi, ar pērtiķiem raksturīgām DNS, neiznīcinot krieveļus, pasaulei draud kaput


UN VĒL NEVAR BEIGT...dievu viņi lūdz...dievs viņus ienīst!!!!!!!!!!!!!!!!! par tas nepielec????????????????????????????????????????ar krievu 'dieva' vārdu varo slepkavo bērnus.Dievs atņēmis prātu...VISI UZ SAVU TERITORIJU UN IEVEST TU KĀRTĪBU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VAI VISMAZ MUTES CIET UN PIE DARBA,MAKSĀT NODOKĻUS, NE DIRNĒT BAZNĪCĀS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

nevajag lūgt dievu un laipnību, pabalstus

05.05.2022. 07:32

asingrēku var izpirkt braucot sakārtot savu valsti vai karot ukrainu rindās. VIŅU TUKŠĀS RUNAS UN LOZUNGI IZSAUC VEMŠANU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VIENOS MELOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Skolnieciņš

05.05.2022. 07:08

»

biedri Urbanovic

Jūsu centieni nolikt vienādā tiesiskā un faktiskā stāvoklī upurus un agresorus ir vecu vecā boļševiku metode, un rezultatu tādai politikai nebūs. Tā nav integrācijas, bet dezintegrācijas politika


卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸🤗🇱🇻🇺🇦☮️
Vladimirs Putins ir politisks līķis. Arī Vladimirs Gundjajevs ir politisks līķis. Pēc laika viņi pievienosies pie Vladimira Žirinovska un mūžīgi klausīsies Josifa Kobzona koncertu. Tomēr Dievi un Dievietes nav monstri, šīs dvēseles pēc dažām tūkstošgadēm tāpat reinkarnēs, bet ar zināmām sankcijām. Viņu rokās vairs nebūs varas. Tāds būs Dievu un Dieviešu uzliktais sods šīm manis pieminētajām dvēselēm.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸🤗🇱🇻🇺🇦☮️

Atbildēt

biedri Urbanovic

05.05.2022. 06:45

Jūsu centieni nolikt vienādā tiesiskā un faktiskā stāvoklī upurus un agresorus ir vecu vecā boļševiku metode, un rezultatu tādai politikai nebūs. Tā nav integrācijas, bet dezintegrācijas politika.

Atbildēt

papildinājums Urbanovicam

05.05.2022. 06:43

Tipiks latviijca stila raksts: It kā ar valodas zināšanām cilvēks jau būtu integrējies latviešu sabiedrībā un valstī. Pavisam aizmirsts, ka
šo situāciju radīja CCCP okupācija un tai sekojošā milzu skaita imigrantu iepludināšsna LPSR, kā arī imigrantu zemais kultūras līmenis un imperiālistiskā apziņa: Visur uzvesties un rīkoties kā pašiem patīk-necensties integrēties mītnes zemes sabiedrībā. Tas viss Urbanovic ir okupācijas sekas, kuras Tu un tavi tovarisci tik ļoti negrib pieminēt un klusē par to.
Ievedot tādas milzu masas imigrantu, ir pilnīgi skidars, ka ar sāls maizi tos tur negaidīs-it sevišķi ja tie iebrauc aiz saviem tankiem un durkļiem. Pēc būtības tas ir tas pats ko tagad grib Attīstībai/Par: Sveikt imigrantus ar sālsmaizi (Monika Zīle-Pietiek . com)

Atbildēt

danu

05.05.2022. 05:09

kas to Ivanu vēl klausās un viņa murgus publicē???

Atbildēt

Zaldis Vatlers- Vatņiks

05.05.2022. 05:05

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Krievvalodīgie krievi! Latvieši un latvietes! Žīdu nacisti cionisti!

Atkal ir atnācis 4. Maijs! Bet Latvijas sabiedrība joprojām ir totāli sašķelta!

Latvijas krievvalodīgajiem krieviem beidzot ir jāsaprot, ka karš Ukrainā ir atrāvis korķus latviešu vēsturiskām rētām un tās asiņo. Ja saprastu, tas sašķelto sabiedrību nomierinātu.

Bet neceriet, nebūs tā, ka uzreiz radīsies “kara vampīri”, lai atgādinātu par sevi un sašķelto sabiedrību izmantotu savam labumam!

Es lepojoties redzu, cik spēcīga ir latviešu tauta, kurai pazudusi “zemnieku piesardzība”, bet tai vietā parādījusies “NATO līguma piektā panta pārliecība” - nesavtīgi un bez minstināšanās palīdzēt ukraiņu bēgļiem Latvijā, jo visiem tagad ir zināms, ka karš Ukrainā novājina Krieviju, lai tā neuzbruktu Latvijas sašķeltajai sabiedrībai.

Esmu dzirdējis, ka cilvēki tā no brīva prāta sametuši deviņus miljonus euro Ukrainai, šī nesavtība liecina par to, cik finansiāli bagāta un pārtikusi beidzot ir visa Latvijas tauta.

Manuprāt, Latvijas sabiedrība ir ļoti sarežģīta, bet es to zinu sen, un šī apziņa man vienmēr ir bijusi mana priekšrocība, kad man bija pielaide valsts noslēpumiem.

Bet krievvalodīgie krievi Latvijā vēl baidās atklāt savu viedokli, viņi jūtas ka zoodārza krātiņā, es teiktu, bet ir jāpalīdz šiem cilvēkiem pārvarēt nedrošību, aicinot uz iestādēm, lai rīkotu “apaļos galdus ar baltiem galdautiem, ar kafijas padzeršanu”, viktorīnas, vai arī publiski izsludinātu konkursu “par labāko labēji orientēto krievvalodīgā krieva viedokli”.

Viedoklis, saprotams, paužams mutvārdos vai rakstiski tīrā Latvijas valsts valodā.

Latvieši sašķeltajā sabiedrībā patlaban parāda pārliecību par sevi, bet Latvijas krievvalodīgie krievi to vēl īsti nevar izdarīt un “tur akmeņus azotē.”

Ir skaidri jāsaprot jau no pamatskolas vecuma, ka cilvēkiem var būt dažādi, pat daļai nepieņemami viedokļi, un tā ir demokrātija, ja tos pauž publiski. Ja nepauž, tad tā ir “huntas demokrātija” un mums tāda nav vajadzīga un ar tādu mums nav pa ceļam.

Bet vienlaikus ir jābūt ļoti cietai rīcībai pret tiem, kas atbalsta karu, velk burtu “Z” , kur pagadās, daži, cik dzirdēju, to tetovē sev pat uz pieres, vai citur kādā slēptākā vietā, kas pilnīgi nav pieņemami.

Tā ir stingā līnija, ko nekādi nedrīkst pārkāpt – uzbrukt Ukrainas bēgļiem Latvijā, lai arī viņi ir krievvalodīgie un konkurē ar īstajiem krievvalodīgajiem krieviem Latvijā uz Latvijas valsts izsniegto “sociālo maizes riecienu” un “eventuālo drošības sajūtu”.

Es vienmēr aktīvi iestājos pret sašķetu sabiedrību un naida runu, un naida darbībām!

Radikālu viedokļu dažādību var pieņemt, taču sašķeltība parādās tad, ja viedokļi sāk viens ar otru karot, radot ienaidnieka tēlu, uz ko tik ļoti cer tie, kas izliekas par latviešiem, vai vai krievvalodīgajiem krieviem, kas arī izprovocēja karu Ukrainā.

Mazāk ir jālieto vārdi “sabiedrības sašķeltība”, “sašķelta sabiedrība”, “cionisma ideoloģija”, “skaldi un valdi”, bet vairāk “diplomātija”, “politika ir kompromisu māksla” un tamlīdzīgi, jādomā pozitīvi par pozitīvo nākotnē, bet negatīvi par negatīvo pagātnē.

Latvijas krievvalodīgajiem krieviem ir skaidri jāpasaka, diemžēl vēl nav zināms, kurš to katram pateiks, te ir darbs, ka “karš Ukrainā ir atrāvis korķus latviešu vēsturiskām rētām un tās asiņo.”

Ja atrodam analoģiju ar 1940.gadu un 50 SSSR okupācijas gadiem, kad sabiedrība nebija tik sašķelta, kā tagad, tad tas viss katram latvietim ir iesēdies aknās un tur sēž, un ģimenēm ir atmiņas. Ar to tomēr būtu jārēķinās arī Latvijas krievvalodīgajiem krieviem.

https://www.la.lv/zatlers-latvijas-krieviem-jasaprot-ka-kars-ukraina-atravis-latviesu-vesturiskas-retas

Atbildēt

Zaldis Vatlers- Vatņiks

05.05.2022. 05:04

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Oligarhi!

Kā vēsta ietekmīgais britu laikraksts “The moon”, joprojām mani fani pasaulē nebeidz jūsmot par mani.

Fanus uzjautrinot “mana ekselence”, lai gan esmu pēc dabas stipri kautrīgs, arī augstajā valsts krēslā nonācu tepat netālu - Rīgas Zoodārzā un vēl joprojām nezinu, kas es esmu pēc skološanās Amerikā.

Savulaik, būdams prezidents, rādīju tautai no vēstures neizņemamu piemēru, ar ko tautai kļuvu tuvāks, jo no salmiem pašrocīgi darināju “oligarhu lelles” un publiski dedzināju Daugavas krastā, aicinot to darīt arī citiem, rituālam piešķirot saturisku jēgu ar vārdiem :”Tagad jūs zināt, kas jūs esat!”


Esmu sarakstījis leģendāro brošūru “Kas es esmu?” Vairākās intervijās ārzemju presei esmu atzinis , ka tomēr joprojām neesmu ticis skaidrībā par savu personu arī pēc brošūras iznākšanas klajā.

Es tiešām esmu apsēsts ar šo jautājumu, tādēļ ikvienu aicinu: “Zvaniet saviem radiem un draugiem uz Krieviju katru dienu! Krievija ir liela valsts. Varbūt tomēr kāds zin! Man zīlniece Ļiļka pēc tautības ebrejiete norādīja man pareizo virzienu un apgalvoja, ka tas ir “pareizais virziens”, noskaidrojot katram un ikvienam visu par sevi, “tas ir vienīgais ceļš uz brīvību un pilnīgu neatkarību no jebkādas poitikas”, viņa man teica.

Daudzi no tautas mani kļūdaini dēvē par “zoodārza Vatleru”, jo sadzīvē dažreiz aizraujos ar komunikāciju krievu valodā, aizmirstot, kāda patiesībā ir Latvijas valsts valoda. Nepievērsiet viņiem uzmanību!

Tāpēc teikšu tā - vissliktākais, kas ar katru un ikvienu varētu notikt, būtu nenoskaidrot, kas viņš savā dzīves laikā ir bijis. Un tam nav nozīmes, kādā valodā to noskaidro.

Es tagad domāju, ka pasaules gudrākie prāti ar laiku tomēr sapratīs, kas es patiesībā esmu bijis.


https://jauns.lv/raksts/zinas/490963-zatlers-aicina-zvanit-pazistamajiem-krievija-un-stastit-par-putina-sakto-karu-ukraina

Atbildēt

Skolnieciņš (Сколниециньш)

05.05.2022. 04:51

»

no Čūsku salas

Grabj nagrablennoje!Tik dumju provokatoru n.huj!Kauns lapsam


卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸🤗🇱🇻🇺🇦☮️
Kāda sumpurņa pēc Latvijas Republikā ir vajadzīga pareizticīgo baznīca? Kāda sumpurņa pēc latviešiem vajag šo Kremļa 5. kolonnu? Kad Padomju Krievija okupēja Latvijas Republiku 1940. gada 17. jūnijā dievturība tika uzreiz aizliegta. Tas notika uzreiz, tomēr kristīgās baznīcas un sinagogas turpināja darboties (protams, daļēji ierobežotā veidā).
Mūsu vietējie kristieši un jūdaisti ziņoja par dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu NKV darboņiem (čekistiem), rezultātā 1940. gada 6. jūlijā Ernestu Brastiņu arestēja un izveda uz Padomju Krieviju. 1942. gadā Ernestu Brastiņu notiesāja ar nāves spriedumu – nošāva.
Dievturība okupētajā Latvijas Republikā bija pilnībā aizliegta. Gan pirmās Latvijas Brīvvalsts, gan otrās Latvijas Brīvvalsts laikā kristīgā baznīca jaucās dievturībā iekšā un bija pret politeismu (daudzievību). Padomju okupācijas vara neaizliedza kristiešu un jūdaistu eksistenci, bet dievturu eksistence bija aizliegta.
Ar cieņu pret daudzdievību un Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸🤗🇱🇻🇺🇦☮️

Atbildēt

Skolnieciņš (Сколниециньш)

05.05.2022. 04:50

»

no Čūsku salas

Grabj nagrablennoje!Tik dumju provokatoru n.huj!Kauns lapsam


卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸🤗🇱🇻🇺🇦☮️
Pareizticīgo baznīca man nepatika arī pirms kara Ukrainā. Termins ”Dieva vergs” (”Раб Божий”) ir ļoti destruktīvs, nomācošs un ož pēc viduslaikiem, kad kristīgā baznīca nesodīta veica savas zvērības. Ābramiskās reliģijas – jūdaisms, kristietība, islāms – ir pēc būtības senebreju mitoloģija un ebreju monoteisms. Ebreju cilts Dievs Jahve (Dievs Jehova) jeb Bībeles viltus Dievs Jahve jeb Korāna viltus Dievs Allāhs tiek pielūgts un godāts visās ābramiskajās reliģijās. Jūdaisma pamatgrāmatu saturs ir iekļauts gan Bībelē, gan Korānā. Kristietība ir jūdaisma sekta, bet islāms ir kristietības sekta. Kristietība izveidojās kā jūdaisma atzars, bet islāms izveidojās kā kristietības atzars. Pareizticīgo baznīca, veicot savas neģēlības, vadās pēc Bībeles. Nu nav ko brīnīties, kāpēc pareizticīgo baznīca ir tāda, kāda tā ir. Pareizticīgo baznīca ir Sātana baznīca. Kristieši ir sātanisti, bet sātanisti ir kristieši, jo abas šīs cilvēku grupas kvēli tic Sātana eksistencei. Man Bībele un kristietība nepatīk, jo tā ir snobiska, aizspriedumaina, neiecietīga, paštaisna, ļoti ortodoksāla ar īpatnēju pasaules uztveri. Kā arī Bībele un kristietība ir pārsātināta ar lielebreju šovinismu, cionismu un naidu pret politeisko reliģiju piekritējiem (daudzdievjiem jeb pagāniem). Tad jau labāk būt par godīgu un likumpaklausīgu ateistu (bezdievi), vai brīvu pagānu (daudzdievi), nekā būt par liekulīgu, glumu kristieti, kas pielūdz ebreju cilts Dievu Jahvi.
Citāts no Bībeles: «И я пришел, чтобы спасти их от руки Египтян и вывести их из той земли в хорошую и широкую землю, в землю, где течет молоко и мед, в место Хананеев, Хеттеев, Аморреи, Перизеи, Хивеи и Иевусеи »(Исход 3: 8).”.
Citāts no Bībeles: “«Я пошлю перед вами ангела и изгоню хананеев, амореев, хеттов, перизеев, евеев и иевусеев» (Исход 33: 2).”.
Citāts no Bībeles: “«Когда Господь, Бог твой, введет тебя в землю, в которую ты вступаешь, чтобы овладеть ею, и очистит многие народы до тебя: хеттов, гиргашитов , амореев, хананеев, перизитов, хивитов и Иевусеи, семь народов многочисленнее и могущественнее вас »(Второзаконие 7: 1).”.
Citāts no Bībeles: “«Только в городах этих народов, которые Господь, Бог твой, дает тебе в удел, ты не должен оставлять в живых ничего дышащего. Но ты полностью истребишь их: хеттов и амореев, хананеев и перизитов, хивитов. и иевуситов, как повелел вам Господь, Бог ваш, чтобы они не научили вас делать все свои мерзости, которые они сделали для своих богов, чтобы вы согрешили против Господа, Бога вашего »- Второзаконие 20 : 16-18″.
Citāts no Bībeles: “«И Иисус Навин сказал:« Вот как вы узнаете, что Бог живой среди вас и что Он непременно изгонит от вас хананеев, хеттов, хивитов, перизеев, гиргашитов, амореев и Иевусеи »(Иисус Навин 3:10).”.
Citāts no Bībeles: “«Вы нашли его сердце верным до вас и заключили с ним завет дать его потомкам землю Хананеев, Хеттеев, Амореев, Ферезеев, Иевусеев и Гиргашитян . И вы сдержали свое обещание, ибо вы праведны »(Неемия 9: 8).”.
Senebreju mitoloģija un ebreju monoteisms ir ābramisko reliģiju – jūdaisma, kristietības, islāma – pamats. Vārdu sakot, lielebreju šovinisms un cionisms. Ebreju cilts izkāva veselas septiņas tautas ar sektantisku fanātismu bez jebkādas nožēlas par padarīto. Tā vietā šie ebreji lepojās ar veikto genocīdu. Ebreju cilts Dievs Jahve ir vecais Velns. Šo monstru nedrīkst pielūgt, viņš ir kaitīgs cilvēcei…
Svētīgi, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Gudri cilvēki vārdu “Dievs”, “Dieviete”, “Dievi”, “Dievietes” vienmēr raksta ar lielo sākumburtu jebkurā teikuma daļā. Nebūsim tik dumji kā Talmūda, Toras, Bībeles un Korāna autori!!!
卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸🤗🇱🇻🇺🇦☮️

Atbildēt

Atkal vecais komunists Urbanovičs

05.05.2022. 04:39

iebakstīja kādam ar pirkstu pierē!

Atbildēt

Mx

04.05.2022. 22:30

Izbijis komunists un padomju fašistiskā okupācijas režīma pakalpiņš aizstāv čekas mēslu...

Atbildēt

no Čūsku salas

04.05.2022. 22:06

»

Skolnieciņš (Сколниециньш)

卍 𐋄...


Grabj nagrablennoje!Tik dumju provokatoru n.huj!Kauns lapsam.

Atbildēt

kāds

04.05.2022. 22:02

bijušais!Tāds pat kā bijušais komjaunietis Jānis?Tad lapsam nogriezīs finansējumu par spēlīti ar virsrakstiem.To pašu drukā arī Ventspils naudas avīzēs,vecīt.

Atbildēt

fakts

04.05.2022. 21:46

cekists nevar but macitajs,nonsenss

Atbildēt

tā viš i

04.05.2022. 21:24

Cik labāka un daudz spēcīgāka valsts mēs kļūtu, ja šeit dzīvojošie krievi beigtu tēlot izredzēto tautu, kam viss pienākas un kam šeit visi ir parādā. Bet tā vietā kopā ar latviešiem iekļautos valsts dzīvē, bez politiskām ambīcijām. Lai beigtu vicināt tās sarkanās lupatas un pielūgt Putinu kā pasaules glābēju.

Atbildēt

Tā kā bērni.

04.05.2022. 21:13

Kremļa ielikteņi domā ka līdz ar Jekelna kapavietas nopostīšanu viņu kabatas paliks tukšākas. Paliks daudz pilnākas! Pazaudējis nacistu pulcēšanās vietu kremlis nekavējoties palielinās honorārus saviem aģentiem Latvijā jo baidīsies tos pazaudēt. Lieta sekojoša. Bijušie kremļa draugi sākuši apciemot ASV vēstniecību Rīgā indulgenču iegādei. Šādus un tādus ātri izlaiž brīvībā. Avīzes raksta ka par smieklīgo drošības naudu.Pēc tādiem pantiem drošības nauda neder. Īstenībā kā pirms 100 gadiem teica melnās maģijas profesors Volands za cennije svedzeņije. Tāpēc Piektā kolona droši uz priekšu palīdzēt attīrīt Uzvaras parku no pakārtā hitlerieša uzvaras pieminekļa! Kļūsiet bagāti, bagāti rīkojoties pretēji.

Atbildēt

404

04.05.2022. 20:40

Te nav paskaidrots ka pareizticīgo baznīcas esot divas - Maskavas jeb Vsija Rusi, un Stambulas jeb Konstantinopoles, tobiš autokefālija kopā ar ģeopolitikas mērci.

Atbildēt

Skolnieciņš

04.05.2022. 20:33

»

Cits Jānis pareizais Jānis

Kaut arī sevi pieskaitu dievturiem, kas pēc krustnešu (kristiešu) uzskatiem ir pagāni, pret citām ticības izturos ar cieņu un sapratni. Tomēr Urbanoviča viedoklim piekrist nevaru, jo tas čekistu caur caurēm pārņemtais un krimināli noziedzīgais veidojums, kas piesavinājies nosaukumu "pareizi ticīgie", ...


Ebreju cilts Dievs Jahve (Dievs Jehova) ir vecais Velns jeb Sātans. Senebreju mitoloģija un ebreju monoteisms ir ļaunums. Kristietība ir sātanisms, bet sātanisms ir kristietība. Kristieši ir sātanisti, bet sātanisti ir kristieši.
Ar paaudžu viedumu, Skolnieciņš

Atbildēt

kudrjašovu

04.05.2022. 20:15

nedrīkst bakstīt tāpēc,ka viņš ir krievs.Viss labi,lai krievs dara ko darīdams,bet tā kā viņš ir piederīgs krievu pasaulei,viņu bakstīt nav brīv.Urbanoviču arī nav brīv bakstīt ne par jūdu diedelnieku materiālu atbalstīšanu,ne par rūpēm par seksmonoritātēm,jo viņam visi esot mīļi.Urbanovičs cer,ka,pienākot tai stundai,kas visiem reiz pienāk,viņu no Saeimas iznesīs ar kājām pa priekšu,lai taisnā ceļā nogādātu katoļu baznīcā,no kurienes savukārt nogādās pie miera.un vēl -Urbanovičs ir pret karu tāpat ,kā R.Pauls,L.Vaikule ,fīrers Ušakovs u.c.Tāpēc nebakstīsim katoli Urbanoviču un pareizticīgo Kdrjašovu!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts aizsardzības dienests: kļūdīties nedrīkstam

FotoAizsardzības ministrija nākusi klajā ar piedāvājumu ieviest Valsts aizsardzības dienestu. Strauji mainīgā drošības vide Eiropā un pasaulē, nepieciešamība izvietot Latvijā papildus sabiedroto spēkus, kā arī palielināt Latvijas bruņoto spēku skaitlisko sastāvu un valsts aizsardzībā iesaistīto iedzīvotāju skaitu (nevaram prasīt citiem mūs aizstāvēt, pašiem to nedarot) ir galvenie motīvi šādam solim. Manuprāt, Aizsardzības ministrijas iniciatīva ir labs pamats diskusijai sabiedrībā, Saeimā un valdībā. Būtiskākais ir detaļas un izpildījums, arī jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. Būtu svarīgi vērtēt šādus aspektus.
Lasīt visu...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NATO superplāns “Baltijas slazds”

Igaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt...

Foto

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

Un tagad pats svarīgākais. Tas, kas...

Foto

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā...

Foto

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

Šā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret...

Foto

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu,...

Foto

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

Pensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu...

Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...