Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uh!

29.02.2020. 21:23

Ju, ju - din!

Atbildēt

Asiirietis

27.02.2020. 02:39

»

fs

KO jus nerakstat ka Skele un Slesers ir nozagusi visu andrejsalu


Tāpēc ka okupantiem zagļi un kangari ir sabiedrotie.

Atbildēt

fs

26.02.2020. 11:21

KO jus nerakstat ka Skele un Slesers ir nozagusi visu andrejsalu???

Atbildēt

Vai jums

25.02.2020. 23:40

»

pārdomas

Pirms te dalīties 'labajos' un 'ļaunajos', vispirms būtu jānoskaidro, kāpēc tā epopeja ar KM izvērtās tāda, kāda tā izvērtās...


Vai Jums, Jūsu logiskajam saprātam, netraucē un neliekas absurdi tas, ka KM , ko apsūdz ( sākumā) sīkākā nodarījumā, par kuru no soda vinja grib izvairīties, atbēgot uz Latviju, un tad , ja neizdodas gūt Latvijas atbalstu noziegumos apsūdzētai personai, “atklājas jauni apstākli”. , lai varētu... ko varētu? Logiski būtu- atklājas jauni Attaisnojoši apstāklji , kas pieråda personas labo raksturu un baltopūkainumu un sodu mīkstināsim? Nē. Atklājas jauni Apsūdzoši apstākli ( tad logiski būtu - vairāk vai smagāki nodarījumi, smagāks sods.) Bet ne te KM stāstā. Tiek “ izraktas lielākas apsūdzības” ar mērki “ tikt sveikā”. Kopsakars? Noziegums par sīku, atrodam (izdarām, atzīstamies) smagāku un tiksim sveikā. Varbūt KM vajadzēja ( drošības pēc, ar rezervīti, lai būtu droši, ka Latvija izglābs) “ izpelnīties” vēl kādas papildu apsūdzības ( kā filmās, pa kādam upurītim ) un ja vēl arī Tad netiek uz LV , tā kafkiski presē saukt “ bet kā tad tā, vinja tak tā centās ... “. Kaut kāda melnā kriminālkomēdija

Atbildēt

Liene

25.02.2020. 20:49

Vajadzētu pārbaudīt: "Vai varētu būt tā, ka tālajā 2003.gadā kādā svētdienā pie Kadagas kāda “godīga” šodienas politiķe Anna P. izraisīja avāriju dzērumā, esot pie stūres? Vai varētu būt tā, ka tas viss tika ar dienestiem notušēts, jo auto atradās tostarp zināmi iestāžu darbinieki un arī pašai Annai P. bija dienesta apliecība? Vai varētu būt tā, ka šai politiķei Annai P., neskatoties uz vēstures meliem, ir bijusi pielaide valsts noslēpumam? Un, vai varētu būt tā, ka to zina visi visos dienestos, ieskaitot kādu ekstravagantu premjeru? Vai varētu būt tā, ka šī politiķe Anna P. neizietu melu detektoru, atbildot kaut vai tikai uz vienu jautājumu - Jūs izraisījāt autoavāriju dzērumā? Otru jautājumu “Vai Jūs palīdzējāt slēpt pēdas?” tad vairs nebūtu jāuzdod, jo melu gadījumā pēc pirmā viss jau būtu skaidrs."

Atbildēt

Sandra Briķe

25.02.2020. 14:34

»

Sandrai Briķei

Bet pirms Jūs, kā rakstat , gribat lūgt, iespējams, citas valsts pavalstniecību, jums vispirms jāatsakās no šīs valsts pavalstniecības


Nu dažiem taču pieļauj pa divām, daži pilsonību te konstatējuši fakta konstatēšanas kārtībā, kas ir nonsens, un ir čekas maisos, bet tur ar ētiku un darbu viss kārtībā, tur nav ne mobinga ne bosinga, un tas, lūk, liek aizdomāties, kas šajā valstī vispār notiek?! Patriotus un 90.gadu cīnītājus ''rok zemē'', un, kas atrodas pie varas un nosaka valsts politiku dažādās sistēmš? Par to, kur novesta valsts un kas to novedis, būtu tā kā jāatbild, un to krimināltiesību speciālists Judins varētu nokvalificēt,- kā piemēram ļaunprātīga amata izmantošana, dokumentu viltošana(faktu sagrozīšana un safabricēšana), valsts izzagšana utt., bet Judins par to klusē jau kuro Saeimu!

Atbildēt

Sandrai Briķei

25.02.2020. 12:35

Bet pirms Jūs, kā rakstat , gribat lūgt, iespējams, citas valsts pavalstniecību, jums vispirms jāatsakās no šīs valsts pavalstniecības.

Atbildēt

Sandra Briķe

25.02.2020. 11:55

Es pilnībā atbalstu Jūlijas teikto un viņa ir Jurista vārda cienīga, jo godprātīgi pieiet juridiskām lietām un tajās iedziļinās, arī mani aizstāvēja. Tāpēc jau mēs studējām jurisprudenci, lai aizstāvētu tiesiskumu, bet daļa juristu šīs vērtības ir izkropļojuši.
Tiešām, nedod Dievs par kādu no Jums lems Judins vai viņam līdzīgie, kas ir vesels bars Saeimā. Es sen agrāk viņu cienīju, ka juristu un lektoru, bet, kad Juridiskās komisijas sēdē, kad lēma par manu atcelšanu no amata, viņam pat nebija jautājumu, viņam bija vienalga par manis iesniegtajiem pierādījumiem par safabricētām disciplinārlietām un ieilgušo mobingu un bosingu manā darba vietā vairāk kā 10 gadu garumā,kas sagrāva manu veselību un, kas ir rakstiski pierādāmi fakti. Judins,vienaldzīgi, pakalpojot Ilgvaram Jaunģelžem, Andrim Guļānam, Pēterim Dzalbem, Solvitai Āboltiņai un citiem it kā juristiem Juridiskajā komisijā sēdošajiem, vienaldzīgi pacēla roku par manu atcelšanu no amata, un es sapratu, ka viņš tikai izliekas par gudru juristu un tādi ''juristi''ir sataisījuši Latvijā lielas ziepes, izkropļojuši tiesību sistēmu un radījuši tiesisko nihilismu valstī, ko tagad izlabot ir ļoti grūti un arī nav saprotams, kādā veidā to izdarīt, jo liela daļa ir slimi ar galvām, kas kā nozombēti burtu kalpi, lemj par likumiem,cilvēku likteņiem utt. pilnībā ignorējot cilvēktiesības un pazemojot Latvijas cilvēkus, t.sk. pilsoņus. Manu ģimeni arī ši valsts ar tādiem ''judiniem'' ir pazemojusi, nav spējusi aizstāvēt, lai gan mēs bijām mūsu zemes patrioti, bet tagad grūti saprast, vai mums ir vai nav sava valsts? Es dažkārt esmu domājusi, vai varbūt jālūdz citas valsts pavaltsniecība, cik ilgi notiks tāds psiholoģiskais terors un visatļautība visās jomās, graujot LRSatversmē noteikto demokrātiju. Tagad būtu steidzīgi jāmaina vēlēšanuy sistēma, lai tādi judini un viņam līdzīgie, nav deputāti. Mūsu biedrība griezās arī pie J.Strīķes par manu atjaunošanu amatā, bet arī tas beidzās ar čuš... Es vienmēr esmu nostājusies vājākā un tiesiskuma pusē, un domāju, ka vēl var atrast arī līdzīgi domājušos, jo tagad sāk raudāt arī bagātie par to, ko paši atbalstījuši un ietekmējuši. No haosa sekām cietīs visi, un tā, ko tagad realizē, ir pārprastā demokrātija, jo demokrātija balstās uz tiesiskumu un rūpēm par savu tautu un cilvēkiem.

Atbildēt

pepe

25.02.2020. 09:06

Judins Vienotības plānprātiņš, tukšs cilvēks izpuvis līdz pašiem dziļumiem, bezprincipu sorosītu pakalpiņš Latvijas tautas ienaidnieks, kangars un mēslu vabole! Centos uzskaitīt šī politiskā darboņa labākās īpašības!

Atbildēt

Viedoklis

25.02.2020. 07:57

»

lāpsta

Ko viņa īsti gribēja pateikt ar šo rakstu


Ka deputāte nepārzina savu darba procesu. Likumus neraksta vienam gadījumam un Saeima nav sabiedriska organizācija. Rakstā sagaidītu analīzi par problēmām Prokuratūras likumā un nepieciešamajiem pilnveidojumiem.

Atbildēt

lauķis

25.02.2020. 07:00

»

Aivara Gontareva un Saskaņas

divas lielākās afēras RNP


Jūlija Stepaņenko zina visu,bet klusē kad tas vajadzīgs politmafijai.Gan jau pienāks brīdis kad tā Stepaņenko vai Luņova tiks piespēlētas kā nācijas glābējas.

Atbildēt

Pēteris

25.02.2020. 06:52

»

Ome

Feministisko menstru murgi. Pilnīgi pie dirsas mestra Misānēm


Tu tiešām esi riktīgs "OME", ja, būdams vecis, izvēlies bābisku niku...

Atbildēt

Ome

25.02.2020. 06:32

Feministisko menstru murgi. Pilnīgi pie dirsas mestra Misānēm.
Kāpēc visa LR neuztraucas par ārvalstīs apcietinātajiem vīriešiem?

Atbildēt

Visi aizmirsuši, ka KM lietā vainīgais pat nav redzams TV ekrānos un neviens viņu nenopratina!

25.02.2020. 06:26

Visi kā komunistu laikos kaut ko grābj, glābj! Skraida! Piedāvā!

Īstais vainīgais klusi staigā un smīn savā bezdarbībā. Kāpēc viņa fizionomija nav redzama visu Latvijas laikrakstu purmajās lapās? Kāpēc viņa reputāciju cenšas glābt VP, MP , Saeima utt? Kas viņš ir?

Viņš, šis nelietis ir Ģenerālprokuratūras Starptautiskās sadarbības nodaļas prokurors Kaspars Kalniņš! Parādiet to nelieti visai Latvijai!

Atbildēt

garlībs merķelis

25.02.2020. 04:56

ukrenko konkrēti izlaizīja pastalgnīdām tūpļus.. labu apetīti, ukrenko kundze

Atbildēt

Aivara Gontareva un Saskaņas

25.02.2020. 04:23

divas lielākās afēras RNP:

1) līgums ar Rīgas Siltumserviss, lai iznīcinātu māju iekšējos siltumtīklus;
2) nozagti 6 miljoni rīdzinieku naudas Aizkraukles bankā,

par kurām Jūlija Stepaņenko neko nezina?

Atbildēt

Andris

25.02.2020. 02:10

Jūlijas kundze simpatiska un gudra. Bet tikpat alkstoša tikt pie "treknās siles" kā visi pārējie. Šlesera jubilejā ari bija starp uzaicinātajiem...

Atbildēt

Z

25.02.2020. 01:48

»

pārdomas

Pirms te dalīties 'labajos' un 'ļaunajos', vispirms būtu jānoskaidro, kāpēc tā epopeja ar KM izvērtās tāda, kāda tā izvērtās...


bet vēl pirms tam ir vērts uzzināt, kas tāda Latvija ir un kā tā aizstāv savus pilsoņus. Esot ap 40 līdzīgas lietas, tikai VISAS tās sievietes,kurām, bez šaubām, Latvijas tiesas lēma izbraukt un izvest prom bērnus - Latvijas pilsoņas, pašas izbrauca tiesāšanai citās valstīs.

Atbildēt

kalašnikovs

25.02.2020. 01:31

Pa pilnam ir savairojies neliešu!

Atbildēt

Yeaaa

24.02.2020. 23:28

Judinu par Latvijas prezerdidentu, izcili gudrs jurists un eksperts!

Atbildēt

Jokohama

24.02.2020. 23:16

Striķis un Jūdas grasis

Atbildēt

lāpsta

24.02.2020. 22:54

Ko viņa īsti gribēja pateikt ar šo rakstu?

Atbildēt

Tante

24.02.2020. 22:32

Kristīne ir vairāk kā sitama, bet ne Āfrikas džungļos.
Ja viņa aizbēga no Āfrikas uz Latviju, ko viņa meklēja dodoties uz Mozambiku, kas robežojas ar Dienvidāfrikas republiku. Uz "darbu" vai uz prostitūciju pie ņēģeriem? Viņai bija prāts, atstāt bērnus un atkal braukt turpat, pie tādiem pašiem, uz nabadzīgāko valsti pasaulē Mozambiku? Rakst zeltu vai pārdoties par zeltu?

Glābt viņu vajadzēja un savlaicīgi, godīgi, viss pareizi, bet kas viņa par personību, mums nav nekas zināms, nav zināms, ar ko viņa nodarbojās. Bet fakts, ka melnais kontinents nevienam nedod bērnus un sievietei gan jau tur nav nekādu tiesību uz savu radījumu. Un bradāt pa pasaules lidostām, lai atkal nokļūtu pie tādiem pašiem, bet citiem?

Kurš man kaut ko var atbildēt?

Atbildēt

Brīvības gatves 207 liepas

24.02.2020. 21:29

Dārgā Juļa, mūsu liktenis tagad atkarīgs vienīgi no JKP, kamēr Saskaņa un VDD nelieši, Ģirģena vadībā, apzog nodokļu maksātājus.

Atbildēt

nelien

24.02.2020. 20:21

»

Liene

Ja Strīķe nav Anna Potapova, tad Strīķei nemaz nav vidējās izglītības un jurista diploma


Viņa ir kāda bariņa ievēlēta deputāte,un arī kļūst resna.

Atbildēt

ANO

24.02.2020. 19:51

Jūlija ir gudra, skaista un būtu pelnījusi būt par Latvijas prezidentiAtbildēt

Interesanti

24.02.2020. 19:38

»

ha

Luņova ,kas taisa reitingus uz Zolitūdes upuriem, Stepaņenko, kas sludina kremļa konservatīvās "vērtības


"kremļa vārna"- ir Stepaņenko vai Potapova?

Un? Bet šinī gadījumā iestājās par Latvijas pilsoni. Un kāda atšķirība kādas krāsas partijas biļete viņai ir? Ja reiz, kā viņa norāda -it kā Pareizi krāsotā -Potapova vispār par šo lietu neliekas ne zinis.

Atbildēt

ja es būtu premjers

24.02.2020. 19:08

bet NEKAD vairs nebūsi, -ānēm beidzot jāpadomā, ko dara, nevar no biešu vagas karaļos..................

Atbildēt

Janis Liepins

24.02.2020. 19:04

»

to mg

piekrītu jūsu rakstītajam


Judinu un Striki _potapovu uz Sarta

Atbildēt

to mg

24.02.2020. 19:03

piekrītu jūsu rakstītajam

Atbildēt

Tikai nevajag ārzemnieci B.R.

24.02.2020. 18:59

tikai nevajag, Stepaņenko kundze, piesaukt ārzemēs dzīvojošās B.Rudevskas " nesavtīgo " un laipno palīdzību, arī Latvijā uz vietas dzīvo nekur neemigrējošie speciālisti, kuri arī var un prot rakstīt likumprojektus. Rudevska un viņas vīrs kā ārzemnieki pelna sev Latvijā punktus ar noteiktu mērķi, gūt Latvijā vai kā Latvijas pārstāvji augstus un labi apmaksātus amatus.
Tikai nevajag par nesavtīgo un laipno palīdzību. Smiekli nāk...

Atbildēt

formula

24.02.2020. 18:57

»

Okupantu atliekas

Kremļa sērgas nevar rimties. Tak brauciet pie sava Putlera un gaudojiet cik tīk, ko klamzajaties virsū citām tautām ar savàm gudrībām


Aņka Potapovka taču neko nedara. Ko ārdies? Šī nemaz nav tik gudra,lai darītu ! A.vot, sabotēt,to gan !

Atbildēt

c'est exact

24.02.2020. 18:45

visu izšķir un nosaka cilvēka būtība, neatkarīgi no partijas, reliģijas vai etniskās piederibas....

Atbildēt

:):)

24.02.2020. 18:43

»

mg

Īsti normāli jau nu nav, ka cilvēks pilnīgi no malas ielien Saeimas komisijas sēdē ar kaut kādu pašuzrakstītu likumprojektu un, ja komisija to neizskata (un kāds gan pamats būtu to darīt, ja likumprojekts nenāk savu normālo ceļu no Valsts Kancelejas un MK), tad tā saucamā likumprojekta autores draudzenīte...


Situācija bija ārkārtēja, kas prasīja arī ārkārtas rīcības. Ja sekotu Jūsu ieteikumam, tad likumprojekts vēl šobrīd gaidītu savu ekspertīzi Valsts kancelejā, un ejot "normālo"ceļu, Saeimā nonāktu ātrākais pēc gada :):):)

Atbildēt

Liene

24.02.2020. 18:31

Tad, kad Juduns gatavo speciālu likumu Lemberga iesēdināšanai cietumā, tad viss ir kārtībā, bet kad kāds cits cenšas izglābt nelaimē nonākušu bērnu māti, tad izrādās, ka speciālu likumu taisīt nav labi?

Atbildēt

Liene

24.02.2020. 18:24

Ja Strīķe nav Anna Potapova, tad Strīķei nemaz nav vidējās izglītības un jurista diploma

Atbildēt

LLL

24.02.2020. 18:14

Ir tāda Ēzofa fabula par ganu, kurš izjokoja ciematniekus bļaujot, ka vilks nāk, beigās atnāca, bet
neviens nenoticēja un palīgā nesteidzās.

Paklausoties to tukšmuldēšanu Saeimas sēdēs nekas cits neienāk prātā.

Atbildēt

BullSh

24.02.2020. 17:35

Un Jūs tiešām domājat, ka šī persona ir "laba māte", kura visu dara tā, lai viņas atvasēm labi? Domājat, ka par šo tēmu Latvijas sodi ir adekvāti un samērīgi, ka Latvijā sistēma spēj atrisināt problēmas, kuras rodas starp diviem laulātajiem?
Nu, nu

Atbildēt

jaajaa

24.02.2020. 17:32

»

mg

Es jau saprotu, ka Jūles cīņubiedrene Krusta Karā pret Stambulas konvencijas ratifikāciju Rudevska Jūlei liekas varen diža juriste, bet realitātē Rudevska ir ķerta sektante, kas aizkūlusies līdzi vīram, kam darbs Strasbūrā, un garlaikoti raksta visai odiozas un juridiski analfabētiskas lietas, ar kurām...


...par likumprojektu nezinu, bet, cik nu sapratu es, tad tieši Rudevska bija tā, kas mūsu "gudrajām galvām" izskaidroja, ka šis ir tieši tas gadījums, kādos ĢP vēršas pie ES tiesas...:)

Atbildēt

leopards

24.02.2020. 17:18

Stepaņenko tu vari rakstīt ko tu gribi,tava kremla partijas RD ir izgāzušas,tava muldēšani ir pienācis gals arī Luņovai.jūs abas nēsiet Strīķes vinas vienas kājas vērts.

Atbildēt

IM

24.02.2020. 17:16

Tiesības uz abiem vecākiem ir galvenās bērna tiesības! Morālie kropļi , nāciet pie prāta, nedancojiet bērnam pa pašu galveno!

Atbildēt

As

24.02.2020. 17:08

Es teiktu,ka bildē ir viens no tupăkajiem deputātiem.....

Atbildēt

mg

24.02.2020. 17:06

Visu cieņu Judinam, kas šo marazmu apturēja. Galu galā tiesiskā valstī likumus nedrīkst rakstīt speciāli kādam cilvēkam vai vienam gadījumam. Tas attiecas gan uz Misāni, gan Lemberga nelaišanu Saeimas ēdnīcā. Likumus raksta visai sabiedrībai, nevis katram indivīdam savu.

Atbildēt

IM

24.02.2020. 17:04

Vēlreiz!
Bērna tiesības uz abiem vecākiem zem paklāja, morālie kropļi dejo pa virsu!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....