Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uh!

29.02.2020. 21:23

Ju, ju - din!

Atbildēt

Asiirietis

27.02.2020. 02:39

»

fs

KO jus nerakstat ka Skele un Slesers ir nozagusi visu andrejsalu


Tāpēc ka okupantiem zagļi un kangari ir sabiedrotie.

Atbildēt

fs

26.02.2020. 11:21

KO jus nerakstat ka Skele un Slesers ir nozagusi visu andrejsalu???

Atbildēt

Vai jums

25.02.2020. 23:40

»

pārdomas

Pirms te dalīties 'labajos' un 'ļaunajos', vispirms būtu jānoskaidro, kāpēc tā epopeja ar KM izvērtās tāda, kāda tā izvērtās...


Vai Jums, Jūsu logiskajam saprātam, netraucē un neliekas absurdi tas, ka KM , ko apsūdz ( sākumā) sīkākā nodarījumā, par kuru no soda vinja grib izvairīties, atbēgot uz Latviju, un tad , ja neizdodas gūt Latvijas atbalstu noziegumos apsūdzētai personai, “atklājas jauni apstākli”. , lai varētu... ko varētu? Logiski būtu- atklājas jauni Attaisnojoši apstāklji , kas pieråda personas labo raksturu un baltopūkainumu un sodu mīkstināsim? Nē. Atklājas jauni Apsūdzoši apstākli ( tad logiski būtu - vairāk vai smagāki nodarījumi, smagāks sods.) Bet ne te KM stāstā. Tiek “ izraktas lielākas apsūdzības” ar mērki “ tikt sveikā”. Kopsakars? Noziegums par sīku, atrodam (izdarām, atzīstamies) smagāku un tiksim sveikā. Varbūt KM vajadzēja ( drošības pēc, ar rezervīti, lai būtu droši, ka Latvija izglābs) “ izpelnīties” vēl kādas papildu apsūdzības ( kā filmās, pa kādam upurītim ) un ja vēl arī Tad netiek uz LV , tā kafkiski presē saukt “ bet kā tad tā, vinja tak tā centās ... “. Kaut kāda melnā kriminālkomēdija

Atbildēt

Liene

25.02.2020. 20:49

Vajadzētu pārbaudīt: "Vai varētu būt tā, ka tālajā 2003.gadā kādā svētdienā pie Kadagas kāda “godīga” šodienas politiķe Anna P. izraisīja avāriju dzērumā, esot pie stūres? Vai varētu būt tā, ka tas viss tika ar dienestiem notušēts, jo auto atradās tostarp zināmi iestāžu darbinieki un arī pašai Annai P. bija dienesta apliecība? Vai varētu būt tā, ka šai politiķei Annai P., neskatoties uz vēstures meliem, ir bijusi pielaide valsts noslēpumam? Un, vai varētu būt tā, ka to zina visi visos dienestos, ieskaitot kādu ekstravagantu premjeru? Vai varētu būt tā, ka šī politiķe Anna P. neizietu melu detektoru, atbildot kaut vai tikai uz vienu jautājumu - Jūs izraisījāt autoavāriju dzērumā? Otru jautājumu “Vai Jūs palīdzējāt slēpt pēdas?” tad vairs nebūtu jāuzdod, jo melu gadījumā pēc pirmā viss jau būtu skaidrs."

Atbildēt

Sandra Briķe

25.02.2020. 14:34

»

Sandrai Briķei

Bet pirms Jūs, kā rakstat , gribat lūgt, iespējams, citas valsts pavalstniecību, jums vispirms jāatsakās no šīs valsts pavalstniecības


Nu dažiem taču pieļauj pa divām, daži pilsonību te konstatējuši fakta konstatēšanas kārtībā, kas ir nonsens, un ir čekas maisos, bet tur ar ētiku un darbu viss kārtībā, tur nav ne mobinga ne bosinga, un tas, lūk, liek aizdomāties, kas šajā valstī vispār notiek?! Patriotus un 90.gadu cīnītājus ''rok zemē'', un, kas atrodas pie varas un nosaka valsts politiku dažādās sistēmš? Par to, kur novesta valsts un kas to novedis, būtu tā kā jāatbild, un to krimināltiesību speciālists Judins varētu nokvalificēt,- kā piemēram ļaunprātīga amata izmantošana, dokumentu viltošana(faktu sagrozīšana un safabricēšana), valsts izzagšana utt., bet Judins par to klusē jau kuro Saeimu!

Atbildēt

Sandrai Briķei

25.02.2020. 12:35

Bet pirms Jūs, kā rakstat , gribat lūgt, iespējams, citas valsts pavalstniecību, jums vispirms jāatsakās no šīs valsts pavalstniecības.

Atbildēt

Sandra Briķe

25.02.2020. 11:55

Es pilnībā atbalstu Jūlijas teikto un viņa ir Jurista vārda cienīga, jo godprātīgi pieiet juridiskām lietām un tajās iedziļinās, arī mani aizstāvēja. Tāpēc jau mēs studējām jurisprudenci, lai aizstāvētu tiesiskumu, bet daļa juristu šīs vērtības ir izkropļojuši.
Tiešām, nedod Dievs par kādu no Jums lems Judins vai viņam līdzīgie, kas ir vesels bars Saeimā. Es sen agrāk viņu cienīju, ka juristu un lektoru, bet, kad Juridiskās komisijas sēdē, kad lēma par manu atcelšanu no amata, viņam pat nebija jautājumu, viņam bija vienalga par manis iesniegtajiem pierādījumiem par safabricētām disciplinārlietām un ieilgušo mobingu un bosingu manā darba vietā vairāk kā 10 gadu garumā,kas sagrāva manu veselību un, kas ir rakstiski pierādāmi fakti. Judins,vienaldzīgi, pakalpojot Ilgvaram Jaunģelžem, Andrim Guļānam, Pēterim Dzalbem, Solvitai Āboltiņai un citiem it kā juristiem Juridiskajā komisijā sēdošajiem, vienaldzīgi pacēla roku par manu atcelšanu no amata, un es sapratu, ka viņš tikai izliekas par gudru juristu un tādi ''juristi''ir sataisījuši Latvijā lielas ziepes, izkropļojuši tiesību sistēmu un radījuši tiesisko nihilismu valstī, ko tagad izlabot ir ļoti grūti un arī nav saprotams, kādā veidā to izdarīt, jo liela daļa ir slimi ar galvām, kas kā nozombēti burtu kalpi, lemj par likumiem,cilvēku likteņiem utt. pilnībā ignorējot cilvēktiesības un pazemojot Latvijas cilvēkus, t.sk. pilsoņus. Manu ģimeni arī ši valsts ar tādiem ''judiniem'' ir pazemojusi, nav spējusi aizstāvēt, lai gan mēs bijām mūsu zemes patrioti, bet tagad grūti saprast, vai mums ir vai nav sava valsts? Es dažkārt esmu domājusi, vai varbūt jālūdz citas valsts pavaltsniecība, cik ilgi notiks tāds psiholoģiskais terors un visatļautība visās jomās, graujot LRSatversmē noteikto demokrātiju. Tagad būtu steidzīgi jāmaina vēlēšanuy sistēma, lai tādi judini un viņam līdzīgie, nav deputāti. Mūsu biedrība griezās arī pie J.Strīķes par manu atjaunošanu amatā, bet arī tas beidzās ar čuš... Es vienmēr esmu nostājusies vājākā un tiesiskuma pusē, un domāju, ka vēl var atrast arī līdzīgi domājušos, jo tagad sāk raudāt arī bagātie par to, ko paši atbalstījuši un ietekmējuši. No haosa sekām cietīs visi, un tā, ko tagad realizē, ir pārprastā demokrātija, jo demokrātija balstās uz tiesiskumu un rūpēm par savu tautu un cilvēkiem.

Atbildēt

pepe

25.02.2020. 09:06

Judins Vienotības plānprātiņš, tukšs cilvēks izpuvis līdz pašiem dziļumiem, bezprincipu sorosītu pakalpiņš Latvijas tautas ienaidnieks, kangars un mēslu vabole! Centos uzskaitīt šī politiskā darboņa labākās īpašības!

Atbildēt

Viedoklis

25.02.2020. 07:57

»

lāpsta

Ko viņa īsti gribēja pateikt ar šo rakstu


Ka deputāte nepārzina savu darba procesu. Likumus neraksta vienam gadījumam un Saeima nav sabiedriska organizācija. Rakstā sagaidītu analīzi par problēmām Prokuratūras likumā un nepieciešamajiem pilnveidojumiem.

Atbildēt

lauķis

25.02.2020. 07:00

»

Aivara Gontareva un Saskaņas

divas lielākās afēras RNP


Jūlija Stepaņenko zina visu,bet klusē kad tas vajadzīgs politmafijai.Gan jau pienāks brīdis kad tā Stepaņenko vai Luņova tiks piespēlētas kā nācijas glābējas.

Atbildēt

Pēteris

25.02.2020. 06:52

»

Ome

Feministisko menstru murgi. Pilnīgi pie dirsas mestra Misānēm


Tu tiešām esi riktīgs "OME", ja, būdams vecis, izvēlies bābisku niku...

Atbildēt

Ome

25.02.2020. 06:32

Feministisko menstru murgi. Pilnīgi pie dirsas mestra Misānēm.
Kāpēc visa LR neuztraucas par ārvalstīs apcietinātajiem vīriešiem?

Atbildēt

Visi aizmirsuši, ka KM lietā vainīgais pat nav redzams TV ekrānos un neviens viņu nenopratina!

25.02.2020. 06:26

Visi kā komunistu laikos kaut ko grābj, glābj! Skraida! Piedāvā!

Īstais vainīgais klusi staigā un smīn savā bezdarbībā. Kāpēc viņa fizionomija nav redzama visu Latvijas laikrakstu purmajās lapās? Kāpēc viņa reputāciju cenšas glābt VP, MP , Saeima utt? Kas viņš ir?

Viņš, šis nelietis ir Ģenerālprokuratūras Starptautiskās sadarbības nodaļas prokurors Kaspars Kalniņš! Parādiet to nelieti visai Latvijai!

Atbildēt

garlībs merķelis

25.02.2020. 04:56

ukrenko konkrēti izlaizīja pastalgnīdām tūpļus.. labu apetīti, ukrenko kundze

Atbildēt

Aivara Gontareva un Saskaņas

25.02.2020. 04:23

divas lielākās afēras RNP:

1) līgums ar Rīgas Siltumserviss, lai iznīcinātu māju iekšējos siltumtīklus;
2) nozagti 6 miljoni rīdzinieku naudas Aizkraukles bankā,

par kurām Jūlija Stepaņenko neko nezina?

Atbildēt

Andris

25.02.2020. 02:10

Jūlijas kundze simpatiska un gudra. Bet tikpat alkstoša tikt pie "treknās siles" kā visi pārējie. Šlesera jubilejā ari bija starp uzaicinātajiem...

Atbildēt

Z

25.02.2020. 01:48

»

pārdomas

Pirms te dalīties 'labajos' un 'ļaunajos', vispirms būtu jānoskaidro, kāpēc tā epopeja ar KM izvērtās tāda, kāda tā izvērtās...


bet vēl pirms tam ir vērts uzzināt, kas tāda Latvija ir un kā tā aizstāv savus pilsoņus. Esot ap 40 līdzīgas lietas, tikai VISAS tās sievietes,kurām, bez šaubām, Latvijas tiesas lēma izbraukt un izvest prom bērnus - Latvijas pilsoņas, pašas izbrauca tiesāšanai citās valstīs.

Atbildēt

kalašnikovs

25.02.2020. 01:31

Pa pilnam ir savairojies neliešu!

Atbildēt

Yeaaa

24.02.2020. 23:28

Judinu par Latvijas prezerdidentu, izcili gudrs jurists un eksperts!

Atbildēt

Jokohama

24.02.2020. 23:16

Striķis un Jūdas grasis

Atbildēt

lāpsta

24.02.2020. 22:54

Ko viņa īsti gribēja pateikt ar šo rakstu?

Atbildēt

Tante

24.02.2020. 22:32

Kristīne ir vairāk kā sitama, bet ne Āfrikas džungļos.
Ja viņa aizbēga no Āfrikas uz Latviju, ko viņa meklēja dodoties uz Mozambiku, kas robežojas ar Dienvidāfrikas republiku. Uz "darbu" vai uz prostitūciju pie ņēģeriem? Viņai bija prāts, atstāt bērnus un atkal braukt turpat, pie tādiem pašiem, uz nabadzīgāko valsti pasaulē Mozambiku? Rakst zeltu vai pārdoties par zeltu?

Glābt viņu vajadzēja un savlaicīgi, godīgi, viss pareizi, bet kas viņa par personību, mums nav nekas zināms, nav zināms, ar ko viņa nodarbojās. Bet fakts, ka melnais kontinents nevienam nedod bērnus un sievietei gan jau tur nav nekādu tiesību uz savu radījumu. Un bradāt pa pasaules lidostām, lai atkal nokļūtu pie tādiem pašiem, bet citiem?

Kurš man kaut ko var atbildēt?

Atbildēt

Brīvības gatves 207 liepas

24.02.2020. 21:29

Dārgā Juļa, mūsu liktenis tagad atkarīgs vienīgi no JKP, kamēr Saskaņa un VDD nelieši, Ģirģena vadībā, apzog nodokļu maksātājus.

Atbildēt

nelien

24.02.2020. 20:21

»

Liene

Ja Strīķe nav Anna Potapova, tad Strīķei nemaz nav vidējās izglītības un jurista diploma


Viņa ir kāda bariņa ievēlēta deputāte,un arī kļūst resna.

Atbildēt

ANO

24.02.2020. 19:51

Jūlija ir gudra, skaista un būtu pelnījusi būt par Latvijas prezidentiAtbildēt

Interesanti

24.02.2020. 19:38

»

ha

Luņova ,kas taisa reitingus uz Zolitūdes upuriem, Stepaņenko, kas sludina kremļa konservatīvās "vērtības


"kremļa vārna"- ir Stepaņenko vai Potapova?

Un? Bet šinī gadījumā iestājās par Latvijas pilsoni. Un kāda atšķirība kādas krāsas partijas biļete viņai ir? Ja reiz, kā viņa norāda -it kā Pareizi krāsotā -Potapova vispār par šo lietu neliekas ne zinis.

Atbildēt

ja es būtu premjers

24.02.2020. 19:08

bet NEKAD vairs nebūsi, -ānēm beidzot jāpadomā, ko dara, nevar no biešu vagas karaļos..................

Atbildēt

Janis Liepins

24.02.2020. 19:04

»

to mg

piekrītu jūsu rakstītajam


Judinu un Striki _potapovu uz Sarta

Atbildēt

to mg

24.02.2020. 19:03

piekrītu jūsu rakstītajam

Atbildēt

Tikai nevajag ārzemnieci B.R.

24.02.2020. 18:59

tikai nevajag, Stepaņenko kundze, piesaukt ārzemēs dzīvojošās B.Rudevskas " nesavtīgo " un laipno palīdzību, arī Latvijā uz vietas dzīvo nekur neemigrējošie speciālisti, kuri arī var un prot rakstīt likumprojektus. Rudevska un viņas vīrs kā ārzemnieki pelna sev Latvijā punktus ar noteiktu mērķi, gūt Latvijā vai kā Latvijas pārstāvji augstus un labi apmaksātus amatus.
Tikai nevajag par nesavtīgo un laipno palīdzību. Smiekli nāk...

Atbildēt

formula

24.02.2020. 18:57

»

Okupantu atliekas

Kremļa sērgas nevar rimties. Tak brauciet pie sava Putlera un gaudojiet cik tīk, ko klamzajaties virsū citām tautām ar savàm gudrībām


Aņka Potapovka taču neko nedara. Ko ārdies? Šī nemaz nav tik gudra,lai darītu ! A.vot, sabotēt,to gan !

Atbildēt

c'est exact

24.02.2020. 18:45

visu izšķir un nosaka cilvēka būtība, neatkarīgi no partijas, reliģijas vai etniskās piederibas....

Atbildēt

:):)

24.02.2020. 18:43

»

mg

Īsti normāli jau nu nav, ka cilvēks pilnīgi no malas ielien Saeimas komisijas sēdē ar kaut kādu pašuzrakstītu likumprojektu un, ja komisija to neizskata (un kāds gan pamats būtu to darīt, ja likumprojekts nenāk savu normālo ceļu no Valsts Kancelejas un MK), tad tā saucamā likumprojekta autores draudzenīte...


Situācija bija ārkārtēja, kas prasīja arī ārkārtas rīcības. Ja sekotu Jūsu ieteikumam, tad likumprojekts vēl šobrīd gaidītu savu ekspertīzi Valsts kancelejā, un ejot "normālo"ceļu, Saeimā nonāktu ātrākais pēc gada :):):)

Atbildēt

Liene

24.02.2020. 18:31

Tad, kad Juduns gatavo speciālu likumu Lemberga iesēdināšanai cietumā, tad viss ir kārtībā, bet kad kāds cits cenšas izglābt nelaimē nonākušu bērnu māti, tad izrādās, ka speciālu likumu taisīt nav labi?

Atbildēt

Liene

24.02.2020. 18:24

Ja Strīķe nav Anna Potapova, tad Strīķei nemaz nav vidējās izglītības un jurista diploma

Atbildēt

LLL

24.02.2020. 18:14

Ir tāda Ēzofa fabula par ganu, kurš izjokoja ciematniekus bļaujot, ka vilks nāk, beigās atnāca, bet
neviens nenoticēja un palīgā nesteidzās.

Paklausoties to tukšmuldēšanu Saeimas sēdēs nekas cits neienāk prātā.

Atbildēt

BullSh

24.02.2020. 17:35

Un Jūs tiešām domājat, ka šī persona ir "laba māte", kura visu dara tā, lai viņas atvasēm labi? Domājat, ka par šo tēmu Latvijas sodi ir adekvāti un samērīgi, ka Latvijā sistēma spēj atrisināt problēmas, kuras rodas starp diviem laulātajiem?
Nu, nu

Atbildēt

jaajaa

24.02.2020. 17:32

»

mg

Es jau saprotu, ka Jūles cīņubiedrene Krusta Karā pret Stambulas konvencijas ratifikāciju Rudevska Jūlei liekas varen diža juriste, bet realitātē Rudevska ir ķerta sektante, kas aizkūlusies līdzi vīram, kam darbs Strasbūrā, un garlaikoti raksta visai odiozas un juridiski analfabētiskas lietas, ar kurām...


...par likumprojektu nezinu, bet, cik nu sapratu es, tad tieši Rudevska bija tā, kas mūsu "gudrajām galvām" izskaidroja, ka šis ir tieši tas gadījums, kādos ĢP vēršas pie ES tiesas...:)

Atbildēt

leopards

24.02.2020. 17:18

Stepaņenko tu vari rakstīt ko tu gribi,tava kremla partijas RD ir izgāzušas,tava muldēšani ir pienācis gals arī Luņovai.jūs abas nēsiet Strīķes vinas vienas kājas vērts.

Atbildēt

IM

24.02.2020. 17:16

Tiesības uz abiem vecākiem ir galvenās bērna tiesības! Morālie kropļi , nāciet pie prāta, nedancojiet bērnam pa pašu galveno!

Atbildēt

As

24.02.2020. 17:08

Es teiktu,ka bildē ir viens no tupăkajiem deputātiem.....

Atbildēt

mg

24.02.2020. 17:06

Visu cieņu Judinam, kas šo marazmu apturēja. Galu galā tiesiskā valstī likumus nedrīkst rakstīt speciāli kādam cilvēkam vai vienam gadījumam. Tas attiecas gan uz Misāni, gan Lemberga nelaišanu Saeimas ēdnīcā. Likumus raksta visai sabiedrībai, nevis katram indivīdam savu.

Atbildēt

IM

24.02.2020. 17:04

Vēlreiz!
Bērna tiesības uz abiem vecākiem zem paklāja, morālie kropļi dejo pa virsu!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...