Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uh!

29.02.2020. 21:23

Ju, ju - din!

Atbildēt

Asiirietis

27.02.2020. 02:39

»

fs

KO jus nerakstat ka Skele un Slesers ir nozagusi visu andrejsalu


Tāpēc ka okupantiem zagļi un kangari ir sabiedrotie.

Atbildēt

fs

26.02.2020. 11:21

KO jus nerakstat ka Skele un Slesers ir nozagusi visu andrejsalu???

Atbildēt

Vai jums

25.02.2020. 23:40

»

pārdomas

Pirms te dalīties 'labajos' un 'ļaunajos', vispirms būtu jānoskaidro, kāpēc tā epopeja ar KM izvērtās tāda, kāda tā izvērtās...


Vai Jums, Jūsu logiskajam saprātam, netraucē un neliekas absurdi tas, ka KM , ko apsūdz ( sākumā) sīkākā nodarījumā, par kuru no soda vinja grib izvairīties, atbēgot uz Latviju, un tad , ja neizdodas gūt Latvijas atbalstu noziegumos apsūdzētai personai, “atklājas jauni apstākli”. , lai varētu... ko varētu? Logiski būtu- atklājas jauni Attaisnojoši apstāklji , kas pieråda personas labo raksturu un baltopūkainumu un sodu mīkstināsim? Nē. Atklājas jauni Apsūdzoši apstākli ( tad logiski būtu - vairāk vai smagāki nodarījumi, smagāks sods.) Bet ne te KM stāstā. Tiek “ izraktas lielākas apsūdzības” ar mērki “ tikt sveikā”. Kopsakars? Noziegums par sīku, atrodam (izdarām, atzīstamies) smagāku un tiksim sveikā. Varbūt KM vajadzēja ( drošības pēc, ar rezervīti, lai būtu droši, ka Latvija izglābs) “ izpelnīties” vēl kādas papildu apsūdzības ( kā filmās, pa kādam upurītim ) un ja vēl arī Tad netiek uz LV , tā kafkiski presē saukt “ bet kā tad tā, vinja tak tā centās ... “. Kaut kāda melnā kriminālkomēdija

Atbildēt

Liene

25.02.2020. 20:49

Vajadzētu pārbaudīt: "Vai varētu būt tā, ka tālajā 2003.gadā kādā svētdienā pie Kadagas kāda “godīga” šodienas politiķe Anna P. izraisīja avāriju dzērumā, esot pie stūres? Vai varētu būt tā, ka tas viss tika ar dienestiem notušēts, jo auto atradās tostarp zināmi iestāžu darbinieki un arī pašai Annai P. bija dienesta apliecība? Vai varētu būt tā, ka šai politiķei Annai P., neskatoties uz vēstures meliem, ir bijusi pielaide valsts noslēpumam? Un, vai varētu būt tā, ka to zina visi visos dienestos, ieskaitot kādu ekstravagantu premjeru? Vai varētu būt tā, ka šī politiķe Anna P. neizietu melu detektoru, atbildot kaut vai tikai uz vienu jautājumu - Jūs izraisījāt autoavāriju dzērumā? Otru jautājumu “Vai Jūs palīdzējāt slēpt pēdas?” tad vairs nebūtu jāuzdod, jo melu gadījumā pēc pirmā viss jau būtu skaidrs."

Atbildēt

Sandra Briķe

25.02.2020. 14:34

»

Sandrai Briķei

Bet pirms Jūs, kā rakstat , gribat lūgt, iespējams, citas valsts pavalstniecību, jums vispirms jāatsakās no šīs valsts pavalstniecības


Nu dažiem taču pieļauj pa divām, daži pilsonību te konstatējuši fakta konstatēšanas kārtībā, kas ir nonsens, un ir čekas maisos, bet tur ar ētiku un darbu viss kārtībā, tur nav ne mobinga ne bosinga, un tas, lūk, liek aizdomāties, kas šajā valstī vispār notiek?! Patriotus un 90.gadu cīnītājus ''rok zemē'', un, kas atrodas pie varas un nosaka valsts politiku dažādās sistēmš? Par to, kur novesta valsts un kas to novedis, būtu tā kā jāatbild, un to krimināltiesību speciālists Judins varētu nokvalificēt,- kā piemēram ļaunprātīga amata izmantošana, dokumentu viltošana(faktu sagrozīšana un safabricēšana), valsts izzagšana utt., bet Judins par to klusē jau kuro Saeimu!

Atbildēt

Sandrai Briķei

25.02.2020. 12:35

Bet pirms Jūs, kā rakstat , gribat lūgt, iespējams, citas valsts pavalstniecību, jums vispirms jāatsakās no šīs valsts pavalstniecības.

Atbildēt

Sandra Briķe

25.02.2020. 11:55

Es pilnībā atbalstu Jūlijas teikto un viņa ir Jurista vārda cienīga, jo godprātīgi pieiet juridiskām lietām un tajās iedziļinās, arī mani aizstāvēja. Tāpēc jau mēs studējām jurisprudenci, lai aizstāvētu tiesiskumu, bet daļa juristu šīs vērtības ir izkropļojuši.
Tiešām, nedod Dievs par kādu no Jums lems Judins vai viņam līdzīgie, kas ir vesels bars Saeimā. Es sen agrāk viņu cienīju, ka juristu un lektoru, bet, kad Juridiskās komisijas sēdē, kad lēma par manu atcelšanu no amata, viņam pat nebija jautājumu, viņam bija vienalga par manis iesniegtajiem pierādījumiem par safabricētām disciplinārlietām un ieilgušo mobingu un bosingu manā darba vietā vairāk kā 10 gadu garumā,kas sagrāva manu veselību un, kas ir rakstiski pierādāmi fakti. Judins,vienaldzīgi, pakalpojot Ilgvaram Jaunģelžem, Andrim Guļānam, Pēterim Dzalbem, Solvitai Āboltiņai un citiem it kā juristiem Juridiskajā komisijā sēdošajiem, vienaldzīgi pacēla roku par manu atcelšanu no amata, un es sapratu, ka viņš tikai izliekas par gudru juristu un tādi ''juristi''ir sataisījuši Latvijā lielas ziepes, izkropļojuši tiesību sistēmu un radījuši tiesisko nihilismu valstī, ko tagad izlabot ir ļoti grūti un arī nav saprotams, kādā veidā to izdarīt, jo liela daļa ir slimi ar galvām, kas kā nozombēti burtu kalpi, lemj par likumiem,cilvēku likteņiem utt. pilnībā ignorējot cilvēktiesības un pazemojot Latvijas cilvēkus, t.sk. pilsoņus. Manu ģimeni arī ši valsts ar tādiem ''judiniem'' ir pazemojusi, nav spējusi aizstāvēt, lai gan mēs bijām mūsu zemes patrioti, bet tagad grūti saprast, vai mums ir vai nav sava valsts? Es dažkārt esmu domājusi, vai varbūt jālūdz citas valsts pavaltsniecība, cik ilgi notiks tāds psiholoģiskais terors un visatļautība visās jomās, graujot LRSatversmē noteikto demokrātiju. Tagad būtu steidzīgi jāmaina vēlēšanuy sistēma, lai tādi judini un viņam līdzīgie, nav deputāti. Mūsu biedrība griezās arī pie J.Strīķes par manu atjaunošanu amatā, bet arī tas beidzās ar čuš... Es vienmēr esmu nostājusies vājākā un tiesiskuma pusē, un domāju, ka vēl var atrast arī līdzīgi domājušos, jo tagad sāk raudāt arī bagātie par to, ko paši atbalstījuši un ietekmējuši. No haosa sekām cietīs visi, un tā, ko tagad realizē, ir pārprastā demokrātija, jo demokrātija balstās uz tiesiskumu un rūpēm par savu tautu un cilvēkiem.

Atbildēt

pepe

25.02.2020. 09:06

Judins Vienotības plānprātiņš, tukšs cilvēks izpuvis līdz pašiem dziļumiem, bezprincipu sorosītu pakalpiņš Latvijas tautas ienaidnieks, kangars un mēslu vabole! Centos uzskaitīt šī politiskā darboņa labākās īpašības!

Atbildēt

Viedoklis

25.02.2020. 07:57

»

lāpsta

Ko viņa īsti gribēja pateikt ar šo rakstu


Ka deputāte nepārzina savu darba procesu. Likumus neraksta vienam gadījumam un Saeima nav sabiedriska organizācija. Rakstā sagaidītu analīzi par problēmām Prokuratūras likumā un nepieciešamajiem pilnveidojumiem.

Atbildēt

lauķis

25.02.2020. 07:00

»

Aivara Gontareva un Saskaņas

divas lielākās afēras RNP


Jūlija Stepaņenko zina visu,bet klusē kad tas vajadzīgs politmafijai.Gan jau pienāks brīdis kad tā Stepaņenko vai Luņova tiks piespēlētas kā nācijas glābējas.

Atbildēt

Pēteris

25.02.2020. 06:52

»

Ome

Feministisko menstru murgi. Pilnīgi pie dirsas mestra Misānēm


Tu tiešām esi riktīgs "OME", ja, būdams vecis, izvēlies bābisku niku...

Atbildēt

Ome

25.02.2020. 06:32

Feministisko menstru murgi. Pilnīgi pie dirsas mestra Misānēm.
Kāpēc visa LR neuztraucas par ārvalstīs apcietinātajiem vīriešiem?

Atbildēt

Visi aizmirsuši, ka KM lietā vainīgais pat nav redzams TV ekrānos un neviens viņu nenopratina!

25.02.2020. 06:26

Visi kā komunistu laikos kaut ko grābj, glābj! Skraida! Piedāvā!

Īstais vainīgais klusi staigā un smīn savā bezdarbībā. Kāpēc viņa fizionomija nav redzama visu Latvijas laikrakstu purmajās lapās? Kāpēc viņa reputāciju cenšas glābt VP, MP , Saeima utt? Kas viņš ir?

Viņš, šis nelietis ir Ģenerālprokuratūras Starptautiskās sadarbības nodaļas prokurors Kaspars Kalniņš! Parādiet to nelieti visai Latvijai!

Atbildēt

garlībs merķelis

25.02.2020. 04:56

ukrenko konkrēti izlaizīja pastalgnīdām tūpļus.. labu apetīti, ukrenko kundze

Atbildēt

Aivara Gontareva un Saskaņas

25.02.2020. 04:23

divas lielākās afēras RNP:

1) līgums ar Rīgas Siltumserviss, lai iznīcinātu māju iekšējos siltumtīklus;
2) nozagti 6 miljoni rīdzinieku naudas Aizkraukles bankā,

par kurām Jūlija Stepaņenko neko nezina?

Atbildēt

Andris

25.02.2020. 02:10

Jūlijas kundze simpatiska un gudra. Bet tikpat alkstoša tikt pie "treknās siles" kā visi pārējie. Šlesera jubilejā ari bija starp uzaicinātajiem...

Atbildēt

Z

25.02.2020. 01:48

»

pārdomas

Pirms te dalīties 'labajos' un 'ļaunajos', vispirms būtu jānoskaidro, kāpēc tā epopeja ar KM izvērtās tāda, kāda tā izvērtās...


bet vēl pirms tam ir vērts uzzināt, kas tāda Latvija ir un kā tā aizstāv savus pilsoņus. Esot ap 40 līdzīgas lietas, tikai VISAS tās sievietes,kurām, bez šaubām, Latvijas tiesas lēma izbraukt un izvest prom bērnus - Latvijas pilsoņas, pašas izbrauca tiesāšanai citās valstīs.

Atbildēt

kalašnikovs

25.02.2020. 01:31

Pa pilnam ir savairojies neliešu!

Atbildēt

Yeaaa

24.02.2020. 23:28

Judinu par Latvijas prezerdidentu, izcili gudrs jurists un eksperts!

Atbildēt

Jokohama

24.02.2020. 23:16

Striķis un Jūdas grasis

Atbildēt

lāpsta

24.02.2020. 22:54

Ko viņa īsti gribēja pateikt ar šo rakstu?

Atbildēt

Tante

24.02.2020. 22:32

Kristīne ir vairāk kā sitama, bet ne Āfrikas džungļos.
Ja viņa aizbēga no Āfrikas uz Latviju, ko viņa meklēja dodoties uz Mozambiku, kas robežojas ar Dienvidāfrikas republiku. Uz "darbu" vai uz prostitūciju pie ņēģeriem? Viņai bija prāts, atstāt bērnus un atkal braukt turpat, pie tādiem pašiem, uz nabadzīgāko valsti pasaulē Mozambiku? Rakst zeltu vai pārdoties par zeltu?

Glābt viņu vajadzēja un savlaicīgi, godīgi, viss pareizi, bet kas viņa par personību, mums nav nekas zināms, nav zināms, ar ko viņa nodarbojās. Bet fakts, ka melnais kontinents nevienam nedod bērnus un sievietei gan jau tur nav nekādu tiesību uz savu radījumu. Un bradāt pa pasaules lidostām, lai atkal nokļūtu pie tādiem pašiem, bet citiem?

Kurš man kaut ko var atbildēt?

Atbildēt

Brīvības gatves 207 liepas

24.02.2020. 21:29

Dārgā Juļa, mūsu liktenis tagad atkarīgs vienīgi no JKP, kamēr Saskaņa un VDD nelieši, Ģirģena vadībā, apzog nodokļu maksātājus.

Atbildēt

nelien

24.02.2020. 20:21

»

Liene

Ja Strīķe nav Anna Potapova, tad Strīķei nemaz nav vidējās izglītības un jurista diploma


Viņa ir kāda bariņa ievēlēta deputāte,un arī kļūst resna.

Atbildēt

ANO

24.02.2020. 19:51

Jūlija ir gudra, skaista un būtu pelnījusi būt par Latvijas prezidentiAtbildēt

Interesanti

24.02.2020. 19:38

»

ha

Luņova ,kas taisa reitingus uz Zolitūdes upuriem, Stepaņenko, kas sludina kremļa konservatīvās "vērtības


"kremļa vārna"- ir Stepaņenko vai Potapova?

Un? Bet šinī gadījumā iestājās par Latvijas pilsoni. Un kāda atšķirība kādas krāsas partijas biļete viņai ir? Ja reiz, kā viņa norāda -it kā Pareizi krāsotā -Potapova vispār par šo lietu neliekas ne zinis.

Atbildēt

ja es būtu premjers

24.02.2020. 19:08

bet NEKAD vairs nebūsi, -ānēm beidzot jāpadomā, ko dara, nevar no biešu vagas karaļos..................

Atbildēt

Janis Liepins

24.02.2020. 19:04

»

to mg

piekrītu jūsu rakstītajam


Judinu un Striki _potapovu uz Sarta

Atbildēt

to mg

24.02.2020. 19:03

piekrītu jūsu rakstītajam

Atbildēt

Tikai nevajag ārzemnieci B.R.

24.02.2020. 18:59

tikai nevajag, Stepaņenko kundze, piesaukt ārzemēs dzīvojošās B.Rudevskas " nesavtīgo " un laipno palīdzību, arī Latvijā uz vietas dzīvo nekur neemigrējošie speciālisti, kuri arī var un prot rakstīt likumprojektus. Rudevska un viņas vīrs kā ārzemnieki pelna sev Latvijā punktus ar noteiktu mērķi, gūt Latvijā vai kā Latvijas pārstāvji augstus un labi apmaksātus amatus.
Tikai nevajag par nesavtīgo un laipno palīdzību. Smiekli nāk...

Atbildēt

formula

24.02.2020. 18:57

»

Okupantu atliekas

Kremļa sērgas nevar rimties. Tak brauciet pie sava Putlera un gaudojiet cik tīk, ko klamzajaties virsū citām tautām ar savàm gudrībām


Aņka Potapovka taču neko nedara. Ko ārdies? Šī nemaz nav tik gudra,lai darītu ! A.vot, sabotēt,to gan !

Atbildēt

c'est exact

24.02.2020. 18:45

visu izšķir un nosaka cilvēka būtība, neatkarīgi no partijas, reliģijas vai etniskās piederibas....

Atbildēt

:):)

24.02.2020. 18:43

»

mg

Īsti normāli jau nu nav, ka cilvēks pilnīgi no malas ielien Saeimas komisijas sēdē ar kaut kādu pašuzrakstītu likumprojektu un, ja komisija to neizskata (un kāds gan pamats būtu to darīt, ja likumprojekts nenāk savu normālo ceļu no Valsts Kancelejas un MK), tad tā saucamā likumprojekta autores draudzenīte...


Situācija bija ārkārtēja, kas prasīja arī ārkārtas rīcības. Ja sekotu Jūsu ieteikumam, tad likumprojekts vēl šobrīd gaidītu savu ekspertīzi Valsts kancelejā, un ejot "normālo"ceļu, Saeimā nonāktu ātrākais pēc gada :):):)

Atbildēt

Liene

24.02.2020. 18:31

Tad, kad Juduns gatavo speciālu likumu Lemberga iesēdināšanai cietumā, tad viss ir kārtībā, bet kad kāds cits cenšas izglābt nelaimē nonākušu bērnu māti, tad izrādās, ka speciālu likumu taisīt nav labi?

Atbildēt

Liene

24.02.2020. 18:24

Ja Strīķe nav Anna Potapova, tad Strīķei nemaz nav vidējās izglītības un jurista diploma

Atbildēt

LLL

24.02.2020. 18:14

Ir tāda Ēzofa fabula par ganu, kurš izjokoja ciematniekus bļaujot, ka vilks nāk, beigās atnāca, bet
neviens nenoticēja un palīgā nesteidzās.

Paklausoties to tukšmuldēšanu Saeimas sēdēs nekas cits neienāk prātā.

Atbildēt

BullSh

24.02.2020. 17:35

Un Jūs tiešām domājat, ka šī persona ir "laba māte", kura visu dara tā, lai viņas atvasēm labi? Domājat, ka par šo tēmu Latvijas sodi ir adekvāti un samērīgi, ka Latvijā sistēma spēj atrisināt problēmas, kuras rodas starp diviem laulātajiem?
Nu, nu

Atbildēt

jaajaa

24.02.2020. 17:32

»

mg

Es jau saprotu, ka Jūles cīņubiedrene Krusta Karā pret Stambulas konvencijas ratifikāciju Rudevska Jūlei liekas varen diža juriste, bet realitātē Rudevska ir ķerta sektante, kas aizkūlusies līdzi vīram, kam darbs Strasbūrā, un garlaikoti raksta visai odiozas un juridiski analfabētiskas lietas, ar kurām...


...par likumprojektu nezinu, bet, cik nu sapratu es, tad tieši Rudevska bija tā, kas mūsu "gudrajām galvām" izskaidroja, ka šis ir tieši tas gadījums, kādos ĢP vēršas pie ES tiesas...:)

Atbildēt

leopards

24.02.2020. 17:18

Stepaņenko tu vari rakstīt ko tu gribi,tava kremla partijas RD ir izgāzušas,tava muldēšani ir pienācis gals arī Luņovai.jūs abas nēsiet Strīķes vinas vienas kājas vērts.

Atbildēt

IM

24.02.2020. 17:16

Tiesības uz abiem vecākiem ir galvenās bērna tiesības! Morālie kropļi , nāciet pie prāta, nedancojiet bērnam pa pašu galveno!

Atbildēt

As

24.02.2020. 17:08

Es teiktu,ka bildē ir viens no tupăkajiem deputātiem.....

Atbildēt

mg

24.02.2020. 17:06

Visu cieņu Judinam, kas šo marazmu apturēja. Galu galā tiesiskā valstī likumus nedrīkst rakstīt speciāli kādam cilvēkam vai vienam gadījumam. Tas attiecas gan uz Misāni, gan Lemberga nelaišanu Saeimas ēdnīcā. Likumus raksta visai sabiedrībai, nevis katram indivīdam savu.

Atbildēt

IM

24.02.2020. 17:04

Vēlreiz!
Bērna tiesības uz abiem vecākiem zem paklāja, morālie kropļi dejo pa virsu!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...