Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Žagata

03.11.2022. 07:20

Pilsētā runā, ka galvenā propagondone ļoti neapmierināta ar rakstu. Tagad domes darbinieki dabū sutas par neko, jo kā tā var būt, ka galvenās propagondones teiktais nav absolūta taisnība.

Atbildēt

+ + +

02.11.2022. 07:59

»

Kovids

HT, atnāc un pastrādā kopā ar G.Kraukli. Tad Tu varēsi labāk novērtēt sejas un galvaskausa daļas kopējo proporciju pret gara harmoniju un kāju izvērsuma platumu. Kādu laiku viņa slēpās aiz vīriešu dzimtas līdera- frontālā traktora vadītāja muguras, tagad viņa to jefiņu pastums malā. Pastum, pastum, ...


...bet, mīļie saullēkta draugi !..pasaules LIETU KĀRTĪBU - //kakls vienmēr grozīs galvu !// - nemainīs Te nekāgi sīkdeputāti....bet. kas gan apdraud Latv. nākotni, tie ir nekatrās dz. politpr. Jo stipri sagroza valsts pastāvēšanu de fakto un de jure.

Atbildēt

Kovids

01.11.2022. 19:44

»

HT

Tiešām? Gara raksturs ir rakstīts sejas un galvaskausa daļu proporcijās. Tas ir izpētes objekts, nevis kāju garums un vidukļa šaurums. Pieejamais attēls atstāj gara harmonijas iespaidu. Gars noteic virzību un tendenci, nevis miesa. Pēc visa spriežot, augums viņai simpātisks un proprcionāls...


HT, atnāc un pastrādā kopā ar G.Kraukli. Tad Tu varēsi labāk novērtēt sejas un galvaskausa daļas kopējo proporciju pret gara harmoniju un kāju izvērsuma platumu. Kādu laiku viņa slēpās aiz vīriešu dzimtas līdera- frontālā traktora vadītāja muguras, tagad viņa to jefiņu pastums malā. Pastum, pastum, pietupies...

Atbildēt

HT

01.11.2022. 13:12

»

Eksperts

Vispār jau fotogrāfijas ir jāpēta, kad persona ir nobildēta visā augumā, no priekšas un pakaļas. Tā augšējā daļa ne vienmēr ir tā labākā. Un tas teiciens - ,,man tagad ir kauns", jau daudzreiz ir dzirdēts no Kraukles mutes, tas jau ir kļuvis par viņas logo


Tiešām? Gara raksturs ir rakstīts sejas un galvaskausa daļu proporcijās. Tas ir izpētes objekts, nevis kāju garums un vidukļa šaurums. Pieejamais attēls atstāj gara harmonijas iespaidu. Gars noteic virzību un tendenci, nevis miesa. Pēc visa spriežot, augums viņai simpātisks un proprcionāls.

Ja viņas teiciens ir par kaunu, tas norāda, ka esmu viņu noraksturojis visai objektīvi. Iespējams, ka tieši viņa ir pati līdere, līdera godu atdodot vīruešu dzimtas pārstāvim.

Atbildēt

NU TĀPĒC ARĪ VĒLĒTĀJI SAVĒL

01.11.2022. 10:41

»

Romka

Korado Katani! Tev laikam skauž ka viens otrs var kniebties kā truši. Uzaicini tos abus balodīšus uz svingeru klubu, tiks Tev arī


...cik ilgi un periodiski pa četrgadēm KOMENTĒTĀJI apnicīgi uzdod vecu jautājumu NABAGA Latvijas ievēlētājiem !!?....bet nekas nav labāks pie rīta tējas KĀ suppervietnes komentāri !...kā gailis uz //čupiņas// {sakām.v.}

Atbildēt

ha-ha

01.11.2022. 09:54

Latvija jau sen ir viena stagnējoša, zem kolaborantu jūga stenoša valsts,kurā,sevišķi pašvaldībās,bez termiņa ierobežojumiem darbojās bijušie okupantu kājlaiži un viņu audzēkņi,jo netika veikta lustrācija,bet notika diametrāli pretējais, kolaborantu godā celšanas process,bet koloborants arī Äfrika paliek kolaborants, ar valsts noziedzniekiem rakstūrīgu dzīves un darbības veidu.

Atbildēt

Eksperts

01.11.2022. 09:01

»

HT

Pēc Kraukles foto izpētes konstatējams, ka viņa ir gudra, veiksmīga un harmoniska persona...


Vispār jau fotogrāfijas ir jāpēta, kad persona ir nobildēta visā augumā, no priekšas un pakaļas. Tā augšējā daļa ne vienmēr ir tā labākā. Un tas teiciens - ,,man tagad ir kauns", jau daudzreiz ir dzirdēts no Kraukles mutes, tas jau ir kļuvis par viņas logo.

Atbildēt

Eduards Lunis

01.11.2022. 08:47

---Nu te Līvānos, vismaz pēc skata smuks meitēns bet Ķegumā visu saVĀS ROKĀS TURĒJA LIĀNA ČORTDARE-NEIZGLĪTOTA AR DRAUSMĪGU AUGSTPRĀTĪBU UN TRULUMU APVELTĪTAPRASTA PĒC IZSKATA BĀBA...

Atbildēt

HT

01.11.2022. 08:34

Pēc Kraukles foto izpētes konstatējams, ka viņa ir gudra, veiksmīga un harmoniska persona.

Raksta autora deformētā rakstura iezīmes atklājas visā paša autora tekstā.

Bet sūdzībnieki prokuratūrai paši sev un savai pašvaldībai ceļ neslavu. Vai tad citu ko darīt nav, ka jāskauž, jāapmelo un jākašķējas?

Neesmu no Līvāniem, bet man tagad ir kauns par tiem.

KNAB un Eiropas prokuratūra tagad plosīsies pa visām pašvaldībām, jo ar 1. janvāri stājas spēkā jaunais Latvijas bankas likums - sekos kratīšanas “uz aizdomu pamata”, kriminālprocesu safabricēšana, ātra lietu nonākšana EL tiesā ar nežēlīgām konfiskācijām.

Atbildēt

Tēvocis Sems

01.11.2022. 06:52

»

...

Nu bet nevar nebalsot,no katra balsotāja taču kaut kas atkarājas


Atkarāties vai nekarāties, var tikai kaut kas biksēs starp kājām. Vēlēšanās ir jābalso par labākajiem kandidātiem, par XXL izmēriem.

Atbildēt

...

01.11.2022. 06:14

»

Onlains

Protams ka vēlētāji ir vainīgi. Vai tad neredzēja un nesaprata, ka ievēl stervočku


Nu bet nevar nebalsot,no katra balsotāja taču kaut kas atkarājas...
Varēja jau ievēlēt kādu citu partiju bet tur tādas pat stervočkas vai lenteņi atradīsies.

Atbildēt

Seļskij glamur

31.10.2022. 22:54

Liekaties mierā - tik gaiša būtne, tik ļoti gaiša, uztur sieviešu procentu domē un tā stila izjūta dabiskā Nu ko vēl varat prasīt no vienas izcilnieces Līvānu ekrāna un ētera zvaigznes, personības!

Atbildēt

Onlains

31.10.2022. 20:37

»

bet jautājums paliek:

kapēc vēlētāji, to visu zinot, tādus savēl


Protams ka vēlētāji ir vainīgi. Vai tad neredzēja un nesaprata, ka ievēl stervočku.

Atbildēt

Āķis

31.10.2022. 20:26

»

Haralds Kalns

Kā tādu eņģeli nemīlēt? Smuks ģīmis esot labs palīgs pakaļai


Domē jau vismaz gadu visu nosaka Kraukle. Priekšsēdētājs tur ir tikai priekš skaistuma.

Atbildēt

Romka

31.10.2022. 19:52

Korado Katani! Tev laikam skauž ka viens otrs var kniebties kā truši. Uzaicini tos abus balodīšus uz svingeru klubu, tiks Tev arī.

Atbildēt

Haralds Kalns

31.10.2022. 19:38

Kā tādu eņģeli nemīlēt? Smuks ģīmis esot labs palīgs pakaļai!

Atbildēt

Dižozols

31.10.2022. 19:35

Esmu saistīts ar Līvānu novada pašvaldību, šīs varas gaiteņi man ir labi pazīstami. Pilnībā piekrītu autora rakstā izklāstītajam. Gaisotne pašvaldības kolektīvā jau pāris gadus nav no tām labākajām. Tas viss sākās tad, kad G.Kraukle kļuva par priekšsēdētāja vietnieci. Vara sabojāja šo blondīni, kura arī pirms tam nebija vērtējama ar plusiņu, tātad ar nulli. Bet vēl lielāks nulle, es teiktu nulle kubā, ir pašvaldības administrācijas vadītājs J.Sniķers. Totāls neprofesionālisms, nav spējīgs noorganizēt administrācijas darbus, liekas ka laiks šajā iestādē ir apstājies.

Atbildēt

Opaps

31.10.2022. 19:17

a kāpēc te jāpiesauc Krievija,kāpēc ukri,līvāniem vai ta LĪB(v)IJAS statuss.Tas pārāk lepni,arī jozefa mākslai daudze jācenšās.Raksti,kā padirsāt stikla fabriķi,māju razošanas kompleksu,dauzko.Bet vaivods malacis,lēja ūdeni,bārstīja makaronus,skanēja putņa troļļi 30 gadus Latvijai.

Atbildēt

Varbūt

31.10.2022. 17:46

uztaisīt kārtīgu revīziju iestādē,pakratīt krāsotās blondīnes kabinetu un mājas,cik tur tā darba?!Ko viņa darbā un kuru mīlēja,nu kā tā var?

Atbildēt

bet jautājums paliek:

31.10.2022. 17:42

kapēc vēlētāji, to visu zinot, tādus savēl?

Atbildēt

No Dīvāniem

31.10.2022. 17:30

Pilnīgs bullshits.Tas taču sen notiek it visur.Kroni visam uzliek Šoigu,Kraukles un kāviņsauca Līvānu “pagastveča”samešana vienā katlā.Pēc labākajiem PSRS propogandonu paraugiem,kad visur jāpiepin klāt bija partijas līnija vai “buržuāziskie nacionālisti”.Dūša pat apskrejās…

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...