Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Derdzis

08.03.2023. 11:07

»

Āķis

Domē jau vismaz gadu visu nosaka Kraukle. Priekšsēdētājs tur ir tikai priekš skaistuma


O, Preiļos arī tāda ute ir ieradusies, riža un tieši tāpat regulē visus kā tīk. Kompetence un sajēga nulle, bet augstprātība pārsit visu.

Atbildēt

Žagata

03.11.2022. 07:20

Pilsētā runā, ka galvenā propagondone ļoti neapmierināta ar rakstu. Tagad domes darbinieki dabū sutas par neko, jo kā tā var būt, ka galvenās propagondones teiktais nav absolūta taisnība.

Atbildēt

+ + +

02.11.2022. 07:59

»

Kovids

HT, atnāc un pastrādā kopā ar G.Kraukli. Tad Tu varēsi labāk novērtēt sejas un galvaskausa daļas kopējo proporciju pret gara harmoniju un kāju izvērsuma platumu. Kādu laiku viņa slēpās aiz vīriešu dzimtas līdera- frontālā traktora vadītāja muguras, tagad viņa to jefiņu pastums malā. Pastum, pastum, ...


...bet, mīļie saullēkta draugi !..pasaules LIETU KĀRTĪBU - //kakls vienmēr grozīs galvu !// - nemainīs Te nekāgi sīkdeputāti....bet. kas gan apdraud Latv. nākotni, tie ir nekatrās dz. politpr. Jo stipri sagroza valsts pastāvēšanu de fakto un de jure.

Atbildēt

Kovids

01.11.2022. 19:44

»

HT

Tiešām? Gara raksturs ir rakstīts sejas un galvaskausa daļu proporcijās. Tas ir izpētes objekts, nevis kāju garums un vidukļa šaurums. Pieejamais attēls atstāj gara harmonijas iespaidu. Gars noteic virzību un tendenci, nevis miesa. Pēc visa spriežot, augums viņai simpātisks un proprcionāls...


HT, atnāc un pastrādā kopā ar G.Kraukli. Tad Tu varēsi labāk novērtēt sejas un galvaskausa daļas kopējo proporciju pret gara harmoniju un kāju izvērsuma platumu. Kādu laiku viņa slēpās aiz vīriešu dzimtas līdera- frontālā traktora vadītāja muguras, tagad viņa to jefiņu pastums malā. Pastum, pastum, pietupies...

Atbildēt

HT

01.11.2022. 13:12

»

Eksperts

Vispār jau fotogrāfijas ir jāpēta, kad persona ir nobildēta visā augumā, no priekšas un pakaļas. Tā augšējā daļa ne vienmēr ir tā labākā. Un tas teiciens - ,,man tagad ir kauns", jau daudzreiz ir dzirdēts no Kraukles mutes, tas jau ir kļuvis par viņas logo


Tiešām? Gara raksturs ir rakstīts sejas un galvaskausa daļu proporcijās. Tas ir izpētes objekts, nevis kāju garums un vidukļa šaurums. Pieejamais attēls atstāj gara harmonijas iespaidu. Gars noteic virzību un tendenci, nevis miesa. Pēc visa spriežot, augums viņai simpātisks un proprcionāls.

Ja viņas teiciens ir par kaunu, tas norāda, ka esmu viņu noraksturojis visai objektīvi. Iespējams, ka tieši viņa ir pati līdere, līdera godu atdodot vīruešu dzimtas pārstāvim.

Atbildēt

NU TĀPĒC ARĪ VĒLĒTĀJI SAVĒL

01.11.2022. 10:41

»

Romka

Korado Katani! Tev laikam skauž ka viens otrs var kniebties kā truši. Uzaicini tos abus balodīšus uz svingeru klubu, tiks Tev arī


...cik ilgi un periodiski pa četrgadēm KOMENTĒTĀJI apnicīgi uzdod vecu jautājumu NABAGA Latvijas ievēlētājiem !!?....bet nekas nav labāks pie rīta tējas KĀ suppervietnes komentāri !...kā gailis uz //čupiņas// {sakām.v.}

Atbildēt

ha-ha

01.11.2022. 09:54

Latvija jau sen ir viena stagnējoša, zem kolaborantu jūga stenoša valsts,kurā,sevišķi pašvaldībās,bez termiņa ierobežojumiem darbojās bijušie okupantu kājlaiži un viņu audzēkņi,jo netika veikta lustrācija,bet notika diametrāli pretējais, kolaborantu godā celšanas process,bet koloborants arī Äfrika paliek kolaborants, ar valsts noziedzniekiem rakstūrīgu dzīves un darbības veidu.

Atbildēt

Eksperts

01.11.2022. 09:01

»

HT

Pēc Kraukles foto izpētes konstatējams, ka viņa ir gudra, veiksmīga un harmoniska persona...


Vispār jau fotogrāfijas ir jāpēta, kad persona ir nobildēta visā augumā, no priekšas un pakaļas. Tā augšējā daļa ne vienmēr ir tā labākā. Un tas teiciens - ,,man tagad ir kauns", jau daudzreiz ir dzirdēts no Kraukles mutes, tas jau ir kļuvis par viņas logo.

Atbildēt

Eduards Lunis

01.11.2022. 08:47

---Nu te Līvānos, vismaz pēc skata smuks meitēns bet Ķegumā visu saVĀS ROKĀS TURĒJA LIĀNA ČORTDARE-NEIZGLĪTOTA AR DRAUSMĪGU AUGSTPRĀTĪBU UN TRULUMU APVELTĪTAPRASTA PĒC IZSKATA BĀBA...

Atbildēt

HT

01.11.2022. 08:34

Pēc Kraukles foto izpētes konstatējams, ka viņa ir gudra, veiksmīga un harmoniska persona.

Raksta autora deformētā rakstura iezīmes atklājas visā paša autora tekstā.

Bet sūdzībnieki prokuratūrai paši sev un savai pašvaldībai ceļ neslavu. Vai tad citu ko darīt nav, ka jāskauž, jāapmelo un jākašķējas?

Neesmu no Līvāniem, bet man tagad ir kauns par tiem.

KNAB un Eiropas prokuratūra tagad plosīsies pa visām pašvaldībām, jo ar 1. janvāri stājas spēkā jaunais Latvijas bankas likums - sekos kratīšanas “uz aizdomu pamata”, kriminālprocesu safabricēšana, ātra lietu nonākšana EL tiesā ar nežēlīgām konfiskācijām.

Atbildēt

Tēvocis Sems

01.11.2022. 06:52

»

...

Nu bet nevar nebalsot,no katra balsotāja taču kaut kas atkarājas


Atkarāties vai nekarāties, var tikai kaut kas biksēs starp kājām. Vēlēšanās ir jābalso par labākajiem kandidātiem, par XXL izmēriem.

Atbildēt

...

01.11.2022. 06:14

»

Onlains

Protams ka vēlētāji ir vainīgi. Vai tad neredzēja un nesaprata, ka ievēl stervočku


Nu bet nevar nebalsot,no katra balsotāja taču kaut kas atkarājas...
Varēja jau ievēlēt kādu citu partiju bet tur tādas pat stervočkas vai lenteņi atradīsies.

Atbildēt

Seļskij glamur

31.10.2022. 22:54

Liekaties mierā - tik gaiša būtne, tik ļoti gaiša, uztur sieviešu procentu domē un tā stila izjūta dabiskā Nu ko vēl varat prasīt no vienas izcilnieces Līvānu ekrāna un ētera zvaigznes, personības!

Atbildēt

Onlains

31.10.2022. 20:37

»

bet jautājums paliek:

kapēc vēlētāji, to visu zinot, tādus savēl


Protams ka vēlētāji ir vainīgi. Vai tad neredzēja un nesaprata, ka ievēl stervočku.

Atbildēt

Āķis

31.10.2022. 20:26

»

Haralds Kalns

Kā tādu eņģeli nemīlēt? Smuks ģīmis esot labs palīgs pakaļai


Domē jau vismaz gadu visu nosaka Kraukle. Priekšsēdētājs tur ir tikai priekš skaistuma.

Atbildēt

Romka

31.10.2022. 19:52

Korado Katani! Tev laikam skauž ka viens otrs var kniebties kā truši. Uzaicini tos abus balodīšus uz svingeru klubu, tiks Tev arī.

Atbildēt

Haralds Kalns

31.10.2022. 19:38

Kā tādu eņģeli nemīlēt? Smuks ģīmis esot labs palīgs pakaļai!

Atbildēt

Dižozols

31.10.2022. 19:35

Esmu saistīts ar Līvānu novada pašvaldību, šīs varas gaiteņi man ir labi pazīstami. Pilnībā piekrītu autora rakstā izklāstītajam. Gaisotne pašvaldības kolektīvā jau pāris gadus nav no tām labākajām. Tas viss sākās tad, kad G.Kraukle kļuva par priekšsēdētāja vietnieci. Vara sabojāja šo blondīni, kura arī pirms tam nebija vērtējama ar plusiņu, tātad ar nulli. Bet vēl lielāks nulle, es teiktu nulle kubā, ir pašvaldības administrācijas vadītājs J.Sniķers. Totāls neprofesionālisms, nav spējīgs noorganizēt administrācijas darbus, liekas ka laiks šajā iestādē ir apstājies.

Atbildēt

Opaps

31.10.2022. 19:17

a kāpēc te jāpiesauc Krievija,kāpēc ukri,līvāniem vai ta LĪB(v)IJAS statuss.Tas pārāk lepni,arī jozefa mākslai daudze jācenšās.Raksti,kā padirsāt stikla fabriķi,māju razošanas kompleksu,dauzko.Bet vaivods malacis,lēja ūdeni,bārstīja makaronus,skanēja putņa troļļi 30 gadus Latvijai.

Atbildēt

Varbūt

31.10.2022. 17:46

uztaisīt kārtīgu revīziju iestādē,pakratīt krāsotās blondīnes kabinetu un mājas,cik tur tā darba?!Ko viņa darbā un kuru mīlēja,nu kā tā var?

Atbildēt

bet jautājums paliek:

31.10.2022. 17:42

kapēc vēlētāji, to visu zinot, tādus savēl?

Atbildēt

No Dīvāniem

31.10.2022. 17:30

Pilnīgs bullshits.Tas taču sen notiek it visur.Kroni visam uzliek Šoigu,Kraukles un kāviņsauca Līvānu “pagastveča”samešana vienā katlā.Pēc labākajiem PSRS propogandonu paraugiem,kad visur jāpiepin klāt bija partijas līnija vai “buržuāziskie nacionālisti”.Dūša pat apskrejās…

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...