Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Derdzis

08.03.2023. 11:07

»

Āķis

Domē jau vismaz gadu visu nosaka Kraukle. Priekšsēdētājs tur ir tikai priekš skaistuma


O, Preiļos arī tāda ute ir ieradusies, riža un tieši tāpat regulē visus kā tīk. Kompetence un sajēga nulle, bet augstprātība pārsit visu.

Atbildēt

Žagata

03.11.2022. 07:20

Pilsētā runā, ka galvenā propagondone ļoti neapmierināta ar rakstu. Tagad domes darbinieki dabū sutas par neko, jo kā tā var būt, ka galvenās propagondones teiktais nav absolūta taisnība.

Atbildēt

+ + +

02.11.2022. 07:59

»

Kovids

HT, atnāc un pastrādā kopā ar G.Kraukli. Tad Tu varēsi labāk novērtēt sejas un galvaskausa daļas kopējo proporciju pret gara harmoniju un kāju izvērsuma platumu. Kādu laiku viņa slēpās aiz vīriešu dzimtas līdera- frontālā traktora vadītāja muguras, tagad viņa to jefiņu pastums malā. Pastum, pastum, ...


...bet, mīļie saullēkta draugi !..pasaules LIETU KĀRTĪBU - //kakls vienmēr grozīs galvu !// - nemainīs Te nekāgi sīkdeputāti....bet. kas gan apdraud Latv. nākotni, tie ir nekatrās dz. politpr. Jo stipri sagroza valsts pastāvēšanu de fakto un de jure.

Atbildēt

Kovids

01.11.2022. 19:44

»

HT

Tiešām? Gara raksturs ir rakstīts sejas un galvaskausa daļu proporcijās. Tas ir izpētes objekts, nevis kāju garums un vidukļa šaurums. Pieejamais attēls atstāj gara harmonijas iespaidu. Gars noteic virzību un tendenci, nevis miesa. Pēc visa spriežot, augums viņai simpātisks un proprcionāls...


HT, atnāc un pastrādā kopā ar G.Kraukli. Tad Tu varēsi labāk novērtēt sejas un galvaskausa daļas kopējo proporciju pret gara harmoniju un kāju izvērsuma platumu. Kādu laiku viņa slēpās aiz vīriešu dzimtas līdera- frontālā traktora vadītāja muguras, tagad viņa to jefiņu pastums malā. Pastum, pastum, pietupies...

Atbildēt

HT

01.11.2022. 13:12

»

Eksperts

Vispār jau fotogrāfijas ir jāpēta, kad persona ir nobildēta visā augumā, no priekšas un pakaļas. Tā augšējā daļa ne vienmēr ir tā labākā. Un tas teiciens - ,,man tagad ir kauns", jau daudzreiz ir dzirdēts no Kraukles mutes, tas jau ir kļuvis par viņas logo


Tiešām? Gara raksturs ir rakstīts sejas un galvaskausa daļu proporcijās. Tas ir izpētes objekts, nevis kāju garums un vidukļa šaurums. Pieejamais attēls atstāj gara harmonijas iespaidu. Gars noteic virzību un tendenci, nevis miesa. Pēc visa spriežot, augums viņai simpātisks un proprcionāls.

Ja viņas teiciens ir par kaunu, tas norāda, ka esmu viņu noraksturojis visai objektīvi. Iespējams, ka tieši viņa ir pati līdere, līdera godu atdodot vīruešu dzimtas pārstāvim.

Atbildēt

NU TĀPĒC ARĪ VĒLĒTĀJI SAVĒL

01.11.2022. 10:41

»

Romka

Korado Katani! Tev laikam skauž ka viens otrs var kniebties kā truši. Uzaicini tos abus balodīšus uz svingeru klubu, tiks Tev arī


...cik ilgi un periodiski pa četrgadēm KOMENTĒTĀJI apnicīgi uzdod vecu jautājumu NABAGA Latvijas ievēlētājiem !!?....bet nekas nav labāks pie rīta tējas KĀ suppervietnes komentāri !...kā gailis uz //čupiņas// {sakām.v.}

Atbildēt

ha-ha

01.11.2022. 09:54

Latvija jau sen ir viena stagnējoša, zem kolaborantu jūga stenoša valsts,kurā,sevišķi pašvaldībās,bez termiņa ierobežojumiem darbojās bijušie okupantu kājlaiži un viņu audzēkņi,jo netika veikta lustrācija,bet notika diametrāli pretējais, kolaborantu godā celšanas process,bet koloborants arī Äfrika paliek kolaborants, ar valsts noziedzniekiem rakstūrīgu dzīves un darbības veidu.

Atbildēt

Eksperts

01.11.2022. 09:01

»

HT

Pēc Kraukles foto izpētes konstatējams, ka viņa ir gudra, veiksmīga un harmoniska persona...


Vispār jau fotogrāfijas ir jāpēta, kad persona ir nobildēta visā augumā, no priekšas un pakaļas. Tā augšējā daļa ne vienmēr ir tā labākā. Un tas teiciens - ,,man tagad ir kauns", jau daudzreiz ir dzirdēts no Kraukles mutes, tas jau ir kļuvis par viņas logo.

Atbildēt

Eduards Lunis

01.11.2022. 08:47

---Nu te Līvānos, vismaz pēc skata smuks meitēns bet Ķegumā visu saVĀS ROKĀS TURĒJA LIĀNA ČORTDARE-NEIZGLĪTOTA AR DRAUSMĪGU AUGSTPRĀTĪBU UN TRULUMU APVELTĪTAPRASTA PĒC IZSKATA BĀBA...

Atbildēt

HT

01.11.2022. 08:34

Pēc Kraukles foto izpētes konstatējams, ka viņa ir gudra, veiksmīga un harmoniska persona.

Raksta autora deformētā rakstura iezīmes atklājas visā paša autora tekstā.

Bet sūdzībnieki prokuratūrai paši sev un savai pašvaldībai ceļ neslavu. Vai tad citu ko darīt nav, ka jāskauž, jāapmelo un jākašķējas?

Neesmu no Līvāniem, bet man tagad ir kauns par tiem.

KNAB un Eiropas prokuratūra tagad plosīsies pa visām pašvaldībām, jo ar 1. janvāri stājas spēkā jaunais Latvijas bankas likums - sekos kratīšanas “uz aizdomu pamata”, kriminālprocesu safabricēšana, ātra lietu nonākšana EL tiesā ar nežēlīgām konfiskācijām.

Atbildēt

Tēvocis Sems

01.11.2022. 06:52

»

...

Nu bet nevar nebalsot,no katra balsotāja taču kaut kas atkarājas


Atkarāties vai nekarāties, var tikai kaut kas biksēs starp kājām. Vēlēšanās ir jābalso par labākajiem kandidātiem, par XXL izmēriem.

Atbildēt

...

01.11.2022. 06:14

»

Onlains

Protams ka vēlētāji ir vainīgi. Vai tad neredzēja un nesaprata, ka ievēl stervočku


Nu bet nevar nebalsot,no katra balsotāja taču kaut kas atkarājas...
Varēja jau ievēlēt kādu citu partiju bet tur tādas pat stervočkas vai lenteņi atradīsies.

Atbildēt

Seļskij glamur

31.10.2022. 22:54

Liekaties mierā - tik gaiša būtne, tik ļoti gaiša, uztur sieviešu procentu domē un tā stila izjūta dabiskā Nu ko vēl varat prasīt no vienas izcilnieces Līvānu ekrāna un ētera zvaigznes, personības!

Atbildēt

Onlains

31.10.2022. 20:37

»

bet jautājums paliek:

kapēc vēlētāji, to visu zinot, tādus savēl


Protams ka vēlētāji ir vainīgi. Vai tad neredzēja un nesaprata, ka ievēl stervočku.

Atbildēt

Āķis

31.10.2022. 20:26

»

Haralds Kalns

Kā tādu eņģeli nemīlēt? Smuks ģīmis esot labs palīgs pakaļai


Domē jau vismaz gadu visu nosaka Kraukle. Priekšsēdētājs tur ir tikai priekš skaistuma.

Atbildēt

Romka

31.10.2022. 19:52

Korado Katani! Tev laikam skauž ka viens otrs var kniebties kā truši. Uzaicini tos abus balodīšus uz svingeru klubu, tiks Tev arī.

Atbildēt

Haralds Kalns

31.10.2022. 19:38

Kā tādu eņģeli nemīlēt? Smuks ģīmis esot labs palīgs pakaļai!

Atbildēt

Dižozols

31.10.2022. 19:35

Esmu saistīts ar Līvānu novada pašvaldību, šīs varas gaiteņi man ir labi pazīstami. Pilnībā piekrītu autora rakstā izklāstītajam. Gaisotne pašvaldības kolektīvā jau pāris gadus nav no tām labākajām. Tas viss sākās tad, kad G.Kraukle kļuva par priekšsēdētāja vietnieci. Vara sabojāja šo blondīni, kura arī pirms tam nebija vērtējama ar plusiņu, tātad ar nulli. Bet vēl lielāks nulle, es teiktu nulle kubā, ir pašvaldības administrācijas vadītājs J.Sniķers. Totāls neprofesionālisms, nav spējīgs noorganizēt administrācijas darbus, liekas ka laiks šajā iestādē ir apstājies.

Atbildēt

Opaps

31.10.2022. 19:17

a kāpēc te jāpiesauc Krievija,kāpēc ukri,līvāniem vai ta LĪB(v)IJAS statuss.Tas pārāk lepni,arī jozefa mākslai daudze jācenšās.Raksti,kā padirsāt stikla fabriķi,māju razošanas kompleksu,dauzko.Bet vaivods malacis,lēja ūdeni,bārstīja makaronus,skanēja putņa troļļi 30 gadus Latvijai.

Atbildēt

Varbūt

31.10.2022. 17:46

uztaisīt kārtīgu revīziju iestādē,pakratīt krāsotās blondīnes kabinetu un mājas,cik tur tā darba?!Ko viņa darbā un kuru mīlēja,nu kā tā var?

Atbildēt

bet jautājums paliek:

31.10.2022. 17:42

kapēc vēlētāji, to visu zinot, tādus savēl?

Atbildēt

No Dīvāniem

31.10.2022. 17:30

Pilnīgs bullshits.Tas taču sen notiek it visur.Kroni visam uzliek Šoigu,Kraukles un kāviņsauca Līvānu “pagastveča”samešana vienā katlā.Pēc labākajiem PSRS propogandonu paraugiem,kad visur jāpiepin klāt bija partijas līnija vai “buržuāziskie nacionālisti”.Dūša pat apskrejās…

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...