Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valentina

23.03.2020. 13:28

»

Iz Bībeles

Bībelē teikts, ka pasauli pārņems dzeltenās briesmas. Piepildījies- Ķīnas vīruss pārņem pasauli


MANA VECVECMAMINA TEICA,pasaule ies boja,kad pa ielam staigas pliki,aprakstiti cilveki,vini paliks ar vilka zobiem un suna acim.Pasaule valdis dzeltena rase,kura parnems visu pasauli
Sim sakamamm ir vairak ka 150 gadu.

Atbildēt

Isaulīte

20.03.2020. 10:04

Protams ka tas vīruss ir uzražots mākslīgi.kaut kā to cilvēku skaitu jāsamazina.

Atbildēt

??????

15.03.2020. 11:56

Žēl ka aizkrauklē ir konoravīruss

Atbildēt

Pensionāre

14.03.2020. 11:32

Ja ir karš tad kāpēc cilvēki nestaigā kaut ar peldēšanas brillēm uz acīm? Kāpēc veikalos vispār jāņem tie netīrie grozi? Vai nevar ielikt maisiņā? Kāpēc nav padoma kā uzšūt sejas maskas? Kāpēc neizolē slimos, bet rāda TV tukšas gultas? Kāpēc nevar dezinficēt rokas ar salicikspirta šķīdumu? Kur padomi?

Atbildēt

Sss

13.03.2020. 08:22

»

ES

kARIŅŠ NAV IDIOTS VIŅŠ IR NEKAUNĪGS UN RŪDĪTS BLĒDIS, KAS MELOS ACĪS SKATĪDAMIES, KAS NEPILDĪS NEVIENU SAVU SOLĪJUMU, UN BŪS GATAVS IZNĪCINĀT VISUS, KAS STĀVĒS CEĻĀ VIŅA NETĪRAJIEM NODOMIEM


Vai tiešām kauns un paša gods jau apēsts? Jūs tak neesat Kariņa mazā pirkstiņa vērti, jo tad jau būtu paši sēdējuši šai krēslā.

Atbildēt

Silvija"

13.03.2020. 08:07

"Covid-19" nav gripa, tas ir KARŠ!

Atbildēt

cyrils

13.03.2020. 06:38

cyrils paliek katru brīdi dzeltenāks.......

Atbildēt

horrora Vīrus

12.03.2020. 22:42

Ar cik lielu degsmi masu mediji ,,biedē,, sabiedrību par jauno Covid2019 vīrusu it kā pasaules gals būtu iestājies, žēl, ka neizglītotība un panika rada sekotājus...

Tā vietā, lai pateiktu, kas ir jādara un kas nav jādara, ceļ trauksmi masu prātos.

Saslims ārstēsim, ir riska grupas, kurām jāuzmanās, kas slimi izturās atbildīgi pret sevi un apkārtējo veselību.

EFEKTĪGS KONTROLES MEHĀNISMS BŪTU PUBLISKOT SASLIMUŠO MĀJAS KARANTĪNĀ ESOŠO VĀRDUS UN ADRESES, TAS ĻAUTU APKĀRTĒJIEM SEKOT LĪDZI VAI TIEK IEVĒROTA ,,MĀJAS,, KARANTĪNA UN ,,NEVAZĀJAS,, APKĀRT PA PASAULI...

Atbildēt

saimnieki pasi sava zeme !

12.03.2020. 21:46

pietiek sorositu delfos uzrakstit ,ka Krievija ir 100x mazak inficetu cilveku ar korona virusu ka,,brivaja latvija,,ka jus mumentali nobannos !tas ir rietumu dermokratiskas brivibas patiesas informacijas pausana un latvijas satversmes 100 punkts.

Atbildēt

Latvis

12.03.2020. 21:31

»

Samurai

Nevajag baidīties nomirt


Vis stulbākais ir nomirt tikai tāpēc, ka, latvieši ir idioti un redziet, vienam otram latvietim bija nopirktas biļetes uz slēpošanas kūrortiem un šausmīgi bija žēl to naudu pazaudēt! Suns viņus rāvis tos pārējos- tuviniekus, kolēģus, kaimiņus, kuri bija kontaktā ar kūrortniekiem un tagad nodod analīzes par 80 EURO gabalā... Galvenais, jau bija pasaulei parādīt, ka latvietis ar savu ģimeni(t.sk.bērniem) brauc , kur grib, jo mēs taču esam varena tauta, kura šķauda virsū kaut kādiem vīrusiem, par kuriem jau tiek 2 mēnešus runāts un brīdināts!"Paldies" Jums, tautieši...Lai pietiek trīs saujas smilšu...

Atbildēt

rokfeller

12.03.2020. 21:18

...nu šauras pierīites tiem Aizkraukles "delovariem "

Atbildēt

Ezis

12.03.2020. 20:47

A ko brinities musu valdiba sen gul stikla kalna ar roza brillem,vai vini kadreiz ir reali paskatijusies zemak par savu kreslu..mums redz nav pandemija nav miruso,ja jau viss butu tik krasni tad jau ieprieks skartas valstis jau sen butu tikusas ar virusu..kur ir problema aizliegt izbraukt,ielidot un celot,nu tak krievu laikos neviens ta neceloja un neizbrauca un visi bij dzivi..
VALDIBA NU UZTAISAM KARANTINU UN AIZSLEDZAM LATVIJU CIET NU KAUT VAI LIDZ APRILI VAI KA CITADI,NU NEPALIKSIM NABAGAKI ,JO KA ZINAMS MUSU BAGATIBA IR MUSU TAUTA....

Atbildēt

vietējais

12.03.2020. 20:41

Ļaujiet lai brauc uz kurieni katrs grib, bet atpakaļ uz Latviju lai visu ceļu nāk kājām, kāmer atnāks būs pilnīgi skaidrs bez jebkādām analīzēm vai ir bijis inficējies vai nē,ja vispār atnāks.

Atbildēt

aha

12.03.2020. 20:37

»

vīruss

tagad jāiepērkas interneta veikalos: barbora.lv un nuko.lv


Koronavīruss ar piegādi mājās!

Atbildēt

barters

12.03.2020. 20:35

vai bija pamats kaut ko citu sagaidīt no šadas pagaidu valdības?

Atbildēt

Valda Bartkeviča

12.03.2020. 20:27

KĀPĒC nesauc šādas personas vārdos,kāpēc tāda pārspīlēta un muļķīga kautrība??Apmaiņai pret viņu noziegumu pret līdzcilvēkiem būtu tikai godīgi saukt lietas īstajos vārdos!!

Atbildēt

Samurai

12.03.2020. 20:20

Nevajag baidīties nomirt.
Vajag baidīties nomirt, pazadējot pašcieņu.

Atbildēt

ha

12.03.2020. 20:18

Bet pie mums visi slimie vazājas apkārt un apdraud pārējos cilvēkus. Seniori - sēdiet mājās! Prasiet, lai sociālā dienesta darbiniece pie durvīm noliek pārtiku.

ŠĶIET TO TE NESAGAIDĪT, jo pat tos laimīgos, kuriem analīžu rezultāti negatīvi, valsts apsveic ar iespaidīgu rēķinu!

NOZIEDZĪGI!

Atbildēt

Cyril

12.03.2020. 20:04

»

Rīdczs Brunerzs

“Kā uzlabot 4. maija VDK valsti...


урод из дурдома

Atbildēt

Rīdczs Brunerzs

12.03.2020. 18:46

“Kā uzlabot 4. maija VDK valsti”

Fragments no grāmatas.

“Vai tik nav tā, ka velns nav tik melns kā to mālējam, bet ir vienkāršas likumsakarības (tīri cilvēciskas iežēlināšas faktorā), uz kuru tiek balstīta visa iznīcinošā sistēma.

Kontrolējot valsts naudas maku un galvenās finanšu plūsmas, reizē arī tiek kontrolēti apgrozāmie līdzekļi, kas kā likums nedrīkst nonākt Latvijas patriotu makos, jo tad tie var kļūt turīgi un bīstami sistēmai. Čekisti-komunisti vienkārši sagrāba visus stratēģiskos “atslēgas” punktus, ar viltu, ar meliem, ar draudiem, ar kompromatiem un iebaidīšanu, bet mums rodas iespaids, ka ienaidnieku ir ļoti daudz.

Kad sistēma iedarbināta, tā strādā pati par sevi un tie, kas pie turības tikuši bez piepūles, nekad nesamazinās nodevu slogu bezcerībā atstātajam vairākumam, bet izdomās demagoģiskus aizbildinājumus un sarežģītu pabalstu/atlaižu sistēmu, lai nodokļu slogu mazinātu tikai sev un sev līdzīgiem, vai savai nākotnei, un tā tas turpinās gadu desmitiem.

Tāpēc nedomāju, ka tādu „atslēgas biedru“ būtu sevišķi daudz, kaut vai spriežot pēc tā nožēlojami šaurā loka, kurus „drīkst“ intervēt tiešajā ēterā.

Tomēr visu sarežģī politisko šovu apstulbinātas jaunavas un jaunuļi, kas asiņaino spēli uztvēruši nopietni un kuriem nav ne mazākās nojēgas par valsts būtību un valsts funkcijām vispār. Lai neapvainojās tās jaunās „augstdzimušās lēdijas“ un „krietnie džentelmeņi“ varas gaiteņos, bet ne velti jūs tur esat iestellēti un jums “iestellēts”. Joprojām štellēs tiek izmantota tā pati vecā taktika kā 90tajos, kad no valsts uzņēmumiem un iestādēm tika atlaisti praktiski visi virs četrdesmit, kuriem bija darba pieredze un pozitīvs nākotnes redzējums, bet viņu vietā iecelti jaunie ambiciozie bez pieredzes, ar kuriem varēja manipulēt un iestāstīt visādus brīnumus kā arī tieksme nopelnīt tiem bija daudz augstāka par nozares saglabāšanu ilgtermiņā.

Visuzskatāmāk tas notika mežu nozarē, kur, muldot par ekonomisko neizdevīgumu, mākslīgi iznīdēja mežu apsaimniekošanas uzņēmumus. Uz štatu samazināšanas rēķina atlaida lielu skaitu mežsargus, tad atbrīvojās no gados vecajiem un pieredzējušajiem, bet kāds “vājprāts” mežos sākās tālāk, mēs visi esam krietnie liecinieki. Līdzīga shēma nostrādāja arī pārējos uzņēmumos, bet kā izdošanās garants bija atstātā kolonistu orda, lai jebkurā brīdī varētu izspēlēt nacionālo kārti vai nepieciešamības gadījumos gūtu atbalstu klaji pretvalstiskien lēmumiem, kam normāls latvietis nekad nepiekristu.

Vēl nesen izskanēja doma, ka vēlēšanu tiesības (vismaz pašvaldībās) vajadzētu dot no sešpadsmit gadu vecuma, tas tikai norāda, ka sistēma sāka buksēt un ideja ir piesaistīt lielāku skaitu “zaļoksnēju nezinīšu”, kurus tad varētu iekārdināt ar kārtējām „stikla krellēm“.”

Atbildēt

Diana

12.03.2020. 18:36

Kura skola? Aizkraukle tris skolas neskaitot prof un vakareni...

Atbildēt

Juris

12.03.2020. 17:57

»

SILVIJA

ATTOPIETIES! KO mēs gaidām vēl,,kad būs pirmie mirušie


Ko mainīs aizslēgta skola? Ja vecāki ir idioti,tad aislēgta skola nedos rezultātus.

Atbildēt

Johaidi

12.03.2020. 17:52

»

voila

laba ziņa, Ķīnā vīrusa epidēmijas izplatība esot apturēta un daļēji atjaunots tūrisms


Tapec ka Ķīnā ilgi nediskutē bet vienkārši visus kas neievēro nošauj... un ir kārtībā. Tur arī sabruka veikals tikai tiesā bija savādāki spriedumi nekā pie mums...

Atbildēt

Aldis Ķeviņš

12.03.2020. 17:21

»

Udo Ulbergs

Pašlaik lielākais bieds ir nevis koronavīruss (epidēmija, pandēmija), bet gan cilvēces psihiskais stāvoklis. Un tāds apgalvojums nebūt nav fantasmagorija – murgu vīzija, ieskats, kas veidojies slimīgā iztēlē. Tas viss, kas notiek ap koronavīrusu, apliecina, cik liela apdraudētība ir pārņēmusi visu cilvēci...


Jebkurš stress, jebkuras bailes no kaut kā nezināma ir kaitīgas veselībai.

Pats galvenais aizsardzības līdzeklis visām problēmām ir Miers.
Ja citādi nav iespējams iegūt līdzsvaru, tad aktīvas mūzikas pavadībā Dejojiet līdz sviedriem. Nav jādejo pārī. Dejojiet viens! Aizveriet acis un ļaujaties mūzikai! Atbrīvojaties, izvibrējat savu ķermeni, kaifojiet!
Tā Jūs stiprināsiet savu Imunitāti!Atbildēt

eirolatvijas aita

12.03.2020. 16:36

Kaut nobeigtos visi tie pasaules klīdēji!

Atbildēt

12.03.2020. 16:12

Te nepietiek ar to, kuram labākas caursišanas spējas un lielāka nekaunība. Te nepieciešams loģiskais saprāts, viedums un prasme organizēt un vadīt. Iedomājieties, kas notiks, ja tiešām būs reāls drauds, piemēram, pie Austrumu robežas. Lūk arī visa loģika - nevis rosinām un aicinām, bet paziņojam, ko reāli darām, ko nedrīkst darīt.

Atbildēt

SILVIJA

12.03.2020. 15:59

ATTOPIETIES! KO mēs gaidām vēl,,kad būs pirmie mirušie.
Iesaku slēdzam skolas un pirmskolas iestādes.!!
Man bērnu dzīvība ir svarīgāka!!!

Atbildēt

idioti

12.03.2020. 15:30

precīzi

Atbildēt

Pietiekam - Kad labā roka nezina, ko kreisā dara

12.03.2020. 14:55

Kamēr Izglītības un zinātnes ministrija domā, kā noģērbt plikas Latvijas Republikas valsts augstskolas, velta milzīgu resursu vienas augstskolas rektora mobingam, mēģina atkauties no LIZDAs uzstājību algas jautājumā, izrādās, bērni palikuši novārtā. Protams, protams, savilktu pieri un liekulīgās rūpēs pārgrieztu seju ir izrādīta interese par jautājumu rīcībai COVID-19 izplatības apkarošanai izglītības iestādēs, izsakot pilnīgi absurdas un praksē neīstenojamas lietas, kā, piemēram, mācības tiešsaistē (interesenti var pamēģināt noturēt vienlaicīgi SKYPE sesiju vairāk kā 5 cilvēkiem - vēlu veiksmi!), neesot valsts veidotai un apmaksātai platformai, atbilstošiem risinājumiem un pieredzei, esot noraidījušai vairāku gadu garumā ideju vien par skolēnu apgādāšanu ar valsts finansētām viedierīcēm un internetu; centralizētos eksāmenus tiešsaistē ārpus izglītības iestādēm (varu tik iedomāties, cik pieaugs "brīvprātīgo izpalīdzētāju" pieprasījums un atalgojums); interneta "ķeršanu" bibliotēkās (varētu padomāt, ka bibliotēkās ir mazāka iespēja "aplipt").

Klāt stāv Guntars Catlaks (VISC priekšnieks) un māj ar galvu! Laikam jau doktora grāds vēstures zinātnē nenodrošina spēju vadīt valsts pārvaldes iestādi un veikt vienkāršus loģikas vingrinājumus, citādi taču viņš nebūtu ļāvis VISC mājaslapā ietvert aicinājumu olimpiāžu laureātiem vienoties kopīgos COVID-19 "ķeršanas" pasākumos Latvijas Universitātes telpās. Tāpat VISC taču būtu kas jādara, lai apturētu olimpiāžu rīkošanas norisi. Šodien (12. martā) sākas matemātikas valsts olimpiāde.

Citēšu lapas sākumu tekstu, ja nu tomēr to izdzēš:

https://visc.gov.lv/vispizglitiba/olimpiades/info.shtml
"11.03.2020. S.Birule.
Olimpiāžu laureātu apbalvošana

Filozofijas valsts 6.olimpiādes, Ekonomikas valsts 21.olimpiādes un Vēstures valsts 26.olimpiādes laureātu apbalvošana notiks 2020.gada 24.martā plkst.10.30 Latvijas Univeritātes Lielajā aulā, kas atrodas Latvijas Universitātes galvenajā ēkā, Rīgā, Raiņa bulvārī 19.
Angļu valodas valsts 49.olimpiādes, Franču valodas valsts 50.olimpiādes un Vācu valodas valsts 50.olimpiādes laureātu apbalvošana notiks 2020.gada 25.martā plkst.10.30 Latvijas Univeritātes Lielajā aulā, kas atrodas Latvijas Universitātes galvenajā ēkā, Rīgā, Raiņa bulvārī 19.
Latviešu valodas valsts 46.olimpiādes laureātu apbalvošana notiks 2020.gada 6.aprīlī Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātē, Rīgā, Visvalža ielā 4a 401.telpā, plkst.11:00.
Uz apbalvošanas pasākumiem aicināti arī laureātu (I,II,III pakāpju ieguvušo skolēnu) pedagogi..
27.02.2020. S.Birule.
Matemātikas valsts olimpiādes uzaicināto dalībnieku saraksts

Matemātikas valsts 70. olimpiāde notiks 2020.gada 12.-13.martā LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē, Jelgavas ielā 3. Olimpiādes atklāšana plkst.10.30 auditorijā ALFA. Atgādinām, ka saskaņā ar 2012.gada 5.jūnija Ministru kabineta noteikumu Nr.384 "Mācību priekšmetu olimpiāžu organizēšanas noteikumi" 25.punktu olimpiādes dalībnieks pirms olimpiādes uzrāda olimpiādes vadītājam personu apliecinošu dokumentu. Olimpiāde tiek organizēta ESF projekta “Nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu īstenošana izglītojamo talantu attīstībai” ietvaros, projekta numurs 8.3.2.1/16/I/002.
>> Uzaicināto saraksts"

Atbildēt

nav gan

12.03.2020. 14:52

»

VID idioti

ir isūtījuši savā EDS ziņojumu par šo vīrusu visiem (!) lietotājiem. Kāda velna pēc


Pats tāds esi.Nu pasaki,kā vēl veikt mass mailing?

Atbildēt

Iz Bībeles

12.03.2020. 14:33

Bībelē teikts, ka pasauli pārņems dzeltenās briesmas. Piepildījies- Ķīnas vīruss pārņem pasauli.

Atbildēt

optimists Udo Pļurktbergs

12.03.2020. 14:31

Izglītoti cilvēki jau sen zina, ka stulbi optimisti ir ļoti kaitīgi cilvēcei. Optimisms ir kaitīgāks par koronovīrusu.

Atbildēt

Doktors>>> VM

12.03.2020. 14:30

»

VM

Pēc šī raksta un komentāriem jāsecina ,ka arī garīgas slimības ir infekciozas


Laikam ar tā garīgajām slimībām esi slimojis jeb slimojusi, ja tik labi orientējies...

Atbildēt

pašizolācija un stulbums

12.03.2020. 14:27

Tikai Kariņš var izdomāt ieviest "pašizolāciju".TikAi Kariņš var izdomāt par 80 EUR veikt analīzes tiem, kam ir šaubas par veselību, tikai Kariņš var izdomāt cilvēkus bez simptomiem sūtīt uz Gulbje laboratoriju. Tieši tādēļ Latvijas ekonomiskās sekas būs smagākas, nekā ja Kariņš būtu ieviesis reālus pasākumus vīrusa pakarošanai.. Ja vienreiz šo perdeli, noziedznieku ar izvalbītajām acīm nenovāks no politiskās skatuves un valdības - bēda Latvijai. Tieši Kariņa un Vienotības dēļ Latvijā būs tik saslimušo, cik būs, būs tik daudz darbu zaudējušo un biznasa bankrotu, jo ja mums būtu premjers ar smadzenēm, tad nebūtu nekādas pašizolēšanās bet attiecīgi orgāni izolētu ar varu visus tos stulbos arhitektus (cerams, ka uzzināsim šo idiotu vārdus, tāpat kā Koškinas kundzei - stulbuma kalngalam) un robežas tiktu slēgtas. Absolūti stulbs valdības vadītājs un ministri! No Kariņa tek stulbuma esence! Viņam nekavējoties jāatkāpjas kopā ar visu valdību!

Atbildēt

ES

12.03.2020. 14:17

»

Kariņš ir idiots

To, ka Kariņš ir idiots, tāpat visi zina. Tomēr vislabāk idioti atklājas krīzes laikos


kARIŅŠ NAV IDIOTS VIŅŠ IR NEKAUNĪGS UN RŪDĪTS BLĒDIS, KAS MELOS ACĪS SKATĪDAMIES, KAS NEPILDĪS NEVIENU SAVU SOLĪJUMU, UN BŪS GATAVS IZNĪCINĀT VISUS, KAS STĀVĒS CEĻĀ VIŅA NETĪRAJIEM NODOMIEM.

Atbildēt

Lamata

12.03.2020. 13:40

»

voila

laba ziņa, Ķīnā vīrusa epidēmijas izplatība esot apturēta un daļēji atjaunots tūrisms


Par ķīniešu organizētību nav nekāds pārsteigums. Tāpēc koronavīrusa izplatība ĶTR jau tuvākajā laikā būs beigusies. ASV un Eiropa mēnešiem ilgi vēl diskutēs. Un to iedzīvotāji pilnībā pakļausies savām iegribām, rēķinoties vienīgi ar tām.

Atbildēt

Udo Ulbergs

12.03.2020. 13:27

Pašlaik lielākais bieds ir nevis koronavīruss (epidēmija, pandēmija), bet gan cilvēces psihiskais stāvoklis. Un tāds apgalvojums nebūt nav fantasmagorija – murgu vīzija, ieskats, kas veidojies slimīgā iztēlē. Tas viss, kas notiek ap koronavīrusu, apliecina, cik liela apdraudētība ir pārņēmusi visu cilvēci. 2020.gads noteikti ir sākums kaut kam visaptveroši briesmīgam, ko neviens nevar apturēt. Ir zaudēta kontrole pār cilvēci. Pasaules valdošās struktūras ir zaudējušas kontroli. Faktiski pašas valdošās struktūras ir pārņēmis psihiskais sabrukums – paškontroles zaudēšana. Biedēt savas valsts iedzīvotājus ar to, ka 70% no viņiem saslims ar koronavīrusu, var vienīgi kanclers, kurš pats nav īsti psihiski vesels. Panikas sākums nav “tautā”, bet gan valdošajās politiskajās aprindās – varas elitē. Valdību vīri un valdību sievas nepārtraukti mētājas ar pretrunīgiem izteikumiem, katru stundu sakot kaut ko jaunu, kas noliedz iepriekš teikto vai ir tikpat nesakarīgs kā līdz šim teiktais. Taču pats galvenais ir cilvēces psihiskais stāvoklis – planetāri masveidīgās histērijas garīgais potenciāls, panikas veicināšanas neierobežotība, nekaunēšanās par padošanos psihozes uzkurinātājiem, nespēja un nevēlēšanās balstīties uz veselo saprātu. Cilvēces psihiskais stāvoklis ir tāds, ka var tikt pieļauts un atbalstīts atomkarš, nacisma atdzimšana, piedots Hitleram, noliegts holokausts u.tml. Nekad vēl cilvēce nebija tik pamatīgi pakļauta totālai manipulācijai, un nekad vēl cilvēce nebija tik pieļāvīga, sastopoties ar refleksīvo vadīšanu. Ja agrāk samērā viegli bija ideoloģiski apdullināt atsevišķas tautas, tad tagad tiek ideoloģiski apdullināta visa cilvēce un visi tās sociālie strati. Apdullināšanas rezultāts ir vienāds gan intelektuāli apdāvinātākajā slānī, gan pelēko zvirbuļu masās. Tāds rezultāts ir iespējams vienīgi psihiski apdraudētā kontingentā, un tāds kontingents biedē vairāk nekā jebkura epidēmija vai jebkura pandēmija.

Atbildēt

Uldis

12.03.2020. 13:08

»

beidzot kritīs valdība

Koronovīrus beidzot uzskatāmi parādīs valdības nekompetenci un noziedzīgo bezdarbību. Stulbais Kariņš iedomājies, ka pandēmiju uzvarēs nepārtraukti vāvuļojot preses konferencēs...


Man gribas domāt, ka tā nav vienkārši nekompetence, bet gan kognitīvā disonance, kad realitāte nonāk pretrunā ar ticību. Šajā gadījumā ticību globālismam, multikulturālismam, "atvērtajai sabiedrībai" (Viņķele Soross), "Eiropas vērtībām", u.c. muļķībām. Kariņš taču arī ir pasaules pilsonis? Un prezidents tā pat. Varu viņus saprast - viņi ir apjukuši redzot ka viņu vērtību sistēmai ir tik graujošas sekas rietumos, ko viņi ņem par vislabāko piemēru. Lūgsimies par viņiem, lai viņi ātrāk saprot lietas nopietnību un pārvērtē savu vērtību sistēmu.

Atbildēt

sociālā (paš)izolācija

12.03.2020. 13:01

Mēs tik gudri paši,ka bez rungas nevaram.Kad mūs piespiedīs,tad atradīsim dučiem veidu kā pārkāpt un izvairīties.Nāves eskadronus ielās kā Uhaņā!

Atbildēt

VID idioti

12.03.2020. 12:59

ir isūtījuši savā EDS ziņojumu par šo vīrusu visiem (!) lietotājiem. Kāda velna pēc?!
Vai tas ir VID kompetence? 100% nav!

Atbildēt

P.

12.03.2020. 12:54

Es vislaik domāju, ka tie ir teletūbiji, bet izrādās, ka pokemoni... :)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...