Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valentina

23.03.2020. 13:28

»

Iz Bībeles

Bībelē teikts, ka pasauli pārņems dzeltenās briesmas. Piepildījies- Ķīnas vīruss pārņem pasauli


MANA VECVECMAMINA TEICA,pasaule ies boja,kad pa ielam staigas pliki,aprakstiti cilveki,vini paliks ar vilka zobiem un suna acim.Pasaule valdis dzeltena rase,kura parnems visu pasauli
Sim sakamamm ir vairak ka 150 gadu.

Atbildēt

Isaulīte

20.03.2020. 10:04

Protams ka tas vīruss ir uzražots mākslīgi.kaut kā to cilvēku skaitu jāsamazina.

Atbildēt

??????

15.03.2020. 11:56

Žēl ka aizkrauklē ir konoravīruss

Atbildēt

Pensionāre

14.03.2020. 11:32

Ja ir karš tad kāpēc cilvēki nestaigā kaut ar peldēšanas brillēm uz acīm? Kāpēc veikalos vispār jāņem tie netīrie grozi? Vai nevar ielikt maisiņā? Kāpēc nav padoma kā uzšūt sejas maskas? Kāpēc neizolē slimos, bet rāda TV tukšas gultas? Kāpēc nevar dezinficēt rokas ar salicikspirta šķīdumu? Kur padomi?

Atbildēt

Sss

13.03.2020. 08:22

»

ES

kARIŅŠ NAV IDIOTS VIŅŠ IR NEKAUNĪGS UN RŪDĪTS BLĒDIS, KAS MELOS ACĪS SKATĪDAMIES, KAS NEPILDĪS NEVIENU SAVU SOLĪJUMU, UN BŪS GATAVS IZNĪCINĀT VISUS, KAS STĀVĒS CEĻĀ VIŅA NETĪRAJIEM NODOMIEM


Vai tiešām kauns un paša gods jau apēsts? Jūs tak neesat Kariņa mazā pirkstiņa vērti, jo tad jau būtu paši sēdējuši šai krēslā.

Atbildēt

Silvija"

13.03.2020. 08:07

"Covid-19" nav gripa, tas ir KARŠ!

Atbildēt

cyrils

13.03.2020. 06:38

cyrils paliek katru brīdi dzeltenāks.......

Atbildēt

horrora Vīrus

12.03.2020. 22:42

Ar cik lielu degsmi masu mediji ,,biedē,, sabiedrību par jauno Covid2019 vīrusu it kā pasaules gals būtu iestājies, žēl, ka neizglītotība un panika rada sekotājus...

Tā vietā, lai pateiktu, kas ir jādara un kas nav jādara, ceļ trauksmi masu prātos.

Saslims ārstēsim, ir riska grupas, kurām jāuzmanās, kas slimi izturās atbildīgi pret sevi un apkārtējo veselību.

EFEKTĪGS KONTROLES MEHĀNISMS BŪTU PUBLISKOT SASLIMUŠO MĀJAS KARANTĪNĀ ESOŠO VĀRDUS UN ADRESES, TAS ĻAUTU APKĀRTĒJIEM SEKOT LĪDZI VAI TIEK IEVĒROTA ,,MĀJAS,, KARANTĪNA UN ,,NEVAZĀJAS,, APKĀRT PA PASAULI...

Atbildēt

saimnieki pasi sava zeme !

12.03.2020. 21:46

pietiek sorositu delfos uzrakstit ,ka Krievija ir 100x mazak inficetu cilveku ar korona virusu ka,,brivaja latvija,,ka jus mumentali nobannos !tas ir rietumu dermokratiskas brivibas patiesas informacijas pausana un latvijas satversmes 100 punkts.

Atbildēt

Latvis

12.03.2020. 21:31

»

Samurai

Nevajag baidīties nomirt


Vis stulbākais ir nomirt tikai tāpēc, ka, latvieši ir idioti un redziet, vienam otram latvietim bija nopirktas biļetes uz slēpošanas kūrortiem un šausmīgi bija žēl to naudu pazaudēt! Suns viņus rāvis tos pārējos- tuviniekus, kolēģus, kaimiņus, kuri bija kontaktā ar kūrortniekiem un tagad nodod analīzes par 80 EURO gabalā... Galvenais, jau bija pasaulei parādīt, ka latvietis ar savu ģimeni(t.sk.bērniem) brauc , kur grib, jo mēs taču esam varena tauta, kura šķauda virsū kaut kādiem vīrusiem, par kuriem jau tiek 2 mēnešus runāts un brīdināts!"Paldies" Jums, tautieši...Lai pietiek trīs saujas smilšu...

Atbildēt

rokfeller

12.03.2020. 21:18

...nu šauras pierīites tiem Aizkraukles "delovariem "

Atbildēt

Ezis

12.03.2020. 20:47

A ko brinities musu valdiba sen gul stikla kalna ar roza brillem,vai vini kadreiz ir reali paskatijusies zemak par savu kreslu..mums redz nav pandemija nav miruso,ja jau viss butu tik krasni tad jau ieprieks skartas valstis jau sen butu tikusas ar virusu..kur ir problema aizliegt izbraukt,ielidot un celot,nu tak krievu laikos neviens ta neceloja un neizbrauca un visi bij dzivi..
VALDIBA NU UZTAISAM KARANTINU UN AIZSLEDZAM LATVIJU CIET NU KAUT VAI LIDZ APRILI VAI KA CITADI,NU NEPALIKSIM NABAGAKI ,JO KA ZINAMS MUSU BAGATIBA IR MUSU TAUTA....

Atbildēt

vietējais

12.03.2020. 20:41

Ļaujiet lai brauc uz kurieni katrs grib, bet atpakaļ uz Latviju lai visu ceļu nāk kājām, kāmer atnāks būs pilnīgi skaidrs bez jebkādām analīzēm vai ir bijis inficējies vai nē,ja vispār atnāks.

Atbildēt

aha

12.03.2020. 20:37

»

vīruss

tagad jāiepērkas interneta veikalos: barbora.lv un nuko.lv


Koronavīruss ar piegādi mājās!

Atbildēt

barters

12.03.2020. 20:35

vai bija pamats kaut ko citu sagaidīt no šadas pagaidu valdības?

Atbildēt

Valda Bartkeviča

12.03.2020. 20:27

KĀPĒC nesauc šādas personas vārdos,kāpēc tāda pārspīlēta un muļķīga kautrība??Apmaiņai pret viņu noziegumu pret līdzcilvēkiem būtu tikai godīgi saukt lietas īstajos vārdos!!

Atbildēt

Samurai

12.03.2020. 20:20

Nevajag baidīties nomirt.
Vajag baidīties nomirt, pazadējot pašcieņu.

Atbildēt

ha

12.03.2020. 20:18

Bet pie mums visi slimie vazājas apkārt un apdraud pārējos cilvēkus. Seniori - sēdiet mājās! Prasiet, lai sociālā dienesta darbiniece pie durvīm noliek pārtiku.

ŠĶIET TO TE NESAGAIDĪT, jo pat tos laimīgos, kuriem analīžu rezultāti negatīvi, valsts apsveic ar iespaidīgu rēķinu!

NOZIEDZĪGI!

Atbildēt

Cyril

12.03.2020. 20:04

»

Rīdczs Brunerzs

“Kā uzlabot 4. maija VDK valsti...


урод из дурдома

Atbildēt

Rīdczs Brunerzs

12.03.2020. 18:46

“Kā uzlabot 4. maija VDK valsti”

Fragments no grāmatas.

“Vai tik nav tā, ka velns nav tik melns kā to mālējam, bet ir vienkāršas likumsakarības (tīri cilvēciskas iežēlināšas faktorā), uz kuru tiek balstīta visa iznīcinošā sistēma.

Kontrolējot valsts naudas maku un galvenās finanšu plūsmas, reizē arī tiek kontrolēti apgrozāmie līdzekļi, kas kā likums nedrīkst nonākt Latvijas patriotu makos, jo tad tie var kļūt turīgi un bīstami sistēmai. Čekisti-komunisti vienkārši sagrāba visus stratēģiskos “atslēgas” punktus, ar viltu, ar meliem, ar draudiem, ar kompromatiem un iebaidīšanu, bet mums rodas iespaids, ka ienaidnieku ir ļoti daudz.

Kad sistēma iedarbināta, tā strādā pati par sevi un tie, kas pie turības tikuši bez piepūles, nekad nesamazinās nodevu slogu bezcerībā atstātajam vairākumam, bet izdomās demagoģiskus aizbildinājumus un sarežģītu pabalstu/atlaižu sistēmu, lai nodokļu slogu mazinātu tikai sev un sev līdzīgiem, vai savai nākotnei, un tā tas turpinās gadu desmitiem.

Tāpēc nedomāju, ka tādu „atslēgas biedru“ būtu sevišķi daudz, kaut vai spriežot pēc tā nožēlojami šaurā loka, kurus „drīkst“ intervēt tiešajā ēterā.

Tomēr visu sarežģī politisko šovu apstulbinātas jaunavas un jaunuļi, kas asiņaino spēli uztvēruši nopietni un kuriem nav ne mazākās nojēgas par valsts būtību un valsts funkcijām vispār. Lai neapvainojās tās jaunās „augstdzimušās lēdijas“ un „krietnie džentelmeņi“ varas gaiteņos, bet ne velti jūs tur esat iestellēti un jums “iestellēts”. Joprojām štellēs tiek izmantota tā pati vecā taktika kā 90tajos, kad no valsts uzņēmumiem un iestādēm tika atlaisti praktiski visi virs četrdesmit, kuriem bija darba pieredze un pozitīvs nākotnes redzējums, bet viņu vietā iecelti jaunie ambiciozie bez pieredzes, ar kuriem varēja manipulēt un iestāstīt visādus brīnumus kā arī tieksme nopelnīt tiem bija daudz augstāka par nozares saglabāšanu ilgtermiņā.

Visuzskatāmāk tas notika mežu nozarē, kur, muldot par ekonomisko neizdevīgumu, mākslīgi iznīdēja mežu apsaimniekošanas uzņēmumus. Uz štatu samazināšanas rēķina atlaida lielu skaitu mežsargus, tad atbrīvojās no gados vecajiem un pieredzējušajiem, bet kāds “vājprāts” mežos sākās tālāk, mēs visi esam krietnie liecinieki. Līdzīga shēma nostrādāja arī pārējos uzņēmumos, bet kā izdošanās garants bija atstātā kolonistu orda, lai jebkurā brīdī varētu izspēlēt nacionālo kārti vai nepieciešamības gadījumos gūtu atbalstu klaji pretvalstiskien lēmumiem, kam normāls latvietis nekad nepiekristu.

Vēl nesen izskanēja doma, ka vēlēšanu tiesības (vismaz pašvaldībās) vajadzētu dot no sešpadsmit gadu vecuma, tas tikai norāda, ka sistēma sāka buksēt un ideja ir piesaistīt lielāku skaitu “zaļoksnēju nezinīšu”, kurus tad varētu iekārdināt ar kārtējām „stikla krellēm“.”

Atbildēt

Diana

12.03.2020. 18:36

Kura skola? Aizkraukle tris skolas neskaitot prof un vakareni...

Atbildēt

Juris

12.03.2020. 17:57

»

SILVIJA

ATTOPIETIES! KO mēs gaidām vēl,,kad būs pirmie mirušie


Ko mainīs aizslēgta skola? Ja vecāki ir idioti,tad aislēgta skola nedos rezultātus.

Atbildēt

Johaidi

12.03.2020. 17:52

»

voila

laba ziņa, Ķīnā vīrusa epidēmijas izplatība esot apturēta un daļēji atjaunots tūrisms


Tapec ka Ķīnā ilgi nediskutē bet vienkārši visus kas neievēro nošauj... un ir kārtībā. Tur arī sabruka veikals tikai tiesā bija savādāki spriedumi nekā pie mums...

Atbildēt

Aldis Ķeviņš

12.03.2020. 17:21

»

Udo Ulbergs

Pašlaik lielākais bieds ir nevis koronavīruss (epidēmija, pandēmija), bet gan cilvēces psihiskais stāvoklis. Un tāds apgalvojums nebūt nav fantasmagorija – murgu vīzija, ieskats, kas veidojies slimīgā iztēlē. Tas viss, kas notiek ap koronavīrusu, apliecina, cik liela apdraudētība ir pārņēmusi visu cilvēci...


Jebkurš stress, jebkuras bailes no kaut kā nezināma ir kaitīgas veselībai.

Pats galvenais aizsardzības līdzeklis visām problēmām ir Miers.
Ja citādi nav iespējams iegūt līdzsvaru, tad aktīvas mūzikas pavadībā Dejojiet līdz sviedriem. Nav jādejo pārī. Dejojiet viens! Aizveriet acis un ļaujaties mūzikai! Atbrīvojaties, izvibrējat savu ķermeni, kaifojiet!
Tā Jūs stiprināsiet savu Imunitāti!Atbildēt

eirolatvijas aita

12.03.2020. 16:36

Kaut nobeigtos visi tie pasaules klīdēji!

Atbildēt

12.03.2020. 16:12

Te nepietiek ar to, kuram labākas caursišanas spējas un lielāka nekaunība. Te nepieciešams loģiskais saprāts, viedums un prasme organizēt un vadīt. Iedomājieties, kas notiks, ja tiešām būs reāls drauds, piemēram, pie Austrumu robežas. Lūk arī visa loģika - nevis rosinām un aicinām, bet paziņojam, ko reāli darām, ko nedrīkst darīt.

Atbildēt

SILVIJA

12.03.2020. 15:59

ATTOPIETIES! KO mēs gaidām vēl,,kad būs pirmie mirušie.
Iesaku slēdzam skolas un pirmskolas iestādes.!!
Man bērnu dzīvība ir svarīgāka!!!

Atbildēt

idioti

12.03.2020. 15:30

precīzi

Atbildēt

Pietiekam - Kad labā roka nezina, ko kreisā dara

12.03.2020. 14:55

Kamēr Izglītības un zinātnes ministrija domā, kā noģērbt plikas Latvijas Republikas valsts augstskolas, velta milzīgu resursu vienas augstskolas rektora mobingam, mēģina atkauties no LIZDAs uzstājību algas jautājumā, izrādās, bērni palikuši novārtā. Protams, protams, savilktu pieri un liekulīgās rūpēs pārgrieztu seju ir izrādīta interese par jautājumu rīcībai COVID-19 izplatības apkarošanai izglītības iestādēs, izsakot pilnīgi absurdas un praksē neīstenojamas lietas, kā, piemēram, mācības tiešsaistē (interesenti var pamēģināt noturēt vienlaicīgi SKYPE sesiju vairāk kā 5 cilvēkiem - vēlu veiksmi!), neesot valsts veidotai un apmaksātai platformai, atbilstošiem risinājumiem un pieredzei, esot noraidījušai vairāku gadu garumā ideju vien par skolēnu apgādāšanu ar valsts finansētām viedierīcēm un internetu; centralizētos eksāmenus tiešsaistē ārpus izglītības iestādēm (varu tik iedomāties, cik pieaugs "brīvprātīgo izpalīdzētāju" pieprasījums un atalgojums); interneta "ķeršanu" bibliotēkās (varētu padomāt, ka bibliotēkās ir mazāka iespēja "aplipt").

Klāt stāv Guntars Catlaks (VISC priekšnieks) un māj ar galvu! Laikam jau doktora grāds vēstures zinātnē nenodrošina spēju vadīt valsts pārvaldes iestādi un veikt vienkāršus loģikas vingrinājumus, citādi taču viņš nebūtu ļāvis VISC mājaslapā ietvert aicinājumu olimpiāžu laureātiem vienoties kopīgos COVID-19 "ķeršanas" pasākumos Latvijas Universitātes telpās. Tāpat VISC taču būtu kas jādara, lai apturētu olimpiāžu rīkošanas norisi. Šodien (12. martā) sākas matemātikas valsts olimpiāde.

Citēšu lapas sākumu tekstu, ja nu tomēr to izdzēš:

https://visc.gov.lv/vispizglitiba/olimpiades/info.shtml
"11.03.2020. S.Birule.
Olimpiāžu laureātu apbalvošana

Filozofijas valsts 6.olimpiādes, Ekonomikas valsts 21.olimpiādes un Vēstures valsts 26.olimpiādes laureātu apbalvošana notiks 2020.gada 24.martā plkst.10.30 Latvijas Univeritātes Lielajā aulā, kas atrodas Latvijas Universitātes galvenajā ēkā, Rīgā, Raiņa bulvārī 19.
Angļu valodas valsts 49.olimpiādes, Franču valodas valsts 50.olimpiādes un Vācu valodas valsts 50.olimpiādes laureātu apbalvošana notiks 2020.gada 25.martā plkst.10.30 Latvijas Univeritātes Lielajā aulā, kas atrodas Latvijas Universitātes galvenajā ēkā, Rīgā, Raiņa bulvārī 19.
Latviešu valodas valsts 46.olimpiādes laureātu apbalvošana notiks 2020.gada 6.aprīlī Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātē, Rīgā, Visvalža ielā 4a 401.telpā, plkst.11:00.
Uz apbalvošanas pasākumiem aicināti arī laureātu (I,II,III pakāpju ieguvušo skolēnu) pedagogi..
27.02.2020. S.Birule.
Matemātikas valsts olimpiādes uzaicināto dalībnieku saraksts

Matemātikas valsts 70. olimpiāde notiks 2020.gada 12.-13.martā LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē, Jelgavas ielā 3. Olimpiādes atklāšana plkst.10.30 auditorijā ALFA. Atgādinām, ka saskaņā ar 2012.gada 5.jūnija Ministru kabineta noteikumu Nr.384 "Mācību priekšmetu olimpiāžu organizēšanas noteikumi" 25.punktu olimpiādes dalībnieks pirms olimpiādes uzrāda olimpiādes vadītājam personu apliecinošu dokumentu. Olimpiāde tiek organizēta ESF projekta “Nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu īstenošana izglītojamo talantu attīstībai” ietvaros, projekta numurs 8.3.2.1/16/I/002.
>> Uzaicināto saraksts"

Atbildēt

nav gan

12.03.2020. 14:52

»

VID idioti

ir isūtījuši savā EDS ziņojumu par šo vīrusu visiem (!) lietotājiem. Kāda velna pēc


Pats tāds esi.Nu pasaki,kā vēl veikt mass mailing?

Atbildēt

Iz Bībeles

12.03.2020. 14:33

Bībelē teikts, ka pasauli pārņems dzeltenās briesmas. Piepildījies- Ķīnas vīruss pārņem pasauli.

Atbildēt

optimists Udo Pļurktbergs

12.03.2020. 14:31

Izglītoti cilvēki jau sen zina, ka stulbi optimisti ir ļoti kaitīgi cilvēcei. Optimisms ir kaitīgāks par koronovīrusu.

Atbildēt

Doktors>>> VM

12.03.2020. 14:30

»

VM

Pēc šī raksta un komentāriem jāsecina ,ka arī garīgas slimības ir infekciozas


Laikam ar tā garīgajām slimībām esi slimojis jeb slimojusi, ja tik labi orientējies...

Atbildēt

pašizolācija un stulbums

12.03.2020. 14:27

Tikai Kariņš var izdomāt ieviest "pašizolāciju".TikAi Kariņš var izdomāt par 80 EUR veikt analīzes tiem, kam ir šaubas par veselību, tikai Kariņš var izdomāt cilvēkus bez simptomiem sūtīt uz Gulbje laboratoriju. Tieši tādēļ Latvijas ekonomiskās sekas būs smagākas, nekā ja Kariņš būtu ieviesis reālus pasākumus vīrusa pakarošanai.. Ja vienreiz šo perdeli, noziedznieku ar izvalbītajām acīm nenovāks no politiskās skatuves un valdības - bēda Latvijai. Tieši Kariņa un Vienotības dēļ Latvijā būs tik saslimušo, cik būs, būs tik daudz darbu zaudējušo un biznasa bankrotu, jo ja mums būtu premjers ar smadzenēm, tad nebūtu nekādas pašizolēšanās bet attiecīgi orgāni izolētu ar varu visus tos stulbos arhitektus (cerams, ka uzzināsim šo idiotu vārdus, tāpat kā Koškinas kundzei - stulbuma kalngalam) un robežas tiktu slēgtas. Absolūti stulbs valdības vadītājs un ministri! No Kariņa tek stulbuma esence! Viņam nekavējoties jāatkāpjas kopā ar visu valdību!

Atbildēt

ES

12.03.2020. 14:17

»

Kariņš ir idiots

To, ka Kariņš ir idiots, tāpat visi zina. Tomēr vislabāk idioti atklājas krīzes laikos


kARIŅŠ NAV IDIOTS VIŅŠ IR NEKAUNĪGS UN RŪDĪTS BLĒDIS, KAS MELOS ACĪS SKATĪDAMIES, KAS NEPILDĪS NEVIENU SAVU SOLĪJUMU, UN BŪS GATAVS IZNĪCINĀT VISUS, KAS STĀVĒS CEĻĀ VIŅA NETĪRAJIEM NODOMIEM.

Atbildēt

Lamata

12.03.2020. 13:40

»

voila

laba ziņa, Ķīnā vīrusa epidēmijas izplatība esot apturēta un daļēji atjaunots tūrisms


Par ķīniešu organizētību nav nekāds pārsteigums. Tāpēc koronavīrusa izplatība ĶTR jau tuvākajā laikā būs beigusies. ASV un Eiropa mēnešiem ilgi vēl diskutēs. Un to iedzīvotāji pilnībā pakļausies savām iegribām, rēķinoties vienīgi ar tām.

Atbildēt

Udo Ulbergs

12.03.2020. 13:27

Pašlaik lielākais bieds ir nevis koronavīruss (epidēmija, pandēmija), bet gan cilvēces psihiskais stāvoklis. Un tāds apgalvojums nebūt nav fantasmagorija – murgu vīzija, ieskats, kas veidojies slimīgā iztēlē. Tas viss, kas notiek ap koronavīrusu, apliecina, cik liela apdraudētība ir pārņēmusi visu cilvēci. 2020.gads noteikti ir sākums kaut kam visaptveroši briesmīgam, ko neviens nevar apturēt. Ir zaudēta kontrole pār cilvēci. Pasaules valdošās struktūras ir zaudējušas kontroli. Faktiski pašas valdošās struktūras ir pārņēmis psihiskais sabrukums – paškontroles zaudēšana. Biedēt savas valsts iedzīvotājus ar to, ka 70% no viņiem saslims ar koronavīrusu, var vienīgi kanclers, kurš pats nav īsti psihiski vesels. Panikas sākums nav “tautā”, bet gan valdošajās politiskajās aprindās – varas elitē. Valdību vīri un valdību sievas nepārtraukti mētājas ar pretrunīgiem izteikumiem, katru stundu sakot kaut ko jaunu, kas noliedz iepriekš teikto vai ir tikpat nesakarīgs kā līdz šim teiktais. Taču pats galvenais ir cilvēces psihiskais stāvoklis – planetāri masveidīgās histērijas garīgais potenciāls, panikas veicināšanas neierobežotība, nekaunēšanās par padošanos psihozes uzkurinātājiem, nespēja un nevēlēšanās balstīties uz veselo saprātu. Cilvēces psihiskais stāvoklis ir tāds, ka var tikt pieļauts un atbalstīts atomkarš, nacisma atdzimšana, piedots Hitleram, noliegts holokausts u.tml. Nekad vēl cilvēce nebija tik pamatīgi pakļauta totālai manipulācijai, un nekad vēl cilvēce nebija tik pieļāvīga, sastopoties ar refleksīvo vadīšanu. Ja agrāk samērā viegli bija ideoloģiski apdullināt atsevišķas tautas, tad tagad tiek ideoloģiski apdullināta visa cilvēce un visi tās sociālie strati. Apdullināšanas rezultāts ir vienāds gan intelektuāli apdāvinātākajā slānī, gan pelēko zvirbuļu masās. Tāds rezultāts ir iespējams vienīgi psihiski apdraudētā kontingentā, un tāds kontingents biedē vairāk nekā jebkura epidēmija vai jebkura pandēmija.

Atbildēt

Uldis

12.03.2020. 13:08

»

beidzot kritīs valdība

Koronovīrus beidzot uzskatāmi parādīs valdības nekompetenci un noziedzīgo bezdarbību. Stulbais Kariņš iedomājies, ka pandēmiju uzvarēs nepārtraukti vāvuļojot preses konferencēs...


Man gribas domāt, ka tā nav vienkārši nekompetence, bet gan kognitīvā disonance, kad realitāte nonāk pretrunā ar ticību. Šajā gadījumā ticību globālismam, multikulturālismam, "atvērtajai sabiedrībai" (Viņķele Soross), "Eiropas vērtībām", u.c. muļķībām. Kariņš taču arī ir pasaules pilsonis? Un prezidents tā pat. Varu viņus saprast - viņi ir apjukuši redzot ka viņu vērtību sistēmai ir tik graujošas sekas rietumos, ko viņi ņem par vislabāko piemēru. Lūgsimies par viņiem, lai viņi ātrāk saprot lietas nopietnību un pārvērtē savu vērtību sistēmu.

Atbildēt

sociālā (paš)izolācija

12.03.2020. 13:01

Mēs tik gudri paši,ka bez rungas nevaram.Kad mūs piespiedīs,tad atradīsim dučiem veidu kā pārkāpt un izvairīties.Nāves eskadronus ielās kā Uhaņā!

Atbildēt

VID idioti

12.03.2020. 12:59

ir isūtījuši savā EDS ziņojumu par šo vīrusu visiem (!) lietotājiem. Kāda velna pēc?!
Vai tas ir VID kompetence? 100% nav!

Atbildēt

P.

12.03.2020. 12:54

Es vislaik domāju, ka tie ir teletūbiji, bet izrādās, ka pokemoni... :)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....