Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valentina

23.03.2020. 13:28

»

Iz Bībeles

Bībelē teikts, ka pasauli pārņems dzeltenās briesmas. Piepildījies- Ķīnas vīruss pārņem pasauli


MANA VECVECMAMINA TEICA,pasaule ies boja,kad pa ielam staigas pliki,aprakstiti cilveki,vini paliks ar vilka zobiem un suna acim.Pasaule valdis dzeltena rase,kura parnems visu pasauli
Sim sakamamm ir vairak ka 150 gadu.

Atbildēt

Isaulīte

20.03.2020. 10:04

Protams ka tas vīruss ir uzražots mākslīgi.kaut kā to cilvēku skaitu jāsamazina.

Atbildēt

??????

15.03.2020. 11:56

Žēl ka aizkrauklē ir konoravīruss

Atbildēt

Pensionāre

14.03.2020. 11:32

Ja ir karš tad kāpēc cilvēki nestaigā kaut ar peldēšanas brillēm uz acīm? Kāpēc veikalos vispār jāņem tie netīrie grozi? Vai nevar ielikt maisiņā? Kāpēc nav padoma kā uzšūt sejas maskas? Kāpēc neizolē slimos, bet rāda TV tukšas gultas? Kāpēc nevar dezinficēt rokas ar salicikspirta šķīdumu? Kur padomi?

Atbildēt

Sss

13.03.2020. 08:22

»

ES

kARIŅŠ NAV IDIOTS VIŅŠ IR NEKAUNĪGS UN RŪDĪTS BLĒDIS, KAS MELOS ACĪS SKATĪDAMIES, KAS NEPILDĪS NEVIENU SAVU SOLĪJUMU, UN BŪS GATAVS IZNĪCINĀT VISUS, KAS STĀVĒS CEĻĀ VIŅA NETĪRAJIEM NODOMIEM


Vai tiešām kauns un paša gods jau apēsts? Jūs tak neesat Kariņa mazā pirkstiņa vērti, jo tad jau būtu paši sēdējuši šai krēslā.

Atbildēt

Silvija"

13.03.2020. 08:07

"Covid-19" nav gripa, tas ir KARŠ!

Atbildēt

cyrils

13.03.2020. 06:38

cyrils paliek katru brīdi dzeltenāks.......

Atbildēt

horrora Vīrus

12.03.2020. 22:42

Ar cik lielu degsmi masu mediji ,,biedē,, sabiedrību par jauno Covid2019 vīrusu it kā pasaules gals būtu iestājies, žēl, ka neizglītotība un panika rada sekotājus...

Tā vietā, lai pateiktu, kas ir jādara un kas nav jādara, ceļ trauksmi masu prātos.

Saslims ārstēsim, ir riska grupas, kurām jāuzmanās, kas slimi izturās atbildīgi pret sevi un apkārtējo veselību.

EFEKTĪGS KONTROLES MEHĀNISMS BŪTU PUBLISKOT SASLIMUŠO MĀJAS KARANTĪNĀ ESOŠO VĀRDUS UN ADRESES, TAS ĻAUTU APKĀRTĒJIEM SEKOT LĪDZI VAI TIEK IEVĒROTA ,,MĀJAS,, KARANTĪNA UN ,,NEVAZĀJAS,, APKĀRT PA PASAULI...

Atbildēt

saimnieki pasi sava zeme !

12.03.2020. 21:46

pietiek sorositu delfos uzrakstit ,ka Krievija ir 100x mazak inficetu cilveku ar korona virusu ka,,brivaja latvija,,ka jus mumentali nobannos !tas ir rietumu dermokratiskas brivibas patiesas informacijas pausana un latvijas satversmes 100 punkts.

Atbildēt

Latvis

12.03.2020. 21:31

»

Samurai

Nevajag baidīties nomirt


Vis stulbākais ir nomirt tikai tāpēc, ka, latvieši ir idioti un redziet, vienam otram latvietim bija nopirktas biļetes uz slēpošanas kūrortiem un šausmīgi bija žēl to naudu pazaudēt! Suns viņus rāvis tos pārējos- tuviniekus, kolēģus, kaimiņus, kuri bija kontaktā ar kūrortniekiem un tagad nodod analīzes par 80 EURO gabalā... Galvenais, jau bija pasaulei parādīt, ka latvietis ar savu ģimeni(t.sk.bērniem) brauc , kur grib, jo mēs taču esam varena tauta, kura šķauda virsū kaut kādiem vīrusiem, par kuriem jau tiek 2 mēnešus runāts un brīdināts!"Paldies" Jums, tautieši...Lai pietiek trīs saujas smilšu...

Atbildēt

rokfeller

12.03.2020. 21:18

...nu šauras pierīites tiem Aizkraukles "delovariem "

Atbildēt

Ezis

12.03.2020. 20:47

A ko brinities musu valdiba sen gul stikla kalna ar roza brillem,vai vini kadreiz ir reali paskatijusies zemak par savu kreslu..mums redz nav pandemija nav miruso,ja jau viss butu tik krasni tad jau ieprieks skartas valstis jau sen butu tikusas ar virusu..kur ir problema aizliegt izbraukt,ielidot un celot,nu tak krievu laikos neviens ta neceloja un neizbrauca un visi bij dzivi..
VALDIBA NU UZTAISAM KARANTINU UN AIZSLEDZAM LATVIJU CIET NU KAUT VAI LIDZ APRILI VAI KA CITADI,NU NEPALIKSIM NABAGAKI ,JO KA ZINAMS MUSU BAGATIBA IR MUSU TAUTA....

Atbildēt

vietējais

12.03.2020. 20:41

Ļaujiet lai brauc uz kurieni katrs grib, bet atpakaļ uz Latviju lai visu ceļu nāk kājām, kāmer atnāks būs pilnīgi skaidrs bez jebkādām analīzēm vai ir bijis inficējies vai nē,ja vispār atnāks.

Atbildēt

aha

12.03.2020. 20:37

»

vīruss

tagad jāiepērkas interneta veikalos: barbora.lv un nuko.lv


Koronavīruss ar piegādi mājās!

Atbildēt

barters

12.03.2020. 20:35

vai bija pamats kaut ko citu sagaidīt no šadas pagaidu valdības?

Atbildēt

Valda Bartkeviča

12.03.2020. 20:27

KĀPĒC nesauc šādas personas vārdos,kāpēc tāda pārspīlēta un muļķīga kautrība??Apmaiņai pret viņu noziegumu pret līdzcilvēkiem būtu tikai godīgi saukt lietas īstajos vārdos!!

Atbildēt

Samurai

12.03.2020. 20:20

Nevajag baidīties nomirt.
Vajag baidīties nomirt, pazadējot pašcieņu.

Atbildēt

ha

12.03.2020. 20:18

Bet pie mums visi slimie vazājas apkārt un apdraud pārējos cilvēkus. Seniori - sēdiet mājās! Prasiet, lai sociālā dienesta darbiniece pie durvīm noliek pārtiku.

ŠĶIET TO TE NESAGAIDĪT, jo pat tos laimīgos, kuriem analīžu rezultāti negatīvi, valsts apsveic ar iespaidīgu rēķinu!

NOZIEDZĪGI!

Atbildēt

Cyril

12.03.2020. 20:04

»

Rīdczs Brunerzs

“Kā uzlabot 4. maija VDK valsti...


урод из дурдома

Atbildēt

Rīdczs Brunerzs

12.03.2020. 18:46

“Kā uzlabot 4. maija VDK valsti”

Fragments no grāmatas.

“Vai tik nav tā, ka velns nav tik melns kā to mālējam, bet ir vienkāršas likumsakarības (tīri cilvēciskas iežēlināšas faktorā), uz kuru tiek balstīta visa iznīcinošā sistēma.

Kontrolējot valsts naudas maku un galvenās finanšu plūsmas, reizē arī tiek kontrolēti apgrozāmie līdzekļi, kas kā likums nedrīkst nonākt Latvijas patriotu makos, jo tad tie var kļūt turīgi un bīstami sistēmai. Čekisti-komunisti vienkārši sagrāba visus stratēģiskos “atslēgas” punktus, ar viltu, ar meliem, ar draudiem, ar kompromatiem un iebaidīšanu, bet mums rodas iespaids, ka ienaidnieku ir ļoti daudz.

Kad sistēma iedarbināta, tā strādā pati par sevi un tie, kas pie turības tikuši bez piepūles, nekad nesamazinās nodevu slogu bezcerībā atstātajam vairākumam, bet izdomās demagoģiskus aizbildinājumus un sarežģītu pabalstu/atlaižu sistēmu, lai nodokļu slogu mazinātu tikai sev un sev līdzīgiem, vai savai nākotnei, un tā tas turpinās gadu desmitiem.

Tāpēc nedomāju, ka tādu „atslēgas biedru“ būtu sevišķi daudz, kaut vai spriežot pēc tā nožēlojami šaurā loka, kurus „drīkst“ intervēt tiešajā ēterā.

Tomēr visu sarežģī politisko šovu apstulbinātas jaunavas un jaunuļi, kas asiņaino spēli uztvēruši nopietni un kuriem nav ne mazākās nojēgas par valsts būtību un valsts funkcijām vispār. Lai neapvainojās tās jaunās „augstdzimušās lēdijas“ un „krietnie džentelmeņi“ varas gaiteņos, bet ne velti jūs tur esat iestellēti un jums “iestellēts”. Joprojām štellēs tiek izmantota tā pati vecā taktika kā 90tajos, kad no valsts uzņēmumiem un iestādēm tika atlaisti praktiski visi virs četrdesmit, kuriem bija darba pieredze un pozitīvs nākotnes redzējums, bet viņu vietā iecelti jaunie ambiciozie bez pieredzes, ar kuriem varēja manipulēt un iestāstīt visādus brīnumus kā arī tieksme nopelnīt tiem bija daudz augstāka par nozares saglabāšanu ilgtermiņā.

Visuzskatāmāk tas notika mežu nozarē, kur, muldot par ekonomisko neizdevīgumu, mākslīgi iznīdēja mežu apsaimniekošanas uzņēmumus. Uz štatu samazināšanas rēķina atlaida lielu skaitu mežsargus, tad atbrīvojās no gados vecajiem un pieredzējušajiem, bet kāds “vājprāts” mežos sākās tālāk, mēs visi esam krietnie liecinieki. Līdzīga shēma nostrādāja arī pārējos uzņēmumos, bet kā izdošanās garants bija atstātā kolonistu orda, lai jebkurā brīdī varētu izspēlēt nacionālo kārti vai nepieciešamības gadījumos gūtu atbalstu klaji pretvalstiskien lēmumiem, kam normāls latvietis nekad nepiekristu.

Vēl nesen izskanēja doma, ka vēlēšanu tiesības (vismaz pašvaldībās) vajadzētu dot no sešpadsmit gadu vecuma, tas tikai norāda, ka sistēma sāka buksēt un ideja ir piesaistīt lielāku skaitu “zaļoksnēju nezinīšu”, kurus tad varētu iekārdināt ar kārtējām „stikla krellēm“.”

Atbildēt

Diana

12.03.2020. 18:36

Kura skola? Aizkraukle tris skolas neskaitot prof un vakareni...

Atbildēt

Juris

12.03.2020. 17:57

»

SILVIJA

ATTOPIETIES! KO mēs gaidām vēl,,kad būs pirmie mirušie


Ko mainīs aizslēgta skola? Ja vecāki ir idioti,tad aislēgta skola nedos rezultātus.

Atbildēt

Johaidi

12.03.2020. 17:52

»

voila

laba ziņa, Ķīnā vīrusa epidēmijas izplatība esot apturēta un daļēji atjaunots tūrisms


Tapec ka Ķīnā ilgi nediskutē bet vienkārši visus kas neievēro nošauj... un ir kārtībā. Tur arī sabruka veikals tikai tiesā bija savādāki spriedumi nekā pie mums...

Atbildēt

Aldis Ķeviņš

12.03.2020. 17:21

»

Udo Ulbergs

Pašlaik lielākais bieds ir nevis koronavīruss (epidēmija, pandēmija), bet gan cilvēces psihiskais stāvoklis. Un tāds apgalvojums nebūt nav fantasmagorija – murgu vīzija, ieskats, kas veidojies slimīgā iztēlē. Tas viss, kas notiek ap koronavīrusu, apliecina, cik liela apdraudētība ir pārņēmusi visu cilvēci...


Jebkurš stress, jebkuras bailes no kaut kā nezināma ir kaitīgas veselībai.

Pats galvenais aizsardzības līdzeklis visām problēmām ir Miers.
Ja citādi nav iespējams iegūt līdzsvaru, tad aktīvas mūzikas pavadībā Dejojiet līdz sviedriem. Nav jādejo pārī. Dejojiet viens! Aizveriet acis un ļaujaties mūzikai! Atbrīvojaties, izvibrējat savu ķermeni, kaifojiet!
Tā Jūs stiprināsiet savu Imunitāti!Atbildēt

eirolatvijas aita

12.03.2020. 16:36

Kaut nobeigtos visi tie pasaules klīdēji!

Atbildēt

12.03.2020. 16:12

Te nepietiek ar to, kuram labākas caursišanas spējas un lielāka nekaunība. Te nepieciešams loģiskais saprāts, viedums un prasme organizēt un vadīt. Iedomājieties, kas notiks, ja tiešām būs reāls drauds, piemēram, pie Austrumu robežas. Lūk arī visa loģika - nevis rosinām un aicinām, bet paziņojam, ko reāli darām, ko nedrīkst darīt.

Atbildēt

SILVIJA

12.03.2020. 15:59

ATTOPIETIES! KO mēs gaidām vēl,,kad būs pirmie mirušie.
Iesaku slēdzam skolas un pirmskolas iestādes.!!
Man bērnu dzīvība ir svarīgāka!!!

Atbildēt

idioti

12.03.2020. 15:30

precīzi

Atbildēt

Pietiekam - Kad labā roka nezina, ko kreisā dara

12.03.2020. 14:55

Kamēr Izglītības un zinātnes ministrija domā, kā noģērbt plikas Latvijas Republikas valsts augstskolas, velta milzīgu resursu vienas augstskolas rektora mobingam, mēģina atkauties no LIZDAs uzstājību algas jautājumā, izrādās, bērni palikuši novārtā. Protams, protams, savilktu pieri un liekulīgās rūpēs pārgrieztu seju ir izrādīta interese par jautājumu rīcībai COVID-19 izplatības apkarošanai izglītības iestādēs, izsakot pilnīgi absurdas un praksē neīstenojamas lietas, kā, piemēram, mācības tiešsaistē (interesenti var pamēģināt noturēt vienlaicīgi SKYPE sesiju vairāk kā 5 cilvēkiem - vēlu veiksmi!), neesot valsts veidotai un apmaksātai platformai, atbilstošiem risinājumiem un pieredzei, esot noraidījušai vairāku gadu garumā ideju vien par skolēnu apgādāšanu ar valsts finansētām viedierīcēm un internetu; centralizētos eksāmenus tiešsaistē ārpus izglītības iestādēm (varu tik iedomāties, cik pieaugs "brīvprātīgo izpalīdzētāju" pieprasījums un atalgojums); interneta "ķeršanu" bibliotēkās (varētu padomāt, ka bibliotēkās ir mazāka iespēja "aplipt").

Klāt stāv Guntars Catlaks (VISC priekšnieks) un māj ar galvu! Laikam jau doktora grāds vēstures zinātnē nenodrošina spēju vadīt valsts pārvaldes iestādi un veikt vienkāršus loģikas vingrinājumus, citādi taču viņš nebūtu ļāvis VISC mājaslapā ietvert aicinājumu olimpiāžu laureātiem vienoties kopīgos COVID-19 "ķeršanas" pasākumos Latvijas Universitātes telpās. Tāpat VISC taču būtu kas jādara, lai apturētu olimpiāžu rīkošanas norisi. Šodien (12. martā) sākas matemātikas valsts olimpiāde.

Citēšu lapas sākumu tekstu, ja nu tomēr to izdzēš:

https://visc.gov.lv/vispizglitiba/olimpiades/info.shtml
"11.03.2020. S.Birule.
Olimpiāžu laureātu apbalvošana

Filozofijas valsts 6.olimpiādes, Ekonomikas valsts 21.olimpiādes un Vēstures valsts 26.olimpiādes laureātu apbalvošana notiks 2020.gada 24.martā plkst.10.30 Latvijas Univeritātes Lielajā aulā, kas atrodas Latvijas Universitātes galvenajā ēkā, Rīgā, Raiņa bulvārī 19.
Angļu valodas valsts 49.olimpiādes, Franču valodas valsts 50.olimpiādes un Vācu valodas valsts 50.olimpiādes laureātu apbalvošana notiks 2020.gada 25.martā plkst.10.30 Latvijas Univeritātes Lielajā aulā, kas atrodas Latvijas Universitātes galvenajā ēkā, Rīgā, Raiņa bulvārī 19.
Latviešu valodas valsts 46.olimpiādes laureātu apbalvošana notiks 2020.gada 6.aprīlī Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātē, Rīgā, Visvalža ielā 4a 401.telpā, plkst.11:00.
Uz apbalvošanas pasākumiem aicināti arī laureātu (I,II,III pakāpju ieguvušo skolēnu) pedagogi..
27.02.2020. S.Birule.
Matemātikas valsts olimpiādes uzaicināto dalībnieku saraksts

Matemātikas valsts 70. olimpiāde notiks 2020.gada 12.-13.martā LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē, Jelgavas ielā 3. Olimpiādes atklāšana plkst.10.30 auditorijā ALFA. Atgādinām, ka saskaņā ar 2012.gada 5.jūnija Ministru kabineta noteikumu Nr.384 "Mācību priekšmetu olimpiāžu organizēšanas noteikumi" 25.punktu olimpiādes dalībnieks pirms olimpiādes uzrāda olimpiādes vadītājam personu apliecinošu dokumentu. Olimpiāde tiek organizēta ESF projekta “Nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu īstenošana izglītojamo talantu attīstībai” ietvaros, projekta numurs 8.3.2.1/16/I/002.
>> Uzaicināto saraksts"

Atbildēt

nav gan

12.03.2020. 14:52

»

VID idioti

ir isūtījuši savā EDS ziņojumu par šo vīrusu visiem (!) lietotājiem. Kāda velna pēc


Pats tāds esi.Nu pasaki,kā vēl veikt mass mailing?

Atbildēt

Iz Bībeles

12.03.2020. 14:33

Bībelē teikts, ka pasauli pārņems dzeltenās briesmas. Piepildījies- Ķīnas vīruss pārņem pasauli.

Atbildēt

optimists Udo Pļurktbergs

12.03.2020. 14:31

Izglītoti cilvēki jau sen zina, ka stulbi optimisti ir ļoti kaitīgi cilvēcei. Optimisms ir kaitīgāks par koronovīrusu.

Atbildēt

Doktors>>> VM

12.03.2020. 14:30

»

VM

Pēc šī raksta un komentāriem jāsecina ,ka arī garīgas slimības ir infekciozas


Laikam ar tā garīgajām slimībām esi slimojis jeb slimojusi, ja tik labi orientējies...

Atbildēt

pašizolācija un stulbums

12.03.2020. 14:27

Tikai Kariņš var izdomāt ieviest "pašizolāciju".TikAi Kariņš var izdomāt par 80 EUR veikt analīzes tiem, kam ir šaubas par veselību, tikai Kariņš var izdomāt cilvēkus bez simptomiem sūtīt uz Gulbje laboratoriju. Tieši tādēļ Latvijas ekonomiskās sekas būs smagākas, nekā ja Kariņš būtu ieviesis reālus pasākumus vīrusa pakarošanai.. Ja vienreiz šo perdeli, noziedznieku ar izvalbītajām acīm nenovāks no politiskās skatuves un valdības - bēda Latvijai. Tieši Kariņa un Vienotības dēļ Latvijā būs tik saslimušo, cik būs, būs tik daudz darbu zaudējušo un biznasa bankrotu, jo ja mums būtu premjers ar smadzenēm, tad nebūtu nekādas pašizolēšanās bet attiecīgi orgāni izolētu ar varu visus tos stulbos arhitektus (cerams, ka uzzināsim šo idiotu vārdus, tāpat kā Koškinas kundzei - stulbuma kalngalam) un robežas tiktu slēgtas. Absolūti stulbs valdības vadītājs un ministri! No Kariņa tek stulbuma esence! Viņam nekavējoties jāatkāpjas kopā ar visu valdību!

Atbildēt

ES

12.03.2020. 14:17

»

Kariņš ir idiots

To, ka Kariņš ir idiots, tāpat visi zina. Tomēr vislabāk idioti atklājas krīzes laikos


kARIŅŠ NAV IDIOTS VIŅŠ IR NEKAUNĪGS UN RŪDĪTS BLĒDIS, KAS MELOS ACĪS SKATĪDAMIES, KAS NEPILDĪS NEVIENU SAVU SOLĪJUMU, UN BŪS GATAVS IZNĪCINĀT VISUS, KAS STĀVĒS CEĻĀ VIŅA NETĪRAJIEM NODOMIEM.

Atbildēt

Lamata

12.03.2020. 13:40

»

voila

laba ziņa, Ķīnā vīrusa epidēmijas izplatība esot apturēta un daļēji atjaunots tūrisms


Par ķīniešu organizētību nav nekāds pārsteigums. Tāpēc koronavīrusa izplatība ĶTR jau tuvākajā laikā būs beigusies. ASV un Eiropa mēnešiem ilgi vēl diskutēs. Un to iedzīvotāji pilnībā pakļausies savām iegribām, rēķinoties vienīgi ar tām.

Atbildēt

Udo Ulbergs

12.03.2020. 13:27

Pašlaik lielākais bieds ir nevis koronavīruss (epidēmija, pandēmija), bet gan cilvēces psihiskais stāvoklis. Un tāds apgalvojums nebūt nav fantasmagorija – murgu vīzija, ieskats, kas veidojies slimīgā iztēlē. Tas viss, kas notiek ap koronavīrusu, apliecina, cik liela apdraudētība ir pārņēmusi visu cilvēci. 2020.gads noteikti ir sākums kaut kam visaptveroši briesmīgam, ko neviens nevar apturēt. Ir zaudēta kontrole pār cilvēci. Pasaules valdošās struktūras ir zaudējušas kontroli. Faktiski pašas valdošās struktūras ir pārņēmis psihiskais sabrukums – paškontroles zaudēšana. Biedēt savas valsts iedzīvotājus ar to, ka 70% no viņiem saslims ar koronavīrusu, var vienīgi kanclers, kurš pats nav īsti psihiski vesels. Panikas sākums nav “tautā”, bet gan valdošajās politiskajās aprindās – varas elitē. Valdību vīri un valdību sievas nepārtraukti mētājas ar pretrunīgiem izteikumiem, katru stundu sakot kaut ko jaunu, kas noliedz iepriekš teikto vai ir tikpat nesakarīgs kā līdz šim teiktais. Taču pats galvenais ir cilvēces psihiskais stāvoklis – planetāri masveidīgās histērijas garīgais potenciāls, panikas veicināšanas neierobežotība, nekaunēšanās par padošanos psihozes uzkurinātājiem, nespēja un nevēlēšanās balstīties uz veselo saprātu. Cilvēces psihiskais stāvoklis ir tāds, ka var tikt pieļauts un atbalstīts atomkarš, nacisma atdzimšana, piedots Hitleram, noliegts holokausts u.tml. Nekad vēl cilvēce nebija tik pamatīgi pakļauta totālai manipulācijai, un nekad vēl cilvēce nebija tik pieļāvīga, sastopoties ar refleksīvo vadīšanu. Ja agrāk samērā viegli bija ideoloģiski apdullināt atsevišķas tautas, tad tagad tiek ideoloģiski apdullināta visa cilvēce un visi tās sociālie strati. Apdullināšanas rezultāts ir vienāds gan intelektuāli apdāvinātākajā slānī, gan pelēko zvirbuļu masās. Tāds rezultāts ir iespējams vienīgi psihiski apdraudētā kontingentā, un tāds kontingents biedē vairāk nekā jebkura epidēmija vai jebkura pandēmija.

Atbildēt

Uldis

12.03.2020. 13:08

»

beidzot kritīs valdība

Koronovīrus beidzot uzskatāmi parādīs valdības nekompetenci un noziedzīgo bezdarbību. Stulbais Kariņš iedomājies, ka pandēmiju uzvarēs nepārtraukti vāvuļojot preses konferencēs...


Man gribas domāt, ka tā nav vienkārši nekompetence, bet gan kognitīvā disonance, kad realitāte nonāk pretrunā ar ticību. Šajā gadījumā ticību globālismam, multikulturālismam, "atvērtajai sabiedrībai" (Viņķele Soross), "Eiropas vērtībām", u.c. muļķībām. Kariņš taču arī ir pasaules pilsonis? Un prezidents tā pat. Varu viņus saprast - viņi ir apjukuši redzot ka viņu vērtību sistēmai ir tik graujošas sekas rietumos, ko viņi ņem par vislabāko piemēru. Lūgsimies par viņiem, lai viņi ātrāk saprot lietas nopietnību un pārvērtē savu vērtību sistēmu.

Atbildēt

sociālā (paš)izolācija

12.03.2020. 13:01

Mēs tik gudri paši,ka bez rungas nevaram.Kad mūs piespiedīs,tad atradīsim dučiem veidu kā pārkāpt un izvairīties.Nāves eskadronus ielās kā Uhaņā!

Atbildēt

VID idioti

12.03.2020. 12:59

ir isūtījuši savā EDS ziņojumu par šo vīrusu visiem (!) lietotājiem. Kāda velna pēc?!
Vai tas ir VID kompetence? 100% nav!

Atbildēt

P.

12.03.2020. 12:54

Es vislaik domāju, ka tie ir teletūbiji, bet izrādās, ka pokemoni... :)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...