Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zaļumballes apsargs

07.02.2021. 11:44

Stāvu trambajā kā gurķis burkā un skaidri jūtu Kremļa roku,lai es saceltos pret mūsu vadīklu nejēdzībām!

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

31.01.2021. 20:56

»

tv36

Iesākumā pietiktu ar IQ testiem


Ja tautieši uzmanīgāk ielūkotos valdīkļu sejās, tad ievērotu, ka starp tiem ir daudz tādu, kuriem muļku mājas dakteri neļautu sēsties pie trolejbusa stūres!

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

31.01.2021. 20:50

»

Tekošais moments

Valdīšanai uzticība zudusi,saprāta pazīmes nav redzamas,pat prez. noaudzis kā neandertālietis


pat prez. noaudzis kā neandertālietis
……………
Večuks sen nav iepriecinājis mūs ar savām «asprātībām». Vai tik nebūs aizgājis hibernēt, proti, gulēt ziemas miegu?!

Atbildēt

Tekošais moments

30.01.2021. 12:22

Valdīšanai uzticība zudusi,saprāta pazīmes nav redzamas,pat prez. noaudzis kā neandertālietis!

Atbildēt

Bebrs

24.01.2021. 15:37

Bērniem saplīsuši zābaki, pašam kucēns sagrauza čības. Izrādās, ka nevar nopirkt. Smieklīgi lēmumi, ja nebūtu tik stulbi.

Atbildēt

RP

24.01.2021. 06:37

»

!

amerikanu valdiba aizliedz mulku zeme tirgot zekubikses,lapstas un serkocinus


Diez, kapeec amerikaanju valdiiba kaut ko "aizliedz" tirgot Latvijaa? Runaaju ar Amerikas latvieshiem Floridaa un uzzinaaju, ka tur visi veikali, sadziives pakalpojumi,restoraani straadaa normaalaa rezjiimaa ar ljauzju distanceeshanos un masku neesaashanu. Vieniigi lielveikals Walmart nestraadaa 24 stundas, bet kaa visi paareejie. Taadu pat situaaciju man atstaastiija Somijas draugi. Visi jautaa, ko muusu valdiiba piipee? Taadu haosu Valstii ir jaamaak "uzrazjot"!
Briinos par Karinja kgu. Vinjam tachu ir zinaams, ka ASV paliidz saviem nodoklju maksaataajiem. Nezinu par citiem, bet parasts pensionaars pirmajaa piegaajienaa sanjeema savaa kontaa $ 1200, otrajaa $600 un tagad it kaa sola veel $1400.Nevienam nav pasham nekas jaaluudz. Kur muusu "viedaa" valdiiba novirza tos aiznjemtos miljardus?

Atbildēt

!

23.01.2021. 10:50

»

WWW

Tas, ko mēs šodien piedzīvojam, ir nekas cits, kā globāls blefs un sociālās inženierijas projekts


amerikanu valdiba aizliedz mulku zeme tirgot zekubikses,lapstas un serkocinus.

Atbildēt

WWW

23.01.2021. 02:34

Tas, ko mēs šodien piedzīvojam, ir nekas cits, kā globāls blefs un sociālās inženierijas projekts...

Atbildēt

kas ir parakstītāji

22.01.2021. 19:26

Latvijas Reklāmas asociācija; SIA “DEPO DIY”; t/c “Valleta”; t/c “Dauga”; t/c “Rīga Plaza”; t/c “Apelsīns”; SIA “Bodybalt”; SIA “Baltika Latvija”; SIA “Jānis Roze” ir pedarastu un lesbiešu kaujas grupu midzeņi, kuriem ar normāla valsts pilsoņa domāšanu nekad nav bijis nekā kopēja- acīs tikai naudas ripas un pretīgas homoseksuālas orģijas ainas. Kad beigsies vīrusa pandēmija, tad varētu šadiem paziņojumiem nepievērst uzmanību, bet tagad - visi parakstītāji ir jāapocietina un jātiešā par priedalīšanos hibrīdkarā pret Latviju. Depo preces noteikti nav jāpērk arī pēc pandēmijas

Atbildēt

Blondīne

22.01.2021. 14:46

»

ekskursantu eksperimenta rezultats

zemakais pingvinu dzimstibas limenis 100 gadu laika ir sasniegts


Ja tagad ķers vīrieti un sievieti, kas brauc vienā auto, vai ciemojas viens pie otra, tad jau viņi līdz bērnu taisīšanai vispār netiks un līdz precībām vēl jo vairāk.

Atbildēt

Blondīne

22.01.2021. 14:45

Gadiem neesmu redzējusi cilvēku pūļus grāmatnīcās. Arī lielveikalos visvairāk cilvēku ir tieši pārtikas veikalos, citos veikalos cilvēki ir ļoti nelielā skaitā un pat tuvu nemaz. Šujmašīnu veikalā vispār labi, ja stundā viens cilvēks ienāk. Rimčikā vai Makximā nopirkt aizliegts tējkannu vai pannu. Nekad neesmu redzējusi drūzmu šajās nodaļās.

Atbildēt

Es

22.01.2021. 14:43

»

iedzīvotāja

Man arī 30.decembrī saplīsa ziemas zābaki, kas man ir tikai viens pāris,jo cerēju, ka divus gadus nostaigāšu un tad pirkšu jaunus.Vēl joprojām staigāju ar rudens zābakiem,kuros salst kājas,jo ar bērnu ir jāiet ārā pastaigāties,bērns grib uz kalniņu utt. Nestāstiet,ka vari nopirkt internetā utt.,jo pieredze...


Ja kāds ar cauriem zābakiem aukstajā laikā apsaldēs kājas un tās būs jāamputē, Kariņš būs atbildīgs. Vai šie augstie kungi domā ar galvu? Nu jā, parasto mirstīgo caurajās kurpēs tie nekad nav iekāpuši un neiekāps.

Atbildēt

Precizējums

22.01.2021. 13:38

»

Pardoma

Ir naivi uzskatiit, ka vakcinaacija likvidees viirusu. Viirusi kaa bija, taa arii buus. Un jaasaprot, ka muusdienaas ir maz cilveeki, kas nomirst buudami veseli


Veseli cilvēki var iet bojā dažādās avārijās, bet nomirst no kādas slimības. Nevienos laikos cilvēki nemirst veseli.

Atbildēt

Pardoma

22.01.2021. 13:23

Ir naivi uzskatiit, ka vakcinaacija likvidees viirusu. Viirusi kaa bija, taa arii buus. Un jaasaprot, ka muusdienaas ir maz cilveeki, kas nomirst buudami veseli.

Atbildēt

Haralds Kalns

22.01.2021. 12:31

Ņemiet piemēru no Levita,kurš gadiem izticis bez"balbiera" pakalpojumiem,rādot tautai priekšzīmi,kādam jāizskatās Valsts priekšstāvim,atšķirībā no kaut kāda Trampa vai Putina!

Atbildēt

Hermanis

22.01.2021. 11:21

Vai Jūs ļūgumu vēl maigākā formā uzrakstīt nevarējāt. Pamēģiniet viņu priekšā ceļos nomesties, varbūt tad palīdzēs.

Atbildēt

ekskursantu eksperimenta rezultats

22.01.2021. 10:44

zemakais pingvinu dzimstibas limenis 100 gadu laika ir sasniegts.

Atbildēt

Piekrītu

22.01.2021. 10:35

»

Precizējums

Kariņš vienkārši rīkojas atbilstoši instrukcijām. Lielais restarts darbībā. Neviens neies konsultēties ar visādiem LTRK, LDDK un citādiem eksperimenta trusīšiem...


Piekrītu 100%. Mūssu valdība šeit neko sen vairs nelemj. To pierāda konkrēts rīkojums ko nopludināja Aldis Gobzems, kas bija jau ar parakstu nedēļu pirms tika imitēta vladības sēde un lemšana. Visi šie rīkojumi jau ir parakstīti un Latvijas valdība tikai imitē darbību. Vai varam ko darīt? Domāju ka tomēr jā, ja tauta apvienosies un rīkosies!

Atbildēt

Precizējums

22.01.2021. 10:24

Kariņš vienkārši rīkojas atbilstoši instrukcijām. Lielais restarts darbībā. Neviens neies konsultēties ar visādiem LTRK, LDDK un citādiem eksperimenta trusīšiem.
Neko viņš pamatot nevar, jo loģika nav saistīta ar Covidu, bet kopēju Pasaules ekonomiskā foruma vadītāju mērķi.
Mēs to redzam, bet padarīt neko nevaram. Viss pareizi izrēķināts. Tāpēc paslēpes spēlēt vairs nav vajadzības.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.01.2021. 10:07

Kariņa valdība ir nevis debīla, bet izsmalcināti ciniski nelietīga. Tā neparūpējās, lai visiem slimniekiem pieteiktu gultas vietu slimnīcās un tam pieteiktu medicīniskā personāla, neparūpējās, lai covid neievestu no ārzemēm, nenodrošināja saslimušo izolāciju, bet tā vietā iedzīvotājus sāka terorizēt ar pasākumiem, kuri covid principā apstādināt nevar- masku nēsāšanu, skolu aizvēršanu, komendantstundu, preču tirdzniecības aizliegumiem un t.t. un tā vietā, lai atzītu, ka šie pasākumi, neveicot galvenos darbus- nenodrošinot covid slimnieku ārstēšanu un nenodrošinot robežu slēgšanu, rezultātus nedod, savus ievietos pasākumus tikai pastiprina un nelietīgi tajā, ka covid izplatās, vaino iedzīvotājus, kaut gan vainīgi ir nevis iedzīvotāji, bet pati valdība.

Atbildēt

Ko

22.01.2021. 09:51

vajag darīt vispirms - pārtraukt nejēdzīgo testēšanu ar no Ķīnas saņemto dns daļiņu paņemšanas līdzekli, kas paredzēts darbam ar cilvēku bioloģisko materiālu turpmāku biotehnoloģisko pētīšanu,to sekvencējot

Atbildēt

Sibīrietis

22.01.2021. 09:17

Esmu nodzīvojis ļoti garu mūžu, gadiem dzīvojis ne vien Padomju Latvijā, bet arī Padomju Krievijā un Tālajos Austrumos , bet kaut ko tik nesakarīgu lēmumos covid ierobežošanā vēl neesmu redzējis. Sajūta, ka uz cilvēkiem, kas pieņem lēmumus, iedarbojušies kādi ārēji spēki no kosmosa, kuri traucē sakarīgai domāšanai. Nauda tiek šķērdēta miljoniem visādiem jauniem covid birojiem, nupat jau vairs e- veselību slēgs, kā saka - "lai bērns nav jāmazgā, tad taisīs jaunu bērnu". Un tādi mums cilvēki valdībā- tauta ieslēgta telpās, bet daži valdības ministri uz ātro cenšas "nolaist valsts naudu klozetā".

Atbildēt

Par dārzniekiem pie vadības stūres

22.01.2021. 09:09

Kariņa lielākā nelaime ir tā, ka viņam maz profesionālu cilvēku, kas palīdzētu šajā covid darbā. Gandrīz visi palīgi bez profesionālas izglītības, kuru pamatnodarbošanās vai nu spēlēt kāzās valsi, rakstīt grāmateles, makšķerēt zivis u.c. Pārējie, kuri kaut cik profesionāli, tie jau apbalvoti ar Atzinības krusta ordeņiem pa VEIKSMĪGU darbu covid ierobežošanā. Parādiet kaut vienu akadēmiķi, profesoru, zinātnes doktoru, kurš ir valdības sastāvā! Nozares pamatā vada neprofesionāļi, tāpēc mēs vēl ilgi sēdēsim savos mājas būros un sūkāsim ledu.

Atbildēt

millers

22.01.2021. 08:40

»

ESMAIJA

Es ceru sagaidīt to brīdi, kad šitos putnus roku dzelžos aizvedīs uz izgāztuvi


nu nē,vispirms,izrausim kājiņas,salauzīsim knābīšus, noplūksim villu un ,--izbakstīsim zaglīgās ačteles

Atbildēt

RP

22.01.2021. 08:21

»

debilai valdībai - debili lēmumi

Ekonomikas ministrijas mājas lapā tika nopublicēti ieteikumui tirgotājiem ar "atļauto preču sarakstu" - tas izrādījās MK 655. noteikumu pielikuma PROJEKTS! Oficiālajā MK Nr.655 publikācijā šāda pielikuma NAV, tātad arī nav nekāda juridiska pamatojuma aizliegt kādas preču grupas tirdzniecību...


Muusu, taa"saucamaa valdiiba", atklaataa tekstaa lobee internetiepirkshanos, alkohola un tabakas izstraadaajumu pieejamiibu. Neviena skaidrojuma par nesaprotamo prechu iegaades ierobezjojumiem. Kur ir statistika par inficeeshanos ar covid frizeetavaas, kafejniicaas, utt? Tieshi shajaas iestaadees ir iespeeja ieveerot dezinfekcijas droshiibu peec katra klienta. Tiisha saimnieciskaas darbiibas graushana- iiri par telpaam un komunaalos maksaajumus neviens nav atceelis. Policijas "aktivitaates", kjerot "majsaimnieciibu" brauceejus vienaa automashiinaa, robezhojaas ar milicijas panjeemieniem, demonstreejot varu, kaut pashu tuvinieki smagi ciesh no haotiskajiem leemumiem. Nu, jaa- saimnieciskaa darbiiba nodoklju naudu neienes, tad nu spiezj uz neadekvaatiem sodiem.
Par vakciinaam. Nekur nav skaidrojuma, kursh atbild par to droshiibu. Valdiibas pienaakums ir pirmajiem pieraadiit, ka nav iemesla apshaubiit vakcinaaciju. Tagadeejo situaaciju var pieliidzinaat kara staavoklim. Ja covids nogaazj no kaajaam komandierus un gjeneraaljus, tad- kas notiek ar karaviiriem?

Atbildēt

Jā!

22.01.2021. 07:21

Tieši tā! eksperimentēt uz sabiedrību!

Atbildēt

Valdība

21.01.2021. 21:42

Ko jūs kuļaties. Mums vajadzīga statistika, mums vajadzīga Eiropas nauda - aizdevumi, un vai tad neziniet - kur plūst nauda, tur apkār naudas šucēji. Pamēģhiniet ni tiem atkratīties. ja mēs pretosimies, mūs padzīs, VALDĪBA KRITĪS.

Mēs to gribam? Mums plāns, ka pie šiem aizliegumiem nāk arī melnā nauda, ar ko mafijai manipulēt. Tā mums liek , tā mums jādara, jo mēs netieši, bet ievilkti mafijā.

Pamēģhiniet atteikt mafijai.

Atbildēt

k

21.01.2021. 21:17

Pareizi dara, jāklapē vēl Maximu ciet un Rimi! Atstāt tikai vietējo ražotāju veikalus! Ārzemju mēslus lai tirgo ārzemēs. Punkts. Uzreiz atkopsies vietējie, kad no tirgus tiks padzīti visi ārzemnieki. Pat viduslaikos varneši bija gudrāki - savu tirgu aizstāvēja.

Atbildēt

nepaliec mājās

21.01.2021. 20:19

Man nav saprotama šo tirgoņu nostāja.Kādās ilūzijās viņi dzīvo? Ne kāda ierobežojumu atcelšana nenotiks jo tas nav paredzēts scenārijā. Paskatieties ko raksta un runā galvenie kovidšova diriģenti: B.Geits, Dr Fauči,Švābs,PB, SVF,PVO,Ekonomikas forums, un sapratīsiet kas notiks tālāk. Tas viss internetā ir pieejams. Lai veicas!

Atbildēt

lauķis

21.01.2021. 18:22

»

ESMAIJA

Es ceru sagaidīt to brīdi, kad šitos putnus roku dzelžos aizvedīs uz izgāztuvi


Ja paši to nedarīsim,neviens cits to nedarīs.

Atbildēt

Lai tik potē!

21.01.2021. 18:01

»

paardomas

Policistiem un militāristiem arī vajadzētu aizdomāties,kurā pusē nostāties,savādāk arī viņiem nopotēsana secen neies


Ar pavēli kā ASV armiju Persijas kara laikā. Atgriezās sakropļoti cilvēki ar sakroplotu imunitāti.

Atbildēt

Atlaist SAEIMU

21.01.2021. 18:00

.....

Atbildēt

ESMAIJA

21.01.2021. 17:59

Es ceru sagaidīt to brīdi, kad šitos putnus roku dzelžos aizvedīs uz izgāztuvi!

Atbildēt

Eksperimenti veselības jomā ar vakcināciju

21.01.2021. 17:58

novedīs pie tā, ka tirdzniecība tikai ar zārkuem un krustiem nesīs peļņu, ko atmazgās ofšoros.

Atbildēt

debilai valdībai - debili lēmumi

21.01.2021. 17:34

Ekonomikas ministrijas mājas lapā tika nopublicēti ieteikumui tirgotājiem ar "atļauto preču sarakstu" - tas izrādījās MK 655. noteikumu pielikuma PROJEKTS! Oficiālajā MK Nr.655 publikācijā šāda pielikuma NAV, tātad arī nav nekāda juridiska pamatojuma aizliegt kādas preču grupas tirdzniecību.

Tālāk: pielikuma projektā atsauce uz ES regulu (ES) 2019/1776 ir tikai pielikuma grozījums Regulai (EEK) Nr. 2658/87 par tarifu un statistikas nomenklatūru un kopējo muitas tarifu un paredzēta preču klasifikācijai nodokļu aprēķinam, nevis sniedz pirmās nepieciešamības preču definīciju.

Ekonomikas ministrija "atjaunojusi" pirmās nepieciešamības sarakstu - vairs nav norādes uz MK 655. noteikumu pielikuma PROJEKTU (lai maskētu savu krāpniecibu), bet muļķīgā mānīšanās ar atsauci uz ES regulām tā pati.

Šāds tirgošanās aizliegums ir apzināta diversija pret valsti no valdības puses un ārkārtas situācijā tiesājama kā kara noziegums! Būtu laiks iesūdzēt tiesā valdību!

Valsti pārvaldošā kangaru kliķe ir vai nu pilnīgi debila, jo neapjēdz, ko dara, vai arī valsts noziedznieki, jo viņu politika un darbības tiek veiktas ar konkrētu nodomu - ar psiholoģisko teroru garīgi traumējot, apzināti radot neizturamus dzīves apstākļus, apdraudot dzimstību, paredzēts daļēji vai pilnīgi iznīcināt nacionālu, etnisku iedzīvotāju grupu “kā tādu” - tas precīzi atbilst genocīda definīcijai.

Atbildēt

divas realitātes

21.01.2021. 17:32

1) knariņi un co kuri pieņem dīvainos lēmumus paši necieš no ierobežojumiem. alga garantēta un pat nekautrējās piešķirt sev prēmijas par lielisku un pašaizliedzīgu darbu, radīt super-lohatrona uzraudzības padomes ar neadekvātām algām utml
2) lielākā daļa uzņēmēju cieš no C19 ierobežojumiem...
atbalsta mehānismi birokrātijas un neloģiskuma pilni
3) valdība aizņemas naudu, liela daļu nonāk valsts pārvaldes algu un valsts īpašumā esošo uzņēmumu, īpašumu uzturēšanai
4) valsts palielināto parādu būs jāsedz ar palielinātiem nodokļiem, kuri būs jāmaksā uzņēmējiem, kuri tagad nepelna un kurus drāž :)
sanāk, ka uzņēmējs tagad cieš, lai nākotnē varētu maksāt lielākus nodokļus, bet knariņi nopietnām sejām karina kārtējos makaronus

Atbildēt

paardomas

21.01.2021. 16:34

»

Derdz

Kā būtu, ja būtu, policistiem un viņu ģimenēm nebūtu ko ēst ar ietu pret tautu un tā saimnieciskumu, tad paliksim pie sasistas siles


Policistiem un militāristiem arī vajadzētu aizdomāties,kurā pusē nostāties,savādāk arī viņiem nopotēsana secen neies.

Atbildēt

Derdz

21.01.2021. 16:27

Kā būtu, ja būtu, policistiem un viņu ģimenēm nebūtu ko ēst ar ietu pret tautu un tā saimnieciskumu, tad paliksim pie sasistas siles

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.01.2021. 16:14

Zirgam skaidrs, ka tie ierobežojumi un aizliegumi covid nemazina, bet var tikai palielināt. Tā ir valdības darba imitācija, kad tā vietā, lai spriestu par to, vai covid slimniekiem pietiks gultas slimnīcās, vai pietiks medicīniskā personāla, kā pasargāt no covid pansionātu iemītniekus un cietumniekus, tā vietā atkal un atkal apspriež aizliegto preču saraktu- vai vīriešu pusgarās zeķes un kapu sveces tirgot drīkst, vai nedrīkst.

Atbildēt

Paija

21.01.2021. 16:14

kardināls Pujāts atteicās vakcinēties...

Atbildēt

Paija

21.01.2021. 16:13

kardinals Pujāts ar domubiedriem tteicās vakcinēties, paskaidrojot, ka tas ir viņa personisks lēmums.

Vai tiešām cilvēkus piespiedīs ar varu vakcinēties un tie kuri nepiekritīs nepieņems darbā vai atbrīvos no darba... ? Tā tas varētu būt, klausoties pvļutu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....