Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zaļumballes apsargs

07.02.2021. 11:44

Stāvu trambajā kā gurķis burkā un skaidri jūtu Kremļa roku,lai es saceltos pret mūsu vadīklu nejēdzībām!

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

31.01.2021. 20:56

»

tv36

Iesākumā pietiktu ar IQ testiem


Ja tautieši uzmanīgāk ielūkotos valdīkļu sejās, tad ievērotu, ka starp tiem ir daudz tādu, kuriem muļku mājas dakteri neļautu sēsties pie trolejbusa stūres!

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

31.01.2021. 20:50

»

Tekošais moments

Valdīšanai uzticība zudusi,saprāta pazīmes nav redzamas,pat prez. noaudzis kā neandertālietis


pat prez. noaudzis kā neandertālietis
……………
Večuks sen nav iepriecinājis mūs ar savām «asprātībām». Vai tik nebūs aizgājis hibernēt, proti, gulēt ziemas miegu?!

Atbildēt

Tekošais moments

30.01.2021. 12:22

Valdīšanai uzticība zudusi,saprāta pazīmes nav redzamas,pat prez. noaudzis kā neandertālietis!

Atbildēt

Bebrs

24.01.2021. 15:37

Bērniem saplīsuši zābaki, pašam kucēns sagrauza čības. Izrādās, ka nevar nopirkt. Smieklīgi lēmumi, ja nebūtu tik stulbi.

Atbildēt

RP

24.01.2021. 06:37

»

!

amerikanu valdiba aizliedz mulku zeme tirgot zekubikses,lapstas un serkocinus


Diez, kapeec amerikaanju valdiiba kaut ko "aizliedz" tirgot Latvijaa? Runaaju ar Amerikas latvieshiem Floridaa un uzzinaaju, ka tur visi veikali, sadziives pakalpojumi,restoraani straadaa normaalaa rezjiimaa ar ljauzju distanceeshanos un masku neesaashanu. Vieniigi lielveikals Walmart nestraadaa 24 stundas, bet kaa visi paareejie. Taadu pat situaaciju man atstaastiija Somijas draugi. Visi jautaa, ko muusu valdiiba piipee? Taadu haosu Valstii ir jaamaak "uzrazjot"!
Briinos par Karinja kgu. Vinjam tachu ir zinaams, ka ASV paliidz saviem nodoklju maksaataajiem. Nezinu par citiem, bet parasts pensionaars pirmajaa piegaajienaa sanjeema savaa kontaa $ 1200, otrajaa $600 un tagad it kaa sola veel $1400.Nevienam nav pasham nekas jaaluudz. Kur muusu "viedaa" valdiiba novirza tos aiznjemtos miljardus?

Atbildēt

!

23.01.2021. 10:50

»

WWW

Tas, ko mēs šodien piedzīvojam, ir nekas cits, kā globāls blefs un sociālās inženierijas projekts


amerikanu valdiba aizliedz mulku zeme tirgot zekubikses,lapstas un serkocinus.

Atbildēt

WWW

23.01.2021. 02:34

Tas, ko mēs šodien piedzīvojam, ir nekas cits, kā globāls blefs un sociālās inženierijas projekts...

Atbildēt

kas ir parakstītāji

22.01.2021. 19:26

Latvijas Reklāmas asociācija; SIA “DEPO DIY”; t/c “Valleta”; t/c “Dauga”; t/c “Rīga Plaza”; t/c “Apelsīns”; SIA “Bodybalt”; SIA “Baltika Latvija”; SIA “Jānis Roze” ir pedarastu un lesbiešu kaujas grupu midzeņi, kuriem ar normāla valsts pilsoņa domāšanu nekad nav bijis nekā kopēja- acīs tikai naudas ripas un pretīgas homoseksuālas orģijas ainas. Kad beigsies vīrusa pandēmija, tad varētu šadiem paziņojumiem nepievērst uzmanību, bet tagad - visi parakstītāji ir jāapocietina un jātiešā par priedalīšanos hibrīdkarā pret Latviju. Depo preces noteikti nav jāpērk arī pēc pandēmijas

Atbildēt

Blondīne

22.01.2021. 14:46

»

ekskursantu eksperimenta rezultats

zemakais pingvinu dzimstibas limenis 100 gadu laika ir sasniegts


Ja tagad ķers vīrieti un sievieti, kas brauc vienā auto, vai ciemojas viens pie otra, tad jau viņi līdz bērnu taisīšanai vispār netiks un līdz precībām vēl jo vairāk.

Atbildēt

Blondīne

22.01.2021. 14:45

Gadiem neesmu redzējusi cilvēku pūļus grāmatnīcās. Arī lielveikalos visvairāk cilvēku ir tieši pārtikas veikalos, citos veikalos cilvēki ir ļoti nelielā skaitā un pat tuvu nemaz. Šujmašīnu veikalā vispār labi, ja stundā viens cilvēks ienāk. Rimčikā vai Makximā nopirkt aizliegts tējkannu vai pannu. Nekad neesmu redzējusi drūzmu šajās nodaļās.

Atbildēt

Es

22.01.2021. 14:43

»

iedzīvotāja

Man arī 30.decembrī saplīsa ziemas zābaki, kas man ir tikai viens pāris,jo cerēju, ka divus gadus nostaigāšu un tad pirkšu jaunus.Vēl joprojām staigāju ar rudens zābakiem,kuros salst kājas,jo ar bērnu ir jāiet ārā pastaigāties,bērns grib uz kalniņu utt. Nestāstiet,ka vari nopirkt internetā utt.,jo pieredze...


Ja kāds ar cauriem zābakiem aukstajā laikā apsaldēs kājas un tās būs jāamputē, Kariņš būs atbildīgs. Vai šie augstie kungi domā ar galvu? Nu jā, parasto mirstīgo caurajās kurpēs tie nekad nav iekāpuši un neiekāps.

Atbildēt

Precizējums

22.01.2021. 13:38

»

Pardoma

Ir naivi uzskatiit, ka vakcinaacija likvidees viirusu. Viirusi kaa bija, taa arii buus. Un jaasaprot, ka muusdienaas ir maz cilveeki, kas nomirst buudami veseli


Veseli cilvēki var iet bojā dažādās avārijās, bet nomirst no kādas slimības. Nevienos laikos cilvēki nemirst veseli.

Atbildēt

Pardoma

22.01.2021. 13:23

Ir naivi uzskatiit, ka vakcinaacija likvidees viirusu. Viirusi kaa bija, taa arii buus. Un jaasaprot, ka muusdienaas ir maz cilveeki, kas nomirst buudami veseli.

Atbildēt

Haralds Kalns

22.01.2021. 12:31

Ņemiet piemēru no Levita,kurš gadiem izticis bez"balbiera" pakalpojumiem,rādot tautai priekšzīmi,kādam jāizskatās Valsts priekšstāvim,atšķirībā no kaut kāda Trampa vai Putina!

Atbildēt

Hermanis

22.01.2021. 11:21

Vai Jūs ļūgumu vēl maigākā formā uzrakstīt nevarējāt. Pamēģiniet viņu priekšā ceļos nomesties, varbūt tad palīdzēs.

Atbildēt

ekskursantu eksperimenta rezultats

22.01.2021. 10:44

zemakais pingvinu dzimstibas limenis 100 gadu laika ir sasniegts.

Atbildēt

Piekrītu

22.01.2021. 10:35

»

Precizējums

Kariņš vienkārši rīkojas atbilstoši instrukcijām. Lielais restarts darbībā. Neviens neies konsultēties ar visādiem LTRK, LDDK un citādiem eksperimenta trusīšiem...


Piekrītu 100%. Mūssu valdība šeit neko sen vairs nelemj. To pierāda konkrēts rīkojums ko nopludināja Aldis Gobzems, kas bija jau ar parakstu nedēļu pirms tika imitēta vladības sēde un lemšana. Visi šie rīkojumi jau ir parakstīti un Latvijas valdība tikai imitē darbību. Vai varam ko darīt? Domāju ka tomēr jā, ja tauta apvienosies un rīkosies!

Atbildēt

Precizējums

22.01.2021. 10:24

Kariņš vienkārši rīkojas atbilstoši instrukcijām. Lielais restarts darbībā. Neviens neies konsultēties ar visādiem LTRK, LDDK un citādiem eksperimenta trusīšiem.
Neko viņš pamatot nevar, jo loģika nav saistīta ar Covidu, bet kopēju Pasaules ekonomiskā foruma vadītāju mērķi.
Mēs to redzam, bet padarīt neko nevaram. Viss pareizi izrēķināts. Tāpēc paslēpes spēlēt vairs nav vajadzības.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.01.2021. 10:07

Kariņa valdība ir nevis debīla, bet izsmalcināti ciniski nelietīga. Tā neparūpējās, lai visiem slimniekiem pieteiktu gultas vietu slimnīcās un tam pieteiktu medicīniskā personāla, neparūpējās, lai covid neievestu no ārzemēm, nenodrošināja saslimušo izolāciju, bet tā vietā iedzīvotājus sāka terorizēt ar pasākumiem, kuri covid principā apstādināt nevar- masku nēsāšanu, skolu aizvēršanu, komendantstundu, preču tirdzniecības aizliegumiem un t.t. un tā vietā, lai atzītu, ka šie pasākumi, neveicot galvenos darbus- nenodrošinot covid slimnieku ārstēšanu un nenodrošinot robežu slēgšanu, rezultātus nedod, savus ievietos pasākumus tikai pastiprina un nelietīgi tajā, ka covid izplatās, vaino iedzīvotājus, kaut gan vainīgi ir nevis iedzīvotāji, bet pati valdība.

Atbildēt

Ko

22.01.2021. 09:51

vajag darīt vispirms - pārtraukt nejēdzīgo testēšanu ar no Ķīnas saņemto dns daļiņu paņemšanas līdzekli, kas paredzēts darbam ar cilvēku bioloģisko materiālu turpmāku biotehnoloģisko pētīšanu,to sekvencējot

Atbildēt

Sibīrietis

22.01.2021. 09:17

Esmu nodzīvojis ļoti garu mūžu, gadiem dzīvojis ne vien Padomju Latvijā, bet arī Padomju Krievijā un Tālajos Austrumos , bet kaut ko tik nesakarīgu lēmumos covid ierobežošanā vēl neesmu redzējis. Sajūta, ka uz cilvēkiem, kas pieņem lēmumus, iedarbojušies kādi ārēji spēki no kosmosa, kuri traucē sakarīgai domāšanai. Nauda tiek šķērdēta miljoniem visādiem jauniem covid birojiem, nupat jau vairs e- veselību slēgs, kā saka - "lai bērns nav jāmazgā, tad taisīs jaunu bērnu". Un tādi mums cilvēki valdībā- tauta ieslēgta telpās, bet daži valdības ministri uz ātro cenšas "nolaist valsts naudu klozetā".

Atbildēt

Par dārzniekiem pie vadības stūres

22.01.2021. 09:09

Kariņa lielākā nelaime ir tā, ka viņam maz profesionālu cilvēku, kas palīdzētu šajā covid darbā. Gandrīz visi palīgi bez profesionālas izglītības, kuru pamatnodarbošanās vai nu spēlēt kāzās valsi, rakstīt grāmateles, makšķerēt zivis u.c. Pārējie, kuri kaut cik profesionāli, tie jau apbalvoti ar Atzinības krusta ordeņiem pa VEIKSMĪGU darbu covid ierobežošanā. Parādiet kaut vienu akadēmiķi, profesoru, zinātnes doktoru, kurš ir valdības sastāvā! Nozares pamatā vada neprofesionāļi, tāpēc mēs vēl ilgi sēdēsim savos mājas būros un sūkāsim ledu.

Atbildēt

millers

22.01.2021. 08:40

»

ESMAIJA

Es ceru sagaidīt to brīdi, kad šitos putnus roku dzelžos aizvedīs uz izgāztuvi


nu nē,vispirms,izrausim kājiņas,salauzīsim knābīšus, noplūksim villu un ,--izbakstīsim zaglīgās ačteles

Atbildēt

RP

22.01.2021. 08:21

»

debilai valdībai - debili lēmumi

Ekonomikas ministrijas mājas lapā tika nopublicēti ieteikumui tirgotājiem ar "atļauto preču sarakstu" - tas izrādījās MK 655. noteikumu pielikuma PROJEKTS! Oficiālajā MK Nr.655 publikācijā šāda pielikuma NAV, tātad arī nav nekāda juridiska pamatojuma aizliegt kādas preču grupas tirdzniecību...


Muusu, taa"saucamaa valdiiba", atklaataa tekstaa lobee internetiepirkshanos, alkohola un tabakas izstraadaajumu pieejamiibu. Neviena skaidrojuma par nesaprotamo prechu iegaades ierobezjojumiem. Kur ir statistika par inficeeshanos ar covid frizeetavaas, kafejniicaas, utt? Tieshi shajaas iestaadees ir iespeeja ieveerot dezinfekcijas droshiibu peec katra klienta. Tiisha saimnieciskaas darbiibas graushana- iiri par telpaam un komunaalos maksaajumus neviens nav atceelis. Policijas "aktivitaates", kjerot "majsaimnieciibu" brauceejus vienaa automashiinaa, robezhojaas ar milicijas panjeemieniem, demonstreejot varu, kaut pashu tuvinieki smagi ciesh no haotiskajiem leemumiem. Nu, jaa- saimnieciskaa darbiiba nodoklju naudu neienes, tad nu spiezj uz neadekvaatiem sodiem.
Par vakciinaam. Nekur nav skaidrojuma, kursh atbild par to droshiibu. Valdiibas pienaakums ir pirmajiem pieraadiit, ka nav iemesla apshaubiit vakcinaaciju. Tagadeejo situaaciju var pieliidzinaat kara staavoklim. Ja covids nogaazj no kaajaam komandierus un gjeneraaljus, tad- kas notiek ar karaviiriem?

Atbildēt

Jā!

22.01.2021. 07:21

Tieši tā! eksperimentēt uz sabiedrību!

Atbildēt

Valdība

21.01.2021. 21:42

Ko jūs kuļaties. Mums vajadzīga statistika, mums vajadzīga Eiropas nauda - aizdevumi, un vai tad neziniet - kur plūst nauda, tur apkār naudas šucēji. Pamēģhiniet ni tiem atkratīties. ja mēs pretosimies, mūs padzīs, VALDĪBA KRITĪS.

Mēs to gribam? Mums plāns, ka pie šiem aizliegumiem nāk arī melnā nauda, ar ko mafijai manipulēt. Tā mums liek , tā mums jādara, jo mēs netieši, bet ievilkti mafijā.

Pamēģhiniet atteikt mafijai.

Atbildēt

k

21.01.2021. 21:17

Pareizi dara, jāklapē vēl Maximu ciet un Rimi! Atstāt tikai vietējo ražotāju veikalus! Ārzemju mēslus lai tirgo ārzemēs. Punkts. Uzreiz atkopsies vietējie, kad no tirgus tiks padzīti visi ārzemnieki. Pat viduslaikos varneši bija gudrāki - savu tirgu aizstāvēja.

Atbildēt

nepaliec mājās

21.01.2021. 20:19

Man nav saprotama šo tirgoņu nostāja.Kādās ilūzijās viņi dzīvo? Ne kāda ierobežojumu atcelšana nenotiks jo tas nav paredzēts scenārijā. Paskatieties ko raksta un runā galvenie kovidšova diriģenti: B.Geits, Dr Fauči,Švābs,PB, SVF,PVO,Ekonomikas forums, un sapratīsiet kas notiks tālāk. Tas viss internetā ir pieejams. Lai veicas!

Atbildēt

lauķis

21.01.2021. 18:22

»

ESMAIJA

Es ceru sagaidīt to brīdi, kad šitos putnus roku dzelžos aizvedīs uz izgāztuvi


Ja paši to nedarīsim,neviens cits to nedarīs.

Atbildēt

Lai tik potē!

21.01.2021. 18:01

»

paardomas

Policistiem un militāristiem arī vajadzētu aizdomāties,kurā pusē nostāties,savādāk arī viņiem nopotēsana secen neies


Ar pavēli kā ASV armiju Persijas kara laikā. Atgriezās sakropļoti cilvēki ar sakroplotu imunitāti.

Atbildēt

Atlaist SAEIMU

21.01.2021. 18:00

.....

Atbildēt

ESMAIJA

21.01.2021. 17:59

Es ceru sagaidīt to brīdi, kad šitos putnus roku dzelžos aizvedīs uz izgāztuvi!

Atbildēt

Eksperimenti veselības jomā ar vakcināciju

21.01.2021. 17:58

novedīs pie tā, ka tirdzniecība tikai ar zārkuem un krustiem nesīs peļņu, ko atmazgās ofšoros.

Atbildēt

debilai valdībai - debili lēmumi

21.01.2021. 17:34

Ekonomikas ministrijas mājas lapā tika nopublicēti ieteikumui tirgotājiem ar "atļauto preču sarakstu" - tas izrādījās MK 655. noteikumu pielikuma PROJEKTS! Oficiālajā MK Nr.655 publikācijā šāda pielikuma NAV, tātad arī nav nekāda juridiska pamatojuma aizliegt kādas preču grupas tirdzniecību.

Tālāk: pielikuma projektā atsauce uz ES regulu (ES) 2019/1776 ir tikai pielikuma grozījums Regulai (EEK) Nr. 2658/87 par tarifu un statistikas nomenklatūru un kopējo muitas tarifu un paredzēta preču klasifikācijai nodokļu aprēķinam, nevis sniedz pirmās nepieciešamības preču definīciju.

Ekonomikas ministrija "atjaunojusi" pirmās nepieciešamības sarakstu - vairs nav norādes uz MK 655. noteikumu pielikuma PROJEKTU (lai maskētu savu krāpniecibu), bet muļķīgā mānīšanās ar atsauci uz ES regulām tā pati.

Šāds tirgošanās aizliegums ir apzināta diversija pret valsti no valdības puses un ārkārtas situācijā tiesājama kā kara noziegums! Būtu laiks iesūdzēt tiesā valdību!

Valsti pārvaldošā kangaru kliķe ir vai nu pilnīgi debila, jo neapjēdz, ko dara, vai arī valsts noziedznieki, jo viņu politika un darbības tiek veiktas ar konkrētu nodomu - ar psiholoģisko teroru garīgi traumējot, apzināti radot neizturamus dzīves apstākļus, apdraudot dzimstību, paredzēts daļēji vai pilnīgi iznīcināt nacionālu, etnisku iedzīvotāju grupu “kā tādu” - tas precīzi atbilst genocīda definīcijai.

Atbildēt

divas realitātes

21.01.2021. 17:32

1) knariņi un co kuri pieņem dīvainos lēmumus paši necieš no ierobežojumiem. alga garantēta un pat nekautrējās piešķirt sev prēmijas par lielisku un pašaizliedzīgu darbu, radīt super-lohatrona uzraudzības padomes ar neadekvātām algām utml
2) lielākā daļa uzņēmēju cieš no C19 ierobežojumiem...
atbalsta mehānismi birokrātijas un neloģiskuma pilni
3) valdība aizņemas naudu, liela daļu nonāk valsts pārvaldes algu un valsts īpašumā esošo uzņēmumu, īpašumu uzturēšanai
4) valsts palielināto parādu būs jāsedz ar palielinātiem nodokļiem, kuri būs jāmaksā uzņēmējiem, kuri tagad nepelna un kurus drāž :)
sanāk, ka uzņēmējs tagad cieš, lai nākotnē varētu maksāt lielākus nodokļus, bet knariņi nopietnām sejām karina kārtējos makaronus

Atbildēt

paardomas

21.01.2021. 16:34

»

Derdz

Kā būtu, ja būtu, policistiem un viņu ģimenēm nebūtu ko ēst ar ietu pret tautu un tā saimnieciskumu, tad paliksim pie sasistas siles


Policistiem un militāristiem arī vajadzētu aizdomāties,kurā pusē nostāties,savādāk arī viņiem nopotēsana secen neies.

Atbildēt

Derdz

21.01.2021. 16:27

Kā būtu, ja būtu, policistiem un viņu ģimenēm nebūtu ko ēst ar ietu pret tautu un tā saimnieciskumu, tad paliksim pie sasistas siles

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.01.2021. 16:14

Zirgam skaidrs, ka tie ierobežojumi un aizliegumi covid nemazina, bet var tikai palielināt. Tā ir valdības darba imitācija, kad tā vietā, lai spriestu par to, vai covid slimniekiem pietiks gultas slimnīcās, vai pietiks medicīniskā personāla, kā pasargāt no covid pansionātu iemītniekus un cietumniekus, tā vietā atkal un atkal apspriež aizliegto preču saraktu- vai vīriešu pusgarās zeķes un kapu sveces tirgot drīkst, vai nedrīkst.

Atbildēt

Paija

21.01.2021. 16:14

kardināls Pujāts atteicās vakcinēties...

Atbildēt

Paija

21.01.2021. 16:13

kardinals Pujāts ar domubiedriem tteicās vakcinēties, paskaidrojot, ka tas ir viņa personisks lēmums.

Vai tiešām cilvēkus piespiedīs ar varu vakcinēties un tie kuri nepiekritīs nepieņems darbā vai atbrīvos no darba... ? Tā tas varētu būt, klausoties pvļutu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....