Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kasiņš

19.08.2021. 07:39

»

Es

Laba runa. Laba politiķe. Latvijai ir cerība


Tev gan nav - stulbums nav ārstējams...

Atbildēt

Kasiņš

19.08.2021. 07:35

»

Oki

Turi muti


MUahahaha Tu, zilais, jau nu te nevienu nemācīsi!

Atbildēt

Oki

19.08.2021. 07:28

»

Viedoklis

Krievijas okupantu un provokatoru atbalstītāja grib iestāstīt, ka gatava uzlabot tautas dzīvi. Bet kur tad viņa ar savu partiju bija visus šos 30.gadus


Tu laikam Eiropaa neesi bijis,draugs . Kur nu veel dziivojis . Beeglus ar gimeneem zem stobriem nedeelaam tureet uz robezas - taa Eiropaa nav pienemts dariit valstiim . No Eiropas puses skatoties tas neizskataas diez ko Eiropeiski un cilveeciski , lai vai kaadas pasacinas vieteejie irsaaliideeji rakstiitu.

Atbildēt

Klausieties mūsu vārdos!

19.08.2021. 07:23

Mīļā tauta, jūs redziet, kur ir novedusi demokrātija. Tāpēc laiks pārmaiņām! Atlaist Saeimu! Veidosim jaunu valsts pārvaldes orgānu. Tas sauksies - LOVE - Latvijas Oligarhistiskās Valsts Elite. Tas pieņems tautai vajadzīgus lēmumus un likumus. Tas nebūs vēlēts orgāns, bet gudrāko galvu izveidots, varētu būt runa par mantotiem amatiem.
Bet tauta varēs ievēlēt prezidentu. Mēs pateiksim, kuru.
Un avīzes Cīņa pirmajā lapā būs uzraksts "Visu zemju oligarhi, savienojieties!" Un vispār, kas par Cīņu, cīņas nebūs. Būs Vienība ( kā tas bija itāliski?)
Rādīsim piemēru citām valstīm!

Atbildēt

Jūsmiņš

19.08.2021. 07:19

»

Miervaldis

Ja esi par 4.maija kolaborantu kliķi, tad uz priekšu


Vai esi jau nošpricēts tik tālu, ka nespēj vairs ne izlasīt manis rakstīto līdz galam, ne arī saprast uzrakstīto?

Atbildēt

Kopš 70. gadiem

19.08.2021. 05:57

Kopš 70 gadiem Romas kluba uzstādījums bija pasaulē mazināt demokrātiju. S. Āboltiņas (līdzīga ir I. Mūrniece) kā Saeimas spīkeres laikā, manipulējot (kā reāli notiek manipulācijas, var izlasīt 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem) ar Saeimas noderīgajiem “100 idiotiem”, panāca likumgrozījumu iebalsojumu, ka referendumam vajadzīgi 155 000 parakstu par referenduma izsludināšanu. Turklāt par savu naudu paraksti jāapstiprina notariāri. Demokrātija Latvijā šodien ir reāli sagrauta.

E. Levits jau paziņoja, ka vakcinācija būs obligāta un cilvēktiesības iegūs vien vakcinētie un iestādes to piemēro- jau notiek nevakcinēto atbrīvošanu no darba. Nonsens.

2021. gada 18. augusta protestos pret obligātu vakcināciju policijas esesieši (netiek plānoti obligātajai vakcinācijai) ar ebreju nacista E. Levita (kā ebrejs uzspļauj Nirnbergas kodeksam), visticamāk, mutvārdu rīkojumu uzvedās ieturēti. Nebija agresīvi. Tomēr pārkāpumi tika fiksēti ar droniem un novērošanas kamerām, lai ar jaunajiem IT algoritmiem sociālā reitinga sistēmā pēc protestētāja sejas vaibstiem un mobilo pakalpojumu 5G sistēmā atpazītu pārkāpēju un fiksētu pierādījumus par epidemioloģiskajiem pārkāpumiem tiem, kas neievēroja 2 m distanci un VP šīs personas gatavojas sodīt ar bargiem administratīvajiem naudas sodiem. Kā jau brīdināja pirms protestiem. Neaizmirsīsim, ka vara ebreju nacista E. Levita personā nav mainījusi savu stratēģiju cionistu kovidafēristu fašistiskā režīma ideoloģijā. Nekas pēc 2021. gada 4. augusta un 18. augusta protestiem nav mainījies!

Lai ieviestu likumu par obligāto vakcināciju, ebreju nacists E. Levits izdomājis, kā manipulēt ar sabiedrību, rosinot pagaidām atlikt šī likuma ieviešanu. Obligāta liekā cilvēkkapitāla nošpricēšana E. Levita un Pasaules Bankas stratēģijā nav mainīta.

Šobrīd viss atkarīgs tikai no 13. Saeimas deputātu tā saucamās NA frakcijas lēmumiem, balsojuma, vai tiks ieviesta obligāta vakcinācija.

Jebkurā gadījumā režīms savu ideoloģiju nav mainījis. Saskaņā ar šī fašistiskā cionistu režīma esesiešu (netiek plānoti obligātai vakcinācijai) policistu, prokuroru, tiesnešu lēmumiem visi IT algoritmu konstatētie pārkāpēji sociālā reitinga sistēmā jau var sagaidīt un saņemt savās adresēs uzliktos administratīvos sodus par epidemioloģisko noteikumu pārkāpumiem. Tas ir tikai laika jautājums. Neaizmirsīsim, ka A. Ruks, VP priekšnieks, esesietis, ir bijušais VP Izsekošanas un novērošanas, tostarp IT algoritmu, nodaļas priekšnieks.

Eiropas Centrālā banka uzsākusi darbu pie digitālā eiro izstrādes
BIZNESS UN EKONOMIKA
13/08/2021, 15:40
  Jauns.lv

Globālais kovidafēristu liekā cilvēkkapitāla nošpricēšanas plāns, ko jau realizē PVO, ANO, SVF, FRS, PB, gūst nebijušu finansiālu atbalstu. Latvijas centrālā valdība, Latvijai esot eirozonā, arī ir ierauta šajos procesos. jau ar 2021. gada 23. augustu kā Pasaules Bankas kredītu saņēmēja pēc Parex afēras.

Zimbabvē, Čadā un citās nabadzīgajās valstīs ir nulle procentu vakcinēto pret Covid-19. Pasaules Banka un SVF ar 23. augustā 2021. gadā paredzēto lēmumu sper izšķirošu soli visas pasaues iedzīvotāju totālai vakcinācijai, kad labklājības zemēs jau vakcinēti 50-70 procentu iedzīvotāju, kas vakcīnu ražotājkompānijām nesusi neiedomājami veiksmīgu peļņu. Vakcīnu ražotājkompānijas lēš, ka SVF lēmums papildus nesīs vismaz 400 miljardu usd peļņu, ko var aprēķināt pēc plānotā 650 miljardu SDR aizdevuma nabadzīgajām valstīm.

Latvija un SDR

Ārlietu ministrija informē, ka 2009.gada 10.augustā stājās spēkā 1944.gada 22.jūlija Starptautiskā valūtas fonda Vienošanās līguma 1997.gada 23.septembra ceturtais grozījums.
Grozījuma teksts angļu valodā un tā tulkojums latviešu valodā publicēts laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" 2001.gada 8.februārī, Nr.22 (2409).
Ārlietu ministrijas Juridiskā departamenta direktora p.i. I.Bīlmane

Starptautiskā valūtas fonda Vienošanās līguma ceturtais grozījums
Valdības, kuru vārdā ir parakstīts spēkā esošais Līgums, vienojās par to, ka:
1. XV panta 1.daļas teksts tiek grozīts šādā veidā:
(a) Esošo rezerves aktīvu papildināšanas vajadzības gadījumā Fonds ir pilnvarots piešķirt SDR (Starptautiskā valūtas fonda norēķinu vienība) saskaņā ar XVIII panta noteikumiem tām Fonda dalībvalstīm, kuras ir SDR departamenta dalībnieces.
(b) Fonds ir pilnvarots piešķirt SDR asignējumu arī tām dalībvalstīm, kuras kļuvušas par SDR departamenta dalībniecēm saskaņā ar M grafika noteikumiem.
2. Jaunais M grafiks, kurš pievienots Līgumam, ir šāds:
M grafiks
Īpašais vienreizējais SDR asignējums
1. Katra dalībvalsts, izņemot šī grafika 4.paragrāfā paredzēto gadījumu, kas ir SDR departamenta dalībniece uz 1997.gada 19.septembri, trīsdesmitajā dienā pēc šī līguma ceturtā grozījuma stāšanās spēkā saņem SDR asignējumu, kura kopējā SDR neto summa ir 29, 315 788 813% no 1997.gada 19.septembra valsts kvotas, ar noteikumu, ka tām dalībvalstīm, kuru kvotas netika koriģētas saskaņa ar Pilnvarnieku padomes rezolūciju Nr.45 - 2, aprēķini tiek veikti atbilstoši tām kvotām, kas piedāvātas minētajā rezolūcijā....


Speciālās aizņēmuma tiesības (SDR) (angļu Special Drawing Rights; valūtas kods saskaņā ar ISO 4217- XDR) ir norēķinu vienība, ko 1969.[1] gadā izveidoja Starptautiskais Valūtas fonds (SVF).


Totālais visas pasaules iedzīvotāju vakcinācijas (nošpricēšanas) plāns.

SVF 650 miljardu dolāru rezervju sadale ar 2021. gada 23. augusts plānoto gaīgo lēmuu novērš pēdējo šķērsli "bezprecedenta" gājienā pret Covid-19, paziņoja Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) rīkotājdirektore Kristalina Georgieva.


Starptautiskais Valūtas fonds paziņoja, ka tā valde apstiprināja SVF īpašo aizņēmuma tiesību piešķiršanu 650 miljardu ASV dolāru apmērā un paziņoja, ka tās visu laiku lielākais naudas rezervju sadalījums stāsies spēkā 23. augustā.
SVF dalībvalstis saņems SDR - fonda valūtas vienību, kas nodrošināta ar dolāriem, eiro, jenām, sterliņu mārciņām un juaņām - proporcionāli esošajām fonda akcijām. Pirmdien visu 190 SVF dalībvalstu apstiprinājumu gaidīja jau sen.
"SDR piešķiršana dos labumu visām dalībvalstīm, risinās ilgtermiņa globālās vajadzības pēc rezervēm, vairos uzticību un veicinās pasaules ekonomikas noturību un stabilitāti," teikts SVF rīkotājdirektores Kristalinas Georgievas paziņojumā.

"Tas īpaši palīdzēs mūsu visneaizsargātākajām valstīm, kuras cīnās ar COVID-19 krīzes ietekmi," viņa sacīja, piebilstot, ka aptuveni 275 miljardi ASV dolāru no piešķīruma tiks novirzīti jaunajiem tirgiem un valstīm ar zemiem ienākumiem.
Vācijas finanšu ministrs Olafs Šolcs šo soli novērtēja kā "nebijušu vēsturē". Viņš teica, ka šis solis palīdzētu nodrošināt papildu likviditāti un stabilizēt pasaules ekonomiku.
"Jo īpaši jaunajām un jaunattīstības valstīm tiks dots jauns impulss koronavīrusa pandēmijas ekonomisko seku apkarošanā," sacīja Šolcs.

Georgijeva sacīja, ka SVF turpinās aktīvi sadarboties ar dalībvalstīm, lai noteiktu dzīvotspējīgas iespējas bagātām valstīm, kuras saņem SDR, lai tās novirzītu uz nabadzīgākām valstīm, kurām tās ir vairāk vajadzīgas. Galvenā iespēja ir turīgākām valstīm ieguldīt SDR SVF esošajā nabadzības samazināšanas un izaugsmes trestā valstīm ar zemiem ienākumiem, viņa sacīja.
Viņa piebilda, ka SVF joprojām apsver jaunu uzticību SDR, lai veicinātu ilgtspējīgu izaugsmi vidējā termiņā, norādot uz nelielām izmaiņām salīdzinājumā ar jūlijā notikušajām diskusijām.
SVF pēdējo SDR sadalījumu veica 2009. gadā, kad dalībvalstis saņēma 250 miljardus ASV dolāru SDR rezervēs, lai palīdzētu mazināt globālo finanšu krīzi.

Lai iztērētu savus SDR, valstīm tās vispirms būtu jāapmaina pret pamatvalūtām, pieprasot tām atrast labprātīgu apmaiņas partnervalsti.
(David Lawder ziņojums; Michael Michael Nienaber papildu ziņojumi Berlīnē; Leslie Adler rediģēšana).

https://www.google.lv/amp/s/mobile.reuters.com/article/amp/idUSKBN2F404Q

Atbildēt

Arī A. Gobzems pareizi atzīmē,

18.08.2021. 23:20

ka personai pašai, ja tā piekrīt vakcinācijai, jāparakstās par to, ka atbildību par sekām uzņemas pati persona. Valsts par kovidafēristu noziegumiem pret sabiedrības veselību atbildību neuzņemas. Tajā vietā ir demagoģija un totāli meli.

Valsts solījums segt kompensācijas ir meli un demagoģija, jo nav neatkarīgu institūciju, ar kuru palīdzību persona var celt prasību pret valsti, iesniedzot neatkarīgus no valsts iestādēm medicīnisko izmeklējumu pierādījumus. Valsts vienmēr var apgalvot, ka veselības problēmas nav saistāmas ar vakcināciju.

Atbildēt

Nevērtē citus

18.08.2021. 22:38

»

kode

Kādreiz, Jūlija, es Jūs cienīju un uzskatīju, ka esat gudra un godīga. Izrādās - kļūdījos


pēc sevis. Stepaņenko pareizi pasaka Delfi Dombura raidījumā, ka vakcinācija ir noziegums, vakcinējot visus bez ārstējošā ārsta vai ģimenes ārsta atzinuma par vakcinējamā veselības stāvokļa atbilstību vakcinācijai bez aktuālām asinsainas un citiem, piem., rentgena izmeklējumiem. Tas, ko dara valsts, ir noziegums pret cilvēcību un cilvēku veselību. Valsts apzinās šos noziegumus ļoti labi, tāpēc atteicās ar 13/03/2020 LV ievērot cilvēktiesības uz dzīvību un veselību. Viss, ko valstsamatpersonas kā Pavļuts, Bordāns šai kontekstā pauž ir meli un demagoģija.

Atbildēt

Viedoklis

18.08.2021. 22:31

Krievijas okupantu un provokatoru atbalstītāja grib iestāstīt, ka gatava uzlabot tautas dzīvi. Bet kur tad viņa ar savu partiju bija visus šos 30.gadus?
Komunistu pasaciņas esam iegaumējuši un zinām, ka ticēt tiem nevar, jo meļi ir viņu dzīves veids.

Atbildēt

Es

18.08.2021. 22:21

Laba runa. Laba politiķe. Latvijai ir cerība.

Atbildēt

kode

18.08.2021. 22:19

Kādreiz, Jūlija, es Jūs cienīju un uzskatīju, ka esat gudra un godīga. Izrādās - kļūdījos.
Lai tiktu pie varas, veikt tādas nekrietnības.
Kad šie apmātie ļaudis attapsies, Jums var klāties ne tik jautri

Atbildēt

xxx

18.08.2021. 22:00

Kaa LV tautinai vajag vadoni : tad tas vajais aktieriitis ar fotoaparatu, meroni pakalpins, tad gobuzemis no visurienes izmestais pasaules glabejs - vienigais pareizi domajossais - messija!!!, un beigas barins veco perdeku ar barinu runassievu..... ar ceribu papildinaties no lielajiem darijumiem zaglju laikos ... nozelojami, ka passi nejedz, par ko tad isti iestajas un no kaa tad ir pamodussies...

Atbildēt

Miervaldis

18.08.2021. 22:00

»

Jūsmiņš

Aicinājums taču labs un pareizi uzrakstīts...


Ja esi par 4.maija kolaborantu kliķi, tad uz priekšu.

Atbildēt

Jūsmiņš

18.08.2021. 21:53

Aicinājums taču labs un pareizi uzrakstīts!
Jāiet un jācīnās, mītiņos, protestos, demonstrācijās - lai tiktu mainīts vēlēšanu likums, kas noteiktu ka Valsts prezidentu ievēlē tauta tiešās vēlēšanās, ka deputātus izvirza un ievēlē no pašvaldībām, vai vēlēšanu apgabaliem, ka tie regulāri atskaitās saviem vēlētajiem, ka tie ir atsaucami, ja dara ko pretēji vēlētāju gribai, vai nedara neko, un tā tālāk.
Un te nav jāstrīdas, prezidente būs J.Stepaņenko vai kāds cits! Ko ievēlēs - tas būs, bet darīšanas ceļš ir parādīts!
Iespējams, ka uz tā būs arī pietiekoši daudz klupšanas akmeņu, bet kur gan viņu nav?
Parādam ar saviem darbiem, ka gribam šīs pārmaiņas ... un viss arī notiks! Ja uzticēsimies ņaudētājiem - tad drīz visi ņaukstēsim nospiesti uz ceļiem, 10x vakcinēti, sanaidoti un nabagi...

Atbildēt

Tālavas taurētājs

18.08.2021. 21:47

»

Tu tas nelietis

Tu tas kas zaimo Dievu un tautu, murgo un sludina politiku, kuru nevajag un nedrīkst sludināt, tā ir nederīga politika, kas Latviju noveda šādā situācijā, kādā tā atrodas...


Reti kurš noziedznieks atzīst savu vainu, bet neviens vēl labprātīgi nav devies uz ieslodzījuma vietu.
Mēs latvieši saprotam jūsu uztraukumu, bet par visu reiz nākas atbildēt. Arī septītajā paaudzē kopš noziegumu veikšanas, jo uz noziegumos gūtā esat barojušies visu šo laiku.
Pēc 1990 jums bija iespēja nožēlot un pamest okupēto Latviju, bet jūs to neizdarījāt un turpinājāt dzīvot uz komunistu brutāli pārrakstītās likumdošanas, pārkāpjot Satversmi un ignorējot starptautiskās konvencijas un likumus. Par visu būs jāatbild.

Atbildēt

Sesku žņaudzējs

18.08.2021. 21:31

»

Lapsu dīrātājs

Ar ko Šlesera partijas Napoleoni atšķiras no Napaleoniem Tvaika ielā


Ar to ka nav nošķirti likumā paredzētajā kārtībā un izolēti no Latvijas pilsoņiem.

Atbildēt

Es nau krieva

18.08.2021. 21:24

»

Mairita

Liels paldies Stepaņenko kundzei! Visu cieņu


Stepaņenko sasniegusi daudz , jau 24 īpašumi , būs vēl! (ja atkal ievēlēsim) .

Atbildēt

Lapsu dīrātājs

18.08.2021. 20:55

Ar ko Šlesera partijas Napoleoni atšķiras no Napaleoniem Tvaika ielā?

Atbildēt

Tu tas nelietis

18.08.2021. 20:48

»

Nezaimo Dievu

Mums ir sabiedrotie, atšķirībā no asinskārajiem un blēdīgajiem krieviem kam pieslējušies komunisti. Tāpēc būs gan informācija gan fakti un pierādījumi, gan kara tribunāls jūsu noziegumiem pret cilvēci, kas veikti kopš 1939 gada


Tu tas kas zaimo Dievu un tautu, murgo un sludina politiku, kuru nevajag un nedrīkst sludināt, tā ir nederīga politika, kas Latviju noveda šādā situācijā, kādā tā atrodas.

Savu "tribunālu"bāz sev pakaļā, tie ir meli, ka mūsu laikos miera laikā rīkotu tribunālu, kas būtu tyas pats, kas Staļina troikas.

Tu nejēga, naida kurinātājs.

Atbildēt

Jā!

18.08.2021. 20:27

»

Mairita

Liels paldies Stepaņenko kundzei! Visu cieņu


Gudrs un katram saprotams teksts pret žīdu naudas varu Latvijā!

Atbildēt

VDK republikai 31

18.08.2021. 19:59

Kādreiz ap to māju bija barikādes un prātu zaudējuši latvieši, ar auseklīšiem pie cepurēm un mētelīšiem.

Atbildēt

Nezaimo Dievu

18.08.2021. 19:41

»

ESMAIJA

Lai Dievs mums stāv klāt


Mums ir sabiedrotie, atšķirībā no asinskārajiem un blēdīgajiem krieviem kam pieslējušies komunisti. Tāpēc būs gan informācija gan fakti un pierādījumi, gan kara tribunāls jūsu noziegumiem pret cilvēci, kas veikti kopš 1939 gada.

Atbildēt

motorhead 1916

18.08.2021. 19:22

»

Oki

Nedzer tik daudz , aknas sāpēs , varoni


Paldies par padomu, centiishos, protams. Starp citu, kaa pashai ar aknaam? OKI gadiijumaa nenoziimee - oi, kaa iesaapeejaas? Anyway, visu labu ;-)

Atbildēt

Nirnberga

18.08.2021. 19:18

Šitā glumā krievene ar Šleseru tagad par glābējiem uzmetušies, zeme atveries. Genocīds pret latviešu tautu nav beidzies un pastrādātajiem noziegumiem nav noilguma. Beigsies kremlis un beigsies arī 4.maija kliķes un kolonistu dzīvīte.

Atbildēt

vispār

18.08.2021. 19:09

»

Latviešu Indriķis

Fragments no romāna Bailes-2...


jau saukāja par “Vosa balalaiku”

Atbildēt

motorhead 1916

18.08.2021. 19:07

Labriit, Juulija! Piever paaksti, luudzu. Un Aldim arii iesaki. Bez jums tiksim galaa, dranjkji.

Atbildēt

jebāķ!

18.08.2021. 19:06

“Saule 2.0”

Atbildēt

nu nu

18.08.2021. 18:56

»

Arvids

Ko tad nepareizu pateica Stepaņenko? Kur tad ir tie pareizie modinātāji? Vai arī jums visiem viss te notiekošais liekas tik labs un izcils? Visiem jums nošļukušie knābji ir pacēlušies uz augšu, ja


Kad Šlesers uzstājas pret pederastiem, gribas pavaicāt: "kura govs nu mautu". Kremļa zagļu un žuļiku un pedofīlu un slepkavu pārstāvošās Saskaņas krievenes uzruna latviešiem galīgi nepārliecina.

Atbildēt

pietiek,aiziet

18.08.2021. 18:52

Pat A.Š.premjerministra it kā nominantei tas ir pārāk stulbi.Juļa,zatkņis,pietiks muļķoties.

Atbildēt

neizskatās

18.08.2021. 18:31

ka Jūlija pati sacerējusi šo runu.Tur būs pielicis ķepu viņas biedrs misters 20%.Pāskritikas kundzītei nav nemaz.Pati staigā pa partijām kā ekskursante.Lai paraugās uz saviem biedriem-kampējiem,visādiem buroviem,rozentālēm,amerikiempašas lauleni un visiem citiem kampējiem ar šleseru priekšgalā.

Atbildēt

Krievs

18.08.2021. 18:28

»

a

kuri būs īstie


Швейцарские!😂

Atbildēt

Mairita

18.08.2021. 18:28

Liels paldies Stepaņenko kundzei! Visu cieņu!

Atbildēt

Krievs

18.08.2021. 18:24

»

Rublis

.. jautājums ir - ar kādu mērķi viņa visu šito skaistumu stāsta


Больно понравится хочет!😂

Atbildēt

gf

18.08.2021. 18:21

Atgrieziet covid finansējumu, atlabšanas naudu un atņemiet kariņam miljonu pārdales krēslu komisijā.
Tad runāsim par gaismu_n_shit :)

Atbildēt

Balagan

18.08.2021. 18:11

Ļuļkai atveeries... Mīļie cilveeki!... Gaisma... Atbildība... Ghhhh...🤮

Atbildēt

??XX

18.08.2021. 18:01

Kārtējā ''gaismas, atmodas un pamošanās ( laikam no puhām) '' nesēja tautai. Bet kā nevar atnest un pamodināt neviens, tā arī nevar.

Atbildēt

Aldis G.

18.08.2021. 17:55

Stulbā prostitūta Jūlija un viņas garīgi atpalikušie klienti!!

Atbildēt

ha-ha

18.08.2021. 17:54

Pateikts jau pareizi,tikai teicējiem nav nekādu tiesību to teikt,jo tas ir tas pats barikāžu un 4.maija stils,kad vara cīnījas par varu izmantojot savu varu.

Atbildēt

Laba, patiesa un pareiza

18.08.2021. 17:50

uzruna.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...