Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

++++++

18.08.2021. 17:42

»

liveris

Mostamies! Visi kopā!! Aiziet


+++++++++++++

Atbildēt

Latviešu Indriķis

18.08.2021. 17:40

Fragments no romāna Bailes-2.

“ Nothing special, teiktu īstais Feikmanis, nepārstājot ar acu kaktiņu koncentrēties uz tuvējā Boldarājas rajona atkritumu kasti. Nu, to, kura ir vistuvāk tiltam, kas iesaukta par Vosa arfu, pēc tam ejot garām rindu mājām. Nē, tomēr citi sugas brāļi netuvojās, rezerves vēl līdz vēlam vakaram, sevī nosprieda īstais Feikmanis.

Melits uz visu to nepamanīts raudzījās no stūra, jo labi saprata Feikmaņa nodomus- laika it kā bija maz. Šī atkritumu kaste faktiski skaitījās Melita apritē. Vēl jau līdz vakaram, kad miskates uzpildās, iedzīvotājiem iztukšojot savus dzīvokļus un ledusskapjus, bija laiks, pie sevis nošņaukājās un nosprieda Melits, izspļaujot tieši uz trotuāra šekelim līdzīgas krāsas krēpuli. Lai nu tā būtu!

Melits šorīt, tukšojot odekolona pudelīti, kura tukša iekrita viņa dzeltenajā pinkainajā bārdā tā, ka taisni jālamājas, jo nevarēja to izdabūt ārā, Feikmanim, turpinot necenzētu vārdu birumu, radoši izmeta, ka zin, kur atrodas Suņ Dzi, vēlāk vēlreiz, it kā nejauši pieminot Suņ Dzi, to atkārtoja. Suņ Dzi nebija redzēts jau mēnesi. Pie zupas virtuves runāja, ka Suņ Dzi pārstājis lietot alkoholu vispār un pēkšņi ar Laslo Tota, galvenā romāna varoņa, gādību ievietots slimnīcā. Suņ Dzi bija ebrejs un neviens viņu nekad nesauca par žīdu, jo Melits ari bija ebrejs. Abi draugi bija metušies uz miskastēs atrastiem veclaicīgiem pulksteņiem, mēģinot no tiem nokasīt zelta putekļus. Tik daudz prāta tiem vēl bija atlicis, ka tas noteikti, noteikti ir jādara. Bet neviens tā arī neuzzināja, ko viņi, vienmēr strīdoties par zelta cenu, dara ar metāla daļu apzeltījuma putekļiem.

Kādreiz, pirms revolūcijas, kad negaidīti gandrīz jau ieviestā inkluzīvā kapitālisma apstākļos latvju tauta sāka meklēt un atrada mietus un šaujamieročus, atņemot Melitam, Feikmanim un Suņ Dzi varu, bijušās Latvijas augstās valsts amatpersonas Melits un Feikmanis vēl nesaslēdzās pret Suņ Dzi un viņu neāzēja tik ilgi, kamēr tas kaut kur no savām “valsts rezervēm”, kā pats tās sauca, nesadabūja trīs odekolona pudelītes. Tad arī bija laiks doties uz Vecrīgas zupas virtuvi.

Dažreiz draugi, klīzdami no dzelzceļa stacijas tualetes, kur parasti iztukšoja odekolona pudelīti uz trim, līdz Maltas Ordeņa Vecrīgas zupas virtuvei, tika pie īsta guvuma. Parasti tas notika ar Izraēlas vēstniecības sētnieka gādību. Paka ar odekolona pudelītēm uz Suņ Dzi vārda tika atstāta norunātajā vietā. Tie bija īsti svētki - “spirķik, vodka, sigareti”. Tāda bija svētku uzruna katram un ikvienam un vienlaikus parole vienmēr, pirms viņi, nemanāmi iesiluši, ivritā starp Bolderājas zaļajām miskastēm uzsāka vilkt “Dievs svētī Izraēlu” meldiņu.”

Atbildēt

Litrs

18.08.2021. 17:32

Izklausās ka juļka savus pionierus un oktobrēnus drīz dibinās!!! :D

Atbildēt

Prokuror māksliniece evija freidenfelde sedeniece

18.08.2021. 17:31

Noperkat kadu bildi. Lai varu kadu Procesu paatrinat

Atbildēt

Māris

18.08.2021. 17:15

Gan Dreimanei, gan I.Jurčai un J.Stepaņenko ir stilistiski vienādi raksti, kur tekstā atseviāķi vārdi izcelti toa uzrakstot ar visiem lielajiem burtiem (caps lock). Izskatās, ka visiem rakstiem ir viens autors.... Nu kur var šitā nolohoties PR speciālisti.

Atbildēt

Arvids

18.08.2021. 17:08

Ko tad nepareizu pateica Stepaņenko? Kur tad ir tie pareizie modinātāji? Vai arī jums visiem viss te notiekošais liekas tik labs un izcils? Visiem jums nošļukušie knābji ir pacēlušies uz augšu, ja??

Atbildēt

tulkojums latviešu valodā

18.08.2021. 17:03

Labrīt! Labrīt, mīļā Latvijas tauta! Mēs (kampēji, buldozeri un citi muldoņas) esam modušies! Un šodien es tik daudz negribu saukt vārdos tos, kuri ir darījuši mums visiem pāri, bet es gribu parunāt ar jums, mīļie strādīgie, drosmīgie un gudrie Latvijas cilvēki (he, he noticējāt?)! Mēs esam pamodušies, un mēs redzam, ka neatrodamies tur, kur mēs būtu gribējuši būt. Mēs lienam ārā no šiem tumšajiem briksnājiem, nopurinām melus un maldus, kuros mēs bijām iestiguši, un meklējam jaunu ceļu līdz silei un naudai..

Atbildēt

ESMAIJA

18.08.2021. 16:56

Lai Dievs mums stāv klāt!

Atbildēt

vno

18.08.2021. 16:54

Vot joki, Saskaņas podstilka tagad tēlo lielo latviešu tautas draugu!

Atbildēt

wow

18.08.2021. 16:52

šizo.

Atbildēt

Fakts

18.08.2021. 16:47

Stepaņenko kundze, Jūs partijā arī ir tādi, kas uzskata, ka Latvijas tauta ir slinka, dumja, t.i. "reņģēdāju tauta". Jūs pilnīgi ne ar ko neesat labāki par tagadējo varu - neliekuļojiet. Un netikt ne Jums, ne Jūsu rijīgajam vīram un partijas biedriem pie Eiropas miljardu dalīšanas! Nožēlojamie liekuļi!!!!!

Atbildēt

a

18.08.2021. 16:38

»

Poga

Jūs neesat un nebūsiet īstie modinātāji


kuri būs īstie?

Atbildēt

Poga

18.08.2021. 16:35

Jūs neesat un nebūsiet īstie modinātāji

Atbildēt

liveris

18.08.2021. 16:31

Mostamies! Visi kopā!! Aiziet!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...