Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

čakra

22.05.2019. 00:35

Šķidrs tas darbiņš jau ir , gauži šķidrs. Ar to nāksies sadzīvot autoram, ja nerakstīs ko jaunu. Pavisam cita lieta ir -kā ar to spēs sadzīvot recenzenti un pati promocijas padome, kas to par izcilu vērtēja un varonīgi balsoja. Un par Zinātņu akadēmiju, kas tik kaismīgi sagaidīja savu biedru īpašajā viedumā te ir vēl viens jautājiens. Nav jau pamata domāt par korupciju, bet šo darboņu spriestspēju un tiesībām kaut ko vērtēt. Nu lai tad lemj par to, bet īstie varoņi jau nepadodas - tie klusēs iegrimuši bauru aurās

Atbildēt

S.K.

21.05.2019. 22:58

A Jus zinat, ka Ansonskas kundze prof. Gundara Berzina fakultate ir sab. attiecibu vaditaja un zinatniska asistente !? Un, alga vinai ir virs 3 tukst. menesi ? Nemaz nerunajot par autorligumiem, par ko fakultate runa..

Atbildēt

jenots

21.05.2019. 21:41

Ka gan savadak Berzins varetu saukt to ka nu cienigi nomelnosanas kampanu. Visi jau paspejusi apskatit, tas vina darbs kakim zem astes, nenormalie tukstosi par ta rakstisanu, izkopeti citu darbu fragmenti un nav nekada akademiska novitate.

Atbildēt

Fēlis

21.05.2019. 21:00

»

Atkal Induli Durku

izlaiduši no durdoma. Sākas šizi lēkmes


Atkal kaut kāds pederasts onanē uz mana nika. Kaut tev pakaļcaurums izkalstu, pasīvais mērgli!

Atbildēt

Atkal Induli Durku

21.05.2019. 20:55

»

Lato

ej ārstēties beidzot plānprātiņ


izlaiduši no durdoma. Sākas šizi lēkmes?

Atbildēt

bursietis

21.05.2019. 20:16

Lai REKTORA kandidāts izlaiž savu darbu caur plaģiatisma sistēmu?

Atbildēt

Lato

21.05.2019. 20:08

»

Varbūt pajautājiet Lapsas kungs!

Divi jautājumi...


ej ārstēties beidzot plānprātiņ

Atbildēt

Sarma

21.05.2019. 19:20

prof. Muiznieks sevi pierādījis kā labs rektors. Bet jaunais iespējamais kandidāts sevi pierādījis kā Olainfarm intrigu pinējs. Tas augstskolai neder.

Atbildēt

lūdzu informēt

21.05.2019. 18:26

»

Varbūt pajautājiet Lapsas kungs!

Divi jautājumi...


Muižniekam taču bija arī personīgā ieliktene Baiba Broka ar algu 5000mēn. un nekādiem pienākumiem! Par to vien jau būtu jāliek citu rektoru.

Atbildēt

Mārketologs

21.05.2019. 17:54

Mārketinga daļas vadītājai vajadzēja zināt, ka tas, kurš kādu pirmais nosauc par ziloni, ir vinnējis.
Pēc tam var nez cik reizes atvainoties un publicēt ar maziem burtiņiem dažādus viedokļus - kauliņi ir mesti un punkts.
Tāda ļoti bieži ir stratēģija, kuru pielieto konkurenti. Un jo tuvāk kādam nozīmīgam notikumam, jo labāk.
Laikam jau likmes ir augstas :-)

Atbildēt

Vai tad nesaprotat,

21.05.2019. 17:24

ka Trauksmes cēlāju likums un likums Par personu datu aizsardzību ir vērsti uz korupcijas attīstību - draugu būšanu zinātnisko grādu iegūšanā un citādi? Visam jābūt noslepenotam, lai degradētu visas tautsaimniecības sfēras, lai nav iespējams diversantus, parazītus un citus deģenerātus saukt pie atbildības? Bet! Lai vajadzīgajos cionistiem amatos ieceltu "savējos", kuri turpinās visas ekonomikas graušanu...

Atbildēt

JKP liekulība

21.05.2019. 15:31

Visvairāk sašutina tas, ka tie politiķi, kas cerēja uz "jauno censoni", laikam jau lai piedalītos sen lolotā universitātes īpašumu piesavināšanās, tagad ķeras pie smagās artilērijas! JKP jauna frontes līnija. Turklāt ir acīmredzama liekulība. Jurašs, redziet, var būt par valsts amatpersonu, jo, redz, nav likumīgā spēkā stājies tiesas spriedums, bet, kad tāds ir, tad meklē argumentus "maisā".

Atbildēt

Varbūt pajautājiet Lapsas kungs!

21.05.2019. 15:19

Piedodiet! Tāds sašutums, ka divu jautājumu vietā uzrakstīju sešus. Bezkaunība sit augstu vilni! Vācijā pat valsts augstākajām amatpersonām nenāk ne prātā šādi uzvesties, kad viņus pieķer "jaunības grēkos", atklājot sīkas "akadēmiskas blēdības". Turklāt akadēmiskas saimes reakcija ir nekavējoša. Ja apstiprinās pat sīkas "akadēmiskas blēdības", grāds nost, bet amatpersona protas pazust no politiskās skatuves. Bet Latvijā domā, ka var "uzmest lūpu", uzsūtīt savu personisko "preses sekretāri", par ko vēl maksā valsts, lai tā audzina un kaunina.

Atbildēt

Varbūt pajautājiet Lapsas kungs!

21.05.2019. 15:14

Divi jautājumi:
1. Kāda ir Evijas Ansonskas alga?
2. Kādi ir Evijas Ansonskas darba pienākumi?
3. Kam tieši padota ir Evija Ansonska?
4. Kopš kura laika Latvijas Universitātes valsts amatpersonas jautājumus par godu un cieņu risina ar faktiski valsts algota darbinieka starpniecību?
5. Vai akadēmiskais godīgums, kas taču vērsts arī uz to, lai novērstu akadēmisku un zinātnisku nopelnu nelikumīgu piesavināšanos, nav novērtējams finansiāli? Vai doktora zinātniskais grāds nav pamats ievēlēties amatos, saņemt profesora algu, vadīt citu akadēmiskos un zinātniskos darbus, piedalīties projektus, saņemt cita veida finansējums, kas domāti zinātniekiem?
6. Vai akadēmiskā godīguma jautājumi risināmi "zem deķa" gadījumā, kad izlemjams jautājums par to, kam tuvākos piecus gadus uzticēt saimniekot un atbildēt par simtiem miljoniem eiro?

Atbildēt

Trauksmes sirēna

21.05.2019. 13:35

Papildus visam dāmīte izvilks dienas gaismā, ka LU ir uzspļāvusi Trauksmes celšanas likumam. Interesanti vai viņiem ir iekšējā trauksmes celšanas sistēma no 1.maija vai tomēr vēl nav un ja ir, tad kāda? Kas ir kontaktpersona, kādā veidā ir saņemts ziņojums, vai tas ir un kā ir reģistrēts lietvedībā vai citur, kā kontakpersona aizsargā cēlēja identitāti vai kaut kādā iekšējā dokumentā ir noteikts kā tiek izskatīts trauksmes ziņojums, kā uzrodas LU Akadēmiskajai ētikas komisija ... ?
Papildus dāmītei var ieteikt palauzīt savus zobiņus ar pietiek.com, kurš pirmais publiskoja goda, cieņas un visā pārējā aizskārumu vienu dienu pirms LU.

Atbildēt

jautaajums

21.05.2019. 13:25

»

Kas ir Evija Ansonska?

Evija Ansonska ir bijusī partijas "Latvijas Ceļš" preses sekretāre, 2002. gadā strādājusi kopā ar Ivaru Godmani


Kāds tur bija tas stāsts par to zirgu , āboliem un sūdiem?Pat patiesība no melīgas mutes nav patiesība.

Atbildēt

akakaka

21.05.2019. 11:51

Kā nu ne? Akadēmiķa daiļdarbs nav novērtēts, nesaprot ļautiņu to augsto domas lidojumu, nu nsaprot. Bet nevajag izsamist un satraukties. Izcilību jau pa gabalu var atpazīt - pēc apburošā smaida, sasukātiem matiem, kurpju tīrības pakāpe un pat žaķerītes rūtojumam ir nozīme. Viss zinātnieka komplektiņš un vienmer gatavs - ar busiņu vai bez. Par to tā jau ir zinātne liela.

Atbildēt

kā Evija kāš naudu no nodokļu maksātājiem

21.05.2019. 11:25

Bez tā, ka viņai tiek maksāta pasakaina summa par "darbu" universitātē, viņa, kopā ar citiem plānā galdiņa urbējiem un valsts budžeta asinssūcējiem piedalās murgainos projektos, kuru jēgu nevarēs izlobīt ne auditori, na Valsts kontrole un līdzinās tikai Vairas Freibergas sacerējumam par
vēju Liepājā. Raksturīgi, ka līgums slēgts ar Vides reģionālo ministriju, kuru Gerhards padarījis par vienu no valsts naudas izšķēdēšanas lielajiem kanāliem - tur šādos projektos un nevajadzīgos nodibinājumos aizplūduši simtiem miljonu.
http://www.varam.gov.lv/in_site/tools/download.php?file files/text/Iepirkumi/2019//2019_03_28_20_Ligums_10.pdf

Atbildēt

Kas ir Evija Ansonska?

21.05.2019. 11:21

»

un kas ir Evija Ansonska?

Papētīsim, kas ir Evija Ansonska, jo parasti universitātēs šāds amats ir pietuvināts visiem padomjlaiku universitāšu čekistiem, kompartijas jačeikas vadītājiem, kuri pārkrāsojušies cauri laikiem kā vienota banda kāš naudu ne tikai nesamērīgās algās, bet izķiņķelējot universitāšu īpašumus un noslaicot...


Evija Ansonska ir bijusī partijas "Latvijas Ceļš" preses sekretāre, 2002. gadā strādājusi kopā ar Ivaru Godmani.

Un nu dziļdomīga pauze. Vai tikai mēs neesam dzirdējuši Godmaņa uzvārdu saistībā ar "Olainfarm"?

Atbildēt

Okšķeris

21.05.2019. 11:17

Idiotija vienmēr ir unikāla. Taču mēdz būt idiotija, kurai nepieciešams pievienot epitetu “unikāla”, jo idiotijas saturs patiešām ir fantastiski oriģināls. Tādu gadījumu 2019.gada 16.maijā sagādāja LU kadrs, kuru portāls “Pietiek” šādi identificē: “Latvijas Universitātes (LU) rektora amata kandidāts Gundars Bērziņš, kurš pašlaik amatu savienošanas kārtībā ir gan LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns un profesors, gan „busiņa akcionāru sapulcē” ieceltās AS Olainfarm padomes priekšsēdētājs”. Minētajā portālā vispirms tika ievietots atmaskojošs teksts par Bērziņa doktora darba nezinātniskajiem un neētiskajiem grēkiem, bet 2019.gada 16.maijā ievietots Bērziņa attaisnojums. Tajā skaitā par citēšanu bez pēdiņām. Lūk, kādu unikālu attaisnojumu sniedz LU kadrs: “Attiecībā uz citātu izmantošanu promocijas darbā, vēlos norādīt, ka Jūsu minētie it kā (!?) citāti nav precīzs autora oriģinālteksts (!?), bet gan vairāku autoru domu, ideju izklāsts, tāpēc nav izmantotas pēdiņas. Minēto autoru domu izklāsts veido pamatojumu vai papildina autora izteikto viedokli, vai tieši pretēji - pauž viedokli, kuram autors nepiekrīt. Šāda pieeja ir vispārpieņemta prakse (!?) zinātnisko darbu vai rakstu veidošanā un nav pretrunā (!?) ar citējamības principiem (!?). Vēl vairāk – tieši šāda forma tiek uzskatīta par vēlamu (!?), jo ļauj veidot vieglāk uztveramu (!?) autora domas izklāstu. Precīzi citāti (!?) darbā ir likti pēdiņās, jo ir autora rakstītā tiešs tulkojums”. Citēšanai bez pēdiņām nekāda attaisnojuma nevar būt. Citāts ir obligāti jāliek pēdiņās, un nav svarīgi, vai citētā teksta autors izklāsta Bībeles leģendu jeb savu viedokli. Nav “precīzi citāti” un “neprecīzi citāti”, kuras drīkst nelikt pēdiņās. LU kadra attaisnojums ir unikāls, - tādu negodīguma pamatojumu sastopu pirmo reizi pie rakstāmgalda aizvadītajos 53 gados. Tiekamies ar unikāliem meliem un unikālu idiotiju, kurai ir jāieņem goda vieta "Latviešu idiotismu kolekcijā".

Atbildēt

un kas ir Evija Ansonska?

21.05.2019. 11:07

Papētīsim, kas ir Evija Ansonska, jo parasti universitātēs šāds amats ir pietuvināts visiem padomjlaiku universitāšu čekistiem, kompartijas jačeikas vadītājiem, kuri pārkrāsojušies cauri laikiem kā vienota banda kāš naudu ne tikai nesamērīgās algās, bet izķiņķelējot universitāšu īpašumus un noslaicot savu tiesu iepirkumos. Kāds nelietis ir izdomājis viņiem netkarību, kontrole ir minimāla un pat padarīt šiem ribicikiem neko nevar. Kāš naudu un nelaiž strādāt nevienu, kam ir labāka izglītība, mūsdienīga.Rektora padome, ieksējas "vēlēšanas" un vēl visādas barjeras laupa iespēju pie universitāšu vadības piekļūt talantīgiem vadītājiem. Visu augstskolu vadību derētu beidzot kārt pie zvana un mainīt augstskolu likumu nekavējoties!

Atbildēt

BVEF

21.05.2019. 10:30

»

A.P.

Evijas kundze/jaunkundze, ko nozīmē Jūsu identitāte "Mārketinga un komunikācijas vadītāja"? Nav saprotams, kāpēc universitātē/fakultātē ir vajadzīgs mārketings? Vai tāpēc, lai vadītu diplomu tirdzniecību, promocijas biznesu? Tāpat nav saprotams, ar ko fakultātē nodarbojas komunikācijas vadītājs. Ar ...


Šī lieta paliek arvien smagāka. Izrādās, ka Gundars Bērziņš nav vienīgais, kas uzskata, ka akadēmiskas publikācijas lasītājam pašam esot jārokas simtiem lappušu grāmatā, lai atrastu, vai tur ir minēts vai nav minēts tas, ko raksta zinātnieks.

Šobrīd Andris Ambainis TWITTER atbalsta Gundara Bērziņa akadēmiski negodīgo rīcību - nenorādīt atsaucēs avotā lappuses. https://twitter.com/AAmbainis/status/1130729613108359171

Skolēniem to prasa. Augstskolas pasniedzējiem ne???!

Atbildēt

Olainfarm

21.05.2019. 10:30

A ko tu, vecīt, gribēji? Atņem maizi vecajai Olainfarm padomei un grib palikt neskarts? Mantkārība, vecīt, tālu neved. Tagad paliksi arī bez tituliem ierastajā vidē.

Atbildēt

Jonis

21.05.2019. 10:26

Kur gan citur kā pietiek.com šī jutrā blice publicētos :) Gundars Bērziņs atrakstās Lato Lapsam, Evija Ansonska ziņo pietiek.com par LU pārkāpumiem! CIRKS

Atbildēt

evija

21.05.2019. 10:20

pirms raksti, pakonsultejies ar jutistiem #dummy

Atbildēt

Hana

21.05.2019. 10:19

Laipni lūdzam Olainfarm. Parunajiet ar darbiniekiem, paklausieties vinu domas “doktor”

Atbildēt

A.P.

21.05.2019. 09:34

Evijas kundze/jaunkundze, ko nozīmē Jūsu identitāte "Mārketinga un komunikācijas vadītāja"? Nav saprotams, kāpēc universitātē/fakultātē ir vajadzīgs mārketings? Vai tāpēc, lai vadītu diplomu tirdzniecību, promocijas biznesu? Tāpat nav saprotams, ar ko fakultātē nodarbojas komunikācijas vadītājs. Ar ko fakultāte komunicē - Galaktiku, Zemi, Eiropu, Latviju? Un vēl viens svarīgs jautājums Jums, Evijas kundze/jaunkundze. Vai esat lasījusi kolēģa Bērziņa aizstāvības "runu"? Vai esat spējīga saprast kādas ārprātīgas dumjības viņš saka, piem., par citēšanu bez pēdiņām? Vai saprotat, ka, aizstāvot blēdi akadēmiskajā iestādē, pati nekavējoties kļūstat vēl lielāka blēde, nekā Jūsu aizstāvētais blēdis?

Atbildēt

A.P.

21.05.2019. 09:20

Ne īsta zinātne, ne no amerikāņiem aizgūtais sociāli morālais trauksmes celšanas institūts nav piemērots šodienas latviešu mentalitātei un īpaši morālajam komponentam šodienas latviešiem raksturīgajā domāšanas veidā, dzīves uztverē un emocionālajā ievirzē. Kriminālā kapitālisma fundamentālās amoralitātes 30 gadi ir latviešu inteliģenci pārvērtusi smirdīgā kloākā. Pseidozinātnieki aizstāv viens otru, kungs Bērziņš savā aizstāvībā sarunā fantastiskas muļķības, LU alkātīgā rektorāta mafija, protams, vēlas par katru cenu palikt pie treknās siles, jo savā būtībā ir pamatīgi nelieši, kuriem jaunā likuma normas, un vispār tiesiskums un taisnīgums, ir pie vienas vietas. Savukārt tas trauksmes cēlājs pats ir tipisks "brīvvalsts" nelietis un neizglītots "stukačs". Tiekamies ar tipiski šizofrēnisku procesu laikā, kad psihiski nelīdzsvarotajai latviešu inteliģencei pat tāda ārprātīga izdarība kā "583 darāmie darbi" ir normāla padarīšana.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...