Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nenopietnā rotaļa

Jānis Erlats
23.06.2022.
Komentāri (50)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

27.06.2022. 16:59

»

Bet

Tev nepiekrīt lielākā daļa šeit lasošie un rakstošie.Tieši tā aprobežotā fanātisma dēļ,ar kādu nes savu bullšitu visās iespējamās vietās,kur ir iespējami komentāri.Visi skolnieciņa rakstītie teksti ir pilni ar agresiju un naidu pret citādi ticīgiem.Krievijas iebrukumam Ukrainā nav nekāda sakara ar ticību...


Bībelē ir atklāts naids pret pagāniem (daudzdievjiem). Un Bībeles naids pret pagāniem (daudzdievjiem) ir universāls. Bībeles naids pret pagāniem skar visas politeiskās reliģijas. Gan tos, kas tic Ēģiptiešu Dieviem, gan arī tos, kas tic Olimpa kalna Dieviem. Un visa Bībelē sarakstītā žults nāk no Talmūda un Toras, visa Bībelē sarakstītā žults nāk no ebreju cilts Dieva Jahves (Dieva Jehovas) jeb vecā Velna. Šī kristīgā naida dēļ cilvēkus galināja krusta karos. Šī kristīgā naida dēļ darbojās inkvizīcija. Šī kristīgā naida dēļ lielo ģeogrāfisko atklājumu laikā pret vairāku kontinentu pamatiedzīvotājiem tika veikts genocīds un aparteīds. Ābramiskās reliģijas nav diez ko tolerantas. Islāms vispār ir totalitāra sekta. Dievturus padomju laikā aizliedza, bet sinagogas un baznīcas turpināja gandrīz netraucēti darboties. Savukārt, Padomju Krievijā bija aizliegti rodnovjeri.
No kurienes man būtu jāmīl baznīcēnus? Baznīcēni ir dēles uz mātes Latvijas miesas. Prūši baznīcēnu dēļ jau izzuda. Es negribu, lai latvieši izzustu nākamie.

Atbildēt

Bet

27.06.2022. 11:50

»

Skolnieciņš

Pirmkārt, es nepiekrītu Tavai monoteiskajai pasaules uztverei. Tu tagad bulšitā dragā ebreju izdomāto pasaules koncepciju. Pat zinātniskais ateisms ir labāks par šito lielebreju šovinismu un cionismu...


Tev nepiekrīt lielākā daļa šeit lasošie un rakstošie.Tieši tā aprobežotā fanātisma dēļ,ar kādu nes savu bullšitu visās iespējamās vietās,kur ir iespējami komentāri.Visi skolnieciņa rakstītie teksti ir pilni ar agresiju un naidu pret citādi ticīgiem.Krievijas iebrukumam Ukrainā nav nekāda sakara ar ticību vai reliģiju.Bet vienīgi ar imperiālistisko lielummāniju, primitivitāti,varaskāri un alkatību.

Atbildēt

pganellis

26.06.2022. 23:40

»

lauķis

Jencītis un Skolnieciņš vienā palātā būtu saderīga kompānija


Domāju,re,viens saprātīgs lauķis,bet...

Atbildēt

Skolnieciņš

26.06.2022. 21:05

»

Vienīgais

nozombētais auns ir komentētājs ar segvārdu Skolnieciņš.Ar savu apmātību rada pilnīgi pretēju rezultātu.Atslābsti beidzot,ar ko un kāds Dievs uzrunā katru dvēseli ir katra paša darīšana caur Dieva varu.Un beidzot mēģini saprast, kas ir “Vecā Derība” un kas ir “Jaunā Derība”, ko tieši nozīmē šie jēdzieni...


Krievi slepkavodami cilvēkus Bučā, aizlidinājās ar 8 gadiem. Восемь лет бомбасс.
8 gadi krieviem ir simbolisks skaitlis. Pēc krievu domām ukraiņi 8 gadus darīja visādas zvērības, un nabaga krievi bija abižoti, tik abižoti. Un pasaku par 8 gadiem diendienā maļ krievu propagandas mašīna.
Un Tu man mal vienu un to pašu par cilvēkupurēšanām. Tu saisti mal savu sakāmo. Bet realitātē kristīgie sektanti savas draņķa ticības vadīti nokāva vairāk tautas nekā Tavi pagāni cilvēkupurēšanas rituālos. Un vel šo cilvēkupurēšanas rituālu izplatību un biežumu ir jāpierāda! Citādi sanāk, ka skaitliski tās upurēšanas ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas.
Krievi Ukrainā nogalināja vairāk cilvēku pirmajā nedēļa nekā mira 8 gadu laikā.

Atbildēt

Skolnieciņš

26.06.2022. 20:53

»

Vienīgais

nozombētais auns ir komentētājs ar segvārdu Skolnieciņš.Ar savu apmātību rada pilnīgi pretēju rezultātu.Atslābsti beidzot,ar ko un kāds Dievs uzrunā katru dvēseli ir katra paša darīšana caur Dieva varu.Un beidzot mēģini saprast, kas ir “Vecā Derība” un kas ir “Jaunā Derība”, ko tieši nozīmē šie jēdzieni...


Ko darīja kristieši viduslaikos? Slepkavoja cilvēkus par godu savam kristiešu Dievam! Kas ir kristiešu Dievs? Vecais Velns! Vecā Velna vārds ir Dievs Jahve (Dievs Jehova). Musulmaņi veco Velnu sauc par Allāhu.
Vajag godīgi saukt lietas īstajos vārdos. Kristiešu Dievs ir vecais Velns. Tad uzreiz top skaidri Vatikāna un Vatikāna vasaļu rīcības patiesie motīvi. Un uzreiz top skaidrs, kāpēc islāms ir totalitāra, aizspriedumaina un tumsonīga sekta. Un pie reizes top skaidrs, kamdēļ kristieši reliģiozu motīvu vadīti slepkavoja cilvēkus gan viduslaikos, gan lielo ģeogrāfisko atklājumu laikā.
Un ja Tu attaisno veco Velnu, tad Tu esi galīgs kroplis. Kristīgs kroplis.

Atbildēt

Skolnieciņš

26.06.2022. 20:45

»

Vienīgais

nozombētais auns ir komentētājs ar segvārdu Skolnieciņš.Ar savu apmātību rada pilnīgi pretēju rezultātu.Atslābsti beidzot,ar ko un kāds Dievs uzrunā katru dvēseli ir katra paša darīšana caur Dieva varu.Un beidzot mēģini saprast, kas ir “Vecā Derība” un kas ir “Jaunā Derība”, ko tieši nozīmē šie jēdzieni...


Pirmkārt, es nepiekrītu Tavai monoteiskajai pasaules uztverei. Tu tagad bulšitā dragā ebreju izdomāto pasaules koncepciju. Pat zinātniskais ateisms ir labāks par šito lielebreju šovinismu un cionismu.
Vecā derība un jaunā derība ir viens un tas pats. Tā ir senebreju mitoloģija. Un ja jaunā derība sevi leģitimē uz vecās derības pamata, tad tas pats lielebreju šovinisms un cionisms beigās vien sanāk. Tas viss rezultējas ar ļoti toksisku domāšanas modeli. Ebreji izkāva septiņas tautas kā ziedojumu ebreju cilts Dievam Jahvem (Dievam Jehovam). Kristieši izkāva Eiropas tautas kā ziedojumu ebreju cilts Dievam Jahvem (Dievam Jehovam). Inkvizīcijas ugunskuri kūpēja, bet ebreju cilts Dievs Jehve (Dievs Jehova) - vecais Velns - debesīs onanēja un līksmoja, jo cilvēku līķu dūmi kristiešu Dievam bija kā narkotisks vīraks. Viņš bija apreibis savā ekstāzē.
Kristieši ir sātanisti, bet sātanisti ir kristieši. Ebreji pielūdz veco Velnu.

Atbildēt

Vienīgais

26.06.2022. 20:01

»

Skolnieciņš

Kas ir anglosakši mūsdienās? Kristieši. Daļa no viņiem ir anglikāņi (protestanti), bet daļa katoļi...


nozombētais auns ir komentētājs ar segvārdu Skolnieciņš.Ar savu apmātību rada pilnīgi pretēju rezultātu.Atslābsti beidzot,ar ko un kāds Dievs uzrunā katru dvēseli ir katra paša darīšana caur Dieva varu.Un beidzot mēģini saprast, kas ir “Vecā Derība” un kas ir “Jaunā Derība”, ko tieši nozīmē šie jēdzieni.Dziļā senatnē arī ķelti saviem dieviem upurēja cilvēkus,tāpat kā daudz kur citur Eiropas teritorijā dzīvojošās pagānu tautas.

Atbildēt

Skolnieciņš

26.06.2022. 08:16

»

stulbentiņam

tu esi vēl slimāks nekā iepriekš izskatījies. tāpēc tevi vajag vēl vairāk sazāļot, lai tu savu smirdīgo muti te nevirinātu, jo tad tu klusēsi kā tev vergam pienākas. saki paldies saviem debilības centra vervētājiem par "vārda brīvību" lamāt krievus, kamēr vēl tev to atļauj! drīz tu dziedāsi pavisam ...


Kāpēc man būtu jāmīl pašreizējo Krievijas valdību? Lūdzu, nevelc paralēles starp krieviem un diktatoru Vladimiru Putinu un Maskavas Kremļa antidemokrātisko režīmu. Man pret krieviem kā tautību nav pretenziju. Bet man ir pretenzijas pret tādām ideoloģijām kā lielkrievu šovinisms, panslāvisms, rašisms (krievu fašisms), Pobedas kults (9. maija kults; sarkanās armijas kults) un citām ''Russkij Mir'' skavām.
Kādu citu dziesmiņu man būtu jādzied? Es esmu pagāns, es esmu daudzdievis. Es esmu pacifists. Man šķiet nepieņemams karš Ukrainā. Un ja Tu aizstāvi kara noziedznieku Vladimiru Putinu, tad zāles ir nepieciešamas Tev.
Tu neesi inteliģents, Tu neesi spējīgs apjēgt ticības brīvību. Jebkurš cits viedoklis, kas nesaskan ar kristīgo sektu viedokli, Tev šķiet slimība. Bet atceries! Kristietība ir sātanisms...

Atbildēt

stulbentiņam

25.06.2022. 21:56

»

Skolnieciņš

Ja Tu uzskati politeismu jeb daudzdievību par fašismu, tad Tu esi krievžīds - neglābjams cionists un lielebreju šovinists. Ej un atvainojies senajiem Dieviem un senajām Dievietēm par savu stulbumu! Lūdz piedošanu Dieviem un Dievietēm...


tu esi vēl slimāks nekā iepriekš izskatījies. tāpēc tevi vajag vēl vairāk sazāļot, lai tu savu smirdīgo muti te nevirinātu, jo tad tu klusēsi kā tev vergam pienākas. saki paldies saviem debilības centra vervētājiem par "vārda brīvību" lamāt krievus, kamēr vēl tev to atļauj! drīz tu dziedāsi pavisam citu dziesmu, tāpat kā pārējie tev līdzīgie stulbentiņi.

Atbildēt

Skolnieciņš

25.06.2022. 20:40

»

stulbentiņam

tavs fašistiskais pretīgums ir supertruperīgs


Ja Tu uzskati politeismu jeb daudzdievību par fašismu, tad Tu esi krievžīds - neglābjams cionists un lielebreju šovinists. Ej un atvainojies senajiem Dieviem un senajām Dievietēm par savu stulbumu! Lūdz piedošanu Dieviem un Dievietēm!
Tu dzīvo demokrātijā. Demokrātiju cilvēcei deva Olimpa kalna Dievi. Ja Olimpa kalna Dievi nedotu cilvēcei demokrātiju, tad Tu savu smirdīgo muti te nevirinātu, jo tad Tu klusētu kā vergs. Saki paldies Dievietei Temīdai par vārda brīvību!

Atbildēt

stulbentiņam

25.06.2022. 20:28

»

Skolnieciņš

Tavs rašisms ir pretīgs


tavs fašistiskais pretīgums ir supertruperīgs.

Atbildēt

dzīve ka rotaļa

25.06.2022. 12:09

tikai glupajiem...gudrie Dzīvo no pirmās dzimšanas dienas, glupie veģetē................................

Atbildēt

nu, fizika bez lirikas

25.06.2022. 11:48

kā kuģis ostā. Īsto liriku jau rada tikai gudrie...glupie tusējas savā putrā, viens otru slavina.... ko viņi tur rada...atkritums var radīt atkritumu...un NEKAD NAV CITĀDI UN NEBŪS>>>>>>>>>>>>>>>>>>> BĒRNU AUDZINA LĪDZ 3 G VECUMAM...MUMS MASVEIDĀ RADĪTI MAUGĻI............................................

Atbildēt

vēl viens deviētais rezonē

25.06.2022. 11:41

pat nezinot, kas ir matemātika...superčangalija. Un Jāņi nav uz tumsu, Jāņi ir UZ JAUNO RAŽU UN PĀRTICĪBU!!!!

Atbildēt

Skolnieciņš

25.06.2022. 09:35

»

tu atkal aizmirsi nobrēkties

Slava Uhaņai! Her-ojiem slava


Tavs rašisms ir pretīgs.

Atbildēt

Skolnieciņš

24.06.2022. 19:29

Būsim uzticīgi sentēvu tradīcijām! Būsim pagāni sirdī un dvēselē! Neatteiksimies no politeisma. Ticēsim Sentēvu Dieviem! Ticēsim Latvju Dieviem!!!

Atbildēt

Skolnieciņš

24.06.2022. 12:04

»

slimnieku kopēja

Ak tā? Bet es domāju, ka māti Terēzi aizsūtīja uz Indiju, lai viņa neceļ traci par nejēdzībām Vatikāna deguna galā


Šī sieviete bija ne tikai Indijā. Un svētās statusu Vatikānā viņa dabūja gandrīz vai pat savas dzīves laikā. Vatikānā baumo, ka viņas pieskāriens spēj izārstēt no vēža. Tik vien pati māte Terēze nespēja sevi sadakterēt. Viņa kā īsta kreacioniste tā vietā lai izmantotu lūgšanas, izmantoja VIP, maksas medicīnu dārgākajās ASV un Eiropas privātklīnikās. Vatikāns ir apmāts ar savu nekromantiju. Cilvēku kauli Vatikānam ir fatišs.

Atbildēt

slimnieku kopēja

24.06.2022. 11:37

»

Skolnieciņš

Viņš. Viņš. Viņš. Darījis šo un un to. Ož pēc personības kulta. Personības kults ir raksturīgs gan totalitārajām, gan arī harizmātu sektām...


Ak tā? Bet es domāju, ka māti Terēzi aizsūtīja uz Indiju, lai viņa neceļ traci par nejēdzībām Vatikāna deguna galā.

Atbildēt

Skolnieciņš

24.06.2022. 11:12

»

slimnieku kopēja

Nu jau tu gribi Jēzum uzvelt vai visus pasaules grēkus. Vai svētajos rakstos ir kāda liecība par to, ka Kristus būtu kādu nogalējis? Tieši otrādi, viņs ir dziedinājis slimos un pabarojis izsalkušos. Un viņš ir gājis runāt arī ar pagāniem, ko viņam pārmeta citi mācītāji, farizeji...


Viņš. Viņš. Viņš. Darījis šo un un to. Ož pēc personības kulta. Personības kults ir raksturīgs gan totalitārajām, gan arī harizmātu sektām.
Nav nekādu liecību, ka rabīns Jēzus Kristus vispār eksistēja. Tā ir akla ticība senebreju mitoloģijas tēlam Jēzum Kristum. Iespējams rabīns Jēzus Kristus bija vairāku jūdaisma atkritēju (jūdu sektantu) literāls pseidonīms, zem kura viņa publicēja savus gara darbus.
''viņs ir dziedinājis slimos un pabarojis izsalkušos'' Nu, māte Terēze savos nāves hospisos - miršanas namos - arī dziedināja slimos un pabaroja izsalkušos. Bet pēc būtības tā bija Vatikāna reklāmas kampaņa, kuru administrēja māte Terēze. Cilvēkus tur neārstēja, cilvēki tur mira un gaidīja nāvi. Bet pirms nāves viņus ar slapju lupatu nokristīja, t.i., padarīja par katoļiem. Māte Terēze simboliski salīdzināja slimnieku ciešanas ar Jēzus Kristus ciešanām uz krusta. Bet pati māte Terēze izmantoja tā laika vismodernāko un dārgāko ASV un Eiropas medicīnu. Viņa vāca ziedojumus pat no asinskāriem diktatoriem, tādējādi netieši leģitimēja viņu režīmus. Taču tā nauda tika grūsta jaunu katoļu baznīcu būvē, nevis trūkumcietēju vajadzībām. Palielam māte Terēze veica Vatikāna ietekmes stiprināšanas kampaņu Indijā un citviet pasaulē, kur Vatikāns nebija cienīts un mīlēts. Viņa darbojās kā sektas vervētāja, kas centās savervēt pēc iespējas vairāk sekotāju savai sektai.

Atbildēt

Skolnieciņš

24.06.2022. 10:52

»

hi hi

šis nu gan pat padomijas laikos nav skolojies,bet 30 sorosistu gados izēsta zombi i pēdējā pelēkā viela ķirbī,tā viš i.Trako arvien vairāk,bet tas nava slikti,viss pēc anglosakšu VĒRTĪBĀM,tas labi


Kas ir anglosakši mūsdienās? Kristieši. Daļa no viņiem ir anglikāņi (protestanti), bet daļa katoļi.
''pēc anglosakšu VĒRTĪBĀM,tas labi.'' Tad saki, lūdzu, kādas vērtības ir anglosakšiem? Manuprāt, anglosakši tiražē Vatikāna un Vatikāna vasaļu ideoloģiju. Tevis pieminētie anglosakši ir jau sen nodevuši Ķeltu Dievus un Ģermāņu Dievus. Senos Dievus un senās Dievietes šie cilvēki ir nodevuši, tā vietā šie cilvēki tic senebreju mitoloģijai un ebreju monoteismam.
Es esmu par politeismu (daudzdievību), es esmu pret lielebreju šovinismu un cionismu. Es esmu par ticības brīvību un pret ābramisko reliģiju - jūdaisma, kristietības/sātanisma, islāma - dominanci. Un Tu man vel kaut ko pārmet??? Palasi manus iepriekšējos komentārus. Šur tur ir kāda drukas kļūda, bet tas netraucē uztvert domu. Atjēdzies no transa, beznīcas nozomētā avs!!!

Atbildēt

Skolnieciņš

24.06.2022. 10:42

»

slimnieku kopēja

Nu jau tu gribi Jēzum uzvelt vai visus pasaules grēkus. Vai svētajos rakstos ir kāda liecība par to, ka Kristus būtu kādu nogalējis? Tieši otrādi, viņs ir dziedinājis slimos un pabarojis izsalkušos. Un viņš ir gājis runāt arī ar pagāniem, ko viņam pārmeta citi mācītāji, farizeji...


Jēzus Kristus ir plaši tiražēts un mākslīgi popularizēts senebreju mitoloģijas personāžs. Rabīns Jēzus Kristus (ja vien šis cilvēks vispār eksistēja) bija parasts sektants - sektas līderis. Mūsdienās arī ir harizmātu sektas. Šeit var vilt paralēles ar mūsdienām. Mūsdienās ir daudz jūdaisma sektu.
Kā var būt progresīvs cilvēks, kas savi leģitimē ar senebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu? Cilvēks, kurš sludina senebreju mitoloģiju, nevar būt progresīvs. Seno ebreju sabiedrība sabiedrības attīstības ziņā bija ļoti atpalikusi no senajiem grieķiem. Senajiem ebrejiem bija ķēniņi, bija vergi no neebreju vidus. Bet senajiem grieķiem bija demokrātija - pasaulē pirmā, vispārzināmā demokrātija. Tā nebija ideāla no mūsdienu viedokļa, taču tā bija labāka par to, ko varēja piedāvāt ebreji.
′′Farizejs′′ - ir kristiešu lamuvārds ar kuru var strostēt, kaunināt un lamāt sev netīkamu cilvēku. Krieviem ir savs lamuvārds ′′fašists′′. To lieto tēmā un beztēmā.
Varbūt Tev derētu labāk lūgt nevis rabīnu Jēzu Kristu (kura eksistence ir apšaubāma), bet gan Olimpa kalna Dievus - Dievu Aīdu, Dievu Apolonu, Dievu Aresu, Dievieti Artemīdu, Dievieti Afrodīti, Dievieti Hebu, Dievieti Hekati, Dievu Hēliju, Dievieti Hēru, Dievieti Gaju, Dievieti Demetru, Dievieti Persifonu, Dievieti Selēnu, Dievieti Femīdu, Dievu Erosu, Dievu Zevu? Olimpa kalna Dievi dāvāja pasaulei demokrātiju. Bet ko dāvāja senebreju mitoloģija un ebreju monoteisms? Viduslaikus - tumšos laikus???

Atbildēt

hi hi

24.06.2022. 10:25

»

Skolnieciņš

Manuprāt, pāvestu Francisku būtu vērts ievietot 6. palātā. Kad 2018. gadā pāvests Francisks viesojās Latvijā, viņa vizīte nodokļu maksātājiem izmaksāja ļoti dārgi. Lai tad tas pāvests Francisks padzīvo ''valsts maizē'' 6. palātā! Daudzi cilvēki pateiks viņam par to paldies


šis nu gan pat padomijas laikos nav skolojies,bet 30 sorosistu gados izēsta zombi i pēdējā pelēkā viela ķirbī,tā viš i.Trako arvien vairāk,bet tas nava slikti,viss pēc anglosakšu VĒRTĪBĀM,tas labi.

Atbildēt

slimnieku kopēja

24.06.2022. 10:08

»

Skolnieciņš

Paldies rabīnam Jēzum Kristum par dzimtbūšanu (verdzību) Latvijas teritorijā līdz 1861. gadam! Paldies rabīnam Jēzum Kristum par Krievzemē realizēto noziedzīgo dresūru un negatīvo selekciju (vergu selekciju), kuras dēļ mūsdienu krievi ir neadekvāti! Vatikāna vasalis - pareizticīgo baznīca - kārtīgi ...


Nu jau tu gribi Jēzum uzvelt vai visus pasaules grēkus. Vai svētajos rakstos ir kāda liecība par to, ka Kristus būtu kādu nogalējis? Tieši otrādi, viņs ir dziedinājis slimos un pabarojis izsalkušos. Un viņš ir gājis runāt arī ar pagāniem, ko viņam pārmeta citi mācītāji, farizeji.
Arī baznīca sludina, ka Jēzus ir izpircis visu ticīgo grēkus. Kāda netaisnība - likt vienam cilvēkam maksāt par visu citu grēkiem!

Atbildēt

Skolnieciņš

24.06.2022. 09:54

»

lauķis

Jencītis un Skolnieciņš vienā palātā būtu saderīga kompānija


Manuprāt, pāvestu Francisku būtu vērts ievietot 6. palātā. Kad 2018. gadā pāvests Francisks viesojās Latvijā, viņa vizīte nodokļu maksātājiem izmaksāja ļoti dārgi. Lai tad tas pāvests Francisks padzīvo ''valsts maizē'' 6. palātā! Daudzi cilvēki pateiks viņam par to paldies.

Atbildēt

Skolnieciņš

24.06.2022. 07:44

»

lauķis

CILVĒKAM nav vajadzīõgas ne reliģijas ne varas.Par senajiem laikiem labāk nerunā,tālāk par pērkamo "zinžtnieku" atremojumiem neesi ticis.Vai nu sāc domāt vai 6.palāta


Tad kāpēc kristīgais sektants Mārcis Jencītis drīkst runāt, bet es nedrīkstu! Kristīgais sektants Mārcis Jencītis pat cer vel ielīst 14. Saeimā. Kad viņš tiks pie tribīnes, viņš varēs vienā muldēšanā malt kristīgos bulšitus (muļķības).
Kāpēc Tu man iesaki klusēt? Ko dos klusēšana? Neko!

Atbildēt

Skolnieciņš

24.06.2022. 07:41

»

lauķis

CILVĒKAM nav vajadzīõgas ne reliģijas ne varas.Par senajiem laikiem labāk nerunā,tālāk par pērkamo "zinžtnieku" atremojumiem neesi ticis.Vai nu sāc domāt vai 6.palāta


Tu saki, ka cilvēkam nekas nav vajadzīgs. Tomēr no reliģijas ietekmes cilvēks nav ticis vaļā pat 21. gadsimtā. Pie mums pār sabiedrības apziņu valda Vatikāns un Vatikāna vasaļi. Vatikāns un Vatikāna vasaļi monopolizēja ticības tirgu, un tagad dzīvo bezkonkurences apstākļos. Ik gadu valsts piešķir baznīcām naudu. Ik gadu baznīcas saņem lielus ziedojumus, kuru apjomu nezin pat VID's (Valsts ieņēmumu dienests). Pietam eksistē ļoti daudz kristīgo sektu, kas sūknē sabiedrības naudu. Baznīcēni - kristīgo baznīcu garīdzniecība - ir internacionāli globālisti un kosmopolīti. Latvijai un latviešu tautai šie pelēkie kardināli nav vajadzīgi, jo ilgtermiņā viņi ir kaitīgi mūsu nācijai. Prūši taču pazuda no vēstures lapaspusēm, prūšu vēsture ir beigusies. Un baznīcēni prūšus neizglāba no pazušanas un izmiršanas, kaut arī prūši pirmie pieņēma kristietību un kļuva par kristiešiem.
Tu labāk būtu domājis kā stiprināt politeiskās reliģijas Latvijas teritorijā, citādi latviešiem nāksies sadzīvot ar islāma invāziju mūsmājās. Un musulmaņiem būs dziļi nospļauties uz Tavu viedokli.

Atbildēt

Skolnieciņš

24.06.2022. 07:29

»

lauķis

CILVĒKAM nav vajadzīõgas ne reliģijas ne varas.Par senajiem laikiem labāk nerunā,tālāk par pērkamo "zinžtnieku" atremojumiem neesi ticis.Vai nu sāc domāt vai 6.palāta


Katram cilvēka ir tiesības ticēt jebkam. Katram cilvēkam ir tiesības izvēlēties kam ticēt, bet kam neticēt. Ticības brīvība ir svēta un neaizskarama. Bet vai mūsdienu Latvijā ir ticības brīvība? No sākta gala baltu tautas bija pagāni jeb daudzdievji. Baltu tautām bija savi Dievi un savas Dievietes. Tā bija pirms Vatikāns ar Romas pāvesta Inocenta Trešā rīkojumu nolēma veikt krusta karu pret baltu tautām. Tas izvērtās īstā baltu tautu genocīdā. Bet ko gan var gribēt no Vatikāna? Bībele ir pati asiņainākā grāmata uz Zemes. Ļaunums, kas nāk no Bībeles, ir neaptverams. Senāk tagadējās Palestīnas un Izraēlas teritorijā dzīvoja septiņas tautas – kānaānieši, hetieši, amorieši, ferisieši, chīvieši jebusieši – līdz brīdim, kad ebreju cilts Dievs Jahve ebrejiem apsolīja piena un medus upes. Mozus otrā grāmata (saukta EXODUS) 3. nodaļa 8. rindkopa: «Es esmu nolaidies, lai viņus izglābtu no ēģiptiešu rokām un tos izvestu no šīs zemes uz labu un plašu zemi, kur piens un medus tek, kānaāniešu, hetiešu, amoriešu, ferisiešu, chīviešu un jebusiešu zemi.». Un ebreji sekoja ebreju cilts Dieva Jahves norādījumiem ar fanātisku degsmi. Mozus piektā grāmata (saukta DEUTERONOMIUM) 21. nodaļas 16., 17. un 18. rindkopa: «Turpretī no šo kaimiņu tautu pilsētām, ko tas Kungs, tavs Dievs, tev dos tavās rokās, tev neko nebūs atstāt dzīvu, kam vien ir dzīva dvaša. Bet iznīcības lāsta piepildījumā tev ir jāiznīcina hetieši un amorieši, kānaānieši un ferisieši, hīvieši un jebusieši, kā tas Kungs. Tavs Dievs, tev ir pavēlējis. Lai tie jūs neiemācītu atdarināt visas tās negantības, kas tiem piemīt, un ko tie dara, kalpodami saviem dieviem, ka jūs neapgrēkotos pret to Kungu, savu Dievu.». Mozus otrajā grāmatā (Toras piecu grāmatu cikla otrajā grāmatā) ebreju cilts Dievs Jahve ebreju tautai sola labu zemi un pārticību, bet jau Mozus piektajā grāmatā (Toras piecu grāmatu ciklu noslēdzošajā grāmatā) ebreju cilts Dievs Jahve aicina ebreju tautu veikt veselu septiņu tautu genocīdu – totālu iznīcību. Un ebreji tam piekrīt, un ebreji to izdara. Rabīns Mozus neizsaka it nekādu sašutumu par šādu cietsirdīgu un prātam neaptveramu rīcību. Rabīnu Mozu viss pilnībā apmierina. Tādējādi, uzsākdams baltu tautu genocīdu un Baltijas zemju iekarošanu, Romas pāvests Inocents Trešais rīkojās kā Bībelē rakstīts. Prūši ir jau izzuduši. Nav tādas valsts kā Prūsija, nav arī prūšu valodas. Ne kānaānieši, ne hetieši, ne amorieši, ne ferisieši, ne chīvieši, ne jebusieši nelūdz ebreju tautai 40 000 000 eiro, jo šīs tautas ir nežēlīgi iznīcinātas ar ebreju tautas rokām. Šīs tautas vairs nevienam neprasa 40 000 000 eiro, ne arī citus labas gribas likumus.
Paldies Dieviem! Latvijas Bībeles biedrība 1992. gadā veica vērienīgu darbu un laida klajā pilnu Bībeles izdevumu ar visiem oriģinālajiem tekstiem. Nekas nav aizmirsts, nekas nav piedots. Svētīgus vasaras saulgriežus! Svētīgus Jāņus!

Atbildēt

Skolnieciņš

24.06.2022. 06:54

»

Bravo!

Lai dzīvo jauna reliģija!Lai dzīvo jaunais Mozus Skolnieciņš.Lai dzīvo 6.palāta un skolnieciņš tajā


Kas ir ticības brīvība? Vai mūsdienu Eiropā ir ticības brīvība? Vai mūsdienu Latvijā ir ticības brīvība? Eiropas Cilvēktiesību Konvencijas 1. sadaļas «Tiesības un brīvības» 9. panta «Domu, pārliecības un ticības brīvība» 1. daļā ir teikts, ka ikvienam cilvēkam ir tiesības uz domu, pārliecības un ticības brīvību; šīs tiesības ietver arī brīvību mainīt savu reliģisko piederību vai ticību un nodoties savai reliģijai vai pārliecībai, kā vienatnē tā kopā ar citiem, publiski vai privāti, pielūdzot, izpildot reliģiskas vai rituālas ceremonijas, ievērojot paražas un sludinot mācību. Savukārt, Eiropas Cilvēktiesību Konvencijas 1. sadaļas «Tiesības un brīvības» 9. panta «Domu, pārliecības un ticības brīvība» 2. daļā ir teikts, ka brīvību nodoties savai ticībai vai pārliecībai var ierobežot tikai likumā paredzētajā kārtībā un tiktāl, cik tas ir nepieciešams demokrātiskā sabiedrībā, lai nodrošinātu sabiedrisko drošību, sabiedrisko kārtību, sabiedrības veselību vai tikumību, vai aizsargātu citu cilvēku tiesības un brīvības. Latvijas Republikas Satversmes 8. nodaļas «Cilvēka pamattiesības» 99. pantā ir teikts, ka ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts. Bet Latvijas Republikas Satversmes 8. nodaļas «Cilvēka pamattiesības» 100. pantā ir teikts, ka ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.
Skan jauki. Bet gan ir dzīvē? Mūsdienu Latvijā dominējošā reliģija ir kristietība. Lielu nozīmi kristietības popularizēšanā nospēlēja Padomju Krievija, jo, okupējot Latvijas Republiku 1940. gada 17. jūnijā, Padomju Krievija pilnībā aizliedza un iznīcināja dievturību. Protams, ateistiskās, komunistiskās partijas veiktās represijas skāra arī kristietību un jūdaismu, tomēr šo represiju apjoms bija nebūtisks. Šīs represijas nedz kristietībai, nedz jūdaismam neradīja izzušanas draudus. Rezultātā 50 gadus ilgās okupācijas un aneksijas laikā tika iznīcināti visi kristietības un jūdaisma konkurenti. Tādējādi padomju vara netieši nostiprināja kristietības un jūdaisma pozīcijas. Dievturība tā arī mūsdienās nav atkopusies no pārciestā.
Kopš sen seniem laikiem mūsu senči bija pagāni jeb daudzdievji. Politeisms ir mūsu zemes un tautas pamatticība. Situācija mainījās 12. gadsimta vidū, kad varmācīgie krustneši un liekulīgie kristīgie misionāri ielauzās Baltijā. Romas pāvests Inocents Trešais uzsāka baltu tautu genocīdu. Vatikāns un Vatikāna vasaļi rīkojās zemiski. Diemžēl mūsdienu Latvijā ticības brīvība ir vien uz papīra. Valdība nodrošina spēcīgu kristietības un jūdaisma protekciju. Politeiskajām reliģijām (dažādām pagāniskajām ticībām) atbalsts netiek piešķirts. Valdība konsekventi atbalsta vien ābramiskās reliģijas.

Atbildēt

Skolnieciņš

24.06.2022. 06:52

»

Bravo!

Lai dzīvo jauna reliģija!Lai dzīvo jaunais Mozus Skolnieciņš.Lai dzīvo 6.palāta un skolnieciņš tajā


Paldies rabīnam Jēzum Kristum par dzimtbūšanu (verdzību) Latvijas teritorijā līdz 1861. gadam! Paldies rabīnam Jēzum Kristum par Krievzemē realizēto noziedzīgo dresūru un negatīvo selekciju (vergu selekciju), kuras dēļ mūsdienu krievi ir neadekvāti! Vatikāna vasalis - pareizticīgo baznīca - kārtīgi pacentās, lai krievus no +/- adekvātiem cilvēkiem padarītu par ebreju cilts Dieva Jahves (Dieva Jehovas) vergiem! Rabi Božije oņi i v Afriķe rabi Božije! Un paldies rabīnam Jēzus Kristum par vietējo iedzīvotāju genocīdu un aparteīdu Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Āfrikā un Austrālijā! Liels paldies!

Atbildēt

Skolnieciņš

24.06.2022. 06:51

»

Pusveiskups

Kā kristīgais tā tie latviešu dievi tādi pestelji vien ir!Tie mūsu senči labāk būtu mēģinājuši sadot galvā un padzīt tos kungus ar visiem mācītajiem,nevis pa stūriem bailīgi visādus elkus pielūgusi un visādus siecinus ne suši!Labuma tad būtu vairāk!Ar mīlestības sludināšanu arī šitajos laikos tālu netiksi...


Cilvēks ir reliģioza būtne, bez reliģijas cilvēks nevar. Piemēram, Padomju Krievijā bija kādu laiku ateisms/pareizticīgs ateisms, bet Padomju Krievija sabruka, un tagad Krievijas Federācija ir pareizticīga valsts, kurā pareizticīgo baznīcu no kritikas aizstāv krimināllikums. Piemēram, Kambodžā sarkanie hmeri - Pola Pota sekotāji - nepilnu 4 gadu laikā iznīcināja visus budistus Kambodžā. Tagad tur parādījušās kristīgās baznīcas. Vatikāns saka Polam Potam: "Liels paldies!''. Tur kur valda reliģiozs tukšums, tur ienāk ābramiskās reliģijas un uzspiež savu dogmātu pēc pilnas programmas. Piemēra, islāms ievieš šariata likumus. Tādās sabiedrībās pat ateisti (bezdievji) jūtas neomulīgi.
Politeisko reliģiju ir daudz. Latviešiem ir latviskā dievturība. Slāviem ir rodnovjerije. Skandināviem ir odinisms un asatra.
Aicinu Tevi lūgt Snorri Sturlusonu! Jo šis cilvēks līdz pēdējam saglabāja uzticību Skandināvu Dieviem, neraugoties uz kristietības invāziju Ziemeļeiropā. Aicinu Tevi lasīt Jaunāko Edu, aicinu Tevi lasīt odinisma un asatras Svētos rakstus! Aicinu Tevi lūgt Skandināvu Dievus - Dievu Odinu, Dievu Lokiju, Dievu Tīru, Dievu Toru, Dievu Baldru, Dievieti Hēlu, Dievieti Freju, Dievietes Nornas un citus Skandināvu Dievus un Dievietes. Iepazīsti rūnu maģiju! Esi kopā ar Dieviem! Un izmet no savas galvas lielebreju šovinismu un cionismu! Tev šīs lietas nepiestāv...

Atbildēt

Skolnieciņš

24.06.2022. 06:36

»

Evaņģēlists

Savukārt Mateja 5:3 tiek diskutēts par skolnieciņiem un līgo alus kausiņiem. Priekā


Svētie raksti ir senebreju mitoloģija un ebreju monoteisms. Tā ir ebreju tautas kultūra. Nekā slikta tajā nav, taču ebreju tautas kultūru varmācīgi uzspieda neebrejiem (gojiem). Savukārt, šāda rīcība ir noziedzīga. Tamdēļ es protestēju pret senebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu. Man nepatīk lielebreju šovinisms un cionisms. Es esmu par patiesu ticības brīvību, kad cilvēki brīvi var praktizēt jebkuru reliģiju kādu vien vēlas. Piemēram, odinismu vai asatru, t.i., ticēt Skandināvu Dieviem. Vai, piemēram, latvisko dievturību, t.i., ticēt Latvju Dieviem. Un šo ticības brīvību nedrīkst cilvēkiem liegt, jo tās ir cilvēktiesības, kas piemīt katram cilvēkam.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

24.06.2022. 06:35

»

stulbentiņam

tevi par ātru izlaida no trakomājas, galīgi slims vēl esi uz visu stulbo galvu


Es vienkārši citēju Bībeli. Šie ir Bībeles citāti. Palasi Bībeli! Es pat norādīju, no kurienes šie citāti ir. Tev nevajadzēs šķirstīt apmēram 1200 lapaspuses, lai atrastu šos fašisma pilnos vārdus. Satura rādītājā Tu atradīsi vajadzīgās rabīna Mozus grāmatas, tad atliks Tev tikai atrast vajadzīgo nodaļu un rindkopu. Bībeles murgainie citādi ir ļoti labi numurēti. Paldies ebrejiem par to! Citādi ateistiem (bezdievjiem) un pagāniem (daudzdievjiem) būtu bijis grūti atmaskot kristietības, kā arī visu ābramisko reliģiju, patieso seju.
Ja Tu noliedz Bībelē rakstīto, tad Tu esi vienkāršs, kristīgs sektants, kas idealizē Bībeli un kristietību. Nu, man atliek vien par Tevi aizlūgt Sentēvu Dievus!

Atbildēt

Pusveiskups

24.06.2022. 05:49

»

Skolnieciņš

Ebreju cilts Dievs Jahve (Dievs Jehova) spīdzini cilvēku dvēseles Ellē. Šim Dievam neebreji (goji) nevar izdabāt. Pat ebreji kā ebreju cilts Dieva Jahves (Dieva Jehovas) izredzētā tauta nevienmēr spēj savam Dievam izdabāt. Kristiešu Dievs ir vecais Velns, reāli pretīgs radījums...


Kā kristīgais tā tie latviešu dievi tādi pestelji vien ir!Tie mūsu senči labāk būtu mēģinājuši sadot galvā un padzīt tos kungus ar visiem mācītajiem,nevis pa stūriem bailīgi visādus elkus pielūgusi un visādus siecinus ne suši!Labuma tad būtu vairāk!Ar mīlestības sludināšanu arī šitajos laikos tālu netiksi!Visi tie sludinātāji lielākoties skatās kā kādam iebraukt kabatā vai uzsēsties uz kakla.Maita maitas gala!

Atbildēt

antimatemātiķis

23.06.2022. 20:13

mani sauc kalkulators. es protu rēķināt

Atbildēt

Skolnieciņš

23.06.2022. 19:38

»

Pusveiskups

Nu ar to garīgumu jau tajos svētkos vienmēr bijis kā bijis…ja veselība ļauj,lai jau tik tusē!Ziemassvetki jau ar pārvērsti par vienu lielu izpārdošanu.Un ko tad tie bīskapi ir aizliegusi!?Ej un ar tām elkdievibam buries cik uziet


Svētajos rakstos tiek slavināts un cildināts septiņu tautu genocīds, ko veica senie ebreji ebreju cilts Dieva Jahves (Dieva Jehovas) vārdā. Svētie raksti pēc savas būtības ir antīks, antikvariāts fašisms. Lūk, citāts no rabīna Mozus Svēto rakstu apkopojuma!!!

Mozus otrā grāmata (saukta EXODUS) 3. nodaļa 8. rindkopa: «Es esmu nolaidies, lai viņus izglābtu no ēģiptiešu rokām un tos izvestu no šīs zemes uz labu un plašu zemi, kur piens un medus tek, kānaāniešu, hetiešu, amoriešu, ferisiešu, chīviešu un jebusiešu zemi.». Un ebreji sekoja ebreju cilts Dieva Jahves norādījumiem ar fanātisku degsmi. Mozus piektā grāmata (saukta DEUTERONOMIUM) 21. nodaļas 16., 17. un 18. rindkopa: «Turpretī no šo kaimiņu tautu pilsētām, ko tas Kungs, tavs Dievs, tev dos tavās rokās, tev neko nebūs atstāt dzīvu, kam vien ir dzīva dvaša. Bet iznīcības lāsta piepildījumā tev ir jāiznīcina hetieši un amorieši, kānaānieši un ferisieši, hīvieši un jebusieši, kā tas Kungs. Tavs Dievs, tev ir pavēlējis. Lai tie jūs neiemācītu atdarināt visas tās negantības, kas tiem piemīt, un ko tie dara, kalpodami saviem dieviem, ka jūs neapgrēkotos pret to Kungu, savu Dievu.».

Atbildēt

Skolnieciņš

23.06.2022. 19:37

»

Pusveiskups

Nu ar to garīgumu jau tajos svētkos vienmēr bijis kā bijis…ja veselība ļauj,lai jau tik tusē!Ziemassvetki jau ar pārvērsti par vienu lielu izpārdošanu.Un ko tad tie bīskapi ir aizliegusi!?Ej un ar tām elkdievibam buries cik uziet


Ebreju cilts Dievs Jahve (Dievs Jehova) spīdzini cilvēku dvēseles Ellē. Šim Dievam neebreji (goji) nevar izdabāt. Pat ebreji kā ebreju cilts Dieva Jahves (Dieva Jehovas) izredzētā tauta nevienmēr spēj savam Dievam izdabāt. Kristiešu Dievs ir vecais Velns, reāli pretīgs radījums.
Taču senie Dievi atširība no lielebreju šovinisma un cionisma Dieva Jahves (Dieva Jehovas) piedāvā labu pēcnāvi (atkarībā no dzīves laikā piekoptās ticības) un reinkarnāciju (dvēseles pārdzimšanu). Senie Dievi dvēseles nespīdzina un nekādīgi nedemonstrē savu pārākumu. Mēs esam Dievu bērni, dažādi Dievi ir radījuši mūsu dvēseles. Dievi mūs mīl. Vienīgi Dievs Jahve, būtams vecai Velns, ir ļauns. Viņš savus sekotājus atalgo ar ciešanām.

Atbildēt

Skolnieciņš

23.06.2022. 18:55

»

Skolotāja

Slikti mācījies: "aizliekdama


Dievu un Dieviešu ir daudz. Es ticu Dieviem un Dievietēm. Es ticu dvēseles daudzšķautņainībai (cilvēkam ir miesa, dvēsele un gars). Es ticu dvēseļu nemirstībai un neievainojamībai. Es ticu reinkarnācijai (dvēseļu pārdzimšanai un pasauļu mainībai). Es ticu paralēlajām pasaulēm un multivisumam. Es ticu, ka gaišie Dievi ir radījuši cilvēci, un ka gaišie Dievi aizstāv cilvēci no tumšajiem Dieviem.
Monoteisms man ir svešs…

Atbildēt

Pusveiskups

23.06.2022. 16:43

»

Skolnieciņš

Kāpēc 21. gadsimtā vasaras saulgriežu svētki ir pārvērtušies par dzerstīšanās svētkiem un lielu tusiņu? Kur pazudis ir garīgums? Ak, jā. Baznīcēni laikam pārcentās, aizliekdami elkdievību un ′′ļauno garu′′ pielūgšanu


Nu ar to garīgumu jau tajos svētkos vienmēr bijis kā bijis…ja veselība ļauj,lai jau tik tusē!Ziemassvetki jau ar pārvērsti par vienu lielu izpārdošanu.Un ko tad tie bīskapi ir aizliegusi!?Ej un ar tām elkdievibam buries cik uziet.

Atbildēt

Skolnieciņš

23.06.2022. 15:36

Kāpēc 21. gadsimtā vasaras saulgriežu svētki ir pārvērtušies par dzerstīšanās svētkiem un lielu tusiņu? Kur pazudis ir garīgums? Ak, jā. Baznīcēni laikam pārcentās, aizliekdami elkdievību un ′′ļauno garu′′ pielūgšanu.

Atbildēt

Vietējais

23.06.2022. 15:22

Ko tikai neizdomāsi tajā laikā, kad nav nekā lietderīga ko darīt...

Atbildēt

Raksts uzrakstīts atbilstoši matemātiķa

23.06.2022. 13:53

domāšanas principiem.

Žurnālistika nav matemātika, ja neskaita gaidāmo peļņu uz ziņkārības, nedrišības un baiļu principu pamata nākotnē, kas jāiedveš lasītājam.

Bērni nelasa laikrakstus.

Atbildēt

Metafiziķis

23.06.2022. 11:33

Manā jaunībā arī bija cilvēki ar divu tipu domāšanu - fiziķi un liriķi. Fiziķi būvēja kosmosa kuģus, atomzemūdenes, izstrādāja piecgažu plānus utt.Viņi bija jautri zēni un izstrādāja tādus literatūras žanrus, kā " fiziķi joko" un "Mērfija likumi".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...