Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Frey Wille

18.03.2013. 11:53

wengxy Frey Wille Frey Wille might be Austrian family group ownedFrey Wille Frey Wille Online business enterprise with the help of establishments all over the world not to mention home office through Frey Wille UK. Using some people, the corporate Frey Wille Jewellery has grown into one of the many Frey Wille Bracelet for sale Jewelry in your making from enameled charms high-end.Specific not to mention main stuff Frey Wille Earrings encompass creative ideas not to mention almost endless imaginations from capable actors not to mention fashion designers, xmas trees from major trendy from Simone Gryunberger-Ville.We are delighted that Frey Wille Necklace have chosen Taxi Advertising to promote the Frey Wille Rings brand.

Atbildēt

l;ml;m

05.12.2012. 09:20

Buy or Sell Diablo III gold, item, account, diablo gold powerleveling,24/7 online service, Diablo3 Gold offer professional Diablo 3 service for Diablo III players. Buy Diablo 3 Gold Buy Diablo 3 Gold for EU servers with Fast delivery.offers cheap Diablo 3 Gold and Diablo 3 Coins. stay health Daily health news from WebMD's team of award-winning journalists.

Atbildēt

DimantaOliņa

04.10.2012. 15:33

NEPLP nav naski atbildēt uz "erindas pilsoņu" iesniegumiem, tas pirmām kārtām. Un atbildes pēc būtības sniegtas netiek.
Skumīgi - Ainars reiz bija profesionālis, tagad pārvērties par.. arī profesionālu birojžurku, jebšu - precīzā - biroja burunduku..

Atbildēt

nu

30.09.2012. 09:35

staļina mazdēls

Atbildēt

LS

29.09.2012. 14:15

dimanta valdonības stils pārspēj okupacijas terora laikus.Es atkartoti griezos pie dimanta par aizliegto cenzūru Brīvaja mikrofonā un radio vadoņa siksņa necieņu neatbildot un nenoveršot cenzūru, kas aizliegta ar likumu. Starp citu kritižētais žīda kļockina kantoris man kādreiz deva atrakstīšanos( it ka atbildi)
dimants ir ka tirans vai diktators uz ko likumdošana neattiecās un nekalpo latvju tautas labā.Ja Lapsas kungam vajaga vairāk informāciju par dimanta diktatoriskām metodēm necienot lidzcilvēkus, ta varu vairāk paskaidrot.

Atbildēt

NIKS FONTS TITULS

29.09.2012. 11:58Patiesībā Latvijā izveidojusies POLITISKĀ APOKALIPSE - t.i. nav politiskās partijas, kura pārstāvētu Saeimā un REALIZĒTU latviešu tautas, LATVIJAS PAMATNĀCIJAS, TIESĪBAS UN TIESISKĀS intereses.

Vienotība savulaik izmantoja situāciju, kad Zatlers nerosināja Saeimas atlaišanu, oligarhiem izzogot valsti, kad to tauta saskaņā ar SAVĀM tiesībām, ko tai dod Satversme, prasīja Zatleram rosināt atlaist "lietussargu revolūcijas" laikā, vēlāk Doma laukumā, kur uzstājās Zatlers (viena no organizētājām S.Ēlerte no Vienotības, Dombrovska padomniece šodien), vēl vēlāk politiskajos nemieros 2009.g. 13. janvārī.

13/01/2009 nemierus radīja un izprovocēja Āboltiņa, Pabriks, Ēlerte, Štokenbergs u.c. Vienotības aktīvisti , lai pārņemtu varu. Tas tiem lieliski izdevies, turpinot komunistu varas pārmantotāju iesākto, apzogot tautu, izzogot valsti, tostarp SVF, PB, ārzemju kapitāla interesēs, piesedzot, atbalstot Godmaņa, Slaktera noziedzīgās darbības Parex pārņemšanā.

Bet šodien faktiski Āboltiņa ir izsvilpta, Pabriks visu vainu, ka Latvijā kļūst aizvien sliktāk, noveļ uz Krieviju, Dombrovskis imitē eiro ieviešanu un "izgriež" rokas latviešiem, kam jāpamet Latvija, jo ar Vilku turpina saistību pret SVF, PB pildīšanu - parādu atdošanu, piesedzot Godmaņa, Slaktera noziegumus Parex pārņemšanā, valstij zaudējot Parex pārņemšanā vien 1.72 MILJARDU latu.

Vilks, esot pie varas, nenocietās un izdarīja vēl vienu noziegumu pret tautu - apkrāpa pilsoņu kopumu, iedzīvotājus, sabiedrību stāstot TV medijos, ka ar Krājbanku viss kārtībā, kad Krājbankai draudēja bankrots, kādēļ, paklausot Vilkam, kā ministram, noticēja (tiesiski paļaujoties uz Vilka sacīto) iedzīvotāji, pašvaldības, zaudējot simtos miljonos latu, savlaicīgi neizņemot no Krājbankas - S.Anča, R.Pauls, Z.Liepiņš u.c. Vilka bezdarbības un krāpšanas rezultātā vēlāk Latvija, lai segtu kompensācijas Krājbankas bankrotā, no SVF aizņēmās vēl simtus miljonus latu. Zaudējumi Latvijas ekonomikai un finasēm ir divkārši - tika zaudēta nauda, gan neizņemot no Krājbankas, gan aizņemoties uz procentiem no SVF.

NA, kura it kā pārstāv latviešu intereses, ir sīka, nožēlojamu cilvēciņu grupa, kura izmanto latviešus, lai atrastos Saeimā. NA izaugusi no tā saucamās Latvijas Tautas Frontes, kas, kā redzams šodien, bijis otrs Interfrontes spārns. Viena no redzamākajām LTF aktīvistēm bija Kalniete, kas par 7000 eiro algu mēnesī šodien smaida, pozē madijiem un mīļi Briselē sarokojas, sarunājas ar Ždanoku, Rubiku, Godmani, Zīli u.c. latviešu tautai naidīgiem spēkiem. Šiem cilvēkiem NAV domstarpību. Kalniete jau skaidri saka - SC un Vienotība būs pie varas nākotnē - bijušo komunistu kliķe, kas kopā joprojām ir pie varas un piekopj genocīdu (genocīds ir ne tikai kādas cilvēku grupas vai tautas fiziska iznīcināšana, bet arī “tādu dzīves apstākļu apzināta radīšana, kas vērsti uz tās pilnīgu vai daļēju iznīcināšanu, garīgu kropļošanu vai dzimstības apturēšanu) pret latviešu tautu, tā jau 500 000 apjomā pametusi un turpina pamest Latviju.

Vienotības līdere Āboltiņa, kā bijusī komuniste, pēc pēdējās ievēlēšanas Saeimā noskūpstīja Ušakovu, ko, kā politisko simbolu, redzēja TV skatītāji - Ušakovu, krievu okupanta dēlu, Putina draugu. Tālāk Vienotība realizē Rīgas pārkrievošanu, ar pirmo soli aiztaisot robežu, lai krievi Latgalē nevar ievest preces no Krievijas, kas ir krietni lētākas, ar mērķi iebūvēt pamatu likumdošanas iniciatīvai krievu pārcelšanai uz Rīgu. Vienotības, Āboltiņas, vadībā tika pieļauts valodu referendums, Vienotībai un SC noskaidrojot, cik latviešu PAGAIDĀM VĒL nešaubās, ka vienīgā valsts valoda ir latviešu valoda. Nākošajā solī Vienotība ŠODIEN organizē likumdošanu, lai krievi no Latgales var pārcelties uz Rīgu, valstij izmaksājot pārcelšanās naudas. Vienotības politikas rezultātā krievi Latvijā var iebraukt neierobežotā skaitā, pērkot īpašumus ar radiem un neradiem JAU šodien.

Vislielāko nelaimi Latvijai nes NA politika, kura ar valsts varu sadarbojas pret LRTT (Latvijas Republikas Tautas Tribunālu), pret kuru pastāvošais režīms Latvijā izvērš aktīvas darbības, pārmetot LRTT varas uzurpāciju. Aktīvās darbības ir tās, ko veic LV ārvalstu institūcijas, SAB, DP, gan noklausoties, gan izsekojot , gan reāli speciālām darbībām kaitējot LRTT aktīvistiem, kuru VIENĪGAIS „noziegums”, ko pieraksta un safabricē pašreizējie varasturi Latvijā, ir cīņa par LATVIEŠU TAUTAS TIESĪBĀM UN TIESISKAJĀM INTERESĒM DZĪVOT LATVIJĀ, LATVISKĀ UN VALSTS SAKĀRTOTĀ VIDĒ AR LATVIJAS UN LATVIEŠU NĀKOTNI, TIESĀJOT un sodot tos, kas līdzīgi VIENOTĪBAI un Kalnietei veic noziedzīgas darbības pret Latvijas un latviešu tautas patiesajām interesēm.

Vēlreiz atgādinu, ka pats personīgi NEKAD neeesmu sastāvējis, nesastāvu nevienā politiskā organizācijā, partijā vai kustībā, neesmu NEKAD balsojis ne par vienu no Latvijas politiskajām kustībām, partijām, personālijām, esmu balsojis PRET LV iestāšanos ES, PAR iestāšanos NATO.

Atbildēt

NIKS FONTS TITULS

29.09.2012. 11:52

Lasot komentārus, izveidojas priekšstats par sabiedrisko viedokli. Sabiedrība sašķeļas, vieni ir par, otri ir pret. Tomēr ne vieniem, ne otriem nav taisniba, jo PASAULES KĀRTĪBU tagad nosaka citi, kuri vadās pēc atziņas, ka NAV SABIEDRĪBAS KĀ TĀDAS.

Esot tikai atsevišķi indivīdi ar savu nenozīmīgo (kādi ir arī aktīvie komentētāji) viedokli, no kura neceļas un nevar IZCELTIES NEKĀDAS SEKAS, IZŅEMOT nenozīmīgu komentēšanu un bezjēdzīgu viedokļu paušanu DEMOKRĀTISKOS APSTĀKĻOS..

Drošības iestāžu uzdevums (SAB. DP, Valsts policija) identificēt potenciāli bīstamos komentētājus, kuri varētu aktīvās darbībās ar savu rīcību (kā Breiviks) vērsties pret valstu iekārtām, kuras ir pakļautas dažu pasaules finansu grupējumu interesēm, nerēķinoties ar atsevišķu suverēnu valstu (Latvija, Norvēģija, Somija u.c.) nacionālajām interesēm.

NO MINĒTĀ IZRIET, KA NAV UN NEVAR BŪT NOZĪMĪGS UN VĒRĀ ŅEMAMS SABIEDRISKAIS (SABIEDRĪBAS) VIEDOKLIS, tostarp komentējot.

Šāda atkarīgo valstu valdību reakcija, nereaģējot uz nacionālo valstu suverenitātes graušanu un "tautu, tautību un rasu sajaukšanu, valstu un tautu apzagšanu" noved un novedīs līdz jauniem breivikiem, anarhisma un nerēķināšanos ar pastāvošajām iekārtām un režīmiem. Spilgts piemērs tam ir Lembergs, kura tiesāšana tiek imitēta, jo valsts nav ieinteresēta notiesāt Lembergu. Lietas pret Lembergu JAU ir sākotnēji plānots izbeigt, pamatojoties uz noilgumu.

Atbildēt

nata

29.09.2012. 02:36

ka gan nav dalas?mums maksat viniem algu ir dala,johaidii

Atbildēt

Aldis

28.09.2012. 20:08

Bet ko gan brīnīties par tādu Dimanta attieksmi ??? Vai tad latvijā valdošās politmafijas klani ieliktu šajā postenī, kurš kalpo par viņu rautas zombēšanas aparātu, kādu citu, nevis tik labi pierādījušu savuy uzticamību politmafijai kā Dimantiņu..???

Atbildēt

Dagnija

28.09.2012. 19:10

Pietiek.com skalda matus.

Atbildēt

Nu, šausmas, kas notiek

28.09.2012. 19:06

Dimants liels staigātājs bija- un vienmēr piedziedāja vajadzīgajai stīgai. Nu tici krēslā aizmirsis visu-galvenais vara un uzbriešana.Viss mainās kad vara- nav ne vērtību, ne patriotisku raidījumu, ne atbilžu žurnālistiem. Viss pofig...

Atbildēt

Nu nav žēl

28.09.2012. 19:04

...protams,Dimants drīkst neuzrādīt savu dzīsvaru, kas, pēc bildes spriežot, aug dramatiski, taču par amatpersonas rīcību sabiedrībai būtu tomēr jāatskaitās.
---
ko tur atskaitīties, kad pašam svara par daudz, var atskaitīt arī Vienotības trubadūram un Saeimas nama apmētātājam Domburam arī divus taukšķīšus. Nu kas tas ir-labas vakariņas par labu kalpošanu.

Atbildēt

Guntis

28.09.2012. 12:50

Rakstu neizlasiiju, bet, pamatojoties uz virsrakstu, nodoklju maksaataaju sabiedriibai nevajadzeetu buut nekaadai daljai arii par to, kaa tamliidziigi darmajedi nopelna sev iztikai. Lai brauc kaut vai uz Angliju bumbierus vaakt, bet no budzeta - pilniigi neko.
Un tad lai slepeno un konfidencee, cik uziet.

Atbildēt

zemgalietis

28.09.2012. 10:14

Dimants laikam vairs nesaprot,kas viņu uztur un ,kam viņam jāatskaitās!Liekas,ka proporcionāli vēdera apjoma pieaugumam samazinās smadzeņu apjoms.Žēl!

Atbildēt

sīpoliņš

28.09.2012. 04:20

dimants ir vēl zelta gabaliņš salīdzinot ar vidzemes jūrmalas padomju laika izpildkomitejas, nomenklatūras kadriem ,kas vēl citigi tura pašvaldības grožus un ar melno kasi noorganizē vēlēšanas. tadai lietai ka zemes dalīšanu ,ieskaitot vidzemes jūrmalas apbūves gabalus vispār nav likuma . daži cilvēki dala, pārdala paskatās pa logu uzraksta ko vajaga un ko grib, bez kada lēmuma,VZD kā paklausīgi alvas zaldātiņi visu noformē , policisti apraudās un neiet vidzemes mafijai klāt, prokuratūra arī zaudē cīņa ar vidzemes jūrmalu, tiesa klanās lidz zemei.

Atbildēt

kode

28.09.2012. 01:50

Dimants ir bezpalīdzīgs subjekts, kas, neraugoties uz akadēmisko grādu, ir absolūti nespējīgs komunikācijā – ja nemaldos, ne tik senos laikos Ēlertes kundze “Dienas” darbinieku Aināru Dimantu meklēja rokā ar sludinājumu avīzē. Dimants ir pašapmierināts radījums ar padomiska naftalīna uzturētu domāšanu. Gribēja smalku amatu un dabūja. Bet tad Lapsa ieraudzīja, ka NEPLP vadoņa krēslā sēž aptaukojusies mūmija...

Atbildēt

vilnis

27.09.2012. 23:26

Tiem kas par mūsu naudu strādā ir pilnīgi jāatskaitās vai jāietcitur. Kungu ar kāju pa pakaļu izmestu no privāta biznesa mēneša laikā.

Atbildēt

eu

27.09.2012. 22:54

Bet tas Dimants ir cūka . Tērēt manu nodokļu un neatskaitīties par izlietojumu , var tikai nelietis vai bandīts ( vai arī žīds )

Atbildēt

> Laps

27.09.2012. 21:36

Mājas lapā nav pat desmitās daļas no tā, kas te prasīts.

Atbildēt

Laps

27.09.2012. 21:14

Baigā sensācija. Tas viss jau sen publicēts NEPLP mājas lapā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...