Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

xxl

17.07.2019. 11:03

»

Tā ja

Linkaita priekšgājējs Augulis partejiskām saitēm saistīts ne tikai ar Ventspili. Agrākajam satiksmes ministram vietējā Bērzes pagastā pieder zemnieku saimniecība. Augulis politiķa karjeru sāka pirms 19 gadiem, kļūstot par Dobeles rajona Bērzes pagasta priekšsēdētāju. Pēc pieciem gadiem nonāca Saeimā...


...un gadiem ritot V I D veic korektus auditus par UIN (15% vai reinvest. peļņu)un PVN no komercnoslēpuma....un tā M Ē S mīļi DUDINAM 3 gadu desmitus ...Ja pac. pens.vec.----- sportam un ierēdniecībai ar ŠO TO derētu pacelt !

Atbildēt

nē. b u m b u l ī t

17.07.2019. 10:45

»

Nebandītiem

Vai tiešām jūs visi esat tik kristālskaidri, ka maksājiet visus nodokļus un nesaņemat algu aploksnēs? Vai arī esat skaudīgi nabagi, kas priecājas, ka kaimiņam govs nosprāgst


mēs esam visu gr. kristāldzidri INVALĪDI-PAR LIELU PRIEKU jums NODOKĻU SHĒMOTĀJIEM ...!vismaz jums ārsteļi-kropļi Latvijā ir DARBS !!!

Atbildēt

Pēteronkul,

17.07.2019. 10:30

Jums aizdomīgi daudz TO aizstāvāmo ! Nu jau pat mazmazbērniem vajadzētu galviņas noglāstīt ! (ja, ir)

Atbildēt

Korupcoju vecināja BB

15.07.2019. 08:22

Broka ir sūdos un pati to negrib saprast. Zagt un kukuļot LU pasparnē un RD gribēja tik. BB laiks aizbraukt.

Atbildēt

Kremlis

14.07.2019. 21:55

Ja Brokas kundzei ir aste Kremļa bluķī, tad Pēteris Apinis ir beidzot atklājis savu patieso būtību!

Atbildēt

Ojārs

14.07.2019. 20:28

P.Apinis saka, ka "Baibas Brokas mēģinājumu piesaistīt finansējumu no celtniekiem nosaukt par korupciju var tikai cilvēki, kas nekad nav izstiepuši tukšu sauju pret iespējamajiem sponsoriem smaidot un klanoties." No kurienes viņš to ir rāvis?!

Atbildēt

tie taču na

14.07.2019. 16:07

porošenko variants

Atbildēt

Miķelis Apinis

14.07.2019. 14:46

»

Skolotāja

NEARKO


Smieklīgi :D

Atbildēt

???

14.07.2019. 11:52

Kā var izskaidrot, ka ar lielām parādsaistībām esošā Baiba Broka bija no izolatora savākta ar Latvijā vienu no dārgākām automašīnām? Ko Baiba Broka noklusē?

p.s. vël pirms dažām dienām Nacionālā apvienība piedāvāja Rīgas domes deputātiem ievēlēt Baibu Broku par Rīgas domes priekšsëdëtāju. Kā tas var būt, ka Raivja Dzintara vadītā NA ir tik daudz korumpanti? Kāpēc partijas vadītājs R.Dzintars savlaicīgi nesniedz vēlētājiem partijas NA oficiālo paskaidrojumu un nepieprasa Baibai Brokai nolikt deputāta mandātu ?

Atbildēt

nevar

14.07.2019. 11:45

nepiegriezt vērību advokātu biroja "BDO Law" izvēlei
tas pasaka daudz

Atbildēt

Kur pašas BB vaina un kļūdas?

14.07.2019. 11:24

Izteikta mantkārīga tieksme pēc peļņas, naudas, neizvērtējot visus riskus. Žīdiem derdz gudri un bagāti nacionālistiski patrioti. Var vilkt paralēles ar M. Bunkus.

Atbildēt

Kā atklāj B. Brokas preses konference ar diviem algotiem advokātiem

14.07.2019. 11:16

»

domīgais

No izskanējušās informājas, ziedojumu federācijai grūti sasaistīt ar KNAB interpretāciju - kukulis.Zinot,ka knābim ir liela interese rakņāties miskastē no 'iepriekšējās dzīves',notikumu attīstība par vektoru uztur būvnieku intereses,jo BB no LU prorektores pienākumiem un partijas biedres statusa uz ...


visi minētie fakti rāda, ka lieta pret B.B. tiek safabricēta, visticamāk, lai ar viņu izrēķinātos, psiholoģiski salauztu un vadītu. Pati B.B. kā bijusī tieslietu ministre ir stiprinājusi šo haotisko žīdu ar Saeimas noderīgo idiotu starpniecību radīto tiesību sistēmu, kurā pret ikvienu žīdu slepeno mērķu realizēšanai var safabricēt kriminālprocesu, aizturēt uz 48 stundām, pazemot pēc aizturēšanas ar intīmo atveru pārbaudi un turēt ieslodzījumā.

4. maija komunistu- čekistu- židcionistu masonu valsts korporācijas vara Latvijā ir neierobežota. Kriminālprocesus var nepamatoti ierosināt - safabricēt, vilkt garumā, personu nomelnot medijos, graut tās reputāciju un sagraut tās dzīvi, bet, izbeidzot kriminālprocesus, neatrodot aizdomās turamās personas rīcībā nozieguma sastāvu, neviens par to atbildību neuzņemas un nenes. Tāda ir Latvijas "žīdu tiesību" tiesību sistēma.

Atbildēt

Mjā

14.07.2019. 10:42

»

Dinārs

Apinis raksta 2 gadījumos: uzmanības vai naudas trūkuma dēļ. Te viņš aizstāv primitīvu koruptīvu shēmu: uzņēmums noziedo federāc8jai, federācijas locekļi, īsteni poitiskie patrioti, noziedo partijai, partija lemj par iepirkumu. Punkts. "Jauku jums vakaru," kā teiktu kasiere, noslēdzot darījumu...


tāda shēma Latvijā ir kļuvusi par ikdienu un tas lielā mērā sasaistās ar...Bordāns: Liepājas cietums var kļūt par paraugu Eiropā - Latvijā -kā cietumu ''Nokia'',kur pasēdēt politiskajai 'elitei,jo pašreizējie procesi liecina par ekonomisko interešu pārdali politiskajā spektrā un cīņa ir nežēlīga.Līdz ar to ,Latvija Eiropas kontekstā var tiešām nostartēt kā paraugs ( ja sasniegs finišu)

Atbildēt

domīgais

14.07.2019. 10:14

No izskanējušās informājas, ziedojumu federācijai grūti sasaistīt ar KNAB interpretāciju - kukulis.Zinot,ka knābim ir liela interese rakņāties miskastē no 'iepriekšējās dzīves',notikumu attīstība par vektoru uztur būvnieku intereses,jo BB no LU prorektores pienākumiem un partijas biedres statusa uz laiku ir atteikusies,bet iepirkuma gaita ir procesā.Tātad mērķis ir sasniegts.

Atbildēt

Sporta vecmeistars

14.07.2019. 09:53

Šeit pat zirgam ir skaidrs, ka KNAB sākot no paša šefa, līdz pat vienkāršajam ierindniekam no sporta sajēdz tik pat daudz, cik CŪKA NO SVĒTDIENAS, ja jau ziedojumu sportam šie uzskata par korupciju.

Atbildēt

NNN

14.07.2019. 09:52

Man bija nojauta, ka dr.Apinim ir panikas cēlāja gēns. Ar šo rakstu tas apstiprinājās.

Atbildēt

ozols

14.07.2019. 08:58

Ja zars ir ielūzis tad viņš agrāk vai mazliet vēlāk nolūzt!!!!!!!
Vējš augstākās priedes nolauza.......

Atbildēt

comrade

14.07.2019. 07:34

Čekistu banda viens otru aizstāv. Ļoti labi, ka šajos notikumos sevi izgaismo ēnu dīleru atbalstītāji. LU ir čekistu midzenis un būvniecības nozare ir čekistu midzenis un biatlons kā šaušanas disciplīna vienmēr ir bijis čekas uzmanības lokā. Ne velti Krievijas biatlona federācija bīdīja Baibu Broku uz Starptautiskās biatlona federācijas prezidenta posteni. Par laimi uzvarēja zviedrs. Nacionālā apvienība, diemžēl, ir pilnīgā čekas kontrolē un Raivis Dzintars var spirināties, cik jaudas, bet viņš tur neko nelemj.

Atbildēt

!

14.07.2019. 00:20

»

Tā gan

Neizvērsīsim šo jautājumu par līdzšinējo satiksmes ministru Linkaiti, tur pat zilonis nobālētu ko šis lobē, no kādas "augsnes" nācis un kādu interešu labā strādā


Neizliksimies. Stāsts ir par Auguli un Dobeles motoklubu "MX4 Dobele”, nevis Linkaiti.

Internetā atrodami video rāda, ka 2015. gadā, kad Augulis strādā valdībā, viņš apmeklē savu dzimto novadu un jūt līdzi motosportam. Vietējā moto klubā ”MX-4 Dobele” trenējas ministra atvase.

Māra Sniķera un viņa dēla vadītās biedrības divos gados no “Latvijas dzelzceļa” meitas kompānijām saņēmušas nedaudz virs 200 000 eiro. Pēdējais līgums noslēgts tieši dienu pirms Krišjāņa Kariņa (JV) jaunās valdības apstiprināšanas. Pēdējā dienā, kad satiksmes ministra pienākumus pildīja Uldis Augulis. Sniķeris to sauc par sakritību. Uldis Augulis palīdzību naudas sagādāšanai paziņām Dobelē noliedz.

Kādas ir bijušas līgumu summas, kādi kritēriji, lai izvēlētos, ka uzņēmumi jāreklamē tieši Dobelē – uz šiem jautājumiem “Latvijas dzelzceļš” Nekā personīga neatbildēja. Visa šī informācija esot komercnoslēpums. Par to abpusēji vienojušies uzņēmumi un abas biedrības. Atbalsts sportam esot dzelzceļa prioritāte un sadarbība ar dobelniekiem notiek pēdējos piecus gadus.

Augulis politiķa karjeru sāka pirms 19 gadiem, kļūstot par Dobeles rajona Bērzes pagasta priekšsēdētāju. Pēc pieciem gadiem nonāca Saeimā. Tad kļuva par ministru. Sākumā labklājības, tad satiksmes, atkal labklājības un Māra Kučisnka (ZZS) valdībā gandrīz trīs gadus satiksmes ministru.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt!

13.07.2019. 21:09

Viena lieta ir naudu no sponsora lūgties, bet cita pieņemt labvēlīgus lēmumus par labu sponsoram apmaiņā pret naudu. Tā tas nedrīkst būt.

Atbildēt

Tauta

13.07.2019. 19:09

»

pensija 100€

Ja uzņēmēji vairs sportam neziedos, tad mēs izputēsim pilnīgi un galīgi, tas nu fakts


Mēs neizputēsim, bet izputēsiet jūs zagļu banda ar visiem pseido sportistiem un pseido māksliniekiem. Pseido pavāriem un pseido žurnālistiem.

Atbildēt

Teds

13.07.2019. 19:05

»

Varbūt

jāmaina sistēma pašā saknē, nevajadzētu būt katrai sporta nozarei savu federāciju ar neskaitāmiem liekēžiem,kas tikai tur barojas,bet neko sakarīgu nedara


Sistēmas sakne ir okupācijas un kolaboracionistu vara, kura joprojām nav nodalīta no Latvijas. Tāpēc arī nenotiek deokupācija un neceriet uz tiesiskumu, jo slepkavu pēcnācēji sargā savu senču noziegumus, bet priekš tā vajag milzu naudas, tātad jāzog un jāizpārdod ko vien var. Un arī paši raduši pie pārticības.

Atbildēt

Sicīlija

13.07.2019. 17:25

Jebkura nauda, kas pabijusi tuvāk par metru jebkuram politiķim, ir koruptīva, netīra nauda.

Atbildēt

Burvis

13.07.2019. 16:26

Godājamais Pēteri Apiņa kungs! Vai atceraties Dr. Kārli Ēriku Aronu un Dr. Pēteri Lauvu? Viņi jau ir aizsaulē, bet kad Guntis Rāvis un Jūs pēdējo reizi viņus ar cieņu pieminējāt? Par multimiljonāru Gunti Rāvi vispār ir kauns, jo lai gan viņš biznesu uzsāka, pateicoties Pēterim Lauvam, tomër neatradās laiks aizbraukt pie P.Lauvas 102 gadus vecãs mātes uz Kandavu un palīdzët ar naudu priekš piemērota dzirdes aparāta. Domājat, ka cilvēkam nesāpēja? Ļoti sāpēja. Toreiz vēl padomāju, ka Dievs nav mazais bērns. Nevar grābt un grābt, nodarot sāpes citiem cilvëkiem. Kas attiecas uz Baibu Broku, tad arī viņai nebija žēl vairāk nekā astoņdesmitgadīgas sirmgalves no Rīgā, Kr.Barona ielas 49, kad viņa lūdza iedot karti no lifta, lai tiktu sestā stāvā. Bet cilvëki raida domas kosmosā, un Dievs kaut kādā veidā liek aizdomāties. Ja Rāvis un Broka nesapratīs teikto, tad arī Pëtera Apiņa nepopulārais viedoklis nepalīdzës mainīt sabiedrības, bet it īpaši tiesnešu noskaņojumu. Sports, protams, ir jāatbalsta. Bet, zinot Broku, kaut kā neticās viņas teiktajam, ka korupcijai nav vietas viņas dzīvë. Lai nu kurš, bet KNAB Konsultatīvās padomes loceklis Aivars Borovkovs ļoti labi zina aizkulises. Praktiski viņš pats grib iziet sausā, uzmetot citus. Bet pietiek tikai Rāvim un Brokai sākt runāt par SWH, banku Olimpiju, Latvijas kuģniecību, Ventspils naftu, lai zvaigznes atkal pagrieztos un uzspīdëtu virsù ístajam pasùtītājam.

Atbildēt

Varbūt

13.07.2019. 14:39

»

pensija 100€

Ja uzņēmēji vairs sportam neziedos, tad mēs izputēsim pilnīgi un galīgi, tas nu fakts


jāmaina sistēma pašā saknē, nevajadzētu būt katrai sporta nozarei savu federāciju ar neskaitāmiem liekēžiem,kas tikai tur barojas,bet neko sakarīgu nedara.

Atbildēt

Ne tikai slodze,

13.07.2019. 14:37

»

Slodze par lielu

Figurantei ir par daudz to ,,goda amatu ,, valdēs, padomēs u.c. . Zaudēja modrību , kaut kas samisējās - sajuka procedūra sponsorēšanai vai korupcijai... Nu un politkonkurenti to izmantoja...


prāta pietrūka ieķeroties 12 amatos, bet nespējot ne vienu pienācīgi veikt, te jau arī ir tā sakne, ka bezatbildīgam cilvēkam ļauts ieņemt neskaitāmus amatus ,lai tikai tiktu pie naudas jebkādā veidā.Kurā valstī ES vēl ir tāda likumdošana,kas Valsts amatos strādājošai personai, ļauj, neko nedarot, saņemt algu citur.

Atbildēt

pensija 100€

13.07.2019. 14:17

»

A

Apiņa raksts labs. Nevaru komentēt Brokas lietu, jo tur, acīmtedzot, ir ilgi noklausījušies, bet tas, ka uzņēmēji sportam vairs neziedos ir skaidrs


Ja uzņēmēji vairs sportam neziedos, tad mēs izputēsim pilnīgi un galīgi, tas nu fakts.

Atbildēt

A

13.07.2019. 14:02

»

hop

Šoreiz Apinim piekrītu. Kā var uzskatīt par kukuli ziedojumu sporta federācijai? KNAB būs pamatīgi tas visiem jāskaidro, citādi saprotiet paši


Apiņa raksts labs. Nevaru komentēt Brokas lietu, jo tur, acīmtedzot, ir ilgi noklausījušies, bet tas, ka uzņēmēji sportam vairs neziedos ir skaidrs.
Un ko tad teiksiet,idioti?

Atbildēt

Lāčplēsis

13.07.2019. 13:17

Korupcija ir korupcija, lai kādā veidā tā izpaustos. Nezinot lietas materiālus atļaušos secināt, ka Apiņa prognozes ir tikpat vērtas kā zīlēšana kafijas biezumos. ;)

Atbildēt

c'est exact

13.07.2019. 13:01

»

Slodze par lielu

Figurantei ir par daudz to ,,goda amatu ,, valdēs, padomēs u.c. . Zaudēja modrību , kaut kas samisējās - sajuka procedūra sponsorēšanai vai korupcijai... Nu un politkonkurenti to izmantoja...


reti vērtīgi ierosinājumi par sportu un pārējo, jo tagad esam pamanījušies pievākt no tiem nīstamajiem padomju laikiem visu, kas noderīgs, diemžēl, tikai priekš sevis...

Atbildēt

primāti

13.07.2019. 12:31

»

Tādu primātu glūnīgiem skatieniem kā Augulis

ir visa partokrātija un pilnas pašvaldības. Muļķi tikuši pie naudas. Jauki, ka ar 2020. gadu visi šie pabiras cietīs, jo nebūs ES nauda


necietīs. Piesūksies militārās industrijas naudas podiem, kur Eiropas finansējums nāk iekšā lielos apmēros. Pumpēs caur dažādām blakus nozarēm, apkalpojošiem un pakalpojošiem biznesiem un prodžektiem.

Atbildēt

Tā ja

13.07.2019. 11:42

Linkaita priekšgājējs Augulis partejiskām saitēm saistīts ne tikai ar Ventspili. Agrākajam satiksmes ministram vietējā Bērzes pagastā pieder zemnieku saimniecība. Augulis politiķa karjeru sāka pirms 19 gadiem, kļūstot par Dobeles rajona Bērzes pagasta priekšsēdētāju. Pēc pieciem gadiem nonāca Saeimā. Tad kļuva par ministru. Sākumā labklājības, tad satiksmes, atkal labklājības un Māra Kučisnka (ZZS) valdībā gandrīz trīs gadus satiksmes ministru.

Sportam un arī motosacensībām naudas sadale un piesaiste no privātfirmām un valsts uzņēmumiem ir bez skaidrības un pārraudzības. Tie, kuriem ir māka naudu dabūt vai arī pareizie ”kontakti” un pazīšanās, pie naudas tiek. Talantīgie bet mazāk aktīvie paliek bez naudas un iespējām izsisties. Tā uzskata Latvijas motosporta federācijas prezidents Mārtiņš Lazdovskis. Viņa vadītās federācijas gada budžets ir ap 100 000 eiro. Tā ir tikai puse no tās naudas, ko saņem Ulda Auguļa paziņas Dobelē.

Internetā atrodami video rāda, ka 2015. gadā, kad Augulis strādā valdībā, viņš apmeklē savu dzimto novadu un jūt līdzi motosportam. Vietējā moto klubā ”MX-4 Dobele” trenējas ministra atvase. Augulis seniors uzvilcis kreklu ar motokluba emblēmu un priecājas par jauniešu azartisko braukšanu.

Motokluba ”MX-4 Dobele” sacensību fotogrāfijās un video redzams, ka trasē izvietoti reklāmas laukumi ar “LDz Cargo” simboliku. Kluba mājas lapā internetā ir baneris, kas reklamē uzņēmumu ”LDZ ritošā sastāva serviss”.

Ar motosportu Dobelē darbojas divas biedrības. ”MX4 Dobele”, ko vada Māris Sniķeris. Viņš jau gadiem uztur un attīsta vietējo mototrasi. Reizi gadā te tiek rīkots Latvijas čempionāta posms. Otru biedrību ”Tautas sporta bāze” vada viņa dēls motobraucējs Kristaps Sniķeris.

Kāpēc tieši šie uzņēmumi kravu pārvadājumus un loģistikas pakalpojumus izvēlējušies reklamēt Dobelē, Sniķeris nezinot. Esot pirms kāda laika uzrakstījis pieteikumu dzelzceļam un saņēmis apstiprinājumu. Un tā veiksmīga sadarbība notiekot jau pēdējos gadus. Biedrības gada pārskatos redzams, ka 2014.gadā 4000 eiro tai ziedojis Māris Augulis – ministra Ulda Auguļa tēvs. Gadu vēlāk 5000 maksātnespējas nozares darbonis Māris Sprūds. Sniķeris skaidro, ka Sprūdam uzrakstījis e-pastu un viņš naudu vienkārši noziedojis. Ar Sprūdu dzīvē nekad neesot saticies.

Nekā Personīga zināms, ka Māra Sniķera un viņa dēla vadītās biedrības divos gados no “Latvijas dzelzceļa” meitas kompānijām saņēmušas nedaudz virs 200 000 eiro. Pēdējais līgums noslēgts tieši dienu pirms Krišjāņa Kariņa (JV) jaunās valdības apstiprināšanas. Pēdējā dienā, kad satiksmes ministra pienākumus pildīja Uldis Augulis. Sniķeris to sauc par sakritību. Uldis Augulis palīdzību naudas sagādāšanai paziņām Dobelē noliedz.

Kādas ir bijušas līgumu summas, kādi kritēriji, lai izvēlētos, ka uzņēmumi jāreklamē tieši Dobelē – uz šiem jautājumiem “Latvijas dzelzceļš” Nekā personīga neatbildēja. Visa šī informācija esot komercnoslēpums. Par to abpusēji vienojušies uzņēmumi un abas biedrības. Atbalsts sportam esot dzelzceļa prioritāte un sadarbība ar dobelniekiem notiek pēdējos piecus gadus.

”Starp LDz meitas sabiedrībām un jūsu minētajām biedrībām noslēgtajos līgumos minēts, ka abas puses apņemas aizsargāt un neizplatīt un bez iepriekšējas savstarpējās rakstiskas saskaņošanas neizpaust trešajām personām līguma saturu vai citu ar tā izpildi saistītu dokumentu saturu. Tāpat puses ar parakstu apliecinājušas, ka tās apņemas nodrošināt ierobežotas pieejamības informācijas neizpaušanu no savu amatpersonu, darbinieku un pilnvarnieku puses,” teikts “Latvijas dzelzceļa” atbildē.

Atbildēt

leons

13.07.2019. 11:11

baiba nav prorektore! secinajumiem gan japiekrit.

Atbildēt

Musketiers

13.07.2019. 10:52

Kāpēc Apinis savos pieminētajos piemēros izvairas no vārda basketbols?

Atbildēt

Asteonauts

13.07.2019. 10:46

Pēter, uzraksti kas Tev tur bija ar LC lapiņām pirms vēlēšanām, Tev samaksāja, vai mums misijas apziņā?

Atbildēt

Slodze par lielu

13.07.2019. 10:27

Figurantei ir par daudz to ,,goda amatu ,, valdēs, padomēs u.c. . Zaudēja modrību , kaut kas samisējās - sajuka procedūra sponsorēšanai vai korupcijai... Nu un politkonkurenti to izmantoja .
Par sportu. Lai profesionālie sportisti un industrija , kas viņus apkalpo skrien , lec , slēpo , bet ne par nodokļu maksātāju naudu un arī ne par valsts /pašvaldību uzņēmumu ziedotu naudu. Lai piesaista privātuzņēmumu, privātpersonu ziedojumus . Nu sen beigušies padomju laiki , kad slēptā veidā valsts uzņēmumiem bija jāfinansē starptautiskas klases sportisti.
P.S. Procesu lietderīgi būtu sakārtot arī ,,radošajās industrijās ,, .

Atbildēt

Bergers

13.07.2019. 10:07

»

hop

Šoreiz Apinim piekrītu. Kā var uzskatīt par kukuli ziedojumu sporta federācijai? KNAB būs pamatīgi tas visiem jāskaidro, citādi saprotiet paši


Ja Broka izdarītu kādu labumu savā amatā tiem Skonto būves večiem, pretī paprasot, lai tev no rieksta paņem analīzes, arī tas būtu kukulis. Lasi likumus, puisīt.

Atbildēt

Skolotāja

13.07.2019. 10:05

NEARKO!!!!!!??

Sēdies, APINI,divi!!!!!!

Atbildēt

Juris

13.07.2019. 09:47

Pats jau nav labāks.....

Atbildēt

Ferdinands

13.07.2019. 09:23

Knabisti, nekomentējit, jūsu komentāri apliecina jūsu tupumu.

Atbildēt

Didi

13.07.2019. 08:32

Zagli cietumā.
Apini nosūtīt uz ārstēšanu.

Atbildēt

lāča pakalpojums

13.07.2019. 08:15

»

Es

Līdz šim biju šaubās, vai Broka ir vainīga, bet ja viņu metas aizstāvēt tāds mēsls kā Apinis, tad skaidrs, ka šī dāmīte nav tīra


tieši tā, dakterkungam pieklibo Ņūtona fizika, tā attiecas arī uz elementāro psiholoģiju. Ja negribi lietu vēl sarežģīt, tad liecies mierā

Atbildēt

basta

13.07.2019. 07:55

vēl viena "taisnības" dzeguze atradusies!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...