Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Хм

04.07.2021. 21:51

»

Ješka

Runa jau nav par palūgšanas veidu. Runa ir par to, ka Lapsa apdirsis un attiecīgi negatīvi noskaņojis visus sev apkārt. Visur strādā tikai cilvēki un lai arī atbildes gatavotājs vai parakstītājs pats nav konkrēti ticis apdirsts, iestāde noteikti tikusi un ieslēdzās tāda zināma solidaritāte. Šaubu gadījumos...


Серьезно, большинство не слышало? Большинство не знает, что происходит в гос конкурсах? Как раз вот это большинство и послал кнаб и закрытием дела и этим ответом.

Atbildēt

Tas onka no KNAB

28.06.2021. 15:22

Tacu ir ORKA pec izskata.

Atbildēt

jautājums

28.06.2021. 15:05

»

Ješka

Runa jau nav par palūgšanas veidu. Runa ir par to, ka Lapsa apdirsis un attiecīgi negatīvi noskaņojis visus sev apkārt. Visur strādā tikai cilvēki un lai arī atbildes gatavotājs vai parakstītājs pats nav konkrēti ticis apdirsts, iestāde noteikti tikusi un ieslēdzās tāda zināma solidaritāte. Šaubu gadījumos...


Patīk vai nepatīk-nav arguments, kad valsts iestāde sniedz atbildi uz informācijas pieprasījumu vai izskata iesniegumu. KNAB ir jāsniedz informācija saskaņā ar likumu. Un Lato nedrīkst tikt diskriminēts, tāpēc, ka ir kritizējis KNAB darbību. Vai precīzāk-bezdarbību.
Sabiedrība nezina par Būvnieku karteli? Tiešām? Sabiedrībai ir vienalga?
Un kāpēc tad par nodokļu maksātājiem būtu jāfinansē KNAB? Lai jumtotu Būvniekus? Un visus pārējos korumpantus?...Labāk, to naudu onkoloģiskajiem slimniekiem atdot, kuri bez modernām zālēm mirst.
Arī tur, protams, nozags 3/4, bet vismaz kaut ko slimnieki dabūs.
Magoni attaisnoja, Martinsons sēž hokeja čempī VIP ložā kopā Ar ārlietu ministru, KNAB paskaidro, ka būvnieku kartelis ir valsts noslēpums...
Nē, nenolika Lapsu. Nolika to pilsoņu daļu, kuri tomēr neuzskata, ka korupcija ir ok.

Atbildēt

Ješka

28.06.2021. 13:26

»

jautājums

Un valsts iestādei atbildes sniegšanai kritērijs ir, cik laipni un pazemīgi informācija palūgta...


Runa jau nav par palūgšanas veidu. Runa ir par to, ka Lapsa apdirsis un attiecīgi negatīvi noskaņojis visus sev apkārt. Visur strādā tikai cilvēki un lai arī atbildes gatavotājs vai parakstītājs pats nav konkrēti ticis apdirsts, iestāde noteikti tikusi un ieslēdzās tāda zināma solidaritāte. Šaubu gadījumos un ne tikai, šādiem personāžiem atbilde vienmēr būs negatīva. Protams, ja jau iepriekš nav skaidrs ka atbilde būs negatīva un tas ir jau iepriekš ieplānota apdiršanas ķēdītes sastāvdaļa.
Par nolikšanu pie vietas. Nolika tieši Lapsu. Konkrēti. Sabiedrības lielākā daļa par tādu būvnieka karteļa lietu pat nezina. Kur nu vēl Lapsas jautājumus un viņa pasūtīšanu. Praktiski visiem tas ir pilnīgi vienalga. Tā kā pie vietas ir nolikts Lapsa. Tikai viņš jau nesapratīs.

Atbildēt

skaidri redzams, ka

28.06.2021. 11:57

KNAB ir Korupcijas un Noziedzības Atbalsta Biedrība (KNAB)!

Atbildēt

viss meirīgi

28.06.2021. 11:43

savējie turpina

Atbildēt

jautājums

28.06.2021. 09:47

»

Ješka

Lapsa kārtējo reizi dabūjis ''kurvīti''. Ieteiktu Lapsam no rīta pie spoguļa dzenot bārdu vienreiz sevi tā kritiski apskatīt un padomāt - vai tikai es pats nēesmu iemesls šim ne jau pirmajam ''kurvītim''? Vai nav tā, ka vispirms iestādi apdiršu, tad laipni prasu informāciju un atbildes uz informāciju...


Un valsts iestādei atbildes sniegšanai kritērijs ir, cik laipni un pazemīgi informācija palūgta?
Nu paskaidroja KNAB, ka info par Būvnieku karteli ir valsts noslēpums. Tā teikt, это есть великая тайна...
Un ne jau Lato nolika pie vietas, bet gan sabiedrību.
Nu skumji, ko lai citu tur saka.

Atbildēt

Dzanuškāns

27.06.2021. 22:28

»

FKK

KNAB priekšnieks Jēkabs Straume jau pirmajā tikšanās reizē ar masu medijiem atzina, ka viņam «bija slavenais 1999. gada izlaidums» Policijas akadēmijā...


Dzanuškāns degradējis tik tālu, ka tieši šobrīd GASO uzdevumā mēģina izkrāpt tiesas ceļā naudu no potenciālā cietušā, apgalvojot tiesai, ka pastāv uz mistisko apgalvojumu pamata balstīts it kā reāls parāds.
Summa ap 4000 eur. Jāsaprot, ka vinnējot tiesu, Pētersone-Godmane visticamāk padalīsies ar Dzanuškānu.

Interesanti kā Gaso grāmatveži iegrāmatos šos iespējamās krāpšanas rezultātā iegūtus naudas līdzekļus, jo naudai pretī nav piegādāta pakalpojuma.
Atbildēt

FKK

27.06.2021. 20:54

KNAB priekšnieks Jēkabs Straume jau pirmajā tikšanās reizē ar masu medijiem atzina, ka viņam «bija slavenais 1999. gada izlaidums» Policijas akadēmijā.

Tajā bija bijušais KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieks, JKP ietekmīgs darbonis, Saeimas deputāts Juris Jurašs, J. Juraša draugs un bijušais KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieka vietnieks Mārtiņš Lode .

«Slaveno 1999. gada izlaidumu» Ģenerālprokuratūrā mūslaikos pārstāv t.s. Lemberga lietas galvenais prokurors, ar Meroni afēru saistītais Juris Juriss, Starptautiskās sadarbības nodaļas prokurors Mārcis Viļums un bijušais Jelgavas virsprokurors, šobrīd Ģenerālprokuratūras Pirmstiesas izmeklēšanas uzraudzības nodaļas prokurors Jānis Mināts, Kurzemes apgabaltiesas tiesnesis Krists Līcis, bijusī tiesnese Tatjana Bormane.

Policijas akadēmiju togad beiguši arī šobrīd pazīstami advokāti, piemēram, Monako goda konsuls Latvijā, arī bijušais premjera ārštata padomnieks Māris Grudulis, bijušais VARAM valsts sekretāra vietnieks Lemberga "pastnieks" Artis Stucka, bijušais Valsts kancelejas Juridiskā departamenta vadītāja vietnieks, bijusāis Rīgas mēra Nila Ušakova padomnieks Jānis Dzanuškāns - pazīstams arī kā "Saskaņas" kasieris. Vēl starp kursa biedriem ir bijušais Rīgas pilsētas Centra rajona prokurors, tagad advokāts daudzās smagās lietās, piemēram, tā sauktajā Grinbergu lietā, Armands Šūmanis.

Atbildēt

Tauta

27.06.2021. 20:43

»

Edis

Pat divos vardos,ja krieviski-pasli nahuj


Vai lieta ir pārsūdzēta? Ja nē, tad kāda slepenība vispār drīkst būt šai lietai pēc tās iztiesāšanas?

Atbildēt

Pietiek izlocīties

27.06.2021. 20:22

»

GTi

Nu nav un nebūs dūšas Straumem saņemties un atzīt, ka šo lietu nobāza atvilknē krminiālists Jurašs un to lūdza bēdígi slavenais politiskās korpucijas darbonis Jaunups. Speciālistiem šis fakts nav noslēpums, bet Straume gluži vienkārši zins, kas ar viņu notiks, ja uzdrošinās iet pret šīm politiski ietekmīgajām...


KNAB priekšnieks Straume ir pusbrālis Edvīnam Straumem - Burtnieku novada Domes priekšsēdētājam (Vienotība). Edvīns Straume (padomju milicis, beidzis Minskas milicijas skolu) vadījis Burtnieku novadu divus termiņus pēc kārtas, pārstāvot Vienotību.

Zinot šo faktu, iespējams ir vieglāk saprast Burtnieku Juraša, Vienotības Jaunpupa, KNAB priekšnieka Straumes savstarpējās attiecības un vai simpātijas.

Bet Cīrule ir sešiniece, biroja pele, kura maz ko saprot.

Atbildēt

Ješka

27.06.2021. 20:10

»

Daunim

Tev dauni nesaprast, ka sniegt atbildi ir iestādes pienākums


Atbilde jau ir sniegta, tajĀ tikai ir iedots ''kurvītis'' , tā kā daunis esi tu pats. HA HA HA

Atbildēt

daunim

27.06.2021. 19:58

»

Daunim

Tev dauni nesaprast, ka sniegt atbildi ir iestādes pienākums


Когда и где вы родились?

https://www.youtube.com/watch?v burr7BIk9QI

muļķu zemē dauņi rullē...

Atbildēt

GTi

27.06.2021. 19:33

Nu nav un nebūs dūšas Straumem saņemties un atzīt, ka šo lietu nobāza atvilknē krminiālists Jurašs un to lūdza bēdígi slavenais politiskās korpucijas darbonis Jaunups. Speciālistiem šis fakts nav noslēpums, bet Straume gluži vienkārši zins, kas ar viņu notiks, ja uzdrošinās iet pret šīm politiski ietekmīgajām Juraša un Jaunupa brigādēm. Piedevām Straume ir sen ar Jurašu saistīts tā dēvētàs Policijas akadēmijas ONG tímekļa saistībā. Bet kopumā ir tá kà ir - gļēvulis un darba imitators.

Atbildēt

Ješka

27.06.2021. 19:32

Lapsa kārtējo reizi dabūjis ''kurvīti''. Ieteiktu Lapsam no rīta pie spoguļa dzenot bārdu vienreiz sevi tā kritiski apskatīt un padomāt - vai tikai es pats nēesmu iemesls šim ne jau pirmajam ''kurvītim''? Vai nav tā, ka vispirms iestādi apdiršu, tad laipni prasu informāciju un atbildes uz informāciju, tad žēlojos vai gānos par atteikumu, tad sūdzos par atteikumu, tad ........, jā, tad viss sākās no jauna pa apli.
Pastāvēs kas mainīsies.

Atbildēt

Pēteris

27.06.2021. 19:20

Ješkas plūst straumēm pa Latviju

Atbildēt

Edis

27.06.2021. 19:04

»

nuu

visu šo garo penteri varēja uzrakstīt 3 vārdos


Pat divos vardos,ja krieviski-pasli nahuj.

Atbildēt

nuu

27.06.2021. 18:49

visu šo garo penteri varēja uzrakstīt 3 vārdos !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

Trīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem...

Foto

Jaunā politiķa solījums

1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs....

Foto

Tiesības būt stulbam

Rit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20...

Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...