Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

RE:

04.10.2021. 19:21

»

OKTOBRIS

LASU - ŽĪDZ, DOMĀLU - LEVITS, REDZU - NACIONĀLĀ APVIEBĪBA


ne velti pats Dievs tos Bībelē nosauca par čīkstētājiem un beigās pat pamatoti atmeta.

Atbildēt

badžoo

04.10.2021. 19:16

»

Valsts

Labs žīds, beigts žīds


Kur pabijis žīds, tur pat haholam nav ko meklēt.

Atbildēt

badžoo

04.10.2021. 19:13

Negaušiem apetīte rodas ēdot! kaut viņi rīdami aizrītos, ka maz neliktos! Atceros ka kādus gadus atpakaļ LV maksāja kārtējo kompensāciju ar norunu ka tā būs pēdējā. Kā tad, žurkām izrādījās par maz.

Atbildēt

Jautājums

04.10.2021. 14:53

»

nekā nebija

Vēl nekas nav piešķirts.Vēl tikai lems


Kā tie žīdi nesaprot, ka tieši viņu bezizmēra negausība un bezkaunība cauri gadsimtiem noveda pie holokausta, bet neko viņi nav mācījušies - ir tikpat pretīgi negausīgi un bezkaunīgi ....Bet kas ir mūsu politiķi??? Reptīļi bez gribas un smadzenēm? Skaidrs, par ko cīnās Jaunups - par savas ērtās un parazītiskās dzīvītes saglabāšanu, bet tie -Saeimā???

Atbildēt

Nu tad beidzot !

04.10.2021. 13:50

Priecē ka latvieši beidzot atsāk runāt un rakstīt latviski.
Žīds - tā ir nacionalitāte latviski.
Ebrejs ir rusifikācijas rezultātā uzspiests svešvārds, kurš pat krieviem tāpat ir uzspiests svešvārds...
Lietuviski - žydas.
Igauniski - juut.

Atbildēt

smaids pa visu ģīmi

02.10.2021. 20:46

»

Ozons

Neviens tam sen jau nepiekrīt? Bet Saeimas vairākums piekrīt! :D Cukurs taču savu biznesu Brazīlijā arī uzcēla pa nošauto žīdu zelta zobiem un dārglietām, ko viņš paķēra līdzi. Mossad to uzrakstīja uz zīmītes, ko atstāja pie Cukura kastē: Tie, kas neaizmirst, vai kaut kā tā...


Lai jau tev tiek tā pārliecība,ka zini,kā Cukurs 'taisīja biznesu".Uz zīmītes gan nekā nebija.Ne par biznesu,ne zelta zobiem.Tikai viens īss teikums-tie,kas neaizmirst.Vēl jau visi nav apmiruši,kas redzēja to zīmīti.

Atbildēt

Neredzēts izdzimtenis!

02.10.2021. 19:59

https://www.youtube.com/watch?v Vl1gOhEd3mI
Un kur ir taisnīgums Latvijas pamattautībai - latviešiem?
P.S. Grantiņa vājība ir vienmēr akli ticēt, ka starp pie varas esošajiem kangariem kāds būs glābējs, kas rūpēsies par latviešiem... Bet tā nav, šis izdzimtenis taču ir no tiem pašiem LC, ar kuriem kopā apzaga latviešus jau 90.gados, un tagad apzog vēlreiz! Suns spalvu met, bet cilvēks tikumu nemet!

Atbildēt

Nuo Molas

02.10.2021. 19:43

Lai maksā holokausta varas finansētāji, kas izraisīja karu, un atkal ASV finansisti bija patiesā labuma guvēji.

Atbildēt

Ozons

02.10.2021. 19:43

»

labāk negrābsties

gar Cukura piemiņu!Mossadam tur nekā nebija,ko paturēt atmiņā.Tu vienkārši neesi spējīgs "iebraukt'"tik vienkārša raksta tēmā.Ņem un pārlasi dažas reizes,lai nebūtu jāraksta savi ekskursi vēsturē un jāmēģina citus pārliecināt,ka žīdiem pianākas īpašas privilēģijas visā pasaulē uz mūžīgiem laikiem.Neviens...


Neviens tam sen jau nepiekrīt? Bet Saeimas vairākums piekrīt! :D Cukurs taču savu biznesu Brazīlijā arī uzcēla pa nošauto žīdu zelta zobiem un dārglietām, ko viņš paķēra līdzi. Mossad to uzrakstīja uz zīmītes, ko atstāja pie Cukura kastē: Tie, kas neaizmirst, vai kaut kā tā..

Atbildēt

labāk negrābsties

02.10.2021. 19:35

»

Ozons

Cukuram tas slikti beidzās, Mossad nekad neko neaizmirst


gar Cukura piemiņu!Mossadam tur nekā nebija,ko paturēt atmiņā.Tu vienkārši neesi spējīgs "iebraukt'"tik vienkārša raksta tēmā.Ņem un pārlasi dažas reizes,lai nebūtu jāraksta savi ekskursi vēsturē un jāmēģina citus pārliecināt,ka žīdiem pianākas īpašas privilēģijas visā pasaulē uz mūžīgiem laikiem.Neviens tam sen jau nepiekrīt.Slaukšanai jābeidzas.Pietiek kampt!

Atbildēt

Ozons

02.10.2021. 19:34

»

to Ozons

Žīdiem viss nāk atpakaļ. Nēģeri ASV dedzina sinagogas un nogalina rabīnus, Irānas lupatgalvas, kopā ar Hamas un Hesbola Palestīnā ar raķetēm apšauda izraēliešus, bet no daudzām Beļģijas un Francijas vietām musulmaņi ir izēduši visus žīdus...


Vari jau sevi mierināt, bet tā nav. Par ASV, melnie dedzina visu, kas attiecas uz balto kultūru. Beļģija, Francija vai Anglijā žīdu vietā vari likt beļģus, francūžus un angļus. Tikpat labi tas attiecas uz kristiešiem un rietumu kultūru kopumā.
Izraēla ar dvieļgalvām karo kopš 1949. gada, kad tie bija iedomājušies noslaucīt jauno valsti no zemes virsas, bet aplauzās. Izraēla attīstās tehnoloģiski, bet palestīnā deg riepas un skraida nošmulējušies arābi, kuru paštaisītās raķetes izraēlas kupola sistēma veiksmīgi neitralizē. Tāda ir patiesā lietu kārtība.

Atbildēt

Utt...

02.10.2021. 18:16

Viena daļa baltvāciešu, kuru nekustamie īpašumi bija dziļos parādos, 1939-40. gados vienkārši AIZBĒGA uz Vāciju, paliekot Latvijas valstij parādā. Sekoja 1940. gada PSRS pirmā okupācija - kad visus lielākos par 200 kv.m nekustamos īpašumus brutāli nacionalizēja, daļu īrnieku izmeta ārā un dzīvokļos ievācās čekisti un okupanti. Interesanti ka pēc tam sekojošajos vācu okupācijas gados baltvāciešiem šos īpašumus neatdeva, jo viņiem nekas nepienācās arī pēc vācu likumiem (daļa turklāt bija saņēmusi kompensācijas - nekustamos īpašumus okupētajā Polijā). 1944. gadā sekoja otrā PSRS okupācija, kad čekisti un okupanti atgriezās sagrābtajos dzīvokļos. Bet pats interesantākais ka denacionalizācijas gaitā aizbēgušie baltvācieši (vai viņu mantinieki, vai viņu pilnvarotās personas) atkal bez parādu nomaksas (Godmaņa & Co vadībā tika atlaisti visi hipotekārie parādi) atguva savus īpašumus. Lielāko daļu no tiem arī pārķēra žīdu pārpircēji. Nemaz nerunājot par visiem tiem dokumentu viltojumiem kas deviņdesmitajos gados notika Valsts arhīvā direktora-čekista vadībā. Ne jau tāpat vien patreizējais izstrādājums viņam ordeni izsniedza.

Atbildēt

to Ozons

02.10.2021. 18:13

»

Ozons

Cukuram tas slikti beidzās, Mossad nekad neko neaizmirst


Žīdiem viss nāk atpakaļ. Nēģeri ASV dedzina sinagogas un nogalina rabīnus, Irānas lupatgalvas, kopā ar Hamas un Hesbola Palestīnā ar raķetēm apšauda izraēliešus, bet no daudzām Beļģijas un Francijas vietām musulmaņi ir izēduši visus žīdus.
Nevajadzēja kopā ar Staļinu gatavot planētas paverdzināšanu un izjaukt pasaules ierasto kārtību, šodien taisītu savas rebes un visi tiem liktu mieru.
Vienīgais to glābiņš, ir nemitīgi lūgties Jahvi, lai Eiropā ātrāk atgriežas atveseļojošais nacisms, jo tikai no nacistiem viņi var sagaidīt žēlastību. Nebūtu Bērija nobeidzis viskrieviskāko izdzimteņi, kādi vien rāpojuši pa Cilvēku planētu, Staļinu, tas visus žīdus būtu nomočījis, bez atlikuma, nekādam Žīdentāla centram nekas tāds visbaisākos murgos nerādītos.
Ak jā, ja Hitlera ģēnijs 1941. gada 22. jūnijā nebūtu izdarījis preventīvo uzbrukumu, Staļins tai pašā gadā būtu izgriezis visu Eiropu, bet visu jebreju jautājumu būtu atrisinājis vēl četrdesmitajos gados.

Atbildēt

Ozons

02.10.2021. 17:42

»

Valsts

Jāsāk ir atkal holokausts pret ebrejiem


Cukuram tas slikti beidzās, Mossad nekad neko neaizmirst :)

Atbildēt

nost ar nacismu

02.10.2021. 12:43

Neviena cilvēka tiesības uz īpašumu nedrīkst noteikt pēc etniskās piederības!

Atbildēt

holokausts ir mīts

02.10.2021. 11:58

»

Valsts

Jāsāk ir atkal holokausts pret ebrejiem


Tas ir Staļina līdzdalībnieku, ASV cionistu, teroristu organizācijas, Vīzentāla centra, daudzmiljardu biznesa projekts.

Atbildēt

Valsts

02.10.2021. 10:03

Jāsāk ir atkal holokausts pret ebrejiem
Mos tad nomierināsies
Par tādu naudiņu var izdarīt
Hi Hi Hi

Atbildēt

Valsts

02.10.2021. 10:01

Labs žīds, beigts žīds
Hi Hi Hi

Atbildēt

gunars

02.10.2021. 09:19

»

tad padomā!

NA viņu virzīja,jo viņš bija pret šo nelikumību.Arī Bērziņš bija pret.Pārējie bijušie prezidenti klanījās tiem diedelniekiem.Padomā


Padoma pats. Teatris jau nav vel beidzies. Tas, kas notiek aizkulises, mums nav zinams, bet baidos, kad izrade bus beigusies, tev mute paliks vala.

Atbildēt

drosmigs virsraksts asv kolonija !

02.10.2021. 08:41

Virsraksts pats par sevi jau ir loti drosmigs .

Atbildēt

pareizi

01.10.2021. 18:51

»

labvēlis

Nevajag jaukt žīdus ar ēbrejiem-divas dažādas lietas! To teica cilvēks(nelaiķis):nesauc mani par ēbreju,es esmu žīds


Ebreji iebrauca pēc kara no psrs.Viņiem vispār nekas te nepienākas.Brīvajā Latvijā bija žīdi.

Atbildēt

tad padomā!

01.10.2021. 18:49

»

gunars

Verts butu padomat, vai tikai to zidu neievilka par prezidentu, lai so lietu dabutu gatavu


NA viņu virzīja,jo viņš bija pret šo nelikumību.Arī Bērziņš bija pret.Pārējie bijušie prezidenti klanījās tiem diedelniekiem.Padomā!

Atbildēt

labvēlis

01.10.2021. 18:42

Nevajag jaukt žīdus ar ēbrejiem-divas dažādas lietas! To teica cilvēks(nelaiķis):nesauc mani par ēbreju,es esmu žīds...

Atbildēt

danu

01.10.2021. 17:10

Ir arguments ka nebij Latvijā žīdu kopiena. Kad ta viņa atjaunojās. Kurā datumā. Es zinu daudz žīdiņus kas te ir jau no 90desmitajiem. vai ta mūs nepiečakarēja Lavents, Kargins, Krasovickis? Tāpat jau ir daudz mākslinieku, aktieru, ārstu. Tā nebij kopiena?
Kā rokās tā nauda nonāks? Nav mans teiciens.Bet patīk. Tie kas nav noziegušies labprātīgi maksās tiem kas nav cietuši

Atbildēt

Patriotiskais gars

01.10.2021. 16:42

Beidzot atrisināts TAISNĪGI un TIESISKI!Un pietiek te pastāvīgi riet uz VADONI,to vēlēja nažuki ar koliciju!Lielākie tautas dēlu un meitu piekšāgājēji!

Atbildēt

interesanti

01.10.2021. 16:14

»

OKTOBRIS

LASU - ŽĪDZ, DOMĀLU - LEVITS, REDZU - NACIONĀLĀ APVIEBĪBA


Ko redzi, kad domā par jūsu tikumiskā līdera, Rinkēviča, elitāriem ādas stringiem?

Atbildēt

Rietumu bankas žīdu aktīvistu

01.10.2021. 16:12

vecāki iebrauca Latvijā uz krievu tankiem 1944. gadā, bet viņu bērni šodien skaitās pirmskara latvijas žīdu īpašumu tiešie mantinieki?

Atbildēt

nu nē

01.10.2021. 16:10

»

gunars

Verts butu padomat, vai tikai to zidu neievilka par prezidentu, lai so lietu dabutu gatavu


Ar Levitu te nav nekāda sakara. Komunistu un čekas pederastu partijas: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotība no ādas līda laukā, lai maksimāli postītu latviešu valsti, tai skaitā ar kremļa atsūtīto suharenku līdzdalību. Morālie kropļi: Zatlers, Dombrovskisun Pabriks, tiem sen ir izlaizījuši visus dirsas kaktiņus.

Atbildēt

ne tikai krievu sadisti un pederasti

01.10.2021. 16:01

»

sane

Problēma ir daudz lielāka: piekrītot šīm kompensācijām, Latvijas Republika atzīst savu vainu Latvijas Republikas okupācijā, ko veica PSRS, un arī fašistiskās Vācijas noziegumos


Bez ASV cionistiem, kas uzbūvēja Staļinam pasaulē varenāko militāro industriju, krievu necilvēks, kas līdz tam ara zemi ar koka arklu, ko vilka viņa bāba, ne tikai Spānijai vai Somijai, bet pat Igaunijai nebūtu uzdrīkstējies uzbrukt.
Tāda fašistu padla, kā Sukarenka, ir pelnījis savu dzīvi beigt, rokot ogles Ķīnas šahtā Sibīrijā.

Atbildēt

Elementāri Vatson !

01.10.2021. 15:24

Ir rūpīgi jāizmeklē denacionalizācijas lietas tieši pret žīdiem. 1939-40. gados, saskaņā ar Molotova-Ribentropa paktu, aizbraucot baltvāciešiem, praktiski gandrīz visus viņu ļoti daudzos, un ļoti dziļos (stipri pāri 100% vērtībai) hipotekāros parādos esošos nekustamos īpašumus, par 1 latu gabalā uzpirka žīdi. Tobrīd tas izskatījās pēc finansiālas pašnāvības, bet patiesībā tā bija grandioza afēra-krāpšana. Žīdi bija sinagogas informēti ka pēc 1991. gada "neatkarības" atgūšanas VISUS šos hipotekāros parādus atlaidīs un visu to žīdiem uzdāvinās. Konkrēti to paveica čekists Ivars "Labaisvīrs". Tas tikai pierāda cik tālu uz priekšu viss tiek saplānots cionistu slepenajos tīklos, kas sevī ietver visus slepenos un speciālos dienestus pasaulē.

Atbildēt

olnīca

01.10.2021. 14:34

NACIONĀLĀ APVIENĪBA !

Atbildēt

gunars

01.10.2021. 14:14

»

nekā nebija

Vēl nekas nav piešķirts.Vēl tikai lems


Verts butu padomat, vai tikai to zidu neievilka par prezidentu, lai so lietu dabutu gatavu??

Atbildēt

OKTOBRIS

01.10.2021. 13:59

LASU - ŽĪDZ, DOMĀLU - LEVITS, REDZU - NACIONĀLĀ APVIEBĪBA !

Atbildēt

motorhead 1916Fu

01.10.2021. 13:10

Es teiktu taa. Ja nu kaadam liekas, ka 70+ gadi ir gana mazs laiks, lai izvirziitu savas debilaas prasiibas, tad tikpat aatri arii savu Juudas naudinju arii var sanjemt. Tieshi taa - 70 gadu laikaa pa druskai, miinus nodoklji, protams. Taisniigi tak.

Atbildēt

rebe

01.10.2021. 12:42

»

voila

vispār jau, cepuri nost to prasītāju priekšā, jo kāda jēga ir ņemties ar, 50 gadu garumā nolaistiem, nekustāmiem īpašumiem, kuros jāgulda sava nauda, izdevīgāk ir saņemt in cash.Ja kāds te ir nožēlojams, tad tie, kuri atbalsta minēto, bet, acīm redzot, tādu šodien te nav mazums...


Vispār jau viņi ir saņēmuši arī diezgan daudz īpašumu Rīgas centrā, kuri patiešām bija nolaisti un interesanti, ka tādi tie arī ir palikuši, neskatoties uz to, ka tagad taču šiem īpašniekiem ir saimnieki. Domāju, ka viņi ir kaut kā vienojušies arī par to, ka nav jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis. Viņi gan nedaudz šad tad tur kasās savā starpā par šo īpašumu un naudas plūsmu sadali, taču tur, kur attiecības jārisina ar gojiem, tur viņi ir vienoti.

Atbildēt

Būvdarbu vadītājs

01.10.2021. 12:21

»

Padomju inženieris

Pārdevu klavieres , naudu atdevu Laventam , ar to , ar *viņiem* esmu kvit


Tas ka pats atdevi Laventam ir tava atbildība, muļķība vai alkatība, bet valsts atbildība ir tā, ka tāds Lavents te netraucēti darbojās un tā jau ir kāda vai kādas amatpersonas krimināla atbildība. Ja valsts, tātad gudrākie un godīgākie no mūsu vidus, nespēj nosargāt pārējos, tad tādi ir jāsoda, bet tas iespējams tikai tiesiskā valstī, kur ienaidniekiem nav balstiesību un okupantiem nedala pilsonību.

Atbildēt

Lapsene

01.10.2021. 12:21

Tik tālu nu esam. Nerunājot par naudu, ko mums visiem un mūsu bērniem būs jāmaksā, likumprojektā ietverta norma, ka žīdi varēs saņemt medicīnas pakalpojumus BEZ RINDAS. Kaunieties tie, kuri balsoja par Attīstībai/ Par! Pūču Juris kopā jaunupu Edgaru, kā teiktu mūsu premjers, savā shēmošanā un nekaunībā pārspējis pats sevi! Apskatiet rūpīgi, kas nobalsoja par likumprojekta atbalstu. To var redzēt saeimas sēdes protokolā un nebalsojiet par šīm partijām un viņu pārstāvjiem nākamgad!

Atbildēt

Ciniski meli ir viss raksts

01.10.2021. 12:11

»

sane

Problēma ir daudz lielāka: piekrītot šīm kompensācijām, Latvijas Republika atzīst savu vainu Latvijas Republikas okupācijā, ko veica PSRS, un arī fašistiskās Vācijas noziegumos


Tieši tā arī ir un tā jau nebūs pirmā reize, kad nopirktie un iebaidētie kopā ar mūsu Latvijas niknākajiem ienaidniekiem - padomju okupantiem, nobalso par Latvijas kā valsts pazemošanu un mūsu apzagšanu. Vai tad Parex afēra nebeidzās ar to pašu un kas par kvēliem komjauniešiem tur priekšgalā sēdēja. Krievu bandīti kravas kastēs aizveda naudu, bet mums piespieda knapināties un atmaksāt. Birokrātija protams necieta, tie vajadzīgi lai vēlēšanas būtu veiksmīgas atkal un atkal.

Atbildēt

taa vish i

01.10.2021. 11:50

Neiekasees ar tieshajiem nodokljiem, panjems - ar tarifu pieaugumu visam .... Taa taa inflaacija rodaas!!!

Atbildēt

voila

01.10.2021. 11:46

vispār jau, cepuri nost to prasītāju priekšā, jo kāda jēga ir ņemties ar, 50 gadu garumā nolaistiem, nekustāmiem īpašumiem, kuros jāgulda sava nauda, izdevīgāk ir saņemt in cash.Ja kāds te ir nožēlojams, tad tie, kuri atbalsta minēto, bet, acīm redzot, tādu šodien te nav mazums.

Atbildēt

forcemajeure

01.10.2021. 11:35

tas 1.lasījumā tikai, vēl nav pieņemts. un: ko domājat par nodokļu maksāšanu, ja tā tērē valsts budžetu?

Atbildēt

Padomju inženieris

01.10.2021. 11:15

Pārdevu klavieres , naudu atdevu Laventam , ar to , ar *viņiem* esmu kvit !

Atbildēt

sane

01.10.2021. 11:09

Problēma ir daudz lielāka: piekrītot šīm kompensācijām, Latvijas Republika atzīst savu vainu Latvijas Republikas okupācijā, ko veica PSRS, un arī fašistiskās Vācijas noziegumos

Atbildēt

A.L.P.

01.10.2021. 10:56

Tas ir ārprāts ,ja saeima balsoja PAR tiem 40 miljoniem ! Vai tiešām viņi ir zaudējuši saprātu darot šo noziegumu ??? Vai arī ir vienkārši nopirkti? Kā man viens deputāts no 9. saeimas teica ,ka tad viena balss maksāja 20 000 latu ! Atceraties cik ātri pieņēma to likumu par lopu kaušanu ar asins nolaišanu ? Tur arī ļoti labi samaksāja !!! Šo saeimu VISU ir jātiesā un aiz restēm jāliek !!!

Atbildēt

Ciniski meli ir viss raksts

01.10.2021. 10:47

Pirmkārt, 1990. gados tika pieņemts un īstenots likums par denacionalizāciju, kura ietvaros savus zaudētos īpašumus likumīgi varēja atgūt visi Latvijas Republikas pilsoņi un viņu mantinieki neatkarīgi no tautības un valsts piederības.
~~~~~
TIE IR CINISKĀKIE MELI KĀDI JEBKAD IR DZIRDĒTI !!!

Privatizācijā nelikumīgi pieļāva dalību arī padomju okupantiem un kolonistiem, kas faktiski bija represiju pret latviešiem un atņemto īpašumu autori un izpildītāji. Tas ir ne tikai ciniski pret okupācijā cietušajiem, bet spļāviens sejā ikvienam Latvijas pilsonim vai pilsoņa mantiniekam.
Padomju okupantiem un kolonistiem, kuriem patiesībā bija jāsedz okupācijas radītie zaudējumi, kļuva okupētajā Latvijā par vislielākajiem vinnētājiem, iegūstot daļu no Latvijas savā īpašumā un ieguva vēl pilsonību. Tas viss pateicoties 4.maija komunistu un čekistu kliķei, kura vēlākos gados kopā ar okupantiem, Latviju izlaupīja tukšu un iedzina neatdodamos parādos. Kara tribunāls noziedzniekiem un karātavas tikai var glābt Latviju no pilnīgas izsvītrošanas no kartes.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...