Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

RE:

04.10.2021. 19:21

»

OKTOBRIS

LASU - ŽĪDZ, DOMĀLU - LEVITS, REDZU - NACIONĀLĀ APVIEBĪBA


ne velti pats Dievs tos Bībelē nosauca par čīkstētājiem un beigās pat pamatoti atmeta.

Atbildēt

badžoo

04.10.2021. 19:16

»

Valsts

Labs žīds, beigts žīds


Kur pabijis žīds, tur pat haholam nav ko meklēt.

Atbildēt

badžoo

04.10.2021. 19:13

Negaušiem apetīte rodas ēdot! kaut viņi rīdami aizrītos, ka maz neliktos! Atceros ka kādus gadus atpakaļ LV maksāja kārtējo kompensāciju ar norunu ka tā būs pēdējā. Kā tad, žurkām izrādījās par maz.

Atbildēt

Jautājums

04.10.2021. 14:53

»

nekā nebija

Vēl nekas nav piešķirts.Vēl tikai lems


Kā tie žīdi nesaprot, ka tieši viņu bezizmēra negausība un bezkaunība cauri gadsimtiem noveda pie holokausta, bet neko viņi nav mācījušies - ir tikpat pretīgi negausīgi un bezkaunīgi ....Bet kas ir mūsu politiķi??? Reptīļi bez gribas un smadzenēm? Skaidrs, par ko cīnās Jaunups - par savas ērtās un parazītiskās dzīvītes saglabāšanu, bet tie -Saeimā???

Atbildēt

Nu tad beidzot !

04.10.2021. 13:50

Priecē ka latvieši beidzot atsāk runāt un rakstīt latviski.
Žīds - tā ir nacionalitāte latviski.
Ebrejs ir rusifikācijas rezultātā uzspiests svešvārds, kurš pat krieviem tāpat ir uzspiests svešvārds...
Lietuviski - žydas.
Igauniski - juut.

Atbildēt

smaids pa visu ģīmi

02.10.2021. 20:46

»

Ozons

Neviens tam sen jau nepiekrīt? Bet Saeimas vairākums piekrīt! :D Cukurs taču savu biznesu Brazīlijā arī uzcēla pa nošauto žīdu zelta zobiem un dārglietām, ko viņš paķēra līdzi. Mossad to uzrakstīja uz zīmītes, ko atstāja pie Cukura kastē: Tie, kas neaizmirst, vai kaut kā tā...


Lai jau tev tiek tā pārliecība,ka zini,kā Cukurs 'taisīja biznesu".Uz zīmītes gan nekā nebija.Ne par biznesu,ne zelta zobiem.Tikai viens īss teikums-tie,kas neaizmirst.Vēl jau visi nav apmiruši,kas redzēja to zīmīti.

Atbildēt

Neredzēts izdzimtenis!

02.10.2021. 19:59

https://www.youtube.com/watch?v Vl1gOhEd3mI
Un kur ir taisnīgums Latvijas pamattautībai - latviešiem?
P.S. Grantiņa vājība ir vienmēr akli ticēt, ka starp pie varas esošajiem kangariem kāds būs glābējs, kas rūpēsies par latviešiem... Bet tā nav, šis izdzimtenis taču ir no tiem pašiem LC, ar kuriem kopā apzaga latviešus jau 90.gados, un tagad apzog vēlreiz! Suns spalvu met, bet cilvēks tikumu nemet!

Atbildēt

Nuo Molas

02.10.2021. 19:43

Lai maksā holokausta varas finansētāji, kas izraisīja karu, un atkal ASV finansisti bija patiesā labuma guvēji.

Atbildēt

Ozons

02.10.2021. 19:43

»

labāk negrābsties

gar Cukura piemiņu!Mossadam tur nekā nebija,ko paturēt atmiņā.Tu vienkārši neesi spējīgs "iebraukt'"tik vienkārša raksta tēmā.Ņem un pārlasi dažas reizes,lai nebūtu jāraksta savi ekskursi vēsturē un jāmēģina citus pārliecināt,ka žīdiem pianākas īpašas privilēģijas visā pasaulē uz mūžīgiem laikiem.Neviens...


Neviens tam sen jau nepiekrīt? Bet Saeimas vairākums piekrīt! :D Cukurs taču savu biznesu Brazīlijā arī uzcēla pa nošauto žīdu zelta zobiem un dārglietām, ko viņš paķēra līdzi. Mossad to uzrakstīja uz zīmītes, ko atstāja pie Cukura kastē: Tie, kas neaizmirst, vai kaut kā tā..

Atbildēt

labāk negrābsties

02.10.2021. 19:35

»

Ozons

Cukuram tas slikti beidzās, Mossad nekad neko neaizmirst


gar Cukura piemiņu!Mossadam tur nekā nebija,ko paturēt atmiņā.Tu vienkārši neesi spējīgs "iebraukt'"tik vienkārša raksta tēmā.Ņem un pārlasi dažas reizes,lai nebūtu jāraksta savi ekskursi vēsturē un jāmēģina citus pārliecināt,ka žīdiem pianākas īpašas privilēģijas visā pasaulē uz mūžīgiem laikiem.Neviens tam sen jau nepiekrīt.Slaukšanai jābeidzas.Pietiek kampt!

Atbildēt

Ozons

02.10.2021. 19:34

»

to Ozons

Žīdiem viss nāk atpakaļ. Nēģeri ASV dedzina sinagogas un nogalina rabīnus, Irānas lupatgalvas, kopā ar Hamas un Hesbola Palestīnā ar raķetēm apšauda izraēliešus, bet no daudzām Beļģijas un Francijas vietām musulmaņi ir izēduši visus žīdus...


Vari jau sevi mierināt, bet tā nav. Par ASV, melnie dedzina visu, kas attiecas uz balto kultūru. Beļģija, Francija vai Anglijā žīdu vietā vari likt beļģus, francūžus un angļus. Tikpat labi tas attiecas uz kristiešiem un rietumu kultūru kopumā.
Izraēla ar dvieļgalvām karo kopš 1949. gada, kad tie bija iedomājušies noslaucīt jauno valsti no zemes virsas, bet aplauzās. Izraēla attīstās tehnoloģiski, bet palestīnā deg riepas un skraida nošmulējušies arābi, kuru paštaisītās raķetes izraēlas kupola sistēma veiksmīgi neitralizē. Tāda ir patiesā lietu kārtība.

Atbildēt

Utt...

02.10.2021. 18:16

Viena daļa baltvāciešu, kuru nekustamie īpašumi bija dziļos parādos, 1939-40. gados vienkārši AIZBĒGA uz Vāciju, paliekot Latvijas valstij parādā. Sekoja 1940. gada PSRS pirmā okupācija - kad visus lielākos par 200 kv.m nekustamos īpašumus brutāli nacionalizēja, daļu īrnieku izmeta ārā un dzīvokļos ievācās čekisti un okupanti. Interesanti ka pēc tam sekojošajos vācu okupācijas gados baltvāciešiem šos īpašumus neatdeva, jo viņiem nekas nepienācās arī pēc vācu likumiem (daļa turklāt bija saņēmusi kompensācijas - nekustamos īpašumus okupētajā Polijā). 1944. gadā sekoja otrā PSRS okupācija, kad čekisti un okupanti atgriezās sagrābtajos dzīvokļos. Bet pats interesantākais ka denacionalizācijas gaitā aizbēgušie baltvācieši (vai viņu mantinieki, vai viņu pilnvarotās personas) atkal bez parādu nomaksas (Godmaņa & Co vadībā tika atlaisti visi hipotekārie parādi) atguva savus īpašumus. Lielāko daļu no tiem arī pārķēra žīdu pārpircēji. Nemaz nerunājot par visiem tiem dokumentu viltojumiem kas deviņdesmitajos gados notika Valsts arhīvā direktora-čekista vadībā. Ne jau tāpat vien patreizējais izstrādājums viņam ordeni izsniedza.

Atbildēt

to Ozons

02.10.2021. 18:13

»

Ozons

Cukuram tas slikti beidzās, Mossad nekad neko neaizmirst


Žīdiem viss nāk atpakaļ. Nēģeri ASV dedzina sinagogas un nogalina rabīnus, Irānas lupatgalvas, kopā ar Hamas un Hesbola Palestīnā ar raķetēm apšauda izraēliešus, bet no daudzām Beļģijas un Francijas vietām musulmaņi ir izēduši visus žīdus.
Nevajadzēja kopā ar Staļinu gatavot planētas paverdzināšanu un izjaukt pasaules ierasto kārtību, šodien taisītu savas rebes un visi tiem liktu mieru.
Vienīgais to glābiņš, ir nemitīgi lūgties Jahvi, lai Eiropā ātrāk atgriežas atveseļojošais nacisms, jo tikai no nacistiem viņi var sagaidīt žēlastību. Nebūtu Bērija nobeidzis viskrieviskāko izdzimteņi, kādi vien rāpojuši pa Cilvēku planētu, Staļinu, tas visus žīdus būtu nomočījis, bez atlikuma, nekādam Žīdentāla centram nekas tāds visbaisākos murgos nerādītos.
Ak jā, ja Hitlera ģēnijs 1941. gada 22. jūnijā nebūtu izdarījis preventīvo uzbrukumu, Staļins tai pašā gadā būtu izgriezis visu Eiropu, bet visu jebreju jautājumu būtu atrisinājis vēl četrdesmitajos gados.

Atbildēt

Ozons

02.10.2021. 17:42

»

Valsts

Jāsāk ir atkal holokausts pret ebrejiem


Cukuram tas slikti beidzās, Mossad nekad neko neaizmirst :)

Atbildēt

nost ar nacismu

02.10.2021. 12:43

Neviena cilvēka tiesības uz īpašumu nedrīkst noteikt pēc etniskās piederības!

Atbildēt

holokausts ir mīts

02.10.2021. 11:58

»

Valsts

Jāsāk ir atkal holokausts pret ebrejiem


Tas ir Staļina līdzdalībnieku, ASV cionistu, teroristu organizācijas, Vīzentāla centra, daudzmiljardu biznesa projekts.

Atbildēt

Valsts

02.10.2021. 10:03

Jāsāk ir atkal holokausts pret ebrejiem
Mos tad nomierināsies
Par tādu naudiņu var izdarīt
Hi Hi Hi

Atbildēt

Valsts

02.10.2021. 10:01

Labs žīds, beigts žīds
Hi Hi Hi

Atbildēt

gunars

02.10.2021. 09:19

»

tad padomā!

NA viņu virzīja,jo viņš bija pret šo nelikumību.Arī Bērziņš bija pret.Pārējie bijušie prezidenti klanījās tiem diedelniekiem.Padomā


Padoma pats. Teatris jau nav vel beidzies. Tas, kas notiek aizkulises, mums nav zinams, bet baidos, kad izrade bus beigusies, tev mute paliks vala.

Atbildēt

drosmigs virsraksts asv kolonija !

02.10.2021. 08:41

Virsraksts pats par sevi jau ir loti drosmigs .

Atbildēt

pareizi

01.10.2021. 18:51

»

labvēlis

Nevajag jaukt žīdus ar ēbrejiem-divas dažādas lietas! To teica cilvēks(nelaiķis):nesauc mani par ēbreju,es esmu žīds


Ebreji iebrauca pēc kara no psrs.Viņiem vispār nekas te nepienākas.Brīvajā Latvijā bija žīdi.

Atbildēt

tad padomā!

01.10.2021. 18:49

»

gunars

Verts butu padomat, vai tikai to zidu neievilka par prezidentu, lai so lietu dabutu gatavu


NA viņu virzīja,jo viņš bija pret šo nelikumību.Arī Bērziņš bija pret.Pārējie bijušie prezidenti klanījās tiem diedelniekiem.Padomā!

Atbildēt

labvēlis

01.10.2021. 18:42

Nevajag jaukt žīdus ar ēbrejiem-divas dažādas lietas! To teica cilvēks(nelaiķis):nesauc mani par ēbreju,es esmu žīds...

Atbildēt

danu

01.10.2021. 17:10

Ir arguments ka nebij Latvijā žīdu kopiena. Kad ta viņa atjaunojās. Kurā datumā. Es zinu daudz žīdiņus kas te ir jau no 90desmitajiem. vai ta mūs nepiečakarēja Lavents, Kargins, Krasovickis? Tāpat jau ir daudz mākslinieku, aktieru, ārstu. Tā nebij kopiena?
Kā rokās tā nauda nonāks? Nav mans teiciens.Bet patīk. Tie kas nav noziegušies labprātīgi maksās tiem kas nav cietuši

Atbildēt

Patriotiskais gars

01.10.2021. 16:42

Beidzot atrisināts TAISNĪGI un TIESISKI!Un pietiek te pastāvīgi riet uz VADONI,to vēlēja nažuki ar koliciju!Lielākie tautas dēlu un meitu piekšāgājēji!

Atbildēt

interesanti

01.10.2021. 16:14

»

OKTOBRIS

LASU - ŽĪDZ, DOMĀLU - LEVITS, REDZU - NACIONĀLĀ APVIEBĪBA


Ko redzi, kad domā par jūsu tikumiskā līdera, Rinkēviča, elitāriem ādas stringiem?

Atbildēt

Rietumu bankas žīdu aktīvistu

01.10.2021. 16:12

vecāki iebrauca Latvijā uz krievu tankiem 1944. gadā, bet viņu bērni šodien skaitās pirmskara latvijas žīdu īpašumu tiešie mantinieki?

Atbildēt

nu nē

01.10.2021. 16:10

»

gunars

Verts butu padomat, vai tikai to zidu neievilka par prezidentu, lai so lietu dabutu gatavu


Ar Levitu te nav nekāda sakara. Komunistu un čekas pederastu partijas: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotība no ādas līda laukā, lai maksimāli postītu latviešu valsti, tai skaitā ar kremļa atsūtīto suharenku līdzdalību. Morālie kropļi: Zatlers, Dombrovskisun Pabriks, tiem sen ir izlaizījuši visus dirsas kaktiņus.

Atbildēt

ne tikai krievu sadisti un pederasti

01.10.2021. 16:01

»

sane

Problēma ir daudz lielāka: piekrītot šīm kompensācijām, Latvijas Republika atzīst savu vainu Latvijas Republikas okupācijā, ko veica PSRS, un arī fašistiskās Vācijas noziegumos


Bez ASV cionistiem, kas uzbūvēja Staļinam pasaulē varenāko militāro industriju, krievu necilvēks, kas līdz tam ara zemi ar koka arklu, ko vilka viņa bāba, ne tikai Spānijai vai Somijai, bet pat Igaunijai nebūtu uzdrīkstējies uzbrukt.
Tāda fašistu padla, kā Sukarenka, ir pelnījis savu dzīvi beigt, rokot ogles Ķīnas šahtā Sibīrijā.

Atbildēt

Elementāri Vatson !

01.10.2021. 15:24

Ir rūpīgi jāizmeklē denacionalizācijas lietas tieši pret žīdiem. 1939-40. gados, saskaņā ar Molotova-Ribentropa paktu, aizbraucot baltvāciešiem, praktiski gandrīz visus viņu ļoti daudzos, un ļoti dziļos (stipri pāri 100% vērtībai) hipotekāros parādos esošos nekustamos īpašumus, par 1 latu gabalā uzpirka žīdi. Tobrīd tas izskatījās pēc finansiālas pašnāvības, bet patiesībā tā bija grandioza afēra-krāpšana. Žīdi bija sinagogas informēti ka pēc 1991. gada "neatkarības" atgūšanas VISUS šos hipotekāros parādus atlaidīs un visu to žīdiem uzdāvinās. Konkrēti to paveica čekists Ivars "Labaisvīrs". Tas tikai pierāda cik tālu uz priekšu viss tiek saplānots cionistu slepenajos tīklos, kas sevī ietver visus slepenos un speciālos dienestus pasaulē.

Atbildēt

olnīca

01.10.2021. 14:34

NACIONĀLĀ APVIENĪBA !

Atbildēt

gunars

01.10.2021. 14:14

»

nekā nebija

Vēl nekas nav piešķirts.Vēl tikai lems


Verts butu padomat, vai tikai to zidu neievilka par prezidentu, lai so lietu dabutu gatavu??

Atbildēt

OKTOBRIS

01.10.2021. 13:59

LASU - ŽĪDZ, DOMĀLU - LEVITS, REDZU - NACIONĀLĀ APVIEBĪBA !

Atbildēt

motorhead 1916Fu

01.10.2021. 13:10

Es teiktu taa. Ja nu kaadam liekas, ka 70+ gadi ir gana mazs laiks, lai izvirziitu savas debilaas prasiibas, tad tikpat aatri arii savu Juudas naudinju arii var sanjemt. Tieshi taa - 70 gadu laikaa pa druskai, miinus nodoklji, protams. Taisniigi tak.

Atbildēt

rebe

01.10.2021. 12:42

»

voila

vispār jau, cepuri nost to prasītāju priekšā, jo kāda jēga ir ņemties ar, 50 gadu garumā nolaistiem, nekustāmiem īpašumiem, kuros jāgulda sava nauda, izdevīgāk ir saņemt in cash.Ja kāds te ir nožēlojams, tad tie, kuri atbalsta minēto, bet, acīm redzot, tādu šodien te nav mazums...


Vispār jau viņi ir saņēmuši arī diezgan daudz īpašumu Rīgas centrā, kuri patiešām bija nolaisti un interesanti, ka tādi tie arī ir palikuši, neskatoties uz to, ka tagad taču šiem īpašniekiem ir saimnieki. Domāju, ka viņi ir kaut kā vienojušies arī par to, ka nav jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis. Viņi gan nedaudz šad tad tur kasās savā starpā par šo īpašumu un naudas plūsmu sadali, taču tur, kur attiecības jārisina ar gojiem, tur viņi ir vienoti.

Atbildēt

Būvdarbu vadītājs

01.10.2021. 12:21

»

Padomju inženieris

Pārdevu klavieres , naudu atdevu Laventam , ar to , ar *viņiem* esmu kvit


Tas ka pats atdevi Laventam ir tava atbildība, muļķība vai alkatība, bet valsts atbildība ir tā, ka tāds Lavents te netraucēti darbojās un tā jau ir kāda vai kādas amatpersonas krimināla atbildība. Ja valsts, tātad gudrākie un godīgākie no mūsu vidus, nespēj nosargāt pārējos, tad tādi ir jāsoda, bet tas iespējams tikai tiesiskā valstī, kur ienaidniekiem nav balstiesību un okupantiem nedala pilsonību.

Atbildēt

Lapsene

01.10.2021. 12:21

Tik tālu nu esam. Nerunājot par naudu, ko mums visiem un mūsu bērniem būs jāmaksā, likumprojektā ietverta norma, ka žīdi varēs saņemt medicīnas pakalpojumus BEZ RINDAS. Kaunieties tie, kuri balsoja par Attīstībai/ Par! Pūču Juris kopā jaunupu Edgaru, kā teiktu mūsu premjers, savā shēmošanā un nekaunībā pārspējis pats sevi! Apskatiet rūpīgi, kas nobalsoja par likumprojekta atbalstu. To var redzēt saeimas sēdes protokolā un nebalsojiet par šīm partijām un viņu pārstāvjiem nākamgad!

Atbildēt

Ciniski meli ir viss raksts

01.10.2021. 12:11

»

sane

Problēma ir daudz lielāka: piekrītot šīm kompensācijām, Latvijas Republika atzīst savu vainu Latvijas Republikas okupācijā, ko veica PSRS, un arī fašistiskās Vācijas noziegumos


Tieši tā arī ir un tā jau nebūs pirmā reize, kad nopirktie un iebaidētie kopā ar mūsu Latvijas niknākajiem ienaidniekiem - padomju okupantiem, nobalso par Latvijas kā valsts pazemošanu un mūsu apzagšanu. Vai tad Parex afēra nebeidzās ar to pašu un kas par kvēliem komjauniešiem tur priekšgalā sēdēja. Krievu bandīti kravas kastēs aizveda naudu, bet mums piespieda knapināties un atmaksāt. Birokrātija protams necieta, tie vajadzīgi lai vēlēšanas būtu veiksmīgas atkal un atkal.

Atbildēt

taa vish i

01.10.2021. 11:50

Neiekasees ar tieshajiem nodokljiem, panjems - ar tarifu pieaugumu visam .... Taa taa inflaacija rodaas!!!

Atbildēt

forcemajeure

01.10.2021. 11:35

tas 1.lasījumā tikai, vēl nav pieņemts. un: ko domājat par nodokļu maksāšanu, ja tā tērē valsts budžetu?

Atbildēt

Padomju inženieris

01.10.2021. 11:15

Pārdevu klavieres , naudu atdevu Laventam , ar to , ar *viņiem* esmu kvit !

Atbildēt

sane

01.10.2021. 11:09

Problēma ir daudz lielāka: piekrītot šīm kompensācijām, Latvijas Republika atzīst savu vainu Latvijas Republikas okupācijā, ko veica PSRS, un arī fašistiskās Vācijas noziegumos

Atbildēt

A.L.P.

01.10.2021. 10:56

Tas ir ārprāts ,ja saeima balsoja PAR tiem 40 miljoniem ! Vai tiešām viņi ir zaudējuši saprātu darot šo noziegumu ??? Vai arī ir vienkārši nopirkti? Kā man viens deputāts no 9. saeimas teica ,ka tad viena balss maksāja 20 000 latu ! Atceraties cik ātri pieņēma to likumu par lopu kaušanu ar asins nolaišanu ? Tur arī ļoti labi samaksāja !!! Šo saeimu VISU ir jātiesā un aiz restēm jāliek !!!

Atbildēt

Ciniski meli ir viss raksts

01.10.2021. 10:47

Pirmkārt, 1990. gados tika pieņemts un īstenots likums par denacionalizāciju, kura ietvaros savus zaudētos īpašumus likumīgi varēja atgūt visi Latvijas Republikas pilsoņi un viņu mantinieki neatkarīgi no tautības un valsts piederības.
~~~~~
TIE IR CINISKĀKIE MELI KĀDI JEBKAD IR DZIRDĒTI !!!

Privatizācijā nelikumīgi pieļāva dalību arī padomju okupantiem un kolonistiem, kas faktiski bija represiju pret latviešiem un atņemto īpašumu autori un izpildītāji. Tas ir ne tikai ciniski pret okupācijā cietušajiem, bet spļāviens sejā ikvienam Latvijas pilsonim vai pilsoņa mantiniekam.
Padomju okupantiem un kolonistiem, kuriem patiesībā bija jāsedz okupācijas radītie zaudējumi, kļuva okupētajā Latvijā par vislielākajiem vinnētājiem, iegūstot daļu no Latvijas savā īpašumā un ieguva vēl pilsonību. Tas viss pateicoties 4.maija komunistu un čekistu kliķei, kura vēlākos gados kopā ar okupantiem, Latviju izlaupīja tukšu un iedzina neatdodamos parādos. Kara tribunāls noziedzniekiem un karātavas tikai var glābt Latviju no pilnīgas izsvītrošanas no kartes.

Atbildēt

ESMAIJA

01.10.2021. 10:39

»

kaifs

ar kaifu pārlukoju vakardienas un šodienas mediju vidi - tā sauktās lielās platformas neraksta ne rindu par šo krāpšanu, jo saprot, kā sabiedrība pret šo lēmumu izturas. un nevajag šo jaukt ar neiecietību. žīds kārtējo reizi nodemonstrēja, kāpēc viņus visā pasaulē tik ļoti mīl...


Pirms Levitu ievēlēja vai tūlīt pēc vēlēšanām viņam jautāja - kāda būs viņa nostāja par žīdu pieprasījumu Latvijai samaksāt 40 miljonus kompensāciju par zaudētiem īpašumiem, Levits toreiz atbildēja - mans viedoklis ir noraidošs. Vai viņš jau toreiz sevi stutēja ar meliem, vai šis viss notiek viņam aiz muguras? Kam patīk pa internetu rakāties, tas šo sarunu noteikti atradīs.
Manas domas ir tādas pat kā tautas vairākumam. tas būtu kārtējais noziegums- pensijas vairumam pensionāru palielina par 10 eiro, cilvēki joprojām turpina pamest šo zemi, kas nevar nodrošināt cilvēku cienīgu dzīvi, slimiem nevar nodrpšināt vajadzīgo ārstēšanu... bet žīdiem pasviedīs kārtējos miljonus par neko.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...