Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Andris Upenieks
26.11.2019.
Komentāri (30)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VIETĀ SASKAŅAS SIGARETKUS

02.12.2019. 20:38

trennūzenēs......................

Atbildēt

likumsakarīgi

28.11.2019. 20:16

»

likumsakarīgi

Puikiņam varžacis samīcītas, un lepnība trako


ielec atejā, lūdzu!

Atbildēt

tu

28.11.2019. 20:09

»

likumsakarīgi

Puikiņam varžacis samīcītas, un lepnība trako


iedzer atkal tās stiprās zālītes ko tev galvasdakteris izraksta jau gadiem ilgi - varbūt tev, puikiņ ar likumsakarīgi nomīztajām varžacīm, uz īsu brītiņu pāries tā traki stulbā lepnība.

Atbildēt

likumsakarīgi

28.11.2019. 16:47

»

tieši tā

tavs objektīvais pašnovērtējums nav apšaubāms un tavs atvēmiens tas pats stulbums vien ir


Puikiņam varžacis samīcītas, un lepnība trako.

Atbildēt

tieši tā

28.11.2019. 15:43

»

Kaut kā tā

Kāds atvēziens augstprātībā, kas tas pats stulbums vien ir


tavs objektīvais pašnovērtējums nav apšaubāms un tavs atvēmiens tas pats stulbums vien ir.
nu ja, labāk kaut kā tā augstprātīgi stulbi, nekā galīgi bezcerīgi stulbi nekā.

Atbildēt

tieši tā

27.11.2019. 21:57

nevajag mācīt un apstulbot bezcerīgi aprobežotus stulbeņus, kuriem vienkārši nav iespējams neko iemācīt un kurus nav iespējams padarīt vēl stulbākus.

Atbildēt

nekāds kino

27.11.2019. 20:59

Amorāli? Cik morālei sekojoša ir ta nožēlojamā valdība? kuru Saeima uzskata par labākoiespējamo? Amorāli ir tām dāmām un kungiem tur sēdēt un nekautrēties saņemt algu par to lēto teatri..patiesībā ārkārtīgi dārgo, ja saeimas budzētu sadala uz tā tur iesprūdušām 100 galviņām Ļoti dārgs tēātris

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

27.11.2019. 18:44

Varētu atlaist , bet ja zaļie pseidozemnieki ierāpjas atpakaļ , ko tad?

Atbildēt

cilveks444

27.11.2019. 15:03

Mediķi nedrīkst piekāpties un uzķerties uz varas meliem! Tādi būs, jo Kariņš jau lokās kā dēle. Jo Latvijas varas “elites” jeb koalīcijas darboņu metodes atbilst paša zemākā morāles līmeņa mārketinga metodēm. Kur, lai pircējam (koalīcijas darboņu gadījumā – tautai) iesmērētu nekam nederīgu, nereti pat kaitīgu produktu, tiek izdomāti neticami stāsti par iesmērējamā produkta “labajām” īpašībām.

Lai to izdarītu, tiek karināti tādi makaroni uz ausīm, ka Ostaps Benders aiz stūra nervozi pīpē. Kad skaidri redzams, ka Kariņš, MK un Saeima nepilda likumu, tad uzrodas faķīri, kas veikli steidz tautai iestāstīt, ka likums nav jāpilda, jo likums nav jāņem vērā, tāpēc, ka likums ir (šajā pašā Saeimā!!!) pieņemts gluži vai prāta aptumsumā deputātiem esot.

Nu, tad Saeima vēl jo vairāk ir atlaižama, ja nav pieskaitāma! Vai ne? Bet nē, izrādās, ka nepieskaitāmu Saeimu, ka Kariņu, kas nepilda likumus, vēl aizstāv neviens cits kā gandrīz vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”. Jo šis sola kārtoties. Kārtoties, lai “sakārtotu” likumus tā, lai varas pretlikumīgai rīcībai ne gailis pakaļ nedziedātu.

Respektīvi: lai šiem neliešiem, kas apjāj mediķus un tautu, pēc gadiem nevarētu piesiet lietu. Par prettiesisku rīcību. Un, lai šo pasākumu padarītu Latvijas sabiedrības acīs mazāk amorālu, lai sašutuma vilni mazinātu, tiek likti pie darba visi varai kalpojošie mediji. Kuri tad cits uz citu atsaucoties, nereti melojot acīs skatoties, glābj, kas glābjams. Pretīgi? Pretīgi.

Un tas notiek nevis valstī, kas skaitās autoritāras varas pārņemta, bet Latvijā, kura tiecoties uz Ziemeļvalstu pusi?! Acīmredzamais neticamais? Vara mums mēģina ieskaidrot, ka balts ir melns, ka diena ir nakts, ka saule riņķo ap zemi, ka likumi nav jāpilda. Ja mēs piekritīsim šādiem nelgām, tad Latvijas tauta nav pelnījusi ne savu valsti, ne brīvību, ne arī spēs pastāvēt, jo paši leksim akacī, kuru vara sauc par siltu vannu.

Melīgā Saeima - atlaižama, Kariņa varza padzenama, šiem līdzi agri vai vēlu aizļepatos arī "valsts gribulis" Levits.

Atbildēt

Ha ha

27.11.2019. 12:38

»

pensionā re

Man patīk tavs domu gājums. Pastnieks man nes skaidru naudu


Kas tev liedz kartes saturu pārvērst skaidrā naudā un neklanīties pie lielveikalu "atlaižu" plauktiem.

Atbildēt

forcemajeure

27.11.2019. 12:08

muldēšana tā visa, niecību niecība. Jo: cilvēki, kas varētu pacelt un pārvaldīt valsti, šeit ir. Proti, šajā valstī, arī valstspiederīgie, kas izbraukuši. Tikai viņi politikā neies. Neparko neies. Te arī abstraktās loģikas loks noslēdzas. Latvieši savā katlā ellē rauj atpakaļ tos, kas grib izķepuroties ārā

Atbildēt

Piepe

27.11.2019. 11:49

Tiktāl par esošo iespēju vākt parakstus, uzsākt balsošanu par atlaišanu vispār pat nebija vērts šīs dažas rindkopas rakstīt. tas ir pašsaprotami. Līdz ar to nav skaidrs, ko gan autors gribēja pateikt. Nez kāpēc tas nav atklāts. Pavisam cita runa būtu par jautājumu, kas šobrīd būtu valsts attīstībai vajadzīgais un efektīvākais pasākums. Pēc būtības, pēc loģikas par šo faktiski neviens nerunā. Varbūt viens no iemesliem ir tas, ka tās darbības, kuras manuprāt ir vienīgās efektīgākās un ar cerību, ka būs valstij labs rezultāts, ka tās ir likumā ierakstītas. Un ne jau katrs vēlas nedraudzēties ar likumu. Pēc būtības. Jā šāda iespēja ir, jā var darīt, bet ir citi ceļi, kuri ir absolūti nepieciešami un ar daudzkārt lielāku jēgu.

Atbildēt

pensionā re

26.11.2019. 23:16

»

Asiirietis

Nevar neko ieteikt tiem, kas nevēlas mainīties paši, bet vēlas lai mainās citi...


Man patīk tavs domu gājums. Pastnieks man nes skaidru naudu.

Atbildēt

He he

26.11.2019. 22:16

»

manupraat

Rakstaa viss pareizi pateikts. Nevajag ziileet naakotni, bet vispirms katram pa'sam izdariit to, kas no vi'na atkariigs, lai 'so nelie'su bandu padziitu. Kad buusim savu padariiju'si, tad vareesim redzeet, kas no taa visa ir iznaacis. Katram, kas uzskata, ka Latvija vi'nam daarga ir pienaakums izdariit...


Un kas būtu runātājs ? Bankas klerks, nerealizējies komjaunietis, krievu okupants vai varbūt no čekas maisiem neizmakšķerēts aizjūras stukačs.
Laikā kad Latvijas pilsonis var būt jebkurš ir liela nozīme, kas runātājs. Te pat hosomosi meri abuduli māca kā dzīvot latvietim.

Atbildēt

manupraat

26.11.2019. 21:43

Rakstaa viss pareizi pateikts. Nevajag ziileet naakotni, bet vispirms katram pa'sam izdariit to, kas no vi'na atkariigs, lai 'so nelie'su bandu padziitu. Kad buusim savu padariiju'si, tad vareesim redzeet, kas no taa visa ir iznaacis. Katram, kas uzskata, ka Latvija vi'nam daarga ir pienaakums izdariit visu, kas no vi'na atkariigs, lai nepie'lautu noziedzniekiem 'seit valdiit!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

26.11.2019. 21:33

Andris tikai aizmirsa pasacīt pašu galveno:"Ir svarīgi, kas skaitīs balsis ? " Kad būsim nonākuši līdz referendumam, tad tiks iedarbināta šī Staļina sistēma un nodotās balsis neko neizlems, bet "saskaitītās" !

Atbildēt

lauķis

26.11.2019. 21:02

»

Asiirietis

Nevar neko ieteikt tiem, kas nevēlas mainīties paši, bet vēlas lai mainās citi...


Visumā teikts pareizi.Atlaist vai neatlaist Saeimu nav pareizs jautājums.Pareizais jautājums,ko darīt nākamajās vēlēšanās,balsot vai boikotēt?
Katram sava galva un sava karma.

Atbildēt

Asiirietis

26.11.2019. 20:49

»

Babillonis

prukstiņ,beigsi reiz par reiz murgot,sorosistkretīns.Vai kā trīsās un saspriņģī iedzina DEMOKRĀTIJAS BALSS


Iemācies sarkanais murmuli saprotami izteikties, citādi neatšķiries no Latvijas lielāko pilsētu mēriem, kuru pagātne okupācijas miglā tīta.

Atbildēt

Asiirietis

26.11.2019. 20:43

»

?!

un ko iesaka asīrietis? Sēdēt, klusēt un aplaudēt


Nevar neko ieteikt tiem, kas nevēlas mainīties paši, bet vēlas lai mainās citi.
Vai esat mēģinājuši atteikties no pakalpojumiem, ko piedāvā par jums nozagtajiem līdzekļiem ?
Piemēram: neieslēdz TV un radio. Ignorē lielveikalus un bankas, izmanto tikai skaidru naudu un arī tad tikai galējas nepieciešamības gadījumā. Ēd tikai to ko pazina mūsu senči, vai izaudzējis esi pats. Askētims, minimālisms un pilnīga ignorance novedīs bankrotā pat visdotētāko zagli.
Kāpēc lai vispār kādam rūpētu jūsu liktenis, vai jums ir nauda, varbūt zelts vai dimanti konteineros. Ja nav, tad kāpēc uzturat šo 4.maija režīmu ar savu darbu un maksājumiem. Ā jums ir cerība, tad slikti pazīstat vēl šos boļševiku glumekļus un tā arī nosprāgsiet ar savu cerību par labākiem laikiem.

Atbildēt

Babillonis

26.11.2019. 20:09

»

Asiirietis

Protestiem nozīme ir tikai tiesiskās valstīs, ne sarkanās sērgas okupētā teritorijā. Te valda organizēti noziedzīgie grupējumi ar neaizskaramības mandātiem smirdīgajās ķešās


prukstiņ,beigsi reiz par reiz murgot,sorosistkretīns.Vai kā trīsās un saspriņģī iedzina DEMOKRĀTIJAS BALSS!?

Atbildēt

Aicinājums E. Levitam labprātīgi atteikties no VP amata!

26.11.2019. 17:05

13. Saeima pretēji likumam par algu paaugstināšanu mediķiem ignorēja sociāli atbildīgas valsts principus, kas nostiprināti ar E. Levita iniciatīvu Satversmes preambulā. E. Levits TV raidījumā Panorāma aicinājis Saeimu noregulēt pretrunas starp likumu par mediķu algu palielināšanu un apstiprinātā 2020. gada budžeta likumu. Bet tam vairs absolūtā izteiksmē nav nekādas nozīmes, tās ir pilnīgi neadekvātas un demagoģiski tukšas runas. Smagās sekas, tūkstošiem mediķu protestu pie Saeimas ēkas 2019. gada 7. novembrī un vēlāk darbvietās, materiālie un morālie mediķu zaudējumi, protestējot, visas sabiedrības, pilsoņu kopuma, zaudējumi protestu laikā, nesaņemot medicīnas aprūpi, mediķu aizbraukšana, kas sekos, nesaņemot ar likumu plānoto algas pielikumu, visas sabiedrības zaudējumi, aizbraucot mediķiem uz valstīm, kur atalgojums adekvāts, ir jau iestājušās. E. Levits paziņojis, ka neplāno atgriezt 2020. gada budžetu atpakaļ 13. Saeimai pārskatīšanai, lai to veidotu saskaņā ar likumu par mediķu algu palielināšanu. Minētās sekas ar E. Levita bezdarbību, neatgriežot 2020. gada budžetu 13. Saeimai pārskatīšanai, pielīdzināmas "vienvērtīgas" personas smaga kriminālnozieguma sekām, E. Levitam "vienvērtīgi" pašam uzņemoties pilnu atbildību par minētajām sekām, kas pielīdzināmas smaga kriminālnozieguma sekām par valsts nodevību VP amatā.

Mediķiem pēdējais laiks organizēt protestus pie VP E. Levita prezidenta rezidences vietas Rīgā ar prasību VP E. Levitam mainīt savu nodomu neatgriezt 13. Saeimai 2020. g. valsts budžetu otrreizējai caurskatīšanai, vai atkāpties no VP amata. Ja mediķu arodbiedrība neorganizēs protestus ar aicinājumu pašam E.Levitam atkāpties no VP amata, tā viennozīmīgi strādā pret tautas un mediķu interesēm un tiesībām.

Atbildēt

Asiirietis

26.11.2019. 17:00

Vēl nav notikusi deokupācija un kolonistu repatriācija, lai runātu par leģitīmu valdību un tautas gribu. Kolonijās neeksistē tiesiskums un cīņa ar korupciju ir tikai tukša skaņa, lai mierinātu apzagtos un apkārt esošo postu.

Atbildēt

Kāpēc parakstu skaits nebūs pietiekams, lai rīkotu referendumu par 13. Saeimas atsaukšanu

26.11.2019. 16:58

Vispirms ir jāsaprot, ar ko tautai ir darīšana savās prasībās pret 13. Saeimu. Jāsaprot, kas vispār ir Latvijas 4. maija varas korporācija no politiskā aspekta? Tas šodien ir VDD - patiesais varas turētājs, nevis tauta, kā rakstīts Satversmes 2. pantā. VDD sastāv no SAB, DP u.c. iestādēm un komisijām, komitejām utt., kas personām dod pielaidi valsts noslēpumiem, valsts korporācijas amatpersonu kodola, vadības noslēpumiem. Kas korporācijas kodolā ietilpst bez vecajiem čekistiem un komunistiem? "Jaunie čekisti un komunisti", kas izaudzināti pēc veco līdzības, jo vecie neko citu nesaprot un neko jaunu nav apguvuši.

Kāds ir pamats un cēlonis 4. maija varas korporācijai? Tie esam mēs visi un kopējais valsts parāds, par kuru atbildam mēs visi un ikviens solidāri. Vienkāršāk - mēs - visi un ikviens it kā esam viena akcija akciju sabiedrībā - 4. maija varas korporācijā. Jo mēs, LR, neesam suverēna valsts, bet daļa no ES un globālajā ekonomikā daļa no globālā parāda SVF/PB/FRS akciju turētājiem, privātpersonām, bet mūsu pilsoņu pases ir jūras tiesību parauga, kas apliecina, ka atbildam solidāri par LV parādu, esam daļa no LV aktīva vai īpašuma. Tā teikt kolonijas dzīvie vergi, parādnieki globālajai korporokrātijai, to akciju turētājiem, privātpersonām, ar visām savām būdām un dzīvokļiem, zemi un mežiem, derīgajiem izrakteņiem un VAS Latvenergo utt.

Šajā 4. maija varas korporācijas pārvaldītajā teritorijā bez pilsoņiem ir arī pastāvīgie iedzīvotāji, PSRS laiku okupanti, kuri nevar piedalīties vēlēšanās, tomār daļa ir naturalizējušies un veido Saskaņas elektorātu.


Lai būtu izprotami, tālāk jārunā par demokrātijas ierobežošanu, kas jau ir realizēta ar diviem tiesību normatīvajiem aktiem - VDD izveidošanu, centralizējot varu, un vienlaikus likumgrozījumiem piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadībai, kura ar šo gadu reāli drīkst viltot balsu skaitu vēlēšanās valsts drošības interesēs. Kāpēc VDD ir vajadzīga CVK balsu skaita viltošana? Tādēļ, lai izslēgtu riskus varas korporācijas atbildībā pret valsts parādu, kādi rastos Saskaņai nonākot valdībā, ar ko ir totāli meli, ka 13. Saeimas atlaišanu organizē Kremlis, kāda ir VDD oficiālā demagoģija informatīvajā telpā pret pilsoņu iniciatīvu atlaist 13. Saeimu, jo tā nepilda likumu par algu paaugstināšanu mediķiem, palielinot aizbraucēju skaitu no Latvijas un palielinot nabadzības līmeni, un arī samazinot medicīnas pakalpojumu pieejamību Latvijā.


CVK uzdevums, mērķtiecīgi viltojot balsu skaitu it kā valsts drošības interesēs saskaņā ar minētiem riskiem, ir izslēgt iespēju, ka Saeimā nonāktu neprognozējamas personas, kuras it kā "tautas un demokrātijas" interesēs izjauktu it kā "labējo koalīciju", ievirzot Saskaņu valdībā, kas var beigties ar neprognozējamām sekām - valsts apvērsumu, divvalodības likumu ar koordināciju no Kremļa utt., un tas nav pieļaujams arī no naudas aizdevēju, globālās korporokrātijas, interešu viedokļa, veidojot riskus parāda atgūšanā un ģeopolitiskajā ietekmē ar parāda nastu Latvijai.


Tādēļ 4. maija varas korporācija ar VDD realizē brutālu genocīdu pret Latvijas tautu, ar mērķi nostiprināt savas varas pozīcijas, radot apstākļus, kad daudzi spiesti aizbraukt. Aizbraukušo uz Latviju atsūtītā nauda veido ceturto daļu valsts budžeta. Varas korporācija dara visu, lai samazinātu pensionāru un slimo skaitu, tos ar nesasniedzamiem medicīnas pakalpojumiem kvotu sistēmā nogādājot "labākos medību laukos", atvieglojot slogu uz valsts budžetu.


Latvijas 4. maija varas korporācijas realizētais genocīds pret tautu, demokrātijas ierobežošana un varas centralizācija bailēs no Saskaņas nokļūšanas valdībā ir nekas cits kā nenotikušās Latvijas deokupācijas sekas pēc 1991. gada


Tādēļ nemaz nav pārspīlēts kaut kur komentāros minētais apzīmējums, ka "I. Mūrniecei (NA), 12. un 13. Saeimas spīkerei un I. Viņķelei, veselības ministrei, ir rokas līdz elkoņiem pilsoņu asinīs".

Atbildēt

Kaža

26.11.2019. 16:49

Nabaga māsiņas ,veco komunistu-Krievijas sūtniecības profesionālo viesu sakūdītas,skrien pieprasīt algas pielikumu saviem bosiem,kuri jau sen dzīvo citā materiālajā dimensijā un nevēlās dalīties ar melnā darba darītājiem.Arī šeit viņām uzticēts pierasti grūtais darbs savu bosu labā,apdraudot visas valsts pilsoņu dzīvību un veselību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...