Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Neticīgā Kursīte

21.08.2017. 08:32

»

ņirga

Pilnīgi dumjš Aļiks, tipisks 5 palātas iedzīvotājs


To, kas tipisks 5. palātas iedzīvotājs, var zināt tikai tāds, kurš pats tajā bieži uzturas.

Un aiz "5" Jums bija jāliek ".", citādi lasot skan "piecas palātas", nevis "piektās palātas".

Un Alda kunga uzvārds pareizi ir rakstāms bez viena "ļ", toties ar diviem "l".

Atbildēt

ņirga

21.08.2017. 08:23

Pilnīgi dumjš Aļiks, tipisks 5 palātas iedzīvotājs

Atbildēt

Arturs Nagliņš

21.08.2017. 07:30

»

Arturs Strazdins

A.god.Allika kngs,ko Jūs pīpejat


Viņš "nepīpē". Viņam nav jāpīpē. Viņš ir deģenerāts, un tas ir redzams bez narkotiku lietošanas. Tāds pats deģenerāts, kāds ir tas Judins. Tikai deģenerāti var izmantot metaforisko atvasinājumu par "valsts nozagšanu" nopietnā veidā. Latvieši pārvēršās par deģenerātu tautu. Ja jau juristi ir deģenerāti, ko tad var prasīt no politiķiem, birokrātiem, komentāru žuļiem, žļuriem, deģenerātiem grantiņiem, gedroviciem, kursītēm, "neticīgajiem", kalnozoliem utt. Šis portāls ir latviešu deģenerātu klubs.

Atbildēt

Aldis Alliks

21.08.2017. 01:28

O-ho! Varu just, ka nu jau AAA (anonīmo alkoholiķu apvienībai) ir pievienojies arī kāds (kādi?) skaidrā prātā jau esošs! :)

Paldies par šiem izvilkumiem - tie mani jau ir rosinājuši uzdot pašam sev mājasdarbu, tas ir, izpētīt visu tās dienas norisi un saturu Saeimā, kad tika lemts par tās Komisijas izveidi!

Nu jau gan "viss, pietiek" man! Nu gan paiešu maliņā un vērošu Saeimas elektorāta aktivitātes šeit, mana viedokļraksta komentāru sadaļā, no manai garīgajai veselībai (tās atlikumam) puslīdz droša attāluma :)

Vēl tikai viena, vienīga piezīme no manas puses: tiem, kurus patiešām interesē, ko es "pīpēju", ko es domāju, ko es elpoju un ko es ceru (kā zināms, kamēr elpoju, ceru) - šo to var ar manu vārdu un uzvārdu kā atslēgvārdiem atrast pietiek.com publikāciju archīvā, šo to var atrast facebook.com/Aldis.Alliks, šo to arīdzan citur, virtuālajās ārēs, kalnos un ielejās.

Plašākā apjomā (tiešām brīdinu: teksta apjoms krietni pārsniegs rūdīta īsziņu sūtītāja/lasītāja un Twitter rakstītāja/lasītāja aritmētiski vidējo vienā dienā uztveramo rakstu zīmju apjomu!) manus elpojumus un cerējumus varait uzzināt un iepazīt šeitan - http://fronte.lv/2015/11/ir-jasak-domat-ka-latviesiem-latvijas-saimniekiem

Atbildēt

N

21.08.2017. 00:20

J.Ādamsons (SASKAŅA) no Saeimas stenogrammas.Tālāk. Judina kungs, jūs tomēr skaitāties jurists, bet jums (Dep. A.Judins: “Jūs skaitāties deputāts - tautas kalps!”), pirms veidojāt šo izmeklēšanas komisiju, tomēr vajadzēja painteresēties arī mazliet par vēsturi. Šā projekta pirmā daļa skan: “Par Parlamentārās izmeklēšanas komisijas par valsts nozagšanas pazīmēm...” Tā ir pirmā daļa. Jums vajadzēja paskatīties... atskatīties mazliet vēsturē. Ja mani atmiņa neviļ, 1997. vai 1998.gadā Pasaules Banka publicēja ziņojumu, ka Latvijā valsts ir nozagta. (Dep. A.Bērziņš: “Jau?!”) Par kādām pazīmēm tad šajā kontekstā jūs runājat?
Man rodas pārdomas arī par to, kā deputāti pārbaudīs pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti attiecīgajā kriminālprocesā. Vai deputāti ir gudrāki par prokuroriem un tiesnešiem, kas ir pieņēmuši lēmumus? Kaut gan jautājumus, kurus varētu noskaidrot parlamentārās uzraudzības kārtībā, noteikti vajadzētu uzdot - un ļoti daudz! Neskaidrību ir ļoti daudz - gan par pašas operatīvās izstrādes lietas ierosināšanu, gan par kriminālprocesa kvalitāti un visu pārējo. (Dep. I.Līdaka: “Laiks!”)

Atbildēt

Taisnība nāc ārā

21.08.2017. 00:12

A.Judins (VIENOTĪBA).
Pirmām kārtām man gribas teikt paldies Ādamsona kungam par to, ka pirms nedēļas viņam bija drosme atbalstīt komisijas izveidi. Es saprotu, ka šo nedēļu viņš ir ilgi domājis varbūt pats (Dep. J.Ādamsons: “Lasiet Satversmi, Judina kungs!”)... un līdz ar to šodien jau cits viedoklis par to, vai vajadzētu to komisiju vai ne. Es to visu saprotu un augsti vērtēju spēju izdarīt tādus secinājumus un pat apšaubīt to, par ko balsots iepriekš.
Jums ir taisnība! Parasti mēs respektējam kolēģu viedokļus un nejaucamies, kā jūs teicāt, piedāvājumos no citām frakcijām, bet šī komisija ir īpaša. Ar ko tā ir interesanta? Uzdevums ir vērtēt jautājumus, kas saistīti ar valsts nozagšanu. Ir deputāti, kas balso tāpēc, ka viņi tic, un ir deputāti, kas apkalpo. Ir cilvēki ārpus parlamenta, kuri tieši lemj, kā mums dzīvot, kā būs labāk. Un tie pastnieki nāk un šeit nolasa, ziņo, dara. Tas ir parlaments... Tas pats notiek arī citos līmeņos.
Es piekrītu arī Kūtra kunga teiktajam, ka tad, ja cilvēks ir minēts, tas vēl neko nenozīmē. Bet jāskatās arī, kāds ir konteksts. Ja, piemēram, tiem oligarhiem (pieņemsim, ka tas viss atbilst patiesībai) būtu kaut kādas dusmas saistībā ar šo cilvēku, būtu kaut kādi, varbūt pat aizvainojoši, komentāri, tas būtu citādāk. Bet viņi runā par to, ka kaimiņzemē ir projekts un mierīgi var neuztraukties: šo problēmu risinās. Es nezinu, vai tas atbilst vai neatbilst patiesībai. Bet cilvēks, kura uzvārdu piemin šādā kontekstā, strādāt un lemt par to, vai kaimiņzemei ir interese šeit vai nav... Nevar tā strādāt.
Līdz ar to, kolēģi, protams, jūs izlemsiet, kā jums patīk. Bet man ir lūgums - varbūt šoreiz nepildīsim kaut kādus pasūtījumus, balsosim tomēr par Latviju. Jo tā taču ir mūsu nākotne.
Paldies jums.

Atbildēt

Un par deputātiem?

21.08.2017. 00:08

»

sètniece :)

Ilùzijas par advokàtiem izgaisa


No saeimas stenogrammas. A.Judins (VIENOTĪBA).
Skatos, mums mainās topiki, mēs runājam par dažādiem jautājumiem, bet domāšana ir tā pati. Mums nav pietiekamu pierādījumu, lai notiesātu pārkāpējus, jo tie korumpanti nez kāpēc neiet pie notāra, lai noslēgtu savus līgumus. Mēs nevaram izveidot komisiju, jo principā mums nav pierādījumu, ka tie cilvēki, kas tur minēti... un pie tam ar nopietnām aizdomām... Viņi paši neatzīst interešu konfliktu. Līdz ar to viss ir kārtībā.
Paldies Kūtra kungam, kurš uzskaitīja vairākus pantus un būtībā apšaubīja iespēju pieņemt pareizo lēmumu... Teiksim, juridiski var sanākt nepareizi... Es piekrītu kolēģiem, kas šodien stāstīja, cik grūti būs šai komisijai strādāt, ja mēs nevaram būtībā vienoties pat par sastāvu.
Es brīnos, ka vairāki cilvēki, redzot situāciju, saprotot, ka pētījuma jautājums ir saistīts ar sarunām, ar politiķu iesaisti netīros darbos, viņu ietekmēšanu, gatavi nominēt cilvēku, par kuru ir aizdomas, lai viņš pats strādātu un pārbaudītu...
Nē, nu es saprotu - tā ir jauna tendence, pasaulē ir cilvēki, kas uzskata, ka cilvēks var sevi apžēlot... Nu tad kāpēc nevar arī attaisnot? Viss ir iespējams!
Jautājums. Kolēģi, es atvainojos, atkārtošu Kaimiņa kunga jautājumu - jūs gribat izmeklēšanu? Jūs gribat, lai taisnība nāktu ārā, vai jums to nevajag? Man šķiet, ka ne.

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 23:38

»

sètniece :)

Ilùzijas par advokàtiem izgaisa


Tad jau labāk būtu paklusējuse ;)))

Atbildēt

sètniece :)

20.08.2017. 23:36

Ilùzijas par advokàtiem izgaisa....
Klusèshana reizèm tieshàm ir zelts !

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 23:35

»

Izruna

Nevis Jāve, bet gan Jahve


Man dikti patīk Jāņa Turbada romāns "Ķēves dēls Kurbads". No turienes arī man tas niķi - rakstīt šādi :) Turklāt vācu un ebreju valodām ir vairākas kopīgas iezīmes, tostarp - "h" netiek izrunāts, tas pagarina pirms tā esošo patskani.

Atbildēt

Pīpēju

20.08.2017. 23:30

Varbūt es maldos, bet vai cilvēciņ, esi pievērsis uzmanību tam, ko tieši Alliks dara šai ne visai daudzsološajā komisijā? :))) skaidrs, ka sirsniņas visiem pilnas, bet varbūt ir vērts savu enerģiju tomēr lietderīgāk izlietot?

Atbildēt

Izruna

20.08.2017. 23:17

Nevis Jāve, bet gan Jahve !

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 23:13

»

Arturs Strazdins

A.god.Allika kngs,ko Jūs pīpejat


P.P.P.S. :) Neanonīmam (cerams) un lietišķam cilvēkam nevaru neatbildēt :) "Marlboro" (nezinu precīzāku marku, veikalā parasti palūdzu "tās tievās, garās, ar kliku"). Vakar papļāpāju ar vienu lietuvieti un nolēmu, ka būs tomēr jāpaprovē tās e-cigaretes. Jo dūms bij' tik kupls kā labam kaljanam, un man pīpēt patīk tieši (tikai) dēļ dūmu pūšanas.

Atbildēt

Arturs Strazdins

20.08.2017. 22:52

A.god.Allika kngs,ko Jūs pīpejat?

Atbildēt

ticu, ticu, melo tālāk

20.08.2017. 22:50

Viņam vēl par to maksās? No budžeta? Kāpēc netika rīkots konkurss? Varbūt pieteiktos gudrāki, profesionālāki, ar labāku glītrakstīšanas prasmi un nekad nepinušies un neapbrīnojoši 3 stulbus ķēmus!
Ja kāds var teikt, ka stūrī iedzīta žurka viņā izraisa apbrīnu un cieņu un bla bla bla, tad viņš ir muļķis. Ar psiholoģiskām mazohistu problēmām.
Tomēr šajā farsveidīgajā parlamentārās meklēšanās komisijā, muļķis glītrakstītāja un fasētāja lomā gan laikam ir īstā vietā. Cirks.

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 21:51

»

Lauku pāķis

Allik ,kad "kārtīgs vecis" Priedītis paņēma tevi "aiz olām" ,kur palika "kārtīgs vecis" Alliks....:) Lembergs nebija mazāks komuņists kā Priedītis ,bet tas tev netraucēja


P.P.S. Es nupat LŪDZU mani NEPROVOCĒT... Izlasījāt rūpīgi to manu viedokļrakstu? Jā? Tiešām?! Nu, tad, lūdzu, atbildiet uz diviem jautājumiem:
1) kurā gadā, mēnesī un datumā tika likvidēta lpsr kp?
2) kurā gadā, kaut apmēram, ir dzimis manā rakstā pieminētais Lembergs - tas, kurš NAV Aivars?

Atbildēt

Lauku pāķis

20.08.2017. 21:43

»

Aldis Alliks

"Allika pazinējs" Tu noteikti neesi. Gribi - tici. Gribi - nē. Es gļēvuļus nepazīstu


Allik ,kad "kārtīgs vecis" Priedītis paņēma tevi "aiz olām" ,kur palika "kārtīgs vecis" Alliks....:) Lembergs nebija mazāks komuņists kā Priedītis ,bet tas tev netraucēja....

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 21:25

P.S. Ļoti atvainojos, ja kādu aizskāru... Man igauņu un lietuviešu asinis dzimtā - bieži aizsvilstos, ja saskaros ar stulbumu, netaisnību, paviršu, virpusēju attieksmi... PIETIEK mani provocēt, lūdzu... Prātu un viedumu mums visiem, turpmākajās Saeimas vēlēšanās un it visā citā, kas skar manu tautu un manu valsti!

Atbildēt

agents

20.08.2017. 21:24

Sudraba jau pazinoja ,ka vina izmekles ,ka galveno ,kas bija tik varens ,kas deva paveli nodot sarunu materialus zurnalam . Un tas varenais sekos lidzi ar ko un kuru komisijas biedri konsultesies.

Atbildēt

Otrs piemērs, Allik

20.08.2017. 21:04

»

Allika pazinējs

pazīstu Alliku no viņa prmsaqķumiem advokāta darbā, kad vēl bija jauns un neprofesionāls, bet godīgs pēc velna. Vai viņš tāds palika - diez vai viņam šī sistēma ļāva tādam palikt. Bet ne par to runa...


"Pateicoties mazprofesionālu tiesībaizsardzības iestāžu darbinieku mazkvalitatīvajam darbam, pašlaik tiesā vētītā kriminālprocesa pirmstiesas stadijā, Aivars Lembergs nu jau daudzus gadus tiek vazāts pa tiesu kā tāds cirka lācīt’s. Vēl joprojām, nu jau deviņus gadus ..."- pirmkārt, tu esai komisijā kā "eksperts", tad ko tu bāz degunu citā krimināllietā? Tas ir ļoti neētiski un aplami "spīdēt" pat citu lietu.
Otrs - tu, Allik, neesi tiesīgs vērtēt KNABa izmeklētājus un prokurorus,pie tam visus, ar apkopojošiem nozemošanana vārdiem - "mazprofesionālu tiesībaizsardzības iestāžu darbinieku mazkvalitatīvajam darbam". Tas norāda, ka tu neesi audzis savā profesionalitātē un vērtēšanā, esi pārāk augstprātīgs (drīzāk pēc principa "Tiesāšnās kā ķēķī?), esi laikam labi apguvis ķēķi tiesu procesā un kā ar kāju vērt tiesu durvis?

Ir cilvēku kategorija, kuri, nosacīti" nevar iziet no sava līmeņa, kaut iegūst labu izglītību bet paliek sētnieka vai šofera domāšanas līmenī (tas neattiecas uz šoferiem vai s;ētniekiem, kuri nereti izaug par ministriem un valdības vadītājiem, bet te tas teikts salīdzinājumam tikai).

Allik, man liekas, tu neesi izaudzis līdz augsta līmeņa juristam - tads man viedoklis, ja nekļūdos.

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 21:04

Ir interesanti šeit, komentāru sadaļā... Anonīmo alkoholiķu - vai sazin kāpēc vēl savu identitāti slēpjošo - pulciņā... Viss, man jau pietika... Esmu sasniedzams Facebook'ā, e-pastā, telefoniski. Īsti veči (ar īstiem vārdiem un uzvārdiem) piezvanīs, sarunās tikšanos, atnāks pie manis uz biroju vai - kur nu citur sarunāsim :-/

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 20:59

»

Allika pazinējs

pazīstu Alliku no viņa prmsaqķumiem advokāta darbā, kad vēl bija jauns un neprofesionāls, bet godīgs pēc velna. Vai viņš tāds palika - diez vai viņam šī sistēma ļāva tādam palikt. Bet ne par to runa...


Nu, tad palieciet pie domas, ka visi, kuri padalieties Saeimas vēlēšanās, esat stulbi, kritiski nedomājoši, ēst un d***t vien spējīgi (vārdu sakot - nožēlojami) cilvēkizstrādājumi! Vai tagad palika vieglāk?! Man - nē!!! Es uzskatu, ka MANA TAUTA ir "Dieva izredzēta", nevis vēstures mēslainē aizslaukāma "dabas kļūda, pārpratums"!!!

Atbildēt

Zelta vārdi

20.08.2017. 20:59

Politisko grēku ir pastrādājusi, sargājusi, slavējusi, regulāri papildinājusi latviešu majoritāte. LR krimināli oligarhiskā valsts iekārta nav noziedzīgo iznireļu varoņdarbs, bet gan etniski kolektīvs varoņdarbs. Tāpēc „Rīdzenes sarunu” rezonanse ir masveidīga un grandioza. Rīt, parīt, aizparīt tā būs vēl grandiozāka. Katru dienu izpeld kaut kas jauns politiskā grēka diskursīvajā apsaimniekošanā, jo latviešu majoritātei šis grēks ir dzīves organiska sastāvdaļa, lepnums, panākums, dārgums, un tāpēc aprūpējams, lolojams, modificējams, analizējams, modernizējams, papildināms lielums. Šodien no majoritātes izpeldēja Alliks ar savu pielīšanu. Rīt būs cits joks, parīt atkal būs jauns prieks.

Atbildēt

Allika pazinējs

20.08.2017. 20:47

»

Arča

Aldi, neesmu psihologs un Jūs personīgi nepazīstu, bet rakstā ietvertā Aivara apbrīnošana liecina, ka Aivars ir Jūs pamatīgi nošarmējis. Runājat, ka


pazīstu Alliku no viņa prmsaqķumiem advokāta darbā, kad vēl bija jauns un neprofesionāls, bet godīgs pēc velna. Vai viņš tāds palika - diez vai viņam šī sistēma ļāva tādam palikt. Bet ne par to runa.
"Saeima ir bijusi, ir un paliks savu vēlētāju spogulis. Katrs vēlētājs Saeimu ievēl tikai un vienīgi pats pēc sava ģīmja un līdzības ... '_ te nu tu, Allik, iekriti aplamībās, vislielākajās aplamībās, kādas var sastapt. Vēlētājs tiek ievests transā, apmuļķots un viņš balso uz aklo savā vairumā, balso pēc "reitingiem", ja kaut ko sanāk padomāt. 1) Ievēli kaut 100 "zelta" deputātus, sistēma strādā un pakļauj un vidsi viņi tautu aizmirst nākamajā jau rītā uz brokastu laiku. 2) Pareizi teica Aldis Hermanis - vēlētājiem, lai kaut ko saprastu, būtu jābūt ar augstāko izglītību vismaz. 3) Vēlētāju likums ir tāds murgs, kas vēlētāju apstulbina ar balss "pazaudēšanu" - nebalso par mazām partijā, pazaudēsi balsi. Patiesi, tavu balsi pieskaita tavam ienaidniekam, ja nebalsosi par naudīgām, buržuju partijām, par Lemberga naudas čemodānui utt.

Allik, tu iegāji komisijā ar pilnīgu atklātu interešu konfliktu, jo esi aizstāvējis Grūtupa kantorī Šķēli, tātad, arī Lembergu un tagad tu gribi "nodibināt taisnīgu atrisinājumu".

Pilnīgs absurds un aplamības - atvaino mani, tu nedrīksti līst klāt, tur, kur tu esi bijis. Diez vai advokātu likums un ētika arī atļauj tev līst "Lemberga vētīšanas komisijā".

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 20:46

»

Eu!

Allik, būdā


Artuss, vai tas Tu? ;)

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 20:45

»

Arča

Aldi, neesmu psihologs un Jūs personīgi nepazīstu, bet rakstā ietvertā Aivara apbrīnošana liecina, ka Aivars ir Jūs pamatīgi nošarmējis. Runājat, ka


Esmu vecmodīgs cilvēks laikam - man grūti ielaisties anonīmā "sarunā"
... Uzmeklējiet mani "reālā dzīvē" (Latvija tiešām maza, mani viegli atrast). Vai vismaz Facebook'ā - lai redzu vismaz dzimumu, vecumu, izglītības līmeni, izvēlēto profesiju u.tml. Tātad - ja vēlaties kaut ko vairāk uzzināt, ja vēlaties padiskutēt par kādiem manis minētiem problēmjautājumiem vai ko pavisam ar šo manu viedokļrakstu nesaistītu apspriest, šī nebūs tā vieta. Laiku pa laikam, protams, te ieskatīšos, bet tikai dēl maniem nerimstošiem "homo sapiens" sugas izpētes centieniem.

Atbildēt

Arča

20.08.2017. 20:26

Aldi, neesmu psihologs un Jūs personīgi nepazīstu, bet rakstā ietvertā Aivara apbrīnošana liecina, ka Aivars ir Jūs pamatīgi nošarmējis. Runājat, ka
esat objektīvs.. pacentieties tāds būt vismaz pret sevi!

Atbildēt

nu kā tā var, nu kā tā var?!

20.08.2017. 20:26

»

Vai konsultē par velti?

Aldis Alliks


advokāts tak' šamais biedrs, pie tam vēl "ķēķa tiesiskuma valstī", nevis altruists.

Atbildēt

Eu!

20.08.2017. 20:25

Allik, būdā!

Atbildēt

Tornis

20.08.2017. 20:23

Vēl nav sācis, bet jau taisnojas. Tici nu tādam glundam...

Atbildēt

A.P.

20.08.2017. 20:19

Vai tas Alliks ir garīgi pieskaitāms? Bet varbūt šis teskts ir smalka parodija? Bet, ja tā nav, tad laimīgajai latviešu tautai ir darīšana ar kārtējo deģenerātu, un viss ir loģiski - LR kā totāla mēslu bedre ar noziegumu brīvību un krimināli oligarhisko valsts iekārtu var būt vienīgi deģenerātu masu karsti atbalstīts deģenerātu cepums.

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 20:16

»

taini taisītājs

Morāles gigants taisa taisni abās pusēs.Profesionālis


Nu, šis gan jau izklausās krietni artimētiski vidējā pietiek.com u.c. portālu ierakstu anonīmā komentētāja! Mana cieņa šim domu gājienam! a.A.A.

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 20:04

»

ALLIK

DUPSIS TU IR


Izlasīju šo skaļi, savam četrgadīgajam dēliņam - šamējais nosmējās ne pa jokam :D Paldies! ;)

Atbildēt

ALLIK

20.08.2017. 19:51

DUPSIS TU IR

Atbildēt

ES

20.08.2017. 19:34

»

Ōpaps

Ar linča tiesu te nav nekāda sakara, bet runa iet par diversiju, genocīdu, kaitniecību un faktiski jau klusi un nemanāmi veiktu valsts apvērsumu. Un tā demokrātijā ir sodāma lieta


Jautājums šobrīd ir viens, arī pietiek.com varētu pievērsties tam nopietnāk, proti, kāpēc šobrīd netiek rosināts kriminālprocess un parlamentārā izmeklēšana par Solvitas Āboltiņas un Rinkēviča sarunu attiecībā par amatu diplomātiskajā dienestā??? Jo pēc būtības šī saruna ir identiska "Rīdzenes" sarunām, tikai notikusi atklāti...

Atbildēt

Ōpaps

20.08.2017. 18:07

Ar linča tiesu te nav nekāda sakara, bet runa iet par diversiju, genocīdu, kaitniecību un faktiski jau klusi un nemanāmi veiktu valsts apvērsumu. Un tā demokrātijā ir sodāma lieta.

Atbildēt

Vai konsultē par velti?

20.08.2017. 17:57

Aldis Alliks*


* parlamentārās izmeklēšanas komisijas konsultants

Atbildēt

A.Snips

20.08.2017. 17:25


Esmu lasījis dažus Lemberga tiesu sēžu ierakstus. Tāds stipri saburzīts viņš izklausījās.

Atbildēt

Edge

20.08.2017. 16:53

"...Tad jau ir vējā i’ darbs, i’ materiāli. Vai tas kriminālprocess tomēr ir nevis uz masku šovu, uz padarbošanos vien, bet uz rezultātu orientēts – to rādīs laiks un spēkā stājies tiesas spriedums."
======================================================
Demokrātiska valsts - bagāta valsts! Kā reiz Repšiks izteicās par "skolas naudu", kuru vēlētāji maksā par dermokrātiju? Lemberga tiesas prāva ilgst 8 gadus, materiālu tonnas pārcilātas, taču vēl vēl 8-iem gadiem pietiks vēl 80 aļikiem ko cilāt. Veseli strādājuši!

Atbildēt

ALDI!

20.08.2017. 16:52

NO juMS NEVIENS NEPRASA ATTAISNOTIES! iZLASOt RAKSTU RODAS IESPAIDS,KA JŪTATIES VAINĪGS,pilnīgi lieki rakstījāt.

Atbildēt

hmm

20.08.2017. 16:41

Lembergs, tātad, ir īsts vecis. Līdzīgi komplimenti parasti tiek bārstīti par visām kriminālās pasaules autoritātēm. Vai ir iespējama tāda lieta, kā kriminālās autoritātes ex-advokāts?

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...