Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Neticīgā Kursīte

21.08.2017. 08:32

»

ņirga

Pilnīgi dumjš Aļiks, tipisks 5 palātas iedzīvotājs


To, kas tipisks 5. palātas iedzīvotājs, var zināt tikai tāds, kurš pats tajā bieži uzturas.

Un aiz "5" Jums bija jāliek ".", citādi lasot skan "piecas palātas", nevis "piektās palātas".

Un Alda kunga uzvārds pareizi ir rakstāms bez viena "ļ", toties ar diviem "l".

Atbildēt

ņirga

21.08.2017. 08:23

Pilnīgi dumjš Aļiks, tipisks 5 palātas iedzīvotājs

Atbildēt

Arturs Nagliņš

21.08.2017. 07:30

»

Arturs Strazdins

A.god.Allika kngs,ko Jūs pīpejat


Viņš "nepīpē". Viņam nav jāpīpē. Viņš ir deģenerāts, un tas ir redzams bez narkotiku lietošanas. Tāds pats deģenerāts, kāds ir tas Judins. Tikai deģenerāti var izmantot metaforisko atvasinājumu par "valsts nozagšanu" nopietnā veidā. Latvieši pārvēršās par deģenerātu tautu. Ja jau juristi ir deģenerāti, ko tad var prasīt no politiķiem, birokrātiem, komentāru žuļiem, žļuriem, deģenerātiem grantiņiem, gedroviciem, kursītēm, "neticīgajiem", kalnozoliem utt. Šis portāls ir latviešu deģenerātu klubs.

Atbildēt

Aldis Alliks

21.08.2017. 01:28

O-ho! Varu just, ka nu jau AAA (anonīmo alkoholiķu apvienībai) ir pievienojies arī kāds (kādi?) skaidrā prātā jau esošs! :)

Paldies par šiem izvilkumiem - tie mani jau ir rosinājuši uzdot pašam sev mājasdarbu, tas ir, izpētīt visu tās dienas norisi un saturu Saeimā, kad tika lemts par tās Komisijas izveidi!

Nu jau gan "viss, pietiek" man! Nu gan paiešu maliņā un vērošu Saeimas elektorāta aktivitātes šeit, mana viedokļraksta komentāru sadaļā, no manai garīgajai veselībai (tās atlikumam) puslīdz droša attāluma :)

Vēl tikai viena, vienīga piezīme no manas puses: tiem, kurus patiešām interesē, ko es "pīpēju", ko es domāju, ko es elpoju un ko es ceru (kā zināms, kamēr elpoju, ceru) - šo to var ar manu vārdu un uzvārdu kā atslēgvārdiem atrast pietiek.com publikāciju archīvā, šo to var atrast facebook.com/Aldis.Alliks, šo to arīdzan citur, virtuālajās ārēs, kalnos un ielejās.

Plašākā apjomā (tiešām brīdinu: teksta apjoms krietni pārsniegs rūdīta īsziņu sūtītāja/lasītāja un Twitter rakstītāja/lasītāja aritmētiski vidējo vienā dienā uztveramo rakstu zīmju apjomu!) manus elpojumus un cerējumus varait uzzināt un iepazīt šeitan - http://fronte.lv/2015/11/ir-jasak-domat-ka-latviesiem-latvijas-saimniekiem

Atbildēt

N

21.08.2017. 00:20

J.Ādamsons (SASKAŅA) no Saeimas stenogrammas.Tālāk. Judina kungs, jūs tomēr skaitāties jurists, bet jums (Dep. A.Judins: “Jūs skaitāties deputāts - tautas kalps!”), pirms veidojāt šo izmeklēšanas komisiju, tomēr vajadzēja painteresēties arī mazliet par vēsturi. Šā projekta pirmā daļa skan: “Par Parlamentārās izmeklēšanas komisijas par valsts nozagšanas pazīmēm...” Tā ir pirmā daļa. Jums vajadzēja paskatīties... atskatīties mazliet vēsturē. Ja mani atmiņa neviļ, 1997. vai 1998.gadā Pasaules Banka publicēja ziņojumu, ka Latvijā valsts ir nozagta. (Dep. A.Bērziņš: “Jau?!”) Par kādām pazīmēm tad šajā kontekstā jūs runājat?
Man rodas pārdomas arī par to, kā deputāti pārbaudīs pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti attiecīgajā kriminālprocesā. Vai deputāti ir gudrāki par prokuroriem un tiesnešiem, kas ir pieņēmuši lēmumus? Kaut gan jautājumus, kurus varētu noskaidrot parlamentārās uzraudzības kārtībā, noteikti vajadzētu uzdot - un ļoti daudz! Neskaidrību ir ļoti daudz - gan par pašas operatīvās izstrādes lietas ierosināšanu, gan par kriminālprocesa kvalitāti un visu pārējo. (Dep. I.Līdaka: “Laiks!”)

Atbildēt

Taisnība nāc ārā

21.08.2017. 00:12

A.Judins (VIENOTĪBA).
Pirmām kārtām man gribas teikt paldies Ādamsona kungam par to, ka pirms nedēļas viņam bija drosme atbalstīt komisijas izveidi. Es saprotu, ka šo nedēļu viņš ir ilgi domājis varbūt pats (Dep. J.Ādamsons: “Lasiet Satversmi, Judina kungs!”)... un līdz ar to šodien jau cits viedoklis par to, vai vajadzētu to komisiju vai ne. Es to visu saprotu un augsti vērtēju spēju izdarīt tādus secinājumus un pat apšaubīt to, par ko balsots iepriekš.
Jums ir taisnība! Parasti mēs respektējam kolēģu viedokļus un nejaucamies, kā jūs teicāt, piedāvājumos no citām frakcijām, bet šī komisija ir īpaša. Ar ko tā ir interesanta? Uzdevums ir vērtēt jautājumus, kas saistīti ar valsts nozagšanu. Ir deputāti, kas balso tāpēc, ka viņi tic, un ir deputāti, kas apkalpo. Ir cilvēki ārpus parlamenta, kuri tieši lemj, kā mums dzīvot, kā būs labāk. Un tie pastnieki nāk un šeit nolasa, ziņo, dara. Tas ir parlaments... Tas pats notiek arī citos līmeņos.
Es piekrītu arī Kūtra kunga teiktajam, ka tad, ja cilvēks ir minēts, tas vēl neko nenozīmē. Bet jāskatās arī, kāds ir konteksts. Ja, piemēram, tiem oligarhiem (pieņemsim, ka tas viss atbilst patiesībai) būtu kaut kādas dusmas saistībā ar šo cilvēku, būtu kaut kādi, varbūt pat aizvainojoši, komentāri, tas būtu citādāk. Bet viņi runā par to, ka kaimiņzemē ir projekts un mierīgi var neuztraukties: šo problēmu risinās. Es nezinu, vai tas atbilst vai neatbilst patiesībai. Bet cilvēks, kura uzvārdu piemin šādā kontekstā, strādāt un lemt par to, vai kaimiņzemei ir interese šeit vai nav... Nevar tā strādāt.
Līdz ar to, kolēģi, protams, jūs izlemsiet, kā jums patīk. Bet man ir lūgums - varbūt šoreiz nepildīsim kaut kādus pasūtījumus, balsosim tomēr par Latviju. Jo tā taču ir mūsu nākotne.
Paldies jums.

Atbildēt

Un par deputātiem?

21.08.2017. 00:08

»

sètniece :)

Ilùzijas par advokàtiem izgaisa


No saeimas stenogrammas. A.Judins (VIENOTĪBA).
Skatos, mums mainās topiki, mēs runājam par dažādiem jautājumiem, bet domāšana ir tā pati. Mums nav pietiekamu pierādījumu, lai notiesātu pārkāpējus, jo tie korumpanti nez kāpēc neiet pie notāra, lai noslēgtu savus līgumus. Mēs nevaram izveidot komisiju, jo principā mums nav pierādījumu, ka tie cilvēki, kas tur minēti... un pie tam ar nopietnām aizdomām... Viņi paši neatzīst interešu konfliktu. Līdz ar to viss ir kārtībā.
Paldies Kūtra kungam, kurš uzskaitīja vairākus pantus un būtībā apšaubīja iespēju pieņemt pareizo lēmumu... Teiksim, juridiski var sanākt nepareizi... Es piekrītu kolēģiem, kas šodien stāstīja, cik grūti būs šai komisijai strādāt, ja mēs nevaram būtībā vienoties pat par sastāvu.
Es brīnos, ka vairāki cilvēki, redzot situāciju, saprotot, ka pētījuma jautājums ir saistīts ar sarunām, ar politiķu iesaisti netīros darbos, viņu ietekmēšanu, gatavi nominēt cilvēku, par kuru ir aizdomas, lai viņš pats strādātu un pārbaudītu...
Nē, nu es saprotu - tā ir jauna tendence, pasaulē ir cilvēki, kas uzskata, ka cilvēks var sevi apžēlot... Nu tad kāpēc nevar arī attaisnot? Viss ir iespējams!
Jautājums. Kolēģi, es atvainojos, atkārtošu Kaimiņa kunga jautājumu - jūs gribat izmeklēšanu? Jūs gribat, lai taisnība nāktu ārā, vai jums to nevajag? Man šķiet, ka ne.

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 23:38

»

sètniece :)

Ilùzijas par advokàtiem izgaisa


Tad jau labāk būtu paklusējuse ;)))

Atbildēt

sètniece :)

20.08.2017. 23:36

Ilùzijas par advokàtiem izgaisa....
Klusèshana reizèm tieshàm ir zelts !

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 23:35

»

Izruna

Nevis Jāve, bet gan Jahve


Man dikti patīk Jāņa Turbada romāns "Ķēves dēls Kurbads". No turienes arī man tas niķi - rakstīt šādi :) Turklāt vācu un ebreju valodām ir vairākas kopīgas iezīmes, tostarp - "h" netiek izrunāts, tas pagarina pirms tā esošo patskani.

Atbildēt

Pīpēju

20.08.2017. 23:30

Varbūt es maldos, bet vai cilvēciņ, esi pievērsis uzmanību tam, ko tieši Alliks dara šai ne visai daudzsološajā komisijā? :))) skaidrs, ka sirsniņas visiem pilnas, bet varbūt ir vērts savu enerģiju tomēr lietderīgāk izlietot?

Atbildēt

Izruna

20.08.2017. 23:17

Nevis Jāve, bet gan Jahve !

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 23:13

»

Arturs Strazdins

A.god.Allika kngs,ko Jūs pīpejat


P.P.P.S. :) Neanonīmam (cerams) un lietišķam cilvēkam nevaru neatbildēt :) "Marlboro" (nezinu precīzāku marku, veikalā parasti palūdzu "tās tievās, garās, ar kliku"). Vakar papļāpāju ar vienu lietuvieti un nolēmu, ka būs tomēr jāpaprovē tās e-cigaretes. Jo dūms bij' tik kupls kā labam kaljanam, un man pīpēt patīk tieši (tikai) dēļ dūmu pūšanas.

Atbildēt

Arturs Strazdins

20.08.2017. 22:52

A.god.Allika kngs,ko Jūs pīpejat?

Atbildēt

ticu, ticu, melo tālāk

20.08.2017. 22:50

Viņam vēl par to maksās? No budžeta? Kāpēc netika rīkots konkurss? Varbūt pieteiktos gudrāki, profesionālāki, ar labāku glītrakstīšanas prasmi un nekad nepinušies un neapbrīnojoši 3 stulbus ķēmus!
Ja kāds var teikt, ka stūrī iedzīta žurka viņā izraisa apbrīnu un cieņu un bla bla bla, tad viņš ir muļķis. Ar psiholoģiskām mazohistu problēmām.
Tomēr šajā farsveidīgajā parlamentārās meklēšanās komisijā, muļķis glītrakstītāja un fasētāja lomā gan laikam ir īstā vietā. Cirks.

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 21:51

»

Lauku pāķis

Allik ,kad "kārtīgs vecis" Priedītis paņēma tevi "aiz olām" ,kur palika "kārtīgs vecis" Alliks....:) Lembergs nebija mazāks komuņists kā Priedītis ,bet tas tev netraucēja


P.P.S. Es nupat LŪDZU mani NEPROVOCĒT... Izlasījāt rūpīgi to manu viedokļrakstu? Jā? Tiešām?! Nu, tad, lūdzu, atbildiet uz diviem jautājumiem:
1) kurā gadā, mēnesī un datumā tika likvidēta lpsr kp?
2) kurā gadā, kaut apmēram, ir dzimis manā rakstā pieminētais Lembergs - tas, kurš NAV Aivars?

Atbildēt

Lauku pāķis

20.08.2017. 21:43

»

Aldis Alliks

"Allika pazinējs" Tu noteikti neesi. Gribi - tici. Gribi - nē. Es gļēvuļus nepazīstu


Allik ,kad "kārtīgs vecis" Priedītis paņēma tevi "aiz olām" ,kur palika "kārtīgs vecis" Alliks....:) Lembergs nebija mazāks komuņists kā Priedītis ,bet tas tev netraucēja....

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 21:25

P.S. Ļoti atvainojos, ja kādu aizskāru... Man igauņu un lietuviešu asinis dzimtā - bieži aizsvilstos, ja saskaros ar stulbumu, netaisnību, paviršu, virpusēju attieksmi... PIETIEK mani provocēt, lūdzu... Prātu un viedumu mums visiem, turpmākajās Saeimas vēlēšanās un it visā citā, kas skar manu tautu un manu valsti!

Atbildēt

agents

20.08.2017. 21:24

Sudraba jau pazinoja ,ka vina izmekles ,ka galveno ,kas bija tik varens ,kas deva paveli nodot sarunu materialus zurnalam . Un tas varenais sekos lidzi ar ko un kuru komisijas biedri konsultesies.

Atbildēt

Otrs piemērs, Allik

20.08.2017. 21:04

»

Allika pazinējs

pazīstu Alliku no viņa prmsaqķumiem advokāta darbā, kad vēl bija jauns un neprofesionāls, bet godīgs pēc velna. Vai viņš tāds palika - diez vai viņam šī sistēma ļāva tādam palikt. Bet ne par to runa...


"Pateicoties mazprofesionālu tiesībaizsardzības iestāžu darbinieku mazkvalitatīvajam darbam, pašlaik tiesā vētītā kriminālprocesa pirmstiesas stadijā, Aivars Lembergs nu jau daudzus gadus tiek vazāts pa tiesu kā tāds cirka lācīt’s. Vēl joprojām, nu jau deviņus gadus ..."- pirmkārt, tu esai komisijā kā "eksperts", tad ko tu bāz degunu citā krimināllietā? Tas ir ļoti neētiski un aplami "spīdēt" pat citu lietu.
Otrs - tu, Allik, neesi tiesīgs vērtēt KNABa izmeklētājus un prokurorus,pie tam visus, ar apkopojošiem nozemošanana vārdiem - "mazprofesionālu tiesībaizsardzības iestāžu darbinieku mazkvalitatīvajam darbam". Tas norāda, ka tu neesi audzis savā profesionalitātē un vērtēšanā, esi pārāk augstprātīgs (drīzāk pēc principa "Tiesāšnās kā ķēķī?), esi laikam labi apguvis ķēķi tiesu procesā un kā ar kāju vērt tiesu durvis?

Ir cilvēku kategorija, kuri, nosacīti" nevar iziet no sava līmeņa, kaut iegūst labu izglītību bet paliek sētnieka vai šofera domāšanas līmenī (tas neattiecas uz šoferiem vai s;ētniekiem, kuri nereti izaug par ministriem un valdības vadītājiem, bet te tas teikts salīdzinājumam tikai).

Allik, man liekas, tu neesi izaudzis līdz augsta līmeņa juristam - tads man viedoklis, ja nekļūdos.

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 21:04

Ir interesanti šeit, komentāru sadaļā... Anonīmo alkoholiķu - vai sazin kāpēc vēl savu identitāti slēpjošo - pulciņā... Viss, man jau pietika... Esmu sasniedzams Facebook'ā, e-pastā, telefoniski. Īsti veči (ar īstiem vārdiem un uzvārdiem) piezvanīs, sarunās tikšanos, atnāks pie manis uz biroju vai - kur nu citur sarunāsim :-/

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 20:59

»

Allika pazinējs

pazīstu Alliku no viņa prmsaqķumiem advokāta darbā, kad vēl bija jauns un neprofesionāls, bet godīgs pēc velna. Vai viņš tāds palika - diez vai viņam šī sistēma ļāva tādam palikt. Bet ne par to runa...


Nu, tad palieciet pie domas, ka visi, kuri padalieties Saeimas vēlēšanās, esat stulbi, kritiski nedomājoši, ēst un d***t vien spējīgi (vārdu sakot - nožēlojami) cilvēkizstrādājumi! Vai tagad palika vieglāk?! Man - nē!!! Es uzskatu, ka MANA TAUTA ir "Dieva izredzēta", nevis vēstures mēslainē aizslaukāma "dabas kļūda, pārpratums"!!!

Atbildēt

Zelta vārdi

20.08.2017. 20:59

Politisko grēku ir pastrādājusi, sargājusi, slavējusi, regulāri papildinājusi latviešu majoritāte. LR krimināli oligarhiskā valsts iekārta nav noziedzīgo iznireļu varoņdarbs, bet gan etniski kolektīvs varoņdarbs. Tāpēc „Rīdzenes sarunu” rezonanse ir masveidīga un grandioza. Rīt, parīt, aizparīt tā būs vēl grandiozāka. Katru dienu izpeld kaut kas jauns politiskā grēka diskursīvajā apsaimniekošanā, jo latviešu majoritātei šis grēks ir dzīves organiska sastāvdaļa, lepnums, panākums, dārgums, un tāpēc aprūpējams, lolojams, modificējams, analizējams, modernizējams, papildināms lielums. Šodien no majoritātes izpeldēja Alliks ar savu pielīšanu. Rīt būs cits joks, parīt atkal būs jauns prieks.

Atbildēt

Allika pazinējs

20.08.2017. 20:47

»

Arča

Aldi, neesmu psihologs un Jūs personīgi nepazīstu, bet rakstā ietvertā Aivara apbrīnošana liecina, ka Aivars ir Jūs pamatīgi nošarmējis. Runājat, ka


pazīstu Alliku no viņa prmsaqķumiem advokāta darbā, kad vēl bija jauns un neprofesionāls, bet godīgs pēc velna. Vai viņš tāds palika - diez vai viņam šī sistēma ļāva tādam palikt. Bet ne par to runa.
"Saeima ir bijusi, ir un paliks savu vēlētāju spogulis. Katrs vēlētājs Saeimu ievēl tikai un vienīgi pats pēc sava ģīmja un līdzības ... '_ te nu tu, Allik, iekriti aplamībās, vislielākajās aplamībās, kādas var sastapt. Vēlētājs tiek ievests transā, apmuļķots un viņš balso uz aklo savā vairumā, balso pēc "reitingiem", ja kaut ko sanāk padomāt. 1) Ievēli kaut 100 "zelta" deputātus, sistēma strādā un pakļauj un vidsi viņi tautu aizmirst nākamajā jau rītā uz brokastu laiku. 2) Pareizi teica Aldis Hermanis - vēlētājiem, lai kaut ko saprastu, būtu jābūt ar augstāko izglītību vismaz. 3) Vēlētāju likums ir tāds murgs, kas vēlētāju apstulbina ar balss "pazaudēšanu" - nebalso par mazām partijā, pazaudēsi balsi. Patiesi, tavu balsi pieskaita tavam ienaidniekam, ja nebalsosi par naudīgām, buržuju partijām, par Lemberga naudas čemodānui utt.

Allik, tu iegāji komisijā ar pilnīgu atklātu interešu konfliktu, jo esi aizstāvējis Grūtupa kantorī Šķēli, tātad, arī Lembergu un tagad tu gribi "nodibināt taisnīgu atrisinājumu".

Pilnīgs absurds un aplamības - atvaino mani, tu nedrīksti līst klāt, tur, kur tu esi bijis. Diez vai advokātu likums un ētika arī atļauj tev līst "Lemberga vētīšanas komisijā".

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 20:46

»

Eu!

Allik, būdā


Artuss, vai tas Tu? ;)

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 20:45

»

Arča

Aldi, neesmu psihologs un Jūs personīgi nepazīstu, bet rakstā ietvertā Aivara apbrīnošana liecina, ka Aivars ir Jūs pamatīgi nošarmējis. Runājat, ka


Esmu vecmodīgs cilvēks laikam - man grūti ielaisties anonīmā "sarunā"
... Uzmeklējiet mani "reālā dzīvē" (Latvija tiešām maza, mani viegli atrast). Vai vismaz Facebook'ā - lai redzu vismaz dzimumu, vecumu, izglītības līmeni, izvēlēto profesiju u.tml. Tātad - ja vēlaties kaut ko vairāk uzzināt, ja vēlaties padiskutēt par kādiem manis minētiem problēmjautājumiem vai ko pavisam ar šo manu viedokļrakstu nesaistītu apspriest, šī nebūs tā vieta. Laiku pa laikam, protams, te ieskatīšos, bet tikai dēl maniem nerimstošiem "homo sapiens" sugas izpētes centieniem.

Atbildēt

Arča

20.08.2017. 20:26

Aldi, neesmu psihologs un Jūs personīgi nepazīstu, bet rakstā ietvertā Aivara apbrīnošana liecina, ka Aivars ir Jūs pamatīgi nošarmējis. Runājat, ka
esat objektīvs.. pacentieties tāds būt vismaz pret sevi!

Atbildēt

nu kā tā var, nu kā tā var?!

20.08.2017. 20:26

»

Vai konsultē par velti?

Aldis Alliks


advokāts tak' šamais biedrs, pie tam vēl "ķēķa tiesiskuma valstī", nevis altruists.

Atbildēt

Eu!

20.08.2017. 20:25

Allik, būdā!

Atbildēt

Tornis

20.08.2017. 20:23

Vēl nav sācis, bet jau taisnojas. Tici nu tādam glundam...

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 20:16

»

taini taisītājs

Morāles gigants taisa taisni abās pusēs.Profesionālis


Nu, šis gan jau izklausās krietni artimētiski vidējā pietiek.com u.c. portālu ierakstu anonīmā komentētāja! Mana cieņa šim domu gājienam! a.A.A.

Atbildēt

Aldis Alliks

20.08.2017. 20:04

»

ALLIK

DUPSIS TU IR


Izlasīju šo skaļi, savam četrgadīgajam dēliņam - šamējais nosmējās ne pa jokam :D Paldies! ;)

Atbildēt

ALLIK

20.08.2017. 19:51

DUPSIS TU IR

Atbildēt

ES

20.08.2017. 19:34

»

Ōpaps

Ar linča tiesu te nav nekāda sakara, bet runa iet par diversiju, genocīdu, kaitniecību un faktiski jau klusi un nemanāmi veiktu valsts apvērsumu. Un tā demokrātijā ir sodāma lieta


Jautājums šobrīd ir viens, arī pietiek.com varētu pievērsties tam nopietnāk, proti, kāpēc šobrīd netiek rosināts kriminālprocess un parlamentārā izmeklēšana par Solvitas Āboltiņas un Rinkēviča sarunu attiecībā par amatu diplomātiskajā dienestā??? Jo pēc būtības šī saruna ir identiska "Rīdzenes" sarunām, tikai notikusi atklāti...

Atbildēt

Ōpaps

20.08.2017. 18:07

Ar linča tiesu te nav nekāda sakara, bet runa iet par diversiju, genocīdu, kaitniecību un faktiski jau klusi un nemanāmi veiktu valsts apvērsumu. Un tā demokrātijā ir sodāma lieta.

Atbildēt

Vai konsultē par velti?

20.08.2017. 17:57

Aldis Alliks*


* parlamentārās izmeklēšanas komisijas konsultants

Atbildēt

A.Snips

20.08.2017. 17:25


Esmu lasījis dažus Lemberga tiesu sēžu ierakstus. Tāds stipri saburzīts viņš izklausījās.

Atbildēt

Edge

20.08.2017. 16:53

"...Tad jau ir vējā i’ darbs, i’ materiāli. Vai tas kriminālprocess tomēr ir nevis uz masku šovu, uz padarbošanos vien, bet uz rezultātu orientēts – to rādīs laiks un spēkā stājies tiesas spriedums."
======================================================
Demokrātiska valsts - bagāta valsts! Kā reiz Repšiks izteicās par "skolas naudu", kuru vēlētāji maksā par dermokrātiju? Lemberga tiesas prāva ilgst 8 gadus, materiālu tonnas pārcilātas, taču vēl vēl 8-iem gadiem pietiks vēl 80 aļikiem ko cilāt. Veseli strādājuši!

Atbildēt

ALDI!

20.08.2017. 16:52

NO juMS NEVIENS NEPRASA ATTAISNOTIES! iZLASOt RAKSTU RODAS IESPAIDS,KA JŪTATIES VAINĪGS,pilnīgi lieki rakstījāt.

Atbildēt

hmm

20.08.2017. 16:41

Lembergs, tātad, ir īsts vecis. Līdzīgi komplimenti parasti tiek bārstīti par visām kriminālās pasaules autoritātēm. Vai ir iespējama tāda lieta, kā kriminālās autoritātes ex-advokāts?

Atbildēt

taini taisītājs

20.08.2017. 15:18

Morāles gigants taisa taisni abās pusēs.Profesionālis.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...