Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nja

28.06.2018. 07:04

liekulis nožēlojamais

Atbildēt

parēķināju

27.06.2018. 22:47

»

Dadzis

Kā var tik stulbi domāt. Bija kategorijas likmes, ar 5 kategoriju stundas likme bija kaut kas 0.75 rbļ pluss prēmiālā piemaksa līdz 80%. Tā kā auna galva parēķini cik sanāk mēnesī. Un badā neviens nemirs kā tagad


Sanāca maksimāli kaut kādi 216 rubļi mēnesī! Ar tādu algu 1993.gadā tu nevis muldētu par miršanu badā, bet būtu reāli nomiris, jo minimālā no 1.janvāra bija jau 1500 Latvijas rubļi jeb 7,50 Ls, bet no 1.maija tika palielināta līdz 15 latiem.

Atbildēt

sēlis

27.06.2018. 15:15

Nacionālie plānprātiņi dziļā prostācijā, viens normāls latvietis izdarījis pareizo izvēli, arī pārējiem laiks viņam sekot! Cik ilgi vēl cietīsim koalīcijas politmafijas ņirgāšanos par tautu?

Atbildēt

Jāzeps

27.06.2018. 13:56

Sproģis tipisks melīgās,pedofīliskās kliķes-reliģijas pārstāvis.

Atbildēt

kurmis

27.06.2018. 13:36

»

pensija 96€

Jā, jā, mums jau ir kā ES vecajās labajās valstīs


Par manu pensiju šausminās pat Āfrika un tā atbilst okupācijas laiku pensijai,vēl no tās jāatskaita okupācijas laiku sociālie pieskaitījumi.Tā ka šodienas pensijas nevar konkurēt ar melnāko laiku pensijam,kas savukārt ir tieša norāde uz kangaru pasludinātās neatkarības absurdumu un kangaru valdīšanas neleģimitāti,kas ir novedusi pie tautas iznīkšanu un arvien lielāku atpalikšanu no ES standartiem.

Atbildēt

Dadzis

27.06.2018. 11:30

»

kremļa draugam

Jūsu valsts varbūt arī ir novesta līdz kliņķim, bet mūsu valsts Latvija plaukst un attīstās! Pirms 25 gadiem ziepes un cukuru varēja nopirkt tikai uz taloniem, bet minimālā alga bija tāda par kuru tagad šausminās kaut kur Āfrikā- 1 (VIENS)dolārs dienā, bet tagad jau Latvija ir pietuvojusies vecajām ...


Kā var tik stulbi domāt. Bija kategorijas likmes, ar 5 kategoriju stundas likme bija kaut kas 0.75 rbļ pluss prēmiālā piemaksa līdz 80%. Tā kā auna galva parēķini cik sanāk mēnesī. Un badā neviens nemirs kā tagad.

Atbildēt

kremļa draugam

27.06.2018. 10:41

»

Skumjais Bruņinieks

Nezinu, vai Sproģis pārdevies Maskavai..vai atkal aiz pārliecības, ka grib lābāk, ka grib valsti sakārtot un sabiedrību saliedēt..? Manuprāt, daudz bīstamāki ir tie, kas sen pārdevušies ir un savu valsti nodevuši, būdami, tā saucamo, latvisko partiju sastāvā. Es par ZZS nemaz runāt negribu, jo šīs partijas...


Jūsu valsts varbūt arī ir novesta līdz kliņķim, bet mūsu valsts Latvija plaukst un attīstās! Pirms 25 gadiem ziepes un cukuru varēja nopirkt tikai uz taloniem, bet minimālā alga bija tāda par kuru tagad šausminās kaut kur Āfrikā- 1 (VIENS)dolārs dienā, bet tagad jau Latvija ir pietuvojusies vecajām Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Atbildēt

Saliena

27.06.2018. 10:25

Šobrīd viņš SS mēģina izīrēt savu mazizmēra Salienas dzīvokli Babītē Piņķos. Par ''nieka'' 460 eur mēnesī. Nez vai maksā par to kapitāla pieauguma nodokli, jo izīrējis ir arī pagājušajā 2017. gadā.

https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/riga-region/babites-pag/pinki/ibbcn.html

Un vispār, vai drīkst izīrēt dzīvokli, kurš 99% ir noformēts kredītā?!!

Atbildēt

politiski represētas mazmeita

27.06.2018. 10:05

Sproģa kungs, es lūdzu Jūs no visas sirds - jel attopieties. Atgriezieties pie Dieva. Mana vecmāmiņa cieta izsūtīšanu, pazemojumus un spīdzināšanu, lai kaut kad mēs atgūtu Savu Latviju. Varbūt Jums ir svešas šīs dzimtas ciešanu sajūtas...bet tikai "aklais" nemācās no vēstures........

Atbildēt

Gaga

27.06.2018. 09:58

Baptisti tradicionāli ir stipri ostas pilsētās, jo viņi tirgo narkotiku

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

27.06.2018. 09:42

Nezinu, vai Sproģis pārdevies Maskavai..vai atkal aiz pārliecības, ka grib lābāk, ka grib valsti sakārtot un sabiedrību saliedēt..? Manuprāt, daudz bīstamāki ir tie, kas sen pārdevušies ir un savu valsti nodevuši, būdami, tā saucamo, latvisko partiju sastāvā. Es par ZZS nemaz runāt negribu, jo šīs partijas gans, ļoti smagos noziegumos apsūdzētais KP funkcionārs A. Lembergs ir acīmredzams Maskavas draugs...Kuram NATO ir ienaidnieks, bet 9. maijs ir svētki. Visvieglāk nodevējam noslēpties aiz nacionāliem lozungiem un saukļiem...Mūsu valsts ir nolaista līdz kliņķim un to nav izdarījuši ne Sproģis..un ne Zariņš no SC. To ir izdarījušas latviešu partijas, par kurām mēs šos visus 25 gadus esam balsojuši. Tā ir īstā nodevība. Pēdējā lielā valsts nodevība bija tad, kad Vienotības līderis Valdis Dombrovskis visas partijas vārdā gāza 1. bezlemberga un bezoligarhu valdību atjaunotās valsts vēsturē, sauca valdībā tautas padzīto Maskavas draugu Lembergu un nodrošināja tandēmam - Lemberga ZZS un SC - totālu varu valstī. Un tagad mēģiniet atcerēties, ar kādiem vārdiem šo nodevību un nelietību piesedza Vienotības vadītāja S. Āboltiņa...? Es varu pateikt priekšā..šo noziedzīgo rīcību pēkšņi"nacionāli" domājošā politiķe piesedza ar vārdiem, kas visiem latviešiem lika nopuņķoties aiz laimes - "..valdība būs latviska..!". Faktiski tajā brīdī valsts tika neatgriezeniski atdota smagos noziegumos apsūdzētajam NATO nemīlim Lembergam un Maskavas kontrolētajam SC. UN tagad atbildiet man, Jūs liekuļi sasodītie, kas te nospļauda nodevēju(?) Sproģi...vai kāds tad protestēja..vai kāda politiskā partija kliedza..tā ir nodevība, tas ir noziegums..? NEVIENS!!!! Bija baiss, nāvējošs klusums. Vai mūsu vislielākie latvieši, nacionāļi ar Dzintaru priekšgalā protestēja...Kad nākošo reizi vērosiet lāpu gājienu, tad ieskatieties lūdzu gājiena galvgalī.. tur atradīsiet noteikti kādu "sproģi". Ar tautisku, nacionālu sedziņu visvieglāk ir noslēpt nelietību un nodevību.

Atbildēt

Ha

27.06.2018. 09:36

»

siska

Šlesers Maskavā bija geju prostitūta. Veca mīlestība nerūs


Tas neko vairs nenozīmē. Viņš apzinājās, ka tā nevar tālu tikt, pāraudzināja sevi un nostājās pretējā pusē. Jo tikai muļķis nemaina savus uzskatus.

Atbildēt

pele

27.06.2018. 09:25

nesatraucaties - galka, koļka un avdotja šitos latviešu kirchenšteiniņus no listēm šņik šķak , šņik šņak iššņakarēs ar melnu zīmuli.
vot tad būs baznīckungam traks tautu draudzības aplauziens!

Atbildēt

Joffe

27.06.2018. 09:04

Reliģija smird!

Atbildēt

Gatis

27.06.2018. 08:27

»

Viedoklis

Šito te tipu par Latvijas valsts prezidentu? Piedodiet, bet ja cilvēks nespēj būt godīgs un atzīt, ka saņēma dāvanā no Šlesera dārgo Merzedesu, tad šādai personai nav vieta valsts pārvaldē, nerunājot par Valsts prezidenta amatu


Varbūt viņam tajā grēksūdzē vajadzēja arī atzīties, ka bērnībā kaimiņam ābolus pizģīja? C'mon, tas bija 2007.gadā. Kā tādi bomži rakājaties pa miskastēm. Pie tam, neesmu kaut kā dzirdējis, ka Sproģis Mersedesa dāvināšanas faktu būtu noliedzis.

Atbildēt

Vaira Līķe

27.06.2018. 07:53

Pēterim Sproģim 3 MB, bet man 3 villory bosch tualetes podi. Nav taisnīgi!

Atbildēt

Sproģis iluminātismā, izmantojot

27.06.2018. 06:10

»

sēlis

Ja pastaldauņiem dotu pilnu vaļu, esmu pārliecināts , pat Jēzu Kristu nosmērētu ar mēsliem no galvas līdz kājām! Lieciet mierā Sproģi, cilvēks rīkojas pēc savas pārliecības , nevis merkantilu nodomu vadīts


tikai reliģiju, pārspēj "gara aristokrātu" V. Zatleru un "klibo pīli" VVF, kibuca Venspils vadītaju un ģeniālo vasiļknieku, ceru, ka pareizi uzrakstīju Vasiļki iedzīvotāja apzīmējumu. Aivaru Šlomo dēlu Lembergu un Saskaņas triecciennieci Ilgu Kreitusi, padpmju profesori, Lemberga stipendiāti kopā ar savu vīru Aivaru Kreitusu.

Atbildēt

hmm

27.06.2018. 05:54

smieeklīg Aitu gans - prezis

Atbildēt

sēlis

27.06.2018. 02:26

Ja pastaldauņiem dotu pilnu vaļu, esmu pārliecināts , pat Jēzu Kristu nosmērētu ar mēsliem no galvas līdz kājām! Lieciet mierā Sproģi, cilvēks rīkojas pēc savas pārliecības , nevis merkantilu nodomu vadīts!

Atbildēt

Lilija

26.06.2018. 23:00

Krievi visus ar latvieš uzvärdiem svītro un šoreiz arī nebüs savädäk.grib tikai balsis nozvejot.

Atbildēt

Viedoklis

26.06.2018. 22:59

Šito te tipu par Latvijas valsts prezidentu? Piedodiet, bet ja cilvēks nespēj būt godīgs un atzīt, ka saņēma dāvanā no Šlesera dārgo Merzedesu, tad šādai personai nav vieta valsts pārvaldē, nerunājot par Valsts prezidenta amatu.

Atbildēt

Sproģis

26.06.2018. 22:28

Aizbrauciet un apskatiet, kādā villā un, cik lepni Sproģis dzīvo. Un tad uz lauku īpašumu Ganības. Tas vis ir simtiem tūkstošu vērts. Bīskapa alga?????

Atbildēt

Zoja

26.06.2018. 22:13

LOPS èd kur lēnāka zāle...

Atbildēt

bite

26.06.2018. 21:28

Gribas jaunāku mersedesu! Un ne tas vien būs: pirms vēlēšanām ir izdevīgi pārdot letiņa dvēseli. Vispār nožēlojami!

Atbildēt

A.B.R.

26.06.2018. 21:06

Sproģa kungs, Saskaņa nav "krievu partija" - tādā nozīmē, ka krievi būtu problēma. Šādi marķējot, tiek aizsegta patiesā problēma.
Un tā ir, ka Saskaņa ir korumpēta, Rīgu līdz apkaunojošam bardakam un bankrotam novedusi partija, kas turklāt biedrojas ar tādām pašām vērtībām kalpojošā čekista režīmu Krievijā.
Noveda līdz kliņķim Rīgu, novedīs Latviju, ja tiks valdībā.
Ir ārkārtīgi slikti jāpārzina politika un pilnīgi no sava redzeslauka jāizslēdz pētniecisko žurnālistiku gan Latvijā, gan pasaulē, lai neredzētu Saskaņas reālos darbus un neredzētu, uz kādu elli pasauli ved Putins.

Es novēlu Jums attapties, kamēr nav par vēlu. Ja esat konformists, kurš vienkārši grib peldēt naudā un politiku izmantos šim mērķim, tad manam komentāram nav jēgas.
Bet, ja esat no prominentā piedāvājuma apjucis, politiku ne sevišķi zinošs un tomēr krietns cilvēks, tad rēķinieties - to saku ar skumjām, nevis prieku - ka, strādājot ar Saskaņu, piedzīvosit smagāko un sarūgtinošāko vilšanos savā dzīvē/par savu dzīvi.

Atbildēt

Es jau iepriekš komentēju,

26.06.2018. 20:50

ka Sproģis ir baptistu Baštika un baptista , oligarha, A. Šlesera žīdmasonu projekts Saskaņai, neko nezinādams par mersedesu.

Atbildēt

Opis

26.06.2018. 20:41

Lai pastāsta arī, kā tika pie dzīvokļa un vēl šo to.... Kā patīk dzīvot uz plato pēdu....

Atbildēt

Labi teikts!

26.06.2018. 19:34

Sproģis savā grēksūdzē raksta:
"Katrs, kurš ir korumpēts, var kļūt par šantāžas objektu, līdz ar to viņam nav politiskās brīvības".
To viņš tik precīzi uzrakstījis par sevi! Žetons!

Atbildēt

TT

26.06.2018. 19:24

Tagad mums patīk X5

Atbildēt

joske

26.06.2018. 19:12

Sproģis ir Gorbunova līdznieks.Tā gan,droši vien,ir tīri apzināta sakritība.

Atbildēt

Kroch

26.06.2018. 19:07

Babtisti Saatana kalpi!

Atbildēt

siska

26.06.2018. 18:38

Šlesers Maskavā bija geju prostitūta. Veca mīlestība nerūs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...