Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

J.K.

01.02.2020. 16:33

Aleksejevs ir KGB stata virsnieka dels. Atklāti lepojas, ka tēvs strādājot Sibīrijas nometnēs, vismaz 20 ukraiņu partizānu lietas novedīs līdz "viškai". Nožēlo,ka atmodas laikā nav ņēmis automātu un savlaicīgi apšāvis "fašistus". Omons viņam, dabīgi ir lielie varoņi.
Māte ir latviete, tāpēc ir pilntiesīgs pilsonis.

Atbildēt

Viedais

01.02.2020. 00:01

Kad nacisti tiesāja komunistus, es klusēju: es nebiju komunists.
Kad viņi tiesāja sociāldemokrātus, es klusēju: es nebiju sociāldemokrāts.
Kad viņi tiesāja arodbiedrības biedrus, es klusēju: es nebiju arodbiedrības biedrs.
Kad viņi atnāca pēc manis, nebija neviena, kas mani aizstāvētu.

Atbildēt

Skabarga

31.01.2020. 20:38

Latvijā ,,parāds,, -12 miljardi par ko prēmijas ierēdņu baram un pseido ''100" gadu svinības?Izzagta un izlaupīta Valsts, kuru pārvalda ,,bandīti,, specdienasti nu jau 30 gadus...

Atbildēt

Gogi

31.01.2020. 01:21

Savos rakstos Aleksejevs ir vairākkārt minējis , ka Latvija ir fašistiska valsts.Nu, kā saka, tad lai arī izbauda paša deklarēto.

Atbildēt

sieviete 66

30.01.2020. 19:56

»

Dīvaini!

Esat dzīvojusi PSRS laikos, tur bija tāda pat vajāšana kā šodien Latvijā. Tiem, kas dzīvoja tai sistēmā, taču jābūt rūdītiem


Kad toreiz aizrakstīju vēstulē žurnālam savu kritisku komentāru, man vismaz pieklājīgi atbildēja (80.-tajos gados).
Psihologs J.Zàlītis jau šajos laikos savā grāmatā rakstīja, ka viņam tolaik attiecīga iestāde piedāvājusi sadarbību, kā izmantot hipnozi, lai apstrādātu cilvēkus. Viņš esot atteicies.

Atbildēt

Иванам

30.01.2020. 19:42

»

DDT

Komforta zona ir katram, kurš strādā mūsu valstī. Ja vienīgais ko māki ir komentēt interneta, tad tiesa, Jūsu skats un izredzes bēdīgas, atliek tukša drišana un kremlinu aizsardzība


Tava taktika vienkārša kā cirvis, visu apgriezt ar kājām gaisā un pasniegt kā patiesību. Vai zini ko tas atgādina ?

Atbildēt

jautaajums

30.01.2020. 13:11

»

DDT

Komforta zona ir katram, kurš strādā mūsu valstī. Ja vienīgais ko māki ir komentēt interneta, tad tiesa, Jūsu skats un izredzes bēdīgas, atliek tukša drišana un kremlinu aizsardzība


Kā var justies ērti ja nav izvēles iespēju?
Nav izvēles;maksāt vai nemaksāt parazītiem,izmantot vai neizmantot parazītu pakalpojumus,balsot par savu interešu pārstāvi.
Vai vajag minēt piemērus?

Atbildēt

DDT

30.01.2020. 12:45

»

Jons

Kungs varbūt domā,kā pie mums kangaru darbību rezultātā dzīves līmenis tuvojas,nevis attālinās no ES vidējā līmeņa,bet varbūt kungam ir vienkārši bail paskatīties īstenībā no savas komforta zonas


Komforta zona ir katram, kurš strādā mūsu valstī. Ja vienīgais ko māki ir komentēt interneta, tad tiesa, Jūsu skats un izredzes bēdīgas, atliek tukša drišana un kremlinu aizsardzība.

Atbildēt

hmm

30.01.2020. 12:37

»

Hm

tātad, faktiski Latvija ar tādu uzvedību demonstrē, ka pēc būtības nekur tālu nav tikusi...


Arī netiks, ja mēģinās mežoņus audzināt ar civilizētām metodēm. Piemēri šobrīd bariem klejo pa Europu un pieprasa vietējiem pārkārtot savu dzīvi lai tā atbilstu mežoņu paradumiem.

Atbildēt

Jons

30.01.2020. 12:32

»

DDT

Ja latvueši brauc strādāt, tad zina kur, kāpēc brauc, var atbraukt atpakaļ. No tavas Krievijas gan nedrīkst katrs izbraukt


Kungs varbūt domā,kā pie mums kangaru darbību rezultātā dzīves līmenis tuvojas,nevis attālinās no ES vidējā līmeņa,bet varbūt kungam ir vienkārši bail paskatīties īstenībā no savas komforta zonas.

Atbildēt

Jons

30.01.2020. 12:12

»

DDT

Putinisosam un kremlinu propogandistam, Latvujas nīdējam Latvijā ir lielas privilēģijas, daudzi Kremļa aktīvisti jūtas lepni , ka kangari viņus atbalsta


Kangari ir tie,kuri izmantojot varu pavairo un piegādā Kremļa propogandu,pieļauj okupācijas slavināšanas reklāmas un objektus,pieļauj padomju okupantu ideologu un represīvo iestāžu nomeklatūras darboņu nekontrolēto darbību neatkarības gados ,padarot latviešus par šo darboņu upuriem un kuru darbības rezultātā valstī ir pametuši simtiem tūkstoši latvieši spēka gados.

Atbildēt

sieviete 66

30.01.2020. 11:45

»

domāju

Politiski apsūdzētajiem vajag savu atsevišķu cietumu, lai nav kābija Grantiņam, kad viņu kriminālisti cietumā piekāva. Un lietas vajag formēt ātri, lai nav ilgstoša apsūdzētās personas vajāšana, psihiska graušana. Tas izskatās dr8zāk pēc mafiozu grupu vadītas psiholoģiskas spīdzināšanas, nevis tiesiskas...


Taisnība. Es piedzīvoju psiholoģisku vajāšanu par saviem anonīmajiem komentāriem, tas sākās pirms 10 gadiem, vajāšanā piedalījās gan masu mediji, gan t.s. kultūras cilvēki ar ielu teātriem. Ietekme bija smaga, domāju, ka sajukšu prātā, gribējās sev darīt galu, labāk būtu gājusi cietumā visa tā vietā, ja nu biju kādas ietekmīgas personas aizskārusi.
Es nebiju tam visam gatava, vajadzēja man to fiksēt, nofotografēt darbojošās personas.
Tagad rakstu to tāpēc, lai aicinātu tādās darbībās iesaistītos nedarīt tādas lietas. Var tomēr nākt kāda likteņa atmaksa.

Atbildēt

Hm

30.01.2020. 11:22

»

hmm

Frukts pret sevi izbauda (pagaidām gan pārāk vieglā formā) metodes, kuras viņa pielūgtajā valsts iekārtā vienmēr bijušas populāras


tātad, faktiski Latvija ar tādu uzvedību demonstrē, ka pēc būtības nekur tālu nav tikusi?
Bet Jūs esat 100% pārliecināts, ka kādreiz pret Jums netiks piemēroti visi šie līdzekļi, ja pēkšņi Jums Latvijas valsts politika nepatiks un gribēsies to kritizēt, kā jau ir pieņemts demokrātiskajā sabiedrībā?

Atbildēt

DDT

30.01.2020. 11:06

Putinisosam un kremlinu propogandistam, Latvujas nīdējam Latvijā ir lielas privilēģijas, daudzi Kremļa aktīvisti jūtas lepni , ka kangari viņus atbalsta.

Atbildēt

Edgars Rinkevičs

30.01.2020. 10:43

Latvija ir neizdevusies valsts.

Atbildēt

domāju

30.01.2020. 10:15

Politiski apsūdzētajiem vajag savu atsevišķu cietumu, lai nav kābija Grantiņam, kad viņu kriminālisti cietumā piekāva. Un lietas vajag formēt ātri, lai nav ilgstoša apsūdzētās personas vajāšana, psihiska graušana. Tas izskatās dr8zāk pēc mafiozu grupu vadītas psiholoģiskas spīdzināšanas, nevis tiesiskas valsts darbībām.
Tagad taču esot pieņemts likums par vajāšanām? Kā ir, juristu kungi?

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

30.01.2020. 09:50

»

latvijas makartisms darbiba !

ka tad paliek ar demokratiju,runas izteiksmes brivibu un satversmes 100 pantu


Tādiem tam nav nozīmes. Proletāriskā sirdsapziņa ir svarīgāka par visiem likumiem.

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

30.01.2020. 09:48

»

hmm

Frukts pret sevi izbauda (pagaidām gan pārāk vieglā formā) metodes, kuras viņa pielūgtajā valsts iekārtā vienmēr bijušas populāras


Bet LV valsts iekārta taču "nav tāda"! Šī valsts taču esot labāka. Un sabiedrība - arī! :) Tie, kuri to apgalvo, lai pierādītu šos apgalvojumus, allaž baksta ar pirkstu Satversmēm, sak, redz, kas tur mums rakstīts! Mēs esam DEMOKRĀTISKA valsts, ne kā kada tur Krievija vai Baltkrievija!
Pilsoņiem ir apsolīts, ka tā būs, un mani neinteresē tas, ko kada cita valsts ir solījusi saviem pilsoņiem vai pavalstniekiem, kā ar tas, pilda vai nepilda, mani nerausta. Tas ir citur un uz mani neattiecas. LV notiekošais gan attiecas, tā kā šie Tavi vēsturiskie ekskursi šeit ir pilnīgi nevietā un nav arguments.

Atbildēt

Vai tu jau parakstījies par 13. Saeimas atlaišanas ierosināšnu?

30.01.2020. 07:48

»

Doma

Vai pret spriņģi un sorosa ļaudīm arī ir procesi? Nav. Un nebūs, jo cenzūra šajā valstī ir , bet žurnālistikas un brīvas domas vairs nav..Cenzūra ir nokāvusi brīvību


To viegli izdarīt var internetā, identificējoties ar bankas maksājumu karti!


6. Saeimas deputāts G. Valdmanis savā grāmatā “Starp dzirnakmeņiem” atklāj cionistu rokasgrāmatu “Gudro stratēģija un taktika”, pēc kuras jāvadās Latvijas tiesību sistēmai. Tur ir arī citāti. Viens no tiem. Cionisti: “ Tauta jāpieradina pie nelikumībām”. To konsekventi ievēro 13. Saeimas pr-ja I. Mūrniece (NA), pusebrejiete, un VP E. Levits, bij. ECT tiesnesis, pusebrejs, ignorējot likumu par mediķu algu palielināšanu.

Tas, kurš nav lasījis minēto G. Valdmaņa grāmatu “Starp dzirnakmeņiem”, tas neizprot politisko sistuāciju Latvijā un spriež aprobežoti.

Vai Tu jau parakstījies par 13. Saeimas atlaišanu? 13. Saeima un cionistu 4. maija varas korporācija nedzird tautas vajadzības un nerēķinās ar Satversmes 2. pantu, kas noteic, ka vara pieder tautai!

Atbildēt

Liepas nevar sūdzēties tiesā

30.01.2020. 06:55

Vai Valsts drošības dienesta trulie parazīti izcirtīs Teikas parku?

Atbildēt

Z

30.01.2020. 01:44

Tas jau sen ir jūtams, ka politkorektums šajā valstelē stāv pāri visam. Nost jau nešauj kā Staļina laikā, bet pr labu karjeru nepareizi domājošais var necerēt. Pat latvju aprietajā Krievijā viedokļi masu mēdijos badās kā auni.

Atbildēt

hmm

30.01.2020. 01:43

Frukts pret sevi izbauda (pagaidām gan pārāk vieglā formā) metodes, kuras viņa pielūgtajā valsts iekārtā vienmēr bijušas populāras.
Tā ka LL krokodila asaras ir galīgi nevietā.

Atbildēt

Doma

30.01.2020. 00:23

Vai pret spriņģi un sorosa ļaudīm arī ir procesi? Nav. Un nebūs, jo cenzūra šajā valstī ir , bet žurnālistikas un brīvas domas vairs nav..Cenzūra ir nokāvusi brīvību.

Atbildēt

a411

29.01.2020. 22:31

Ja L.L kungs uzrakstīs padomju okupanta Aleksejeva saīsinātu biogrāfiju, tad lasītājiem taps skaidrs, ar kādu personu viņiem ir darīšana. Ipašu akcentu būtu jāliek uz personas tēvu un māti raksturojušiem datiem...

Atbildēt

VB

29.01.2020. 20:52

»

jaajaa

...par rakstā minēto kungu dzirdu pirmo reizi...tas, ka mūsu dienesti savu varu pārspīlē, ir fakts...bet "aizliegums izbraukt" un "policijas uzraudzība" tā īsti nav cilvēktiesību pārkāpumi...kaut arī braukt viņam, manā uztverē, var mierīgi ļaut...ja nepatīk, lai tinas...Lindermans arī kādreiz pie "savējiem...


"bet "aizliegums izbraukt" un "policijas uzraudzība" tā īsti nav cilvēktiesību pārkāpumi..."
Ja (kā rakstā) vēl nav pat kriminālproces, viņam tad nav arī pat liecinieka statuss etc, tad laikam ir gan.
PS
Varbūt biju neuzmanīgs, bet tāpat nepārlasīšu...

Atbildēt

Ar politkorektumu neslimoju

29.01.2020. 20:49

»

Arestēt Allu Berezovsku!

Neapšaubāmi, ka Alla Berezovska un rakstā minētais pretvalstiskais elements- tā ir viena banda. Banda, kas grib iznīcināt Latviju. Berezovska ir nekavējoši jāarestē un jāuzliek visi iespējamie traucēkļi turpināt pretvalstisko darbību. Lai atsakās no pilsonības un brauc pie Putina, tur viņai lai laimīga...


Piedodiet, bet okupanti kolonisti un viņu pēcnācēji nav tautība, bet gan valstij nepiederošu ļaužu grupa, kurus uztur un cenšas integrēt starptautisku noziedznieku bandas, kas jau izlaupījuši Krieviju, daļēji pakļāvuši eiropu un pa daļai bāzējas amerikā, izraelā un citur pasaulē.
Izraela pati tos identificē ar 70-80 gados iebraukušajiem no cccp, kuru straume vēl nav apstājusies un rada milzīgas problēmas visai pasaulei.

Atbildēt

+

29.01.2020. 20:39

»

Kad nav argumentu,

tad meklē tautību, dzimumu, sodāmību, norādes uz ģimenes stāvokli utt


Tie ir naciķu griezti. Visu dienu šiverēt pa krievu lapām internetā. Visu dienu runāt un domāt par putinu. Tad vēl kaisīt naidu komentāros

Atbildēt

Dīvaina piebilde par veidemani -

29.01.2020. 19:45

»

par Veidemani

Nekad neesmu lasījusi vai dzirdējusi, ka Elitai Veidemanei Krievija un krievi Latvijā ir ienaidnieki. Nevajag vispārināt, ja runa ir tikai par tiem, kas neciena valsti, kurā dzīvo, valsts valodu, kurā jārunā ikvienam, pirmkārt jau sevi cienošam cilvēkam, nevis ar plakātiem jāstaigā pa pilsētu un jāpliecina...


ka tik ne pati pierakstījusi?
Runa nav par krieviem, bet par čekistiem -vispirms "Padomju Jaunatnē", pēc tam dienesta komandējumā uz "Atmodas" redakciju, kad tika nobīdīts ievēlētais Ingus Gailums ar safabricētu apsūdzību.

Atbildēt

patiesā tautība Berezovskai

29.01.2020. 19:12

Viss nostāsies ar šo rakstu savā vietā, ja tā sauktā ALLA Berezovska pastāstītu, kāda ir viņas tautība - tur pat nav jāmin , viss tāpat skaidrs. Welcome to Israel!

Atbildēt

Arestēt Allu Berezovsku!

29.01.2020. 19:09

Neapšaubāmi, ka Alla Berezovska un rakstā minētais pretvalstiskais elements- tā ir viena banda. Banda, kas grib iznīcināt Latviju. Berezovska ir nekavējoši jāarestē un jāuzliek visi iespējamie traucēkļi turpināt pretvalstisko darbību. Lai atsakās no pilsonības un brauc pie Putina, tur viņai lai laimīga mūža nogale. Visi Latvijas ienaidnieki ir jaizolē no sabiedrības un jāliek cietumā vai jāizsūta no valsts.

Atbildēt

Asiirietis

29.01.2020. 18:49

»

Q

Rodas arvien lielāks pretīgums pret valsti, kurā valda noziedznieki


Noziedznieki var savairoties tikai tiem labvēlīgā vidē.
Tur kur valda tiesiskums un pie varas netiek pielaisti okupētājvalsts un ārpasaules "misionāri" politkorektuma vārdā, noziedzībai nav iespēju sagrābt varu pār pamatiedzīvotājiem kā vienīgi brutāli tos okupējot, apšaujot un pakļaujot ar ekonomiskām svirām.

Atbildēt

R

29.01.2020. 18:45

Šāds raksts ir nepilnīgs, ja nav nosaukts konkrētais procesa virzītājs, konkrētais uzraugošais prokurors, konkrētais tiesnesis, kuram safabricējums bija pietiekams, lai taisītu spriedumu.

Atbildēt

Asiirietis

29.01.2020. 18:22

»

Izskaidrojums vienkāršs

Kremļa sinagoga te visus ir nopirkusi, pat ar Vācijas valsts amatpersonām notiek šrēderizācija, te ir runa par Šrēderu, kurš sēž Kremļa benzakolonkā. Kremļa sinagoga maksā milzīgu naudu, uzpērkot politiķus un medijus visā pasaulē. No tā tagad visi zin, gatavojoties 9. maijā LTK 75. gadadienai, ka tieši...


Jūsu teiktais ir kaila patiesība, ienaidnieks ir visās frontēs. Tikai kad to visu sapratīs latviešu vairākums, var izrādīties par vēlu pretoties koloniālo impēristu nolūkiem.
Tāda ir visu multikulturālu sabiedrību neizbēgama realitāte, tāda sabiedrība nespēj vienoties pret ienaidnieku. Arī tāpēc eiropa tiek piepludināta ar migrantiem un tikai tāpēc Latvijas deokupācija nav notikusi.

Atbildēt

forcemajeure

29.01.2020. 17:59

nepareiza taktika. aleksejevu vajadzēja izraidīt no šejienes, bez tiesībām atgriezties. imho ir ārkārtīgi aprobežoti vienveidīgs lasāmais. šovinistisks, lielkrieviski dzīvniecisks saturs. tāds pat kā tā saucamajā lv krievu presē, kur pie šprices ebreji. tā bija īsta naida kurināšana, nostalģija pēc psrs laikiem un ņirgāšanās.

Atbildēt

Tieši tā arī varēja būt,

29.01.2020. 17:54

»

Vēl viena kļūda

Viņš uz pratināšanu DP līdzi paņēma dzīvokļa atslēgas, tai skaitā kuras vajadzeja atstāt. Tad sanāk, ka šie kamēr pratināja, uztaisīja duplikātu, tad iegāja viņa dzīvoklī, piemeta patronas + no viņa datora iekomentēja tos naidu kurinošos komentārus viņa paša portālā


bet pierādīt to nav iespējams. Es personīgi neticu un neuzticos nevienam policistam, prokuroram, tiesnesim. Zinot, cik daudz safabricētu kriminālprocesu, es visus viņus uzskatu par noziedznekuem, recidīvistiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...