Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ray

01.01.2019. 14:19

Labdien!
Laimīgu Jauno Gadu!

Esmu WEB programmētājs savā uzņēmumā.

Varu piedāvāt risinājmu VDK arhīva meklēšanas opcijai ar mājas lapas bezmaksas lifetime uzturēšanu uz servera.
Viss, kas ir nepieciešams no jūsu puses, izvietot jūsu mājas lapā mana fonda bankas kontu ziedojumu savākšanai šim mērķim.
Vienas kartiņas manuāla ievadīšana 2 valodās aizņem 2 minūtes vai 5 centus, studentu šim darbam atradīsim!

Regards –
Raimonds Akmens
Raystar Capital Balts Foundation
T. +371 2 77 24 111
www.raystar.capital

Atbildēt

Šodien interesantas ziņas par veselības aprūpi

30.12.2018. 22:20

Kad VDK dokumenti tiek sākti publicēt, Kalpaka pieminekļa apgānītāja partijas biedre par prioritāti veselības aprūpē nākamgad pasludina psihiatriju! Velk uz to, ka 4.maija čekas režīms vervēs jaunus aģentus - psihiatrus, jo kartotēkā esošie jau atmaskoti. Starp citu, vai kāds nezin, vai ministres māte nav bijusi matemātikas skolotāja padomju laikā? Ja ir, tad tā bija psihiski nelīdzsvarota sadiste, kas 2.klases skolēnu visas klases priekšā aiz ausīm vilka pa zemi, kliegdama - par tādu nieku, ka skolēns bija pats sev dienasgrāmatā ielicis 5, jo 5 arī bija dabūjis, bet nepaspēja sagaidīt rindā uz šīs sadistes parakstu, jo sākās nākošā mācību stunda.

Atbildēt

Šā vai tā

30.12.2018. 19:38

»

CD

Skaldi un valdi. Krievi pret latviešiem . Elementāri. Ja latvieši sadomās nebalsot par , nu jau ar bezapbruņotu aci redzamajiem , nodevējiem , tad kreivi savā našiskumā nobalsos par tādiem pašiem un teiks fašizm neproidjot. Staļina skola...


Valsts noslēpums, iespējams, ir tas, vai CVK Cimdaram ir pielaide valsts noslēpumiem. Ja ir, tad balsis skaita saskaņā ar valsts noslēpumu. Politiskās noziedzības pēctecībā pārāk nemainīga un Latvijas 4. maija varas politika turpat 30 pēdējos gados. Simtomātiski, ka divi Cimdara priekšgājēji nošāvās, viens pat ar diviem šāvieniem.

Kāda jēga apspriest sistēmu, ja politiskie bandīti varu neatdotu bez asins izliešanas.

Atbildēt

CD

30.12.2018. 13:14

»

Neļaut viņiem dzīvot mierīgi!

No vienas puses tas viņus norūda un viņi dentificē savus ienaidniekus, izrēķinās ar tiem utt...


Skaldi un valdi. Krievi pret latviešiem . Elementāri. Ja latvieši sadomās nebalsot par , nu jau ar bezapbruņotu aci redzamajiem , nodevējiem , tad kreivi savā našiskumā nobalsos par tādiem pašiem un teiks fašizm neproidjot. Staļina skola.
Sistēma ir jāmaina . Bet esošie lopi labi zin , ko tas viņiem sola un darīs visu ,lai paliktu pie varas.

Atbildēt

Neļaut viņiem dzīvot mierīgi!

30.12.2018. 11:35

»

pie cīņas

var derēt arī paņēmiens - neļaut viņiem dzīvot mierīgi


No vienas puses tas viņus norūda un viņi dentificē savus ienaidniekus, izrēķinās ar tiem utt.

No otras - sabiedrība tiek iepazīstināta ar patieso informāciju padziļinināti, uzturot un attīstot sabiedrisko domu, ko dara pietiek.com

Treškārt, pietiek.com, atainojot patieso stāvokli bez konceptuālas ideoloģijas, kas veicinātu cenzūru, vairāk paliek savās komercinteresēs, nevis latviešu tautas ... Pēc būtības šis paradokss nav atrisināms, tāpēc labāk, lai vismaz patiesa informācija liek aizdomāties sabiedrībai..

Pēc būtības dzīvojam sarežģītos laikos - tā nosacītā labklājība vienu dienu var izrādīties burbulis, bet citu nodrošinājumu tāpat vairumam nav...

Atbildēt

Piekrītu

30.12.2018. 03:39

»

Vēl viens jautājums Grantiņa nīdējiem

Nu jūs (iespējams, čekisti) pasludināt Grantiņu un Freimantālu par vājprātīgajiem, kā čeka izrīkojās arī 80.gados. Bet tad pastāstiet - kāpēc Latvijā neviens oficiālais medijs neuzdrīkstas sagatavot publikāciju par to, kas īsti notika Latviešu biedrības namā 1993.gadā, tikai viens maz apmeklēts portāls...


ka Freimentāls patiesi stāsta visu par Latviešu biedrības nama pārņemšanu no VDK un policijas, izzogot to utt. Ka arī mūsdienās tiesībsargājošās iestādes piesedz šos noziegumus. Tas ir loģiski, jo 4. maija komunistu- čekistu valsts vara nav atjaunotās 18. novembra valsts vara. Tautu maldināja un maldina.

Freimentāla publiskā gaušanās par šo tēmu izraisa varas viņa paša vajāšanu. Loģiski. Ienaidniekam nav jāsūdzas, ka viņš ir slikts. ES un ES tiesībstruktūrām neinteresē šīs iekšējās valsts lietas.

Vai tad nav redzams, ka Freimentāls ir visai mentāli nesakarīgs? Kā gan viņa paustā L. G. 4. maija varas vajāšana varētu ietekmēt Latvijas politiku un ekonomiku utt? Freimentāls spriež vienpusīgi - atliek atgūt Latviešu biedrības namu un tās dārgumus un Latvijā iestāsies laime pilnībā..

Ar ienaidnieku cīnās, nevis tam sūdzas!

Atbildēt

Tieši tā!

30.12.2018. 03:23

»

gestapo

Nepateicība ir pasaules alga


Pilna pasaule ar idiotiem un stulbeņiem, kuriem nav nekādu vērtību.:(

Atbildēt

Spravka

29.12.2018. 23:37

»

gestapo

Kā mēs varam pārbaudīt , vai Jūs neesiet sadarbojies ar VDK? Ja Jūs, Šķirlic, to nevariet publiski pierādīt , tad Jūs melojat...


Muļķi, izraksti sev spravku pats. Ka neesi idiots. Citi paši zin, vai ir, vai nav sadarbojušies ar VDK.

Izraksti, muļķi, sev vajadzīgo spravku pats! Grantiņam H86 sods jāsaņem.

Atbildēt

Vecis

29.12.2018. 22:42

Paldies, Lato.

Atbildēt

gestapo

29.12.2018. 22:38

»

Grantiņš H86

ir pats lielās bandas sastāvdaļa. Lai izstāsta sabiedrībai, kas un par cik spieda viņu uzstāties LPSR TV ar samierināšanās runu pret komunistu- čekistu varas VDK noziedzniekiem...


Kā mēs varam pārbaudīt , vai Jūs neesiet sadarbojies ar VDK? Ja Jūs, Šķirlic, to nevariet publiski pierādīt , tad Jūs melojat !
Turpretī , ja pārbaudot mēs secināsim ,ka esiet vēl nevainīgs (med. izziņa)arī tādā vērtēšanas rakursā (tādu būs trīs) , tad izsniegsim Jums spravku , kuru ieraugot visi muks ,lai netiktu atriebti.

Atbildēt

Grantiņš H86

29.12.2018. 21:34

»

nelej udeni

Grantins lielo bandu izvelk dienasgaisma


ir pats lielās bandas sastāvdaļa. Lai izstāsta sabiedrībai, kas un par cik spieda viņu uzstāties LPSR TV ar samierināšanās runu pret komunistu- čekistu varas VDK noziedzniekiem.

Pašlaik ar dubultpilsonību viņš dzīvo Vācijā un patērē vācu labumus un gūst Vācijas pilsoņa privilēģijas, nesodīti nozākā un nomelno cilvēkus, kuri to nav pelnījuši. Viņam nav tādu tiesību nozākāt, nomelnot privātpersonas, kas nekad nav sadarbojušās ar VDK. Cita lieta ir viņa naids pret LPSR un LR amatpersonām. Nejauciet šīs divas lietas!

Atbildēt

Azazello

29.12.2018. 20:27

»

rumpumrcelis

Par to jāpraksta visas siena visos ķemertiņos bez izjēmuma


jā ...un ar rumpumrceļiem pēcāk jānotīra ,līdz spīdumam ! he he hāāāāa :D

Atbildēt

Vēl viens jautājums Grantiņa nīdējiem

29.12.2018. 20:12

Nu jūs (iespējams, čekisti) pasludināt Grantiņu un Freimantālu par vājprātīgajiem, kā čeka izrīkojās arī 80.gados. Bet tad pastāstiet - kāpēc Latvijā neviens oficiālais medijs neuzdrīkstas sagatavot publikāciju par to, kas īsti notika Latviešu biedrības namā 1993.gadā, tikai viens maz apmeklēts portāls par to ir rakstījis, un secinājis, ka ap šo lietu ir daudz noslēpumainības?

Atbildēt

Šito jāskatās kopā ar aģentu kartotēkām

29.12.2018. 19:51

Šķiet, vistiešāk, pie kādas ārprātīgas ļaunuma mašīnas piederējuši čekas aģenti, ir parādīts filmā, kuru Krievijā pēc Putina nākšanas pie varas visādi centās izravēt no ekrāniem un kinoteātriem. Tās metodes ar troikas "tiesu" un šaušanu vai spīdzināšanu pagrabos, kā zināms, čeka īstenoja arī Latvijā.
Chekist (1992) - IMDb
https://www.youtube.com/watch?v Lj8fP5wCy9g
https://www.youtube.com/watch?v ulbxXLvpIHI
Kāda skatītāja komentāra citāts: "Я этот фильм видел еще в начале 90-х, и сразу понял - это единственный настоящий фильм ужасов, который я посмотрел за всю жизнь."

Atbildēt

Tiešām tev jokaini argumenti

29.12.2018. 19:42

»

H86

Pārliecība var būt un ir, ja personas pašas skaidri zin, ka nav sadarbojušās ar VDK. Čekas maisu atvēršana papildus pierāda pašam L. Grantiņam, ka nav šo personu VDK dokumentos. Ar to pilnīgi pietiek. Varēja atriebties un vajāt ātrāk, bet nebija tiešu pierādījumu pret pašu L. Grantiņu, ka viņš nomelno...


Tie maisi, kā jau teikts, nav pilnīgi, un tie taču ir tikai aģenti - neliela daļa no čekas. Tu tagad sāc runāt to pašu, par ko jau izteicies tas apgabaltiesas tiesnesis - tas, ka Latvijas tiesa kaut ko var nolemt, nenozīmē, ka persona nav sadarbojusies ar VDK. Un, ja kaut vai daļa no Grantiņa pieminētajiem zvēriem nav nevienos čekas dokumentos, bet pēc 1991.gada ir sadarbojušās ar čekistiem un čekas aģentiem - vai viņu vaina ir kaut mazliet mazāka, nekā ja VDK dokumentos būtu kaut kas par viņiem? Un vai Grantiņam nav taisnība? Viņa portāls sākotnēji varēja likties vājprātīgs tikai tiem, kas nedzīvo Latvijā un nekad nav saskārušies ar Latvijas prokrieviskajām iestādēm.

Atbildēt

H86

29.12.2018. 19:15

»

Tas gan ir interesanti

Kā tu vari tik pašpārliecināti teikt, ka personas, kuras pieminētas Grantiņa lapā, nav citos VDK dokumentos, izņemot aģentu kartotēkas? Ja nu pēc pāris gadiem Krievija atver savus arhīvus, un viņi visi tur atrodas? Ko tad tu teiksi


Pārliecība var būt un ir, ja personas pašas skaidri zin, ka nav sadarbojušās ar VDK. Čekas maisu atvēršana papildus pierāda pašam L. Grantiņam, ka nav šo personu VDK dokumentos. Ar to pilnīgi pietiek. Varēja atriebties un vajāt ātrāk, bet nebija tiešu pierādījumu pret pašu L. Grantiņu, ka viņš nomelno personas sadarbībā ar VDK. Diskusija izbeigta.
Ne velti paša L. Grantiņa labā viņu lūdza vairākas reizes pārtraukt nomelnošanu. Viņš šos lūgumus ignorēja.

Atbildēt

Tas gan ir interesanti

29.12.2018. 19:02

»

Grantiņš LRTT

pēc būtības ar savu runu LPSR TV salauza mugurkaulu latviešu pretošanās garam čekistu- komunistu VDK sistēmai. Tagad viņš pats melīgi vaid, ka iznīcināta Zemessardze, Aizsargu organizācija, Latviešu biedrība Latviešu biedrības namā Rīgā, kur čekisti kā Krumiņš svin jubilejas, apkaunojot Freimentāla ...


Kā tu vari tik pašpārliecināti teikt, ka personas, kuras pieminētas Grantiņa lapā, nav citos VDK dokumentos, izņemot aģentu kartotēkas? Ja nu pēc pāris gadiem Krievija atver savus arhīvus, un viņi visi tur atrodas? Ko tad tu teiksi?

Atbildēt

H86 Grantiņš

29.12.2018. 18:24

»

CD

Tu vari vajāt kādu savās slapjajās pollūcijās. Bet Latvijas nodevējus vajās krimināllikums un maisi tur neko negrozīs . Darbi visi ir un pierādījumi kā uz delnas. Kad sāks tiesāt pasaules līmeņa dūžus ,tad mūsu šariki arī saņems pelnīto . Un tā ir tuva nākotne. Arī pie papuasiem nenoslēpsieties , alkatīgie...


Ari tu savās polūcijās vari vajāt, ko vēlies. Personīgu izrēķināšanos neviens nejauc ar formālām tiesībsargājošām institūcijām. L. Grantiņš nav tā cienīgs, lai viņa sodīšanā iesaistītu Latvijas vai Vācijas tiesu. Turklāt, kā Vācijas pilsoni dubultpilsonībā L. Grantiņu aizsargā Vācijas krimināltiesības. Tieši aiz tām tas nelietis slēpj savu nesodāmību. Bet paša L. Grantiņa izdomātais Esības likums Augstāko Garīgo spēku kontekstā viņu pašu ķers kā bumerangs.

Atbildēt

CD

29.12.2018. 16:01

»

Grantiņš LRTT

pēc būtības ar savu runu LPSR TV salauza mugurkaulu latviešu pretošanās garam čekistu- komunistu VDK sistēmai. Tagad viņš pats melīgi vaid, ka iznīcināta Zemessardze, Aizsargu organizācija, Latviešu biedrība Latviešu biedrības namā Rīgā, kur čekisti kā Krumiņš svin jubilejas, apkaunojot Freimentāla ...


Tu vari vajāt kādu savās slapjajās pollūcijās. Bet Latvijas nodevējus vajās krimināllikums un maisi tur neko negrozīs . Darbi visi ir un pierādījumi kā uz delnas. Kad sāks tiesāt pasaules līmeņa dūžus ,tad mūsu šariki arī saņems pelnīto . Un tā ir tuva nākotne. Arī pie papuasiem nenoslēpsieties , alkatīgie lopi !

Atbildēt

Grantiņš LRTT

29.12.2018. 15:47

»

otvecajem x otdel

Tās jūsu brīvības cīņas visas bija scenārijā paredzētas . Paprasiet Pridīšam ? :D Tev mugurkauls pietiek tikai anonīmi kviekt Lapsas portālā


pēc būtības ar savu runu LPSR TV salauza mugurkaulu latviešu pretošanās garam čekistu- komunistu VDK sistēmai. Tagad viņš pats melīgi vaid, ka iznīcināta Zemessardze, Aizsargu organizācija, Latviešu biedrība Latviešu biedrības namā Rīgā, kur čekisti kā Krumiņš svin jubilejas, apkaunojot Freimentāla Māmuļu.

Grantiņam varētu piedot, ja viņš izstāstītu, kas spieda viņu teikt samierinošu runu VDK interesēs. Ja viņš lūgtu piedošanu, iespējams, tauta piedotu.

Otrkārt, savā LRTT lapā viņš pirms VDK maisu atvēršanas apsūdzēja konkrētas personas sadarbībā ar VDK. Bez jebkāda pamata un argumentiem. Kad L. Grantiņu vairākkārt lūdz to nedarīt, viņš turpināja nomelnot šīs personas sadarbībā ar VDK.Mēs šodien redzam, ka L. Grantiņa nomelnoto personu nav čekas maisos un nebūs arī citos VDK dokumentos. Tādēļ pašlaik ir pamats uzsākt vajāt Latvijas pilsoni L. Grantiņu.

Šīs personas, nosauktas konkrēti, nomelnotas un vajātas LRTT lapā, atriebjoties vajās tagad L. Grantiņu, līdz viņš atkārtoti nonāks psihiatriskajā klīnikā, kur viņa īstā vieta. L. Grantiņš nekad neuzzinās, kuras personas viņu vajās.

Atbildēt

lasītājs

29.12.2018. 14:47

Vajag publiskot.Palasīsim,papļurkšķēsim,tad būs kādas afēras atklāsme,kādi pupi,kāds dupsis,un ap Līgo viss būs beidzot aizmirsies.Sen bija laiks.

Atbildēt

otvecajem x otdel

29.12.2018. 14:07

»

Līdumnieks

No LRTT...


Tās jūsu brīvības cīņas visas bija scenārijā paredzētas . Paprasiet Pridīšam ? :D Tev mugurkauls pietiek tikai anonīmi kviekt Lapsas portālā.

Atbildēt

Grantiņ LRTT!

29.12.2018. 11:56

Pēc tam, kad Jums atkārtoti lūdza nepamatoti neapvainot personas sadarbībā ar VDK, tagad redzams, ka šo personu VDK sarakstos nav un nebūs arī jaunos atklātos VDK dokumentos, jo šīs personas nekad tur nav bijušas, Jūs turpinājāt vajāt šīs personas, nomelnojot savā LRTT lapā, Jums miera vairs nebūs, kamēr atkal nepamodīsities psihiatriskajā klīnikā.

Atbildēt

Līdumnieks

29.12.2018. 11:27

No LRTT

" Linarda Grantiņa arestēšana un vajāšana ir komunistu pretlatviskās politikas NOZIEGUMS, kas negatīvi iespaidojis Latvijas ekonomiku, demogrāfiju un demokrātijas atjaunošanas procesus(Par ko liecina salīdzinošie rādītāji ES valstu starpā)."

Vai šie nav kaut kāda Freimentāla murgi LRTT lapelē?

L. Grantiņ, pastāstiet sabiedrībai, kā LPSR TV ar savu runu salauzāt latviešu tautas revolucionāro pretošanās garu VDK varai, salaužot pretošanās kustībai tās mugurkaulu? Kas Jūs spieda to darīt, pirms aizbraucāt uz Vāciju, kur līdz šai dienai baudat vācu labumus?

Atbildēt

Stūris

29.12.2018. 10:55

Ierēdņi kārtējo reizi ir radījuši tik stulbu sistēmu, ka pietiek kaut kur nejauši nokļūdīties, lai pieeja maisiem būtu liegta, tāpēc jau iepriekš pateicos par pūlēm!

Atbildēt

vajadziga otra kartoteka

29.12.2018. 01:49

vajadziga otra nostucito kartoteka ar visiem personas datiem. tie varetu pretendet uz nelielu asv valsts departamenta naudas balvu.

Atbildēt

labi !

29.12.2018. 01:46

tad kad kgb radija ,,tautas fronti,, kgb stukaci bija pirmie kas tur iestajas !

Atbildēt

sērojošā atraitne

28.12.2018. 23:42

»

patiesība kož acīs?

Lapsa Lato, dzimis 1969. gada 16. maijā, Rīgā, LV...


Jā, jā, un Lapsa tolaik ap 2010.gadu bija "uzbraucis" svētajam Krristapam, aizkaitinot visu svēto klubiņu. Arī man draudēja, lai neskrienot pie Lapsas ko stāstīt.

Atbildēt

lūk

28.12.2018. 21:20

un tad pavisam citādi lasās aģenta Budas intervija snobu portālā Satori - neticēsiet, par banku lietām ar krievu “baņķieri”.
(..) Tradicionāli publikācijās, kas skar Latvijas banku sistēmu, galvenās varones ir nerezidentu bankas. Kopš šī gada februāra ierasts līdztekus locīt arī Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča vārdu. Taču vai mūsu banku sistēmā nav citu nozīmīgu spēlētāju? Šoreiz intervija ar Grigoriju Guseļņikovu, "Norvik Bankas" galveno akcionāru, norisinās pie iedomātām nepavisam ne iedomāta regulatora durvīm. Intervēja Agnis Buda. Intervijas pirmā daļa lasāma šeit.(..)

Atbildēt

Aga

28.12.2018. 21:04

čekists raksta , ka Laventa kartiņa viltota. argumenti spēcīgi. Segvārds nepareizs. Nodaļa likvidēta izsniegšanas brīdī. Dzimšanas datuma nav. Var izrādīties, ka tāda tur nav vienīgā!

Atbildēt

Nu

28.12.2018. 19:35

»

un no kurienes Muciņš to zin...

jautājums, kā Muciņš visas aizkulises par VDK aģentiem pārzin... ļoti dīvaini


Vajag Muciņam par to pajautāt! Bet izklausās loģiski, jo aģents pēc definīcijas nav vienkārši lēts ziņu pienesējs, bet persona, kas var pēc pavēles arī nogalināt, izprovocēt, veikt diversijas utt.

Atbildēt

un no kurienes Muciņš to zin...

28.12.2018. 19:12

jautājums, kā Muciņš visas aizkulises par VDK aģentiem pārzin... ļoti dīvaini.
Bet tas, ka ģitārists Hemaņa kungs ir maisā - tas ir ļoti liels negods viņam

Atbildēt

Tie nav stukači

28.12.2018. 16:04

Tomēr rodas iespaids, ka Pietiek pret kartotēku saturu izturas pārāk nenopietni un naivi, dēvējot aģentus vienkārši par stukačiem. Ne velti Rokpelnis savu kartiņu kartotēkā neatrada, jo varbūt viņam pietrūka dotību, lai tiktu reģistrēts kā aģents, un bija vienkārši stukačs. Tādas pārdomas rodas, izlasot interviju ar L.Muciņu izdevumā DDD, kur viņš ir teicis:
„Vēlreiz atkārtošu – aģents pildīja pavēles. Piemēram, aģentam varēja likt potes vietā cilvēkam injicēt indi. Protams, bija dažādi aģenti dažādām pavēlēm, jo virsnieks bija atbildīgs par to, cik ļoti viņš varēja piežmiegt aģentu izpildīt to vai citu uzdevumu. Svarīgi bija čekas virsnieku rīcībā esošie kompromitējošie materiāli (liecības par izdarītu kriminālnoziegumu, foto ar seksu) vai apstākļi, kas cilvēkam draudētu (iesaukšana armijā uz 5 gadiem zemūdenē, atlaišana no darba, cietums), ja viņš negribētu vai nevarētu izpildīt čekas pavēli.
Kartotēkā, par kuru mēs runājam, atrodami čekas aģenti, nevis informatori. Patiesībā jau ikvienam padomju pilsonim (smejas) bija pienākums stučīt. Bija uzticības personas, kas informē. Treškārt, bija virsnieki zem jumta, kuri saņēma algu pamatdarbā un piemaksu par darbu čekas labā. Šādi cilvēki, vairāki simti čekas virsnieku, strādāja, piemēram, “Intūristā”, kultkomā, Ārlietu ministrijā un citās svarīgās vietās.”
- Attiecīgi no šīs intervijas rodas iespaids, ka aģenti bija nevis stukači, bet smalkāki „meistari” par sākotnējiem pārdesmit tūkstošiem istrebiķeļu, un pildīja tādas pašas pavēles. Ok, varbūt žurnālisti un dzejnieki vienkārši ievāca informāciju, bet oficiantiem, ārstiem, šoferiem, elektriķiem, gāzes kantora darbiniekiem bija visas iespējas izraisīt dažādus nejaušus „nelaimes gadījumus” pret čekai neērtiem cilvēkiem visos iespējamajos veidos. Ne velti arī Skripaļa indētāji ir „tikai aģenti”.

Atbildēt

Paija - lūdzu, lūdzu

28.12.2018. 11:23

Tieši tā, loģiski komentētājs saka: cilvēki negrib reģistrēties, jo čekas aģenti seko tam (iespējams, ar mērķi nākotnē atriebties, jo nodevēji taču un nodevēju pēcteči, radi dzīvos Latvijā... ) ,tātad seko tam, kuri par viņiem interesējas, arī šeit šajā portālā no čekas maisiem "dzimušie" lasa un pēta komentārus un , ir ievērots, ja par nodevējiem ko sliktu saka, tad šie nodevēji vai nu bezspēcībā sāk apsaukāties vai arī sāk gaudu dziesmu par to, ka it kā "visiem", kuri gribēja tikt uz ārzemēm koncertēt, rīkot izstādes, studēt utt. tika piedāvats kļūt par nodevējiem.

Atbildēt

Makulatūras durektore

28.12.2018. 11:19

»

Lūdzu lūdzu

Ā, tu saki - atver. Bet kā lai es atveru, ja negribu reģistrēties? Un zini, kāpēc es negribu reģstrēties? Tāpēc, ka tie, kas ir tajos maisos, interesējas un ievāc ziņas, kas viņus skatās - šodien LTV Panorāmā valsts arhīva direktore sacīja, ka cilvēki meklējot informāciju par sabiedrībā pazīstamiem ...


Jā, bet viņa ir dura un atkārto, ko sabjuhujāb ieborējis. Katrs, pirmkārt, meklē sevi un radus, tad jau paziņas, darba biedrus vai kaimiņus un slavenības. Un dura viņa ir arī tāpēc, ka meklētāja jau nemaz nav.

Atbildēt

bomba

28.12.2018. 11:07

»

Sidla

Pēti darba datorā,letiņ,darba laikā


Kas tas par ieteikumu? Darba vietā, kur darba devējs redz, ko dari un ne tikai izmet no darba, bet arī ziņo hļebušķinam

Atbildēt

666

28.12.2018. 10:29

Lapsuks malacis.

Atbildēt

Aldis

28.12.2018. 07:52

»

sešbitubaits

Ceri,un audzē datorprasmes,hemoroīdiķi


Tu esi stulbs kopš dzimšanas vai pēc kādas galvas traumas tāds paliki?

Atbildēt

Induļa Dukas no Dikļiem

28.12.2018. 03:39

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Čekas stukača grēksūdze. Kļiča Untuns Mazpusens (tautā iegājies Mikropisāns)

Muļķu zeme, XXI g.s.

Atbildēt

NIKNAIS

28.12.2018. 02:06

Pārdomāts solis šadam paziņojumam ir tikai tad, ja Pietiek jau ir šādu informāciju nolādējis, bet ja nav pasteidzieties

Atbildēt

NB!

28.12.2018. 01:22

»

latvāņiem atmiņa par īsu

poikānu notiesāja par personas datu nesankcionētu iegūšanu un pretlikumīgu izmantošanu


Ha!AB LV uzstājās par cietēju.Nevienu citu ilgi nevarēja pierunāt.Ar ko tas beidzās?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....