Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

06.02.2020. 18:49

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

A.L.P.

14.01.2020. 16:05

Kristietība ir jūdaisma programma baltās rases (goiju) paverdzināšanai un tālākai iznīcināšanai !!!Kā viens augsti stāvošs rabīns no kanceles bļāva ,ka 50% pasaules ticīgo pielūdz žīdu dievus -- J.Kristu un viņa tēvu !!!

Atbildēt

Māris Ābele

02.01.2020. 06:28

LAIMĪGU JAUNO 2020. GADU!

Korumpētajiem tiesnešiem Jaunajā gadā novēlu izpirkt veikto cilvēktiesību pārkāpumu!

Tiesneši atklāti pārkāpj Cilvēktiesības!
Neesmu deklarējis dzīvesvietu, jo lētāk ir samaksāt sodu par dzīvesvietas nedeklarēšanu nekā maksāt tiesas pretlikumīgi (korupcija ) piespriestus maksājumus, kā tas ir civillietā C31275815, kurā trīs LR pilsoņiem Augstākās tiesas 3 tiesneši piesprieda solidāri apmaksāt apsaimniekošanas un komunālos maksājumus + tiesāšanās izdevumus 1696,53 eur apmērā ( kopā aptuveni 2600 eur ) tikai tāpēc, ka šīs personas ir deklarējušās šajā adresē kaut arī tur nedzīvo un nav līgumattiecībās (lietā atrodas šo personu iesniegumi ar paskaidrojumu, ka dzīvesvietu deklarējuši tikai un vienīgi oficiālas komunicēšanas iespējai starp valsti un pilsoņiem). Tiesu sprieda "Agnese Veita", "Ilze Celmiņa" un "Normunds Riņķis", prasītājs SIA "Baltic Finanz Invest" ( investori Riko Šlēgels (Rico Schlegel) un Ulbrihs Eduards Ekarts (Ulbrich Eduard Eckart) , uzņēmumu tiesā pārstāv Gundars Madelis no "TGS Baltic").

Atbildēt

Kādēļ ir tā, ka ir?

01.01.2020. 11:47

»

Masoni un korporeļi

Masveida sātanisms varas elitē ir viens no iemesliem, kādēļ mums iet tik slikti, latviešu tauta izmirst un izšķīst citās tautās visātrāk Eiropā...


Agrāk bija teiciens, ka ļeņina ieejas mūžam dzīvas. Pēdējie gadu desmiti ir pierādījuši, ko citu - dzīvas ir komjaunatnes idejas un gars, konkurencē starp veco nomenklatūru, partijnieku un drošībnieku klanu un komjaunatni , uzvarējusi ir pēdējā. Jo laikus atkoda jaunos, laikmeta kodus, mediju un popkultūras lomu, bija ar saviem resursiem, kadru kalvi un spriganāki, vitālāki.

Atbildēt

Bubucclis

01.01.2020. 02:30

Ruk, tev vismaz jāpamēģina aiziet pie daktera.

Atbildēt

no UK izmestais

30.12.2019. 11:17

Ëzelis piekrauts ar zeltu ienems jebkuru pilsétu bez neviena sàviena. (Filips-2)
Darbs ir padarits ,tàpéc ézelu màte (pulkstenu zagle) meklé vietu tuvàk Jàna Cakstes piemineklim.
Pienàks tà diena ,kad vdk agentus pàrapbedïs uzvaras parkà pie betona pieminekla.

Atbildēt

Masoni un korporeļi

30.12.2019. 10:09

Masveida sātanisms varas elitē ir viens no iemesliem, kādēļ mums iet tik slikti, latviešu tauta izmirst un izšķīst citās tautās visātrāk Eiropā

Redzi, es šodien lieku tavā priekšā dzīvību un labumu, nāvi un ļaunumu.
Es tev šodien pavēlu To Kungu, savu Dievu, mīlēt un staigāt Viņa ceļus, turēt Viņa baušļus, Viņa likumus un Viņa tiesas, ka tu dzīvotu un vairotos, un Tas Kungs, tavs Dievs, tevi svētītu tanī zemē, uz kuru tu dodies, lai to iemantotu.
Bet, ja tava sirds novērsīsies un nepaklausīs, bet tu ļausies pavesties, lai pielūgtu citus dievus un kalpotu tiem,
tad es jums šodien saku, ka jūs noteikti iesit bojā; un jūs ilgi nedzīvosit tanī zemē, uz kuru tu tagad ej pāri Jordānai, lai tur nonāktu un lai to iemantotu.
Es šodien piesaucu debesis un zemi kā lieciniekus pret jums, ka lieku jūsu priekšā dzīvību un nāvi, svētību un lāstu; tad nu izvēlies dzīvību, ka dzīvotu gan tu, gan tavi pēcnācēji,

Atbildēt

Bilde laba

29.12.2019. 23:41

Varas kāri un koruptīvas vecas sejas.

Atbildēt

Korporants

29.12.2019. 23:27

Idiots ir tas, kurs izmanto senas tradicijas, lai atslegtu savas smadzenes, iegustot krietna tautiesa alibi un pasutot dabigu vainas izkjutu par grekiem tris makas tālāk.

Atbildēt

Vēsturnieks

29.12.2019. 15:54

Jūdejā 1.gadsimta 20.gados bija 2 ietekmīgi grupējumi – Jāņa un Jēzus, kas, vēlāk, savstarpēji konkurēja. Jēzus, sākotnēji, bija Jāņa vietnieks, pēc tam atdalījās un izveidoja savu grupējumu. Darbības sfēras bija līdzīgas – rekets un krāpšana. Jēzus ieguva lielu ietekmi kad, pēc Jāņa likvidācijas, apvienoja grupējumus vienotā Galilejas-Jeruzalemes kartelī, un pārvilināja pie sevis valsts nodokļu iekasētāju Mateju. Izmantojot Mateja sakarus Jēzum izdevās Jūdejā aplikt ar nodokļiem visus sīkbodniekus un vidējos uzņēmējus. Viss gāja labi līdz brīdim, kad Jēzus izdomāja aplikt ar nodokļiem Tempļa naudas mijējus, kas konvertēja šekeļos visu templī iekļūt gribētāju ārvalstu valūtu. Mijējiem pašiem bija spēcīgs grupējums ar lielu politisko ietekmi ne tikai Sinedrionā, bet pat Romā (daudzi, vienlaicīgi, bija SAB aģenti). Mijēji Jēzu pasūtīja, pēc kā Jēzus ar savu grupējumu izdemolēja mijēju darba vietas un pašus mijējus piekāva. Tas nu bija par daudz. Pārējais jau ir zināms.

Atbildēt

Viedais

29.12.2019. 06:52

60 lēvela trollings

Atbildēt

ty

28.12.2019. 19:06

»

>

Nevajag visu skatīt tik vienkāršoti. Pēc 2.PK uz ASV emigrējušie latvieši, latviešu trimda, Diplomātiskais dienests trimdā uzturēja Latvijas neatkarību gan kā ideju, gan de iure...


Neatkarības atgūšanā kaut kā latvieši ar poļu palīdzību lietuviešus apčakarēja. Latvieši nu nekādi negribēja, ka zemes ap Daugavpili nonāk leišu valsts īpašumā.
Cik latviešu emigrēja uz ASV un cik atgriezās Latvijā? 99% no emigrējušās trimdas ir zuduši. Atgriezās latgaļu piderasi Kārlis Streipa un Mārtiņš Ritins, tad tas picu cepējs un pa lielam viss.

Atbildēt

...

28.12.2019. 18:12

»

>

Nevajag visu skatīt tik vienkāršoti. Pēc 2.PK uz ASV emigrējušie latvieši, latviešu trimda, Diplomātiskais dienests trimdā uzturēja Latvijas neatkarību gan kā ideju, gan de iure...


Tikpat nevienkārši ASV atdeva A-Eiropu Staļinam,pēcāk kaut ko murgojot par okupāciju.
A-Eiropas tautām tā bija okupācija,ar ASV svētību.

Atbildēt

>

28.12.2019. 17:47

»

qwf

Zemgaļi kļuva par lietuviešiem. Uz ASV izceļojušie latvieši vairumā gadījumu kļuvuši par amerikāņiem. Un Angliju izceļojušo latviešu daudzi bērni vairs nerunā latviski un neuzskata sevi par latviešiem...


Nevajag visu skatīt tik vienkāršoti. Pēc 2.PK uz ASV emigrējušie latvieši, latviešu trimda, Diplomātiskais dienests trimdā uzturēja Latvijas neatkarību gan kā ideju, gan de iure.
Tāpat sava nozīme brāļu tautu saitēm bija Brīvības cīņās un Neatkarības atgūšanā, kur sevi varēja apliecināt zemgaļu un žemaišu, latviešu un lietuviešu kopīgās saknes.

Atbildēt

Nu

28.12.2019. 17:04

»

jautaajums

,,Nekaisiet pērles cūkām


pieklājīgi bija lūgts īsumā izskaidrot vēdisko kultūru!(Mani tas arī interesētu!) Bet seko atrunas un "cūku pērles"!
Rodas skaidrība par "jautājumu"....

Atbildēt

a411

28.12.2019. 16:16

Piemēram, Izraelā jūdaismam pieturas 76,4% reliģiju praktizējušo, kamēr kristietību tikai 2% praktizējušo. Latviešiem vajadzētu aizdomāties par faktiem...

Atbildēt

Varbūt

28.12.2019. 15:48

»

no UK izmestais

Privatieru un agentu varza pielüdz


zelta teļš tas pats kristiešu dievs vien ir,saukts par Jahvi.

Atbildēt

no UK izmestais

28.12.2019. 15:44

Privatieru un agentu varza pielüdz
ZELTA TELJU. Civilizàcijas gaismas stars nav skàris sis cetras pelékàs sejas.

Atbildēt

a411

28.12.2019. 15:43

Vismaz tas nav garlaicīgi: ir teorija, ka viņš bija Romas speciālo dienestu aģents. Pagānu kultu absorbācija ir īpaši delikāts pasākums...

Atbildēt

Dieva vārds

28.12.2019. 15:19

Pagānisms vispār ir pielūgt blēdi no Tuvajiem austrumiem, kas pēc sava priekšteča Jāņa dekapitācijas pārņēma bandas vadību. Ka tik pats pie tā vēl nepiestrādāja. Nu un tad opozīcija pēc tam šamo novāca, sarunājot ar Romiešu SAB. Pēc tam kāds izdomāja, ka varētu šamo pielūgt. Kāpēc netiek pielūgts un kanonizēts Meirs Lanskis?

Atbildēt

jautaajums

28.12.2019. 15:14

»

asd

No atbildes noprotams, ka pats par vēdisko kultūru neko daudz nezini un nevari paskaidrot. Spēj dot tikai norādījumu - "Ja ir interese, tas sāc ar


,,Nekaisiet pērles cūkām,,
Ja kaut ko nezini tad tas nenozīmē ka tā nav.
Visbeidzot,tagad modē senlatviešu dievs;a nu ka tu pats.

Atbildēt

qwf

28.12.2019. 15:12

»

Livonijas impērija

Ja Kaupo sauc par nodevēju, tik pat labi par to var saukt arī Hercogu Jēkabu - abi bij vasaļi lielākam politiskam veidojumam, Kaupo gadījumā šķiet, ka pilnvaras varētu būt arī pat plašākas. Nez kāpēc, ja Kaupo ir nodevējs, tad ar Hercoga Jēkaba kolonijām lepojas visi


Es ar kolonijām nelepojos.
Bet tas ir fakts, ka 100% gadījumu latviešu un latviešu, kā arī līvu senču valdnieki ir nodevēji. Kārlis Ulmanis - jau 1939.gadā nodeva Latviju. VVF - nodeva Latviju un atteicās no latviešu zemes Abrenes. Tad valdnieki, kuri nodeva latviešus un Latvijā atstāja 700 000 krievu okupantu un kolonistu. Valdnieki, kuri atteicās veikt deboļševizāciju un pie varas atstāja komunistus. Valdnieki, kuri armijā pie varas atstāja sarkanos. Valdnieki,kuri tiesās pie varas atstāja kolaborantus.

Atbildēt

jautaajums

28.12.2019. 14:57

»

asd

Lūdzu, apgaismo par vēdisko kultūru. Ja esi zinošs, tad spēsi īsi un kodolīgi pastāstīt pat tādam nejēgam kā es, kurš kaut ko dzirdējis par kastām, Indiju un vēdistu Uģi Kuģi


Par UģiKuģi nekā nezinu.Indijā vēdiska kultūra ir katastrofāli deformētā veidā.Pirms kristietības pasaulē valdīja vēdiskā kultūra,bez reliģijas,vienota sistēma visā pasaulē.Iesaku aizmirst visu ko mācījies vēsturē un sakt domāt ar savu galvu.Ja ir interese tad sāc ar ķieģli;tehnologiju,loģistiku ,apjomiem u.t.t.
Neviens neliedz lasīt rusu-āriešu vēdas,bet to nevar izdarīt vienā dienā.

Atbildēt

Livonijas impērija

28.12.2019. 14:51

»

Livonijas impērija

Prūši ar tika asimilēti. Tas jebkurā gadījumā nebij laiks, kad var runāt par kādu latviešu nāciju. Jautājums bij par izdevīgu vasala būšanas taktiku. Drīzāk šeit var runāt par neprasmi rīkoties politiksi stratēģiski gudri, ko savukārt macēja leiši. Saprast, kas ir izdevīgi un kas nav, prast sarunāties...


Ja Kaupo sauc par nodevēju, tik pat labi par to var saukt arī Hercogu Jēkabu - abi bij vasaļi lielākam politiskam veidojumam, Kaupo gadījumā šķiet, ka pilnvaras varētu būt arī pat plašākas. Nez kāpēc, ja Kaupo ir nodevējs, tad ar Hercoga Jēkaba kolonijām lepojas visi.

Atbildēt

asd

28.12.2019. 14:45

»

jautaajums

Jau teicu ka lielākajai cilvēku daļai nav nekādu zināšanu -par vēdisko kultūru,arī jums


Lūdzu, apgaismo par vēdisko kultūru. Ja esi zinošs, tad spēsi īsi un kodolīgi pastāstīt pat tādam nejēgam kā es, kurš kaut ko dzirdējis par kastām, Indiju un vēdistu Uģi Kuģi.

Atbildēt

jautaajums

28.12.2019. 14:37

»

asd

Kultūra ir kas vairāk par reliģiju. Kuršu zvejnieki atteicās gan no savas reliģijas, gan valodas un kļuva par latgaļiem jeb latviešiem. Latgaļos jeb latviešos ir ieintegrēta palikusī kuršu kultūra, un tas ir labi...


Jau teicu ka lielākajai cilvēku daļai nav nekādu zināšanu -par vēdisko kultūru,arī jums.
Kastu sistēma eksistē visa ,,civilizētajā,, pasaulē,tikai slēptā ,deformētā formā.

Atbildēt

Cikàgas Gangsteris

28.12.2019. 14:33

»

Streips

Ir "Talavijas"brālis nevis biedrs.Biedri bija komūnisti


Varbüt vins ir Tàlavijas màsa ?

Atbildēt

Livonijas impērija

28.12.2019. 14:31

»

qwf

Zemgaļi kļuva par lietuviešiem. Uz ASV izceļojušie latvieši vairumā gadījumu kļuvuši par amerikāņiem. Un Angliju izceļojušo latviešu daudzi bērni vairs nerunā latviski un neuzskata sevi par latviešiem...


Prūši ar tika asimilēti. Tas jebkurā gadījumā nebij laiks, kad var runāt par kādu latviešu nāciju. Jautājums bij par izdevīgu vasala būšanas taktiku. Drīzāk šeit var runāt par neprasmi rīkoties politiksi stratēģiski gudri, ko savukārt macēja leiši. Saprast, kas ir izdevīgi un kas nav, prast sarunāties savā starpā un veidot politikas koalīcijas. Kaupo bij nevis nodevējs, bet gudrākais, kas redzēja tālāk par pieri. Jebkurā gadījumā, ja šeit nebūtu ģermāņi, tad te būtu slāvi, kuru vasaļi un meslu devēji jau tad bij pieminētie latgaļi līdz Jersikai, laika jautājums, kad tie nonāktu arī līdz otrai Latvijas teritorijas malai.

Atbildēt

Livonijas impērija

28.12.2019. 14:18

»

Hihi

Vispār aziātu ordām pa purnu sadeva poļu-leišu karaspēks. Mūsdienās "progresīvā" Eiropa ar Romas kristīgās kultūras vertībām tieši poļus uzskata par Eiropas lielākajiem nacistiem


un vispār arī mestrs Pletenbergs ar tiem pašiem kuršu ķoniņiem kā karaspēka vienību vadītājiem sadeva pa purnu ordām, izmantojot arī rietumu tehnoloģijas - lielgabalus

Atbildēt

Livonijas impērija

28.12.2019. 14:03

»

Hihi

Vispār aziātu ordām pa purnu sadeva poļu-leišu karaspēks. Mūsdienās "progresīvā" Eiropa ar Romas kristīgās kultūras vertībām tieši poļus uzskata par Eiropas lielākajiem nacistiem


Jā, bet poļi-leiši ar ir rietumu kultūras nesēji. Tur tā lieta, ka rietumi ir atmetuši pēdējās desmitgadēs savu kristīgās kultūras pamatu, degradējušies un tādēļ tik spēcīgas ir runas par rietumu civilizācijas norietu. Un par nacistiem tiek saukti tie, kas pie šīs kultūras ir palikuši nevis otrādi - liberālās diktatūras nesēji.

Atbildēt

qwf

28.12.2019. 14:02

»

>

Krusta karu laika Latvijā, kad pretošanās kļuva neiespējama, nevienlīdzīga - zemgaļi masveidā izceļoja uz Lietuvas valsti


Zemgaļi kļuva par lietuviešiem. Uz ASV izceļojušie latvieši vairumā gadījumu kļuvuši par amerikāņiem. Un Angliju izceļojušo latviešu daudzi bērni vairs nerunā latviski un neuzskata sevi par latviešiem.
Brīvība emigrācijā tiek uzturēta apmēram 1-4 paaudžu garumā. Tad latvieši pilnīgi asimilējas svešajos.
Drīzāk jāsaka, ka latviešiem neveicas ar valdniekiem, kuri kļūst par nodevējiem. Kaupo - nodevējs. Latgaļu valdnieki - nodevēji. Zemgaļu valdnieki - aizmuka no savas zemes un necīnījās līdz nāvei kā prūši.

Atbildēt

Latviete

28.12.2019. 13:59

Grāmatu "25 gadi sektā" būtu jāizlasa ikvienam balsstiesīgajam iedzīvotājam. Grāmatā parāda kurš ir kas. Vaira Freiberga raksturota īsi un patiesi, Gerhards ir kā caurumu lāpītājs un der jebkurai ministrijai, Rimševics banku izsaimniekotājs, Gailis - pasaules apceļotājs par krāpnieciski iegūtiem līdzekļiem,un daudzi citi. Tas viss atsvaidzina balsotāju atmiņu. Tautieši, izlasiet!

Atbildēt

Livonijas impērija

28.12.2019. 13:57

»

jkl

Nu i duraks tu esi. Kuršu ķoniņi bija mazi sūdiņi, bet Kaupo kā nodevējs rietumu pasaulē nebija zināms un atzīts...


Duraks esi tu, ieej kaut vai vikipēdijā un ieraksti somugru valodas un paskaties karti!
Kaupo bij paša pāvesta atdzīts valdnieks, tātad leģitīma autoritāte, kura dzimtas vēsture nebeidzās līdz ar viņa nāvi, bet pat līdz brīvības cīņām Līvenu izpildījumā. Kuršu ķoniņu vasaļu līgumus atdzina pat Krievijas galmā, pat gadsimtiem pēc to noslēgšanas un pasaules politiskās kartes spēcīgām izmaiņām.
Kristīgā pasaule deva Ķīnai tehnoloģijas, uz to pamata tā nu ir palekusies. Ir vienkāršāk uzlaust datorsistēmas un paņemt F16 rasējumus gatavus, nekā investēt miljardus to izpētē. Par to arī Tramps cepjās.

Atbildēt

Hihi

28.12.2019. 13:57

»

Livonijas impērija

Tieši Romas kristīgā kultūra sevī iekļauj lielāko zinātnes progresu un rezultātā arī politisko varenību, kas palīdzēja arī Livonijai noturēties pret aziātu ordām. Nevar ar bultām cīnīties pret lodēm. Наука и религия https://www.youtube.com/watch?v D27wzARxGjI


Vispār aziātu ordām pa purnu sadeva poļu-leišu karaspēks. Mūsdienās "progresīvā" Eiropa ar Romas kristīgās kultūras vertībām tieši poļus uzskata par Eiropas lielākajiem nacistiem.

Atbildēt

asd

28.12.2019. 13:53

»

jautaajums

Atteicās no savas reliģijas,vai atteicās no savas kultūras.Pagaidām piemin kaut kādu tur pagānismu,bet ne vārda par vēdisko kultūru.Vairākumam vēdiska kultūra saistās ar Indiju,bet tas nav tā...


Kultūra ir kas vairāk par reliģiju. Kuršu zvejnieki atteicās gan no savas reliģijas, gan valodas un kļuva par latgaļiem jeb latviešiem. Latgaļos jeb latviešos ir ieintegrēta palikusī kuršu kultūra, un tas ir labi.
Arī zemgaļi un sēļi ieintegrējās stiprākajos latgaļos jeb latviešos.
Un tā tava vēdiskā kultūra labi redzama Indijā - dirš kur pagadās un dzīvo sūdos, un joprojām turas pie kastu sistēmas. Latviešiem tādu kultūru nevajag, lai gan Latvijā vērojama kastu sitēma - daudzi valsts iestādēs strādājošie jūtas kā augstākā šķira!

Atbildēt

jkl

28.12.2019. 13:47

»

Livonijas impērija

Romieši, ģermāņi, galli atteicās no pagāniskajiem kultiem, lai pieņemtu kristietību. Rietumu kultūra rezultātā ir spēcīgākā pasaulē. Tikai kristīgās pasaules koncepts sevī iekļauj zinātnes attīstību, pasaules pētīšanu, pārējā pasaule spēj tikai kopēt, veidot labus pakaļdarinājumus, tapēc rietumeiropa...


Nu i duraks tu esi. Kuršu ķoniņi bija mazi sūdiņi, bet Kaupo kā nodevējs rietumu pasaulē nebija zināms un atzīts.
Un uz austrumiem aiz tagadējās Latvijas robežas nedzīvoja somugri. Tur dzīvoja balti. Tā pati Baltkrievija ir baltu zeme.
Salīdzini kristīgo impotento pasauli ar komunistisko Ķīnu - tur arī notiek zinātnes attīstība un pasaules pētīšana, un protams kopēšana neizpaliek. Pēc 50 gadiem Ķīna būs galvenais spēks pasaulē, ja vien Krievija, pirms sabrukšanas, neuzmetīs Ķīnai visas savas atombumbas.

Atbildēt

Livonijas impērija

28.12.2019. 13:46

»

Livonijas impērija

Romieši, ģermāņi, galli atteicās no pagāniskajiem kultiem, lai pieņemtu kristietību. Rietumu kultūra rezultātā ir spēcīgākā pasaulē. Tikai kristīgās pasaules koncepts sevī iekļauj zinātnes attīstību, pasaules pētīšanu, pārējā pasaule spēj tikai kopēt, veidot labus pakaļdarinājumus, tapēc rietumeiropa...


Tieši Romas kristīgā kultūra sevī iekļauj lielāko zinātnes progresu un rezultātā arī politisko varenību, kas palīdzēja arī Livonijai noturēties pret aziātu ordām. Nevar ar bultām cīnīties pret lodēm. Наука и религия https://www.youtube.com/watch?v D27wzARxGjI

Atbildēt

jautaajums

28.12.2019. 13:31

»

Atpakaļ pie saknēm!

Bet kāpēc mūsu senči pieņēma kristietību un atteicās no savas reliģijas


Atteicās no savas reliģijas,vai atteicās no savas kultūras.Pagaidām piemin kaut kādu tur pagānismu,bet ne vārda par vēdisko kultūru.Vairākumam vēdiska kultūra saistās ar Indiju,bet tas nav tā.
Nu labi , lai sauc kaut vai par katliņu,bet neliek uz plīts.Tas ka vērtības tiek aizstātas ar surogātvērtībām ir fakts.

Atbildēt

a411

28.12.2019. 13:23

»

Atpakaļ pie saknēm!

Bet kāpēc mūsu senči pieņēma kristietību un atteicās no savas reliģijas


Es pēc publikācijām pazīstu trīs islāmistus: Edvīns Inkens, Leons Taivans un Imants Kalniņš. Tiem, kas nelaimes novēršanai sit pie koka, tas ir nopietni...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...