Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

leo

11.05.2012. 14:54

kāpēc līdz 18. vajag līdz 21 vai 25 gadiem.vidusskolu vidēji pabeidzam 19,un kāpēc nepalīdzēt pabeigt universitāti?

Atbildēt

Vārds

11.05.2012. 00:35

SC muld riņķī un apkārt. NA jau sen piedāvā un iestājas par PVN samazināšanu pārtikas precēm, ko galvenokārt ražo Latvijā, lai palielinātu to konkurētspēju. Tāpat iestājas par darbspēka nodokļu samazināšanu.

Kas atiecas uz SC tiem ākstiem nevar ticēt. Pat ja izbīdīs likumu uz balsošanu paši pēc tam to izbalos, lai varētu raudāt, ka ir atkal apbižoti, kā jau to Urbanovičš darījis.

Iz vēstures -

Ceturtdiena, 11.08.2011
"Urbanovičs ceturtdien arī apliecina, ka balsojis pret ... ģenerālprokurora Jāņa Maizīša atkārtotu iecelšanu amatā"

Un atskatoties atpakaļ: 16.04.2011

"Kā jūs varat garantēt, ka Jūsu frakcija(SC) nobalsoja par[Maizīša ievēlēšanu]?

Urbis: Mēs esam skopi uz solīšanu un vienmēr esam bijuši droši uz solījumu pildīšanu. Mums bija cilvēki, kuri savas šaubas par Maizīša kunga atkārtotu ievēlēšanu izteica, kamdēļ mēs aicinājām viņu uz frakciju, un viņi varēja savas šaubas pārvērst jautājumos. Maizīša kunga godīgās atbildes, kurās viņš dažas šaubas arī atzina, viņus pārliecināja. Tādēļ mūsu frakcijai bija obligāts balsojums."

"Kā jūs varat pierādīt, ka viņi nobalsoja par?

Urbis. Jūs varat man ticēt vai neticēt, bet viņiem nav nekādas loģikas tā rīkoties. Turklāt tas kādreiz uzpeldēs."

--------------------------

Kādreiz tas tiešām uzpeldēja Urbi, un no tava paša smirdīgās mutes ;)

Atbildēt

hei

10.05.2012. 13:45

Hei mīlīši, pietiek sapņot, eksports nu jau labu laiku kā buksē. Drīz izcirtīs visus mežus un tad būs zobi jākar vadzī!

Atbildēt

DEW

10.05.2012. 12:29


Ar niku REDAKTORAM raksta pats Zariņš , kuram nez kādēļ ļoti nepatīk dzirdēt to, ko par viņu domā Latvijas iedzīvotāji ....

Atbildēt

REDAKTORAM

09.05.2012. 21:06

vai tad tiešām tik grūti šos bezsakara komentārus, kuros izgāž savu netīrību un žulti, ņemt un izvākt- tā būtu laba profilakse. Ar laiku tad tādi sava likteņa apbižotie, kam vajag savus mēslus kaut kur izgāst,to darītu citur.

Paldies autoram par izsvērtu, agrumentētu viedokli. Man nākas piekrist tam, lai gan nebaudu politiskās simpatijas pret SC. Tāpēc labprāt būtu dzirdējis tās žultainās riešanas vietā argumentus, kāpēc šis viedoklis ir pelnījis nosodījumu. Esmu izlasījis šī autora viedokli arī par pensijām. Jāatzīst, pašlaik sakarīgākie un argumentētākie priekšlikumi, kādus ir nācies dzirdēt šajā jomā.
Vai nevarētu palūgt redakciju saņemt un publicēt pretējās puses pretargumentus?
Uztaisīt šeit jaunu rubriku- viedokļu diskusijas par konkrētām tēmām.

Atbildēt

rukupuku

09.05.2012. 06:09

Kapēc zariņš smaida kā sūdā iekāpis? tapēc, k viņam ik pa brīdim piemetas verbālā caureja. Un ja nu viņš pats ir sūds? Ja sajauc sūdu ar caureju, tad vidojas materiāls, no kura izgatavots zariņš

Atbildēt

.

08.05.2012. 23:15

Viens no SC, kas kopā ar Elksniņu šiem kalpo par latvieti un vēl raksta diletantiskus rakstiņus.

Atbildēt

Marina

08.05.2012. 17:33

1) Jaievieš bezbernu vnodoklis - steidzigi.
2) Par pirmo jau tagad ir 70ls, to nedrikst samazināt.
3) Pie minimalās 200ls maksāt 144ls uz rokas, kas ir par 30ls zem iztikas minimuma ir noziegums. Zariņa kungs versieties pret šo noziegumu - balsošu par SC, ja būsiet Urbanovica vieta.

Atbildēt

nākamā referenduma gaidās

08.05.2012. 17:27

Zariņ, kad SC iniciēs nākošo referendumu par pilsonības nulles variantu? Varbūt to varat sarīkot uz SC rēķina?

Atbildēt

tirgus

08.05.2012. 17:24

Pamatā ideja ir skaidra taču ne tik viennozīmīga kā autors deklarē. Ražojošajiem uzņēmumiem, kuri strādā iekšējā tirgū, ir būtiski svarīgi, lai samazinātu IIN vismaz par 2 % un arī PVN par 2 %, jo PVN likme mākslīgi sadārdzina cenas. Pensionāra maciņā naudas ir tik cik ir, samazinot likmi uz 20 %, rodas būtisks atspaids. Saprātīga IIN likme savukārt veicina ražošanu un, iespējams, arī investīciju ienākšanu valstī. Zariņš ir aizmirsis to, ka eksistē arī iekšējais tirgus un tajā nodarbināti ir vairāk kā eksportspējīgajos uzņēmumos. Jautājums ir ar ko sākt?

Atbildēt

līdzdalībnieks

08.05.2012. 16:28

to līdzdalībnieks. Pašvaldības, cik zinu, pašlaik vāc 78% IeIeN (bija gribējušas 82 vai kaut 80%, bet to neapstiprināja)

Atbildēt

zdvg

08.05.2012. 16:01


Ja nebūtu bijis krievu referendums, lasītu rakstu ...

Tagad nelasīju.

SC ir man mirusi organizācija un visi viņu biedri arī.

Atbildēt

:o)

08.05.2012. 14:21

Autoram nevajadzēja kautrēties un parakstīties nevis kā Saeimas Tautsaimniecības komisijas loceklim, bet, lai visiem lasītājiem būtu pilnīga skaidrība - kā kremļa un krievijas specdienestu inspirētajai Latvijas kangaru un 5. kolonnas - SC - loceklim! Kauns latviešju jūdasiem, kas ir iestājušies šajā pretvalstiskajā organizācijā!

Atbildēt

parma

08.05.2012. 13:04

labs. tiešām labs - skaidri, racionāli un valstiski.
un ja tā, tad kā tā var būt nepareizā puse, Arni?

Atbildēt

Artūrs-pensionārs

08.05.2012. 11:16

PATIESĪBAS BRĪDIS TUVOJĀS "atvarā ierautam kukainītim".Autora satraukumam ir pamats ,tikai apspriežot politisko dēkaiņu haotiskos mēģinājumus ekonomikas džungļu likumu pasaulē ,par pamatproblēmu kā tādu runāts netiek.Pirmais ko gribētos izdalīt un uzsvērt , EKONOMIKA nav pilnīgi nekādā kontaktā ar NODOKĻU POLITIKU un tās realizāciju.Ekonomika ir saimnieciska darbība ,nodokļu politika - pašaura grupējuma politiska izrādīšanās , dzīves skatuvē tēlojot tautas kalpa lomu.Neturpinot šī faktora iekšējo saturu ,otrais uz ko jānorāda un asi jāizdala ,mūsdienu saimnieciskā sistēma tiek kvalificēta jēdzienā FINANSU KAPITĀLISMS.Finanses un to varenības paudēji pasaulē nosaka pilnīgi visu .Skat.,pērnā rudens Šveices ekonometristu konstatējumu , ka pasaules vareno grupējums šaurā lokā ir -9- ,paplašinātāks - 137 - .Vācu DIW institūts un citi ,vienā balsī sauc , 90% pasaules bagātības pieder 10 % .Mums Latvijā nav pat viens ko ieskaitīt šaurā desmitnika ,nu kaut otrā tūkstoša sastāvā.Sekojot ES regulām un pietēlojot kārklu ES izskatniekus ,te var runāt par ko vien ienāk prātā ,muzīku komponē citūr.

Atbildēt

Gaujmalietis

08.05.2012. 10:39

Man kā lauku uzņēmējam ļoti simpatizē šī ideja/priekšlikums, ja Zariņa piedāvājumu izdotos realizēt tas dotu reālu pienesumu katrai mājsaimniecībai atsevišķi un visai tautsaimniecībai kopumā! Piedāvājums ir apsveicams un ekonomiski pamatots, pašreiz pie varas esošjiem runasvīriem tiešām ir iespēja beidzot kaut ko izdarīt tautas labā.

Atbildēt

Gvido

08.05.2012. 09:41

nesaprotu, kapēc kārtīgu, loģiski domajosu CILVEKU Ivaru Zariņu publiksi šaja raksta nolama par kaut kādu LOCEKLI ?!?! Loceklis ir Godmanis, Dombrovskis, Zatlers, Dzintars un pārejie tās pasugas PIMP.VEI.DĪ.GIE

Atbildēt

to Ojārs

08.05.2012. 09:33

Izlasi Zariņa priekšlikumus par pensijām! Tie bija tepat un Delfi. Ļoti profesionāli un argumentēti. Seviški man patika doma par 2.pensiju līmeni. Kopā ar šiem priekšlikumiem - tas tiešām dod labu risnājumu gan defogrāfijas, gan sociālajām problēmām. Bet LM tad ir jāiet mājās! :)

Atbildēt

Ojārs

08.05.2012. 09:28

to Arnis 07.05.2012. 23:46
"No vienas puses žēl, ka Ivars ir "nepareizo" pusē, jo nozombētā Latvijas publika raksta saturu reti kad spēj analizēt atrauti no birkas, kas piekarināta autoram."
Vienotībai, precīzāk izsakoties, Āboltiņai ir savs galms un tajā ir pašiem savi štata speciālisti visās jomās, tajā skaitā arī par nodokļiem, kuri ir lojāli partijas vadītājai un labi apzinās savu vietu un lomu. Kāpēc kundzei, tas ir, Vienotībai būtu nepieciešams tāds brīvdomātājs - cilvēks, kuram ir pašam savs viedoklis, kurš turklāt to vēl mēdz aizstāvēt?! Tādiem cilvēkiem nav un nebūs vietas Vienotībā, kamēr tur būs Āboltiņa.

Atbildēt

Ojārs

08.05.2012. 09:09

Visu cieņu, Zariņa kungs! Atzīšos - nebiju gaidījis no Jums tik loģiskus un profesionālus priekšlikumus! Tiem bija jānāk no Finanšu ministrijas, taču...
Latvijas valsts kopumā un mēs, valsts iedzīvotāji, katrs atsevišķi tikai iegūtu, ja Saeima lemtu iet šo nevis Ilmāra Rimšēviča ierosināto primitīvo un bezjēdzīgo PVN samazināšanas ceļu.
Starp citu, vai kāds vēl atceras kādā veidā šis pēkšņais PVN likmes pazemināšanas lēmums no Latvijas Bankas idejas pārtapa par valdības iniciatīvu?! Tas Ilmārs taču ir viens varen veikls zellis! :)

Atbildēt

Zariņam

08.05.2012. 07:21

Visu cieņu par to, ka vismaz kādam nav slinkums argumentēti publiski izteikt savus priekšlikumus!
Neesmu nodokļu guru, bet arī man rakstā izteiktais piedāvājums liekas prātīgs, jo sniegs nozīmīgu atbalstu ģimenēm, kurās ir vairāki bērni. Cilvēkiem būs motivācija pāriet no aplokšņu algām uz oficiāliem norēķiniem.
Un visbeidzot - kāpēc pie varas esošie NEKAD izvērsti argumentēti nepaskaidro plašākai publikai SAVAS domu pērles un lēmumus? Jo paši nodokļu sakarā. Ir taču daudz publiski apspriežamu jautājumu... Slinkums rakstīt? Nav laika, jo hokejs jāskatās? Jādirn dažādās smalkās pieņemšanās ar šampanieša glāzi rokā? Varbūt iemesls ir vienkāršāks - tās nemaz nav SAVAS domas un idejas par nodokļu politiku, kas tiek realizētas dzīvē un tāpēc arī tās paskaidrot nav iespējams.

Atbildēt

kauss

08.05.2012. 01:37

Labs raksts. Prieks bija lasīt. Analītiska pieeja, labi argumenti. Ne tādi kā tiem Vienotības tukšgalvjiem, kas paķer kādu skaitli, izziņo bez kāda pamatojuma un paskaidrojumiem.

Atbildēt

to līdzdalībnieks

08.05.2012. 00:32

par pašvaldībām- tur nav problēmu, lai nodrošinātu tos 18% no IIN, kas iet uz pašvaldību budžetu - tos ieņēmumus var pārdalīt paša IIN ietvaros, jo fiskālais iespaids uz ieņēmumiem dēl minimuma paaugstināšanas būs nozīmīgi mazāks, nekā tā ieņēmumu daļa, kas paliek valsts budžetā, tāpēc nav problēmu paredzēt, ka visas izmaiņas tiek segtas tikai no valsts budžeta daļas

Atbildēt

PAREĢIS

08.05.2012. 00:25

Izteikšu pareģojumu:
Par cik lielie onkuļi no eiropas atbrauca un lika saprast, ka šitie gājieni ar inflācijas spēlītēm (PVN likmes izmaiņas) nestrādās, tad tagad valdība nomainīs kažoku, sakot, ka tik tiešām- primārais ir valsts attīstība, atbalsts ražotājiem, nevis eiro(inflācijas apkarošana) un tāpēc atteiksies no PVN samazināšanas, it kā domājot par valsts attīsatību. Patiesībā vilks vienkārši nomainīs jērādiņu. Un tautas muļķošana ar mūsdienu Lačplēšu varoņdarbiem turpināsies

Atbildēt

ekonomists

08.05.2012. 00:05

Eiro mums tāpat neredzēt, ja gribam ko vairāk kā sausu maizi ēst.Tapēc vismaz attīstīsim ekonomiku. Es piekrītu autoram

Atbildēt

Jaunietis

08.05.2012. 00:02

Nu man jau sķiet ļoti stratēģiski, ja gribat ,lai mūsu jaunā ģimenīte atļaujas ppalīdzēt demogrāfijai, tad kaut maza , bet reāla palīdzība ļoti noderētu

Atbildēt

Arnis to Anonīmais šakālis

07.05.2012. 23:56

Laikam nekad nodokļus neesi maksājis. Par apgādājamajiem bērniem arī tagad atlaides nepienākas mūžīgi (par bērnu maks. līdz 24 gadiem). Pilnu uzskaitījumu par apgādājamajiem var atrast likumā "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli".

Atbildēt

Arnis

07.05.2012. 23:46

Es jau vairs neatceros, kad no kāda cita deputāta būtu dzirdējis normālu, ar skaitļiem pamatotu viedokli. Bez manipulācijām (kā Labklājības ministrija pensiju sakarā), bez populisma. Ar ābeces patiesībām, kuras nezin kāpēc valdība izliekas neredzam.

No vienas puses žēl, ka Ivars ir "nepareizo" pusē, jo nozombētā Latvijas publika raksta saturu reti kad spēj analizēt atrauti no birkas, kas piekarināta autoram.

No otras puses - Vienotība gan ar LM meliem pensiju sakarā, gan ar šo dīvaino PVN samazināšanas plānu, kas izdevīgāks ir lielo ienākumu saņēmējiem (Latvija ir ES topā ienākumu sadalījuma nevienlīdzības ziņā) - "pozīcija" patlaban tik atklāti un rupji spēlē savu spēli, ka varbūt labi vien ir, ka Ivars nav "pareizajā" nometnē.

Atbildēt

to niks

07.05.2012. 23:38

kaa reiz tie nav tukshi salmi! Shito dzeku es saaku respekteet - ari par pensijaam tas raksts bija riktigi sakarigs, ne tikai kritika, bet ari konkreeti priekshlikumi. Ari tagad argumenteti un pamatoti, ja kads to noliedz- lai pasaka vietaa ko sakarigaaku

Atbildēt

līdzdalībnieks

07.05.2012. 22:45

Idejai ir vairāki plusi vismaz salīdzinājumā ar PVN
samazinājumu. Bet šo ideju valdošie nepieņems ne vien tāpēc, ka to izsaka nepareizais SC-ists. Arī tāpēc, ka neatradīs, kā kompensēt Iedzīvotāju ienākuma nodokļa samazinājumu pašvaldībām. Ierēdņiem un pārējiem ,kam labi vēders " izgājis no krīzes" tik radikāla neapliekamā minimumuma un otra atvieglojuma (par apgādājamiem) paaugstināšana droši vien nebūs pieņemama. Ja pie 70 Ls atvieglojuma par katru bērnu pieliks vēl 50 Ls... Nē, pie mums tā nenotiks!

Atbildēt

niks

07.05.2012. 21:30

Var jau kult tos pašus tukšos salmus, var to pašu labo veco plāno galdiņu urbt. Var to pašu patapināto naudu turpināt dalīt un stumdīt excel tabulas ar gudru sejas izteiksmi. Nu un tad? Muļķi jau tāpēc gudrāki nepaliks.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

07.05.2012. 21:06

Ideja pareiza, ar nosacījumu, ka nodokļu atvieglojumi pienākas par katru apgādājamo nevis mūžīgi, bet līdz 18 gadu sasniegšanai. Kad bērni paši sākuši pelnīt, tad visiem nodokļus vienādus, un tad jau lai gaida mazbērnus piesakāmies :)

Atbildēt

alekss

[R] 07.05.2012. 20:34

šitais āmurs tagad tiek gatavots urbanoviča vietai, vai kā?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

21

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

FotoViena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību , kas ir īpaši būtiski attiecībā uz mazaizsargātajām personu grupām. Tādēļ par vienu no prioritātēm savā darbībā tiesībsargs jau vairākus gadus izvirza personu ar īpašām vajadzībām tiesību aizsardzību. Starptautisko cilvēktiesību mērogā par vienu no pamatdokumentiem ir atzīstama Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām, kura Latvijā stājās spēkā 2010.gada 31.martā. Saskaņā ar likuma „Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām” 2. pantā noteikto šīs konvencijas ieviešanu Latvijā koordinē Labklājības ministrija, bet tās īstenošanu pārrauga Tiesībsarga birojs.
Lasīt visu...

12

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

FotoVai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es strādāju reanimācijā ar īpaši smagiem pacientiem, kuriem ir uzstādīta C19 infekcijas diagnoze, ļauj man atbildēt uz pirmo jautājumu "Jā!"?
Lasīt visu...

12

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

FotoKaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie plānveida ambulatorie un stacionārie veselības aprūpes pakalpojumi, vēl joprojām rindas uz tiem var pārsniegt pat 9 mēnešus. Daļēji šo situāciju sekmēja pilnīga ambulatoro iestāžu slēgšana uz trim nedēļām šī gada aprīlī, bet situāciju iespaidoja arī hroniskais ārstu trūkums pilnīgi visās Latvijas medicīnas iestādēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...