Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

xxxx

28.08.2019. 18:15

visa demrmokratitaji sez auksa un tik krata tautu slava lv lieliem kungiem par tautas iznicinasanu domaju ka 3 zvaigznu ordenis ir nopelnits ka minimums ja ne pasaules meroga premijas....1000 kart noladu visusus tur auksa sedosos iesaku to darit katram lv iedzivot varbut saks krist ka musas rudenu :)) no parmerigas zagsanas

Atbildēt

Juhans

26.08.2019. 22:42

Viņam pa tām brillěm vajadzětu!

Atbildēt

Aija karklina

26.08.2019. 15:57

Savulaik biju pārsteigta, ka slavenību kāzu viesi samaksā par saņemtajiem ielūgumiem. Tagad saprotu
😘

Atbildēt

ha

26.08.2019. 13:00

Tas amerikānis nedrīkst būt ministru prezidents!Riebjas pat redzēt vai klausīties šito m......i!Mahinators!Kāpēc par viņu izpriecām tautai būtu jāmaksā!!!

Atbildēt

Latvietis

24.08.2019. 21:02

Pipele

Atbildēt

andris a

23.08.2019. 10:40

(flag:lv)Sociologi-20.08.19.G.-Rīga aizvien vairāk izskatās kā NOZATA AUTOMAŠĪNA"-tās īpašnieks ir izmests-un tā pat"" LIKUMĪGI PĀRDOTA"", un TO LIETO, , pat RŪPĒJAS..., ,bet atkal tiek jautāts-KĀPĒC JŪS NEPRETOJĀTIES !? Bet vajadzētu tiesāties, UN IR JĀPRASA AUGSTĀKU DABASSPĒKU PALI'DZĪBA ! jo tiesas NAV UZPĒRKAMAS, bet ADVOKĀTI, kas pārvalda NAUDU-$ un eiro- ko drukā privāti TIKAI DAŽAS ĀDAMIEŠU ĢIMENES-""var pielāgot- Tiesas Lēmumus / par NElielu atlīdzību... Bet VISI STARPTAUTISKIE LIKUMI PRET LATVIJAS OKUPĀCIJU UN GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU- no- 1939.-1993.g-IR SPĒKĀ UN PIEPRASA TŪLĪTĒJU TĀ ATRISINĀJUMU....tātad DDDD..
MĒS VISI ZINĀM, KA NACIONĀLA VALSTS IR TAD, KAD TO APDZĪVO VAIRĀK > KĀ 80% NO PAMATTAUTAS. KĀ TAS BIJA LĪDZ 1939/1940.G.STAĻINISKĀS KRIEVIJAS VARNEŠU VEIKTAJAI LATVIJAS OKUPĀCIJAI.. ŠIS procentuālais zinātniskais pētījums 80/20-ir ATTIECINĀMS UZ VISĀM PASAULES TAUTĀM.
Un vērojot pašlaik kārtējo CIRKA IZRĀDI Rīgas Domē-""esam lieliskā sajūtā""- par nesen skandēto E.Liepiņa ""ĶIĻĶĒNIEM UN KLIMPĀM""-maz ir saprotams KAM...LĪDZĪGĀ ...VALODĀ TIEK RUNĀTS, bet IR JĀMOSTĀS- LATVIEŠU PAMATTAUTAI-, JO Eižena Finka PAREĢOJUMA IZPILDEI PAR DDDD -2020. g. MUMS IR SAVLAICĪGI JĀSAGATAVOJAS.(sun)

Atbildēt

vineta

22.08.2019. 13:21

Nu es tiesam nesaprotu-vai tiesam musu veletaji ir tik stulbi,ka neredz ko vele????????????????Visi vini ir pukaini un mili,lai tiktu pie silites.Bet tauta pectam staiga un sukstas.Tad varbut beiksim zvakstet un darit,LAI TADI LIEKEZI NESEZ VALDIBA,JEB BEIDZOT BUSIM VIENOTI,LAI VINUS BRIDINATU,JEB KA.TIKAI RAKSTIT MAKAM,BET KAD JADARA TAD PLINTE KRUMOS,TAPEC VINI NIRGAJAS UN NIRGASIES,JO BAILES VINIEM NAV,NU PARIES UN APSTASIES...........................

Atbildēt

A. K.

22.08.2019. 09:53

»

jautaajums

Valsts vai kolonija


Šis VALSTS IZSTRĀDĀJUMS jau sen nav vairs normalizējams, beidzam cepties un labāk domājam kā mazāk pildīt sili, no kuras pierijas pie teikšanas tikušie iznireļi.

Atbildēt

Nikolajs

22.08.2019. 01:38

Eiropa ir slēgusi valdības atvērtību sabiedrībai?

Atbildēt

Brukas kundze

21.08.2019. 20:08

»

Dauka

Uz kāda pamata par nodokļu maksātāju naudu pasākumus apmeklē fiziskas personas


Man ir svarīgi, lai mani bērni netiek publiskoti. Un, ja mani arestē, es vēlos zināt kur viņi ir un lai kārtīgi regulari apmeklē teātri, operu un citus svarīgus kultūras pasākumus, kas ļautu viņiem būt parākiem par šo latvisko nožēlojamo viduvējību.

Atbildēt

pilsonis

21.08.2019. 19:14

Valsts nevar uzturēt skolas un slimnīcas, nevar atļauties maksāt cilvēkucienīgas pensijas un pabalstus, bet pasākumus ar slēptiem mērķiem un apmeklētājiem valdība var atļauties?

Atbildēt

nav naudiņas?

21.08.2019. 18:40

Vai tiešām mūsu varturu vidū ir ļaudis, kuri paši nevar samaksāt par biļetēm? Tas ir nožēlojami, ka kultūras iestādes sūta ielūgumus tiem, kuri var samaksāt. Es pieļauju, ka var nosūtīt informāciju par sarīkojumu, nevis ielūgumu.Tā ir nevajadzīga pielīšana un tas ir kauna traips iestādei.

Atbildēt

Dauka

21.08.2019. 18:09

Uz kāda pamata par nodokļu maksātāju naudu pasākumus apmeklē fiziskas personas?

Atbildēt

gunča

21.08.2019. 18:00

te nu bija lielā plātīšanās ar demokrātijas normu ievērošanu.Izrādās , šis kariņš ir tāds pats muldoņa kā vesels bars bijušo premjeru pirms viņa. Ja jau man, kā Latvijas iedzīvotājam,nav jāzina, kā tiek noplītēti mani maksātie nodokļi, tad varu domāt, ka kariņam&CO NAV NEKĀDA DAĻA par manis maksātiem vai nemaksātiem nodokļiem

Atbildēt

Beciņa

21.08.2019. 17:29

Maksāju nodokļus lai kaut kādas nezināmās personas izklaidētos. Pie kam dažas zināmas personas nodokļu maksātājus apčakarē...

Atbildēt

jautājums Kariņam

21.08.2019. 16:51

Interesanti kā norisēs nākamās vēlēšanas, jo ja personu datu aizsardzība ir tik svarīga, tad vispār nedrīkst izpaust ne nākamo deputātu vārdus, ne dzimšanas gadus, ne nodarbošanos utt. Vai būs tikai listes ar partiju nosaukumiem un "x", jo arī tautība un dzimums ir jau privātie dati. Vai mēs balsosim tikai par skaitļiem nākamajās vēlēšanās un partiju nosaukumiem??????!!!

Atbildēt

pretigi

21.08.2019. 16:45

Vai kariņam pašam nelabi nepaliek no garā deķa, ko uzrakstījuši, lai tikai atrakstītos no godīguma. Vemt gribas par tādu ministru!

Atbildēt

vietā

21.08.2019. 16:23

Jau tā pārāk daudz zina. Katram jāzina sava vioeta un laikus nodokļi jānomaksā. Par pārējo gadās bordāna plintnieces

Atbildēt

Redziet,

21.08.2019. 13:08

»

:)

Jūs pārspīlējat! Atsauce uz datu aizsardzību patiesībā nozīmē birokrātisku ierēdņu atrunu, kurai ar reālo regulas saturu maz kopīga. Tipisks likuma tulkojums pēc burta nevis pēc tā gara. Diemžēl, burtiskie tulkojumi ir mūsu valsts pārvaldes ierēdņu kompetenču griesti


ES regulas var interpretēt atšķirībā no direktīvām. "Valsts korporācija" ir jauna aktualitāte ES, bet, saprotams, par to nerunā mediji. Regula par personas datu aizsardzību attiecībā uz publiskajām personām ir tulkojama no kopējā konteksta, kurā persona iesaistīta. Un konteksta tulkojums ir valsts iestādes brīva izvēle un cita lietas interpretācija, kas robežojas ar atrunām uz Regulu un valsts noslēpumu, ierobežotas pieejamības informāciju, kas kopumā nodrošina valsts korporācijas intereses noteiktām amatpersonām palikt nesodītām.

Ne velti ebreju impērijas trīs standartu ieviešana tiek piesegta ar runām un cīņu ar terorismu.

Minētais princips "skaldi un valdi", ko ievieš ar ES regulu un direktīvu starpniecību un citādi - 6. Saeimā izplatot cionistu rokasgrāmatu Gudro stratēģija un taktika, vienlaikus Latvijas likumdošanu bieži mainot, radot haosu, neizbēgami no apspiestās tautas puses, pret kuru realizē genocīdu, radīs pretošanos, kas var pāraugt terora formā. Faktiski princips "skaldi un valdi" rada teroru.

Atbildēt

:)

21.08.2019. 11:35

»

Hmmmm

...


Jūs pārspīlējat! Atsauce uz datu aizsardzību patiesībā nozīmē birokrātisku ierēdņu atrunu, kurai ar reālo regulas saturu maz kopīga. Tipisks likuma tulkojums pēc burta nevis pēc tā gara. Diemžēl, burtiskie tulkojumi ir mūsu valsts pārvaldes ierēdņu kompetenču griesti

Atbildēt

Hmmmm

21.08.2019. 09:25


Citāts no raksta. "Tomēr, publiskojot ielūgto personu vai institūciju sarakstu, ir jāņem vērā datu aizsardzības principi. Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes 2016.gada 21.aprīļa Regulas (ES) 2016/679 Par fizisku personu datu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) (turpmāk – Vispārīgā datu aizsardzības regula) 4.panta 1.punktu personas dati ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu."


Ko tas patiesībā nozīmē? Tas nozīmē tikai vienu - valsts korporāciju, noslēpumainu "sabiedrības valdošās elites" iedzīvošanos un izklaidi uz nodokļu maksātāju rēķina. Jebkuru valsts noslēpumu nozagtajā valstī var tagad sabiedrībai neatklāt, balstities uz ES regulu par personas datu aizsardzību. Šī ES regula nodrošina sabiedrības nošķirtību no valsts pārvaldes valdošas klases. Tādējādi tiek nodrošināts sabiedrības pārvaldes princips "skaldi un valdi".

Šis princips nodrošina atsvešinātību starp valsts pārvaldi un sabiedrību un nestrādā visas sabiedrības interesēs, bet izraisa neapmierinātību sabiedrībā.

Ņemot vērā, ka ES ir ASV Fed. rezervju sistēmas projekts, ar principu "skaldi un valdi", kas veicina valsts pārvaldes nodrošinātu politisko bezatbildību pret sabiedrību, minētais princips sasaistāms ar globalizācijas liberālisma tendencēm, realizējot ebreju impērijas trīs standartus, kurus sabiedrība realizē, bet izliekas neredzam, neapspriež tos un tiem nepretojas.

Ebreju impērijas pirmais standarts noteic prasību sabiedrībai "..pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"..", ES regula par publisko personu datu aizsardzību, izšķērdējot valsts budžeta līdzekļus, nodrošina šo standartā iekļauto "brīvību", neatskaitīties sabiedrībai.

Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Secinājums

21.08.2019. 08:08

Ja jau nodokļu maksātājiem nav jāzina kur un kā tiek tērēta viņu nauda tad nav jāmaksā nodokļi.Turklāt šo procesu nodokļu maksātāji nekādīgi nespēj ietekmēt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...