Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

xxxx

28.08.2019. 18:15

visa demrmokratitaji sez auksa un tik krata tautu slava lv lieliem kungiem par tautas iznicinasanu domaju ka 3 zvaigznu ordenis ir nopelnits ka minimums ja ne pasaules meroga premijas....1000 kart noladu visusus tur auksa sedosos iesaku to darit katram lv iedzivot varbut saks krist ka musas rudenu :)) no parmerigas zagsanas

Atbildēt

Juhans

26.08.2019. 22:42

Viņam pa tām brillěm vajadzětu!

Atbildēt

Aija karklina

26.08.2019. 15:57

Savulaik biju pārsteigta, ka slavenību kāzu viesi samaksā par saņemtajiem ielūgumiem. Tagad saprotu
😘

Atbildēt

ha

26.08.2019. 13:00

Tas amerikānis nedrīkst būt ministru prezidents!Riebjas pat redzēt vai klausīties šito m......i!Mahinators!Kāpēc par viņu izpriecām tautai būtu jāmaksā!!!

Atbildēt

Latvietis

24.08.2019. 21:02

Pipele

Atbildēt

andris a

23.08.2019. 10:40

(flag:lv)Sociologi-20.08.19.G.-Rīga aizvien vairāk izskatās kā NOZATA AUTOMAŠĪNA"-tās īpašnieks ir izmests-un tā pat"" LIKUMĪGI PĀRDOTA"", un TO LIETO, , pat RŪPĒJAS..., ,bet atkal tiek jautāts-KĀPĒC JŪS NEPRETOJĀTIES !? Bet vajadzētu tiesāties, UN IR JĀPRASA AUGSTĀKU DABASSPĒKU PALI'DZĪBA ! jo tiesas NAV UZPĒRKAMAS, bet ADVOKĀTI, kas pārvalda NAUDU-$ un eiro- ko drukā privāti TIKAI DAŽAS ĀDAMIEŠU ĢIMENES-""var pielāgot- Tiesas Lēmumus / par NElielu atlīdzību... Bet VISI STARPTAUTISKIE LIKUMI PRET LATVIJAS OKUPĀCIJU UN GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU- no- 1939.-1993.g-IR SPĒKĀ UN PIEPRASA TŪLĪTĒJU TĀ ATRISINĀJUMU....tātad DDDD..
MĒS VISI ZINĀM, KA NACIONĀLA VALSTS IR TAD, KAD TO APDZĪVO VAIRĀK > KĀ 80% NO PAMATTAUTAS. KĀ TAS BIJA LĪDZ 1939/1940.G.STAĻINISKĀS KRIEVIJAS VARNEŠU VEIKTAJAI LATVIJAS OKUPĀCIJAI.. ŠIS procentuālais zinātniskais pētījums 80/20-ir ATTIECINĀMS UZ VISĀM PASAULES TAUTĀM.
Un vērojot pašlaik kārtējo CIRKA IZRĀDI Rīgas Domē-""esam lieliskā sajūtā""- par nesen skandēto E.Liepiņa ""ĶIĻĶĒNIEM UN KLIMPĀM""-maz ir saprotams KAM...LĪDZĪGĀ ...VALODĀ TIEK RUNĀTS, bet IR JĀMOSTĀS- LATVIEŠU PAMATTAUTAI-, JO Eižena Finka PAREĢOJUMA IZPILDEI PAR DDDD -2020. g. MUMS IR SAVLAICĪGI JĀSAGATAVOJAS.(sun)

Atbildēt

vineta

22.08.2019. 13:21

Nu es tiesam nesaprotu-vai tiesam musu veletaji ir tik stulbi,ka neredz ko vele????????????????Visi vini ir pukaini un mili,lai tiktu pie silites.Bet tauta pectam staiga un sukstas.Tad varbut beiksim zvakstet un darit,LAI TADI LIEKEZI NESEZ VALDIBA,JEB BEIDZOT BUSIM VIENOTI,LAI VINUS BRIDINATU,JEB KA.TIKAI RAKSTIT MAKAM,BET KAD JADARA TAD PLINTE KRUMOS,TAPEC VINI NIRGAJAS UN NIRGASIES,JO BAILES VINIEM NAV,NU PARIES UN APSTASIES...........................

Atbildēt

A. K.

22.08.2019. 09:53

»

jautaajums

Valsts vai kolonija


Šis VALSTS IZSTRĀDĀJUMS jau sen nav vairs normalizējams, beidzam cepties un labāk domājam kā mazāk pildīt sili, no kuras pierijas pie teikšanas tikušie iznireļi.

Atbildēt

Nikolajs

22.08.2019. 01:38

Eiropa ir slēgusi valdības atvērtību sabiedrībai?

Atbildēt

Brukas kundze

21.08.2019. 20:08

»

Dauka

Uz kāda pamata par nodokļu maksātāju naudu pasākumus apmeklē fiziskas personas


Man ir svarīgi, lai mani bērni netiek publiskoti. Un, ja mani arestē, es vēlos zināt kur viņi ir un lai kārtīgi regulari apmeklē teātri, operu un citus svarīgus kultūras pasākumus, kas ļautu viņiem būt parākiem par šo latvisko nožēlojamo viduvējību.

Atbildēt

pilsonis

21.08.2019. 19:14

Valsts nevar uzturēt skolas un slimnīcas, nevar atļauties maksāt cilvēkucienīgas pensijas un pabalstus, bet pasākumus ar slēptiem mērķiem un apmeklētājiem valdība var atļauties?

Atbildēt

nav naudiņas?

21.08.2019. 18:40

Vai tiešām mūsu varturu vidū ir ļaudis, kuri paši nevar samaksāt par biļetēm? Tas ir nožēlojami, ka kultūras iestādes sūta ielūgumus tiem, kuri var samaksāt. Es pieļauju, ka var nosūtīt informāciju par sarīkojumu, nevis ielūgumu.Tā ir nevajadzīga pielīšana un tas ir kauna traips iestādei.

Atbildēt

Dauka

21.08.2019. 18:09

Uz kāda pamata par nodokļu maksātāju naudu pasākumus apmeklē fiziskas personas?

Atbildēt

gunča

21.08.2019. 18:00

te nu bija lielā plātīšanās ar demokrātijas normu ievērošanu.Izrādās , šis kariņš ir tāds pats muldoņa kā vesels bars bijušo premjeru pirms viņa. Ja jau man, kā Latvijas iedzīvotājam,nav jāzina, kā tiek noplītēti mani maksātie nodokļi, tad varu domāt, ka kariņam&CO NAV NEKĀDA DAĻA par manis maksātiem vai nemaksātiem nodokļiem

Atbildēt

Beciņa

21.08.2019. 17:29

Maksāju nodokļus lai kaut kādas nezināmās personas izklaidētos. Pie kam dažas zināmas personas nodokļu maksātājus apčakarē...

Atbildēt

jautājums Kariņam

21.08.2019. 16:51

Interesanti kā norisēs nākamās vēlēšanas, jo ja personu datu aizsardzība ir tik svarīga, tad vispār nedrīkst izpaust ne nākamo deputātu vārdus, ne dzimšanas gadus, ne nodarbošanos utt. Vai būs tikai listes ar partiju nosaukumiem un "x", jo arī tautība un dzimums ir jau privātie dati. Vai mēs balsosim tikai par skaitļiem nākamajās vēlēšanās un partiju nosaukumiem??????!!!

Atbildēt

pretigi

21.08.2019. 16:45

Vai kariņam pašam nelabi nepaliek no garā deķa, ko uzrakstījuši, lai tikai atrakstītos no godīguma. Vemt gribas par tādu ministru!

Atbildēt

vietā

21.08.2019. 16:23

Jau tā pārāk daudz zina. Katram jāzina sava vioeta un laikus nodokļi jānomaksā. Par pārējo gadās bordāna plintnieces

Atbildēt

Redziet,

21.08.2019. 13:08

»

:)

Jūs pārspīlējat! Atsauce uz datu aizsardzību patiesībā nozīmē birokrātisku ierēdņu atrunu, kurai ar reālo regulas saturu maz kopīga. Tipisks likuma tulkojums pēc burta nevis pēc tā gara. Diemžēl, burtiskie tulkojumi ir mūsu valsts pārvaldes ierēdņu kompetenču griesti


ES regulas var interpretēt atšķirībā no direktīvām. "Valsts korporācija" ir jauna aktualitāte ES, bet, saprotams, par to nerunā mediji. Regula par personas datu aizsardzību attiecībā uz publiskajām personām ir tulkojama no kopējā konteksta, kurā persona iesaistīta. Un konteksta tulkojums ir valsts iestādes brīva izvēle un cita lietas interpretācija, kas robežojas ar atrunām uz Regulu un valsts noslēpumu, ierobežotas pieejamības informāciju, kas kopumā nodrošina valsts korporācijas intereses noteiktām amatpersonām palikt nesodītām.

Ne velti ebreju impērijas trīs standartu ieviešana tiek piesegta ar runām un cīņu ar terorismu.

Minētais princips "skaldi un valdi", ko ievieš ar ES regulu un direktīvu starpniecību un citādi - 6. Saeimā izplatot cionistu rokasgrāmatu Gudro stratēģija un taktika, vienlaikus Latvijas likumdošanu bieži mainot, radot haosu, neizbēgami no apspiestās tautas puses, pret kuru realizē genocīdu, radīs pretošanos, kas var pāraugt terora formā. Faktiski princips "skaldi un valdi" rada teroru.

Atbildēt

:)

21.08.2019. 11:35

»

Hmmmm

...


Jūs pārspīlējat! Atsauce uz datu aizsardzību patiesībā nozīmē birokrātisku ierēdņu atrunu, kurai ar reālo regulas saturu maz kopīga. Tipisks likuma tulkojums pēc burta nevis pēc tā gara. Diemžēl, burtiskie tulkojumi ir mūsu valsts pārvaldes ierēdņu kompetenču griesti

Atbildēt

Hmmmm

21.08.2019. 09:25


Citāts no raksta. "Tomēr, publiskojot ielūgto personu vai institūciju sarakstu, ir jāņem vērā datu aizsardzības principi. Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes 2016.gada 21.aprīļa Regulas (ES) 2016/679 Par fizisku personu datu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) (turpmāk – Vispārīgā datu aizsardzības regula) 4.panta 1.punktu personas dati ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu."


Ko tas patiesībā nozīmē? Tas nozīmē tikai vienu - valsts korporāciju, noslēpumainu "sabiedrības valdošās elites" iedzīvošanos un izklaidi uz nodokļu maksātāju rēķina. Jebkuru valsts noslēpumu nozagtajā valstī var tagad sabiedrībai neatklāt, balstities uz ES regulu par personas datu aizsardzību. Šī ES regula nodrošina sabiedrības nošķirtību no valsts pārvaldes valdošas klases. Tādējādi tiek nodrošināts sabiedrības pārvaldes princips "skaldi un valdi".

Šis princips nodrošina atsvešinātību starp valsts pārvaldi un sabiedrību un nestrādā visas sabiedrības interesēs, bet izraisa neapmierinātību sabiedrībā.

Ņemot vērā, ka ES ir ASV Fed. rezervju sistēmas projekts, ar principu "skaldi un valdi", kas veicina valsts pārvaldes nodrošinātu politisko bezatbildību pret sabiedrību, minētais princips sasaistāms ar globalizācijas liberālisma tendencēm, realizējot ebreju impērijas trīs standartus, kurus sabiedrība realizē, bet izliekas neredzam, neapspriež tos un tiem nepretojas.

Ebreju impērijas pirmais standarts noteic prasību sabiedrībai "..pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"..", ES regula par publisko personu datu aizsardzību, izšķērdējot valsts budžeta līdzekļus, nodrošina šo standartā iekļauto "brīvību", neatskaitīties sabiedrībai.

Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Secinājums

21.08.2019. 08:08

Ja jau nodokļu maksātājiem nav jāzina kur un kā tiek tērēta viņu nauda tad nav jāmaksā nodokļi.Turklāt šo procesu nodokļu maksātāji nekādīgi nespēj ietekmēt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....