Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Urciks

18.05.2017. 14:39

»

svarīgi

Un Putnis ar kompāniju vēl mediju ombudu taisās mums Latvijā ieviest! tad jau iedomājos, kas nāks pār neizdevīgo mediju galvām. Jāgatavo galvas karātavām


Putnis ir vien daļa no visa zirnekļa. Kāds takš viņu caur konkursu iebīdija ministrijā. Un kāds takš ministrijā izveidoja attiecīgo vakanci. Sameklējiet attiecīgos lēmumum pieņēmējus un Putņa bara biedri sāks iezīmēties.

Atbildēt

kexxx

15.05.2017. 15:34

Man par so ir tikai paris jautajumi no labas parvaldibas aspekta:

- Ari tiem kam finansejums tiek pieskirts summas ir noapalotas uz leju. Ja iesniedzeji ir gatavi sasniegt merkus par sim apalajam summam, kas biezi ir mazak par prasitam - vai iesniegtas projektu tames ir ar nerealu uzcenojumu, vai merkji tiek planoti sasniegt zemaka kvalitate.

- Kapec kopejais vertejums tiek summets un izdalits uz ekspertu skaitu? It ipashi ar plashu vertejuma diapazonu ka saja gadijuma viena eksperta ipasi augsts vai zems vertejums nesamerigi ietekme kopejo vertejumu.

Nezinu vai PIETIEK ir apetite rakt, bet manuprat butu interesanti izanalizet si te un citu projektu parvaldibas principus un kompetenci.

Atbildēt

Karote

14.05.2017. 18:21

Visi vadoņiem netīkamie projekti ,raidījumi, filmiņas noairēti podā, naudiņas sadalītas čomiem un čomenēm. Pārsteigumu nav.

Atbildēt

svarīgi

11.05.2017. 14:50

»

putnim

Putnis jau vairs klausuli neceļ un ar medijiem izvairās privāti skaidroties. Ja viss bija tīti, tad kāpēc neatbidēt, ka tev projektā mīnuss tāds un tāds un tu neizdarīji to un to


Un Putnis ar kompāniju vēl mediju ombudu taisās mums Latvijā ieviest! tad jau iedomājos, kas nāks pār neizdevīgo mediju galvām. Jāgatavo galvas karātavām!

Atbildēt

putnim

11.05.2017. 14:49

Putnis jau vairs klausuli neceļ un ar medijiem izvairās privāti skaidroties. Ja viss bija tīti, tad kāpēc neatbidēt, ka tev projektā mīnuss tāds un tāds un tu neizdarīji to un to???

Atbildēt

Bāze

11.05.2017. 09:45

»

Pēteris

Sk. Spēle vienos vārtos. Pārējiem cerību nekādu. Sorosits sorosistam ir sorosits. Prozīt, zilie vaļi


Vai tad interešu konflikta pazīmes nav redzamas faktā , ka Arājai un Putnim bijusi iespēja vērtēt savu draugu projektus, turklāt Arājai pat oficiāla iespēja palīdzēt projektu sagatavošanā.

Atbildēt

piddars

10.05.2017. 23:45

Putnis pareizi sadalīja līdzekļus.Vai tad latviski-tautiskā pederastija nemaz nepelna atbalstu? Tā tak ir lielākā kultūrvēsturiskā Europas vērtība,kura veiksmīgi ar Sorosa kunga mīļu atbalstu attīstīta Latvijā. īiiiiiiiiiiists latvietis ir īstens pederasts!Slava žurnālistiem -pederastiem!katram pederastam īsta latvieša anusu!

Atbildēt

Mara

10.05.2017. 21:52

Vai tiešām mums valstī pats nepieciešamākais un atbalstāmākais medijs ir delfi.lv kuram piešķirta nauda 3 projektos kopā 116 000 eiro??? Vai šis konkurss ir tā saucamais atbalsts medijiem???? Kur skatās atbildīgās valsts institūcijas? Vai atkal roka roku mazgā??? Kas notiek mūsu valstī????

Atbildēt

Pēteris

10.05.2017. 19:46

»

Bāze

vāja saistība starp konkursa mērķi un apstiprinātajiem projektiem...


Sk. Spēle vienos vārtos. Pārējiem cerību nekādu. Sorosits sorosistam ir sorosits. Prozīt, zilie vaļi!

Atbildēt

Bāze

10.05.2017. 17:17

»

?

Iznāk, ka Lapsa un Pietiek nemaz nav pieteikušies. Tādā gadījuma par ko cepiens? Ja nu viņi nav paslēpušies aiz kaut kādiem man nepazīstamiem uzvārdiem un nosaukumiem


vāja saistība starp konkursa mērķi un apstiprinātajiem projektiem

Mērķprogrammas “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” mērķis ir atbalstīt medijus sabiedriski nozīmīga satura veidošanā un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanā latviešu valodā, atbalstot nekomerciālas, sabiedriski nozīmīgas žurnālistikas radīšanu medijos, kuras uzdevumi ir stiprināt Satversmē noteiktās vērtības, valstisko apziņu, latvisko kultūrtelpu, kritisko domāšanu, veicināt mediju atbildīgumu un kvalitāti, kā arī sabiedrības saliedētību uz latviešu valodas pamata ceļā uz Latvijas valsts simtgadi, neatkarīgi no medija veida un izmantotās platformas, vienlaikus nodrošinot demarkāciju ar sabiedrisko pasūtījumu.Mērķprogrammas ekspertu komisija: Sigita Kušnere (VKKF padomes priekšsēdētāja), Andis Mizišs (VKKF Filmu mākslas ekspertu komisijas priekšsēdētājs), Dita Arāja (profesionāla Providus žurnāliste, RTU Komunikācijas un mārketinga departamenta Komunikācijas nodaļas vadītāja), Linda Jākobsone (Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītāja) un Roberts Putnis (KM Mediju politikas nodaļas vadītājs).

Projektu pieteikumu pēdējās iesniegšanas dienās - 22.03., 23.03. un 24.03. konsultācijas par projektu sagatavošanu netiks sniegtas!

Kontaktinformācija:
Par mērķprogrammas projektu pieteikumu saturiskajiem jautājumiem konsultēties rakstiski - Dita Arāja

Atbildēt

?

10.05.2017. 17:05

Iznāk, ka Lapsa un Pietiek nemaz nav pieteikušies. Tādā gadījuma par ko cepiens? Ja nu viņi nav paslēpušies aiz kaut kādiem man nepazīstamiem uzvārdiem un nosaukumiem.

Atbildēt

GTL-ZBS

10.05.2017. 16:52

»

:):):):):)

Spriežot pēc punktu likšanas, Putnim ļoooooti patīk Bērziņš


Pati saliedētākā korporācija ir pederastu korporācija. Proletariāta sociālistiskā brālība nevar sacensties ar pederastu brālību.Komunistiskā internacionāle arī nevarētu sacensties ar neoliberālisma pederastiem. Latvijā ar pederastu brālību nevar sacensties latviešu zagļu bandas. Ne velti delfi ir pederastu centrs. Tur citi nemaz netiek iekšā, tikai latviešu pederasti. Tas taču atbalsojās arī šīs latviešu mēslu bedres darbībā. Delfi ir latviešu garīgā maize. Latviešiem cita maize nemaz nekārojās.

Atbildēt

:):):):):)

10.05.2017. 16:28

Spriežot pēc punktu likšanas, Putnim ļoooooti patīk Bērziņš....

Atbildēt

Dainis

10.05.2017. 16:14

Satori........:)
Auditorija???

Atbildēt

NA gods un cieņa:

10.05.2017. 16:08

»

Vai Latvijai ir izvēle

Vai tiešam taisnā tiesa nesekos. Tā ir NA ņirgāšanās par latviskās kultūrtelpas stiprināšanu. Tā ir Sorosa propagandas telpa


Rīgas apgabaltiesa apelācijas instancē daļēji apmierināja Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) prasību pret portālu "Tvnet.lv" saistībā ar viedokļrakstu par telpu izīrēšanu Krievijas mākslinieka Igora Krutoja privāta pasākuma rīkošanai 2014.gada 29.jūlijā.

Tiesa uzlika par pienākumu "Tvnet" publicēt atvainošanos par LNOB un šīs iestādes amatpersonu - Zigmara Liepiņa, Ineses Eglītes un Dainas Markovas - goda un cieņas aizskaršanu un par labu LNOB piedzina 50 000 eiro, aģentūru LETA informēja tiesas preses sekretārs Raimonds Ločmelis.

Strīda būtība ir tajā, ka "Tvnet.lv" 2014.gada 4.augustā savā portālā publicēja viedokļrakstu ar nosaukumu "Kā Latvijas Nacionālā opera kļuva par Putina galma publisko namu".

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

10.05.2017. 15:48

Vai tiešam taisnā tiesa nesekos. Tā ir NA ņirgāšanās par latviskās kultūrtelpas stiprināšanu. Tā ir Sorosa propagandas telpa.

Atbildēt

GTi

10.05.2017. 15:17

Kas ir Dita Arāja, Andis Mizišs, Diāna Baranova, Sigita Kušnere?

Atbildēt

Vienbalsīgi

10.05.2017. 15:17

1)Kultūras ministrijas Mediju politikas nodaļas vadītājs Roberts Putnis;
2) ?
3)Pārējo NA valsts naudas izdalītāju vārdi tiks publiskoti?

Atbildēt

nutanugan

10.05.2017. 14:43

nu un tad?

Atbildēt

jautājums

10.05.2017. 14:35

Nu no valsts nacionālo interešu viedokļa:
1) naudu varēja dot Bērziņam no Delfiem- portals ar lielu auditoriju, respektīvi, ietekmi. Ja viņš tur , protams, var kaut ko ietekmēt un portāla īpašnieki viņam šitā ļauj ņemt naudu no malas, lai veidotu portāla saturu. Jo komerciāls ziņu avots- drusku no LKKF- prolatvisku...drusku no krieviem-prokrievisku...un portāls ar daudzpusīgu saturu gatavs...Ņem no visiem...dod visiem!
2) pārējiem -nauda zemē nomesta, jo viņiem vienkārši nav sabiedrības uzticības objektivitātei. Par projektu sabiedrisko nozīmību šaubu nav, jo...vērtības nav.
3) žurnālistes Jemberga un Spriņģe kā analītiķes ir vienkārši amizanta parādība.
Analītika ir nopietna lieta, tur ar prasmi ielikt komatus pareizajās vietās nepietiek. Spriņģes diletantiski ideoloģiskā izglītības nozares "pētījumu" kvalitāte ir vienkārši graujoša...

Atbildēt

!

10.05.2017. 14:33

Bilde vienkārši izcila , tipisks pastaldaunis ar pediņa nosliecēm!

Atbildēt

Re kā

10.05.2017. 14:11

Sirdsapziņa
Sirdsapziņa attiecās uz emocionālo un tikumisko sfēru. Sirdsapziņa ir prāta un jūtu apvienojums tikumības vārdā. Nav vienots viedoklis par sirdsapziņas izcelsmi. Dominē divi viedokļi: 1) iedzimta īpašība un 2) kultūras (sociālās vides) attīstīta īpašība. Sirdsapziņas prakse arī nav viendabīga. Sirdsapziņas gradāciju un pielietojumu nosaka pats indivīds. Taču dziļa ietekme var būt attiecīgajā sabiedrībā valdošajai attieksmei pret sirdsapziņu; sirdsapziņas autoritāte un reputācija mēdz būt dažāda sociālajos kolektīvos. Sirdsapziņas prakse ir ļoti pamatīgi atkarīga no sabiedrībā funkcionējošām struktūrām un nostādnēm, kuras var ieinteresēt cilvēkus būt godīgiem un visu darīt saskaņā ar savu sirdsapziņu. Šīs struktūras un nostādnes ne tikai stimulē satraukumu par sirdsapziņas izmantošanu, bet arī atbalsta un kāpina šo satraukumu. Cilvēki saprot, ka viņiem ir jārīkojās maksimāli saskaņā ar savu sirdsapziņu. Ja tas tā nenotiks, tad sekos noteikts nosodījums. Dotās struktūras un nostādnes tradicionāli veido valsts ideoloģija, panākot sabiedrības dzīvi saskaņā ar sirdsapziņu.

Atbildēt

es

10.05.2017. 13:29

Politiski lēmumi. Uzspļaut uz tiem punktiem. Viss notika vienkārši -- kam vajag, tam iedeva. Kas nepatīk, tam ne. Pērngad gan bija patiesa vēlme atbalstīt reģionus, bet tagad viss samainījies...

Atbildēt

U.U.

10.05.2017. 12:56

Bez pederastiem ar tipiskām pederastu/daunu sejām latvieši vairs nevar spert nevienu soli. Visur tūlīt izpeld latviešu pederasti. Valdošo kliķi laizošajā Rīgas "žurnālistikā" pederasti ir noteicēji, sākot ar "delfu" pederastiem un beidzot ar "satori" pederastu šļāpinviepļiem. Tam tā ir jābūt, jo valdošās kliķes ideoloģiski bruģētais neoliberālisms un postmodernisms ir pamatā pederastu sfēra. Kāpēc lai Latvija būtu izņēmums, ja mums ir arī intelektuālo pederastu jūra, kuras jājamzirdziņš pašlaik ir idiotija par divām etniskajām identitātēm.Īstie latvieši sevi uzskata par divgalvainu etnosu:latvieti un reizē latgalieti.

Atbildēt

PIETIEK

10.05.2017. 12:42

»

jibiorio

Nerādās vēl


Nu jau visi dokumenti apskatāmi.

Atbildēt

jibiorio

10.05.2017. 06:41

Nerādās vēl.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...