Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mara

08.11.2021. 01:42

»

Agnese

Liela daļa ārstu vispār neārstē un nedomā- tikai piesauc t.s."vadlīnijas", kas runā pret klasisko epidemioloģiju, fizioloģiju. Nesen bija saruna ar kādu Rīgas centra ģimenes ārstu,- tā arī pateica, ka tikai vadlīnijas un kontrindikāciju nav populārajai injekcijai, nozākāja savus kolēģus, kam ir cits...


Ari slimnica arste pec protokola. Ta ari pasaka. Papiri tiri, ja cilveks nomirst, viss bija pareizi. Kad ministrs uzdos parskatit so arpratu, mirst ka neviena valsti, kur celoni, kas analize, kur tautai ir dotas patiesas atbildes. Arsti saka, ka slimiba viltiga, tad kapec tik daudzu pacientu arstesana tiek vilcinata? Kur atbildes par vienigo, efektivo, atlauto zalu lietosanu? Kuri ir tie laimigie, kuriem konsilijs atlava ta saukto Trampa kokteili? Vai nav letak iepirkt sis dargas zales, neka zaudet savus pilsonus? Kas par to atbildes? Gribu zinat to ierednu uzvardus, kuri atbildigi par so zalu iepirksanu, ministra kungs.

Atbildēt

Agnese

06.11.2021. 17:35

»

Es

Kāpēc farmācijas koncernus, kas nu jau ir netiešas investīciju firmas, jo labi pelna un kotējas biržās saista ar zinātni? Tikai tāpēc, ka tā ir medicīna, kas katram būtu nozīmīga? Ir kāds zinatnes dēļ palicis virs zemes? Cik viņam gadu, ir vismaz 140...


Liela daļa ārstu vispār neārstē un nedomā- tikai piesauc t.s."vadlīnijas", kas runā pret klasisko epidemioloģiju, fizioloģiju. Nesen bija saruna ar kādu Rīgas centra ģimenes ārstu,- tā arī pateica, ka tikai vadlīnijas un kontrindikāciju nav populārajai injekcijai, nozākāja savus kolēģus, kam ir cits viedoklis, pat kolēģi- ārstu palīgu aiz sienas. Vēl par vadlīnijām- pirms vairākiem gadiem kādā Rīgas slimnīcā PIRMS(noteikta tipa) plānveida operācijām bija pacientam pirmsoperāciju telpā intravenozi jāievada divi(!!!) litri fiziol. šķīduma... Kamēr kādai pacientei nesākās plaušu tūska un ārsti kādā kārtējā konferencē ārzemēs neuzzināja, kā tāda taktika ir nepareiza un ne tikai.

Atbildēt

arī fakts

06.11.2021. 16:34

»

fakts

Jo vairāk melu, jo vieglāk tajos paslēpt patiesību


Kaut vienu zinātnisku pierādījumu kovid 19 eksistencei!

Atbildēt

Lēnais bebrs

06.11.2021. 14:47

»

Ašais āpsis

Nu.ja aste ir pakaļā, tad tā ir pakaļā, un tur jau neko


Pakaļa drīz saukšoties Jaunaa priekša,bet priekšu dēvēs par Veco pakaļu!

Atbildēt

mr-swabs

06.11.2021. 14:22

»

Nu moins

Kadiša kungs atradis ko salīdzināt - zinātnieku izstrādātas vakcīnas ar tantuka redzētām Pedigree reklāmām par suņu kauliem


Kā ūdens pilē atspoguļojas okeāns, tā redzam dažos vārdos var precīzi iekļaut visu prāta tumsību. Zinātne tas ir tad, kad ir pētījumi un diskusija, risinājumi un argrumenti. Tas nav tas pats, ja jums novadāmo infu atlasa rečekisti vai sārtvaidži no LTV. Ziņas, kuras publicē TV ar pazeminātu sociālo atbildību, ir tieši tas uz ko norāda autors. Un tās ir "moinīgo" smadzeņu eliksīrs un dzīves gaisma...
Man nav jāuzticas "zinātnei", kura uz mani mēģina izmēģināt savus eksperimentālos šķidrumus, pat ja rindā pēc tiem nostājusies puse eiropas. Mums neviens nepateiks cik starp tiem ir muļķu, cik bezizejā nostādītu ģimeņu apgādnieku. Paies gadiņs un vēl pāris un tad redzēsim vai ilgtermiņa sekas no šīm brīnumzālēm nav dramatiskākas par neko nedarīšanu. Tāpēc ticība un uzticība, tāpat kā muļķība nav prāta spējas pazīme. Laiks rādīs, bet tikmēr varas struktūras varētu nopietnāk papētīt kas tie tādi par bērniem, uz kuriem tiek izdarīti "universālo līdzekļu" izmēģinājumi!? Kas ir tie, kuri nodod savus bērnus eksperimentiem? Vai varbūt tos zog, izmanto nespēju pretoties (bērnu nami) vai vienkārši falsificē papīrus, kas, kā tapis zināms, nesenā pagātnē noticis ar galveno risinājuma ražotāju...

Atbildēt

Viiruss jaarstee maajaas

06.11.2021. 14:07

Dr. Mercola atbalsta uudenrazha peroksiida inhalaacijas.

Atbildēt

Ašais āpsis

06.11.2021. 13:33

Nu.ja aste ir pakaļā, tad tā ir pakaļā, un tur jau neko

Atbildēt

fakts

06.11.2021. 13:29

»

A.L.P.

Jo vairāk ir melu ,jo skaidrāk var saredzēt patiesību


Jo vairāk melu, jo vieglāk tajos paslēpt patiesību!
Pēc antivakceru un covidiotu murgiem nevienam normālam cilvēkam neradīsies vēlme uzdot, iespējams, loģiskus un pamatotus jautājumus, gluži kā mājās ielauzies zaglis aizstieps seifu, bet neuzraks sauso ateju meklējot dārglietas.

Atbildēt

vispār

06.11.2021. 13:23

»

Ko saka ši "gudrā"

https://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs...


Nu ņikuja nelipīgs vīruss
"Arī lipīgums nav augsts, jo, kā saka epidemiologi visā pasaulē, viens inficētais var vīrusu nodot tālāk diviem, diviem ar pusi, maksimālais trim cilvēkiem."
Pie tāda lipīgums līmeņa jebkura teritorija vai planēta kļūtu par neapdzīvotu mazāk nekā gada laikā, ja mirstība no vīrusa būtu ļoti augsta.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.11.2021. 13:21

»

Žulis

Ja runājam par uzticēšanos zinātnei, tad tā no vakcīnas slavinātāju puses ir nelietīga demagoģija un meli. Zinātne nekad nav teikusi, ka šis vakcīnas ir efektīvas,drošas un pilnībā pārbaudītas. Zinātne runā par vakcīnu iedarbību, kura vēl joprojām tiek tikai pētīta. Par drošumu un efektivitāti runā ...


Ja kāds Tev, draugs, liek priekšā kādu "pētījumu" vienalga, par ko, vienmēr ir jāuzdod jautājums, kurš šo "zinātni" ir finansējis. Tas visbiežāk ir izšķirošais jautājums, jo nereti pasūtītāji maksā par stingri definētiem "pētījuma rezultātiem".

Atbildēt

tajā pašā laikā

06.11.2021. 13:17

»

Ko saka ši "gudrā"

https://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs...


Antivakceris Gobzems
Aldis Gobzems
March 14, 2020 ·

Situācija attīstās pārāk strauji. Visur. Statistika vairs neiet kopā. Patiesais inficēto skaits ir simtos jau, to saka loģika, Igaunijas pieredze un no Itālijas klepojošo ielidojošo cilvēku skaits! Cilvēki ir pārāk vieglprātīgi joprojām! Drīz viss var būt nokavēts. Ja es vadītu valsti, tad:
1. Šodien būtu lēmums slēgt robežu uz mēnesi. To darīs arī igauņi, vismaz apsver.
2. Ievest armiju pilsētās, lai nesāktos marodierisms. Tas pats pie robežām. Armijas klātbūtne vienkārši disciplinēs vieglprātīgos.
3. Lidojumiem tikai speciālie reisi.
4. Slēgtu visas publiskās vietas. Pilnībā. Iestādes arī. Totāla karantīna!!!!
5. Vaļā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Lielveikali ciet. Ieiet pārtikas veikalos mazās grupās.
6. Katrs, kas pārkāpj karantīnu, tiek sodīts ar 1000 eiro vai smagākajos gadījumos kriminālatbildība.
7. Skaidri pateiktu, cik mums ir mākslīgās elpināšanas aparāti (to ir maz) un cik pensionāru riska grupā (tie ir virs 600 tūkstošiem). Mums ir jāpasargā gandrīz trešdaļa sabiedrības!!!!!!!
8. Sabiedrībai pateiktu - beidziet būt vieglprātīgi, sadarbojaties, solidarizējaties, palīdzat viens otram, lūdziet Dievu, smejieties, dziediet, vēdiniet plaušas, ejiet ārpus publiskām vietām tikai svaigā gaisā pie jūras vai laukos, nepārsportojaties, nedzeriet alkoholu, lasiet grāmatas, vannojiet bērnus, klausieties mūziku. Iedomājaties, ka nāk atombumba! Tāpēc nestresojiet, Jūs izglābs tikai mīlestība! Ikviens stress samazinās Jūsu imūnsistēmu, tas salauzīs Jūsu ķermeni! Nestresojiet, lai cik grūti! Tikai miers, mums tagad ir iespēja pierādīt, cik atbildīgi, cik mīloši, cik sadarboties un atbalstīt viens otru esam spējīgi!

Atbildēt

fakts

06.11.2021. 13:11

»

Žulis

Ja runājam par uzticēšanos zinātnei, tad tā no vakcīnas slavinātāju puses ir nelietīga demagoģija un meli. Zinātne nekad nav teikusi, ka šis vakcīnas ir efektīvas,drošas un pilnībā pārbaudītas. Zinātne runā par vakcīnu iedarbību, kura vēl joprojām tiek tikai pētīta. Par drošumu un efektivitāti runā ...


Absolūti bezjēdzīgs pētījums, kas vienkārši truli salīdzina statistikas datus, neņemot vērā ne valstu atrašanās vietas, ne saslimstības viļņus, ne testēšanas intensitāti un pat ne to vai konkrētā cilvēka organismā vienkārši atrasts vīruss vai viņš šī vīrusa izraisītas saslimšanas dēļ nonācis slimnīcā.

Atbildēt

Ko saka ši "gudrā"

06.11.2021. 12:58

»

Žulis

Ja runājam par uzticēšanos zinātnei, tad tā no vakcīnas slavinātāju puses ir nelietīga demagoģija un meli. Zinātne nekad nav teikusi, ka šis vakcīnas ir efektīvas,drošas un pilnībā pārbaudītas. Zinātne runā par vakcīnu iedarbību, kura vēl joprojām tiek tikai pētīta. Par drošumu un efektivitāti runā ...


https://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs
VIDEO. Rozentāle: “Koronavīruss nav īpaši lipīgs un agresīvs!”
VE
Veselam.lv
9:19, 8. Aprīlis 2020
18Komentāri

Foto – LETA
Ņujorkas pilsētā mirušo skaits jaunā koronavīrusa pandēmijā otrdien, 7. aprīlī, pieauga līdz 3202 cilvēkiem, pārsniedzot 2001.gada 11.septembra teroraktos nogalināto skaitu, paziņoja pilsētas administrācija. Šobrīd Latvijā vīrusa izplatība ir zemākā Baltijā un tajā pašā tika atklāti vien 6 jauni gadījumi, kas bija zemākais rādītājs kopš marta. Cik lipīgs un agresīvs tad ir jaunākais koronavīruss?
“Koronavīruss agresīvs nav. Arī lipīgums nav augsts, jo, kā saka epidemiologi visā pasaulē, viens inficētais var vīrusu nodot tālāk diviem, diviem ar pusi, maksimālais trim cilvēkiem. Tātad tā nav augsta inficētība, augsta tā būtu, ja mēs runātu par 10 vai 15, 20 inficētajiem no viena infekcijas avota,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” skaidro Baiba Rozentāle, RAKUS Latvijas Infektoloģijas centra galvenā ārste.

Satraukumu par vīrusu rada fakts, ka tas ir kas jauns un nevienam pret to nav imunitātes.”Šeit viss ir atkarīgs no nespecifiskās šūnu imunitātes. Izrādās, ka daudziem cilvēkiem pie nelielas inficējošās devas, ieelpojot maz vīrusa, tā daļiņas tiek iznīcinātas. Tieši tādēļ 80% izslimo bez simptomiem vai ļoti viegliem – viegls klepus, kas pēc īsa laika pāriet,” turpina Rozentāle.
Valstu pasākumi ar izolāciju un ārkārtas stāvokli, tātad ir valsts kases izlaupīšana, izšķērdība?
Nu lūk, tādēļ jaunieši ir tik bravburīgi un neievēro pašizolācijas režīmu, visur lien klāt ar savu tuvīvu, čupojas, neievēro distanci sabiedriskš vietās – veikalā, aptikā un uz ielas, mežā.
Par šādu nformāciju Rozentālei būtu bijis jāpiemēro kriminālatbildība par saslimstības noliegšanu, par ziņu izplatīšanau kas mazina izsargāšanos no inficēšnās un izplata vīrusu.

Atbildēt

Tante no DELFIEM

06.11.2021. 12:55

Lasi un domā, CIK AGRESĪVI, NEKAUNĪGI PALIKUŠI DELFI. PANDĒMIJA< MIRST CILVĒKI, TIEK PUBLICĒTS BĒDĪGS STĀSRS, Delfi to neļauja lasīt. BEZKANĪBA Neizmērojama.

Labi, ja tie ir "zinātniski"raksti, lai liek maksāt par tā lasīšanau un tad lasīt, Te tas raksts: " Domājām – viegli izslimosim un dabūsim QR kodu!' Par Artūru, kurš negrasījās mirt 31 gada vecumā
Kristina Hudenko
Kristina Hudenko
žurnāliste

Filips Lastovskis
Filips Lastovskis
"DELFI plus" redaktors

'Domājām – viegli izslimosim un dabūsim QR kodu!' Par Artūru, kurš negrasījās mirt 31 gada vecumāFoto: Anna Tarabrina/No ģimenes arhīva
272
Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas mediķi par 31 gadu vecā Artūra Kuļepova dzīvību cīnījās vairāk nekā divas nedēļas, taču jaunais koronavīruss izrādījās spēcīgāks. Pirms divām nedēļām Jūlija zaudēja savu mīļoto vīru. Četrus mēnešus vecais Miša – tēti... Vēl mēnesi pirms traģēdijas jaunais un veselīgais pāris bija pārliecināti – slimības bīstamība ir krietni pārspīlēta, savukārt vakcīna nepieciešama tikai tādēļ, lai dzīvotu bez absurdiem ierobežojumiem. Tobrīd šķita, ka ar to var nesteigties.

Artūru apglabāja 23. oktobrī. Atvadīties nāca daudzi. Visi kā viens nespēja noticēt notikušajam. Stāstīja, ka nav zinājuši nevienu citu tik dzīvespriecīgu, gaišu un laimīgu cilvēku. Artūrs gulēja, ietērpts kāzu uzvalkā. Vēl nebija pagājis gads, kopš viņš šajā pašā uzvalkā solījās mīlēt un sargāt Jūliju – līdz nāve viņus šķirs.

"Es lūdzu, lai viņam uzvelk laulības gredzenu un uzliek krustiņu," par drūmāko brīdi savā mūžā stāsta Jūlija. "Pēc visām mokām, kas Artūram bija jāpārcieš, viņš izskatījās neticami labi, taču – par gadiem desmit vecāks. Nekādi nespēju aptvert, ka viņš ir aizgājis – turēju roku un runāju ar viņu: kā tad tā? Mēs taču lūdzām tevi mūs nepamest... Bet neviens vairs neatbildēja. Nebijām pat iedomājušies, ka viss beigsies tik nopietni. Ka dēliņš vairs nekad neredzēs savu tēti."

Kā liecina Slimību profilakses un kontroles centra operatīvie dati līdz 2021. gada 2. novembrim ar laboratoriski apstiprinātu Covid-19 infekciju miruši 34 cilvēki vecumā līdz 39 gadiem. Kopā Latvija zaudējusi 3354 cilvēkus.

Laime, kas ilga vien nedaudz virs gada
LAI TURPINTU LASĪT RAKSTU, iegādājies abonementu. Ja jau esi abonents, pieslēdzies!

Ik mēnesi vairāk nekā 80 rakstu un video materiālu
Analītisko rakstu sērijas un stāstniecības projekti
DELFI bez komercreklāmas
Pirmās 4 nedēļas

2.99 eur1.00 eur

Paldies LATO LAPSAM (par to viņu vajā), ka ļauj publicēt un lasīt raksus, citādi mēs būtu tumša, aplaupīti galīgi.

Paldies AUTORAM Aināram Kadišam par šo rakstu perfekts raksts, visi viņa raksti gudri, izmeļoši, patiesi.

Atbildēt

pdf

06.11.2021. 12:36

»

aa

viens no piemēriem


nuk a- nosauc to zinaatnieku vaardus, kuri izstraadaaja kovida kakciinu !!!

Atbildēt

A.L.P.

06.11.2021. 12:14

Jo vairāk ir melu ,jo skaidrāk var saredzēt patiesību

Atbildēt

SPUTŅIKA REKLĀMAS

06.11.2021. 11:49

»

A

Atkal tas pamuļķis Kadišs izlīdis


AFĒRAS DALĪBNIEKI...

Atbildēt

A

06.11.2021. 11:29

»

skata no malas

Cien., Kadiša kgs


Atkal tas pamuļķis Kadišs izlīdis..

Atbildēt

kaķa smiekli

06.11.2021. 11:29

»

cilveks444

Vara mums melo nemitīgi. Nemitīgi. Ja samelo vienu reizi, var sacīt - tā gadījās. Nu kļūdas gadās katram. Bet, ja divas, trīs, četras, piecas... piecdesmitpiecas reizes. Tad vairs uzticēšanās nav ne mazākās. Ja visādas rečekistes dzēš cilvēku viedokļus? Ja YouTube dzēš video, kuros izsakās sava profila...


Ja Irāku varēja okupēt kratot mēģeni ar veļas pulveri, tad bailes pat iedomāties, ar kādām nelietībām saskarsimies, kad zināmi spēki grib mainīt iekārtu uz pasaules!

----------------------
Labi teikts.

Atbildēt

Talebans

06.11.2021. 10:47

Zinātne ir jāaizliedz pilnībā. Pat domas par zinātni ir bargi jāsoda. Arī rakstu darbi par un ap zinātni ir jāsoda ļoti bargi.Tikai tā mēs varēsim izskaust šo zinātnes sērgu. Lai dzīvo brīva pasaule bez zinātnes.

Atbildēt

Paēdušais dobermanis

06.11.2021. 10:38

»

Nu moins

Kadiša kungs atradis ko salīdzināt - zinātnieku izstrādātas vakcīnas ar tantuka redzētām Pedigree reklāmām par suņu kauliem


Neaiztieciet manu Pedigree!!! Tas ir vairāk pārbaudīts par jūsu vakcīnām.

Atbildēt

Tā nu viņš ir

06.11.2021. 10:23

»

datoriķis

Ilgi neesmu tādus murgus lasījis. Rakstītājs par zinātni zina tikpat cik cūka no apelsīniem. Izskatās, ka izglītojies palīgskolā un tālāk par rakstīšanu nav ticis


Pats laikam pat palīgskolu neesi beidzis. Izrādās, ka vienīgais, ko proti, ir ar pirkstiem datora klaviatūru klikšķināt.Tur var arī bez domātspējīgām smadzenēm iztikt.

Atbildēt

Žulis

06.11.2021. 10:17

Ja runājam par uzticēšanos zinātnei, tad tā no vakcīnas slavinātāju puses ir nelietīga demagoģija un meli. Zinātne nekad nav teikusi, ka šis vakcīnas ir efektīvas,drošas un pilnībā pārbaudītas. Zinātne runā par vakcīnu iedarbību, kura vēl joprojām tiek tikai pētīta. Par drošumu un efektivitāti runā tikai vakcinācijas virzītāji, kas kalpo naudai. Pēdējā laikā zinātne arvien vairāk runā par to, ka vakcīnas nesniedz gaidīto rezultātu. Tās nav ne drošas, ne efektīvas. Valstīs, kur ir vislielākā vakcinācijas aptvere, ir sākusies arī vislielākā kovid izplatība. Lūk pēdējie zinātniski pētnieciskie dati par šo jautājumu.(Kas nepārvalda angļu valodu, var izmantot Google tulkotāju) https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8481107/?utm_source draugiem.lv&utm_medium say&utm_campaign post_1915469170&fbclid IwAR3544QAXte4qa0rA6Ibjxn9p0c_WEQ5LtPzpfDiPnoxwvfdmN-vwKOPgV8

Atbildēt

datoriķis

06.11.2021. 09:21

Ilgi neesmu tādus murgus lasījis. Rakstītājs par zinātni zina tikpat cik cūka no apelsīniem. Izskatās, ka izglītojies palīgskolā un tālāk par rakstīšanu nav ticis.

Atbildēt

дурак латыш

06.11.2021. 08:26

»

Haralds Kalns

Te, vienā komentārā pieminētā Izraēla,tieši sasaucas ar Kadiša pieminēto "televizora" sindromu. Krievs, kurš Izraēlā mīt jau 30gadus stāsta. Sakarā ar Palestīnas konfliktu un ar tā saistīto apdraudējumu,visus šos gadus,ziņas par uzlidojumu vai slēpšanos viņi saņēmuši no televizora. Tas radījis rutīnu...


patiesais iemesls augstai vakcinēšanās aptverei,neskatoties ,ka -arī Izraelā antivakseri draud ministriem, ir cits.
Žīdi- ir tauta ar vislielāko savstarpējo solidaritāti.
Ir vecs teiciens
" kompānijas dēļ pat žīds pakārās"

Atbildēt

lauķis

06.11.2021. 03:58

»

Nu moins

Kadiša kungs atradis ko salīdzināt - zinātnieku izstrādātas vakcīnas ar tantuka redzētām Pedigree reklāmām par suņu kauliem


Tur jau tā nelaime ka akli tic,tic runājošām galvām.Zinātne arī tapusi par reliģiju.

Atbildēt

Haralds Kalns

06.11.2021. 00:02

Te, vienā komentārā pieminētā Izraēla,tieši sasaucas ar Kadiša pieminēto "televizora" sindromu. Krievs, kurš Izraēlā mīt jau 30gadus stāsta. Sakarā ar Palestīnas konfliktu un ar tā saistīto apdraudējumu,visus šos gadus,ziņas par uzlidojumu vai slēpšanos viņi saņēmuši no televizora. Tas radījis rutīnu,,kad cilvēks akli tic no kastes teiktajam-absolūti bez domāšanas! Lūk jums arī skaidrojums neticami augstai vakcinēšanās aptverei!

Atbildēt

Kaža

05.11.2021. 23:22

Tā ka esmu trïskäršā riska grupā un
attālinājies šo apstākļu dėļ no cilvēkiem,tad piedāvajäs atbraukt savakcinėt.Ar cilvėkiem vienïgie kontakti ir lüdzu un paldies pärtikas un zäļu sagädes laikā un virtuālie kontakti ar tālu dzīvojošajiem tuvākiem un tālākiem radiem.Mediķi telefoniski painteresėjäs ,kas tad man piegādajot dzïvei nepieciešamo,jo laikam zina,ka man ir biezu biezā slimïbu vėsture.Nebija telefona sarunai piemėrots stästs par vientuļo veco cilvėku dzïvi,agresïvo un nehumāno vietėjäs varas, sociālo un veselïbas aprüpes dienestu attieksmi,kuru dėļ tiek atrastas vientuļo cilvėku mirstïgäs atliekas krietni vėlāk par notikušo dabïgo procesu.

Atbildēt

Karote

05.11.2021. 23:11

Vara visos laikos ir bijusi tikai vara, jeb -kāda mazākuma vara pār citiem. Vienalga, vai tā saucas monarhija, komunisms,demokrātija, utt.- tie tikai plīvuri. Pie attiecīgiem apstākļiem, jaukā pedigrī tante Jūs pieliks pie sienas, vai aizsūtīs pie lāčiem, vai arī Jūs viņu :) Kaismās cīņas par vispārējo laimību aizvien noved pie kalašņikova. Cilvēka daba nemainās. Un, kamēr tā, vienīgais veids kā šodienā būt- izglītoties, veidot savu pasauli,- pussoli augstāk melnbaltajam.

Atbildēt

Nu moins

05.11.2021. 23:00

Kadiša kungs atradis ko salīdzināt - zinātnieku izstrādātas vakcīnas ar tantuka redzētām Pedigree reklāmām par suņu kauliem.

Tad tantuka redzētais Pedigree reklāmās ir iemesls, lai nevakcinētos un neticētu zinātnei?

Atbildēt

cilveks444

05.11.2021. 22:45

Vara mums melo nemitīgi. Nemitīgi. Ja samelo vienu reizi, var sacīt - tā gadījās. Nu kļūdas gadās katram. Bet, ja divas, trīs, četras, piecas... piecdesmitpiecas reizes. Tad vairs uzticēšanās nav ne mazākās. Ja visādas rečekistes dzēš cilvēku viedokļus? Ja YouTube dzēš video, kuros izsakās sava profila speciālisti, augsti izglītoti dakteri, profesori, virusologi utt.? Ja tas tiek dzēsts, jo neatbilst vienam vienīgajam "pareizajam" viedoklim, kas tas ir? Tā ir PSRS? Tā ir Ziemeļkoreja? Ja "nepareizi" domājošos vajā un represē, kā nacistu laikos? Kas tas ir? Ko? Godīgi sakot, ja runājam par c19 un vakcīnām, ir grūti saskatīt labumu tiem cilvēkiem, kas brīdina, ka viss nav tik vienkārši, ka c19 tēmas aizsegā notiek totalitārisma ieviešana pasaulē, ka vakcīnas nav pārbaudītas, ka tās nevar uzspiest ar varu. Bet ir pilnīgi nepārprotami redzama otras puses motivācija. To, ka Švābs un viņa saimnieki vēlas mainīt pasaules kārtību, domāju, ir grūti noliegt. To, ka uz spēles ir likts bezriska simtiem miljardu nesošs vakcīnu ražotāju bizness, ar kā palīdzību miljardieri paliek vēl turīgāki, arī ir redzams ar neapbruņotu aci. Lai nekas nekādā gadījumā nenojuktu, jo plāns ir perināts ilgus gadus, skaidrs, ka tiks likti lietā visi līdzekļi. Ja Irāku varēja okupēt kratot mēģeni ar veļas pulveri, tad bailes pat iedomāties, ar kādām nelietībām saskarsimies, kad zināmi spēki grib mainīt iekārtu uz pasaules!

Atbildēt

Autortiesības uz kakla gredzeniem, lai atdalītu rumpi

05.11.2021. 22:25

Jo rūpīgāk melu kakas iesaiņotas krāsainos patiesības papīrīšos, jo augstāka vērtība brūnajam pikucim.

Atbildēt

qwe

05.11.2021. 22:15

Sveiks, Ainār! Raksts OK, kā parasti!
Bija tāda lieta, ko šobrīd nevaru atrast: toreiz pie MK, pie Tavas telts, viens kolēģis rādīja reģistru ar valstīm, kā nodokļu maksātājiem "globālajā sistēmā". Nu tipa - LV faktiski ir "SIA Latvijas Republika", reģistrēta kaut kur uz "tekošā" MP vārda, adrese arī, etc... Vai ir šī informācija šobrīd kaut kur pieejama?

Atbildēt

Fuksis

05.11.2021. 21:52

Jā, jā, labi, ka Izraēlā tik daudzi ir vakcinējušies pret C19, tad iznāk, ka Izraēla drīz būs tukša, palestīniešiem būs vieta

Atbildēt

Let`s go Brandon !!

05.11.2021. 21:34

75% šo uzskatīs par sazvērestības teoriju, kā jau planētas depopulācijas idejas "nešanu" tautās.
Bet šis ir scenārijs. Citās valstīs to jau sen apspriež, nezinu kā un cik Latvijā.
https://darwinnationalreview.com/health/mike-yeadon-ex-pfizer-scientist-sent-this-out-on-thursday-we-are-approaching-stage-5/

Atbildēt

Dr.Olds

05.11.2021. 21:25

nu ļoti labs raksts, vajadzētu iztulkot dāniski un nosūtīt viņiem, lai izlasa tie pret C19 90% vakcinētie dāņi, kas šiem draud no zinātnes, utt

Atbildēt

Jūsmiņš

05.11.2021. 20:58

»

neticīgais Toms

Labs raksts domājošiem cilvēkiem. Par to ticību zinātnei - vai tad zinātnieki nav tie, kuri rada masu iznīcināšanas ieročus? Einšteina radītā atombumba bija labdarības akts cilvēcei? Un tie nelieši, kuri radīja šo bīstamo vīrusu arī bija cienījami zinātnieki, kuriem tad nu mums jāuzticās? Un tie zinātnieki...


Gribas tikai Tomiņam atgādināt jau kaut kur lasītu patiesību, atvainojos, ja būšu neprecīzs: Ja ar vēlēšanām varētu kaut ko mainīt - tās sen jau būtu aizliegtas!
Kadiša raksts vienkārši lielisks, tāda mums tā sabiedrība, diemžēl, ir.
Un nogriezīs ne tikai govij asti, sunim arī nocirtīs, un paši savu ķermeni "brīvprātīgi" piesārņos ar šķidrumu, kura sastāvu paši nezin, nerunājot par tā ievadīšanas sekām ilgtermiņā, īstermiņa sekas jau redzam. Un tās nav ne tuvu tam, kas tika solīts.
Bet, kā jau zinām - ir ļaudis kuri vispirms domā un tad dara, bet ir arī tādi, kuri vispirms dara - un tikai pēc tam sāk domāt, žēl, ka tikai mazliet par vēlu...

Atbildēt

jauķiens Kadiškungam

05.11.2021. 20:52

Kurā sabiedrības daļā (veci, jauni; izglītība, ...) ir vairāk riktīgu latvijas patriotu, kuri bļauj: krievi nāk,Krievija ļaunuma impērija....un otrādi...

Atbildēt

Astes žņaudzējs

05.11.2021. 20:50

Vai tas astes kniebējs domāts Minets Veldris?

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

05.11.2021. 20:37

Vēlreiz pārlasīju Oldesa Hasklija "Brīnišķīgā jaunā pasaule" (publicēta 1932.gadā). Mūsu pasaulē alfu un betu vietas ir jau sadalītas, apkalpošanai jāatstāj tikai gammas, deltas un epsiloni (ar viņu prāta spējām). Pārējiem brīnišķīgajā jaunajā pasaulē nav vietas - tiem ir paredzētas vakcīnas.

Atbildēt

Žulis

05.11.2021. 19:50

»

Cyril

Tautas jēdziens ir viens no pretrunīgākajiem jēdzieniem. Tas ir demagoģijas klasisks elements, sava veida mitologēma masu apziņā. Herders teica, ka “Tauta ir Dieva domas”. Tiek atzīts, ka tautā ietilpst arī mirušās paaudzes un nākotnes paaudzes. Galvenie politiski ideoloģiskie kompleksi ļoti rezervēti...


Kaut ko vēl dumjāku par Jūsu "tautas" jēdziena apspriešanu nebija gadījies lasīt. Tā jau var apšaubīt jebkuras cilvēku kopības esamību.Taču tādas kopības ir realitāte. Liberālisms protams noliegs tautu kā realitāti un reducēs visu uz indivīdu kopību. Politiķus no tautas nodalīt nevar tikai nacionālās valstīs. Valstīs, kur politiķi kalpo naudai un varas uzurpatoriem, bet tautas tiek uzskatītas tikai par izmantojamo resursu, nekādu vienādības zīmi starp tautu un politiķiem vai valdošo varu likt nevar. Nevar pat tad, ja valstī ir iedibināts vēlēšanu farss.(Starp citu, tik pat "demokrātiskas" vēlēšanas bija arī PSRS)Vainot tautas savu apspiedēju un aplaupītāju pastrādātajās nelietībās ir tas pats, kas jebkura kriminālnozieguma upuri vainot noziegumā.

Atbildēt

Ēriks

05.11.2021. 19:11

»

Tu saki?

Vecenēm ierobežot tiesības vēlēt - nu diez vai vecenes vēlēja par Kaimiņu vai Pūci


Te tiešām jāsaka , ka vecenes nav vainīgas. Latvijā kopš 1998. gada visi faktiski ir protesta balsojumi par vienalga ko, tikai ne par tiem , kas bija. Un ļoti vainīgs šajā ziņā ir krāpnieciskais Vēlēšanu likums. Balsojot pret kādu , tu faktiski balso par viņu (viņa sarakstu). Nepopulārs politiķis ar saviem mīnusiem var partijai savākt vairāk balsu, nekā visa partija kopā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...