Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atkal

12.10.2021. 14:27

Kalnolas murgi

Atbildēt

Anda

10.10.2021. 18:25

... visi slikti, tikai es viens labs..:) Manuprāt, tas jebkuram cilvēkam ir skaidrs, ka, ja visos sāc saskatīt tikai slikto un pats jūties tas vislabākais un pareizākais, tad pēdējais laiks ir pievērsties savai personībai. Varbūt tomēr vaina ir arī pašā? Neticu, ka pieauguši bērni nespēj padomāt ar savu galvu, vēl jo vairāk, ja tēvs tiešām ir bijis labs.. Vai bija?

Atbildēt

nu

09.10.2021. 12:58

ja 'tētis' kā mērkaķis bāž visos caurumos, tad dēli kā mērkaķi arī savā starpā...Domāju, viss par vēlu , idiotu % pārāk liels un visi tie slavenībaszvaigzbnesleģendaseskspertipersonībaszombējami zubrilas bez SAVAS LOĢIKAS !!!! Musulmaņiem tas patīk. Viņi atnāks tukšā vietā, jo šitie mērkaķi kā tārpi noēdīs valstis...

Atbildēt

Aramess

09.10.2021. 07:14

Vai visus bērnus uzskaitīji? Nepalika kāds ārpus uzmanības loka? Cik tev viņu? Vai zini, ja nevari parunāt ar viņiem bez publiskas dubļu liešanas? Kāpēc pazemo pats savus bērnus? Lupata, ne vīrietis!

Atbildēt

Ralfs Postītājs

09.10.2021. 06:49

»

Valsts politika

ar prasību vakcinēties atsvešina cilvēku no savas ģimenes un sava ķermeņa


Ne tikai tas, notiek šķirošana kastās arī ar kodiem, un tas jau ir tikai sākums.

Atbildēt

Pamuļķajiam konstruktoram

08.10.2021. 22:00

»

Beidz!

Mātītes instinktīvi meklē labu gēnu tēvu savam bērnam un tādu, ar ko var manipulēt...


labāk būt naivam nekā krievam.

Atbildēt

Beidz!

08.10.2021. 21:41

»

Žulis

Slikta gaume šī raksta autoram divas reizes izvēlējies sev sievu un abas reizes izvēle kritusi uz raganām. Un vēl tām līdzi nelietīgas omītes, kā arī vesels bars citu nelietīgu cilvēku. Pieci bērni un visi pieci apmuļķoti tā, ka nav spējuši saprast un atzīt tēva paustos patiesības vārdus. Var jau būt...


Mātītes instinktīvi meklē labu gēnu tēvu savam bērnam un tādu, ar ko var manipulēt.

Vīrietis ir vienkāršs savā konstrukcijā. Bet ir vīrieši, pussievietes, viltīgi utt. Tad šie var ieviest līdzsvaru ģimenē. Kalnozols ir no pirmajiem.

Tas pat viņa naivajā smaidā ierakstīts.

Atbildēt

manipulācijas

08.10.2021. 21:09

Es nemaz nebrīnītos, ja to otro sievu "piespēlēja". Nezinot, kā tas notika, vai viņa enerģiski jaucās ģimenē... Bieži šādas personas izmanto un pēc tam kaut kur tālāk aizsūta, varbūt, lai neizpļāpātos. Tas arī piederas pie psiholoģiskas apstrādes.

Atbildēt

jaajaa

08.10.2021. 20:42

...par LGBT nepiekritīšu...tie pamatā ir gēni, kas to nosaka...sava daļa taisnības autoram ir, tas postpadomju matriarhāts nav izskausts, arī tiesās mātei vienmēr vairāk izredžu...a citādi, pats vainīgs...ja nesanāk, tad nesanāk, pieraksta sevi pie pārējiem neveiksminiekiem, pasmaida, un turpmāk maksā eskorta skuķim godīgi nopelnītu naudu par godīgu darbu (ja jau bez sievietēm nekā)...:)

Atbildēt

ммм

08.10.2021. 19:40

Lielu postu mūsu valstj ir nesis tas, ka “Atmodas” organizētāji bija padomijas drošības dienestu VDK un GRU darbinieki, kuri vēl aizvien ir saglabājuši ietekmi mūsu valstī un sabiedrībā.

Ar šo frāzi tad arī ir jāsāk izvērtēt visu, kas noticis kopš tā saucamās "perestroikas" un līdz pat šodienai. Un proti, pēc Totalitārisma seku dokumentēšanas centra ziņām no 1953. līdz 1991. gadam LPSR VDK bija reģistrēti ap 25 000 aģentu. 1994. gadā 5. Saeima pieņēma likumu, lai neizpaustu to cilvēku vārdus, kuri iekļauti čekas maisos, likuma autors (!) bija toreizējais tieslietu ministrs un ministru prezidenta biedrs Egils Levits!!! Likums noteica slepenības statusa noņemšanu pēc 10 gadiem, bet 2004. gadā kartotēkas publiskošana uz 30 gadiem tika atlikta.

Atbildēt

Franklins

08.10.2021. 19:17

Valdim kāda ir uzkāpuši uz varžacs!

Atbildēt

Šoreiz

08.10.2021. 18:35

»

Jūsmiņš

Raksts skar ļoti privātu tēmu - katra sieviete pati izvēlas vai nu tēvu bērniem, vai tikai tēviņu, kas vajadzīgs tikai vienam mērķim...


Bez tēva bērni aug tad, ja no ģimenes tēvs ir aizgājis. Punkts.
(Netoicu nekādām modernām "paliek draugi, bijušie uztur brīnišķīgas attiecības utt.". Vīrieša aiziešana no sievas ir aiziešana no ģimenes (tas ir, sievas un bērniem.)
(Parasti , izlasot rakstus, zemapziņā nostrādā tas "sieviešu solidaritātes trūkums" un "līdzjūtība pret vīriešiem", bet te nu patiešām nevaru neuzrakstīt: vai tās bērnu mātes ir sliktās / labās/ nekādas, to nezinām kā cilvēki no malas, bet , ja vīrieša žēlošanās ir nevis par vienu vien, bet jau par divām (vai vairāk?) bērnu māmiņām, nu, ja iestājaties pat patriarhālu ģimeni (tradicionālu), tad arī atzīstiet, ka pats esata no bērniem (no ģimenes , kurā ir arī bērni) aizgājis, kā var secināt.
(Šis pietiek portāls tiešām ir pilns ar negaidītiem rakstiem, ka nenobrīnīties vien, ko tur pa laikam publicē. Lai nu tā būtu..)

Atbildēt

Viņu saprast var tikai tie,

08.10.2021. 17:40

kas paši piedzīvojuši līdzīgas situācijas - kad mātītes uzskata bērnu par privātīpašumu un ar "ģimeni" saprot situāciju, kad viņai ir visādas tiesības, bet tēvam tikai visādi pienākumi... Visbeidzot, svarīgākās tiesības - slepus savākt bērnu un aizlaisties uz ārzemēm bez jebkādas atbildības par sekām!

Atbildēt

Žulis

08.10.2021. 16:33

Slikta gaume šī raksta autoram divas reizes izvēlējies sev sievu un abas reizes izvēle kritusi uz raganām. Un vēl tām līdzi nelietīgas omītes, kā arī vesels bars citu nelietīgu cilvēku. Pieci bērni un visi pieci apmuļķoti tā, ka nav spējuši saprast un atzīt tēva paustos patiesības vārdus. Var jau būt. Var jau būt. Bet var arī nebūt. Katrs gadījums, kad izjūk ģimenes ir individuāls.
Lielajā vairumā šādu gadījumu, ir vainojams tas milzīgais "EGO", tas lielais "ES" un "MAN", kurš nepārtraukti pieprasa sevis apliecināšanu visos iespējamos veidos. Un kurš, saskaņā ar modernajiem bērnu audzināšanas principiem, katrā bērnā tiek ieaudzināts jau no mazotnes. Un tad nu satiekas divi tādi vareni "EGO" un kad hormonu vētras mazliet pierimušas, sāk savā starpā cīnīties par to, kurš te būs saimnieks un noteicējs. Mīlestība? Pati EGO mīlestība īstenībā ir tikai privātīpašnieciskuma paveids. Viņi nekad neteiks "Es esmu šīs sievietes (vīrieša)vīrs (sieva)". Viņi teiks: "Viņš ir MANS vīrs!"vai "Viņa ir MANA sieva!" Un tie ir MANI bērni! Un kad nu šis "MANS" atsakās būt par pakļāvīgu privātīpašuma vienību, tad zibeņi un pērkoni iet pa gaisu.
Budismā ir tāds uzskats ka īsta mīlestība ir tad, kad divi cilvēki kā divi tukšumi pieskaras viens otram un atrod patvērumu viens otrā. Tas nozīmē, ka diviem īstiem mīlētājiem nav nekādu savu "ego" ambīciju vienam pret otru un savienojoties viņi veido vienotu, kopēju ego, kur "mans" ir pārtapis par "mūsu". Bet, ko gan tādi budisti sajēdz no modernās mīlestības, vai ne?

Atbildēt

Jūsmiņš

08.10.2021. 15:16

Raksts skar ļoti privātu tēmu - katra sieviete pati izvēlas vai nu tēvu bērniem, vai tikai tēviņu, kas vajadzīgs tikai vienam mērķim.
Ja runa par ģimeni ilgtermiņā - tad lietā liekama atziņa, ka viena pagale parasti nedeg. Tās izjukšanā vainojami abi, gan vīrietis, gan sieviete. Cietēji gan - kā parasti bērni, ja vien sieviete nav atradusi citu, turīgāku seksīgāku, pakļāvīgāku un visādi citādi pieņemamāku kungu. Bet lai nu kā - tad jau atpakaļceļa jau vairs nav.
Bērni!? Tie jau paši ar laiku saprot, kas ir kas. Tas ir, ja grib to saprast.
Daudziem jau gan tas tēvs, gan māte ir pofig. Un ar to tā moralizēšana arī beidzas.
Bet Valsts? Valstij nostāja viena, kā krieviski saka - moja hata s kraju! Vismaz sākot no Atmodas tā ir bijis. Domāju, ka var te runāt un žēloties cik tik uziet, bet mainīties nekas nemainīsies.
Līdzjūtība Valdim! Mēģini vien saskatīt arī savu ieguldījumu tajā savā kreņķī. Ja būtu aizlaidusies tikai viena dāmīte no tevis, varētu vēl kaut kā saprast, bet, ja jau divas - tad jau grūtāk...

Atbildēt

Kāda mātīte

08.10.2021. 15:07

»

jautaajums

Vai tēviņs ir tēvs


tāds tēviņš tai.

Atbildēt

Valsts politika

08.10.2021. 15:07

ar prasību vakcinēties atsvešina cilvēku no savas ģimenes un sava ķermeņa.

Atbildēt

Bilde

08.10.2021. 14:57

redzams tads netiru domu parnemts karumnieks ar izvirtusu smaidu. Tas butu tas istais tetis un virietis ?

Atbildēt

jautaajums

08.10.2021. 14:56

Vai tēviņs ir tēvs?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....