Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

real Eesti

30.05.2017. 15:34

»

ciniķis

OIK saņēmēji ir parazīti sabiedrības miesā. Viņi vienkārši saņem pasakainu peļņu ne par ko. Tāpēc vajadzētu publicēt šo parazītu OIK saņēmēju sarakstu. Lai tauta zin, kuru dēļ viņiem ir tik milzīgi elektrības rēķini un, kuri dzīvo luksus dzīvesveidu uz tautas t.sk. uz mana un tava rēķina...


www.em.gov.lv visi OIK saņēmēji tiek publicēti. Kas un cik saņēmis. Līdz pēdējam santīmam un centam. Lejuplādē xls failu un paranžē saņēmējus pēc kopējā apjoma vai atbalsta apjoma par kWh. Diezgan interesanti.

Atbildēt

real Eesti

30.05.2017. 15:32

»

Esti

Kapēc Igaunijā un Lietuvā nav šadu Oik maksajumu un viniem daudz vairak zalās energijas objektu ka Latvijā,Latvija ir totāli atpalikusi zalās energijas ieviešanā ,bet oik nodoklis ir tikai mums


EE un LT arī ir līdzīgs atbalsta maksājums, tikai tas vēsturiski bijis nedaudz mazāks, nekā LV. Visās ES valstīs un ļoti daudzās ne-ES šādi atbalsta mehānismi ir. Jautājums ir cits - kā šāds atbalsta mehānisms ir konstruēts un kā tas tiek ieviests. LV gadījumā lielākā daļa OIK caur Latvenergo dividendēm nonāca uin turpina nonākt valsts pamatbudžetā, no kā maksā pensijas, pabalstus, agas skolotājiem, utt.

Atbildēt

zero

27.05.2017. 17:09

nepieciešams tautas balsojums par OIK atcelšanu, vainīgo sodīšanu un naudas atgriešanu iedzīvotājiem

Atbildēt

Balts etniskais

27.05.2017. 07:25

Cik lieliem ciniķiem (zaglim) ir jābūt lai brīvo enerģiju apliktu ar nodokli? Nekādi materiālie patēriņi. Viss pa velti, ūdens tek(Daugava), par tautas naudu tika uzbūvēts HES un sveiki Rīga! Bija jābūt pašai lētākai el. vienam KW. To sauc par Tautas aplaupīšanu! 1938.gadā Latvijā bija pati lētākā el.enerģija Eiropā! Nu jau 25 gadus kungi dzīvo uz nebēdu, el. enerģija ir pati dārgākā! Redz kas sanāk ar brīvo dabas enerģiju!Interesanti, cik ilgi "Goijas skries balsot par viņiem? Kur ir jēga?

Atbildēt

Jautājumi

26.05.2017. 22:16

AS “Latvenergo” ļoti veiksmīgi ir piedalījusies tirdzniecības darījumos, pārdodot siltumnīcefekta gāzu emisijas kvotas 16,3 miljonu eiro apjomā jau pašā ES ETS sākumposmā.
Cik dalība ES Emisiju kvotu tirdzniecībā šim un tiem dažiem pārējiem gigantiem šajos desmit gados atnesusi ienākumus, valstij joprojām neesot tiesiskajam regulējumam par iegūto līdzekļu izlietojumu?
Kādu daļu no gala tarifiem sastāda šie darījumi?

Atbildēt

ciniķis

26.05.2017. 20:35

OIK saņēmēji ir parazīti sabiedrības miesā. Viņi vienkārši saņem pasakainu peļņu ne par ko. Tāpēc vajadzētu publicēt šo parazītu OIK saņēmēju sarakstu. Lai tauta zin, kuru dēļ viņiem ir tik milzīgi elektrības rēķini un, kuri dzīvo luksus dzīvesveidu uz tautas t.sk. uz mana un tava rēķina.

Atbildēt

Marks

26.05.2017. 18:21

Cik atceros, Eiropas kaut kāda struktūra teica, ka ar gāzi kurināmiem TECiem OIK nevar pienākties, jo tā nav no atjaunojamiem resursiem. Kāpēc OIK viņiem neatceļ, iemesls ir TECa rekonstrukcijai paņemtais kredīts un bez OIK to nevarēs atdot. Visticamāk tāpēc arī te tādi dīvaini vingrojumi.

Atbildēt

Artis bija par dumju, lai bīdītu:

26.05.2017. 15:53

»

Ojārs

Jaunais Laiks un Vienotība padsmit gadus pastūrēja un nu ir atbraukuši. Paldies Repšem & Co, OIK jomā


J. Pūce 2010. gada 8. janvārī kļuva par Ekonomikas ministrijas valsts sekretāru. Tobrīd Ekonomiskas ministra pienākumus pildīja Artis Kampars ("Vienotība"). Īsi pēc Zolitūdes traģēdijas, 2013. gada 27. novembrī, J. Pūce atkāpās no valsts sekretāra amata, jo tika atklāts, ka viņa sievas vadītā biedrība ir saņēmusi ziedojumus no būvkompānijas "Re & Re".

Atbildēt

Esti

26.05.2017. 14:28

Kapēc Igaunijā un Lietuvā nav šadu Oik maksajumu un viniem daudz vairak zalās energijas objektu ka Latvijā,Latvija ir totāli atpalikusi zalās energijas ieviešanā ,bet oik nodoklis ir tikai mums

Atbildēt

Zibens

26.05.2017. 14:23

Nonemiet Tec1 un Tec divi subsidetos tarifus kuri sastada 85% no visa apjoma un oik problema ir atrisinata ,bet šie jampampini ek.min. telo mulki un meklē kaut kadus risinajumus jo Latvenergo nevar aiztikt jo budžeta nebus ienemumi,ta ir loti gudra shēma ka papildinat budžetu caur Latvenergo jo par elektribu maksā visi un pamegini nesamaksat atslegs nakamajā dienā un cilvēki / uznemumi pie pirmās naudas paradišanās vispirms skrien samaksat par elektribu jo bez tas dzivot šajā gadsimta nav iespejams ,gudra shēma!!!

Atbildēt

!

26.05.2017. 12:36

Visvienkāršākais scenārijs, pilnībā pārtraukt OIK izmaksu, jo tie el. enerģijas ražotāji pietiekoši uzvārījušies pa šiem gadiem un noteikt vienotu el. enerģijas iepirkuma cenu visiem ražotājiem, ja nepatīk ,lai jauc nost tos mazos HEsus!

Atbildēt

Ojārs

26.05.2017. 12:13

»

???

Vot to es saprotu, jūtams stratēģiskas domāšanas prāts naudas izkrāpšanā no valsts (iedzīvotāju nodokļiem, medicīnas, izglītības, drošības utt) uz līdzenas vietas...


Jau gadus 15 Andris Šķēle Jaunajam laikam un Vienotībai - Repšem, Dombrovskim, Straujumai, viņu Finanšu un Ekonomikas ministriem neļauj strādāt. Nabadziņi tā cenšas, taču viņiem kā neļauj tā neļauj!

Atbildēt

kas neatceras

26.05.2017. 11:25

OIK subsidesanas 10 gadi beidzas vairakus gadus atpakal. Bet tad , kad tie beidzas tad saeimas chomaki ar Dombrovski prieksgalaa pienem zalas energijas subsidesanu vel uz 10 gadiem! Un to izdarija Valdis Dombrovskis. Kaut gan vareja izbeigt, bet kaa izbeigt, ja tas ir kalvisa, Skeles un citu lidzigo bizness. Kuru vel privato biznesu valsts subsidee 20 gadus??????!!!! Kuru?

Atbildēt

Šalle

26.05.2017. 11:08

Tas ir labi vai slikti?

Atbildēt

Maniaks

26.05.2017. 10:47

»

Kalksnis

Kā būtu ar OIK izbeigšana uz likuma pamata? Vienkārši un bez nekādām kompensācijām? Ar ko OIK ir labāks par jebkādu pabalstu un subsīdiju? Kur ir pienākums līdz mūža galam kaut ko iepirkt? Ja var maksāt 20 EUR/MwH, tad tādus griestus arī nosaka un viss


Viss sashèmots, darbojas tiesiskàs pałàvîbas princips, vèl pat tà summa var pieaugt, ja nevienojas. Var aiziet tisvedîba lîdz starptautiskajai tiesai, bet Śkele un Kalvits nav Kargins un zin , ka apzog nabaga latvieśus, kuru dusmas var izpausties citàdi, nekà plànots. Kalvîc jau pacèla savu reitingu ar hokeju, cûka slèpjas aiz hokeja kà Krievijas FSB śtata darbinieks Savickis, kas ideàli kà Borovkovs tèlo latvieśus. Nu jau pietiek.

Atbildēt

???

26.05.2017. 09:54

Vot to es saprotu, jūtams stratēģiskas domāšanas prāts naudas izkrāpšanā no valsts (iedzīvotāju nodokļiem, medicīnas, izglītības, drošības utt) uz līdzenas vietas.
1. Saražot licences (līdzīgi kā privatizācijas sertifikāti, tikai savādāk saucas), protams, ierobežotā apjomā un izdāļāt saviem čomakiem;
2. Uzlikt valstij par pienākumu atpirkt licenci (t.i. tukšu gaisu) par pusmiljardu.
Un Andris Šķēle TV atkal var zvērēt, ka pie ar šo lietu nav nemaz saistīts, kā jau bija ar digitāllietu.

Dejavu

P.S.

Bet pats svarīgākais ir tas, ka šo licenču atpirkšana nav saistīta ar rūpēm par OIK pieaugumu, bet gan pasaules un iekšējiem procesiem, kas liek baidīties par to, ka drīzvien, ja ne ar nākošām Saeimas vēlēšanām, vai citiem netik miermīlīgiem procesiem OIK (un ne tikai) pazudīs nebutībā. Tāpēc jāsteidz glābt to, kas vēl glābjams un zogams.

Atbildēt

Kalksnis

26.05.2017. 09:35

Kā būtu ar OIK izbeigšana uz likuma pamata? Vienkārši un bez nekādām kompensācijām? Ar ko OIK ir labāks par jebkādu pabalstu un subsīdiju? Kur ir pienākums līdz mūža galam kaut ko iepirkt? Ja var maksāt 20 EUR/MwH, tad tādus griestus arī nosaka un viss.

Atbildēt

OIK

26.05.2017. 09:09

Vai Šķēlem vēl ir tas Vējaparks? Vai Kalvītim ir vēl tas mazais HES? Un Jelgavas FORTUM Rāviņam?

Atbildēt

zaza

26.05.2017. 09:00

Aizliegt laist fosilo enerģiju zaļajā vadā, un visas problēmas atrisināsies. Lielākā daļa no šīm mistiskajām biogāzes stacijām taču neko neražo.

Atbildēt

Ojārs

26.05.2017. 08:27

Jaunais Laiks un Vienotība padsmit gadus pastūrēja un nu ir atbraukuši. Paldies Repšem & Co, OIK jomā -
īpaši Artim Kamparam, par paveikto! Ar dziļu pateicību noliecu galvu atnesto pārmaiņu un šalkās trīsošo jauno laiku priekšā.

Atbildēt

domātājs

26.05.2017. 07:19

OIK pa lielam ir Šķēles & CO nodoklis Latvijas iedzīvotājiem!
un tagad tas vēl tiks papildus finansēts no valsts budžeta???
kāpēc mums jāmaksā visādiem mazajiem HESiem un vējaģenerātoriem, ja ieguldījumi tajos sen jau atmaksājušies un tagad tā ir tīra peļņa???

Atbildēt

s

26.05.2017. 07:07

Kas tas par sviestu vispār vajadzēja domāt, kā samazināt OIK ietekmi uz elektroenerģijas tirgu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....