Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

real Eesti

30.05.2017. 15:34

»

ciniķis

OIK saņēmēji ir parazīti sabiedrības miesā. Viņi vienkārši saņem pasakainu peļņu ne par ko. Tāpēc vajadzētu publicēt šo parazītu OIK saņēmēju sarakstu. Lai tauta zin, kuru dēļ viņiem ir tik milzīgi elektrības rēķini un, kuri dzīvo luksus dzīvesveidu uz tautas t.sk. uz mana un tava rēķina...


www.em.gov.lv visi OIK saņēmēji tiek publicēti. Kas un cik saņēmis. Līdz pēdējam santīmam un centam. Lejuplādē xls failu un paranžē saņēmējus pēc kopējā apjoma vai atbalsta apjoma par kWh. Diezgan interesanti.

Atbildēt

real Eesti

30.05.2017. 15:32

»

Esti

Kapēc Igaunijā un Lietuvā nav šadu Oik maksajumu un viniem daudz vairak zalās energijas objektu ka Latvijā,Latvija ir totāli atpalikusi zalās energijas ieviešanā ,bet oik nodoklis ir tikai mums


EE un LT arī ir līdzīgs atbalsta maksājums, tikai tas vēsturiski bijis nedaudz mazāks, nekā LV. Visās ES valstīs un ļoti daudzās ne-ES šādi atbalsta mehānismi ir. Jautājums ir cits - kā šāds atbalsta mehānisms ir konstruēts un kā tas tiek ieviests. LV gadījumā lielākā daļa OIK caur Latvenergo dividendēm nonāca uin turpina nonākt valsts pamatbudžetā, no kā maksā pensijas, pabalstus, agas skolotājiem, utt.

Atbildēt

zero

27.05.2017. 17:09

nepieciešams tautas balsojums par OIK atcelšanu, vainīgo sodīšanu un naudas atgriešanu iedzīvotājiem

Atbildēt

Balts etniskais

27.05.2017. 07:25

Cik lieliem ciniķiem (zaglim) ir jābūt lai brīvo enerģiju apliktu ar nodokli? Nekādi materiālie patēriņi. Viss pa velti, ūdens tek(Daugava), par tautas naudu tika uzbūvēts HES un sveiki Rīga! Bija jābūt pašai lētākai el. vienam KW. To sauc par Tautas aplaupīšanu! 1938.gadā Latvijā bija pati lētākā el.enerģija Eiropā! Nu jau 25 gadus kungi dzīvo uz nebēdu, el. enerģija ir pati dārgākā! Redz kas sanāk ar brīvo dabas enerģiju!Interesanti, cik ilgi "Goijas skries balsot par viņiem? Kur ir jēga?

Atbildēt

Jautājumi

26.05.2017. 22:16

AS “Latvenergo” ļoti veiksmīgi ir piedalījusies tirdzniecības darījumos, pārdodot siltumnīcefekta gāzu emisijas kvotas 16,3 miljonu eiro apjomā jau pašā ES ETS sākumposmā.
Cik dalība ES Emisiju kvotu tirdzniecībā šim un tiem dažiem pārējiem gigantiem šajos desmit gados atnesusi ienākumus, valstij joprojām neesot tiesiskajam regulējumam par iegūto līdzekļu izlietojumu?
Kādu daļu no gala tarifiem sastāda šie darījumi?

Atbildēt

ciniķis

26.05.2017. 20:35

OIK saņēmēji ir parazīti sabiedrības miesā. Viņi vienkārši saņem pasakainu peļņu ne par ko. Tāpēc vajadzētu publicēt šo parazītu OIK saņēmēju sarakstu. Lai tauta zin, kuru dēļ viņiem ir tik milzīgi elektrības rēķini un, kuri dzīvo luksus dzīvesveidu uz tautas t.sk. uz mana un tava rēķina.

Atbildēt

Marks

26.05.2017. 18:21

Cik atceros, Eiropas kaut kāda struktūra teica, ka ar gāzi kurināmiem TECiem OIK nevar pienākties, jo tā nav no atjaunojamiem resursiem. Kāpēc OIK viņiem neatceļ, iemesls ir TECa rekonstrukcijai paņemtais kredīts un bez OIK to nevarēs atdot. Visticamāk tāpēc arī te tādi dīvaini vingrojumi.

Atbildēt

Artis bija par dumju, lai bīdītu:

26.05.2017. 15:53

»

Ojārs

Jaunais Laiks un Vienotība padsmit gadus pastūrēja un nu ir atbraukuši. Paldies Repšem & Co, OIK jomā


J. Pūce 2010. gada 8. janvārī kļuva par Ekonomikas ministrijas valsts sekretāru. Tobrīd Ekonomiskas ministra pienākumus pildīja Artis Kampars ("Vienotība"). Īsi pēc Zolitūdes traģēdijas, 2013. gada 27. novembrī, J. Pūce atkāpās no valsts sekretāra amata, jo tika atklāts, ka viņa sievas vadītā biedrība ir saņēmusi ziedojumus no būvkompānijas "Re & Re".

Atbildēt

Esti

26.05.2017. 14:28

Kapēc Igaunijā un Lietuvā nav šadu Oik maksajumu un viniem daudz vairak zalās energijas objektu ka Latvijā,Latvija ir totāli atpalikusi zalās energijas ieviešanā ,bet oik nodoklis ir tikai mums

Atbildēt

Zibens

26.05.2017. 14:23

Nonemiet Tec1 un Tec divi subsidetos tarifus kuri sastada 85% no visa apjoma un oik problema ir atrisinata ,bet šie jampampini ek.min. telo mulki un meklē kaut kadus risinajumus jo Latvenergo nevar aiztikt jo budžeta nebus ienemumi,ta ir loti gudra shēma ka papildinat budžetu caur Latvenergo jo par elektribu maksā visi un pamegini nesamaksat atslegs nakamajā dienā un cilvēki / uznemumi pie pirmās naudas paradišanās vispirms skrien samaksat par elektribu jo bez tas dzivot šajā gadsimta nav iespejams ,gudra shēma!!!

Atbildēt

!

26.05.2017. 12:36

Visvienkāršākais scenārijs, pilnībā pārtraukt OIK izmaksu, jo tie el. enerģijas ražotāji pietiekoši uzvārījušies pa šiem gadiem un noteikt vienotu el. enerģijas iepirkuma cenu visiem ražotājiem, ja nepatīk ,lai jauc nost tos mazos HEsus!

Atbildēt

Ojārs

26.05.2017. 12:13

»

???

Vot to es saprotu, jūtams stratēģiskas domāšanas prāts naudas izkrāpšanā no valsts (iedzīvotāju nodokļiem, medicīnas, izglītības, drošības utt) uz līdzenas vietas...


Jau gadus 15 Andris Šķēle Jaunajam laikam un Vienotībai - Repšem, Dombrovskim, Straujumai, viņu Finanšu un Ekonomikas ministriem neļauj strādāt. Nabadziņi tā cenšas, taču viņiem kā neļauj tā neļauj!

Atbildēt

kas neatceras

26.05.2017. 11:25

OIK subsidesanas 10 gadi beidzas vairakus gadus atpakal. Bet tad , kad tie beidzas tad saeimas chomaki ar Dombrovski prieksgalaa pienem zalas energijas subsidesanu vel uz 10 gadiem! Un to izdarija Valdis Dombrovskis. Kaut gan vareja izbeigt, bet kaa izbeigt, ja tas ir kalvisa, Skeles un citu lidzigo bizness. Kuru vel privato biznesu valsts subsidee 20 gadus??????!!!! Kuru?

Atbildēt

Šalle

26.05.2017. 11:08

Tas ir labi vai slikti?

Atbildēt

Maniaks

26.05.2017. 10:47

»

Kalksnis

Kā būtu ar OIK izbeigšana uz likuma pamata? Vienkārši un bez nekādām kompensācijām? Ar ko OIK ir labāks par jebkādu pabalstu un subsīdiju? Kur ir pienākums līdz mūža galam kaut ko iepirkt? Ja var maksāt 20 EUR/MwH, tad tādus griestus arī nosaka un viss


Viss sashèmots, darbojas tiesiskàs pałàvîbas princips, vèl pat tà summa var pieaugt, ja nevienojas. Var aiziet tisvedîba lîdz starptautiskajai tiesai, bet Śkele un Kalvits nav Kargins un zin , ka apzog nabaga latvieśus, kuru dusmas var izpausties citàdi, nekà plànots. Kalvîc jau pacèla savu reitingu ar hokeju, cûka slèpjas aiz hokeja kà Krievijas FSB śtata darbinieks Savickis, kas ideàli kà Borovkovs tèlo latvieśus. Nu jau pietiek.

Atbildēt

???

26.05.2017. 09:54

Vot to es saprotu, jūtams stratēģiskas domāšanas prāts naudas izkrāpšanā no valsts (iedzīvotāju nodokļiem, medicīnas, izglītības, drošības utt) uz līdzenas vietas.
1. Saražot licences (līdzīgi kā privatizācijas sertifikāti, tikai savādāk saucas), protams, ierobežotā apjomā un izdāļāt saviem čomakiem;
2. Uzlikt valstij par pienākumu atpirkt licenci (t.i. tukšu gaisu) par pusmiljardu.
Un Andris Šķēle TV atkal var zvērēt, ka pie ar šo lietu nav nemaz saistīts, kā jau bija ar digitāllietu.

Dejavu

P.S.

Bet pats svarīgākais ir tas, ka šo licenču atpirkšana nav saistīta ar rūpēm par OIK pieaugumu, bet gan pasaules un iekšējiem procesiem, kas liek baidīties par to, ka drīzvien, ja ne ar nākošām Saeimas vēlēšanām, vai citiem netik miermīlīgiem procesiem OIK (un ne tikai) pazudīs nebutībā. Tāpēc jāsteidz glābt to, kas vēl glābjams un zogams.

Atbildēt

Kalksnis

26.05.2017. 09:35

Kā būtu ar OIK izbeigšana uz likuma pamata? Vienkārši un bez nekādām kompensācijām? Ar ko OIK ir labāks par jebkādu pabalstu un subsīdiju? Kur ir pienākums līdz mūža galam kaut ko iepirkt? Ja var maksāt 20 EUR/MwH, tad tādus griestus arī nosaka un viss.

Atbildēt

OIK

26.05.2017. 09:09

Vai Šķēlem vēl ir tas Vējaparks? Vai Kalvītim ir vēl tas mazais HES? Un Jelgavas FORTUM Rāviņam?

Atbildēt

zaza

26.05.2017. 09:00

Aizliegt laist fosilo enerģiju zaļajā vadā, un visas problēmas atrisināsies. Lielākā daļa no šīm mistiskajām biogāzes stacijām taču neko neražo.

Atbildēt

Ojārs

26.05.2017. 08:27

Jaunais Laiks un Vienotība padsmit gadus pastūrēja un nu ir atbraukuši. Paldies Repšem & Co, OIK jomā -
īpaši Artim Kamparam, par paveikto! Ar dziļu pateicību noliecu galvu atnesto pārmaiņu un šalkās trīsošo jauno laiku priekšā.

Atbildēt

domātājs

26.05.2017. 07:19

OIK pa lielam ir Šķēles & CO nodoklis Latvijas iedzīvotājiem!
un tagad tas vēl tiks papildus finansēts no valsts budžeta???
kāpēc mums jāmaksā visādiem mazajiem HESiem un vējaģenerātoriem, ja ieguldījumi tajos sen jau atmaksājušies un tagad tā ir tīra peļņa???

Atbildēt

s

26.05.2017. 07:07

Kas tas par sviestu vispār vajadzēja domāt, kā samazināt OIK ietekmi uz elektroenerģijas tirgu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...