Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

03.06.2018. 08:29

»

Garlieb Helwig Merkel

šodien rakstītu


Jums, zemākiem primātiem, homo russicus, jau nu nenāktos spriest par homo sapiens. Gaidiet un vērojiet no kurienes jūsu sugai pienāk pīzģec! Mācies ķīniešu valodu, varbūt tiksi par kapo ķīniešu pazemes rūpnīcā, kur jūs sadzīs celt gaišo nākotni!

Atbildēt

Garlieb Helwig Merkel

03.06.2018. 04:13

šodien rakstītu:

Latvieši ir zaglīgi un neizglītoti Rīgas apkārtnes ciemu iemītnieki, kuri nesaprot, ka likumus viņiem raksta koalīcijas partiju ministriju klerki, nevis regulatoru darbinieki.

Atbildēt

Pietiek

02.06.2018. 21:14

»

Kaspars Gerchards

Dārgo, Uldi...


Zarin te pasham rakstit atbildes. Atlslabsti. Kurs gan cits var atcereties taalaos gadus kad biji sprk bez tevis pasha. Nomaini plati. Skat 30 komentari tik kas nozime ka esi visiem jau apnicis.

Atbildēt

ŽĀris

02.06.2018. 21:02

»

OIK autoratlīdzības

EM departamentu svarīgākajiem "enerģētiķiem" jeb pateicības ieceļot labi atalgotos valsts amatos...


Par šo EM ilggadējo enerģētikas jomas speciālistu aizmirsts, pašreiz AS „Latvenergo” Korporatīvas stratēģijas direktors Uģis Sarma.

Atbildēt

OIK autoratlīdzības

02.06.2018. 20:08

EM departamentu svarīgākajiem "enerģētiķiem" jeb pateicības ieceļot labi atalgotos valsts amatos.


AST padome ievēlēta 2016. gada oktobrī uz piecu gadu termiņu, padomes sastāvā ir trīs neatkarīgie padomes locekļi:

1) J. Spiridonovam ir vairāk kā 10 gadu pieredze darbā valsts pārvaldē, tostarp kā valsts sekretāra vietniekam Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā un Ekonomikas ministrijā, kur darbs bija saistīts ar enerģētikas un vides politikas jautājumiem.

2)Ekonomikas ministrijas Enerģētikas departamenta Enerģijas tirgu, infrastruktūras un sadarbības koordinācijas nodaļas vadītāja Olga Bogdanova.


Regulatora sastāvā ir padome, kurā ietilpst Saeimas ieceltais priekšsēdētājs un četri locekļi:

1)Padomes locekle Rota Šņuka, No 02.07.2016 Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes locekle 2011 – 2016 Ekonomikas ministrija, Valsts sekretāra vietniece/ Enerģētikas tirgus un infrastruktūras departamenta direktore/ Enerģētikas departamenta direktore/ Enerģētikas departamenta direktora vietniece
Atbildēt

Uldis

02.06.2018. 11:53

»

Zinošais

Nu kaut kas jau mazliet no enerģētikas ir jāsaprot !Sķeldu eksportē tāpēc ka tas ir izdevīgi, bet izdevīgumu nosaka ne tikai izejvielu cena...


Vai ar "saprot", domāji bankrotējušo čekas un bandītu kājslauķi, organismu, kura vērtība ar "-" zīmi, pamuļķi Dombrovski? Šķeldas pērk, tāpēc, ka no tām ražot elektroenerģiju ir izdevīgi, bet Latvija spiesta tās pārdot, tāpēc, ka čekas nopirktie un sakompromitētie politiķi lobē Gazprom.
Vai lietuvieši, kuri pērk šķeldas, domā, nezin par elektroenerģijas un siltuma bilanci, vienkārši viņu pautus čeka netur ciešā tvērienā. Par TECII 2. kārtā prokremlisko izdzimteņu iztērēto naudu, Latvijā varēja pārbūvēt ar malku kurināmās novecojušās videi kaitīgās katlumājas par šķeldu, salmu, skaidu, niedru un cieto sadzīves atkritumu darbināmām lokālām ekoloģiskām koģenerācijas stacijām, ar kopējo elektroenerģijas jaudu par 50% lielāku, nekā dod ar gāzi darbināmā TEC un pārbūvi varēja izdarīt ātrāk, nekā uzbūvēt 2. kārtu. Lieko siltumu vasarā bez atlikuma mazās koģenerācijas stacijās var izmantot dēļu, graudu vai to pašu šķeldu žāvēšanai, kamēr Rīgas TEC to vienkārši aizlaiž gaisā.
Šos "cilvēkus" (piedošana cilvēkiem) ne tikai pie lēmumu pieņemšanas nedrīkst laist, bet arī Cilvēku planētas gaisu tie vairs nedrīkstētu maitāt.
p.s Lai Latvenergo šefa amatā iedabūtu pārbaudītu kadru, Žīguru un uz to nevarētu pretendēt kāds trimdas latvietis, ar lielu pieredzi uzņēmumu vadīšanā, Vienotība izdomāja specifiskas prasības pretendentam, proti "labas latviešu un krievu !!! valodas zināšanas", jo normāls vadītājs nekad neko līdzīgu nebūtu pieļāvis.

Atbildēt

Zinošais

02.06.2018. 10:35

»

Uldis

Būdams SC, kas Latvijā pārstāv Krievijas valdošo pārtiju, bandā, Zariņš ir normāla staļinistu cūka. Savicka, savām apteksnēm, čekas kājslauķiem, pasūtītā TECII 2. kārta bija pret latviešu valsts ekonomiku un enerģētisko neatkarību vērsts projekts, kur katru gadu tiek zaudētas neaptveramas summas. Varbūt...


Nu kaut kas jau mazliet no enerģētikas ir jāsaprot !Sķeldu eksportē tāpēc ka tas ir izdevīgi, bet izdevīgumu nosaka ne tikai izejvielu cena !
Sķeldu vispirmākārtām dedzināt ir izdevīgi ja nepieciešama siltumenerģija tuvu izejvielu avotiem un elektroenerģija ir tikai iespējamais blakusprodukts.
TEC 2 bija pirmkārt bija nepieciešams elektroenerģijas ražošanai un gāzes ciklā tā darbība ir divas reizes efektīvāka kā sķeldai. papildus jau pieminētie aspekti par izejvielu piegādēm tehnoloģijām uc. Gāzes TEC 2 bija tai laikā visātrāk realizējais projekts Ingalīnas slēgšanas kontekstā !!!
Pavisam cita lieta ir korupcija būvniecības konkursā un finansējuma nodrošināšanā kas arī ir vislielākā EM nekompetence saprātīgas enerģētikas politikas un OIK realizācijā !
Par to arī politiski ir jāatbild visiem tiem kas pieņēmuši lēmumus saeimā un EM.
Un politiskā atbildība nozīmē to, ka šos cilvēkus nedrīkst laist pie lēmumu pieņemšanas ! Nekad vairs ! ! !

Atbildēt

Uldis

02.06.2018. 09:14

»

>>taisniba

Zariņš ir profesionālis enerģētikā, turklāt krietns cilvēks. Neviens enerģētikas profesionālis neteiks, ka TEC 2 bija kļūda, jo saprot tā nozīmi Latvijas, visas Baltijas tirgū. Politiski ir izdevīgi to gānīt, bet Zariņš to nedara. Un pie šīm TEC 2 lietām viņš nu nekādīgi nevarēja būt iesaistīts, pat...


Būdams SC, kas Latvijā pārstāv Krievijas valdošo pārtiju, bandā, Zariņš ir normāla staļinistu cūka. Savicka, savām apteksnēm, čekas kājslauķiem, pasūtītā TECII 2. kārta bija pret latviešu valsts ekonomiku un enerģētisko neatkarību vērsts projekts, kur katru gadu tiek zaudētas neaptveramas summas. Varbūt paskaidrosi, "enerģētikas profesionāli" mums, reņģēdājiem, kāpēc Latvijas šķeldas, elektroenerģijas ražošanai, atmaksājas vest uz Zviedriju un Lietuvu, bet šeit uz vietas izmantot nebija lietderīgi?
Vienotība kura realizēja šo projektu nevarēja neapzināties, ka tas nodara ļaunu mūsu valstij un kaut vai tikai par vienu TECII 2. kārtu, Latvijā par noziegumiem pret valsti būtu jāatjauno nāvessods, lai Vienotības neliešiem paātrinātu tikšanos ar staļinu un Zariņam, kā šī projekta apoloģētam, arī.

Atbildēt

Uldis

02.06.2018. 08:47

»

Gerhards no NA Zariņš no SC

1999. gadā Gerhards atkal atgriezās Ekonomikas ministrijā, kur līdz 2007. gadam bija Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs. Kaspars ministrijā bija otrais cilvēks un neko nezināja par Kalvīša HESiem, par TEC II saražoto elektrību, par OIK afēru


Kas ir Kalvīša hesi, salīdzinot ar Dombrovska valdības izdotām OIK atļaujām, tomēr nevienu sekundi neesmu šaubījies, ka Kalvītis ir aizlaižams biogāzē, tāpat, kā Dombrovskis un Kaspars.

Atbildēt

>>taisniba

02.06.2018. 08:04

»

taisniba

viedi vaardi. tas bija. Zarins spelē uz visu mūsu īso atmiņu. Pats bija/iespējams ir dabasgāzes tirgotāja interešu lobists. Kaut kādā tv raidījumā viņam uzdeva vai TEC atbalsts bija kļūda, viņš stipri izvairīgi atbildēja, jo pats pie lietām tajā laikā bija


Zariņš ir profesionālis enerģētikā, turklāt krietns cilvēks. Neviens enerģētikas profesionālis neteiks, ka TEC 2 bija kļūda, jo saprot tā nozīmi Latvijas, visas Baltijas tirgū. Politiski ir izdevīgi to gānīt, bet Zariņš to nedara. Un pie šīm TEC 2 lietām viņš nu nekādīgi nevarēja būt iesaistīts, pat ja to gribētu, jo nevis Regulators šos lēmumus pieņēma, bet gan EM kā Latvenergo īpašnieks. Regulatoram par
šo vispār nebija nekādas teikšanas, un apgalvot ka Regulators kaut kādā veidā ir atbalstījis kaut ko, piemēram gāzi, ir diletantisms vai dumja demogoģija, jo Regulators neatbalsta neko, tam nav tādas funkcijas. Regulatora uzdevums ir rūpēties, lai projekti, kuri ir likumīgi īstenoti atbilstoši enerģētikas politikas veidotāja noteiktajam (EM) tiktu atbilstoši likuma prasībām finansēti. Tāpēc pārmest par to Reglatoram, ka tas pilda savu pienākumu, ir tas pats, kas sist spoguli par to, ko tu tajā redzi. Tādu muļku ir daudz.

Atbildēt

ko no pabiras komunista gribat

02.06.2018. 06:53

normāļs pagarināts darba laiks..................

Atbildēt

Gerhards no NA Zariņš no SC

02.06.2018. 04:36

»

Uldis

Kampars, ar kuru sākās vērienīgā OIK atļauju dalīšana žuļiku firmām par "stipendijām", nebija ne no NA, ne ZZS...


1999. gadā Gerhards atkal atgriezās Ekonomikas ministrijā, kur līdz 2007. gadam bija Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs. Kaspars ministrijā bija otrais cilvēks un neko nezināja par Kalvīša HESiem, par TEC II saražoto elektrību, par OIK afēru?

Atbildēt

to

01.06.2018. 23:09

Līdumnieks 31.05.2018. 20:51
Un ko tad šefs, Kučinskis, neko? Sakiet, kur lai griežās apkrāptie, apspļaudītie, apzagtie?....
///
“Gandrīz deviņi tūkstoši pensionāru ar invaliditāti pērn nesaņēma tiem paredzētos nodokļu atvieglojumus. Līdz ar to nauda – kopsummā 1,3 miljoni eiro, kas pienāktos pensionāriem, palika valsts makā. “ Un, ja cilvēks nomira, kur lai griežas, pie kā, pie Reira vai pie Barčas?

Atbildēt

taisniba

01.06.2018. 22:39

»

Uldis

Kampars, ar kuru sākās vērienīgā OIK atļauju dalīšana žuļiku firmām par "stipendijām", nebija ne no NA, ne ZZS...


viedi vaardi. tas bija. Zarins spelē uz visu mūsu īso atmiņu. Pats bija/iespējams ir dabasgāzes tirgotāja interešu lobists. Kaut kādā tv raidījumā viņam uzdeva vai TEC atbalsts bija kļūda, viņš stipri izvairīgi atbildēja, jo pats pie lietām tajā laikā bija :-)))))

Atbildēt

Uldis

01.06.2018. 22:04

»

Kaspars Gerchards

Dārgo, Uldi...


Kampars, ar kuru sākās vērienīgā OIK atļauju dalīšana žuļiku firmām par "stipendijām", nebija ne no NA, ne ZZS.
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas priekšsēdētāja vietas izpildītājs Zariņš aktīvi atbalstīja Savicka pasūtīto Vienotības īstenoto TEC II 2.kārtu, kas valstij jau nesusi miljardu lielu skādi un nesīs vēl un pārējie komisijas locekļi nespēja pretoties Zariņam un valdošai Vienotībai.
Palasi par šo noziegumu pret latviešu tautu un valsti! Ieguglē:
"Neo par TEC-2 otrās kārtas rekonstrukciju"
p.s. ja nezināji lauvas tiesa OIK maksājumu ir par TEC II saražoto elektrību.

Atbildēt

Kaspars Gerchards

01.06.2018. 17:46

»

Uldis

Ja pie varas būs Vienotība vai tās klons, JKP, SAB, DP un IeM vadīs tie paši organismi un zagļus uz tiesu neviens nevilks. SC, kurš ir simbiozē ar Vienotību, kuru starpā ir sadalītas visas kriminālās sfēras (SC - Rīga, Vienotība - pārējā Latvija), nešaus sev kājā...


Dārgo, Uldi!

Laikā no 2001. līdz 2010. gadam I. Zariņš bija Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas loceklis,2011. gadā arī komisijas priekšsēdētāja vietas izpildītājs.

Ja pārējie locekļi paklausīgi pilda NA, ZZS un Vienotības uzdevumus OIK afēras attīstībā, tad viens loceklis ir bezspēcīgs!

Atbildēt

Vh

01.06.2018. 15:35

A varbut aviznieks ir mulkis ka nemaak atbildeet

Atbildēt

Uldis

01.06.2018. 12:47

»

kkk

Es nākamajās vēlēšanās balsošo par tiem kuri OIK zagļus un piesedzējus (sākot ar ašerādenu utt.) saliks cietumā pēc attiecīgā KK panta...


Ja pie varas būs Vienotība vai tās klons, JKP, SAB, DP un IeM vadīs tie paši organismi un zagļus uz tiesu neviens nevilks. SC, kurš ir simbiozē ar Vienotību, kuru starpā ir sadalītas visas kriminālās sfēras (SC - Rīga, Vienotība - pārējā Latvija), nešaus sev kājā.
Gazpromizators Zariņš, kurš atklāti iestājās par Dombrovska un Kampara īstenoto, čekas pasūtīto, TECII 2. kārtu, noteikti nav valsts un sabiedrības interešu sardzē. Viņš vienkārši jūtas apdalīts un OIK der spalvu spodrināšanai. Ja Vienotība no pagājušā gada 290 miljonu lielā laupījuma 1 būtu atmetusi savas sugas brālim, dedzīgāka OIK aizstāvja neatrast.

Atbildēt

kkk

01.06.2018. 10:25

Es nākamajās vēlēšanās balsošo par tiem kuri OIK zagļus un piesedzējus (sākot ar ašerādenu utt.) saliks cietumā pēc attiecīgā KK panta.
Šito lielzagļu dēļ LR ir pilnīgā pakaļā.
Mans vectēvs pirms 100 gadiem gadu karoja un beigās dabūja klibu kāju, lai Latvijas Republika būtu neatkarīga valsts.
Un tagad šādi piderasi kā ašerādens to vienkārši izzog sausu.
Kaimiņos dzīvojošo zagli un vampīru bunkusu aizvakar nošāva. Par vienu vampīru mazāk, tas pozitīvi.
Redz, daži kungi negaida tiesisku vērtējumu zagļu darbībai. Vienkārši atšauj.

Protams, mums vajag tiesisku valsti kur zagļi sēž cietumā nevis Ministru kabinetā un Saeimā.
Par tiem kuri aizvilks uz tiesu "likumīgos" zagļus arī vajadzētu balsot.

Atbildēt

!

01.06.2018. 08:17

»

OHO!

IR VĒRTS IZLASĪT LĪDZ GALAM


Tieshaam!

Atbildēt

Jānis

01.06.2018. 07:51

Malacis Zariņa k-gs, veselību, izturību un neatkāpties. Viss pamatoti!!! Jaunā vienotība ar veciem afēristiem rullē. Domāju, ka vēlēšanās jāsūta vienotība nebūšaņā, bet afēras piesedzējus pie kriminālatbildības nevis, kā viņiem ierasts, t.s. "politiskās" kas ir šiem afēristiem , kā sacīt jāsaka, pie vienas vietas.

Atbildēt

partijas "Vienotība" ģenerālsekretārs

01.06.2018. 04:01

»

RTU Goda doktors (2014)

Ar OIK mums ir par maz, vajag vēl privatizēt AS "Sadales tīkls" pakalpojumus...


Kad sāks izmeklēt manu Latvenergo puišu noziegumus, tad Meļko un Miķelsona daži miljoni elektorāta acīs kļūs par sīknaudu.

Atbildēt

Z

31.05.2018. 23:39

»

Rol

Kur skatās KNAB un FKTK,ka neredz kā no 4000 Ašarādens uztaisa 98000 eiro


nez, vai šis ikkatra apzadzēju piesedzējs un arī netālu no Aizaules ielas dzīvojošais, Ašeredans,naktīs mierīgi guļ jeb murgos tomēr redz Aizsaules ielu?

Atbildēt

kāpēc

31.05.2018. 22:27

tā neliešu banda nesaprot,ka OIK ir jāpārtauc tūlīt uz vietas,un pašiem jāpakaras,jo citādi būs vēl ļaunāk.

Atbildēt

Rol

31.05.2018. 21:35

Kur skatās KNAB un FKTK,ka neredz kā no 4000 Ašarādens uztaisa 98000 eiro!!!

Atbildēt

OHO!

31.05.2018. 21:24

IR VĒRTS IZLASĪT LĪDZ GALAM!

KĀDAM IR JĀSĀK ŽĀVĒT SAUSIŅI!....

Atbildēt

:))

31.05.2018. 20:12

»

Hei

Kad "Āšīti" atšaus, kaimiņu jau vakar noblieza????!!!! Lūdzu


varbūt viņi kļūdījās?... :))

Atbildēt

Līdumnieks

31.05.2018. 19:51

Un ko tad šefs, Kučinskis, neko? Sakiet, kur lai griežās apkrāptie, apspļaudītie, apzagtie?.... Nahren tu, svoločs esi vajadzīgs tur?,,,

Atbildēt

Hei

31.05.2018. 19:23

Kad "Āšīti" atšaus, kaimiņu jau vakar noblieza????!!!! Lūdzu...

Atbildēt

xxx

31.05.2018. 18:02

Pēc radu nāves mantoju Vācijā māju. Kamēr nokārtoju visas formalitātes (testaments, mantojums, pēc tam pārdošanas) pagāja kādi 6 -8 mēneši.
1. Nebija neviena rēķina (gāzes, elektrības, ūdens, akrotumu) ar kaut kādām mistiskām uzturēšanas” vai vēl kādām “aiz ausīm pievilktām” izmaksām. Viss pēc “pulksteņiem”.
Pēc pārrēķina saņēmu atpakaļ radu pārmaksāto (viņiem bija kaut kas līdzīgs izlīdzinātajam maksājumam)
2. Mēnesi pēc mantojuma pieņemšanas saņēmu vietējās pašvaldības brīdinājumu, ka īpašums jāieraksta zemesgrāmatā, ja to neizdarīšot 3 mēnešu laikā, tad sods 500.- EUR, un par katru nākošo mēnesi augošā progresijā)
Klāt bija pielikts formulārs kurā (ja pareizi atceros) bija jāievelk 3 krustiņi, jāuzraksta datums, jāparakstās, paraksta atšifrējums, jāieliek klātpieliktā konvertā ar atpakaļadresi un jānosūta atpakaļ - viss - īpašums bija reģistrēts.

Atbildēt

RTU Goda doktors (2014)

31.05.2018. 17:37

Ar OIK mums ir par maz, vajag vēl privatizēt AS "Sadales tīkls" pakalpojumus:AS "Sadales tīkls" līdz 2022. gadam plāno samazināt personāla skaitu par 810 darbiniekiem, pastāstīja "Sadales tīkla" pārstāve Tatjana Smirnova.
Salīdzinot ar 2017. gada sākumu, uzņēmuma darbībai nepieciešamo darba vietu skaits šobrīd ir samazināts par 367 vietām.
Vienlaikus līdz 2022. gadam plānots samazināt darbam nepieciešamo transportlīdzekļu skaits par 407 vienībām – patlaban uzņēmuma autoparks ir samazināts jau par 126 automašīnām. Pārskatot darbaspēka un resursu pārvaldību, līdz 2021. gadam "Sadales tīkls" visā Latvijā optimizēs darbinieku un specializētās tehnikas ģeogrāfiskās atrašanās vietu skaitu no 50 līdz 28. Šogad atbrīvotas jau četras bāzes. Tādējādi samazināsies transporta ekspluatācijas un nekustamo īpašumu lietošanas un uzturēšanas izmaksas, uzsvēra "Sadales tīkla" pārstāve.

Atbildēt

Bnf

31.05.2018. 17:26

Zarins turpina irdinat jenotibas ta jau sapisto reitingu

Atbildēt

viedoklis

31.05.2018. 16:26

Ekonomijas ministrija ir Oik siles un siles draugu tiešs līdzdalībnieks, tāpēc nav ieinteresēta neko mainīt, bet piesegt , karot iedzīvotājiem ausīs makaronus.

Atbildēt

bm autā

31.05.2018. 16:24

»

Art

Nepietiek, ka jau tā elektro rēķini pacelti debesīs ar mākslīgajiem uzcenojumu pierakstījumiem, bet vēl pierakstītājus atbalsta zagšanas līdzdalībnieks Ašrādens. Cik glums un mantkārīgs gan var būt šis cilvēks


atliek tikai nepareizo strikjiiti paraut un oik akmenji saaks ripot.. un liidz ar to paraus liidzi visu saeimu, buus suudi ventilatoraa un smirdees visa jeekaba iela. taapeec labaak ir uztasiit darbiibas imitaaciju, uzrazhot kkaadu huinju un teikt ka vinji ciinaas.

Atbildēt

Art

31.05.2018. 14:57

Nepietiek, ka jau tā elektro rēķini pacelti debesīs ar mākslīgajiem uzcenojumu pierakstījumiem, bet vēl pierakstītājus atbalsta zagšanas līdzdalībnieks Ašrādens. Cik glums un mantkārīgs gan var būt šis cilvēks!!!

Atbildēt

Eksperts

31.05.2018. 14:27

elektrības kil,ovats maksā 1,4 reizes dārgāk kā pie zviedreļu zaglēniem un 8,3 reizes dārgāk kā Baltkrievijā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....