Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Rihards Kols, Nacionālā apvienība
02.05.2022.
Komentāri (117)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jaajaa

02.05.2022. 23:19

»

domaju,ka

jāskatās plašāk un jātiek vaļā no visām okupācijas paliekām - tiem TECiem, HESiem, hruščovkām utt


...vēl jātiek vaļā arī no visām daudzstāvu dzīv.mājām...,vaig nojaukt hakui visas šitās okupācijas paliekas...!!!!...

Atbildēt

domaju,ka

02.05.2022. 21:33

jāskatās plašāk un jātiek vaļā no visām okupācijas paliekām - tiem TECiem, HESiem, hruščovkām utt.

Atbildēt

no viena komenta augstāk-

02.05.2022. 21:09

Tik gudrs, inteliģents, trāpīgs mūsu valdības raksturojums: "Latvijā pie varas ir noziedzīga krievus mīloša liberastu-sorosīdu banda, tādas pat pederastu partijas, kā Saskaņa, savādāk tu, krievu izdzimteni, sen būtu nosprādzis cietuma kamerā no anāla asiņošanas".

Atbildēt

diezagan jau klusējām, bet kad ATKA:L !!!!

02.05.2022. 21:04

»

esi prātīgs!

Neizgāzies atkal publiski kā veca sēta, izmanto lielisko iespēju paklusēt


atkal!!!! sāk varot bērnus...Kauns tomēr laikam, ka to pasaule zin un pasaka, ja kauns, tad jānošaujas pašam, vismaz biški līdzināsies cilvēkam

Atbildēt

Nameisis

02.05.2022. 20:50

»

Blēžu kartelis...

Valsts vara, joprojām ir LPSR turpinājums Latvijā. Tāpēc tēlosim mazos Jānīšus, sak dotais vārds, ka glabāsim okupantu piemiņu, ir svēts, jo citādi tak nedrīkst... Pasaulē teiks, ka mēs nolaižamies līdz krievu/fašistu līmenim, ja nebūsim padevīgi! Varbūt gudrās galvas var paskaidrot, kādas starptautiskas...


Ko tieši mēs iegūsim, kas izmainīsies, kāds taustāms labums būs iegūts, nojaucot okupantu fallu tieši tagad ???
Kangariem un krievu okupantiem gan tā būtu laba iespēja uzspodrināt spalvas un kārtējo reizi notēlot Latvijas patriotus.

Atbildēt

mana runa

02.05.2022. 20:25

»

ha-ha

Runa jau iet par 1994.gadu.Aktierus uz skatuves!Populārais kungs jau izgaismojās arī kā okupantu militāristu atstāšanas lobētājs.Čekas āža kājas lien no visām kabatām ārā,bet sods,kā tai līdakai pasakā


gan nekur neiet,jo tai nav kāju.Es rakstu par Okupantu stabu,par kuru ir tēma.Par tiem ērmiem tika lemts 2008.gadā.Par 1994.gadu nekur nav atrodami tie parakstītāju vārdi.Neviens nav izgaismojies un izskatās,ka neizgaismosies no laba prāta.Ja kādam ir tāda pārliecība par čekas āža kājām,tad tik vajag uzrakstīt atklātu vēstuli aizdomās turētajam militāristu lobētājam.Gan jau Lapsa nopublicēs.Un kaut kāda atbilde būs jāsniedz.

Atbildēt

plānprātiņam

02.05.2022. 20:10

»

Uldis

uldim kļička uldis stukačmuldis


Nezināji, ka to veco nodzīto narkošu, Kremļa pressalkaše, kurai tagad lomkas, tāpēc, ka Igaunijas muita aizturēja kokaīna kravu, kas bija paredzēta Lavrova kantorim, sauc par Maņka Obļigacija?

Atbildēt

izrādās, ka

02.05.2022. 19:52

»

Skumjais Bruņinieks

Nav vēl īstais laiks, lai šo objektu utilizētu...


izskalotas, nodzertas un uz nomītām pastalām izmīztas smadzenes neatjaunojas un nav spējīgas pretoties dermoliberastu lumpenpropagandas zombējumam.

Atbildēt

esi prātīgs!

02.05.2022. 19:51

»

esi prātīgs!

Negaidi, kamēr krievu necilvēks jau būs paguvis izvarot un nogalināt tavus bērnus


Neizgāzies atkal publiski kā veca sēta, izmanto lielisko iespēju paklusēt!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

02.05.2022. 19:49

Nav vēl īstais laiks, lai šo objektu utilizētu..
Tikai pacietību, kā teica karlsons - ja esam gaidījuši un pacietuši šo "stabu" 30 gadus, tad noteikti vēl pāris gadiņus varam pagaidīt.
Un tad auglis pats mums iekritīs rokās..pavisam drīz sagaidāma Krievijas impērijas pēdējā sabrukšana, un tad vispārējā Krievijas haosā par tādu nieku, kā šo kauna stabu, nevienam nebūs gribēšanas runāt un strīdēties.
Gan pasaulei, gan pašai krievijai būs daudz svarīgākas lietas, ko risināt..
Bet pagaidām latviešiem vajaga atbalstīt varonīgo ukraiņu tautu, sēdot likteņupes Daugavas krastā un pacietīgi gaidīt, kad pa upi peldēs Krievijas impērijas līķītis.
Gluži tā pat, kā ukraiņi Dņepras ūdeņos mēģinās saskatīt sava bendes Putina nekustīgo augumiņu..gluži tā pat, kā ķīnieši Jandzi upes krastā, cerībā uz "ziemeļu teritorijām", gaidīs peldam krievijas nekustīgās atliekas..
Notiks pasaules pēdējās imperijas bēres un sazagto zemju atdošana bijušajiem īpašniekiem..
Tad Abrene atgriezīsies savā zemītē..un tāds nieks, kā Pardaugavas kauna stabs, būs nojaucams, kā pašsaprotama lieta.

Atbildēt

Uldis

02.05.2022. 19:46

»

Uldis

Zaharovas kļička Maška Obļigacija


uldim kļička uldis stukačmuldis

Atbildēt

ha-ha

02.05.2022. 19:37

»

pilnīgas muļķības

2008.gadā,kad tika parakstīta vienošanās par "memoriālajām būvēm"no Levita valdībā un pat Latvijā nebija ne vēsts tāpat kā no Andrejeva valdībā.Droši vien rinkēvičs arī parakstīja.Neatceros,kurš īsti bija tas ķēms.raksts ir par okupantu stabu nevis par piektās kolonas atstāšanu Latvijā.Andrejevs bija...


Runa jau iet par 1994.gadu.Aktierus uz skatuves!Populārais kungs jau izgaismojās arī kā okupantu militāristu atstāšanas lobētājs.Čekas āža kājas lien no visām kabatām ārā,bet sods,kā tai līdakai pasakā.

Atbildēt

mēslam

02.05.2022. 19:33

»

mēslam

Tas ir Karātavu laukums, kur gods tikt publiski pakārtiem būs tikai krievu militāristiem, popiem un politiķiem, tevi, ierindas krievu bidlu, sadalīs rezerves daļās bioloģisko atkritumu utilizēšanas fabrikā


"bidla" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

mēslam

02.05.2022. 19:22

»

85

Tas nav okupācijas laukums, Uzvaras pieminekļa monumentālais ansamblis ir pamatdzīvotājus ( latviešus, krieviešus, purnus, zvērus un tt) reālmīlestības brīvi vienojošs, idejiski dzīvs kolektīvās jēgas uzbūves pieturētājs kā Latvijas, tā arī visas pasaules mērogā. Uzvara pār dēmonkrātijas ļaunumu kā ...


Tas ir Karātavu laukums, kur gods tikt publiski pakārtiem būs tikai krievu militāristiem, popiem un politiķiem, tevi, ierindas krievu bidlu, sadalīs rezerves daļās bioloģisko atkritumu utilizēšanas fabrikā.

Atbildēt

Blēžu kartelis...

02.05.2022. 19:17

»

zinātāja

Nojaukt okupantu stabu ar visiem metāla figūrām !!! Bet latvieši ir bailīgi, jo baidās no okupantiem , kas palikuši Latvijā. Pazemīga un bailīga tauta


Valsts vara, joprojām ir LPSR turpinājums Latvijā. Tāpēc tēlosim mazos Jānīšus, sak dotais vārds, ka glabāsim okupantu piemiņu, ir svēts, jo citādi tak nedrīkst... Pasaulē teiks, ka mēs nolaižamies līdz krievu/fašistu līmenim, ja nebūsim padevīgi! Varbūt gudrās galvas var paskaidrot, kādas starptautiskas sankcijas mums draud, un ck smagas, ja nojauksim šo mēslu? Cik tas maksātu krievu rubļos? Varbūt tauta ir ar mieru samest kolekti???

Atbildēt

85

02.05.2022. 19:15

Tas nav okupācijas laukums, Uzvaras pieminekļa monumentālais ansamblis ir pamatdzīvotājus ( latviešus, krieviešus, purnus, zvērus un tt) reālmīlestības brīvi vienojošs, idejiski dzīvs kolektīvās jēgas uzbūves pieturētājs kā Latvijas, tā arī visas pasaules mērogā. Uzvara pār dēmonkrātijas ļaunumu kā fašistisko genocīdu pasaulē ir miera simbols, tas dzīvo katra pamatdzīvotāja sirdsapziņā, tā ir oriģināla klātbūte.
Tā kā covid-19 pandēmija neeksistē, lai kā to mēģinātu taisnot naciki ar šo kārtējo pieminēšanu stulbreklāmā, ansambļa teritorijā iespējams izpildīt, piemēram, 4. maija republikas mutanntkropļu paraugprāvas, tadējādi paātrinot parazītmehānisma zušanu nebūtībā no pasaules praktiskākā ceļā.

Atbildēt

divnieku karalim

02.05.2022. 18:31

»

Skolnieciņš

Sarkanie nezvēri – komunisti, čekisti un sarkanarmieši – veica ilgstošu un sistemātisku latviešu tautas genocīdu. Tagad okupantu un kolonistu otpriski (pēcnācēji) kaut ko čīkst un īd par savām tiesībām. Tas ir pretīgi! Putina Krieviju tiesās tāpat kā Hitlera Vāciju! Nāks laiks un ”Russkij Mir” noziegumi...


Neputro! Nirnbergas "tribunāls" bija izrēķināšanās ar krietniem un talantīgiem cilvēkiem, kuri apturēja pēc cilvēku asinīm izslāpušās kanibālu Ordas gājienu uz Eiropu. Tik pat labi par to varētu sodīt arī Livonijas valsti un Lietuvas lielkņazisti.
Krievu "dievs" ir spalvains ar asti un ragiem.

Atbildēt

Skolnieciņš (Сколниециньш)

02.05.2022. 18:31

»

Хм

Да сройте уже, ну что вы как маленькие дети "и хочется и колется и мама не велит". Вы же прекрасно понимаете, что потом можно будет еще списать несколько сот тысяч на исследования "И почему же в Латвии интеграция не идет". А еще и выборы впереди, можно будет и на выборах 2026 выехать "ах эти нелояльные...


Мария Захарова настоящая блядь! Благодаря умению делать минет (отсос), которое передаётся поколениями в её роду, Мария Захарова из сельской секретарши стала чиновницей. Поговаривают что за щекой у Марии Захаровой много бородавок!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

noskaidroju

02.05.2022. 18:27

Laikā,kad tika slēgta vienošanās par memoriālajām būvēm,Ārlietu ministrs bija neviens cits,kā tagadējais vēstnieks krievzemē Māris Riekstiņš.Levitam te nav nekāda sakara.

Atbildēt

pēc tiesas

02.05.2022. 18:26

»

Pareizi

Viss jāatgriež stāvoklī pirms krievu okupācijas. Viss ir pareizi. Tas ka krievu okupanti pa vidu ar Vāciju karoja nav Latvijas problēma - tā bija nepārtraukta krievu okupācija


Viss jāatgriež stāvokli, kā bija pirms Ivana Bargā laikiem. Pa šo laiku mongoļi jau ir pamatīgi humanizējušies, ne tā kā to pēcteči, krievi un ar tiem kaimiņos varētu sadzīvot.

Atbildēt

ko tas ģeķis muld

02.05.2022. 18:10

krievija nepildot nevienu līgumu..., tad nosauc kaut vienu,kuru krievija nepilda.Lai nu ko krievija,bet līgumus viņa pilda,pilda pat aprīlī samaksājot kārtējo parāda maksājumu asv,neskatoties pat uz to ,ka asv ir nobloķējusi,nozagusi krievijas ārvalstu rezerves 540miljardu apmērā.Lasot rakstu ,rodas pārliecība ,ka šis ir pašreklāmas raksts rudens vēlēšanām,/...es izdaru un tad tik runāju.../

Atbildēt

mazu pārvietošanu un mūžīga draudzība

02.05.2022. 17:59

Mildu pārvietot pie Staba, vai otrādi, un rezultātā būs "saldais pārītis"!

Atbildēt

pilnīgas muļķības

02.05.2022. 17:55

»

Pīters

Līgumu parakstīja Mārtiņš Virsis. Ārlietu ministrs Georgs Andrejevs to nelaida cauri. Tāpēc viņu izgaismoja par čekistu un aizgāja no valdības. Tieslietu ministrs bija Egils Levits, šis arī aizvietoja ārlietu ministru, un izdzina šo līgumu caur valdību un Saeimu. Visa atbildība uz viņu! To Levitu, kas...


2008.gadā,kad tika parakstīta vienošanās par "memoriālajām būvēm"no Levita valdībā un pat Latvijā nebija ne vēsts tāpat kā no Andrejeva valdībā.Droši vien rinkēvičs arī parakstīja.Neatceros,kurš īsti bija tas ķēms.raksts ir par okupantu stabu nevis par piektās kolonas atstāšanu Latvijā.Andrejevs bija pret piektās kolonas atstāšanu Latvijā un atkāpās no amata jau sen pirms tika noslēgta vienošanās par pieminekļiem kapos.

Atbildēt

Pareizi

02.05.2022. 17:41

»

iepauzējiet

Brīvības pieminekli nenopostīja fašistiskās Vācijas iekārta, kā arī padomju iekārta, kurai tā būtu cēla lieta, bet šodienas varas iekārta izrīkojas pret pieminekļiem trakāk kā divas iepriekšējās


Viss jāatgriež stāvoklī pirms krievu okupācijas. Viss ir pareizi. Tas ka krievu okupanti pa vidu ar Vāciju karoja nav Latvijas problēma - tā bija nepārtraukta krievu okupācija.

Atbildēt

tik

02.05.2022. 17:41

»

tik tiešām

Nemuldi okupantu samazga


Rakstīt iemācies.

Atbildēt

Ja latviešiem nav vietas uz šīs planētas, tad .....

02.05.2022. 17:38

Ah je bio rio, starptautiskās tiesības traucē ? A okupācijas tiesiska izbeigšanas un latviešu cilvēktiesības, dzīvot bez miljona krievu okupantiem savā zemē, tās vairs nav tiesības.

Atbildēt

zinātāja

02.05.2022. 17:32

Nojaukt okupantu stabu ar visiem metāla figūrām !!! Bet latvieši ir bailīgi, jo baidās no okupantiem , kas palikuši Latvijā. Pazemīga un bailīga tauta.

Atbildēt

ju ju

02.05.2022. 17:31

tas tas pats kols ,kurš kovididiotisma laikā sodus ieteica tūkstošos.

Atbildēt

iepauzējiet

02.05.2022. 17:24

Brīvības pieminekli nenopostīja fašistiskās Vācijas iekārta, kā arī padomju iekārta, kurai tā būtu cēla lieta, bet šodienas varas iekārta izrīkojas pret pieminekļiem trakāk kā divas iepriekšējās.

Atbildēt

Lara Croft

02.05.2022. 17:23

Raksts tak sapraatiigs. Ko breecat? Lai tak staav. Cita lieta, kaa to ekspluatee... Nezinu, vai liigums to regulee. Vareetu tur ieriikot, teiksim, nuudistu kempingu. Baseins pat jau ir, tikai seetu apkaart taadu riktiigu vajag. Why not? ;-)

Atbildēt

Skolnieciņš

02.05.2022. 17:10

»

Slavens fiziķis

Ir tikai divas bezgalīgas lietas: Visums un stulbums. Lai gan es neesmu gluži pārliecināts par Visumu. Tu kā ciema klauns un spameris to lieliski ilustrē


Sarkanie nezvēri – komunisti, čekisti un sarkanarmieši – veica ilgstošu un sistemātisku latviešu tautas genocīdu. Tagad okupantu un kolonistu otpriski (pēcnācēji) kaut ko čīkst un īd par savām tiesībām. Tas ir pretīgi! Putina Krieviju tiesās tāpat kā Hitlera Vāciju! Nāks laiks un ”Russkij Mir” noziegumi taps atklāti un upuri vairs neklusēs. Krievija taps tiesāta. Un es aicinu krievus lūgt visus sev zināmos Dievus, jo tā diena ir tuvu…
Ar necieņu pret sarkanajiem nezvēriem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Tu neesi fiziķis, bet rašists gan esi.

Atbildēt

pārāk daudz nejaušību

02.05.2022. 16:57

»

Pīters

Līgumu parakstīja Mārtiņš Virsis. Ārlietu ministrs Georgs Andrejevs to nelaida cauri. Tāpēc viņu izgaismoja par čekistu un aizgāja no valdības. Tieslietu ministrs bija Egils Levits, šis arī aizvietoja ārlietu ministru, un izdzina šo līgumu caur valdību un Saeimu. Visa atbildība uz viņu! To Levitu, kas...


Levits izstrādāja arī Latvijas neatkarības deklarāciju, aizmirsa iestrādāt tajā dažus valsts vienotības paragrāfus,uz kuru pamata Abrene vairs nepieder Latvijai. Lūk citāts:
"Savā spriedumā ST konstatēja, ka Neatkarības deklarācija ir spēkā esošs konstitucionāls akts. Tomēr atzina: "Lai varētu uzskatīt, ka Neatkarības deklarācijas mērķis ir regulēt Latvijas un Krievijas valsts robežu un saistīt Latviju ar pienākumu katrā ziņā atjaunot Miera līgumā noteikto robežu, nepieciešamas skaidras norādes par šādu likumdevēja mērķi. Satversmes tiesai lietas sagatavošanas gaitā šādas norādes nav izdevies atrast. Ja neatkarības deklarācijas autori būtu vēlējušies noteiktā veidā regulēt Latvijas un Krievijas valsts robežu, viņiem attiecīga satura norma BIJA JĀIETVER DEKLARĀCIJAS TEKSTĀ.
Vērā ņemams ir fakts, ka ST neizmantoja iespēju aicināt pašus Neatkarības deklarācijas projekta autorus paust savu viedokli par šīs normas saturu. Deklarācijas koncepcijas veidotājs Egils Levits, komentējot šo normu, gan ir norādījis: "Deklarācijas 9.punkts nosaka, ka Latvijas attiecības ar PSRS veidojamas uz 1920.gada 11.augusta Miera līguma pamata. Šis punkts, protams, attiecas arī uz PSRS tiesisko mantinieci – Krieviju. Tas nozīmē: kamēr šis deklarācijas punkts nav atcelts, Latvija visas līgumattiecības ar Krieviju var veidot vienīgi tā, ka jaunākie līgumi nav pretrunā ar 1920.gada Miera līgumu. 9.punkts ir sevišķi svarīgs Abrenes jautājuma risināšanā.""
(https://lvportals.lv/norises/270802-ka-latvija-ieguva-un-pazaudeja-abreni-2015)

Atbildēt

Slavens fiziķis

02.05.2022. 16:44

»

Skolnieciņš

Latviešiem okupācijas stabs Pārdaugavā nav vajadzīgs


Ir tikai divas bezgalīgas lietas: Visums un stulbums. Lai gan es neesmu gluži pārliecināts par Visumu. Tu kā ciema klauns un spameris to lieliski ilustrē.

Atbildēt

ko tikai kraukļi un berziņši

02.05.2022. 16:15

nav parakstījuši. krievija kaut vienu līgumu ievēro??????????????????????????????????????????????

Atbildēt

ar kuru no krievijām tas līgums

02.05.2022. 16:13

????????????????? mums juristi ir vai nav????????????????????????????????????????????

Atbildēt

Skolnieciņš

02.05.2022. 16:11

卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸
Mūsu vietējie jūdi nekad nerunās par kara noziedznieka ebreja un cionista Simeona Šustina biogrāfiju (Simeons jeb Sīmanis ir ļoti Bībelisks vārds.). Un arī par Vjatlaga nāves nometni Simeona Šustina tautieši klusēs, it ne vārda neizdvesīs sakarā ar šiem traģiskajiem notikumiem. Ebreji, protams, ir cietuši Otrajā pasaules karā gan no komunistu, gan no nacistu režīmiem. Tomēr der zināt, ka čekas (toreiz NKVD) represīvās mašinērijas augšdaļā strādāja ebreju tautības biedri. Un viņu pēcnācēji – bērni un mazbērni – tagad apmeklē sinagogas un ik uz stūra kladzina par seno ebreju kultūru. Vēsture ir pretrunīga. Piemēram, čigāni jeb romu tauta cieta no šiem totalitārajiem režīmiem krietni vairāk par ebrejiem (vismaz PSRS teritorijā). Padomju Krievijai nepatika čigānu jeb romu tautas brīvdomīgais dzīvesveids, tāpēc viņus sagaidīja represijas un citas likstas pat pēc Otrā pasaules kara beigām. Savukārt, ebreji kļuva par svētajiem mocekļiem un monopolizēja visu žēlsirdības tirgu. Lūk, visa vēsture. Par latviešu tautas ciešanām es šoreiz nerunāšu, citādi daži lielebreju un lielkrievu šovinisti man antisemītismu un rusofobiju mēģinās piešūt.
Ar cieņu pret daudzdievību un ticības brīvību, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība mūžam dzīva.
卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸

Atbildēt

Skolnieciņš

02.05.2022. 16:06

卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸
Varbūt pareizticīgo baznīcu vajag aizliegt kā teoristisku organizāciju? Dievturi būs laimīgi tikt pie pareizticīgo baznīcas lielajiem kapitāliem. Dievturiem tā būs kaut vai neliela kompensācija par padomju laikos pārciestajām šausmām.Tas būtu tikai godīgi.
Ar cieņu pret daudzdievību un ticības brīvību, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība mūžam dzīva.
卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸

Atbildēt

Skolnieciņš

02.05.2022. 16:02

Latviešiem okupācijas stabs Pārdaugavā nav vajadzīgs!
Ar paaudžu gudrību, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉
P.S. 卐 и ☭ закадычные друзья

Atbildēt

pag pag

02.05.2022. 16:00

»

Pīters

Līgumu parakstīja Mārtiņš Virsis. Ārlietu ministrs Georgs Andrejevs to nelaida cauri. Tāpēc viņu izgaismoja par čekistu un aizgāja no valdības. Tieslietu ministrs bija Egils Levits, šis arī aizvietoja ārlietu ministru, un izdzina šo līgumu caur valdību un Saeimu. Visa atbildība uz viņu! To Levitu, kas...


Un Levita toreizējiem "priekšniekiem"Ulmanim un Birkavam nekādas atbildības?viens pats Levits tas grēkāzis?Un Saeima un pārējā valdība?Visi tolaik tā kā bija uz vietas,bet grēkāzis tikai viens?Kaut kas nav riktīgi.Turklāt neviens Levitam nav pajautājis kā tad tur īsti bija un kāpēc viņš "izdzina,ja izdzina cauri".

Atbildēt

ko murgo kādi līgumi?

02.05.2022. 15:55

»

Pīters

Līgumu parakstīja Mārtiņš Virsis. Ārlietu ministrs Georgs Andrejevs to nelaida cauri. Tāpēc viņu izgaismoja par čekistu un aizgāja no valdības. Tieslietu ministrs bija Egils Levits, šis arī aizvietoja ārlietu ministru, un izdzina šo līgumu caur valdību un Saeimu. Visa atbildība uz viņu! To Levitu, kas...


Redzi tarakānu, uzkāp tam ar kāju! Nevienam krievu simbolam un atribūtam nav vietas uz Cilvēku planētas un tiem izdzimteņiem, WWII un staļinisma slavinātājiem, kas aizsedz savu fizisko un morālo kroplību ar kaut kādiem līgumiem, jāliek ar savām pierēm to noārdīt. Freibergas, Zatlera, Rinkēviča pieres būs tieši laikā.

Atbildēt

Skolnieciņš (Сколниециньш)

02.05.2022. 15:52

Lielkrievu šovinisms un Pobedas kults ir drauds Latvijai un latviešu nākotnei. tvzvezda.ru/ [Zvezda ir Krievijas valstij piederošs valsts mēroga TV tīkls, kuru vada Krievijas Aizsardzības ministrija. Šis TV kanāls lieliski demonstrē Fašistiskās Krievijas (Putina Krievijas) slimīgo apmātību ar armiju un militārismu. Militārais kults ir viens no lielkrievu šovinisma stūrakmeņiem .] pobeda.tv/ [POBEDA ir Pirmā kanāla digitālās televīzijas saimes projekts, kas veltīts Krievu totalitārisma uzvaras dienas 75. gadadienai kopš 1941.–1945. Ēterā – padomju militārā kino klasika, krievu filmas un TV seriāli, jauni pašu ražoti programmu cikli, “Nemirstīgais pulks” dalībnieku ģimenes atmiņas. Šis TV kanāls pa visām varītēm cenšas reabilitēt komunistiskās partijas un sarkanās armijas noziegumus pret cilvēci.] Ar cieņu pret Tēvzemi, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Skolnieciņš (Сколниециньш)

02.05.2022. 15:51

Sarkanarmieši ir kara noziedznieki, kas ir pelnījuši Nirnbergas procesu 2.0., kurā taptu tiesāts komunisms un komunisma noziegumi. Būtu jauki pie reizes veikt arī Nirnbergas procesu 3.0., kurā taptu tiesāts Vatikāns un Vatikāna vasaļi par kristietības un kristiešu noziegumiem pret cilvēci un pasauli. Sarkanā armija ir kara noziedznieki un agresori.
Ar NEcieņu pret komunistiem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...