Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Okupanti un viņu fekālijas

Nikomeda ziņu aģentūra
20.05.2015.
Komentāri (38)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edvards

04.09.2015. 02:58

Mūsu ģimene izbrauca no Latvijas 20 gadus atpakaļ. Bieži esam domājuši atgriezties. Bet mūsu dēlam ir paniskas bailes, ka Latvijā viņam nebūs nekādas nākotnes. Latvijai vajadzētu labāk domāt, kā apvienot savus dēlus un meitas un radīt apstākļus, lai Latvieši nevēlētos izbraukt un lai tie,kuri izbraukuši vēlētos atgriezties, nevis savas pilsētas pārpildīt ar svešiniekiem. Tad jau bija labāk Krievus paciest, kuriem vismaz ir augsta kultūra.

Atbildēt

Marta

04.09.2015. 02:41

Latvijai vajadzēja saglabāt neatkarību, ja par to cīnījās. ES Lielvalstīm bēgļi ir līdz kaklam,tā kā labs atrisinājums ir tos izvietot tādās mazās valstiņās kā Latvija. Nav vajadzīgi Latvijai imigranti. Tauta ir pārāk maziņa.

Atbildēt

Apolonija

04.07.2015. 19:30

»

no NRA

Elita Veidemane...


Laikaa un precizi..Tieshi tas,kas notiek arii citas Eiropas valstis. Vinjiem ir cita kultura vai nekultura,mentalitate...Tie cilveki nemeginas assimileties cita valsti,vinjiem ir izteikta bara/ kopienas dzives veids.Ja negribam,ka Latvija tiktu piemeslota,lai butu droshi par savam meitam..balsojiet pret..

Atbildēt

Hmm

11.06.2015. 00:39

Nekādi bēgļi Latvijā! Ja tā, tad lai valdība nebrīnās,ka cilvēki vēl izbrauks no valsts ka arī vienkārši klapēc uz ielas satiktos "bēgļus"! Lai vispirms sāl Latvijā maksāt normālas algas, cienīt valdība cilvēku un maksat normālsu pabalstus , pensijas, bet ne locīties pie katra ES svilpiena (pirdiena)! Zviedrijā ļoti melnos neieredz ( paklusam par to visi runā, bet darīt nedara!)! Paskatities Šistas apkaimē( Kista) Stokholmas priekšpilsēta - pilns ar cūcīgiem, netīrīgajiem melnajiem un kāds ir tas rajons...Br...!
Latvijai tos pseido "bēgļus" nevajag! ! ! Un ja vajag, tad lai Straujuma un visi tie 100 apsistie auni sākot ar NA Dzintarjūgendu, kura ministri jau klaji brauc virsū cilvēkiem, uzņem šos iebraucējus pie sevis mājās un uztur!
Cita runa, ja patiešam ir bēgļi no kara vai bada plosītām valstīm, bet te...Phe!

Atbildēt

Gundars

02.06.2015. 08:26

Tātad autors grib teikt, ka bēgļi dzīsies uz latviju pēc pabalstiem? Kādiem pabalstiem? Te pat vietējiem ir ļoti švaki ar jebkādiem pabalstiem.

Atbildēt

AG

29.05.2015. 14:54

LODE PIERĒ ATRISINĀTU VISAS TO BEZKAUNĪGO NĒĢERU PRASĪBAS UZ VISIEM LAIKIEM !!!

Atbildēt

no NRA

29.05.2015. 10:29

Elita Veidemane

«Mēs nedrīkstam skaļi izrādīt savu nepatiku. Ja mēs to darīsim, būs nepatikšanas,» teic kāda Zviedrijas latviete, kad jautāju viņai par attieksmi pret imigrantiem, kas pārplūdinājuši valsti, lielākoties galvaspilsētu Stokholmu. Bilstu, ka arī viņas ģimene ir imigranti, taču sieviete tūdaļ zina teikt: «Mēs jau sen esam integrējušies Zviedrijas sabiedrībā, zinām zviedru valodu, mūsu bērni beiguši zviedru skolas, mēs pilnībā esam iekļāvušies zviedru tradīcijās un cienām Zviedrijas likumus.»

Savukārt nospiedoši lielākā daļa imigrantu, kas ieradušies no Āfrikas, no Tuvo Austrumu valstīm, pat nedomā integrēties: viņiem savās kopienās ir labi tāpat, valsts netraucē, maksā pabalstus, valodu mācīties nespiež un mušas arī nekož. «Pateicoties» Zviedrijas imigrācijas politikai, izglītības līmenis valstī ir ievērojami krities, aug noziedzība, imigranti nereti dara visu, kas viņiem ienāk prātā. Taču – nedod dies parādīt, ka esat pret imigrāciju, jūs sevi identificēsiet kā rasistu, kam nevar būt nedz sava viedokļa, nedz nākotnes.

Stokholmas «melnās» priekšpilsētas uzdzen trīsas, un atliek vien iedomāties, kas notiks ar Rīgu un Latviju, ja valsts piekritīs uzņemt bēgļus. Pagaidām vēl turamies pretī šai prasībai, tomēr atteikumu var pārvarēt Briseles spiediens. Iespējams, tuvāko piecu gadu laikā Latvijai nāksies uzņemt ap 7000 bēgļu, tā ka skaitlis 700 ir tikai ziediņi. Ābolīši ienāksies pēc tam. Baidos, ka uzreiz iepuvuši. Jo Latvija diez vai spēs pārciest vēl vienu migrantu vilni: tādi jau ir bijuši pēc 1940. gada okupācijas, kā arī pēc Otrā pasaules kara beigām, kas atnesa nākamo padomju okupāciju. Latvijā ienāca krievvalodīgo ordas, kas uzreiz pieprasīja mainīt latvisko dzīvesveidu pret padomisko, ienāca ar svešu mentalitāti – ar savām slotām svešā pirtī. Ja kāds mēģināja iebilst, to uzreiz nokristīja par tautas ienaidnieku un nosūtīja tur, kur vajag nosūtīt.

Situācija atbaidoši līdzīga Zviedrijas situācijai – tikai ar atšķirību, ka tā nav bijusi padomijas okupēta. Bet valdības verdziskums attiecībā pret migrantiem tieši tāds pats kā savulaik padomju Latvijā. Runājot par imigrantiem, jauku domu nule paudusi arī eksprezidente Vaira VīķeFreiberga: «Latvieši, kas uzņemti tik daudz valstīs... Tagad teikt, ka mēs bēgļus nevaram atļauties... Tas nav morāli simpātiski.» Laikam eksprezidentes kundze nav pamanījusi atšķirību starp šodienas Tuvo Austrumu migrantiem un Latvijas cilvēkiem, kas bēga no komunistu režīma. Pirmie dodas uz labklājības valstīm, kurās ir stabila sociālā sistēma, lai ar minimālu piepūli iegūtu «pelnītus» pabalstus. Latvieši pēc Otrā pasaules kara devās bēgļu gaitās, nenojaušot, kas viņus sagaida. Turklāt latvieši devās prom ar cerībām atgriezties dzimtenē, ar sāpju pārņemtām dvēselēm, nevis ar mērķi sagrābties svešas valsts pabalstus. «Morāliski (ne)simpātiska» ir viena cita lieta: kad nākamā prezidente bēga pāri jūrai, viņas ģimenei šo iespēju deva tie paši latviešu leģionāri, kas vēl turēja Kurzemi un kuriem viņa mūsdienās tā arī nepaspēja vai negribēja pateikt paldies.

Diez vai «morāliski» argumenti kaut ko mainīs attieksmē pret nākamo migrācijas vilni, kas mums atnesīs vien negācijas un atgādinās par visiem pārējiem viļņiem. Bet, kā smejies, svēta vieta nekad tukša nemēdz palikt: no Latvijas joprojām aizbrauc cilvēki, un tukšums aizpildās gluži kā savienotajos traukos, kārtējo reizi sajaucot mentalitātes, kultūras un nekultūras. Par aizbraukšanu «lielais paldies» jāsaka visiem valdīklām, jo neba no laba prāta ļaudis pamet Latviju. Arī tagad: Latvijas Bankas prezidents Rimšēvičs apgalvo, ka iedzīvotāju ienākumu nodokļa plānotā samazināšana, ņemot vērā ministriju vēlmes un ģeopolitisko situāciju, nav iespējama. Kaut arī vēl pirms Laimdotas Straujumas valdības tika solīts, ka ik gadu ienākuma nodoklis tiks samazināts par vienu procentpunktu. Tas nozīmē, ka vieglāk nekļūs.

Bet kam šodien viegli? Mūsu pašu mājas ir pārņēmis nepārejošs bardaks, un vienīgais resurss, ko joprojām var slaukt, ir cilvēks. Varbūt vispirms sakārtojam paši savu māju un pēc tam sākam lāpīt pasauli? Un, kamēr valsts eiropeiskā tolerance pret imigrantiem vēl nav sasniegusi Zviedrijas aplamo apogeju, drīkstam pateikt: Latvija nevēlas uzņemt imigrantus. Mēs neilgojamies pēc svešām slotām. Nedz 1940. gadā ilgojāmies, nedz arī tagad.

Atbildēt

fakts

29.05.2015. 10:27

»

..ec

Jā, tas pats sūdabrālis


bet Melbixis sauc, neesot antifa,
varbūt oficiāli nesastāv, bet pēc savas pārliecības, retorikas un izdarībām vistīrākais antifa.

Atbildēt

andris

25.05.2015. 17:35

Lai nebūtu fekālijas=nulles ēšana, un ar ""burkānu "" pa priekšu uz savām TēVZEMēM!...MēSLIEM MēSLU Cēļš,protams tas...,ko paši piemēslojuši....un ātri .un TūLīT! UN !T.S. AZSTāVJI LAI PAVADA...!Varēs noslaucīt pakaļas, meitenes ļaut sevi izdrāzt...kā nekā demokrātija Riet. Eiropas garā...

Atbildēt

nanonīms

25.05.2015. 13:08

»

Didzis M

Slims raksts, viens gadījums Zviedrijā neko vēl nenozīmē! Āfrikāņi ir forši un mums vajadzētu būt laimīgiem, ka viņi te vēlas dzīvot, tas bagātinās mūsu kultūru. Ja man kādreiz būtu meita, gribētu, lai viņa aprecas ar kādu āfrikāņu puisi, kas nav tik nīgrs un ar dzīvi neapmierināts kā latvieši...


Tīri mans viedoklis - Cik esmu saticis mellos, diezgan slinki viņi ir un neko nevēlas darīt. Tik kauc un sūkstās, ka viņus apspiež un nenovērtē.

Protams ir izņēmumi, bet studenti šeit nebrauks studēt....tie kuri tev derētu, kā nākamie radieniku no meitas puses.

Atbildēt

faktam

23.05.2015. 12:46

»

fakts

Ir jāuzņem tie baltie no Āfrikas, kurus slepkavo melnie rasisti, bet, lūk, Eirosavienība tos neielaiž. Melnos gan - welcome


Baltie Afrijaa ir tikai DAR un viniem ir visas iespejas izbraukt, kur vini velas. Kur tev baltie Nigerijaa vai Sudanaa?

Atbildēt

fakts

23.05.2015. 09:24

»

A. Sarma

Latvijā NAV jāved iekšā melnie Āfrikas kanibāli!! Āfrikā vēl ir daudz kanibālu ciltis, no mums to slēpj. Kā arī faktu, ka melnie vīrieši izvaro baltās sievietes 100x biežāk nekā otrādi


Ir jāuzņem tie baltie no Āfrikas, kurus slepkavo melnie rasisti, bet, lūk, Eirosavienība tos neielaiž. Melnos gan - welcome.

https://twitter.com/Gulags_lv/status/601981231769788416

Atbildēt

A. Sarma

23.05.2015. 05:04

Latvijā NAV jāved iekšā melnie Āfrikas kanibāli!! Āfrikā vēl ir daudz kanibālu ciltis, no mums to slēpj. Kā arī faktu, ka melnie vīrieši izvaro baltās sievietes 100x biežāk nekā otrādi

Atbildēt

Zorro

22.05.2015. 11:54

Humanistiski, viss ir ok, palidzet tiem kuriem ir galigi pakala nav nekas slikts. Bet ludzu apdomajieties tagad loti uzmanigi. Mes dzivojam 2015 gada un nav vairs 1930 tie vai 1940 tie gadi, kad Pasaules Karsh izniicinaaja visu... Musdienu begli, vairs nav tas pats, kas bija toreiz.
Sie visi Afrikanu kari, Libijas kari, Irakas un Islama Sacelshanas, vairs nav joki. Atceraties ludzu pashu svarigako, kaa tas viss sakas, cik loti kads veeleejaas, lai Naftas oficiala valuta butu zelts nevis Amerikas dollars.
Kursh sponsore tos nemierus, kam tas ir izdevigi? Rietumi, USA, un to sabiedrotie. Ta ir loti smirdiga politiska iekarta, bet no otras puses Rietumi ir musu sabiedrotie, kuru dzives limenis ir labaks neka tas bija pie mums, bet ne viss ir tik labs, jo katrai laba lieta ir ari kaut kadas sliktas sekas.

Latvija, nevar atlauties uznemt to beglu kvotu ko Eiropa mums uzliek, mums pashiem ir no sakuma jasakarto valsts iekarta un struktura, lai dzives limenis pielidzinatos vismaz uz 70 procentiem ka ta sir Zviedrija vai Somija, kur valsts korupcija nav tik izteikta, kur vismaz valsts rupejas par savejiem pirmamkartam un tad par parejiem. Kur pensionari var tomer atlauties nodzivot savu atlikusho muzu bez izsalkuma, atlauties nopirk pretsapju zales lai remdinatu kermena sapes, un invalidi varetu atlauties invalid ratinus un parvietoties ar vilcienu, autobusu, trolejbusu vai jeb kadu citu sabiedriskas satiksmes transportlidzekli vieni pasha bez citu palidzibas jo valsts ir nodroshinajusi tiem nelaimigajiem invalidiem droshu un viegli pieejamu sabiedrisko transport.

Latvija ir maza valsts musu Tauta jau ta ir pavisam maza un nav salietdeta, ka tam vajadzetu but, daudzi mes esam aizbraukushi uz citam valstim stradat, macities, jo apzinamies ka Latvija nevar mums sniegt to ko vienkarsh cilveks velas, piejamu ziglitibu visiem, minimalu darba algu vadoties pec tirgus ekonomijas lai pietiek samaksat pa iri, edienu, socialiem pakalpojumiem transport..es nerunaju pa Havaju Brivdienam bet par vienkarshu SOCIALAS DZIVES NORMU NODROSHINASHANU.
Turklat mes visi apzinamies to ka Latvija dzivojot mums gandriz vai jabut korumpetiem sanemot algas vai veicot maksajumus jo valsts luk grabj no mums visadus nodoklus nesameranus un nekad tos isti neatgriez ka tas piemeram ir Anglija.

Pienemot imigrantus un salidzinot dienas iztikas maksajumus viniem ka imigrantiem un mums ka valsts iedzivotajiem ir sapigi zinot to ka immigrant sanem gandriz vai pa 50 eiro vairak neka iedzivotajs… Ne ta? Mums ir jaatrisina problemas aria r Krieviem kuriem nav Latvijas pases bet ir Nepilsonu pases, varbut ar viniem no sakuma tiksim gala, jo vismaz vini seit dzivo ilgi un sapigie jautajumui ar viniem nav atrisinati. Mes esam dusmigi ka vini nevelas macities valsts valodu, vini ir dusmigi ka mes uzspiezam viniem macities Latvieshu valodu. Bet ko mes visi teiksim Ka musulmani saks vert vala Mosejas visur apkart, saks izteikt pretenzijas pret cuku galu, bus neapmierinati ar to ka mums bus pretenzijas pret mosejam vai vinu apgerbiem ar aizklatam sejam. Vai jus vismaz saprotat cik loti izmainas kautvai noziegumu limenis un noziegumu veidi, pienemot Immigrantus?

Tad jau labak atlaut Gruziniem iebraukt Latvija bez vizas butu labak neka uznemt Visus tos Trakos Ultra Musulmanus, ne ta?

Atbildēt

Lacena veiksmes stasts

22.05.2015. 11:48

Dombrovskis uztaisja " veiksmes stastu" un nu EK teiks, kaa jus nevarat uznemt beglus, jums tacu viss tik labi attistas, videjaa alga ir tik liela utt! Jo patiesiba par Latvijas atpalicibu un nabadzibu tika slepta. Tagad tas var atspeleties uz beglu piepludumu. Lai neuznemtu beglus, pirmkart, ir jaatklaj, ka beglis nesanems vairak kaa vietejais. Tatad par bernu 11 eu menesii un minimalo pabalstu, nevis Eiropas limena pabalstus. Demagogija, ka so pabalstu beglis sanems tikai 9 menesus, ir nekaunibas kalngals. Eiropaa neviens nevar iemacitites valodu 1 gada laikaa, taatad nevar dabut darbu. Jo darbam vajag vairak vardus kaa " labrit" un "paldies". Tatad pabalsti turpinasies. Vajag runat patiesi un godigi par visu situaciju. Nevis turpinat melu veiksmes stastu!

Atbildēt

Virtuves noslēpumi

22.05.2015. 01:35

BBC News Swahili.

Viesnīcas restorāna Anambrā, Nigērijā apmeklētāji tika informēti, ka šī ēdināšanas iestāde ir slēgta, jo bija apstiprinājušās daudzu aizdomas…
Policijas darbinieki iebruka ēkā un dziļi šokēti patiešām atklāja iestādes virtuvē šausmu filmas cienīgus skatus – asiņainas cilvēku galvas, kā arī vairākus miesas gabalus, kas pilnībā apstiprināja visas radušās bažas.

Savās aizdomās par patiesībā notiekošo šajā iestādē, dalījusies kāda vietējā iedzīvotāja: „Ikreiz, kad devos uz tirgu, novēroju savādas šīs viesnīcas darbinieku darbības. Viņi bija ļoti piesardzīgi un radīja manī aizdomas.”

Daudzi vairakkārt pamanījuši, ka neskaitāmi nepiemēroti šīs iestādes līmenim tērpti cilvēki, kuri izskatījās visai aizdomīgi, ar dažādiem nesamajiem iegājuši viesnīcas ēkā un drīz vien manīgi devušies projām, mudinot prātot, ko viņi darīja šajā solīdajā iestādē?!

Priesteris, kurš nesen bija baudījis maltīti šajā restorānā ziņojis, ka viņš pasūtījis un mielojies ar gaļas ēdienu par ko samaksājis 700 Nairas jeb nedaudz vairāk nekā 3 EUR, kas ir liela naudas summa tādā valstī, kuras iedzīvotāji ciešs no trūkuma. Svētais tēvs bija sašutis par tik augstu mielasta cenu.

Viņš bija nobaudījis karbonādi, kas pagatavota no cilvēka miesas, pašam to nezinot.

Atbildēt

Virtuves noslēpumi

22.05.2015. 01:34

... sevišķi detalizēti Merzahs izstāstīja par bijušā diktatora aizraušanos ar kanibālismu – bijušais prezidents esot vadījis kādu slepenu kopienu “Rogo”, kas tad arī ir nodarbojusies ar kanibālisma rituāliem.

Marzahs informēja, ka Teilors un viņa tuvākie līdzgaitnieki, šīs slepenās kopienas ietvaros ir ēduši savu nogalināto konkurentu sirdis, bet 1995. gadā ir veikuši rituālu, kurā tika apglabāta dzīva grūtniece, kā arī gabalos sarauta dzīva aita. To visu ir darījis arī pats Teilors, bet Merzahs neko nenožēlo, jo esot rīkojies saskaņā ar sava “fīrera” Teilora pavēlēm.

Teilors var pievienoties pārējiem Āfrikas diktatoriem, kuri ir turēti aizdomās par kanibālismu. Viens no visplašāk zināmajiem ir kādreizējās Centrālāfrikas republikas diktators Žans Bedels Bokasa. Nabadzīgo valsti viņš pārvaldīja septiņus gadus, taču pēc viņa režīma krišanas un nāves atklājās vājprāts, kas darījās viņa “galmā”. Savus politiskos oponentus viņš mērdēja badā un izbaroja krokodīliem, esot nogalinājis un arī ēdis teju visus, kas nelaikā gadījās pa ceļam.

Atbildēt

labus

21.05.2015. 14:36

200 gadu "neitralitātes", alkohola apkarošana un perverss politkorektums ir no kādreiz normālas, kareivīgas, eiropeiskas nācijas iztaisījis kroplu tizleni. ja tā ir patiesība (par fekālijām), tad jārīkojas kā ar kaķēniem - aiz čupra un ar purnu pa sūdiem, kamēr saprot. kad sapratuši, - marš! atpakaļ uz Āfriku mācīt ciltsbrāļus.

Atbildēt

ja

21.05.2015. 12:24

ja nemāk uzvesties, vajag par velti vest atpakaļ. nesekmīgos izslēdz no skolas, bet šeit nav nekādi noteikumi??? Nekādas sekas neiestāsies? kaut vai, lai atmaksā salauzto, tīrīšanu, vai arī, lai paši satīra, līdz pusdienām, citādi pusdienu nebūs.

Atbildēt

Āfrikas ekonomiskie proteina avoti

21.05.2015. 08:10

http://absentis.org/st/cannhist/africa.htm

Atbildēt

to L.Lapsa

21.05.2015. 07:27

Samita laikā Rīgā, protestējot pret nabadzību Latvijā, jārīko ielu gājieni visās Latvijas pilsētās ar vaska figūrām - Zatlera, Sudrabas, Godmaņa, Slaktera, Rimševica - viņi glāba Parex un 20 ārvalstu bankas par Latvijas naudu. Gājieniem beidzoties, lelles jāsaved Daugavas krastā un jāsadedzina.

Atbildēt

Didzis M

21.05.2015. 06:30

»

Didzis M

Un kāds afrikānis ar savu garo melno banānu varētu pabagarēt man un Edgaram pēcpusē, sevišķi praida nedēļā


Praida nedēļā es uzaicināju ciemoties Rīgā arī savus draugus:
https://www.beastforum.com/showtopic-239044.html

Atbildēt

vai

21.05.2015. 02:31

tas Didz Melbik bērnībā izsviests pa 3.stāva logu, vai pats izkritis, ka tās smadzenes ieslēgušās reversi ?

Atbildēt

Hmmm...

20.05.2015. 21:52

>

Vai tas neatgādina šo to no zoodārza iemītnieku evolūcijas...?

Atbildēt

20.05.2015. 21:40

»

Nav vienalga

Atgādināšu


Man vienalga, neko nevaru mainīt, kāda jēga pārdzīvot un strēķiem piedirst Internet?

Atbildēt

benis

20.05.2015. 17:34

Didzis tak staigā regulāri ar savu melno peni rokā pa Rīgu. www.falls.lv

Atbildēt

smaka

20.05.2015. 16:41

Vienam bēglim vajadzēs maizi un izpriecas par naudu, kas līdzvērtīga 3 Latvijas pensionāru iztikai. Viena bēgļu bērna izmitināšana izmaksās 76 Latvijas bērnu pabalstus.

Tā kā ES ir izvarojusi Latviju, un caur banku glābšanu izzagusi 30 miljardus EUR (iet jau 7 krīzes gads ...), tad šī nauda āfrikāņu izpriecām būs jāatņem Latvijas pensionāriem, bērniem, skolotajiem un mediķiem.

Priekš kam mums tāda ES vajadzīga??

Atbildēt

ezis

20.05.2015. 16:41

kāpēc neviens atbildīgais zviedru ierēdnis neuzdrošinās skaļi pateikt tiem mēsliem - JA KAUT KAS NEPATĪK - PIŠATIES ATPAKAĻ UZ SAVU ĀFRIKU, LOPI!!!

Atbildēt

Didzis M

20.05.2015. 16:39

Slims raksts, viens gadījums Zviedrijā neko vēl nenozīmē! Āfrikāņi ir forši un mums vajadzētu būt laimīgiem, ka viņi te vēlas dzīvot, tas bagātinās mūsu kultūru. Ja man kādreiz būtu meita, gribētu, lai viņa aprecas ar kādu āfrikāņu puisi, kas nav tik nīgrs un ar dzīvi neapmierināts kā latvieši!

Atbildēt

3.14...

20.05.2015. 16:36

Tas ir tas pats bojārs, kurš TV ēterā balansē uz nozieguma robežas?

Atbildēt

Nav vienalga

20.05.2015. 16:35

»

Man vienalga


Atgādināšu!

"Nebaidies no ienaidniekiem – sliktākajā gadījumā viņi var tevi nogalināt. Nebaidies no draugiem – sliktākajā gadījumā viņi var tevi nodot. Baidies no vienaldzīgajiem. Jo pasaulē visbaisākie noziegumi ir paveikti ar viņu klusējošu piekrišanu."

Atbildēt

20.05.2015. 16:31

Man vienalga.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...