Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Okupanti un viņu fekālijas

Nikomeda ziņu aģentūra
20.05.2015.
Komentāri (38)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edvards

04.09.2015. 02:58

Mūsu ģimene izbrauca no Latvijas 20 gadus atpakaļ. Bieži esam domājuši atgriezties. Bet mūsu dēlam ir paniskas bailes, ka Latvijā viņam nebūs nekādas nākotnes. Latvijai vajadzētu labāk domāt, kā apvienot savus dēlus un meitas un radīt apstākļus, lai Latvieši nevēlētos izbraukt un lai tie,kuri izbraukuši vēlētos atgriezties, nevis savas pilsētas pārpildīt ar svešiniekiem. Tad jau bija labāk Krievus paciest, kuriem vismaz ir augsta kultūra.

Atbildēt

Marta

04.09.2015. 02:41

Latvijai vajadzēja saglabāt neatkarību, ja par to cīnījās. ES Lielvalstīm bēgļi ir līdz kaklam,tā kā labs atrisinājums ir tos izvietot tādās mazās valstiņās kā Latvija. Nav vajadzīgi Latvijai imigranti. Tauta ir pārāk maziņa.

Atbildēt

Apolonija

04.07.2015. 19:30

»

no NRA

Elita Veidemane...


Laikaa un precizi..Tieshi tas,kas notiek arii citas Eiropas valstis. Vinjiem ir cita kultura vai nekultura,mentalitate...Tie cilveki nemeginas assimileties cita valsti,vinjiem ir izteikta bara/ kopienas dzives veids.Ja negribam,ka Latvija tiktu piemeslota,lai butu droshi par savam meitam..balsojiet pret..

Atbildēt

Hmm

11.06.2015. 00:39

Nekādi bēgļi Latvijā! Ja tā, tad lai valdība nebrīnās,ka cilvēki vēl izbrauks no valsts ka arī vienkārši klapēc uz ielas satiktos "bēgļus"! Lai vispirms sāl Latvijā maksāt normālas algas, cienīt valdība cilvēku un maksat normālsu pabalstus , pensijas, bet ne locīties pie katra ES svilpiena (pirdiena)! Zviedrijā ļoti melnos neieredz ( paklusam par to visi runā, bet darīt nedara!)! Paskatities Šistas apkaimē( Kista) Stokholmas priekšpilsēta - pilns ar cūcīgiem, netīrīgajiem melnajiem un kāds ir tas rajons...Br...!
Latvijai tos pseido "bēgļus" nevajag! ! ! Un ja vajag, tad lai Straujuma un visi tie 100 apsistie auni sākot ar NA Dzintarjūgendu, kura ministri jau klaji brauc virsū cilvēkiem, uzņem šos iebraucējus pie sevis mājās un uztur!
Cita runa, ja patiešam ir bēgļi no kara vai bada plosītām valstīm, bet te...Phe!

Atbildēt

Gundars

02.06.2015. 08:26

Tātad autors grib teikt, ka bēgļi dzīsies uz latviju pēc pabalstiem? Kādiem pabalstiem? Te pat vietējiem ir ļoti švaki ar jebkādiem pabalstiem.

Atbildēt

AG

29.05.2015. 14:54

LODE PIERĒ ATRISINĀTU VISAS TO BEZKAUNĪGO NĒĢERU PRASĪBAS UZ VISIEM LAIKIEM !!!

Atbildēt

no NRA

29.05.2015. 10:29

Elita Veidemane

«Mēs nedrīkstam skaļi izrādīt savu nepatiku. Ja mēs to darīsim, būs nepatikšanas,» teic kāda Zviedrijas latviete, kad jautāju viņai par attieksmi pret imigrantiem, kas pārplūdinājuši valsti, lielākoties galvaspilsētu Stokholmu. Bilstu, ka arī viņas ģimene ir imigranti, taču sieviete tūdaļ zina teikt: «Mēs jau sen esam integrējušies Zviedrijas sabiedrībā, zinām zviedru valodu, mūsu bērni beiguši zviedru skolas, mēs pilnībā esam iekļāvušies zviedru tradīcijās un cienām Zviedrijas likumus.»

Savukārt nospiedoši lielākā daļa imigrantu, kas ieradušies no Āfrikas, no Tuvo Austrumu valstīm, pat nedomā integrēties: viņiem savās kopienās ir labi tāpat, valsts netraucē, maksā pabalstus, valodu mācīties nespiež un mušas arī nekož. «Pateicoties» Zviedrijas imigrācijas politikai, izglītības līmenis valstī ir ievērojami krities, aug noziedzība, imigranti nereti dara visu, kas viņiem ienāk prātā. Taču – nedod dies parādīt, ka esat pret imigrāciju, jūs sevi identificēsiet kā rasistu, kam nevar būt nedz sava viedokļa, nedz nākotnes.

Stokholmas «melnās» priekšpilsētas uzdzen trīsas, un atliek vien iedomāties, kas notiks ar Rīgu un Latviju, ja valsts piekritīs uzņemt bēgļus. Pagaidām vēl turamies pretī šai prasībai, tomēr atteikumu var pārvarēt Briseles spiediens. Iespējams, tuvāko piecu gadu laikā Latvijai nāksies uzņemt ap 7000 bēgļu, tā ka skaitlis 700 ir tikai ziediņi. Ābolīši ienāksies pēc tam. Baidos, ka uzreiz iepuvuši. Jo Latvija diez vai spēs pārciest vēl vienu migrantu vilni: tādi jau ir bijuši pēc 1940. gada okupācijas, kā arī pēc Otrā pasaules kara beigām, kas atnesa nākamo padomju okupāciju. Latvijā ienāca krievvalodīgo ordas, kas uzreiz pieprasīja mainīt latvisko dzīvesveidu pret padomisko, ienāca ar svešu mentalitāti – ar savām slotām svešā pirtī. Ja kāds mēģināja iebilst, to uzreiz nokristīja par tautas ienaidnieku un nosūtīja tur, kur vajag nosūtīt.

Situācija atbaidoši līdzīga Zviedrijas situācijai – tikai ar atšķirību, ka tā nav bijusi padomijas okupēta. Bet valdības verdziskums attiecībā pret migrantiem tieši tāds pats kā savulaik padomju Latvijā. Runājot par imigrantiem, jauku domu nule paudusi arī eksprezidente Vaira VīķeFreiberga: «Latvieši, kas uzņemti tik daudz valstīs... Tagad teikt, ka mēs bēgļus nevaram atļauties... Tas nav morāli simpātiski.» Laikam eksprezidentes kundze nav pamanījusi atšķirību starp šodienas Tuvo Austrumu migrantiem un Latvijas cilvēkiem, kas bēga no komunistu režīma. Pirmie dodas uz labklājības valstīm, kurās ir stabila sociālā sistēma, lai ar minimālu piepūli iegūtu «pelnītus» pabalstus. Latvieši pēc Otrā pasaules kara devās bēgļu gaitās, nenojaušot, kas viņus sagaida. Turklāt latvieši devās prom ar cerībām atgriezties dzimtenē, ar sāpju pārņemtām dvēselēm, nevis ar mērķi sagrābties svešas valsts pabalstus. «Morāliski (ne)simpātiska» ir viena cita lieta: kad nākamā prezidente bēga pāri jūrai, viņas ģimenei šo iespēju deva tie paši latviešu leģionāri, kas vēl turēja Kurzemi un kuriem viņa mūsdienās tā arī nepaspēja vai negribēja pateikt paldies.

Diez vai «morāliski» argumenti kaut ko mainīs attieksmē pret nākamo migrācijas vilni, kas mums atnesīs vien negācijas un atgādinās par visiem pārējiem viļņiem. Bet, kā smejies, svēta vieta nekad tukša nemēdz palikt: no Latvijas joprojām aizbrauc cilvēki, un tukšums aizpildās gluži kā savienotajos traukos, kārtējo reizi sajaucot mentalitātes, kultūras un nekultūras. Par aizbraukšanu «lielais paldies» jāsaka visiem valdīklām, jo neba no laba prāta ļaudis pamet Latviju. Arī tagad: Latvijas Bankas prezidents Rimšēvičs apgalvo, ka iedzīvotāju ienākumu nodokļa plānotā samazināšana, ņemot vērā ministriju vēlmes un ģeopolitisko situāciju, nav iespējama. Kaut arī vēl pirms Laimdotas Straujumas valdības tika solīts, ka ik gadu ienākuma nodoklis tiks samazināts par vienu procentpunktu. Tas nozīmē, ka vieglāk nekļūs.

Bet kam šodien viegli? Mūsu pašu mājas ir pārņēmis nepārejošs bardaks, un vienīgais resurss, ko joprojām var slaukt, ir cilvēks. Varbūt vispirms sakārtojam paši savu māju un pēc tam sākam lāpīt pasauli? Un, kamēr valsts eiropeiskā tolerance pret imigrantiem vēl nav sasniegusi Zviedrijas aplamo apogeju, drīkstam pateikt: Latvija nevēlas uzņemt imigrantus. Mēs neilgojamies pēc svešām slotām. Nedz 1940. gadā ilgojāmies, nedz arī tagad.

Atbildēt

fakts

29.05.2015. 10:27

»

..ec

Jā, tas pats sūdabrālis


bet Melbixis sauc, neesot antifa,
varbūt oficiāli nesastāv, bet pēc savas pārliecības, retorikas un izdarībām vistīrākais antifa.

Atbildēt

andris

25.05.2015. 17:35

Lai nebūtu fekālijas=nulles ēšana, un ar ""burkānu "" pa priekšu uz savām TēVZEMēM!...MēSLIEM MēSLU Cēļš,protams tas...,ko paši piemēslojuši....un ātri .un TūLīT! UN !T.S. AZSTāVJI LAI PAVADA...!Varēs noslaucīt pakaļas, meitenes ļaut sevi izdrāzt...kā nekā demokrātija Riet. Eiropas garā...

Atbildēt

nanonīms

25.05.2015. 13:08

»

Didzis M

Slims raksts, viens gadījums Zviedrijā neko vēl nenozīmē! Āfrikāņi ir forši un mums vajadzētu būt laimīgiem, ka viņi te vēlas dzīvot, tas bagātinās mūsu kultūru. Ja man kādreiz būtu meita, gribētu, lai viņa aprecas ar kādu āfrikāņu puisi, kas nav tik nīgrs un ar dzīvi neapmierināts kā latvieši...


Tīri mans viedoklis - Cik esmu saticis mellos, diezgan slinki viņi ir un neko nevēlas darīt. Tik kauc un sūkstās, ka viņus apspiež un nenovērtē.

Protams ir izņēmumi, bet studenti šeit nebrauks studēt....tie kuri tev derētu, kā nākamie radieniku no meitas puses.

Atbildēt

faktam

23.05.2015. 12:46

»

fakts

Ir jāuzņem tie baltie no Āfrikas, kurus slepkavo melnie rasisti, bet, lūk, Eirosavienība tos neielaiž. Melnos gan - welcome


Baltie Afrijaa ir tikai DAR un viniem ir visas iespejas izbraukt, kur vini velas. Kur tev baltie Nigerijaa vai Sudanaa?

Atbildēt

fakts

23.05.2015. 09:24

»

A. Sarma

Latvijā NAV jāved iekšā melnie Āfrikas kanibāli!! Āfrikā vēl ir daudz kanibālu ciltis, no mums to slēpj. Kā arī faktu, ka melnie vīrieši izvaro baltās sievietes 100x biežāk nekā otrādi


Ir jāuzņem tie baltie no Āfrikas, kurus slepkavo melnie rasisti, bet, lūk, Eirosavienība tos neielaiž. Melnos gan - welcome.

https://twitter.com/Gulags_lv/status/601981231769788416

Atbildēt

A. Sarma

23.05.2015. 05:04

Latvijā NAV jāved iekšā melnie Āfrikas kanibāli!! Āfrikā vēl ir daudz kanibālu ciltis, no mums to slēpj. Kā arī faktu, ka melnie vīrieši izvaro baltās sievietes 100x biežāk nekā otrādi

Atbildēt

Zorro

22.05.2015. 11:54

Humanistiski, viss ir ok, palidzet tiem kuriem ir galigi pakala nav nekas slikts. Bet ludzu apdomajieties tagad loti uzmanigi. Mes dzivojam 2015 gada un nav vairs 1930 tie vai 1940 tie gadi, kad Pasaules Karsh izniicinaaja visu... Musdienu begli, vairs nav tas pats, kas bija toreiz.
Sie visi Afrikanu kari, Libijas kari, Irakas un Islama Sacelshanas, vairs nav joki. Atceraties ludzu pashu svarigako, kaa tas viss sakas, cik loti kads veeleejaas, lai Naftas oficiala valuta butu zelts nevis Amerikas dollars.
Kursh sponsore tos nemierus, kam tas ir izdevigi? Rietumi, USA, un to sabiedrotie. Ta ir loti smirdiga politiska iekarta, bet no otras puses Rietumi ir musu sabiedrotie, kuru dzives limenis ir labaks neka tas bija pie mums, bet ne viss ir tik labs, jo katrai laba lieta ir ari kaut kadas sliktas sekas.

Latvija, nevar atlauties uznemt to beglu kvotu ko Eiropa mums uzliek, mums pashiem ir no sakuma jasakarto valsts iekarta un struktura, lai dzives limenis pielidzinatos vismaz uz 70 procentiem ka ta sir Zviedrija vai Somija, kur valsts korupcija nav tik izteikta, kur vismaz valsts rupejas par savejiem pirmamkartam un tad par parejiem. Kur pensionari var tomer atlauties nodzivot savu atlikusho muzu bez izsalkuma, atlauties nopirk pretsapju zales lai remdinatu kermena sapes, un invalidi varetu atlauties invalid ratinus un parvietoties ar vilcienu, autobusu, trolejbusu vai jeb kadu citu sabiedriskas satiksmes transportlidzekli vieni pasha bez citu palidzibas jo valsts ir nodroshinajusi tiem nelaimigajiem invalidiem droshu un viegli pieejamu sabiedrisko transport.

Latvija ir maza valsts musu Tauta jau ta ir pavisam maza un nav salietdeta, ka tam vajadzetu but, daudzi mes esam aizbraukushi uz citam valstim stradat, macities, jo apzinamies ka Latvija nevar mums sniegt to ko vienkarsh cilveks velas, piejamu ziglitibu visiem, minimalu darba algu vadoties pec tirgus ekonomijas lai pietiek samaksat pa iri, edienu, socialiem pakalpojumiem transport..es nerunaju pa Havaju Brivdienam bet par vienkarshu SOCIALAS DZIVES NORMU NODROSHINASHANU.
Turklat mes visi apzinamies to ka Latvija dzivojot mums gandriz vai jabut korumpetiem sanemot algas vai veicot maksajumus jo valsts luk grabj no mums visadus nodoklus nesameranus un nekad tos isti neatgriez ka tas piemeram ir Anglija.

Pienemot imigrantus un salidzinot dienas iztikas maksajumus viniem ka imigrantiem un mums ka valsts iedzivotajiem ir sapigi zinot to ka immigrant sanem gandriz vai pa 50 eiro vairak neka iedzivotajs… Ne ta? Mums ir jaatrisina problemas aria r Krieviem kuriem nav Latvijas pases bet ir Nepilsonu pases, varbut ar viniem no sakuma tiksim gala, jo vismaz vini seit dzivo ilgi un sapigie jautajumui ar viniem nav atrisinati. Mes esam dusmigi ka vini nevelas macities valsts valodu, vini ir dusmigi ka mes uzspiezam viniem macities Latvieshu valodu. Bet ko mes visi teiksim Ka musulmani saks vert vala Mosejas visur apkart, saks izteikt pretenzijas pret cuku galu, bus neapmierinati ar to ka mums bus pretenzijas pret mosejam vai vinu apgerbiem ar aizklatam sejam. Vai jus vismaz saprotat cik loti izmainas kautvai noziegumu limenis un noziegumu veidi, pienemot Immigrantus?

Tad jau labak atlaut Gruziniem iebraukt Latvija bez vizas butu labak neka uznemt Visus tos Trakos Ultra Musulmanus, ne ta?

Atbildēt

Lacena veiksmes stasts

22.05.2015. 11:48

Dombrovskis uztaisja " veiksmes stastu" un nu EK teiks, kaa jus nevarat uznemt beglus, jums tacu viss tik labi attistas, videjaa alga ir tik liela utt! Jo patiesiba par Latvijas atpalicibu un nabadzibu tika slepta. Tagad tas var atspeleties uz beglu piepludumu. Lai neuznemtu beglus, pirmkart, ir jaatklaj, ka beglis nesanems vairak kaa vietejais. Tatad par bernu 11 eu menesii un minimalo pabalstu, nevis Eiropas limena pabalstus. Demagogija, ka so pabalstu beglis sanems tikai 9 menesus, ir nekaunibas kalngals. Eiropaa neviens nevar iemacitites valodu 1 gada laikaa, taatad nevar dabut darbu. Jo darbam vajag vairak vardus kaa " labrit" un "paldies". Tatad pabalsti turpinasies. Vajag runat patiesi un godigi par visu situaciju. Nevis turpinat melu veiksmes stastu!

Atbildēt

Virtuves noslēpumi

22.05.2015. 01:35

BBC News Swahili.

Viesnīcas restorāna Anambrā, Nigērijā apmeklētāji tika informēti, ka šī ēdināšanas iestāde ir slēgta, jo bija apstiprinājušās daudzu aizdomas…
Policijas darbinieki iebruka ēkā un dziļi šokēti patiešām atklāja iestādes virtuvē šausmu filmas cienīgus skatus – asiņainas cilvēku galvas, kā arī vairākus miesas gabalus, kas pilnībā apstiprināja visas radušās bažas.

Savās aizdomās par patiesībā notiekošo šajā iestādē, dalījusies kāda vietējā iedzīvotāja: „Ikreiz, kad devos uz tirgu, novēroju savādas šīs viesnīcas darbinieku darbības. Viņi bija ļoti piesardzīgi un radīja manī aizdomas.”

Daudzi vairakkārt pamanījuši, ka neskaitāmi nepiemēroti šīs iestādes līmenim tērpti cilvēki, kuri izskatījās visai aizdomīgi, ar dažādiem nesamajiem iegājuši viesnīcas ēkā un drīz vien manīgi devušies projām, mudinot prātot, ko viņi darīja šajā solīdajā iestādē?!

Priesteris, kurš nesen bija baudījis maltīti šajā restorānā ziņojis, ka viņš pasūtījis un mielojies ar gaļas ēdienu par ko samaksājis 700 Nairas jeb nedaudz vairāk nekā 3 EUR, kas ir liela naudas summa tādā valstī, kuras iedzīvotāji ciešs no trūkuma. Svētais tēvs bija sašutis par tik augstu mielasta cenu.

Viņš bija nobaudījis karbonādi, kas pagatavota no cilvēka miesas, pašam to nezinot.

Atbildēt

Virtuves noslēpumi

22.05.2015. 01:34

... sevišķi detalizēti Merzahs izstāstīja par bijušā diktatora aizraušanos ar kanibālismu – bijušais prezidents esot vadījis kādu slepenu kopienu “Rogo”, kas tad arī ir nodarbojusies ar kanibālisma rituāliem.

Marzahs informēja, ka Teilors un viņa tuvākie līdzgaitnieki, šīs slepenās kopienas ietvaros ir ēduši savu nogalināto konkurentu sirdis, bet 1995. gadā ir veikuši rituālu, kurā tika apglabāta dzīva grūtniece, kā arī gabalos sarauta dzīva aita. To visu ir darījis arī pats Teilors, bet Merzahs neko nenožēlo, jo esot rīkojies saskaņā ar sava “fīrera” Teilora pavēlēm.

Teilors var pievienoties pārējiem Āfrikas diktatoriem, kuri ir turēti aizdomās par kanibālismu. Viens no visplašāk zināmajiem ir kādreizējās Centrālāfrikas republikas diktators Žans Bedels Bokasa. Nabadzīgo valsti viņš pārvaldīja septiņus gadus, taču pēc viņa režīma krišanas un nāves atklājās vājprāts, kas darījās viņa “galmā”. Savus politiskos oponentus viņš mērdēja badā un izbaroja krokodīliem, esot nogalinājis un arī ēdis teju visus, kas nelaikā gadījās pa ceļam.

Atbildēt

labus

21.05.2015. 14:36

200 gadu "neitralitātes", alkohola apkarošana un perverss politkorektums ir no kādreiz normālas, kareivīgas, eiropeiskas nācijas iztaisījis kroplu tizleni. ja tā ir patiesība (par fekālijām), tad jārīkojas kā ar kaķēniem - aiz čupra un ar purnu pa sūdiem, kamēr saprot. kad sapratuši, - marš! atpakaļ uz Āfriku mācīt ciltsbrāļus.

Atbildēt

ja

21.05.2015. 12:24

ja nemāk uzvesties, vajag par velti vest atpakaļ. nesekmīgos izslēdz no skolas, bet šeit nav nekādi noteikumi??? Nekādas sekas neiestāsies? kaut vai, lai atmaksā salauzto, tīrīšanu, vai arī, lai paši satīra, līdz pusdienām, citādi pusdienu nebūs.

Atbildēt

Āfrikas ekonomiskie proteina avoti

21.05.2015. 08:10

http://absentis.org/st/cannhist/africa.htm

Atbildēt

to L.Lapsa

21.05.2015. 07:27

Samita laikā Rīgā, protestējot pret nabadzību Latvijā, jārīko ielu gājieni visās Latvijas pilsētās ar vaska figūrām - Zatlera, Sudrabas, Godmaņa, Slaktera, Rimševica - viņi glāba Parex un 20 ārvalstu bankas par Latvijas naudu. Gājieniem beidzoties, lelles jāsaved Daugavas krastā un jāsadedzina.

Atbildēt

Didzis M

21.05.2015. 06:30

»

Didzis M

Un kāds afrikānis ar savu garo melno banānu varētu pabagarēt man un Edgaram pēcpusē, sevišķi praida nedēļā


Praida nedēļā es uzaicināju ciemoties Rīgā arī savus draugus:
https://www.beastforum.com/showtopic-239044.html

Atbildēt

vai

21.05.2015. 02:31

tas Didz Melbik bērnībā izsviests pa 3.stāva logu, vai pats izkritis, ka tās smadzenes ieslēgušās reversi ?

Atbildēt

Hmmm...

20.05.2015. 21:52

>

Vai tas neatgādina šo to no zoodārza iemītnieku evolūcijas...?

Atbildēt

20.05.2015. 21:40

»

Nav vienalga

Atgādināšu


Man vienalga, neko nevaru mainīt, kāda jēga pārdzīvot un strēķiem piedirst Internet?

Atbildēt

benis

20.05.2015. 17:34

Didzis tak staigā regulāri ar savu melno peni rokā pa Rīgu. www.falls.lv

Atbildēt

smaka

20.05.2015. 16:41

Vienam bēglim vajadzēs maizi un izpriecas par naudu, kas līdzvērtīga 3 Latvijas pensionāru iztikai. Viena bēgļu bērna izmitināšana izmaksās 76 Latvijas bērnu pabalstus.

Tā kā ES ir izvarojusi Latviju, un caur banku glābšanu izzagusi 30 miljardus EUR (iet jau 7 krīzes gads ...), tad šī nauda āfrikāņu izpriecām būs jāatņem Latvijas pensionāriem, bērniem, skolotajiem un mediķiem.

Priekš kam mums tāda ES vajadzīga??

Atbildēt

ezis

20.05.2015. 16:41

kāpēc neviens atbildīgais zviedru ierēdnis neuzdrošinās skaļi pateikt tiem mēsliem - JA KAUT KAS NEPATĪK - PIŠATIES ATPAKAĻ UZ SAVU ĀFRIKU, LOPI!!!

Atbildēt

Didzis M

20.05.2015. 16:39

Slims raksts, viens gadījums Zviedrijā neko vēl nenozīmē! Āfrikāņi ir forši un mums vajadzētu būt laimīgiem, ka viņi te vēlas dzīvot, tas bagātinās mūsu kultūru. Ja man kādreiz būtu meita, gribētu, lai viņa aprecas ar kādu āfrikāņu puisi, kas nav tik nīgrs un ar dzīvi neapmierināts kā latvieši!

Atbildēt

3.14...

20.05.2015. 16:36

Tas ir tas pats bojārs, kurš TV ēterā balansē uz nozieguma robežas?

Atbildēt

Nav vienalga

20.05.2015. 16:35

»

Man vienalga


Atgādināšu!

"Nebaidies no ienaidniekiem – sliktākajā gadījumā viņi var tevi nogalināt. Nebaidies no draugiem – sliktākajā gadījumā viņi var tevi nodot. Baidies no vienaldzīgajiem. Jo pasaulē visbaisākie noziegumi ir paveikti ar viņu klusējošu piekrišanu."

Atbildēt

20.05.2015. 16:31

Man vienalga.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...