Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pa dibenu vai pa purnu

Vija Beinerte
13.07.2017.
Komentāri (25)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aldis

18.07.2017. 12:29

»

PIETIEK

Kas tad Jums, nabadziņ, tāds noticies


:)))))))))

Lapsas kungs, biju dzirdējis jau izsenis, ka Jums tiek piekarināta mizantropa birka. Taču man jau pietiek ar pāris pietiek.com izlasītiem komentāriem, lai apšaubītu apzīmējuma "homo sapiens" autora veselo saprātu. Es tad vēl varu sevi pasargāt, bet Jums droši vien nākas šīs šaubas ik dienas, ik mirkli sevī ielaist - it īpaši tajos gadījumos, kad sava uzvārda cienīgi esat ielicis kādā rakstā kādu ēsmu un gaidāt, vai un kurš uzķersies ;)

Atbildēt

Aldis Alliks

18.07.2017. 12:08

»

Žulis

Par kādiem augstiem politiskās atbildības standartiem un deputātu strādāšanu latviešu tautas un Latvijas valsts labā var runāt partokrātiskas diktatūras apstākļos? Deputāti ir atkarīgi un izjūt atbildību tikai pret saviem saimniekiem - partokrātiju, nevis tautu. Kā var būt Saeima vēlētāju spogulis, ...


Šajā komentārā un iepriekšējā ("No worry!" garadarbā) vismaz ir analīze, argumenti, secinājumi. Taču par daudz ciešamās kārtas, cienījamās dāmas/kungi! No sērijas "ak, es nabadziņš, es jau tāds dikti gudrs un prātīgs, inteliģents un erudīts, taču tad atnāca Viņi un to manu viedo prātu sačakarēja, manas smadzenītes izskaloja...". Prāts, gudrība ir pats pēdējais, ko jebkurš sliktais režīms spēj atņemt - ar nosacījumu, ka vispār ir bijis, ko atņemt! Kamēr tauta neizvēlēsies pārstāt baudīt tai ērto, ierasto "upura" lomu un neuzņemsies daudz grūtāko, atbildīgāko "saimnieka" lomu, allaž atradīsies tādi, kuri to izmantos un darīs tautai pāri. Par to es jau izklāstīju savas domas pirms teju diviem gadiem, šeit - http://fronte.lv/2015/11/ir-jasak-domat-ka-latviesiem-latvijas-saimniekiem

Atbildēt

Aldis

18.07.2017. 11:42

Lasot anonīmo virtuālo lāčplēšu smadzeņu pašapmierināšanās rezultātus - kārtējos izvirdumus, atliek tikai pabrīnīties par to, ka par Saeimas deputātu vai pat par valsts prezidentu nav ticis bijušais komunists (turklāt pārliecības, nevis karjeras dēļ) Artūrs Priedītis. "Cīņa" un "Padomju Jaunatne" atpūšas.

Atbildēt

Nevis

15.07.2017. 15:35

pa dibenu vai purnu, bet ar kalaśñikovu..

Atbildēt

mazs šausmīgs foto

14.07.2017. 23:20

Kam pieder pumpainais deguns? Autorei beinertei vai tukšmuldim allikam?

Atbildēt

b. Nevilks

14.07.2017. 16:13

»

RAF

b. Nevilks, Tu esi laucinieks


Nē, un pat īsti nezinu, kā laucinieki lasa - pa diagonāli vai krustiņdūrienā. :)

Paradums izlaist ievadu man cēlies no tā, ka latviešu presē ir nelāga ieraža ievadā sabāzt visādus secinājumus, kas drīzāk būtu jāraksta pēcvārdā. Tāpēc labāk vispirms lasu pamattekstu.

Atbildēt

14.07.2017. 15:11

»

Idiots

Vai es esmu tajā kolekcijā


Un iespèjams, jo Priedîśa paśa vèmekłu kolekcijà ir daudzi.

Atbildēt

Pollen

14.07.2017. 14:18

Nav saprotams raksts diezgan nesakarīgs. Vija Beinerte par sevi runā vīriešu dzimtē? Viņa ir juriste?

Atbildēt

RAF

14.07.2017. 13:25

»

b. Nevilks

Ignore :) pārlēcu pāri ievadam, kā parasti


b. Nevilks, Tu esi laucinieks ?

Atbildēt

b. Nevilks

14.07.2017. 12:16

»

b. Nevilks

"neesmu iepazinIES ar visiem tās krimināllietas materiāliem" - raksta Vija Beinerte


Ignore :) pārlēcu pāri ievadam, kā parasti.

Atbildēt

b. Nevilks

14.07.2017. 12:14

"neesmu iepazinIES ar visiem tās krimināllietas materiāliem" - raksta Vija Beinerte.

Vai tā tāda jauna mode, vai vienkārši identitātes krīze?

Atbildēt

Latvju varenie

14.07.2017. 10:05

Runā mikrofonā (zinot ka tas ir ieslēgts) par tumšām štellēm.
Aborigēni bļ*ģ.

Atbildēt

Pēteris

14.07.2017. 09:30

Kaut kas pateikts pareizi,bet lielākoties sorosistu demogoģija.Par to levitanu nu galīgi crazy.

Atbildēt

Žulis

14.07.2017. 09:13

Par kādiem augstiem politiskās atbildības standartiem un deputātu strādāšanu latviešu tautas un Latvijas valsts labā var runāt partokrātiskas diktatūras apstākļos? Deputāti ir atkarīgi un izjūt atbildību tikai pret saviem saimniekiem - partokrātiju, nevis tautu. Kā var būt Saeima vēlētāju spogulis, ja Vēlēšanu likums ir klaji antideomkrātisks un pašas vēlēšanas visīstākais farss. Tad jau arī padomju laikos Augstākā padome un tās prezidijs bija vēlētāju spogulis. Pat ja Levits būtu pats ideālākais,godprātīgākais un gudrākais cilvēks pasaulē, viņš nespētu mainīt partokrātijas iedibināto un nu jau gadu desmitos noregulēto un nostabilizēto, mafiozo valsts pārvaldes sistēmu. Vēl vairāk, šī sistēma izslēdz jebkādas iespējas godprātīgiem gudriem par tautu un valsti domājošiem ideālistiem nokļūt varas virsotnē.
Kāpēc vēlētāji ir tik stulbi un tuvredzīgi, ka ļauj izmantot sevi par marionetēm partiju spēlītēs? Tāpēc, ka cilvēki ir apmuļķoti. Viņiem ir atņemti nacionālie ideāli. Nacionālā identitāte cilvēku apziņā ir padarīta par kaut ko mazsvarīgu, nenozīmīgu, arhaisku. Latviešu tautai šajā valstī vairs nepieder nekas. Pat valsts himna un karogs ir nonācis "vispārējā lietošanā". Ja cilvēkam atņem ideālus, kas no viņa paliek pāri? Pāri paliek varas un naudas kalps, patērētāju kulta pielūdzējs. Tad nu arī šāds cilvēks, atbilstoši savām izskalotajām smadzenēm, balso vēlēšanās par tiem, par kuriem balsot viņam liek vara un nauda. Ar aicinājumiem balsot gudrāk, pareizāk, apdomīgāk, nekas nebūs līdzēts. Un ne tikai tādēļ, ka nav jau izvēles. Ja cilvēkam nav ideālu, viņam vienkārši nav kritērija pēc kura izvērtēt deputātu kandidātus. Tikai ideāli dod šādu vērtēšanas kritēriju! Ja cilvēkam nav ideālu, viņš savu balsi atdos mirkļa emociju iespaidā tiem, kuri ir visvairāk izreklamēti, glītāki no ģīmja, kaut ko jauku pasolījuši, nāk no ietekmīgākām partijām u.t.t. Un tas, ka vairums latviešu ir kļuvuši tadi, nav saistīts ar kaut kādām mūsu tautas nacionālajām īpatnībām vai mentalitāti. Tas ir jau kopš padomju varas sākumiem piekoptās negatīvās izlases un mērķtiecīgas, labi pārdomātas informatīvās apstrādes un psiholoģiskās ietekmēšanas rezultāts.

Atbildēt

No worry!

14.07.2017. 08:27

Aldis Aliks divkosîbas paraugs. Tàtad no juridiskà viedokła iestàdei radît apstàkłus, kas sarunas nopludinàja ir, nevis nav, pareizi. Jo lieta izbeigta un sabiedrîbai ir tiesîbas prasît un sañemt pilnu to nopubliskośanu. Bet to var izdarît tikai tie, kam ir juridiski tiesiska piekłuve śai lietai. KNAB, prokuratûra, liecinieki, aptaujàtie, jo apsûdzèto nav, ir bijuśi tikai aizdomàs turètie. Otrkàrt, jurists noveł vainu uz paśiem vèlètàjiem. Bet, ja esi jurists, kaut kas jàzin ari no vèstures. Ka ir situàcija, kad totalitàrismam seko demokràtija un iepriekśèjie varturi raksta likumus un izzog valsti, iedzenot to paràdos, paśiem kłûstot par oligarhiem un vèlètàjs to nevar ietekmèt, vienîgi ar brutàlu asinsizlieśanu revolûcijas cełà.

Atbildēt

A.P.

14.07.2017. 07:53

Apsveicu Allika kungu ar pievienošanos latviešu gaišākajiem prātiem "Latviešu idiotismu kolekcijā"; skat: http://latviesuidiotismukolekcija.blogspot.com/

Atbildēt

Tiesnesis

14.07.2017. 05:48

»

Cionas preambulists, atkal...

Nevis, piemēram, Levitu. Levits, redz, tāds nesaprotams cilvēks. Runā dikti savādi – kaut ko par vērtībām, principiem un virsprincipiem, pilsonisko atbildību, Satversmes kodolu, valsti


Runāt viņš mīl, bet pats izšķirīgos brīžos ielien krūmos, lai izlīstu tikai tad, kad tiek iznesta ēsma. Reti gļēvs un liekulīgs tips.

Atbildēt

PIETIEK

14.07.2017. 03:55

»

pietiek.com

Jums arī CENZŪRA kā Rasejā vai to liek vietejie halopi


Kas tad Jums, nabadziņ, tāds noticies?

Atbildēt

pietiek.com

13.07.2017. 22:24

Jums arī CENZŪRA kā Rasejā vai to liek vietejie halopi?

Atbildēt

Cionas preambulists, atkal...

13.07.2017. 21:03

Nevis, piemēram, Levitu. Levits, redz, tāds nesaprotams cilvēks. Runā dikti savādi – kaut ko par vērtībām, principiem un virsprincipiem, pilsonisko atbildību, Satversmes kodolu, valsti…

Atbildēt

Arturs Priedītis

13.07.2017. 21:02

Idiota un amorāla tipa ("jurista"!!!) valoda: "Pie mums sabiedrības standarti (!!) ir citādi, līdz ar to publicētajos sarunu izvilkumos mani(!?) neizbrīna un nepārsteidz pilnīgi nekas, arī runātāju leksika." Ja būtu godīgs un prāta ziņā normāls cilvēks, tad pārsteigtu! Tas taču ir pats par sevi saprotams! Bet ja ir idiots un amorāls tips, tad nepārsteidz, jo viedoklis atbilst "sabiedrības standartiem". Tātad atbilst pūļa, bara, sociāli infantilā vairākuma viedoklim, kā arī atbilst "oligarhu" līmenim. Reti stulbs un reizē smieklīgs buldurējums! Bet labi vien ir to uzzināt. Redzam, kādi kadri pie mums tēlo juristus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

21

Apspriežamie jautājumi

FotoBiju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu uz Latviju. Tāpēc gribētu dalīties pārdomās un uzdot dažus jautājumus, kas šajā sakarā rodas.
Lasīt visu...

21

Preventīvais uzbrukums

FotoPēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras var izmantot ieroču izgatavošanai, un aizliedza konsultēt un jebkā palīdzēt Krievijas uzņēmumiem, kuri darbojas bruņošanās nozarē.
Lasīt visu...

21

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

FotoKriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir loģiski. Nesodamības apstākļos visatļautība nevar stāvēt uz vietas. Pēc 2018.gada 6.oktobra 13.Saeimas vēlēšanām pie varas nāca latviešu tautas vēsturē visnevērtīgākā paaudze (manis dēvētā “6.oktobra paaudze”). Tās valdīšanas laikā visatļautības paplašināšanās un intensificēšanās (eskalācija) ir acīmredzams fakts.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...