Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pa dibenu vai pa purnu

Vija Beinerte
13.07.2017.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aldis

18.07.2017. 12:29

»

PIETIEK

Kas tad Jums, nabadziņ, tāds noticies


:)))))))))

Lapsas kungs, biju dzirdējis jau izsenis, ka Jums tiek piekarināta mizantropa birka. Taču man jau pietiek ar pāris pietiek.com izlasītiem komentāriem, lai apšaubītu apzīmējuma "homo sapiens" autora veselo saprātu. Es tad vēl varu sevi pasargāt, bet Jums droši vien nākas šīs šaubas ik dienas, ik mirkli sevī ielaist - it īpaši tajos gadījumos, kad sava uzvārda cienīgi esat ielicis kādā rakstā kādu ēsmu un gaidāt, vai un kurš uzķersies ;)

Atbildēt

Aldis Alliks

18.07.2017. 12:08

»

Žulis

Par kādiem augstiem politiskās atbildības standartiem un deputātu strādāšanu latviešu tautas un Latvijas valsts labā var runāt partokrātiskas diktatūras apstākļos? Deputāti ir atkarīgi un izjūt atbildību tikai pret saviem saimniekiem - partokrātiju, nevis tautu. Kā var būt Saeima vēlētāju spogulis, ...


Šajā komentārā un iepriekšējā ("No worry!" garadarbā) vismaz ir analīze, argumenti, secinājumi. Taču par daudz ciešamās kārtas, cienījamās dāmas/kungi! No sērijas "ak, es nabadziņš, es jau tāds dikti gudrs un prātīgs, inteliģents un erudīts, taču tad atnāca Viņi un to manu viedo prātu sačakarēja, manas smadzenītes izskaloja...". Prāts, gudrība ir pats pēdējais, ko jebkurš sliktais režīms spēj atņemt - ar nosacījumu, ka vispār ir bijis, ko atņemt! Kamēr tauta neizvēlēsies pārstāt baudīt tai ērto, ierasto "upura" lomu un neuzņemsies daudz grūtāko, atbildīgāko "saimnieka" lomu, allaž atradīsies tādi, kuri to izmantos un darīs tautai pāri. Par to es jau izklāstīju savas domas pirms teju diviem gadiem, šeit - http://fronte.lv/2015/11/ir-jasak-domat-ka-latviesiem-latvijas-saimniekiem

Atbildēt

Aldis

18.07.2017. 11:42

Lasot anonīmo virtuālo lāčplēšu smadzeņu pašapmierināšanās rezultātus - kārtējos izvirdumus, atliek tikai pabrīnīties par to, ka par Saeimas deputātu vai pat par valsts prezidentu nav ticis bijušais komunists (turklāt pārliecības, nevis karjeras dēļ) Artūrs Priedītis. "Cīņa" un "Padomju Jaunatne" atpūšas.

Atbildēt

Nevis

15.07.2017. 15:35

pa dibenu vai purnu, bet ar kalaśñikovu..

Atbildēt

mazs šausmīgs foto

14.07.2017. 23:20

Kam pieder pumpainais deguns? Autorei beinertei vai tukšmuldim allikam?

Atbildēt

b. Nevilks

14.07.2017. 16:13

»

RAF

b. Nevilks, Tu esi laucinieks


Nē, un pat īsti nezinu, kā laucinieki lasa - pa diagonāli vai krustiņdūrienā. :)

Paradums izlaist ievadu man cēlies no tā, ka latviešu presē ir nelāga ieraža ievadā sabāzt visādus secinājumus, kas drīzāk būtu jāraksta pēcvārdā. Tāpēc labāk vispirms lasu pamattekstu.

Atbildēt

14.07.2017. 15:11

»

Idiots

Vai es esmu tajā kolekcijā


Un iespèjams, jo Priedîśa paśa vèmekłu kolekcijà ir daudzi.

Atbildēt

Pollen

14.07.2017. 14:18

Nav saprotams raksts diezgan nesakarīgs. Vija Beinerte par sevi runā vīriešu dzimtē? Viņa ir juriste?

Atbildēt

RAF

14.07.2017. 13:25

»

b. Nevilks

Ignore :) pārlēcu pāri ievadam, kā parasti


b. Nevilks, Tu esi laucinieks ?

Atbildēt

b. Nevilks

14.07.2017. 12:16

»

b. Nevilks

"neesmu iepazinIES ar visiem tās krimināllietas materiāliem" - raksta Vija Beinerte


Ignore :) pārlēcu pāri ievadam, kā parasti.

Atbildēt

b. Nevilks

14.07.2017. 12:14

"neesmu iepazinIES ar visiem tās krimināllietas materiāliem" - raksta Vija Beinerte.

Vai tā tāda jauna mode, vai vienkārši identitātes krīze?

Atbildēt

Latvju varenie

14.07.2017. 10:05

Runā mikrofonā (zinot ka tas ir ieslēgts) par tumšām štellēm.
Aborigēni bļ*ģ.

Atbildēt

Pēteris

14.07.2017. 09:30

Kaut kas pateikts pareizi,bet lielākoties sorosistu demogoģija.Par to levitanu nu galīgi crazy.

Atbildēt

Žulis

14.07.2017. 09:13

Par kādiem augstiem politiskās atbildības standartiem un deputātu strādāšanu latviešu tautas un Latvijas valsts labā var runāt partokrātiskas diktatūras apstākļos? Deputāti ir atkarīgi un izjūt atbildību tikai pret saviem saimniekiem - partokrātiju, nevis tautu. Kā var būt Saeima vēlētāju spogulis, ja Vēlēšanu likums ir klaji antideomkrātisks un pašas vēlēšanas visīstākais farss. Tad jau arī padomju laikos Augstākā padome un tās prezidijs bija vēlētāju spogulis. Pat ja Levits būtu pats ideālākais,godprātīgākais un gudrākais cilvēks pasaulē, viņš nespētu mainīt partokrātijas iedibināto un nu jau gadu desmitos noregulēto un nostabilizēto, mafiozo valsts pārvaldes sistēmu. Vēl vairāk, šī sistēma izslēdz jebkādas iespējas godprātīgiem gudriem par tautu un valsti domājošiem ideālistiem nokļūt varas virsotnē.
Kāpēc vēlētāji ir tik stulbi un tuvredzīgi, ka ļauj izmantot sevi par marionetēm partiju spēlītēs? Tāpēc, ka cilvēki ir apmuļķoti. Viņiem ir atņemti nacionālie ideāli. Nacionālā identitāte cilvēku apziņā ir padarīta par kaut ko mazsvarīgu, nenozīmīgu, arhaisku. Latviešu tautai šajā valstī vairs nepieder nekas. Pat valsts himna un karogs ir nonācis "vispārējā lietošanā". Ja cilvēkam atņem ideālus, kas no viņa paliek pāri? Pāri paliek varas un naudas kalps, patērētāju kulta pielūdzējs. Tad nu arī šāds cilvēks, atbilstoši savām izskalotajām smadzenēm, balso vēlēšanās par tiem, par kuriem balsot viņam liek vara un nauda. Ar aicinājumiem balsot gudrāk, pareizāk, apdomīgāk, nekas nebūs līdzēts. Un ne tikai tādēļ, ka nav jau izvēles. Ja cilvēkam nav ideālu, viņam vienkārši nav kritērija pēc kura izvērtēt deputātu kandidātus. Tikai ideāli dod šādu vērtēšanas kritēriju! Ja cilvēkam nav ideālu, viņš savu balsi atdos mirkļa emociju iespaidā tiem, kuri ir visvairāk izreklamēti, glītāki no ģīmja, kaut ko jauku pasolījuši, nāk no ietekmīgākām partijām u.t.t. Un tas, ka vairums latviešu ir kļuvuši tadi, nav saistīts ar kaut kādām mūsu tautas nacionālajām īpatnībām vai mentalitāti. Tas ir jau kopš padomju varas sākumiem piekoptās negatīvās izlases un mērķtiecīgas, labi pārdomātas informatīvās apstrādes un psiholoģiskās ietekmēšanas rezultāts.

Atbildēt

No worry!

14.07.2017. 08:27

Aldis Aliks divkosîbas paraugs. Tàtad no juridiskà viedokła iestàdei radît apstàkłus, kas sarunas nopludinàja ir, nevis nav, pareizi. Jo lieta izbeigta un sabiedrîbai ir tiesîbas prasît un sañemt pilnu to nopubliskośanu. Bet to var izdarît tikai tie, kam ir juridiski tiesiska piekłuve śai lietai. KNAB, prokuratûra, liecinieki, aptaujàtie, jo apsûdzèto nav, ir bijuśi tikai aizdomàs turètie. Otrkàrt, jurists noveł vainu uz paśiem vèlètàjiem. Bet, ja esi jurists, kaut kas jàzin ari no vèstures. Ka ir situàcija, kad totalitàrismam seko demokràtija un iepriekśèjie varturi raksta likumus un izzog valsti, iedzenot to paràdos, paśiem kłûstot par oligarhiem un vèlètàjs to nevar ietekmèt, vienîgi ar brutàlu asinsizlieśanu revolûcijas cełà.

Atbildēt

Tiesnesis

14.07.2017. 05:48

»

Cionas preambulists, atkal...

Nevis, piemēram, Levitu. Levits, redz, tāds nesaprotams cilvēks. Runā dikti savādi – kaut ko par vērtībām, principiem un virsprincipiem, pilsonisko atbildību, Satversmes kodolu, valsti


Runāt viņš mīl, bet pats izšķirīgos brīžos ielien krūmos, lai izlīstu tikai tad, kad tiek iznesta ēsma. Reti gļēvs un liekulīgs tips.

Atbildēt

PIETIEK

14.07.2017. 03:55

»

pietiek.com

Jums arī CENZŪRA kā Rasejā vai to liek vietejie halopi


Kas tad Jums, nabadziņ, tāds noticies?

Atbildēt

pietiek.com

13.07.2017. 22:24

Jums arī CENZŪRA kā Rasejā vai to liek vietejie halopi?

Atbildēt

Cionas preambulists, atkal...

13.07.2017. 21:03

Nevis, piemēram, Levitu. Levits, redz, tāds nesaprotams cilvēks. Runā dikti savādi – kaut ko par vērtībām, principiem un virsprincipiem, pilsonisko atbildību, Satversmes kodolu, valsti…

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...