Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Miķels

04.11.2019. 21:43

Raksts visumā pareizs. Autora bērnības kulinārās atmiņas niansēs attiecas tikai viņu, jo bērnība katram bija savādāka, bet visiem daudzmaz līdzīga. Par padomiju iet runa.

Tagadējai "pa lielam" un "tā kā" paaudzei/ēm grūti saprast, kas ir Krievija, jo viņu nenobriedušās vai sociālisma laikus nebaudījušās smadzenes ir tik atmiekšķētas ar Krievijas augsti profesionālās un tehnoloģiski advancētās melu propagandas devām, ka vēlamo uzskata par esamo - 100% Kremļa sapņu piepildījums - vairot nozombētos, notrollētos....sauciet kā gribat. Krievijai nevar ticēt nevienam vārdam. Vairums tās institūciju strādā vaiga sviedros, lai tiražētu RU labvēlīgos viedokļus. Tās ir veselas armijas troļļu. Jeņķi savā augstprātībā drīz attapsies, ka Vaņka jau regulēs Balto namu. Krievija ir neprognozējami prognozējama, tā rīkojas netipiski un nestandarta veidos. Tās mērķis ir tas pats, kas klaidonim Uļjanovam-Ļeninam - proletariāta (lasi: Maskavijas) hegemons visā pasaulē vai ievērojamā tās daļā. Lielkrievu šovinisms ir valsts politika Putina ērā + čekistiska nekaunība un izveicība - ja Maskaviju nenoliks pie vietas pārskatāmā nākotnē, būs lielas vispasaules probzas.

Atbildēt

Žel par to ka Tev bija tādu vecāki!

02.11.2019. 22:41

Vecākus savus vaino pie tāda bernības pieredzes! Žel ka tiki audzināts tādos apstakļos...

Atbildēt

Kaimiņa bizness

02.11.2019. 05:31

Naftas, gāzes trubas, izejvielas ir kaimiņa bizness. Ja trubas, to galus un resursu patērētājvalstis ar viltu un spēku nepiežmiegsi, kaimiņu tautai nebūs kāpostu, bet oligarhiem jahtu. Naivie to nesaprot.

Atbildēt

tomēr Eirpā TIK DAUDZ DEBIĻU, KA PAR NAUDU ČUPOJAS

01.11.2019. 16:27

AR SADISTIEM

Atbildēt

Nepietiks pārdzīvot par pasauli ?

01.11.2019. 11:04

Kāda mums varētu būt sāpe par Bulgāriju ? Viņi kaujās ar savu nabadzību- mēs ar savējo .
P.S. Lai rakstiņa skribents pamēģina atrast tirdzniecībā dabiski audzētu nemodificētu gurķi un eko cukurbiešu cukuru. Un tikai tad noriet to pārtiku, kāda šodien sen nav nopērkama.

Atbildēt

kaķa smiekli

01.11.2019. 00:17

Te pēdējā laikā ir pārāk daudz primitīvas propagandas raksteļu, pie tam anonīmu. Izskatās pēc kaut kāda rudens saasinājuma cilvēkiem ar psihiskām novirzēm. Autors reāls daunis, jau no raksta sākuma redzams - gurķus ar cukuru salīdzina ar siseņu rīšanu. Pats vainīgs, ka nebija medus, jo gurķi ar medu arī tagad ir garšīgs saldums ne tikai nabagiem, kā te tas plānprātiņš apraksta.

Atbildēt

west

31.10.2019. 13:09

»

west

https://youtu.be/Ib7Wh8_GYEA


https://www.google.com/search?q https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FIb7Wh8_GYEA&client tablet-android-lenovo&sourceid chrome-mobile&ie UTF-8https://www.google.com/search?q https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FIb7Wh8_GYEA&client tablet-android-lenovo&sourceid chrome-mobile&ie UTF-8

Atbildēt

šķidrās ziepes

31.10.2019. 12:08

Mēsls, kaut talantīgi uzrakstīts; sacerēts ne honorāram, drīzāk vazelīnam. Savulaik Pravdas ievadraksti tāpat skanēja, Ādolfa dibenlaižas ar' šo meldiņu prata ...

Atbildēt

definīcija

31.10.2019. 10:31

»

Nē, kangari ir tādi izdzimteņi kā jūs un jums veidīgie. Tieši pateicoties jums veidīgajiem Latvija ir izpārdota un izzagta...


Bez ienaidnieka tēla ,,demokrātija,, nespēj eksistēt,tāpat kā bez baiļu iedzīšanas cilvēkos.

Atbildēt

31.10.2019. 10:14

»

V

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis...


Nē, kangari ir tādi izdzimteņi kā jūs un jums veidīgie. Tieši pateicoties jums veidīgajiem Latvija ir izpārdota un izzagta.
Normāls agrāk bija ēdiens, viss no dabīgiem produktiem. No bērnības atceros ļoti garšīgo cukurgailīti. Tagad vispār lielu daļu nav iespējams ēst bez mēslu piegaršas.
Un tikai bauri savu mērķu sasniegšanai izmanto pieminekļu iznīcināšanu, jo uz neko vairāk nav spējīgi. Viss ko jūs varat, ir iznīcināt kamēr ir ko, pat savu valsti. Tipisks naciķ-baurs. Bez naida pret krieviem vairs nekā nav

Atbildēt

Q

31.10.2019. 08:39

Lasot šādus rakstus neviļus rodas doma, vai tiešām normāls cilvēks var sadzejot tādas muļķības? Ieteiktu autoram griezties pie galvas daktera, vēl ir otrs variants, NATO Izcilības centrā beigušies resursi un tagad tur darbojas vieni palīgskolu beigušie skricelētāji!

Atbildēt

Maksims Gorkijs

31.10.2019. 00:03

»

švamme

«Пьянство, малограмотность, тупость и убожество русского мужика, отставшего от Европы лет на 200, и до сих пор еще не совсем уверенно застегивающего собственные штаны, в очередной раз показывает, что с ним дружить нельзя, так как он рассматривает дружбу как слабость…» (А.П.Чехов...


"Я думаю, что русскому народу исключительно - так же исключительно, как англичанину чувство юмора - свойственно чувство особенной жестокости, хладнокровной и как бы испытывающей пределы человеческого терпения к боли, как бы изучающей цепкость, стойкость жизни.
В русской жестокости чувствуется дьявольская изощренность, в ней есть нечто тонкое, изысканное. Это свойство едва ли можно объяснить словами «психоз», «садизм», словами, которые, в сущности, и вообще ничего не объясняют. "
О русском крестьянстве (Berlīne, 1922.)

Atbildēt

Papildinājums autora morālei:

30.10.2019. 23:38

Ceturtkārt, ASV veido divpusējās attiecības, ekskluzīvi izejot no „nulles summas” teorijas. Attiecīgi ASV uzskata, ka jebkuru divpusējo attiecību iznākumā var būt tikai viens uzvarētājs (ASV) un viens absolūts zaudētājs (šajā gadījumā .............). Līdzvērtīga labuma gūšana starp valstīm nav iespējama.

Atbildēt

švamme

30.10.2019. 23:27

«Пьянство, малограмотность, тупость и убожество русского мужика, отставшего от Европы лет на 200, и до сих пор еще не совсем уверенно застегивающего собственные штаны, в очередной раз показывает, что с ним дружить нельзя, так как он рассматривает дружбу как слабость…» (А.П.Чехов)

Troļļi saskrējuši, jo argumentu nav. Tiem, kas saprot angliski, te ir krievu troļļu darbības pilna analīze -
https://www.facebook.com/sogoodnow/videos/770543423136226/

Atbildēt

janis

30.10.2019. 22:45

Par Krieviju tā ir,bet citos laikos autors Krievijas vietā liktu ASV un Rietumi,un nebūtu kļūdijies.
Tā kā,divkosi,nokaunies,ja...

Atbildēt

hi hi

30.10.2019. 22:32

Labs gana pasaku teicējs sorosnaziku mērcē,avīželē siekalās noietu zombi.

Atbildēt

Bezzāģis

30.10.2019. 21:20

Un? Kaut kā nav dzirdēts nekas par Lavijā noķertiem mega spiegiem.
Varbūt Latvijā viņi ir skaisti paslēpušies zem dažādām izkārtnēm un amatiem?

Atbildēt

!

30.10.2019. 20:34

»

V

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis...


tev un si ,,raksta,, autoram novelu pasedet 500 dienas rinda pie arsta ,,brivaja latvija,, tad varbut paries nerendinamas velesanas rakstit mulkibas publiska vide !

Atbildēt

un ko

30.10.2019. 20:28

asv kolonijas inhabitants raksta lapsam cik gruta un slikta esot Krievija !

Atbildēt

Kaatad

30.10.2019. 20:17

Tā vai kā, nevajag aizmirst, ka Krievija nav tikai pūķins. Kurš ,cik zināms, nav mūžīgs. Der atcerēties, ka piem ,1991, gadā Maskavas ielās izgāja pusmiljons Baltijas neatkarības atbalstītāju. Parasti krievi. Šodien arī tur ir daudz normālu cilvēku. Par kuriem mūsu propogandisti diez kāpēc piemirsuši.Jo nu smadzeņu skalošana, vai RU vai LR ar ļaunajiem "tur ārpusē" ir makten izdevīgs pasākums.Kāda tur nabadzība, vai politbandītisms, kad negantnieki tuvojas. Un tā jau 30 gadus tuvojas :))

Atbildēt

Fēlis

30.10.2019. 20:10

»

V

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis...


Viņš nav Kangars, viņš ir duraks trollis. Man tikai autoram viens jautājums- kādā dirsā krievu laikos esat dzīvojis, cienītas? Man ir pavisam citas atmiņas par tā laika ēdieniem un parašām.

Atbildēt

ha-ha

30.10.2019. 19:58

ASV militārais budžets ap 700 miljardi, Krievijas ap 40 miljardi. Domāju, ka NATO pat neietilpst tajos 700 miljardos.
Tātad militāro izdevumu apjoms, kuru skaitā ietilpst arī izlūkošana nav pat salīdzināms.
Arī autoriņš, nokampis mazu, mazu kripatiņu no grandiozā militārā budžeta, pūš pīlītē. Kaut kā taču jāatpelna.

Atbildēt

Detdz

30.10.2019. 18:47

Labak vainojiet dievinnu neka krieviju kapec ir ta ka ir jeb bija un bus.

Atbildēt

lauķis

30.10.2019. 18:00

»

V

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis...


Pilnīgi piekrītu un neattaisnoju.
Bet saprast kāpēc notiek tā un ne savādāk gan vajadzētu.Un nevajag citiem stāstīt kur viņiem iet,tad citi nestāstīs kas tu esi un kā tevi sauc.

Atbildēt

V

30.10.2019. 17:43

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis?
A nu ka tinies uz savu lielo kaimiņzemi, tu kangars tāds.
Dēļ tādiem bezmugurkaulainiem mīkstmiešiem kā tu arī sēž mums Saeimā visādas PSRS atraugas un stāv PSRS lūžņi (pieminekļi).

Atbildēt

Q

30.10.2019. 17:34

Kārtējais grafomāns ar nacionālās plānprātības sindromu! cilvēkiem ir pieņemts uzturēt labas attiecības ar kaimiņiem, nevis piedalīties sirojumos pa pasauli palīdzot saimniekam slepkavot svešas tautas! Tā kā tuvākais kaimiņš mums ir Krievija, Latvija ir ieinteresēta sadarbībā ar to, šī regulārā kaimiņa apriešana mums smagi atspēlēsies, to varam jau tagad izjust!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...