Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Miķels

04.11.2019. 20:43

Raksts visumā pareizs. Autora bērnības kulinārās atmiņas niansēs attiecas tikai viņu, jo bērnība katram bija savādāka, bet visiem daudzmaz līdzīga. Par padomiju iet runa.

Tagadējai "pa lielam" un "tā kā" paaudzei/ēm grūti saprast, kas ir Krievija, jo viņu nenobriedušās vai sociālisma laikus nebaudījušās smadzenes ir tik atmiekšķētas ar Krievijas augsti profesionālās un tehnoloģiski advancētās melu propagandas devām, ka vēlamo uzskata par esamo - 100% Kremļa sapņu piepildījums - vairot nozombētos, notrollētos....sauciet kā gribat. Krievijai nevar ticēt nevienam vārdam. Vairums tās institūciju strādā vaiga sviedros, lai tiražētu RU labvēlīgos viedokļus. Tās ir veselas armijas troļļu. Jeņķi savā augstprātībā drīz attapsies, ka Vaņka jau regulēs Balto namu. Krievija ir neprognozējami prognozējama, tā rīkojas netipiski un nestandarta veidos. Tās mērķis ir tas pats, kas klaidonim Uļjanovam-Ļeninam - proletariāta (lasi: Maskavijas) hegemons visā pasaulē vai ievērojamā tās daļā. Lielkrievu šovinisms ir valsts politika Putina ērā + čekistiska nekaunība un izveicība - ja Maskaviju nenoliks pie vietas pārskatāmā nākotnē, būs lielas vispasaules probzas.

Atbildēt

Žel par to ka Tev bija tādu vecāki!

02.11.2019. 21:41

Vecākus savus vaino pie tāda bernības pieredzes! Žel ka tiki audzināts tādos apstakļos...

Atbildēt

Kaimiņa bizness

02.11.2019. 04:31

Naftas, gāzes trubas, izejvielas ir kaimiņa bizness. Ja trubas, to galus un resursu patērētājvalstis ar viltu un spēku nepiežmiegsi, kaimiņu tautai nebūs kāpostu, bet oligarhiem jahtu. Naivie to nesaprot.

Atbildēt

tomēr Eirpā TIK DAUDZ DEBIĻU, KA PAR NAUDU ČUPOJAS

01.11.2019. 15:27

AR SADISTIEM

Atbildēt

Nepietiks pārdzīvot par pasauli ?

01.11.2019. 10:04

Kāda mums varētu būt sāpe par Bulgāriju ? Viņi kaujās ar savu nabadzību- mēs ar savējo .
P.S. Lai rakstiņa skribents pamēģina atrast tirdzniecībā dabiski audzētu nemodificētu gurķi un eko cukurbiešu cukuru. Un tikai tad noriet to pārtiku, kāda šodien sen nav nopērkama.

Atbildēt

kaķa smiekli

31.10.2019. 23:17

Te pēdējā laikā ir pārāk daudz primitīvas propagandas raksteļu, pie tam anonīmu. Izskatās pēc kaut kāda rudens saasinājuma cilvēkiem ar psihiskām novirzēm. Autors reāls daunis, jau no raksta sākuma redzams - gurķus ar cukuru salīdzina ar siseņu rīšanu. Pats vainīgs, ka nebija medus, jo gurķi ar medu arī tagad ir garšīgs saldums ne tikai nabagiem, kā te tas plānprātiņš apraksta.

Atbildēt

west

31.10.2019. 12:09

»

west

https://youtu.be/Ib7Wh8_GYEA


https://www.google.com/search?q https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FIb7Wh8_GYEA&client tablet-android-lenovo&sourceid chrome-mobile&ie UTF-8https://www.google.com/search?q https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FIb7Wh8_GYEA&client tablet-android-lenovo&sourceid chrome-mobile&ie UTF-8

Atbildēt

šķidrās ziepes

31.10.2019. 11:08

Mēsls, kaut talantīgi uzrakstīts; sacerēts ne honorāram, drīzāk vazelīnam. Savulaik Pravdas ievadraksti tāpat skanēja, Ādolfa dibenlaižas ar' šo meldiņu prata ...

Atbildēt

definīcija

31.10.2019. 09:31

»

Nē, kangari ir tādi izdzimteņi kā jūs un jums veidīgie. Tieši pateicoties jums veidīgajiem Latvija ir izpārdota un izzagta...


Bez ienaidnieka tēla ,,demokrātija,, nespēj eksistēt,tāpat kā bez baiļu iedzīšanas cilvēkos.

Atbildēt

31.10.2019. 09:14

»

V

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis...


Nē, kangari ir tādi izdzimteņi kā jūs un jums veidīgie. Tieši pateicoties jums veidīgajiem Latvija ir izpārdota un izzagta.
Normāls agrāk bija ēdiens, viss no dabīgiem produktiem. No bērnības atceros ļoti garšīgo cukurgailīti. Tagad vispār lielu daļu nav iespējams ēst bez mēslu piegaršas.
Un tikai bauri savu mērķu sasniegšanai izmanto pieminekļu iznīcināšanu, jo uz neko vairāk nav spējīgi. Viss ko jūs varat, ir iznīcināt kamēr ir ko, pat savu valsti. Tipisks naciķ-baurs. Bez naida pret krieviem vairs nekā nav

Atbildēt

Q

31.10.2019. 07:39

Lasot šādus rakstus neviļus rodas doma, vai tiešām normāls cilvēks var sadzejot tādas muļķības? Ieteiktu autoram griezties pie galvas daktera, vēl ir otrs variants, NATO Izcilības centrā beigušies resursi un tagad tur darbojas vieni palīgskolu beigušie skricelētāji!

Atbildēt

Maksims Gorkijs

30.10.2019. 23:03

»

švamme

«Пьянство, малограмотность, тупость и убожество русского мужика, отставшего от Европы лет на 200, и до сих пор еще не совсем уверенно застегивающего собственные штаны, в очередной раз показывает, что с ним дружить нельзя, так как он рассматривает дружбу как слабость…» (А.П.Чехов...


"Я думаю, что русскому народу исключительно - так же исключительно, как англичанину чувство юмора - свойственно чувство особенной жестокости, хладнокровной и как бы испытывающей пределы человеческого терпения к боли, как бы изучающей цепкость, стойкость жизни.
В русской жестокости чувствуется дьявольская изощренность, в ней есть нечто тонкое, изысканное. Это свойство едва ли можно объяснить словами «психоз», «садизм», словами, которые, в сущности, и вообще ничего не объясняют. "
О русском крестьянстве (Berlīne, 1922.)

Atbildēt

Papildinājums autora morālei:

30.10.2019. 22:38

Ceturtkārt, ASV veido divpusējās attiecības, ekskluzīvi izejot no „nulles summas” teorijas. Attiecīgi ASV uzskata, ka jebkuru divpusējo attiecību iznākumā var būt tikai viens uzvarētājs (ASV) un viens absolūts zaudētājs (šajā gadījumā .............). Līdzvērtīga labuma gūšana starp valstīm nav iespējama.

Atbildēt

švamme

30.10.2019. 22:27

«Пьянство, малограмотность, тупость и убожество русского мужика, отставшего от Европы лет на 200, и до сих пор еще не совсем уверенно застегивающего собственные штаны, в очередной раз показывает, что с ним дружить нельзя, так как он рассматривает дружбу как слабость…» (А.П.Чехов)

Troļļi saskrējuši, jo argumentu nav. Tiem, kas saprot angliski, te ir krievu troļļu darbības pilna analīze -
https://www.facebook.com/sogoodnow/videos/770543423136226/

Atbildēt

janis

30.10.2019. 21:45

Par Krieviju tā ir,bet citos laikos autors Krievijas vietā liktu ASV un Rietumi,un nebūtu kļūdijies.
Tā kā,divkosi,nokaunies,ja...

Atbildēt

hi hi

30.10.2019. 21:32

Labs gana pasaku teicējs sorosnaziku mērcē,avīželē siekalās noietu zombi.

Atbildēt

Bezzāģis

30.10.2019. 20:20

Un? Kaut kā nav dzirdēts nekas par Lavijā noķertiem mega spiegiem.
Varbūt Latvijā viņi ir skaisti paslēpušies zem dažādām izkārtnēm un amatiem?

Atbildēt

!

30.10.2019. 19:34

»

V

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis...


tev un si ,,raksta,, autoram novelu pasedet 500 dienas rinda pie arsta ,,brivaja latvija,, tad varbut paries nerendinamas velesanas rakstit mulkibas publiska vide !

Atbildēt

un ko

30.10.2019. 19:28

asv kolonijas inhabitants raksta lapsam cik gruta un slikta esot Krievija !

Atbildēt

Kaatad

30.10.2019. 19:17

Tā vai kā, nevajag aizmirst, ka Krievija nav tikai pūķins. Kurš ,cik zināms, nav mūžīgs. Der atcerēties, ka piem ,1991, gadā Maskavas ielās izgāja pusmiljons Baltijas neatkarības atbalstītāju. Parasti krievi. Šodien arī tur ir daudz normālu cilvēku. Par kuriem mūsu propogandisti diez kāpēc piemirsuši.Jo nu smadzeņu skalošana, vai RU vai LR ar ļaunajiem "tur ārpusē" ir makten izdevīgs pasākums.Kāda tur nabadzība, vai politbandītisms, kad negantnieki tuvojas. Un tā jau 30 gadus tuvojas :))

Atbildēt

Fēlis

30.10.2019. 19:10

»

V

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis...


Viņš nav Kangars, viņš ir duraks trollis. Man tikai autoram viens jautājums- kādā dirsā krievu laikos esat dzīvojis, cienītas? Man ir pavisam citas atmiņas par tā laika ēdieniem un parašām.

Atbildēt

ha-ha

30.10.2019. 18:58

ASV militārais budžets ap 700 miljardi, Krievijas ap 40 miljardi. Domāju, ka NATO pat neietilpst tajos 700 miljardos.
Tātad militāro izdevumu apjoms, kuru skaitā ietilpst arī izlūkošana nav pat salīdzināms.
Arī autoriņš, nokampis mazu, mazu kripatiņu no grandiozā militārā budžeta, pūš pīlītē. Kaut kā taču jāatpelna.

Atbildēt

Detdz

30.10.2019. 17:47

Labak vainojiet dievinnu neka krieviju kapec ir ta ka ir jeb bija un bus.

Atbildēt

lauķis

30.10.2019. 17:00

»

V

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis...


Pilnīgi piekrītu un neattaisnoju.
Bet saprast kāpēc notiek tā un ne savādāk gan vajadzētu.Un nevajag citiem stāstīt kur viņiem iet,tad citi nestāstīs kas tu esi un kā tevi sauc.

Atbildēt

V

30.10.2019. 16:43

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis?
A nu ka tinies uz savu lielo kaimiņzemi, tu kangars tāds.
Dēļ tādiem bezmugurkaulainiem mīkstmiešiem kā tu arī sēž mums Saeimā visādas PSRS atraugas un stāv PSRS lūžņi (pieminekļi).

Atbildēt

Q

30.10.2019. 16:34

Kārtējais grafomāns ar nacionālās plānprātības sindromu! cilvēkiem ir pieņemts uzturēt labas attiecības ar kaimiņiem, nevis piedalīties sirojumos pa pasauli palīdzot saimniekam slepkavot svešas tautas! Tā kā tuvākais kaimiņš mums ir Krievija, Latvija ir ieinteresēta sadarbībā ar to, šī regulārā kaimiņa apriešana mums smagi atspēlēsies, to varam jau tagad izjust!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sistēma un opozīcija

FotoCilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts pasaulei ir pievērsts sistēmiski. Tāpēc sabiedrībā parasti tiek augstu vērtēti indivīdi ar sistēmisko pieeju. Tāda pieeja liecina par spēju uz pasauli lūkoties plašā tvērumā. Sastopama aksioma: jo plašāka pieeja, jo pilnvērtīgāka lietu un parādību interpretācija.
Lasīt visu...

18

Levita jaunvārdi un to tulkojums

FotoLevita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums, Latvijas valsts ceļš.
Lasīt visu...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...