Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

antons mikoss

11.04.2022. 22:02

Krievvalodīgie!
Vai tie ir ruzzkij mir aizstāvji?

Jums būs jādodas domoi. Jo ātrāk, jo labāk jums, ļaunuma impērijas pabiras!

Atbildēt

Kas tie tādi-

11.04.2022. 14:42

Krievvalodīgie? Vai tie ir nejēgas, kas 30 gadu laikā nav iemācījušies runāt latviski? Tur jau visādi propesori- laikam jau garīgi atpalikuši?

Atbildēt

jauna konstitūcija jauns ģērbonis

10.04.2022. 21:37

http://ipvnews.org/2nd_column/images/zopa.jpg

Atbildēt

labrīt krievvalodīgie!

10.04.2022. 17:34

Kur bijāt, kad Putins Sīrijā bumboja skolas un slimnīcas, kad "nomočīja atejās" 50 000 čečenu bērnu. Otrā Pasaules karā krievi pastrādāja tādas pat zvērības, kā tagad Ukrainā un par to normāli būtu ja ikviens krievs par tām sev bērtu pelnus uz galvas.

Atbildēt

pēc tiesas

10.04.2022. 17:10

»

Zinta

Par 9. maija orģijām: nekāds 9. maijs Latvijā, kur PSRS okupācijas sekas vēl nav likvidētas, nevar būt ne runas! Un tādiem pieminekļiem, kas slavina vienas no 2. pasaulkes kara izraisītāju, PSRS armijas noziedzniekus, kas ir Latvijas okupantus, arī nav šeit jābūt...


Par visbaisāko zvērību slavināšanu nevar būt runas ne 9. ne 8. ne 10 maijā. Un arī otrie kara rīkotāji, kas uzbūvēja Staļinam pasaulē varenāko militāro industriju, kopš 1929. gada investējot gaidāmā karā simtiem miljardu dolāru, ASV cionistu pārstāvošo demokrātu partiju, bet kuriem karš bija neiespējams, pelna visbargāko sodu.

Atbildēt

Zinta

10.04.2022. 16:42

Par 9. maija orģijām: nekāds 9. maijs Latvijā, kur PSRS okupācijas sekas vēl nav likvidētas, nevar būt ne runas! Un tādiem pieminekļiem, kas slavina vienas no 2. pasaulkes kara izraisītāju, PSRS armijas noziedzniekus, kas ir Latvijas okupantus, arī nav šeit jābūt!
Šiem okupantu pabirām ir beidzot jāatgriežas savā senču zemē, matuškā rašā, pie saviem pirmsākumiem. Okupanti ir un paliek okupanti, vienalga cik paaudzes viņi te dzīvo. Viņišeit ieradušies pēc 40. gada. Krievu okupantu urlas civilizētām tautām nav pie sevis jāpacieš un jāuztur. Pļutlers tagad visus aicina atgriezties mājās, bet mums ir šiem cilvēkiem, kas tur apakšā ir parakstījušies, jāpalīdz to realizēt. Jo vairāk tādēl, ka redzams, viņiem šeit nesokas īsti labi. Nu vismaz ne tā kā viniem gribētos!
Turklāt visi šie parakstījušies krivvalodīgie nav nekādas izcilības un neiedomājami neaizvietojamas personības ar milzīgu nozīmi Latvijas valsts attīstībai. Vienkārši ērtas dzīves tīkotāji, kas grib dzīvot pēc okupantu filozofijas.

Atbildēt

http://ipvnews.org/

10.04.2022. 16:09

** Свежий рейтинг армий мира. Топ 10:
1. США
2. Китай
3. Киевские
4. Харьковские
5. Сумские
6. Черниговские
7. Великобритания
8. Николаевские
9. Вооруженное Формирование фермерского хозяйства Свирида Опанасенко
10.Цыган с трактором (уволок танк кацапов, пока его экипаж отлучился.) Цыгане могут стать первыми, если украдут путинаху.

Atbildēt

gf

10.04.2022. 10:38

Tas protams ir labi, ka ir šādi krievi.
Bet ar ''pagaidiet, kamēr beidzas karš'' varētu aizrādīt arī starptautiskajam valūtas fondam/pasaules bankai/eiropas rekonstrukcijas un citiem sūda augļotājiem, kuri šobrīd nāk klajā ar Ukrainas kredītspēju analīzi īstermiņā un ilgtermiņā. Paldies par uzmanību :)

Atbildēt

Tu pārbaudīji ko saka ANO prokuroru pierādījumi

10.04.2022. 09:53

»

he, he

"Украина терпит поражение и потому использует тактику сирийских террористов — атакует гражданских и призывает к внешнему вмешательству", — заявил Брайан Берлетик, геополитический аналитик и бывший военнослужащий Корпуса морской пехоты США об инциденте в Краматорске...


Kas tev deva tiesības izplatīt kāda melus un izdomājumus. Viņš un tu biji uz vietas, izmeklēji un konstatēji labāk par izmeklētājiem. Un kas iebruka Ukrainā un izsauca karastāvokli.


Pasaki saviem Putina bandītiem un Krievijas nāvēm Ukrainā, lai vācas projām un nekādu upuru ne no vienas puses nebūs.

Šeit ir darbs VDD par nepatiesu, nepārbvaudītu, apmelojošu ziņu, kas neatbilsts izmeklēšnas faktiem, izplatīšanu.

Atbildēt

Valdis Kurats

10.04.2022. 09:46

О дне победобесия в Эрэц Исраэль – стране Израиля
Пётр Межурицкий: Это по факту – национальный позор.
update: 10-04-2022 (01:11)
Многие десятилетия в Израиле не отмечали День победы над нацисткой Германией.

И правильно делали!

Бен Гурион писал, что 8 мая 1945 года был в Лондоне, видел искреннее и заслуженное ликование английского народа-победителя и испытывал горькое чувство от того, что еврейского народа нет среди победителей, потому что народ Израиля, понеся чудовищные потери, все еще не добился национальной независимости, и поэтому праздник Победы пока еще не пришел на еврейскую улицу.

Такова была позиция Бен Гуриона.

А как дела обстояли в Свободном мире и в сталинском государстве?

В Свободном мире Днем победы над Германией считается 8 мая, в сталинском государстве, ставшем наследником многих идей и практик поверженного Третьего Рейха, 9 мая.

Так неужели 9 мая в России действительно отмечают победу над нацизмом?

Нет, не думаю.

Но думаю, что 9 мая в России отмечают победу сталинского фашизма над гитлеровским.

По сути дела, 9 мая – это День победы рашизма, который действительно негласно одержал победу в СССР над всеми иными идеологиями.

Но в 1991 году СССР официально прекратил свое существование, и его правопреемницей стала Россия. Которая, как вскоре выяснилось, не отказалась от экспансионистских планов, что под флагом либеральной демократии было обосновать мудрено.

И вот, начиная с девяностых годов ХХ века рашистская агентура развила бурную деятельность в Израиле, как и в других странах Свободного мира, с целью подрыва демократических устоев на основе идей рашизма.

Началась гибридная война России против Свободного мира.

Среди прочего в Израиле продавливалась идея официального признания праздника рашистского победобесия 9 мая под видом празднования дня победы над гитлеровской Германией.

И правительство Израиля, идя на поводу агентуры путинской России, официально объявило 9 мая праздником.

Я уверен, что придет время, когда будет проведено тщательное расследование того, как принималось это на самом деле антиизраильское решение.

Ведь день победы сталинизма 9 мая – это еще и празднование советской борьбы с космополитизмом, торжества государственного антисемитизма в СССР, полного одобрения многолетней антиизраильской политики советских и рашистских вождей – именно так.

Так почему же Израиль на это пошел?

Неужели в Израиле не знали, что Свободный мир отмечает день безоговорочной капитуляции гитлеровской Германии 8 мая?

Почему в XXI веке Израиль отмечает День Победы не тогда, когда его отмечал Черчилль, а тогда, когда его приказал отмечать Сталин?

Это по факту – национальный позор.

Я полагаю, что закон о праздновании Дня Победы 9 мая надо отменить и начать отмечать дату победы над нацистской Германией вместе со всем Свободным миром – 8 мая.

И необходимо обязательно провести расследование, чтобы ответить на вопрос, кто именно добился того, чтобы Израиль разделял сталинско-рашистское победобесие 9 мая, вместо того, чтобы отмечать День победы над гитлеровской Германией 8 мая.

При этом не стоит медлить, потому что я уверен, что если России когда-нибудь суждено стать свободной страной – в этом мире возможны и чудеса – то День победы в новой стране будут, причем отнюдь не пафосно, отмечать именно 8 мая.

Как бы Израиль не оказался тогда единственным наследником этого сталинского реликта.

Но дело не только в этом.

Не пришло ли время всерьез ограничить разгул путинской агентуры в стране?

Европа, если кто не заметил, уже идет по этому пути.

Пётр Межурицкий

Atbildēt

Priekulis

10.04.2022. 09:45

“Jaunā paaudze”

Atbildēt

he, he

10.04.2022. 08:50

"Украина терпит поражение и потому использует тактику сирийских террористов — атакует гражданских и призывает к внешнему вмешательству", — заявил Брайан Берлетик, геополитический аналитик и бывший военнослужащий Корпуса морской пехоты США об инциденте в Краматорске.

"Совершенно очевидно, что здесь происходит. Украина терпит поражение. И это именно то, что мы видели во время сирийского конфликта. Когда террористы, спонсируемые США, Британией и ЕС, были повержены, они делали нечто подобное.

Они совершали нападение на гражданское население. И говорили, что это сделало сирийское правительство. А затем они призывали к вмешательству. Они призывали к новым санкциям.

Так они поступали на протяжении всего конфликта, пока полностью не проиграли. И это то, что мы видим здесь, на Украине".

Atbildēt

Cionisma ideoloģija strādā uz izdevīguma principiem

10.04.2022. 08:15

»

valdis

Aizliegums nolikt puķes pie pieminekļa jau nav tālu no nacisma vai komunisma,kad tiek uzspiesta tikai viena pareizā ideoloģija.Pašreizējā histērija ar dažādiem aizliegumiem nemaz neatgādina demokrātisku valsti ar vārda brīvību un pieejamu brīvu informāciju


Kad cionistiem būs izdevīgi, atklās “pieminikle Astram”, ļaus nolikt puķes un neorganizēs izsvilpšanu..

Princips varas politikā ir viens - “atļaut un aizliegt”, “biedēt un sodīt”. Citādi varu nemaz nevar realizēt. Tad ir anarhija.

Bet domokrātijaz mazināšanu jau plānoja ap 1970. gadu Romas klubs.

Valsts pārvaldes forma zaudē atbildību un spēku pārnacionālo struktūru ietekmē - klubu, organizāciju (ANO PVO), kas jaucas valstu politikā, valstu savienību diktāta priekšā (ES), militāru organizāciju vajadzībām (NATO)...

Atbildēt

valdis

10.04.2022. 07:25

Aizliegums nolikt puķes pie pieminekļa jau nav tālu no nacisma vai komunisma,kad tiek uzspiesta tikai viena pareizā ideoloģija.Pašreizējā histērija ar dažādiem aizliegumiem nemaz neatgādina demokrātisku valsti ar vārda brīvību un pieejamu brīvu informāciju.

Atbildēt

Cionistu 4. maija hunta melo

10.04.2022. 07:13

Ukrainā nav kara!

Ja uzsāk un runā par karu, tad karam jābeidzas ar kādas karojošās puses kapitulāciju. Tāds nav globālo plānotāju plāns!

Kremļa mērķi ir citi. Tāpēc runa ir par mērķoperāciju Ukrainā. Tādu vai citādu.

Ja nav kara, tajā nevar ne vinnēt, ne zaudēt.

Kas tad vada “miera līguma” sarunu līguma noslēgšanas sarunas līdz vismaz 7. maijam pēc Mariupoles plānotās krišanas?

Militārās specoperācijas plānotāji, cionisti, ar savu pārstāvi Abramoviču no Londonas un ebreju interešu pārstāvi Borisu Džonsonu! Boriss Džonsons, Lielbritāijas premjerministrs, no malas vērojot, ir vispasīvākā persona militārajā konfliktā, kas juridiski un militārajā terminoloģijā nav karš.

Jo nav kara pieteikuma, nav plāna iznīcināt Ukrainu ar okupāciju un kapitulāciju utt. Tas vienreiz jāsaprt pareizi.

Tomēr tieši B. Džonsons ir visieinteresētākā persona. Apgādājot Zeļenski ar ieročiem, Džonsons Zeļenski ir padarījis par savu ķīlnieku manipulācijās ar ieroču piegādi un “miera līguma noteikumiem”.

Ja Džonsons saziņā ar ASV pārtrauks ieroču piegādi, Zeļenska Ukrainai var klātes pavisam plāni. Tas ir tādā gadījumā, ja Zeļenskis nepiekrīt parakstīt Džonsona un ASV “miera līguma” dokumentus, kas apmierinātu visas trīs puses saskaņā ar “pārmaiņu trīspušu likumu”. Šajā gadījumā divas aktīvās puses ir KF un Ukraina, bet viena pasīvā Džonsons, Abramovičs un cionisti, kas sakūdīja krievus ar ukraiņiem.

Krievija iegūtu Ukrainas demilitarizēto zonu bez perspektīvas iestāties NATO, žīdu nacisti, cionisti, ar Džonsonu un Abramoviču iegūtu Krimas Hazāriju - jauno Izraēlu, bet Zeļenskis saglabātu Ukrainas valstiskumu vismaz daļā no bijušās Ukrainas teritorijas.

Tas arī bija iemesls, kāpēc KF armija atstāja ielenkto Kijevu. Arī Vācija nule paziņoja, ka tās ieroču rezerves, ko piegādāt Ukrainai, ir izsmeltas. Bet Džondons tikko bija ieradies pie Zeļenska, lai apspriestu “miera līguma tekstu”, nevis jaunus ieroču piegādes termiņus.

Ebreju miljardierim ar klubu “Čelsija”, jahtu un dārgiem nekustamiem īpašumiem Londonā Abramovičam no Londonas nav uzliktas sankcijas.

Militārās operācijas plānotāji ļaus Krievijai “saglabāt seju” ar parādi 9. maijā Sarkanajā laukumā it kā “uzvarā pār nacismu”, protams, cionistu izpratnē, Kremli “uz stulbo” izmantojot militārā specoperācijā pret Ukrainu, ko ar ebreja Zeļenska piekrišanu sadalīs vismaz 4 daļās. Vai trijās.

Patiesie operācijas plānotāji un ieguvēji, Zeļenskim, ebreju marionetei, atsakoties no Krimas diplomātiskā ceļā, būs žīdu nacisti, cionisti, ar Jauno Hazāriju - Izraēlu Krimā un piecos Ukrainas dienvidu apgabalos.

Bez militāras specoperācijas Ukrainā nebija citas “nepārvaramas varas”, lai Zeļenskis atdotu Krimu un dienvidu piecus apgabalus žīdu nacistiem, cionistiem, Jaunajai Hazārijai.

Zeļenskis jau ar saviem pēdējiem tekstiem sagatavo tam ceļu, vien visi gaida Mariupoles jautājuma atrisinājumu. Arī Zeļenskis. Pārējais ir žīdu nacistu tejāteris.

Kad būs jaunā Izraēla, plānotāji plāno Irānas uzbrukumu Izraēlai, lai ar “nepārvaramas varas apstākļiem” žīdi no Izraēlas pārceltos uz jauno Hazāriju- Izraēlu esošajā Krimas republikā.

Žīdiem būs iespēja no Izraēlas Nāves jūras un tuksneša pārcelties uz 1920. gadā plānoto Izraēlu, savulaik atbalstot Ļeņinu un Staļinu ar zeltu.


https://www.google.lv/amp/s/www.pravda.com.ua/rus/news/2022/03/30/7335834/index.amp

Atbildēt

Pauks

10.04.2022. 01:20

»

Liberastpederestam

Tu varbūt maniakiem un izvarotājiem arī piedāvāsi izvēli, iet uz tiesu un tapt notiesātam vai arī ja negrib var turpināt iesākto nodarbi


Brīvprātīga pašrocīga rūnīšanās, jeb precīzāk, ja kabatā ir krievijas pase tad Latvijas nepilsoņa pase ir lētākā Šengenas vīza.

Atbildēt

veltīgi tēlo cilvēkus

10.04.2022. 00:06

nu jau vairs NEVIENS netic. Lai reiz aizveras un iet pie darba, maksā nodokļus

Atbildēt

you tube Leon Weinstein

10.04.2022. 00:04

krievi par krieviem, citāti. Vēsture paliek vēsture.

Atbildēt

Liberastpederestam

09.04.2022. 21:26

»

Pauks

Necienīgie Latvijas nepilsoņi - domāju ur pienācis pēdējais laiks izvēlēties kurā robežas pusē jūs esat


Tu varbūt maniakiem un izvarotājiem arī piedāvāsi izvēli, iet uz tiesu un tapt notiesātam vai arī ja negrib var turpināt iesākto nodarbi.

Atbildēt

nekad neuzzināsi

09.04.2022. 20:00

»

Ierosinājums

Būtu interesanti uzzināt, pie kādām tautībām īstenībā pieder šie vēstuli parakstījušie krievvalodīgie. Ka tik lielākā daļa neiznāk t. s. visu tautu krievu tauta


Viņiem Soross ir aizliedzis norādīt un uzsvērt savu tautību, jo tas ir šovinisms un nacionālisms! Viņiem nevienam pasē pie tautības nav nekāda ieraksta. Viņu (sorosiešu) mērķis ir tautību sajaukšana jeb attautošana un panākšana, ka visi veido Latvijas pilsonisko nāciju un visi Latvijas teritorijā runā vienā valodā, kas, saprotams, nav latviešu valoda.

Atbildēt

filips

09.04.2022. 19:50

Tie krievvalodīgie ir vislielākie demaggogi, putļera slavinātāji, iddiotii- lielākais drauds
Latvijas pastāvēšanai.Un nekauņas klaigā, ka karš
ir slikts, bet puttins labs, pareizi dara, krievi
atbalsta karu kaimiņvalstī un ir krievu bendes, kas
jātiesā.

Atbildēt

Ierosinājums

09.04.2022. 19:36

Būtu interesanti uzzināt, pie kādām tautībām īstenībā pieder šie vēstuli parakstījušie krievvalodīgie. Ka tik lielākā daļa neiznāk t. s. visu tautu krievu tauta.

Atbildēt

Pauks

09.04.2022. 18:54

Neaizmirsīsim par piekto kolonnu - nepisoņiem kas vispirms ieguva krievijas pisonību, un pēc tam Latvijas pilsonību, un galvenokārt strādā ar valsts iestādm saistītās firmelēs

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

09.04.2022. 18:29

Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

sanāk laba statistika par inteliģences līmeni

09.04.2022. 18:27

Lamājot krievus - vieni lamuvārdi un rupjības!
Ja otrādi, tad otrādi - loģiska reakcija uz provokācijām un pamatoti viedokļi!
Paskaitiet, pavērtējiet paši!

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

09.04.2022. 16:49

»

Atis Priedītis

Fragments no topošās grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās...


Nu ja visa tā grāmata ir sarakstīta šādā stilā, tad pircēju nebūs.

Atbildēt

vno

09.04.2022. 16:46

»

O)O

Mīļie cilvēki, nu cik var...


Ja nu te kāds ir psihopāts, tad tas šo tekstiņu samurgojušais trollis.

Atbildēt

Pauks

09.04.2022. 16:40

Necienīgie Latvijas nepilsoņi - domāju ur pienācis pēdējais laiks izvēlēties kurā robežas pusē jūs esat.

Atbildēt

juris

09.04.2022. 16:09

Nav jau pamata svinēt 9. maiju. Tikai muļķi nesaprot to, ka šo karu izraisīja divi nepilnvērtīgi civilizācijas mēsli - Staļins un Hitlers. Pie tam, tieši Staļins bija tas, kurš izprovocēja Hitleru iebrukt PSRS, lai novārdzinātu Vācijas armiju padomju civilizācijas mēslainē un pēc tam kā "atbrīvotājs" okupētu pusi Eiropas. Tieši tāds bija Staļina plāns un viņš to realizēja neskatoties uz miljoniem līķu.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

09.04.2022. 15:23

PSRS okupantu naturalizācijas aizsācēji un popularizētāji ir tiesājami kā okupācijas fakta noliedzēji. Pirmais no tādiem čekas sadarbonis Levic.

Atbildēt

Krievvalodīgais

09.04.2022. 15:02

»

Žulis

Nelatvieši ir arī tiesisko Latvijas pilsoņu un viņu pēcnācēju vidū, kuriem jau pirms PSRS okupācijas bija LR pilsonība. Viņu vidū latviešu valodas nepratēju nav. Negribētos viņus likt "vienā maisā" ar šeit okupācijas laikā un vēlāk iebraukušajiem "krievvalodīgajiem


Mēs, "krievvalodīgie" esam krievu jumts, ar ko piesegties, lai nelietotu apkaunojošo un vai lamuvārdu "krievs", kas viennozīmīgi nostiprinājās Ukrainas kara laikā. Mēs krievvalodīgie esam kā pagāni baznīcā, smērējamies klāt pie krieviem, gan vairāk krievi smērējas klāt mums, lai krievs slēptu savu, ar zvērībām Ukrainā aptraipīto vārdu "krievs". Mēs, krievvalodīgie, kuri neesam krievi, negribam, lai arī mūs uzskatītu kopā ar krieviem kā Ukraiņu slepkavas.

Atbildēt

Noskaties, kas ir krievveidīgie

09.04.2022. 14:46

Valodniece Kangere: Nost ar terminu "krievvalodīgie" - skat zemāk video saiti: https://www.facebook.com/watch/?v 396530202306203

Atbildēt

Nnmm

09.04.2022. 13:45

Tagad latvijā izmantot gāzi un degvielu ir noziegums pret uktaiņu tautu. Maksājot krieviem atbaltam ukraiņu tautas nogalināšanu un izvarošanu. Senie latvieši iztika bez gāzes un degvielas,dzīvoja sveču gaismā, bija kuplas un veseligas ģimenes, kamēr krievi okupēja mūsu dzimteni.

Atbildēt

āriešu izcelsmes lettiņš

09.04.2022. 13:17

fon Millers no mVeidmanes štāba ierosina: pēc izkārnīšanās jābrauca ar pakaļu pa zemi, atstājot brūnu svītru Z burta veidā, tas būs mūsu protests un Krievijai un krieviem!

Atbildēt

hi hi hi

09.04.2022. 12:28

»

nav tik vienkārši

Tak jau svētajos rakstos cilvēks arī savu roku ir pielicis, bieži ne ar tiem labākiem nolūkiem. Un starp reliģiskām organizācijām notiek konkurence, kā jau kapitālismā, pat agrāk bijuši reliģiski cīniņi...


reliģiju gan pievāca komunisti ar visiem baušļiem, tikai paši nepilada nevienu, pat jājas kā mērkaķi ataviski. KAPITĀLISMS IR KONKURENCE ATTĪSTĪBA.glupajiem slinkajiem tur nav ko darīt

Atbildēt

Bijušais zemessargs

09.04.2022. 12:27

Nolādētais krievu fašists putins mirdams ilgi mocīsies, to es novēlu šim asinsūcējam.

Atbildēt

Skolnieciņš

09.04.2022. 12:25

»

nav tik vienkārši

Tak jau svētajos rakstos cilvēks arī savu roku ir pielicis, bieži ne ar tiem labākiem nolūkiem. Un starp reliģiskām organizācijām notiek konkurence, kā jau kapitālismā, pat agrāk bijuši reliģiski cīniņi...


''bet tautas mutvārdu daiļrade netika noniecināta,'' Nemuldi, lūdzu! Tā ''tautas mutvārdu daiļrade'' bija ļoti, ļoti cenzēta. ''Tautas mutvārdu daiļrade'' atradās ļoti stingri nospraustos rāmjos no kuriem nedrīkstēja izkāpt.
Mūsdienās publicētās latviešu tautas pasakas un teikas ir tapušas kristietības laikmetā, tajās ir novēlojama ļoti liela kristietības ietekme. Daudzas latviešu tautas pasakas man atgādina pa LTV1 redzamās vācu pasaku ekranizācijas - infantilas, aprobežotas, ar patizliem un svētdomīgiem baznīcēniem un Velniem. No malas liekas, ka kāds visus sižetus ir cenzējis un novedis pie viena vienota, tīkama varianta. Pat ķīniešu (Ķīnā ir baigā cenzūra), korejiešu un japāņu anime ir labāks.
Kristietība ir sātanisms, sātanisms ir kristietība. Tavi svētie raksti ir tikai nožēlojama senebreju mitoloģija un nožēlojams ebreju monoteisms. Man pret senebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu (visa veida ābramiskās reliģijas) nebūtu itin nekādu pretenziju, ja vien senebreju mitoloģija un ebreju monoteisms netiktu izplatīts varmācīgā veidā, iznīcinot un marginalizējot visas pārējās reliģijas.
Manī nav iecietības ne pret kristīgo baznīcu, ne pret kristīgajām sektām, jo pārāk bieži un pārāk daudz šie kantori laikrakstos, pa TV, radio un sabiedriskajos pasākumos dzen visādus bulšitus. Jūdaisti man neinteresē, jo viņi mūsdienās nevienam nelien virsū. Musulmaņi man riebjas, jo viņu valstīs ir totalitārisms un teokrātiskā diktatūra (Sovoks ar ''baznīcēniem'').
Es esmu par sentēvu pagānisko ticību. Es esmu par latvisko dievturību bez kristietības sārņiem. Es esmu par Latvju Dieviem. Man nav pretenziju, ja Latvijā tiks praktizētas arī citas politeiskās reliģijas. Piemēram, asatra un odinisms, vai arī rodnovjerije.
Svētīgi, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

nav tik vienkārši

09.04.2022. 11:27

»

Skolnieciņš

Kāda sumpurņa pēc Latvijas Republikā ir vajadzīga pareizticīgo baznīca? Kāda sumpurņa pēc latviešiem vajag šo Kremļa 5. kolonnu? Kad Padomju Krievija okupēja Latvijas Republiku 1940. gada 17. jūnijā dievturība tika uzreiz aizliegta. Tas notika uzreiz, tomēr kristīgās baznīcas un sinagogas turpināja ...


Tak jau svētajos rakstos cilvēks arī savu roku ir pielicis, bieži ne ar tiem labākiem nolūkiem. Un starp reliģiskām organizācijām notiek konkurence, kā jau kapitālismā, pat agrāk bijuši reliģiski cīniņi.
Katram savs bizness...
Nezinu, kā padomijā bija ar dievturiem, vai bija kāda organizācija, vai tās veidojās tikai pašās beigās, bet tautas mutvārdu daiļrade netika noniecināta, tika izdotas gan tautas dziesmas, gan teikas un pasakas, arī Pumpura "Lāčplēsis". Saglabājās arī Barona dainu skapis, savi ētiskie pamati neizzuda.
Drīzāk bažas ir par mūslaiku jaunatni, kas skolās audzināta iecietības un tolerances garā, vai viņi spētu cīnīties pret atklātu ienaidnieku? Kur lai rodas jaunie patrioti, ja arī internetā netrūkst sātanisma sludinātāju, kas vērsti uz iznīcību, nevis dzīvību?

Atbildēt

nav pareizi

09.04.2022. 11:05

»

sākums

Viss jau pareizi un korekti, komplimenti. Tiai autoriem vajadzēja jau pirms meneša to krieviski stāstīt un rakstīt Daugavpilī. Varbūt nav par vēlu sākt


Varbūt tomēr Rīgā, kur krievu nacisti iznīcina ukraiņu mašīnas un uzbrūk ukraiņiem?

Atbildēt

atbaļstu

09.04.2022. 11:03

»

precizitātei

Jā! Neraksti, ja neproti rakstīt! Un, protams, ja nezini


Olga Dragiļeva ir krievmele! Kapec vīņi visū laiku uzsvēr to meli? Varejā pieminet citus organūs. Pēmeram, krievdirsa.

Atbildēt

sākums

09.04.2022. 10:56

Viss jau pareizi un korekti, komplimenti. Tiai autoriem vajadzēja jau pirms meneša to krieviski stāstīt un rakstīt Daugavpilī. Varbūt nav par vēlu sākt?

Atbildēt

precizitātei

09.04.2022. 10:46

»

!

Ne raksti, ja nezini! Interfronte to uzskatīja, kā pazemojušu atvasinājumu no "jezičņiki", jeb pagāni


Jā! Neraksti, ja neproti rakstīt! Un, protams, ja nezini.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...