Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

BeVa

07.06.2021. 07:09

»

VB

"Savukārt tiem, kuri cilvēkus, kas "sarunājas" ar Visumu vai Dievu, sauc par prātu pakūkojušiem ezotēriķiem...


Tavai sirds operācija nav nekāda sakara ar ezotēriku, tev vnk nav saprašanas par to, ko domāja raksta autors.

Atbildēt

Domā, domā

03.06.2021. 07:09

Kārtējais marginālo amatieru- domātāju smērējums, smalkie placebo- nocebo nedara to labāku. Lasīju un atcerējos teicienu- tītars arī domāja, kamēr nokļuva katlā! Visi šie "domātāji" nespēj saprast pašu galveno- šī ir pandēmija(pirmā vairāk kā 100gadu laikā) un kamēr nebūs lielākā daļa cilvēku vakcinēti, neviens pie normālas pirmspandēmijas dzīves neatgriezīsies un vīruss varbūt arī tādēļ turpina mutēt. Nebūs ne lielu koncertu, izrāžu, īsti brīvas ceļošanas un līdz ar to arī rakstu rakstīšanas par šīm tēmām. Nāksies pārkvalificēties mūžizglītības ietvaros par kasieri!

Atbildēt

Liktens

03.06.2021. 06:50

»

turpinājums

šo manu komentār man liedza pievienotvakar vakarā parādījās melns uzraksts - NU JAU PIETIEK. kAM MANĀ KOMENTĀRĀ IR NEPAREIZS? vARBŪT NEPATIKA TURPINĀJUMS, KURĀ ES RAKSTĪJU PAR VECAJIEM CILVĒKIEM. kAUT KĀ TAS NEIET KOPĀ - LĪDZ ŠIM NEBIJA NEKĀDAS INTERESES, KĀ VECIE ĻAUDIS AR NELIELĀM PENSIJĀM DZĪVO, ...


A kuram vēl ir jāatbild par sava vai savu bērnu organisma reakciju uz poti? Kāds sakars ar to valdìbai? Pirms asins analīžu nodošanas poliklīnikā arī ir jāparakstās, ka esi brīdināts par iespējamiem sarežğijumiem, kur nu vēl pirms potes.

Atbildēt

jautājums

02.06.2021. 22:07

»

Ķencis

PIETIEK izplatīt komunistu melus, LL ir nostājies patiesības pusē


Izlasīju vairākkārt - kuri tad bija tie komunistu meli? Neatradu

Atbildēt

doma

02.06.2021. 20:46

Doma ir pareiza,argumenti vāji.Kāda tur Ticība?Kāda ticība ir rietumos?Ateisms sagrāva PSRS?

Atbildēt

Viltnieks

02.06.2021. 13:16

Logorrhea gradus gravis gan šī raksta, gan arī slavenās "vēstules" autoram.

Atbildēt

turpinājums

02.06.2021. 12:50

»

ESMAIJA

Es nevaru nerakstīt par bērnu un pusaudžu vakcinēšanu, bez vecāku atļaujas. Kas tas ir> Kas parakstīs to papīru, ka pats esi par sekām atbildību? Valdība no atbildības atsakās, vakcīnu ražotāji atsakās, bet bērnam būs jāuzņemas? Ja notiek tādas lietas, tad gribot, negribot uzpeld jatājums, ko šis viss...


šo manu komentār man liedza pievienotvakar vakarā parādījās melns uzraksts - NU JAU PIETIEK. kAM MANĀ KOMENTĀRĀ IR NEPAREIZS? vARBŪT NEPATIKA TURPINĀJUMS, KURĀ ES RAKSTĪJU PAR VECAJIEM CILVĒKIEM. kAUT KĀ TAS NEIET KOPĀ - LĪDZ ŠIM NEBIJA NEKĀDAS INTERESES, KĀ VECIE ĻAUDIS AR NELIELĀM PENSIJĀM DZĪVO, TAD KAS IR TAS , KAS VISU APGRIEZA TĀ, KA PĒKŠŅI TIE PAŠI pārsvieda kažoku uz otru pusi un ņemas vaigu sviedros, lai ar masveida vakcināciju glābtu to iedzīvotāju daļu, kas līdz šim dzīvoja pamesti, vīlušies un bezpalīdzīgi, ar bailēm domājot par dzīves pēdējo posmu.

Atbildēt

ESMAIJA

02.06.2021. 12:41

Es nevaru nerakstīt par bērnu un pusaudžu vakcinēšanu, bez vecāku atļaujas. Kas tas ir> Kas parakstīs to papīru, ka pats esi par sekām atbildību? Valdība no atbildības atsakās, vakcīnu ražotāji atsakās, bet bērnam būs jāuzņemas? Ja notiek tādas lietas, tad gribot, negribot uzpeld jatājums, ko šis viss, kas notiek, patiesībā zem sevis slēpj? Tagad izgāž miljonu miljonus par testiem, vakcīnām un sejas maskām, lai glābtu tautu no vīrusa. Iznīcina ekonomiku, uzņēmējus, skolas un visu, ko var iznīcināt, lai glābtu tautu? Vai tas nav absurds? Tajā pašā laikā kur tik vien var liek simtiem un tūkstošie lielus sodus par to, kas citviet notiek ar uzviju nesodīti... vai tas arī notiek tās pašas tautas glābšanas vārdā?

Atbildēt

Pidars

02.06.2021. 10:43

Pidars paliek pidars. Raksta autors.

Atbildēt

Ķencis

02.06.2021. 09:59

»

ESMAIJA

Kādēļ man neļauj pievienot savu komentāru? Kas raksta to uzrakstu - NU JAU PIETIEK. Vai Jūs Lato Lapsa


PIETIEK izplatīt komunistu melus, LL ir nostājies patiesības pusē.

Atbildēt

zita

02.06.2021. 07:41

Malaci ka gudrie prati un gaisie speki beidzot sak nostaties preti Levita, Karina valdosajai klikei...Prieks ka sak iespidet ceribu starins ka varbut sacelsies visa Tauta un nometis sos korumpanto ,zagligo,launo ,nekompotento valdibu...

Atbildēt

VB

02.06.2021. 05:27

»

motorhead 1916

Man taa poteeshanaas liekas ne tik daudz kaitiiga, kaa bezjeedziiga. Tomeer sapoteejos, jo labi redzams, ka bez taa buus nejauki paarvietoshanaas ierobezhojumi. Bet paceljot tak vajag... Un vispaar - ja man, piemeeram, vajag kakaat, tad es eju uz WC, nevis prasu padomu visumam un enjgjeljiem, kuri, ...


"Savukārt tiem, kuri cilvēkus, kas "sarunājas" ar Visumu vai Dievu, sauc par prātu pakūkojušiem ezotēriķiem"
Pazemot nevienu nevajag, bet tom. pie ārsta tādiem jāiet - nekaunos, pēc pieredzes saku - pēc veiksmīgas sirds (vai kā nu tur kuram) operācijas vai vnk. zālēm, tas viss bedzas.

Atbildēt

ESMAIJA

02.06.2021. 00:05

Kādēļ man neļauj pievienot savu komentāru? Kas raksta to uzrakstu - NU JAU PIETIEK. Vai Jūs Lato Lapsa?

Atbildēt

domāt var

01.06.2021. 23:09

»

Nē, nav par garu. Tev vienkārši prātiņš ir par īsu šādiem rakstiem


bet domāt bez pamatzināšanām...un ne visas domas skaļi jāizkliedz, muļki pieņem par patiesību

Atbildēt

01.06.2021. 21:42

»

Papa

Par garu penterējums


Nē, nav par garu. Tev vienkārši prātiņš ir par īsu šādiem rakstiem.

Atbildēt

Vakcinācija pret “C19”

01.06.2021. 21:30

ir nepieciešama, lai ar vakcinēšanos atbrīvotos no liekajiem bezsmadzeņu radījumiem. Tas ir labi ilgterminā, kad sabeiguši savu dabisko imunitāti, viņi slimos un ātri nomirs.

Es neticu, ka ar vakcinēšanu netiek izplatīti citu celmu C19 vīruss. Es neticu vakcīnu ražotājiem un izplatītājiem. Jo visas vakcīnas, visas partijas, ar kurām veic eksperimentus ar pūli, neviens nemaz nevar izkontrolēt.

Atbildēt

juris

01.06.2021. 20:45

Neviens nav aizdomājies, kāpēc netiek veiktas socioloģiskās aptaujas, lai noskaidrotu, vai sabiedrība vispār tic covidpropagandai un ko domā par masu informācijas līdzekļiem, kuri izvērsuši šo idiotisko propagandas ažiotāžu. Interesanti būtu zināt ari to, kuri ir tie, kas finansē šo ažiotāžu?

Atbildēt

Papa

01.06.2021. 19:46

Par garu penterējums.
Doma jāprot pateikt īsi un kodolīgi. Ja doma ir, protams :/

Atbildēt

Nu tad beidzot

01.06.2021. 19:30

Izrādā, ka mums ir ne tikai gudri, bet arī drosmīgi ārsti. Pa kaktiem sen jau runā, bet pateikt bail. Turies Ainār! Mēs ar Tevi un par Tevi!

Atbildēt

Genocīds pret latviešu tautu

01.06.2021. 19:13

»

lauķis

Tauta,tas skan lepni,diemžēl tauta ir stulbu aitu un kāmju bars.Ja nu kāds vēlas iebilst,lai paskaidro kapēc esam tādos tūdos


Kā vēsta latviešu tautas paruna, mucu medus varot sabojāt ar pilienu darvas. Kā jums lauķi šķiet, cik pilienu darvas sastāda 37% kolonistu 12-15% kalpojušo okupācijas režīmam un vēl no austrumeiropas ievestie krievu okupanti.

Atbildēt

zvaigžņu pētnieks

01.06.2021. 17:49

Kātad, 80% aplaupīti pliki un nabagi samiernieciski klusē, kādēļ lai neturpinātu apklusināšanu.
Starp citu, tādu otro pasaules karu daudzas valstis nemaz nejuta. Mums to 50 gadus bāza iekšā pa visiem galiem, lai noslēptu ārpus kara lauka noslepkavoto miljonus un krievu komandieru (čekistu) debilās pavēles, kas zaldātiņus pārvērta lielgabalgaļā.

Atbildēt

autoram

01.06.2021. 17:39

saprotu, ka gribat labu, pateikt cilvēkiem pamosties, bet nevajag, nav jēgas. Cūka pie siles nelabi kvieks par tur iebērtajām pērlēm, jo tās taču nav ēdamas. Un cūkai būs taisnība. Nevienu negribu vainot vai pazemot, jo katram pašam tie savi "kāposti" ir jāizstrebj citādi attīstība nav iespējama...priekš tam mēs te esam.. un lai mums visiem veicas! paldies par jauko rakstu!

Atbildēt

motorhead 1916

01.06.2021. 16:36

Man taa poteeshanaas liekas ne tik daudz kaitiiga, kaa bezjeedziiga. Tomeer sapoteejos, jo labi redzams, ka bez taa buus nejauki paarvietoshanaas ierobezhojumi. Bet paceljot tak vajag... Un vispaar - ja man, piemeeram, vajag kakaat, tad es eju uz WC, nevis prasu padomu visumam un enjgjeljiem, kuri, iespeejams, ieteiks nogaidiit. Tas nu taa, par ezoteerikjiem ;-)

Atbildēt

tad tikai arī

01.06.2021. 16:16

un visuma slimnīcām. Tas būtu kaut kur balvos, ludzā... Kad mirst nost, tad gan nefilozofē.

Atbildēt

Adata

01.06.2021. 16:16

Pilnībā piekrītu autoram-nogaidīsim.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

FotoBūs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš tos pārkāps, tiks bargi sodīts!
Lasīt visu...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...