Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

apmēram tā

03.09.2015. 07:02

Absolūts demagogs un nelietis, kuram līdzīgu ir grūti atrast. Apinim par viņa nelietīgo dabu bija grūti laiki pat vidusskolā, jo bērni ir ļoti patiesi un tieši, neieredz liekuļus, nodevējus un līdējus, kāds šis "kungs" ir bijis vienmēr. Personīgi viņu pazīstu un varu apgalvot, kur Apinis pāries, zāle vairs neaugs. Latvijas medicīnu šis monstrs ir degradējis līdz pēdējam. Tikai šādus apgānītājus, mazvērtības kompleksiem pilnus un šausmīgi atriebties visiem gribošus, īpaši sev pietuvināja Latvijas neatkarīgajai valstij naidīgie dienesti, tiem Apinis ir superatradums.

Atbildēt

egils

01.09.2015. 19:32

Interesanti...var saistīt t.s. ''Chekas maisu'' atvēršanas kavējumus ar Anatolija Razumovska atsklātsmēm, piem.,-Chekistu ''gaišā tēla'' sagraušana, liecības par to, kādi pusizglītoti bendes viņi patiesībā bija, ir svarīgs trieciens par to cementu, kas vēl šobaltdien saista bijušās un esošās čekistu paaudzes un nereti vieno bērnu un mazbērnu paaudzes ''čekistu klanos''. Visu var lasīt žurnālā''Rīgas laiks'',jūlijs 2015.g....Pasekosim, kā viņi...''reklamēsies'' t.s. ''Jaunajā nelegālo imigrantu biznesā !?''...:))

Atbildēt

Apeinis

25.08.2015. 12:11

Iespējams, Magonis 5 EUR no katriem simts paņem no biznesa partneriem un vēl 5 EUR nočiepj no budžeta.. nu un tad jau var arī valstij pienest to 1EUR vai kaut vai 2EUR..

Šis raksts atgādina Lemberga aizstāvju dziesmu - lai zog pats, galvenais, ka pilsētai ko atstāj.. common..

lai NEZOG un paliks LDZ normāla nauda normālai biznesa attīstībai un valsts stratēģiskā instrumenta - tranzīta nostiprināšanai!!

Atbildēt

bingo

24.08.2015. 23:26

»

uūuuuūūū

Raksts ir pietiekoši konkrēts un nevienam finansistam nav iespējas oponēt jo diemžēl rādās ka ir pāršauts pār strīpu jebšu tautas mēlē izlietu ūdeni nesasmelsi un zaudējumi iespējams būs krietni lielāki kā rakstā minēts...


Kā var skaitīt zaudējumu un naudu situācijā, kad ir aizturēts, visticamāk, liela kalibra korumpants un valsts izzadzējs? Es samaksātu no savas algas daudz vairāk nekā 1 eur no katriem 100, lai visos šos mr.20 procentus, neaizvietojamos vadītājus un valstsvīrus izķertu un saliktu aiz restēm, kur tiem īstā vieta. Ir tā apriebusies šī valsts apzagšana, ko daļa sabiedrības uzskata par normu un pat atbalsta.

Atbildēt

Zaiga

24.08.2015. 17:10

Sākas vērienīga Magoņa aizstāvības kampaņa presē. Apinis - sen zināma politiskā prostitūta.

Atbildēt

Annele no laukiem

24.08.2015. 10:34

...citēju: "Tātad katram pensionāram no savas pensijas 100 eiro vismaz vienu eiro personiski ir atnesis Uģis Magonis, un arī medicīnā – tieši tāpat – vismaz katrs simtais eiro nāk no Uģa Magoņa rosības."
kas tas par sviestu??? Fiziski magone neko nevar atnest, jo katra cilvēka sociālie maksājumi sastāv no viņu pašu darba augļiem- strādājot pie jebkura darba devēja.
...drīzāk jau viss ir iznācis otrādāk, jo katrs 100-ais pensionārs ir apkrāpts dēļ nesakārtotas likumdošanas, jo tieši viņa pensijas apmērs ir samazināts par 1 eiro dēļ milzīgi lielo pensiju izmaksām elitārai cilvēku grupai, kas saņem 1000-7000 eiro mēnesī.
....Likumdevējs nav noteicis Ne griestus iemaksām, Ne atjaunojis pensiju fondu, Ne noteicis griestus pensiju izmaksām! Nāvīgi slinks likumdevējs, kas visu liek vienā katlā un runā par Vienlīdzīgu attieksmi sociālajā jomā! Sviests!

Atbildēt

Jānis K.

22.08.2015. 12:11

Kad beidzot valsts aizliegs valsts uzņēmumiem ziedot, kas patiesībā ir izrīkošanās ar valsts naudu. Tieši šādā veidā tieši Magonis ir atņēmis no katras pensijas 100 eiro kādu daļu, lai ziedotu sevis izvēlētām "vajadzībām" un gribētājiem, acīm redzot arī šī raksta autora paša vai viņa vadītās organizācijas vajadzībām. Tādā veidā par valsts naudu tiek nopirkta gan ietekme, gan, kā redzams, arī sabiedriska atbalsta organizēšanas mēģinājumi.
Es neņemos spriest, cik lielā mērā Magones rīcība ir personisku motīvu vai biznesa vajadzību vadīta. Jebkurā gadījumā nevar prasīt, lai sabiedrība un valsts atbalstītu šādu rīcību un šādu biznesu.

Atbildēt

dakteris

21.08.2015. 22:57

Kad coca cola sāka sponsorēt ārstu biedrību,Apinim tā vairs nelikās kaitīga bērniem,pat noderīga uzturā.

Atbildēt

Jānis

21.08.2015. 22:00

Pat nezinu smieties vai raudāt šo izlasot. Sistēma sevi mēģina nosargāt

Atbildēt

uūuuuūūū

21.08.2015. 09:26

Raksts ir pietiekoši konkrēts un nevienam finansistam nav iespējas oponēt jo diemžēl rādās ka ir pāršauts pār strīpu jebšu tautas mēlē izlietu ūdeni nesasmelsi un zaudējumi iespējams būs krietni lielāki kā rakstā minēts!
Liekas ka komanda par Magoņa aizturēšanu un Matīsa momentānais lēmums ATBRĪVOT ir cietis "fiasko".
Atpakaļceļā nav un iespējams ka gudri veidotais plāns ir klasisks "nokauts"
Varbūt ka būs lielu amatvīru un amatsievu noriets no politiskās skatuves.
Neskaidrs var būt jautājums par iespējamajām krimināllietām attiecīgām personāžām,kuras iespējams izdarījušas "lāča" pakalpojumus

Atbildēt

formula

20.08.2015. 20:59

Sorosiskā mafija ,izmantojot viena nabaga tantuka īpatnības,melš par viņas it kā līdzdalību.

Atbildēt

egils1

20.08.2015. 19:11

Džo Makeins atgādina, ka E.Finks ir pareģojis un teicis, ka krievi un žīdi, un ebreji atdos visu salaupīto no 1939.g-līdz šim latviešu tautai un atstās Latviju, dodoties atpakaļ uz savām mītnes zemēm. Tā mēs atjaunosim Latviju kā nacionālu valsti ar 80% pamattautu.(flag:lv)

Atbildēt

ome

20.08.2015. 14:20

Nu absurds, bija tāda padomju filma Tikšanās vietu mainīt nedrēikst..
Vor dolžen siģeķ. Ja ir aizdomas par noziegumu, un ļoti nopietnu tad tādēl ka naudu ienes nesēdināsim. A ja patīrītu tantiņu vai kādu nosistu, arī nesēdinātu, jo liels labums ekonomikai.
Nu gan traks palicis

Atbildēt

Kuņģis

20.08.2015. 11:01

»

Kuņģis

Kāda necieņa var būt pret bauriem? Bauriem bauru likteni, tā ir bijis vienmēr. 20+ gadus bīdīja pie siles kangarus, tagad kad tā visa rezultātā valsts ir izzagta-izpārdota un piesmieta piketē - tā gan ir drūmākā necieņa. Ja es būtu deputāts es izietu pie tiem bauriem un uz pirkstiem visu paskaidrotu...


Pie tam kas tur tiek pieprasīts? Nevis lai mainītu cēloņus un situāciju kopumā, bet gan lai viss paliek pa vecam tikai viņiem piemaksā vairāk grašus pašiem. Tas izklausās - cilvēki galīgi kaunu pazaudējuši?

Atbildēt

Kuņģis

20.08.2015. 10:31

»

egils1

TV ierakstā 19.08 pie Saeimas viena ruda sieviete tika rādīta AUROJOT! līdzīgi kā to dara ZOO dārzā mērkaķu būrī ! Lielāku necieņu pret pensionāru mītiņu iedomāties nevar. Bet varbūt tas bija viņas...uztrenētais āfrikāņu sauciens1?..It kā kādu ņemšot pie sevis mājās...


Kāda necieņa var būt pret bauriem? Bauriem bauru likteni, tā ir bijis vienmēr. 20+ gadus bīdīja pie siles kangarus, tagad kad tā visa rezultātā valsts ir izzagta-izpārdota un piesmieta piketē - tā gan ir drūmākā necieņa. Ja es būtu deputāts es izietu pie tiem bauriem un uz pirkstiem visu paskaidrotu kas ir kas.
Ko sēsi to pļausi - zēļ tik bauri ir pārāk dumji lai to saprast

Atbildēt

Ahoi

20.08.2015. 07:38

Jā, Apīnītim patīk pafantazēt, teksti tādi, itkā pats dienām būtu kapājis iekšā 2L apinīti...

Atbildēt

LP

19.08.2015. 22:12

Raksta autoram ir jāārstējas.

Atbildēt

egils1

19.08.2015. 19:20

TV ierakstā 19.08 pie Saeimas viena ruda sieviete tika rādīta AUROJOT! līdzīgi kā to dara ZOO dārzā mērkaķu būrī ! Lielāku necieņu pret pensionāru mītiņu iedomāties nevar. Bet varbūt tas bija viņas...uztrenētais āfrikāņu sauciens1?..It kā kādu ņemšot pie sevis mājās...:))

Atbildēt

Jānis

19.08.2015. 15:03

Rakstā paustos maldus atmasko viena frāze: "U. Magone AR SAVU DARBU ienes valstij 1 no 100 eirām". Šis ir tipisks postkomūnismā sastopamais idiotisms! Ne U Magone izveidoja LDz, ne viņš novietoja Latvijas terotoriju tranzīta joslā, ne viņš uzbūvēja dzelzceļus utt. Tumsonība ...

Atbildēt

Mawrix

19.08.2015. 14:56

Atkal komentējam nevis rakstu, bet raksta autoru. No sērijas "ak, kāds gan var būt viedoklis cilvēkam ar tik pliku pakausi!"
P.s. Magonis vēl nav notiesāts.

Atbildēt

Haris.

19.08.2015. 14:45

Kauns lasīt tādas muļķības.Nez cik apinim samaksāts?

Atbildēt

maisam gals vaļā

19.08.2015. 14:02

Apžēliņ, kas nu ir par daudz, tas ir par daudz. Apina kungs, nodarbojaties ar medicīnas jomu un netēlojat viszini. Tāpat nenoslēpt faktu, ka esat pērkams un nu jau pat par samērā mazu atlīdzību.

Atbildēt

Dīvaini

19.08.2015. 13:17

Varbūt vainīgs pats Magonis? Nevajadzēja kukuļus ņemt. Un visi stāsti par dzelzceļa kravām ir pagaidām izrādījušies blēņu stāsti, Krievijas dzelzceļs to pat ir oficiāli noliedzis. + Magoņa draugs atstāj Krievijas dzelzceļa vadītāja amatu, viņam vairs nav nekādas teikšanas par kravām.

Atbildēt

Jokdaris Pēteris

19.08.2015. 12:58

Vai tad Apīnis nav sapīpējies? Kā var muldēt par Krievijas labdarību, ja Uģim ļautu miljononos kukuļus, kas ir Krievijas provokācija baidīt ar kravu pārvadājumu samazināšanu. Nu nav tā - ja nav viens apstāklis, krievs atradīs citu, proti, ja Latvijā aizturēja par kukuļiem, par ko krievu okupācijas režīma laikā piesprieda nāves sodu, krievs grib, lai neaiztur? Provokācija.

Pēter, tev prāts kā mazam bērnam! ne velti bija publikācijas - nu saradīsies Magoņa labdari- aizstāvji. Apīnītis ir viens no tiem.

Atbildēt

alias

19.08.2015. 11:02

Patiešām būsim reiz reālisti - kas atļauts Jupiteram, nav atļauts vērsim. Iesaku Apiņa kungam pastudēt Kurtu Vonnegūtu. Ja Jums, Apiņa kungs, kāds no Krievijas biznesa pārstāvjiem iedotu 100 EUR maisiņā un KNAB Jūs pieķertu, sēdētu ilgi un dikti. Analogi mēs jebkurš tāpat.

Atbildēt

Kuņģis

19.08.2015. 09:53

»

Kuņģis

Ja samaksāsi par darbu es tev ekselī ātri varu tādu pašu "dokumentu" uztaisīt tikai ar "pozīcijām" kādas tev vajadzēs


10 eiro un es esmu ar mieru. Varēsi pēc tam skraidīt pa ielām un bļaustīties, ka tev ir kaut putina stipendiātu saraksts

Atbildēt

Kuņģis

19.08.2015. 09:46

»

Ex-seržants

Apinis ir laikam viens no tiem, kas arī pārliecināts, ka ļautiņiem atmiņa ilgāk par 3 mēnešiem nesniedzas. Iespējams, tikai ne šoreiz. Lūk iepriekš minētais sarakstiņs


Ja samaksāsi par darbu es tev ekselī ātri varu tādu pašu "dokumentu" uztaisīt tikai ar "pozīcijām" kādas tev vajadzēs

Atbildēt

mrgs

19.08.2015. 09:36

Biedram no puzes šķiet zeme sāk degt zem kājām.

Atbildēt

Reālists

19.08.2015. 09:16

Tiešām brīnos, kā šis raksts ir nopublicēts! Apiņa, kungs, visu cieņu par drosmi mierīgi un izskaidrojoši paskaidrot sabiedrībai ārprāta situāciju kas ir notikusi. Latvijai nevajag ārējos ienaidniekus, mēs paši viens otru iznīcināsim, gan fiziski, gan emocionāli, gan ekonomiski. Un tāpēc ir jārunā, jāstāsta, jāraksta kas ir līderis, kas ir budžets un kas ir lielais bizness. Ka nauda tāpat nekrīt no gaisa, to valstij nopelna tikai spēcīgas, gudras personības ar izcilām darba spējām. Tādas personības , kuras Latvijas valstij atnes miljonus ir nevis cietumā jāsēdina, bet jāsargā un un jāmaksā biznesa un konkurences apstākļiem atbilstoša alga!

Atbildēt

cash-out

19.08.2015. 01:29

»

ALLA

Ļoti ticams scenārijs. Tam par labu liecina arī jakuņina steidzīgā noņemšana no amata. Juta rullē no Austrumprūsijas līdz Kamčatkai


Noteikti. Izfukāja Magoni,rezultāta noņēma Jakuņiņu :)))))) Klau,blondīne,pamēģini nedomāt.Vismaz skaļi

Atbildēt

ALLA

19.08.2015. 00:39

Ļoti ticams scenārijs. Tam par labu liecina arī jakuņina steidzīgā noņemšana no amata. Juta rullē no Austrumprūsijas līdz Kamčatkai!

Atbildēt

kāds

18.08.2015. 23:30

Vispār jau jautri iemetēja rakstus par veselīgu dzīvesveidu palasīt dažkārt, bet nu SHITās pērles:
1)"Neticu, ka Uģis Magonis šādi paņēma kaut ko sev – es viņu nudien pazīstu"

2)"Ja mēs noticam informācijas avotiem no Latvijas tranzītbiznesa kanāliem, tad daži miljardi Latvijas finanšu plūsmas ir personiski Uģa Magoņa pienesums."

Kā tad, te laikam "mēs" ir Apiņa kungs daudzskaitlī, piemēram, mēs "ārstu cars"

3)"Tātad katram pensionāram no savas pensijas 100 eiro vismaz vienu eiro personiski ir atnesis Uģis Magonis, un arī medicīnā – tieši tāpat – vismaz katrs simtais eiro nāk no Uģa Magoņa rosības."

Aleluja! Kas ir jālieto, lai ko tamlīdzīgu uzrakstītu? Lai gan mediķis jau zin... :P

4)" Uģis Magonis ar savu darbu vidēji pienesa 1 eiro pie katriem 100 eiro valsts budžetā. Apcietinot Uģi Magoni, KNAB noņēma 2 eiro no katriem 100 eiro nost. Rezultātā cietīs visi, visvairāk – maznodrošinātie."

Skat. komentāru pie 3)

Vispār vāks.:(

P.S. Galīgi neatbalstu Strīķes un Streļčenoka "mnērīšanos", bet te nu ir zvezdjec, ja biroja darbinieks var presei izpausties, ka slepus no vadības "tautas labā", izmantojot iestādes resursus, pinis tīklus, tad nu tur ir pilnīgā P. Biroja vadītājs TV vcar paskaidrot, ka tā nu neesot gluži taisnība.

PIERIEBIES.

Atbildēt

jons

18.08.2015. 22:43

Apinis ar Magoni pastāvīgie Krievijas sūtniecības apmeklētāji.Gluži vai pirmskara Latvijas scenārijs.Nedomāju ka Latvijas veselības aprūpe tiek grauta bez dažādu ieintereseto sūtniecības apmeklētaju ziņas.

Atbildēt

IQ

18.08.2015. 22:40

Laiks rādīs, bet zināma taisnība autora vārdos ir, jo Knab sen jau ir pasūtījumu izpildes un prostitūcijas legalizācijas kantoris !!!

Atbildēt

Gatis

18.08.2015. 22:20

Bija reiz viens čigāns, atvainojos - romu tautības pārstāvis Jēkabpilī, kurš dabūja Latvijas lepnumu par puikas izglābšanu no slīkšanas. Pēc dažiem gadiem šis pats romu tautības pārstāvis tika aizturēts par savas meitas nogalināšanu. Vai viņu nevajadzēja notiesāt, jo viņš kaut kad nesa pienesumu sabiedrībai un, protams, paša puikas ģimenei? Protams, nevar salīdzināt bērna slepkavību ar kukuļņemšanu, bet ideja līdzīga - vai, Pēterapiņaprāt, nevajadzēja aizturēt cilvēku uz aizdomu pamata par nelikumīgām darbībām tāpēc, ka viņš kaut kādu pienesumu varbūt ir pienesis? Iedomājieties, KNAB saņem informāciju, ka Magonis kauč kur ņem kukuli, bet Slaviks vai Potapova saka - eu nē, nebrauksim, šis taču labs cilvēks, daudz naudiņas ekonomikā pienesis... Un vēl - interesanti, vai Apiņa kungs dziedātu tādu pašu dziesmu, ja Magoņa, kuru viņš pazīst, vietā būtu bijis kāds viņa oponents?

Atbildēt

zips

18.08.2015. 22:15

nekad neesmu uzskatījis viņu par "pilnu rubli"un tagad vēl jo vairāk.Nesaprotu,kāpēc cilvēkam jālien lietās,par kurām neko nesajēdz.? Neko nesaku par P.Apiņa rakstiem un komentāriem par medicīnu un tās problēmām , bet kāda x... pēc viņš lien tur , kur neviens neprasa un pats neko nesjēdz.? Laikam jau nauda tiešām nesmird...

Atbildēt

zips

18.08.2015. 22:10

vai tad tiešām P.Apinis būtu pēkšņi kļuvis par juristu un pie tam par ne īpaši veiksmīgu advokātu...?

Atbildēt

nu

18.08.2015. 21:39

veselibas aprupe ari bez visa sita ir tautai nepieejama - tas, ka bus mazak naudas - pacienti to nemaz nepamanis

Atbildēt

Ex-seržants

18.08.2015. 19:39

Apinis ir laikam viens no tiem, kas arī pārliecināts, ka ļautiņiem atmiņa ilgāk par 3 mēnešiem nesniedzas. Iespējams, tikai ne šoreiz. Lūk iepriekš minētais sarakstiņs-
http://www.pietiek.com/raksti/pirktie,_pardotie,_netiesatie
Pēter, aiztaupi laiku un atzīmē sevi ar ķeksīti.

Atbildēt

GOOGLE

18.08.2015. 19:14

Mūsu sabiedrotie no ASV brīdina Latvijas varas vīrus un tautu: Latvijas valsts ir nozagta (K.Tod – Beilija, bij. ASV vēstniece Latvijā Dž. Buša administrācijā). Ko saka Latvijas elite? A. Kalvītis, toreizējais Valsts premjers paziņo: „Tas ir K. Beilijas personiskais viedoklis…” ASV valsts departaments ir spiests paziņot, ka tāds ir ASV administrācijas oficiālais viedoklis. Un? Visa Latvijas politiskā elite, ieskaitot „tautas prezidenti” V.Vīķi – Freibergu, klusē…

Plns teksts:
Kā maizītes kukulīti sašķēlēt
jeb
kukuļošana kā Latvijas saimnieciskā modeļa sastāvdaļa

Atbildēt

Ex-seržants

18.08.2015. 19:09

Izlasīju līdz pusei un tad sāku domāt , kur biju redzējis raksta autora uzvārdu. Un tad atcerējos- Lemberga "stipendiātu" sarakstā! Nu ko, varbūt tiešām apstiprināsies mana prognoze par hūti kā nākošo kandidātu listē. Kāda listē un kapēc, tad par to minēju cita raksta sakarā ,tapēc neatkārtošos.

Atbildēt

!!

18.08.2015. 18:21

»

Es

Laikam sapīpējies,kad šito radījis- jo tālāk,jo murgaināk. Lūdzu nepiesārņojiet savu lapu


Šis zīmulis nav pa pilnu ņemams.
Notiesāt korumpantus nevar pateicoties tiesībaizsardzības institūciju nekompetencei un kukuļņemšanai

Atbildēt

Es

18.08.2015. 18:06

Laikam sapīpējies,kad šito radījis- jo tālāk,jo murgaināk. Lūdzu nepiesārņojiet savu lapu.

Atbildēt

Apīnim kvotas

18.08.2015. 17:28

Labāk , Apīni pastāsti, kā tev gāja ar šmugulēšanu pirms vēlēšanām Latvijas ne-Ceļa laikos. Ko tu bāz degunu, kur tevi neviens neaicina, gudrīt.

Labāk pasaki kādēl man, piesakoties uz imeklējumiem Austrumu slimnīcas paradīzē jāsaņem atbillde, ka līdz gada beigām visas kvotas jau ir beigušās, proti, vari nosprāgt, mēs tevi neizmeklēsim

Atbildēt

Kāpēc gudrais Apinis

18.08.2015. 17:21

nepiemin tādu sīkumu,ka, Krievijai ir labi tie, kas pakļaujas politiski. Izlasi Apini Valdmaņa (var lasīt internetā)"Starp dzirnakmeņiem', kā apzog Latviju, un,tad uzraksti. Vēl izlasi, lai labāk saprastu Krievijas politiku http://nr2.ru/News/world_and_russia/kandidat-mezhnatsionalnogo-soglasija-30844.html.

Atbildēt

Marks

18.08.2015. 17:16

Apinis atkal palaida garām labu iespēju paklusēt.
Ja viņš šajā rakstā labi izķidātu tās slimnīcas lietas aizkulises, būtu cita lieta, bet te viņš runā par lietu, par kuru viņam pašam nav nekas skaidrs.
Jāatzīs, neizskatās labi KNAB līdzšinējie darbi, kaut vai tā pati Miķelsona aizturēšana, kas beidzās ar neko - par ko tad īsti tika Miķelsona karjera sabojāta?
Ja zini, tad runā, bet Apinis šoreiz, kā izskatās, uzmeties par advokātu Magonim un jājautā - kāda īsti ir viņa interese šajā lietā?

Atbildēt

nejegam

18.08.2015. 16:58

Biznesaa miljonus parskaita no konta uz kontu, nevis nesaa portfelos un liek automasinas vai velk araa no tumbochkas.

Atbildēt

nu ko

18.08.2015. 16:56

Apinis neko nezin, bet raksta...kaa parasti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...