Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

apmēram tā

03.09.2015. 07:02

Absolūts demagogs un nelietis, kuram līdzīgu ir grūti atrast. Apinim par viņa nelietīgo dabu bija grūti laiki pat vidusskolā, jo bērni ir ļoti patiesi un tieši, neieredz liekuļus, nodevējus un līdējus, kāds šis "kungs" ir bijis vienmēr. Personīgi viņu pazīstu un varu apgalvot, kur Apinis pāries, zāle vairs neaugs. Latvijas medicīnu šis monstrs ir degradējis līdz pēdējam. Tikai šādus apgānītājus, mazvērtības kompleksiem pilnus un šausmīgi atriebties visiem gribošus, īpaši sev pietuvināja Latvijas neatkarīgajai valstij naidīgie dienesti, tiem Apinis ir superatradums.

Atbildēt

egils

01.09.2015. 19:32

Interesanti...var saistīt t.s. ''Chekas maisu'' atvēršanas kavējumus ar Anatolija Razumovska atsklātsmēm, piem.,-Chekistu ''gaišā tēla'' sagraušana, liecības par to, kādi pusizglītoti bendes viņi patiesībā bija, ir svarīgs trieciens par to cementu, kas vēl šobaltdien saista bijušās un esošās čekistu paaudzes un nereti vieno bērnu un mazbērnu paaudzes ''čekistu klanos''. Visu var lasīt žurnālā''Rīgas laiks'',jūlijs 2015.g....Pasekosim, kā viņi...''reklamēsies'' t.s. ''Jaunajā nelegālo imigrantu biznesā !?''...:))

Atbildēt

Apeinis

25.08.2015. 12:11

Iespējams, Magonis 5 EUR no katriem simts paņem no biznesa partneriem un vēl 5 EUR nočiepj no budžeta.. nu un tad jau var arī valstij pienest to 1EUR vai kaut vai 2EUR..

Šis raksts atgādina Lemberga aizstāvju dziesmu - lai zog pats, galvenais, ka pilsētai ko atstāj.. common..

lai NEZOG un paliks LDZ normāla nauda normālai biznesa attīstībai un valsts stratēģiskā instrumenta - tranzīta nostiprināšanai!!

Atbildēt

bingo

24.08.2015. 23:26

»

uūuuuūūū

Raksts ir pietiekoši konkrēts un nevienam finansistam nav iespējas oponēt jo diemžēl rādās ka ir pāršauts pār strīpu jebšu tautas mēlē izlietu ūdeni nesasmelsi un zaudējumi iespējams būs krietni lielāki kā rakstā minēts...


Kā var skaitīt zaudējumu un naudu situācijā, kad ir aizturēts, visticamāk, liela kalibra korumpants un valsts izzadzējs? Es samaksātu no savas algas daudz vairāk nekā 1 eur no katriem 100, lai visos šos mr.20 procentus, neaizvietojamos vadītājus un valstsvīrus izķertu un saliktu aiz restēm, kur tiem īstā vieta. Ir tā apriebusies šī valsts apzagšana, ko daļa sabiedrības uzskata par normu un pat atbalsta.

Atbildēt

Zaiga

24.08.2015. 17:10

Sākas vērienīga Magoņa aizstāvības kampaņa presē. Apinis - sen zināma politiskā prostitūta.

Atbildēt

Annele no laukiem

24.08.2015. 10:34

...citēju: "Tātad katram pensionāram no savas pensijas 100 eiro vismaz vienu eiro personiski ir atnesis Uģis Magonis, un arī medicīnā – tieši tāpat – vismaz katrs simtais eiro nāk no Uģa Magoņa rosības."
kas tas par sviestu??? Fiziski magone neko nevar atnest, jo katra cilvēka sociālie maksājumi sastāv no viņu pašu darba augļiem- strādājot pie jebkura darba devēja.
...drīzāk jau viss ir iznācis otrādāk, jo katrs 100-ais pensionārs ir apkrāpts dēļ nesakārtotas likumdošanas, jo tieši viņa pensijas apmērs ir samazināts par 1 eiro dēļ milzīgi lielo pensiju izmaksām elitārai cilvēku grupai, kas saņem 1000-7000 eiro mēnesī.
....Likumdevējs nav noteicis Ne griestus iemaksām, Ne atjaunojis pensiju fondu, Ne noteicis griestus pensiju izmaksām! Nāvīgi slinks likumdevējs, kas visu liek vienā katlā un runā par Vienlīdzīgu attieksmi sociālajā jomā! Sviests!

Atbildēt

Jānis K.

22.08.2015. 12:11

Kad beidzot valsts aizliegs valsts uzņēmumiem ziedot, kas patiesībā ir izrīkošanās ar valsts naudu. Tieši šādā veidā tieši Magonis ir atņēmis no katras pensijas 100 eiro kādu daļu, lai ziedotu sevis izvēlētām "vajadzībām" un gribētājiem, acīm redzot arī šī raksta autora paša vai viņa vadītās organizācijas vajadzībām. Tādā veidā par valsts naudu tiek nopirkta gan ietekme, gan, kā redzams, arī sabiedriska atbalsta organizēšanas mēģinājumi.
Es neņemos spriest, cik lielā mērā Magones rīcība ir personisku motīvu vai biznesa vajadzību vadīta. Jebkurā gadījumā nevar prasīt, lai sabiedrība un valsts atbalstītu šādu rīcību un šādu biznesu.

Atbildēt

dakteris

21.08.2015. 22:57

Kad coca cola sāka sponsorēt ārstu biedrību,Apinim tā vairs nelikās kaitīga bērniem,pat noderīga uzturā.

Atbildēt

Jānis

21.08.2015. 22:00

Pat nezinu smieties vai raudāt šo izlasot. Sistēma sevi mēģina nosargāt

Atbildēt

uūuuuūūū

21.08.2015. 09:26

Raksts ir pietiekoši konkrēts un nevienam finansistam nav iespējas oponēt jo diemžēl rādās ka ir pāršauts pār strīpu jebšu tautas mēlē izlietu ūdeni nesasmelsi un zaudējumi iespējams būs krietni lielāki kā rakstā minēts!
Liekas ka komanda par Magoņa aizturēšanu un Matīsa momentānais lēmums ATBRĪVOT ir cietis "fiasko".
Atpakaļceļā nav un iespējams ka gudri veidotais plāns ir klasisks "nokauts"
Varbūt ka būs lielu amatvīru un amatsievu noriets no politiskās skatuves.
Neskaidrs var būt jautājums par iespējamajām krimināllietām attiecīgām personāžām,kuras iespējams izdarījušas "lāča" pakalpojumus

Atbildēt

formula

20.08.2015. 20:59

Sorosiskā mafija ,izmantojot viena nabaga tantuka īpatnības,melš par viņas it kā līdzdalību.

Atbildēt

egils1

20.08.2015. 19:11

Džo Makeins atgādina, ka E.Finks ir pareģojis un teicis, ka krievi un žīdi, un ebreji atdos visu salaupīto no 1939.g-līdz šim latviešu tautai un atstās Latviju, dodoties atpakaļ uz savām mītnes zemēm. Tā mēs atjaunosim Latviju kā nacionālu valsti ar 80% pamattautu.(flag:lv)

Atbildēt

ome

20.08.2015. 14:20

Nu absurds, bija tāda padomju filma Tikšanās vietu mainīt nedrēikst..
Vor dolžen siģeķ. Ja ir aizdomas par noziegumu, un ļoti nopietnu tad tādēl ka naudu ienes nesēdināsim. A ja patīrītu tantiņu vai kādu nosistu, arī nesēdinātu, jo liels labums ekonomikai.
Nu gan traks palicis

Atbildēt

Kuņģis

20.08.2015. 11:01

»

Kuņģis

Kāda necieņa var būt pret bauriem? Bauriem bauru likteni, tā ir bijis vienmēr. 20+ gadus bīdīja pie siles kangarus, tagad kad tā visa rezultātā valsts ir izzagta-izpārdota un piesmieta piketē - tā gan ir drūmākā necieņa. Ja es būtu deputāts es izietu pie tiem bauriem un uz pirkstiem visu paskaidrotu...


Pie tam kas tur tiek pieprasīts? Nevis lai mainītu cēloņus un situāciju kopumā, bet gan lai viss paliek pa vecam tikai viņiem piemaksā vairāk grašus pašiem. Tas izklausās - cilvēki galīgi kaunu pazaudējuši?

Atbildēt

Kuņģis

20.08.2015. 10:31

»

egils1

TV ierakstā 19.08 pie Saeimas viena ruda sieviete tika rādīta AUROJOT! līdzīgi kā to dara ZOO dārzā mērkaķu būrī ! Lielāku necieņu pret pensionāru mītiņu iedomāties nevar. Bet varbūt tas bija viņas...uztrenētais āfrikāņu sauciens1?..It kā kādu ņemšot pie sevis mājās...


Kāda necieņa var būt pret bauriem? Bauriem bauru likteni, tā ir bijis vienmēr. 20+ gadus bīdīja pie siles kangarus, tagad kad tā visa rezultātā valsts ir izzagta-izpārdota un piesmieta piketē - tā gan ir drūmākā necieņa. Ja es būtu deputāts es izietu pie tiem bauriem un uz pirkstiem visu paskaidrotu kas ir kas.
Ko sēsi to pļausi - zēļ tik bauri ir pārāk dumji lai to saprast

Atbildēt

Ahoi

20.08.2015. 07:38

Jā, Apīnītim patīk pafantazēt, teksti tādi, itkā pats dienām būtu kapājis iekšā 2L apinīti...

Atbildēt

LP

19.08.2015. 22:12

Raksta autoram ir jāārstējas.

Atbildēt

egils1

19.08.2015. 19:20

TV ierakstā 19.08 pie Saeimas viena ruda sieviete tika rādīta AUROJOT! līdzīgi kā to dara ZOO dārzā mērkaķu būrī ! Lielāku necieņu pret pensionāru mītiņu iedomāties nevar. Bet varbūt tas bija viņas...uztrenētais āfrikāņu sauciens1?..It kā kādu ņemšot pie sevis mājās...:))

Atbildēt

Jānis

19.08.2015. 15:03

Rakstā paustos maldus atmasko viena frāze: "U. Magone AR SAVU DARBU ienes valstij 1 no 100 eirām". Šis ir tipisks postkomūnismā sastopamais idiotisms! Ne U Magone izveidoja LDz, ne viņš novietoja Latvijas terotoriju tranzīta joslā, ne viņš uzbūvēja dzelzceļus utt. Tumsonība ...

Atbildēt

Mawrix

19.08.2015. 14:56

Atkal komentējam nevis rakstu, bet raksta autoru. No sērijas "ak, kāds gan var būt viedoklis cilvēkam ar tik pliku pakausi!"
P.s. Magonis vēl nav notiesāts.

Atbildēt

Haris.

19.08.2015. 14:45

Kauns lasīt tādas muļķības.Nez cik apinim samaksāts?

Atbildēt

maisam gals vaļā

19.08.2015. 14:02

Apžēliņ, kas nu ir par daudz, tas ir par daudz. Apina kungs, nodarbojaties ar medicīnas jomu un netēlojat viszini. Tāpat nenoslēpt faktu, ka esat pērkams un nu jau pat par samērā mazu atlīdzību.

Atbildēt

Dīvaini

19.08.2015. 13:17

Varbūt vainīgs pats Magonis? Nevajadzēja kukuļus ņemt. Un visi stāsti par dzelzceļa kravām ir pagaidām izrādījušies blēņu stāsti, Krievijas dzelzceļs to pat ir oficiāli noliedzis. + Magoņa draugs atstāj Krievijas dzelzceļa vadītāja amatu, viņam vairs nav nekādas teikšanas par kravām.

Atbildēt

Jokdaris Pēteris

19.08.2015. 12:58

Vai tad Apīnis nav sapīpējies? Kā var muldēt par Krievijas labdarību, ja Uģim ļautu miljononos kukuļus, kas ir Krievijas provokācija baidīt ar kravu pārvadājumu samazināšanu. Nu nav tā - ja nav viens apstāklis, krievs atradīs citu, proti, ja Latvijā aizturēja par kukuļiem, par ko krievu okupācijas režīma laikā piesprieda nāves sodu, krievs grib, lai neaiztur? Provokācija.

Pēter, tev prāts kā mazam bērnam! ne velti bija publikācijas - nu saradīsies Magoņa labdari- aizstāvji. Apīnītis ir viens no tiem.

Atbildēt

alias

19.08.2015. 11:02

Patiešām būsim reiz reālisti - kas atļauts Jupiteram, nav atļauts vērsim. Iesaku Apiņa kungam pastudēt Kurtu Vonnegūtu. Ja Jums, Apiņa kungs, kāds no Krievijas biznesa pārstāvjiem iedotu 100 EUR maisiņā un KNAB Jūs pieķertu, sēdētu ilgi un dikti. Analogi mēs jebkurš tāpat.

Atbildēt

Kuņģis

19.08.2015. 09:53

»

Kuņģis

Ja samaksāsi par darbu es tev ekselī ātri varu tādu pašu "dokumentu" uztaisīt tikai ar "pozīcijām" kādas tev vajadzēs


10 eiro un es esmu ar mieru. Varēsi pēc tam skraidīt pa ielām un bļaustīties, ka tev ir kaut putina stipendiātu saraksts

Atbildēt

Kuņģis

19.08.2015. 09:46

»

Ex-seržants

Apinis ir laikam viens no tiem, kas arī pārliecināts, ka ļautiņiem atmiņa ilgāk par 3 mēnešiem nesniedzas. Iespējams, tikai ne šoreiz. Lūk iepriekš minētais sarakstiņs


Ja samaksāsi par darbu es tev ekselī ātri varu tādu pašu "dokumentu" uztaisīt tikai ar "pozīcijām" kādas tev vajadzēs

Atbildēt

mrgs

19.08.2015. 09:36

Biedram no puzes šķiet zeme sāk degt zem kājām.

Atbildēt

Reālists

19.08.2015. 09:16

Tiešām brīnos, kā šis raksts ir nopublicēts! Apiņa, kungs, visu cieņu par drosmi mierīgi un izskaidrojoši paskaidrot sabiedrībai ārprāta situāciju kas ir notikusi. Latvijai nevajag ārējos ienaidniekus, mēs paši viens otru iznīcināsim, gan fiziski, gan emocionāli, gan ekonomiski. Un tāpēc ir jārunā, jāstāsta, jāraksta kas ir līderis, kas ir budžets un kas ir lielais bizness. Ka nauda tāpat nekrīt no gaisa, to valstij nopelna tikai spēcīgas, gudras personības ar izcilām darba spējām. Tādas personības , kuras Latvijas valstij atnes miljonus ir nevis cietumā jāsēdina, bet jāsargā un un jāmaksā biznesa un konkurences apstākļiem atbilstoša alga!

Atbildēt

cash-out

19.08.2015. 01:29

»

ALLA

Ļoti ticams scenārijs. Tam par labu liecina arī jakuņina steidzīgā noņemšana no amata. Juta rullē no Austrumprūsijas līdz Kamčatkai


Noteikti. Izfukāja Magoni,rezultāta noņēma Jakuņiņu :)))))) Klau,blondīne,pamēģini nedomāt.Vismaz skaļi

Atbildēt

ALLA

19.08.2015. 00:39

Ļoti ticams scenārijs. Tam par labu liecina arī jakuņina steidzīgā noņemšana no amata. Juta rullē no Austrumprūsijas līdz Kamčatkai!

Atbildēt

kāds

18.08.2015. 23:30

Vispār jau jautri iemetēja rakstus par veselīgu dzīvesveidu palasīt dažkārt, bet nu SHITās pērles:
1)"Neticu, ka Uģis Magonis šādi paņēma kaut ko sev – es viņu nudien pazīstu"

2)"Ja mēs noticam informācijas avotiem no Latvijas tranzītbiznesa kanāliem, tad daži miljardi Latvijas finanšu plūsmas ir personiski Uģa Magoņa pienesums."

Kā tad, te laikam "mēs" ir Apiņa kungs daudzskaitlī, piemēram, mēs "ārstu cars"

3)"Tātad katram pensionāram no savas pensijas 100 eiro vismaz vienu eiro personiski ir atnesis Uģis Magonis, un arī medicīnā – tieši tāpat – vismaz katrs simtais eiro nāk no Uģa Magoņa rosības."

Aleluja! Kas ir jālieto, lai ko tamlīdzīgu uzrakstītu? Lai gan mediķis jau zin... :P

4)" Uģis Magonis ar savu darbu vidēji pienesa 1 eiro pie katriem 100 eiro valsts budžetā. Apcietinot Uģi Magoni, KNAB noņēma 2 eiro no katriem 100 eiro nost. Rezultātā cietīs visi, visvairāk – maznodrošinātie."

Skat. komentāru pie 3)

Vispār vāks.:(

P.S. Galīgi neatbalstu Strīķes un Streļčenoka "mnērīšanos", bet te nu ir zvezdjec, ja biroja darbinieks var presei izpausties, ka slepus no vadības "tautas labā", izmantojot iestādes resursus, pinis tīklus, tad nu tur ir pilnīgā P. Biroja vadītājs TV vcar paskaidrot, ka tā nu neesot gluži taisnība.

PIERIEBIES.

Atbildēt

jons

18.08.2015. 22:43

Apinis ar Magoni pastāvīgie Krievijas sūtniecības apmeklētāji.Gluži vai pirmskara Latvijas scenārijs.Nedomāju ka Latvijas veselības aprūpe tiek grauta bez dažādu ieintereseto sūtniecības apmeklētaju ziņas.

Atbildēt

IQ

18.08.2015. 22:40

Laiks rādīs, bet zināma taisnība autora vārdos ir, jo Knab sen jau ir pasūtījumu izpildes un prostitūcijas legalizācijas kantoris !!!

Atbildēt

Gatis

18.08.2015. 22:20

Bija reiz viens čigāns, atvainojos - romu tautības pārstāvis Jēkabpilī, kurš dabūja Latvijas lepnumu par puikas izglābšanu no slīkšanas. Pēc dažiem gadiem šis pats romu tautības pārstāvis tika aizturēts par savas meitas nogalināšanu. Vai viņu nevajadzēja notiesāt, jo viņš kaut kad nesa pienesumu sabiedrībai un, protams, paša puikas ģimenei? Protams, nevar salīdzināt bērna slepkavību ar kukuļņemšanu, bet ideja līdzīga - vai, Pēterapiņaprāt, nevajadzēja aizturēt cilvēku uz aizdomu pamata par nelikumīgām darbībām tāpēc, ka viņš kaut kādu pienesumu varbūt ir pienesis? Iedomājieties, KNAB saņem informāciju, ka Magonis kauč kur ņem kukuli, bet Slaviks vai Potapova saka - eu nē, nebrauksim, šis taču labs cilvēks, daudz naudiņas ekonomikā pienesis... Un vēl - interesanti, vai Apiņa kungs dziedātu tādu pašu dziesmu, ja Magoņa, kuru viņš pazīst, vietā būtu bijis kāds viņa oponents?

Atbildēt

zips

18.08.2015. 22:15

nekad neesmu uzskatījis viņu par "pilnu rubli"un tagad vēl jo vairāk.Nesaprotu,kāpēc cilvēkam jālien lietās,par kurām neko nesajēdz.? Neko nesaku par P.Apiņa rakstiem un komentāriem par medicīnu un tās problēmām , bet kāda x... pēc viņš lien tur , kur neviens neprasa un pats neko nesjēdz.? Laikam jau nauda tiešām nesmird...

Atbildēt

zips

18.08.2015. 22:10

vai tad tiešām P.Apinis būtu pēkšņi kļuvis par juristu un pie tam par ne īpaši veiksmīgu advokātu...?

Atbildēt

nu

18.08.2015. 21:39

veselibas aprupe ari bez visa sita ir tautai nepieejama - tas, ka bus mazak naudas - pacienti to nemaz nepamanis

Atbildēt

Ex-seržants

18.08.2015. 19:39

Apinis ir laikam viens no tiem, kas arī pārliecināts, ka ļautiņiem atmiņa ilgāk par 3 mēnešiem nesniedzas. Iespējams, tikai ne šoreiz. Lūk iepriekš minētais sarakstiņs-
http://www.pietiek.com/raksti/pirktie,_pardotie,_netiesatie
Pēter, aiztaupi laiku un atzīmē sevi ar ķeksīti.

Atbildēt

GOOGLE

18.08.2015. 19:14

Mūsu sabiedrotie no ASV brīdina Latvijas varas vīrus un tautu: Latvijas valsts ir nozagta (K.Tod – Beilija, bij. ASV vēstniece Latvijā Dž. Buša administrācijā). Ko saka Latvijas elite? A. Kalvītis, toreizējais Valsts premjers paziņo: „Tas ir K. Beilijas personiskais viedoklis…” ASV valsts departaments ir spiests paziņot, ka tāds ir ASV administrācijas oficiālais viedoklis. Un? Visa Latvijas politiskā elite, ieskaitot „tautas prezidenti” V.Vīķi – Freibergu, klusē…

Plns teksts:
Kā maizītes kukulīti sašķēlēt
jeb
kukuļošana kā Latvijas saimnieciskā modeļa sastāvdaļa

Atbildēt

Ex-seržants

18.08.2015. 19:09

Izlasīju līdz pusei un tad sāku domāt , kur biju redzējis raksta autora uzvārdu. Un tad atcerējos- Lemberga "stipendiātu" sarakstā! Nu ko, varbūt tiešām apstiprināsies mana prognoze par hūti kā nākošo kandidātu listē. Kāda listē un kapēc, tad par to minēju cita raksta sakarā ,tapēc neatkārtošos.

Atbildēt

!!

18.08.2015. 18:21

»

Es

Laikam sapīpējies,kad šito radījis- jo tālāk,jo murgaināk. Lūdzu nepiesārņojiet savu lapu


Šis zīmulis nav pa pilnu ņemams.
Notiesāt korumpantus nevar pateicoties tiesībaizsardzības institūciju nekompetencei un kukuļņemšanai

Atbildēt

Es

18.08.2015. 18:06

Laikam sapīpējies,kad šito radījis- jo tālāk,jo murgaināk. Lūdzu nepiesārņojiet savu lapu.

Atbildēt

Apīnim kvotas

18.08.2015. 17:28

Labāk , Apīni pastāsti, kā tev gāja ar šmugulēšanu pirms vēlēšanām Latvijas ne-Ceļa laikos. Ko tu bāz degunu, kur tevi neviens neaicina, gudrīt.

Labāk pasaki kādēl man, piesakoties uz imeklējumiem Austrumu slimnīcas paradīzē jāsaņem atbillde, ka līdz gada beigām visas kvotas jau ir beigušās, proti, vari nosprāgt, mēs tevi neizmeklēsim

Atbildēt

Kāpēc gudrais Apinis

18.08.2015. 17:21

nepiemin tādu sīkumu,ka, Krievijai ir labi tie, kas pakļaujas politiski. Izlasi Apini Valdmaņa (var lasīt internetā)"Starp dzirnakmeņiem', kā apzog Latviju, un,tad uzraksti. Vēl izlasi, lai labāk saprastu Krievijas politiku http://nr2.ru/News/world_and_russia/kandidat-mezhnatsionalnogo-soglasija-30844.html.

Atbildēt

Marks

18.08.2015. 17:16

Apinis atkal palaida garām labu iespēju paklusēt.
Ja viņš šajā rakstā labi izķidātu tās slimnīcas lietas aizkulises, būtu cita lieta, bet te viņš runā par lietu, par kuru viņam pašam nav nekas skaidrs.
Jāatzīs, neizskatās labi KNAB līdzšinējie darbi, kaut vai tā pati Miķelsona aizturēšana, kas beidzās ar neko - par ko tad īsti tika Miķelsona karjera sabojāta?
Ja zini, tad runā, bet Apinis šoreiz, kā izskatās, uzmeties par advokātu Magonim un jājautā - kāda īsti ir viņa interese šajā lietā?

Atbildēt

Arturs Priedītis

18.08.2015. 17:08

Citāts: "Būsim reālisti – mēs dzīvojam kaimiņos valstij ar pilnīgi citu biznesa kultūru. Un sadarbība ar Krieviju, balstoties tikai uz Eiropas caurspīdīgo biznesa stratēģiju, vienkārši ir neiespējama." Latviešu zagļu un blēžu nepārskatāmajām masām biznesa kultūra nav ne par mata tiesu labāka.Domāju - pat riebīgāka, jo tiek publiski morāli attaisnota ("man nav žēl, ja viņam izdodās..."). Tajā skaitā arī minētais citāts ir sava veida morālais attaisnojums. Par Eiropas (īpaši ES) caurspīdīgo biznesu arī nav vērts runāt. Citētie vārdi ir tipiski aprobežota latvieša vārdi, kas ir ļoti tīkami latviešu zagļiem, blēžiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...