Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atkal pieķēzījusi visas vietas ar saviem PMS žultsmurgu tamponiem

29.12.2020. 19:40

»

Indullis Durka

Murgojums


latloto lapsai atkal PMS krīze + maniakāli histēriskā šizofrēnija sevišķi smagā formā?

Atbildēt

xxx

29.12.2020. 14:04

Zalo Valsts Izdrazsanas Partija

Atbildēt

Varbūt

29.12.2020. 10:34

»

Askolds Kļaviņš

joprojām ir patiesais labuma guvējs RD mājokļu un vides departamenta rīkotajos ,,konkursos,,Evija joprojām ir paklausīga


Pietiek vajadzētu pafilmēt ikkadējo vides departamenta kopīgo iedzeršanu pie Kļaviņa pārdaugava???

Atbildēt

Askolds Kļaviņš

29.12.2020. 10:31

»

eksperts

Sveiki brāļi un māsas! Zaglis un melis Askolds Kļaviņs sāķ atpirkties un prasās atpakaļ LZP!Oponents Kļaviņš prasās pie Tavara atpakaļ


joprojām ir patiesais labuma guvējs RD mājokļu un vides departamenta rīkotajos ,,konkursos,,Evija joprojām ir paklausīga.

Atbildēt

Indullis Durka

29.12.2020. 05:23

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Murgojums

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

29.12.2020. 00:09

...
“Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Tas, ka VISAM ir "sava cena" jeb zināma vērtība, nebūt nenozīmē to, ka VISS ir pērkams un pārdodams."

Un, arī: "Par naudu var nopirkt daudzas labas lietas, BET – par to pašu naudu var nopirkt arī pat nesalīdzināmi daudz vairāk sliktu lietu, tajā skaitā arī ļaunumu, ienaidu, nodevību, melus, lišķību (tostarp, dabiski - arī cilvēciski neadekvātu "īpašo vajadzību" apkalpošanu par šamā kretīnisma angažējumam adekvātu "taisnīgu atlīdzību") un taml. draņķības..."

;)

"Šo jēgt būs SILES rukšķiem, VISIEM!..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

Ja pārpalicis tik vien "prāta",
Lai truli LAUPĪTU, bez sāta ~
Smej Radītājs par sugas biedriem,
Kas "rebes griež" uz CITU sviedriem:

"Šo jēgt būs SILES rukšķiem, VISIEM,
Bez "atrunām" vai "kompromisiem" ~
NAV profīta no "shēmu" grašiem,
Ne falšam "pisnesam", ne pašiem.

Var "kruķīt", šmaukt un zagt cik jaudā,
Lai plunčātos (kā sū#os) naudā,
Grābt čupām vāģus, cackas, vešas,
Bet – mirstamklōzei tak’ NAV ķešas..."

-----------

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, bezceŗīgi aprobežotu "lojāl.pat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gaudenu "kluso mīīzēju" u.c. taml. prastu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

nauda,nauda,nauda,nauda,nauda,

29.12.2020. 00:06

nauda,nauda,nauda,nauda,nauda,.........................................koka mētelis un kaps.

Atbildēt

2+2 6

28.12.2020. 23:17

»

2+2 5?

Ja gribi pie pirmā galda-maksā brālīt!Viss ir likumīgi,korupcija legāla. Vai likumos ir vaina? Mūsu tiesībsargi un Satversmes tiesa tak visu redz? Jeb tā ir starptautiska prakse, ko vienīgi mūsu muļķu tauta nesaprot


Vaina ir politikā. Mēs nenodarbojamies ar politiku, bet tā nodarbojas ar mums, pūderējot apziņu, apkarinot ausis, un veicot skarbu intrakorporālo masāšu ķermeņa distālās atveres apvidū. NU JAU PIETIEK!

Atbildēt

Nekad nebalsoju

28.12.2020. 22:48

Oh korupcija

Atbildēt

2+2 5?

28.12.2020. 21:04

Ja gribi pie pirmā galda-maksā brālīt!Viss ir likumīgi,korupcija legāla. Vai likumos ir vaina? Mūsu tiesībsargi un Satversmes tiesa tak visu redz? Jeb tā ir starptautiska prakse, ko vienīgi mūsu muļķu tauta nesaprot?

Atbildēt

Pilsone

28.12.2020. 17:29

Līdz šim neviena partija nav pārstāvējusi un aizstāvējusi vēlētāju intereses, tāpēc nav vērts tās atkārtoti ievēlēt. Neviena nav tiesīga saņemt uzticības balsojumu par populistiskām pirmsvēlēšanu kampaņām.

Atbildēt

Vai

28.12.2020. 13:58

tik informācija nav nepilnīga, jo ja cilvēks ir darba attiecībās un nav amatpersona, kam jāiesniedz deklarācija par tās ienākuiem publiska informācija nav pieejama !
Konkrētajā gadījumā gan lai varētu "nopogāt" 9000 eur algai gan jābūt pietiekami lielai !
Cita lieta kādus 1000 eur gadā samaksāt var pat pensionārs ar pensiju bišķi virs vidējās, jo pēc tādas loģikas visiem kam jāiztiek no minimālās pensijas un nesaņem pašvaldību atbalstu kā trūcīgas personas jau būtu jānomirst no bada !

Atbildēt

ZP Biedru tiesa

28.12.2020. 12:44

Gandram Kļaviņam - divkārši par "nobraukto" degvielu.
Igoram Rapoportam - par favorītismu publiskajos iepirkumos.
Jānim Kraulim - 20 tonnas par pieeju dabas resursiem Sauriešos.
Anitai Dāboliņai - 9 tonnas bez pamatojuma. Vienkārši tāpat?

Atbildēt

Janis pret Korupciju Oik

28.12.2020. 12:00

Korupcija un Barotuves.
Pasutijumu galds un ierednju varza uz 10% Stradajosajiem
OIK ipasum nodoklis vel plus 50% turies Bauri(tudalin tadalin-Aboltina vienotiba Juras)

Atbildēt

putniš

28.12.2020. 11:49

Nu kā gan zaļajiem var neatskaitīt? Tas taču pašsaprotami- visi maksā un maksās bezkompromisa tiesiskumā

Atbildēt

Kamparrs Tumbočkins

28.12.2020. 11:05

Zaļi dzīvot neaizliegsi!

Atbildēt

Mārtiņš

28.12.2020. 10:37

Askolds Kļaviņš dziļāk ieskatoties ir pliks kā baznīcas žurka un nekāds lielais bizness tur nav. Piķi dabūja uz ķepas par "pakalpojumu" ar norādi aiznest un noziedot. Varēs arī nāk atpakaļ uz LZP spici un līst pašvaldības vēlēšanās.

Atbildēt

Demokrātijas būtība

28.12.2020. 10:28

Šie lielie ziedojumi ir jāizbeidz ar likumu. 5.00 - 10.00 eiro ziedojumi nodrošina plašu tautas pārstāvniecību.

Atbildēt

eksperts

28.12.2020. 10:22

Sveiki brāļi un māsas! Zaglis un melis Askolds Kļaviņs sāķ atpirkties un prasās atpakaļ LZP!Oponents Kļaviņš prasās pie Tavara atpakaļ?
Te nu Tev bija Zaļā partija!

Atbildēt

mo

28.12.2020. 08:06

Tad jau drīz jāgaida, ka iecels kādā siltā amatā...

Atbildēt

juzis

28.12.2020. 07:03

Partijas sevi ir izsmēlušas, pie mums partijas nepārstāv kādu sociālu slāni vai laužu grupu, bet tiek dibinātas kriminālas apvienības budžeta līdzekļu izzagšanai un parazitēšanai uz pārējo pilsoņu rēķina!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...