Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Par atbildību

Aldis M
22.01.2021.
Komentāri (40)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kariņam jāatkāpjas

23.01.2021. 16:52

Vai tas Amerikas pimp--s kankariņš tagad var pateikt- man mājās salūza krāns. Tek ūdens. Kur lai es tagad nopērku krānu?

Atbildēt

īstenībā

23.01.2021. 15:59

»

Secinājums

Nu nav jau tik traki,ir vēl trakāk.,,Ekonomiskā slepkavas grēksūdzē" pat nav visa patiesība,tikai daļa.Runāt par to var,un daži arī runā,diemžēl saprotošo ir stipri mazāk kā desmitā daļa cilvēces,Latvijā vēl mazāk,viss kas notiek,notiek ar pašu piekrišanu un klusēšanu


Klauss Švābs savā grāmatā “COVID-19: Lielais restarts” atklāj patieso globālās varas mērķi un paņēmienus tā sasniegšanai.

Pēdējos 400 gadus pasaules ģeopolitikā toni ir noteikusi anglosakšu melnā aristokrātija un viņiem pieslējušies, - piem. ebreja Rotšilda, kuram britu karaliene piešķīra barona titulu, dzimta, laupītāja un reidera Džona Rokfellera (1839-1937) dzimta, Baruhi, Šifi, Valenbergi, Varburgi un pārējie dolāra drukātāji jeb “naudas saimnieki”, ASV investīciju kompānijas “Black Rock” īpašnieki, kuri caur akcijām kontrolē transnacionālās IT korporācijas, utml. personāži . 400 gados viņi ir līdz pilnībai noslīpējuši tautu un valstu pakļaušanas un pārvaldīšanas paņēmienus savām ģeopolitiskajām vajadzībām un viņu rīcībā ir neierobežoti resursi, - pārvaldes, finanšu, mediju, materiālie, militārie, intelektuālie.

Resursu pieejamības ziņā viņiem pretinieku nav un viena tauta vai valsts, izrādot pretestību, vienmēr tikai zaudēs un agri vai vēlu tiks pakļauta. Vienīgā iespēja, kas var dot vērā ņemamu rezultātu, ir vienoties un pretoties vairākām tautām kopā.

Atbildēt

ESMAIJA

23.01.2021. 14:47

»

nu

Vēl vairāk varai ir nepieciešami visādi sūdmetējmediji, kas noslīcina sūdos jebkuru saprātīgu domu


Tieši tā - tādēļ jau pirmais solis uz varas sagrābšanu un nostiprināšanu tiek dots iepriekš apmācītiem un nopirktiem medijiem. Vai te nav spilgts piemērs - Sorosieši ir visās varas struktūrās un pat Vaira cilvēkam, kuram kā noziedzniekam ir slēgtas daudzu valstu durvis, piesprauda pie vestes trīszvaigžņu ordeni.Un pie kā pēc padoma brauca gan mūsu izbijušais premjers, gan izbijušais prezidents?

Atbildēt

vēlreiz

23.01.2021. 12:06

»

Secinājums

Nu nav jau tik traki,ir vēl trakāk.,,Ekonomiskā slepkavas grēksūdzē" pat nav visa patiesība,tikai daļa.Runāt par to var,un daži arī runā,diemžēl saprotošo ir stipri mazāk kā desmitā daļa cilvēces,Latvijā vēl mazāk,viss kas notiek,notiek ar pašu piekrišanu un klusēšanu


Jā, ir vēl viena grāmata - Zem skorpiona zīmes. Tur smalki pastāsta, ka pirms sagrābt varu vispirms ir jāpakļauj masu mediji/. Un - kamēr vien masu mēdiji būs atkarīgi no varas, tikmēr neviens varu neapdraudēs, jo... nedomājošā daļa domās to, ko vara gribēs... un... man šai reizei pietiks, ja nu vēl piebildīšu - viss tiek darīts, lai tieši bezdomu slānis nomaina esošo, kas vēl šad tad parāda , ka vēl spēj domāt.

Atbildēt

Secinājums

23.01.2021. 11:48

»

atbilde

Diemžēl - ar Jums ir vēl sliktāk - neatšķirat ironiju no tieša formulējuma.Arī cēloņu un seku sakarība man ir kā spogulī, bet tad viss iznāks pārāk gari. Arī tam, kas šodien notiek, es jau vakardienā redzēju cēloņus un man ir žēl, ka ir tik maz, kas par to runā. Patiesībā būtu jākliedz. vai esat lasījis...


Nu nav jau tik traki,ir vēl trakāk.,,Ekonomiskā slepkavas grēksūdzē" pat nav visa patiesība,tikai daļa.Runāt par to var,un daži arī runā,diemžēl saprotošo ir stipri mazāk kā desmitā daļa cilvēces,Latvijā vēl mazāk,viss kas notiek,notiek ar pašu piekrišanu un klusēšanu.

Atbildēt

vispār

23.01.2021. 10:52

Autors jau nav par kapeiku gudrāks, ja kā piemēru liek Islandi. Islande atšķirībā no Latvijas ir sala, kurā var nokļūt tikai ar lidmašīnu vai kuģi un caur to neeit tranzīta transports.

Atbildēt

atbilde

23.01.2021. 10:43

»

Secinājums

Nu nemākat atšķirt kārtīgu vīru no kārtīga nelieša,tāpat netšķirat cēloņus no sekām


Diemžēl - ar Jums ir vēl sliktāk - neatšķirat ironiju no tieša formulējuma.Arī cēloņu un seku sakarība man ir kā spogulī, bet tad viss iznāks pārāk gari. Arī tam, kas šodien notiek, es jau vakardienā redzēju cēloņus un man ir žēl, ka ir tik maz, kas par to runā. Patiesībā būtu jākliedz. vai esat lasījis ,,Ekonomiskā slepkavas grēksūdze"Ja neesat - izlasiet , tad gan cēloņi kļūs skaidri, gan sekas redzēsiet.

Atbildēt

13 janvara iela

23.01.2021. 10:27

»

tik pat padumji laiki kā padomju laiki

valsts vaditaju uzdevums butu stradat ta, lai tauta butu gatava vinus draudu gadijumaa aizstavet...


LPSR laika tadu ,,skulpturu,, ka sodien pie dzelzcela tilta pat sizofrenijas lekme,ne alkohola delirija neviens nespeja radit !

Atbildēt

aste

23.01.2021. 09:54

Daudzi sēž bunkuros un matus frizierē sievas.Bārdu dzen bērni.Visi darbojas attālināti un saņem palielinātu mēneša algu un reizēm piemaksas,Visi šamējie rullē un rullēs,jo viss viņiem ir un pārējais "pofig".
Aizliegumu ieviesēji darbojas tā kā viņi prot un nav brīnums ka daudzi domā ka labība aug kokos un nauda ir visiem un ir tikai ar savu karti jaaiziet uz bankomātu un jāpaņem cik vajag.
Kādi viļni jāprognozē...ja vējš ir tad viļņi arī ir un vai kāds to nezin

Atbildēt

rolis

23.01.2021. 09:25

Jautājums,vai kāds zina kur,jeb kurā valstī kāds saņem 80 eiro stundā.Es zinu,Latvijā.Dienas laikā var nopelnīt minimālo algu Latvijā.

Atbildēt

ESMAIJA

23.01.2021. 00:43

Es netieku gudra - kā viens kārtīgs vīrs var tā par 180 grādiem pārvērsties. Līdz šim ne ausu nepakustināja, ka vecie cilvēki nedzīvo bet eksistē. Daudzi par savām dzīvībām var pateikties zupas virtuvēm , veselības uzturēšanai vai maksājumiem par dzīvokli? Abiem nepietiek. Paldies humpalu tirgotājiem, vismaz plikam nav jāstaigā. Cikkārt tiesībsargs uz to nav vērsis uzmanību. NEKĀ!Nu viss ir pagriezies otrādi . Šis pats cilvēks gatavs pat armiju iesaistīt lai glābtu šos nelaimīgos no ... kā? Vai no šīm mocībām, ko pats ar nelabā svētību akceptēja, vai ... lai būtu, kas šīs mocības turpinātu? Tas ir jautājums?

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

22.01.2021. 22:13

»

"viņiem pašiem vien saprotamus lēmumus"

savus debilos lēmumus viņi paši nesaprot


Atcerējos anekdoti:
Kāds zemnieks nolēmis pievērsties vistu audzēšanai. Pēc kāda laika kaimiņš prasa, kā tad jaunajam vistkopim iet? Vai, švaki: vistas sprāgst nost. Un kā tu viņas baro? Nu kā, ieberu silē vistu barību, un viņas ēd. Vecīt, tur jau ir tā problēma - tā ir pavisam novecojusi metode, tagad ir jauna pieeja: kūtī uzvelc uz grīdas apli, nober barību aplī, un redzēsi: būs pavisam cita štelle! Pēc kāda laika atkal satiekās, nu, vai ieteikums palīdzēja? Nē, sprāgst tāpat:( Jā, gadījums interesants, bet tu apļa vietā uzzīmē kvadrātu, tad gan rezultātam ir jābūt. Vēl pēc laiciņa iznāk satikties - vistas joprojām sprāgst. Nu tad ir jāpieiet radoši: uzzīmē trīsstūri, trīsstūrī apli, izber barību šādā rakursā, tad gan vistas augs griesdamās! Kad atkal satiekās, nu kā? Vairs nekā - visas nosprāga! Vai, kur žēl - man vēl bija tik daudz variantu!

Atbildēt

Derdz

22.01.2021. 20:52

Labi, ka vīruss tāds viltīgs un gudrs, bet ceru ka nesanāks joks jokā

Atbildēt

Es

22.01.2021. 20:38

Atbildība? Politiskā. Nulles līmenis.

Atbildēt

tāpēc

22.01.2021. 20:30

ka face 'buka' līmenis jau valda pasauli

Atbildēt

Kaatad

22.01.2021. 19:29

Valdoņu, birokrātu ikdiena ir pavisam cita. Pat kurpes nedilst, jo vairumā ar auto. Ļoļikiem izliegtās frizieres, manikīres apmeklē pašu mājās, kā aizvien. Algas, piemaksas, prēmijas- ierastajā līmenī, un ar + , par čaklu darbu ekstrēmos apstākļos. Vienlaikus, objektīvi mazāk vazāšanās pa visādām sanāksmēm, semināriem, kongresiem. Faktiski, reālā darba apjoms krietni samazināts, saglabājot to pašu, jeb pat iegūstot lielāku atalgojumu. Vēl atvieglotie iepirkumu konkursi :) Tad kāda vaina c19? Lēmējiem tā ir lejputrija- jo ilgāk, jo labāk. :)

Atbildēt

Pareizs jautājums

22.01.2021. 19:16

Kā var ticēt saulainai valsts nākotnei, ja gan tam kurš uztic, gan tam kurš tiek apstiprināts par premjeru ir jau sākotnēji saprotams, ka nekādas atbildības par pieņemtajiem lēmumiem nebūs. Abiem. Vai nebūtu beidzot jānodala valsts pārvalde no likumdošanas funkcijām. Valdības vadītājam vajadzētu strādāt ar tautas saņemtu tiešu mandātu. Tad varētu parādīties arī profesionāla valdība. Varētu arī pieprasīt atbildību pa tiešo.

Atbildēt

tik pat padumji laiki kā padomju laiki

22.01.2021. 18:00

valsts vaditaju uzdevums butu stradat ta, lai tauta butu gatava vinus draudu gadijumaa aizstavet.
man šķiet, ka šos valstvirus aizstavet uz doma laukumu neietu pat budzetnieki, neskatoties uz to, ka C19 neprasmiga apkarosana vinus finansiali neietekme.
prognozeju, ka knarins, jaunvārdgribis un co pievienosies tiem ar kuru atteliem vairak gribas noslaucit (v)irsu nevis likt goda vietā

Atbildēt

22.01.2021. 16:56

»

Aldis Gobzems

Kamēr visa civilizētā pasaule finansiāli atbalsta savus individuālos uzņēmējus, komersantus, Latvijā Ekonomikas ministrijas pakļautības iestāde LIAA piedāvā kredītus... Kredītus pret nevāju ķīlu! Kosmoss...
Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Aldis Gobzems

22.01.2021. 16:50

Kamēr visa civilizētā pasaule finansiāli atbalsta savus individuālos uzņēmējus, komersantus, Latvijā Ekonomikas ministrijas pakļautības iestāde LIAA piedāvā kredītus... Kredītus pret nevāju ķīlu! Kosmoss!

Kanādā jau plāno ar valsts kīlu apgrūtinātis privātos NĪ atsavināt, ļaijot nomāt un īrēt, papildus piesaistit jaunus nomniekus un īrniekus esošajiem.

Tas ir solis un inkluzīvā kapitālisma ieviešanu realitē, arī ar Latvijas Ekonomikas ministrijas un LIAA slēptajiem plāniem Padaules Bankas stratēģijā.

Atbildēt

!!

22.01.2021. 16:21

ne tikai matu augšanu ministri ir apturējuši, bet arī savu loģisko domāšanu. Bet varbūt, ka no tiem nabaga cilvēciņiem neko vairāk arī nevar izspiest. Liksim viņiem mieru un vērsīsimies pēc atbildēm pie tiem, kuri šo varzu tur ievazāja. Un tā ir mūsu mīļotā 13. saeima! Ja bērns kļūst neklausīgs, tad atbildīgi ir vecāki, ne tā? Kā tad ir ar tautas vēlētiem deputātiem?

Atbildēt

preču klasifikatora ģēnijs

22.01.2021. 16:12

»

Saulvedis

Aizliedzamo preču sarakstu stāda tas bārdainis no FM, kura ģīmis neietilpst TV ekrānā


Nē,viņš tikai apstiprina.Tomēr laikam kļuvis tramīgs un noskuvies.

Atbildēt

regulārs pietiek lasītājs

22.01.2021. 16:10

»

apriebies

Nu cik var atgremot vienus un to pašus žults vēmekļus


Pasūtījums vadīt noderīgos idiotus.Never ending story ...Jāizkopjs prasme lasīt pa gabaliem,lai komentārs kaut nedaudz būtu par tēmu un autoru,pieklājības pēc.

Atbildēt

ha-ha

22.01.2021. 15:47

Daudziem naudas daudzums plēš pakaļu un viņiem iet grūti.Lielai daļai latviešu jau 30 gadu nauda nesagādā problēmas tās mazuma dēļ un pat tā mazumā neticamā duboltošanas gadījumā to iztērēt nepieciešamā minimuma iegādei nebūtu problēma nekādu epidēmiju apstākļos.Tā kā-turpiniet tādā garā Ulmaņa- Gorbunova ceļā gājēji!

Atbildēt

lauķis

22.01.2021. 15:19

»

Piedodiet-

paskaidrojiet man,neprašai-nesaprotu vienu-uzrāda,ka katru dienu veic neidomājamu skaitu testu.Labi.,bet:no kurienes rodas tik daudz!!!!??pozitīvo,ja valstī ir 1.9.milj.iedzīvotāji,ieskaitot zīdainīšus.Vai tas nozīmē,ka saslimst n-reizes?Pozitīvo testu vairāk kā Latvijas iedzīvotāju? Lūdzu-nelamājaties...


No mušas var uzpūst ziloni,attiecībā uz covid pat muša nebija vajadzīga.
Cilvēki,iepazīstieties ar testu būtību,būs pilnas biksas no pārsteiguma.
Kurā laboratorijā atrodami covid 19 paraugi?Vēl viens pārsteigums,tādu laboratoriju nav.

Atbildēt

Piedodiet-

22.01.2021. 15:01

paskaidrojiet man,neprašai-nesaprotu vienu-uzrāda,ka katru dienu veic neidomājamu skaitu testu.Labi.,bet:no kurienes rodas tik daudz!!!!??pozitīvo,ja valstī ir 1.9.milj.iedzīvotāji,ieskaitot zīdainīšus.Vai tas nozīmē,ka saslimst n-reizes?Pozitīvo testu vairāk kā Latvijas iedzīvotāju? Lūdzu-nelamājaties,bet paskaidrojiet.

Atbildēt

pietiek lasītājs

22.01.2021. 14:44

Pirms neilga laika izlasīju,ka UK 64 reizes mainūjuši lockdown nosacījumus.Tagad jau būs vairāk.Un viņu prese ir daudz attīstītāka nekā mūsu īdēšana pa kaktiem.

Atbildēt

apriebies

22.01.2021. 14:40

Nu cik var atgremot vienus un to pašus žults vēmekļus??..........

Atbildēt

Saulvedis

22.01.2021. 14:27

Aizliedzamo preču sarakstu stāda tas bārdainis no FM, kura ģīmis neietilpst TV ekrānā!

Atbildēt

streba

22.01.2021. 14:18

Aldiņš te kā no padomju laika pasaules... nu paskaties uz ministru ģīmīšiem- un vai tad kaut no viena te kaut kādu atbildību drīkst prasīt? Ne jau tāpēc viņu tur iesēdināti. Ko padarīsi, ja pastalnieki tādu augsto namu savēlēja- nav un nebūss nekāda cita valdība pie šīs saeimas. Ko spogulīts rāda?- par ko pats Aldiņš un tuvinieki balsoja? Strebjam visi un gadu gadiems strēbsim...

Atbildēt

"viņiem pašiem vien saprotamus lēmumus"

22.01.2021. 13:41

savus debilos lēmumus viņi paši nesaprot

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...