Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Par atbildību

Aldis M
22.01.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kariņam jāatkāpjas

23.01.2021. 16:52

Vai tas Amerikas pimp--s kankariņš tagad var pateikt- man mājās salūza krāns. Tek ūdens. Kur lai es tagad nopērku krānu?

Atbildēt

īstenībā

23.01.2021. 15:59

»

Secinājums

Nu nav jau tik traki,ir vēl trakāk.,,Ekonomiskā slepkavas grēksūdzē" pat nav visa patiesība,tikai daļa.Runāt par to var,un daži arī runā,diemžēl saprotošo ir stipri mazāk kā desmitā daļa cilvēces,Latvijā vēl mazāk,viss kas notiek,notiek ar pašu piekrišanu un klusēšanu


Klauss Švābs savā grāmatā “COVID-19: Lielais restarts” atklāj patieso globālās varas mērķi un paņēmienus tā sasniegšanai.

Pēdējos 400 gadus pasaules ģeopolitikā toni ir noteikusi anglosakšu melnā aristokrātija un viņiem pieslējušies, - piem. ebreja Rotšilda, kuram britu karaliene piešķīra barona titulu, dzimta, laupītāja un reidera Džona Rokfellera (1839-1937) dzimta, Baruhi, Šifi, Valenbergi, Varburgi un pārējie dolāra drukātāji jeb “naudas saimnieki”, ASV investīciju kompānijas “Black Rock” īpašnieki, kuri caur akcijām kontrolē transnacionālās IT korporācijas, utml. personāži . 400 gados viņi ir līdz pilnībai noslīpējuši tautu un valstu pakļaušanas un pārvaldīšanas paņēmienus savām ģeopolitiskajām vajadzībām un viņu rīcībā ir neierobežoti resursi, - pārvaldes, finanšu, mediju, materiālie, militārie, intelektuālie.

Resursu pieejamības ziņā viņiem pretinieku nav un viena tauta vai valsts, izrādot pretestību, vienmēr tikai zaudēs un agri vai vēlu tiks pakļauta. Vienīgā iespēja, kas var dot vērā ņemamu rezultātu, ir vienoties un pretoties vairākām tautām kopā.

Atbildēt

ESMAIJA

23.01.2021. 14:47

»

nu

Vēl vairāk varai ir nepieciešami visādi sūdmetējmediji, kas noslīcina sūdos jebkuru saprātīgu domu


Tieši tā - tādēļ jau pirmais solis uz varas sagrābšanu un nostiprināšanu tiek dots iepriekš apmācītiem un nopirktiem medijiem. Vai te nav spilgts piemērs - Sorosieši ir visās varas struktūrās un pat Vaira cilvēkam, kuram kā noziedzniekam ir slēgtas daudzu valstu durvis, piesprauda pie vestes trīszvaigžņu ordeni.Un pie kā pēc padoma brauca gan mūsu izbijušais premjers, gan izbijušais prezidents?

Atbildēt

vēlreiz

23.01.2021. 12:06

»

Secinājums

Nu nav jau tik traki,ir vēl trakāk.,,Ekonomiskā slepkavas grēksūdzē" pat nav visa patiesība,tikai daļa.Runāt par to var,un daži arī runā,diemžēl saprotošo ir stipri mazāk kā desmitā daļa cilvēces,Latvijā vēl mazāk,viss kas notiek,notiek ar pašu piekrišanu un klusēšanu


Jā, ir vēl viena grāmata - Zem skorpiona zīmes. Tur smalki pastāsta, ka pirms sagrābt varu vispirms ir jāpakļauj masu mediji/. Un - kamēr vien masu mēdiji būs atkarīgi no varas, tikmēr neviens varu neapdraudēs, jo... nedomājošā daļa domās to, ko vara gribēs... un... man šai reizei pietiks, ja nu vēl piebildīšu - viss tiek darīts, lai tieši bezdomu slānis nomaina esošo, kas vēl šad tad parāda , ka vēl spēj domāt.

Atbildēt

Secinājums

23.01.2021. 11:48

»

atbilde

Diemžēl - ar Jums ir vēl sliktāk - neatšķirat ironiju no tieša formulējuma.Arī cēloņu un seku sakarība man ir kā spogulī, bet tad viss iznāks pārāk gari. Arī tam, kas šodien notiek, es jau vakardienā redzēju cēloņus un man ir žēl, ka ir tik maz, kas par to runā. Patiesībā būtu jākliedz. vai esat lasījis...


Nu nav jau tik traki,ir vēl trakāk.,,Ekonomiskā slepkavas grēksūdzē" pat nav visa patiesība,tikai daļa.Runāt par to var,un daži arī runā,diemžēl saprotošo ir stipri mazāk kā desmitā daļa cilvēces,Latvijā vēl mazāk,viss kas notiek,notiek ar pašu piekrišanu un klusēšanu.

Atbildēt

vispār

23.01.2021. 10:52

Autors jau nav par kapeiku gudrāks, ja kā piemēru liek Islandi. Islande atšķirībā no Latvijas ir sala, kurā var nokļūt tikai ar lidmašīnu vai kuģi un caur to neeit tranzīta transports.

Atbildēt

atbilde

23.01.2021. 10:43

»

Secinājums

Nu nemākat atšķirt kārtīgu vīru no kārtīga nelieša,tāpat netšķirat cēloņus no sekām


Diemžēl - ar Jums ir vēl sliktāk - neatšķirat ironiju no tieša formulējuma.Arī cēloņu un seku sakarība man ir kā spogulī, bet tad viss iznāks pārāk gari. Arī tam, kas šodien notiek, es jau vakardienā redzēju cēloņus un man ir žēl, ka ir tik maz, kas par to runā. Patiesībā būtu jākliedz. vai esat lasījis ,,Ekonomiskā slepkavas grēksūdze"Ja neesat - izlasiet , tad gan cēloņi kļūs skaidri, gan sekas redzēsiet.

Atbildēt

13 janvara iela

23.01.2021. 10:27

»

tik pat padumji laiki kā padomju laiki

valsts vaditaju uzdevums butu stradat ta, lai tauta butu gatava vinus draudu gadijumaa aizstavet...


LPSR laika tadu ,,skulpturu,, ka sodien pie dzelzcela tilta pat sizofrenijas lekme,ne alkohola delirija neviens nespeja radit !

Atbildēt

aste

23.01.2021. 09:54

Daudzi sēž bunkuros un matus frizierē sievas.Bārdu dzen bērni.Visi darbojas attālināti un saņem palielinātu mēneša algu un reizēm piemaksas,Visi šamējie rullē un rullēs,jo viss viņiem ir un pārējais "pofig".
Aizliegumu ieviesēji darbojas tā kā viņi prot un nav brīnums ka daudzi domā ka labība aug kokos un nauda ir visiem un ir tikai ar savu karti jaaiziet uz bankomātu un jāpaņem cik vajag.
Kādi viļni jāprognozē...ja vējš ir tad viļņi arī ir un vai kāds to nezin

Atbildēt

rolis

23.01.2021. 09:25

Jautājums,vai kāds zina kur,jeb kurā valstī kāds saņem 80 eiro stundā.Es zinu,Latvijā.Dienas laikā var nopelnīt minimālo algu Latvijā.

Atbildēt

ESMAIJA

23.01.2021. 00:43

Es netieku gudra - kā viens kārtīgs vīrs var tā par 180 grādiem pārvērsties. Līdz šim ne ausu nepakustināja, ka vecie cilvēki nedzīvo bet eksistē. Daudzi par savām dzīvībām var pateikties zupas virtuvēm , veselības uzturēšanai vai maksājumiem par dzīvokli? Abiem nepietiek. Paldies humpalu tirgotājiem, vismaz plikam nav jāstaigā. Cikkārt tiesībsargs uz to nav vērsis uzmanību. NEKĀ!Nu viss ir pagriezies otrādi . Šis pats cilvēks gatavs pat armiju iesaistīt lai glābtu šos nelaimīgos no ... kā? Vai no šīm mocībām, ko pats ar nelabā svētību akceptēja, vai ... lai būtu, kas šīs mocības turpinātu? Tas ir jautājums?

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

22.01.2021. 22:13

»

"viņiem pašiem vien saprotamus lēmumus"

savus debilos lēmumus viņi paši nesaprot


Atcerējos anekdoti:
Kāds zemnieks nolēmis pievērsties vistu audzēšanai. Pēc kāda laika kaimiņš prasa, kā tad jaunajam vistkopim iet? Vai, švaki: vistas sprāgst nost. Un kā tu viņas baro? Nu kā, ieberu silē vistu barību, un viņas ēd. Vecīt, tur jau ir tā problēma - tā ir pavisam novecojusi metode, tagad ir jauna pieeja: kūtī uzvelc uz grīdas apli, nober barību aplī, un redzēsi: būs pavisam cita štelle! Pēc kāda laika atkal satiekās, nu, vai ieteikums palīdzēja? Nē, sprāgst tāpat:( Jā, gadījums interesants, bet tu apļa vietā uzzīmē kvadrātu, tad gan rezultātam ir jābūt. Vēl pēc laiciņa iznāk satikties - vistas joprojām sprāgst. Nu tad ir jāpieiet radoši: uzzīmē trīsstūri, trīsstūrī apli, izber barību šādā rakursā, tad gan vistas augs griesdamās! Kad atkal satiekās, nu kā? Vairs nekā - visas nosprāga! Vai, kur žēl - man vēl bija tik daudz variantu!

Atbildēt

Derdz

22.01.2021. 20:52

Labi, ka vīruss tāds viltīgs un gudrs, bet ceru ka nesanāks joks jokā

Atbildēt

Es

22.01.2021. 20:38

Atbildība? Politiskā. Nulles līmenis.

Atbildēt

tāpēc

22.01.2021. 20:30

ka face 'buka' līmenis jau valda pasauli

Atbildēt

Kaatad

22.01.2021. 19:29

Valdoņu, birokrātu ikdiena ir pavisam cita. Pat kurpes nedilst, jo vairumā ar auto. Ļoļikiem izliegtās frizieres, manikīres apmeklē pašu mājās, kā aizvien. Algas, piemaksas, prēmijas- ierastajā līmenī, un ar + , par čaklu darbu ekstrēmos apstākļos. Vienlaikus, objektīvi mazāk vazāšanās pa visādām sanāksmēm, semināriem, kongresiem. Faktiski, reālā darba apjoms krietni samazināts, saglabājot to pašu, jeb pat iegūstot lielāku atalgojumu. Vēl atvieglotie iepirkumu konkursi :) Tad kāda vaina c19? Lēmējiem tā ir lejputrija- jo ilgāk, jo labāk. :)

Atbildēt

Pareizs jautājums

22.01.2021. 19:16

Kā var ticēt saulainai valsts nākotnei, ja gan tam kurš uztic, gan tam kurš tiek apstiprināts par premjeru ir jau sākotnēji saprotams, ka nekādas atbildības par pieņemtajiem lēmumiem nebūs. Abiem. Vai nebūtu beidzot jānodala valsts pārvalde no likumdošanas funkcijām. Valdības vadītājam vajadzētu strādāt ar tautas saņemtu tiešu mandātu. Tad varētu parādīties arī profesionāla valdība. Varētu arī pieprasīt atbildību pa tiešo.

Atbildēt

tik pat padumji laiki kā padomju laiki

22.01.2021. 18:00

valsts vaditaju uzdevums butu stradat ta, lai tauta butu gatava vinus draudu gadijumaa aizstavet.
man šķiet, ka šos valstvirus aizstavet uz doma laukumu neietu pat budzetnieki, neskatoties uz to, ka C19 neprasmiga apkarosana vinus finansiali neietekme.
prognozeju, ka knarins, jaunvārdgribis un co pievienosies tiem ar kuru atteliem vairak gribas noslaucit (v)irsu nevis likt goda vietā

Atbildēt

22.01.2021. 16:56

»

Aldis Gobzems

Kamēr visa civilizētā pasaule finansiāli atbalsta savus individuālos uzņēmējus, komersantus, Latvijā Ekonomikas ministrijas pakļautības iestāde LIAA piedāvā kredītus... Kredītus pret nevāju ķīlu! Kosmoss...
Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Aldis Gobzems

22.01.2021. 16:50

Kamēr visa civilizētā pasaule finansiāli atbalsta savus individuālos uzņēmējus, komersantus, Latvijā Ekonomikas ministrijas pakļautības iestāde LIAA piedāvā kredītus... Kredītus pret nevāju ķīlu! Kosmoss!

Kanādā jau plāno ar valsts kīlu apgrūtinātis privātos NĪ atsavināt, ļaijot nomāt un īrēt, papildus piesaistit jaunus nomniekus un īrniekus esošajiem.

Tas ir solis un inkluzīvā kapitālisma ieviešanu realitē, arī ar Latvijas Ekonomikas ministrijas un LIAA slēptajiem plāniem Padaules Bankas stratēģijā.

Atbildēt

!!

22.01.2021. 16:21

ne tikai matu augšanu ministri ir apturējuši, bet arī savu loģisko domāšanu. Bet varbūt, ka no tiem nabaga cilvēciņiem neko vairāk arī nevar izspiest. Liksim viņiem mieru un vērsīsimies pēc atbildēm pie tiem, kuri šo varzu tur ievazāja. Un tā ir mūsu mīļotā 13. saeima! Ja bērns kļūst neklausīgs, tad atbildīgi ir vecāki, ne tā? Kā tad ir ar tautas vēlētiem deputātiem?

Atbildēt

preču klasifikatora ģēnijs

22.01.2021. 16:12

»

Saulvedis

Aizliedzamo preču sarakstu stāda tas bārdainis no FM, kura ģīmis neietilpst TV ekrānā


Nē,viņš tikai apstiprina.Tomēr laikam kļuvis tramīgs un noskuvies.

Atbildēt

regulārs pietiek lasītājs

22.01.2021. 16:10

»

apriebies

Nu cik var atgremot vienus un to pašus žults vēmekļus


Pasūtījums vadīt noderīgos idiotus.Never ending story ...Jāizkopjs prasme lasīt pa gabaliem,lai komentārs kaut nedaudz būtu par tēmu un autoru,pieklājības pēc.

Atbildēt

ha-ha

22.01.2021. 15:47

Daudziem naudas daudzums plēš pakaļu un viņiem iet grūti.Lielai daļai latviešu jau 30 gadu nauda nesagādā problēmas tās mazuma dēļ un pat tā mazumā neticamā duboltošanas gadījumā to iztērēt nepieciešamā minimuma iegādei nebūtu problēma nekādu epidēmiju apstākļos.Tā kā-turpiniet tādā garā Ulmaņa- Gorbunova ceļā gājēji!

Atbildēt

lauķis

22.01.2021. 15:19

»

Piedodiet-

paskaidrojiet man,neprašai-nesaprotu vienu-uzrāda,ka katru dienu veic neidomājamu skaitu testu.Labi.,bet:no kurienes rodas tik daudz!!!!??pozitīvo,ja valstī ir 1.9.milj.iedzīvotāji,ieskaitot zīdainīšus.Vai tas nozīmē,ka saslimst n-reizes?Pozitīvo testu vairāk kā Latvijas iedzīvotāju? Lūdzu-nelamājaties...


No mušas var uzpūst ziloni,attiecībā uz covid pat muša nebija vajadzīga.
Cilvēki,iepazīstieties ar testu būtību,būs pilnas biksas no pārsteiguma.
Kurā laboratorijā atrodami covid 19 paraugi?Vēl viens pārsteigums,tādu laboratoriju nav.

Atbildēt

Piedodiet-

22.01.2021. 15:01

paskaidrojiet man,neprašai-nesaprotu vienu-uzrāda,ka katru dienu veic neidomājamu skaitu testu.Labi.,bet:no kurienes rodas tik daudz!!!!??pozitīvo,ja valstī ir 1.9.milj.iedzīvotāji,ieskaitot zīdainīšus.Vai tas nozīmē,ka saslimst n-reizes?Pozitīvo testu vairāk kā Latvijas iedzīvotāju? Lūdzu-nelamājaties,bet paskaidrojiet.

Atbildēt

pietiek lasītājs

22.01.2021. 14:44

Pirms neilga laika izlasīju,ka UK 64 reizes mainūjuši lockdown nosacījumus.Tagad jau būs vairāk.Un viņu prese ir daudz attīstītāka nekā mūsu īdēšana pa kaktiem.

Atbildēt

apriebies

22.01.2021. 14:40

Nu cik var atgremot vienus un to pašus žults vēmekļus??..........

Atbildēt

Saulvedis

22.01.2021. 14:27

Aizliedzamo preču sarakstu stāda tas bārdainis no FM, kura ģīmis neietilpst TV ekrānā!

Atbildēt

streba

22.01.2021. 14:18

Aldiņš te kā no padomju laika pasaules... nu paskaties uz ministru ģīmīšiem- un vai tad kaut no viena te kaut kādu atbildību drīkst prasīt? Ne jau tāpēc viņu tur iesēdināti. Ko padarīsi, ja pastalnieki tādu augsto namu savēlēja- nav un nebūss nekāda cita valdība pie šīs saeimas. Ko spogulīts rāda?- par ko pats Aldiņš un tuvinieki balsoja? Strebjam visi un gadu gadiems strēbsim...

Atbildēt

"viņiem pašiem vien saprotamus lēmumus"

22.01.2021. 13:41

savus debilos lēmumus viņi paši nesaprot

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...