Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Stephanie

05.07.2021. 20:22

Six months ago I lost my job and after that I was fortunate enough to stumble upon a great website which literally saved me. I started working for them online and in a short time after I've started averaging 15k a month... The best thing was that cause I am not that computer savvy all I needed was some basic typing skills and internet access to start.
:) AND GOOD LUCK.:)
> >) 𝐰­𝐰­𝐰­.­𝐒­𝐧­𝐚­𝐠­𝟒­.­𝐜­𝐨­𝐦

Atbildēt

to maigulītis

05.07.2021. 15:17

»

Maigonis

Ko tu murgo? Es jau rakstiju ka mums būs vieglāk vergot zilai eiropai nevis mongoloīdai Krievijas impērijai. Un par to attīstību es nefantazētu - mazāk skaties panorāmu. Kas tad mums attīstās? Ekonomija viena no atpalikušākām ES, parāds salīdzinoši milzīgs. 300 t ekonomisko bēgļu. Un te vēl ko rakstīt...


Kāpēc pirms 800 gadiem tika apturēta Orda? Tāpēc, ka Livonijā un Lietuvas Lielkņazistē dzīvoja brīvi cilvēki. Ja tu, mēsls, esi ieņemts netīrā krievu kazarmā, tad tev noteikti kādam jāvergo.

Atbildēt

:(:(:(:(

05.07.2021. 15:15

»

Supergejs

Ļoti labs un kvalitatīvs raksts, biežāk tādus un gribētos uz šo sagaidīt kariņa komentāru, vai atbildes uz kārtējo Lapsas vēstuli, kurā būtu pareizie jautājumi


Kariņš ir tipisks glums eirobirokrāts. Jāpajautā, vai viņam pašam vispār ir kādas privātas vērtīvas, vai arī vienīgā - par katru cenu noturēties eirobirokrātu rindās! Un eirobirokrātu devīze ir: "LIEKULĪBA pāri visam, lai tikai izdzīvotu!"

Atbildēt

Maigonis

05.07.2021. 13:05

»

nu nu

Bez taviem smirdīgiem krievu draudziņiem, Latvija divdesmit gadu laikā, bija valsts, kuras ekonomika attīstījās ātrāk nekā visas pārējās


Ko tu murgo? Es jau rakstiju ka mums būs vieglāk vergot zilai eiropai nevis mongoloīdai Krievijas impērijai. Un par to attīstību es nefantazētu - mazāk skaties panorāmu. Kas tad mums attīstās? Ekonomija viena no atpalikušākām ES, parāds salīdzinoši milzīgs. 300 t ekonomisko bēgļu. Un te vēl ko rakstīt un rakstīt.

Atbildēt

tomēr

05.07.2021. 12:40

»

to krievu kuce

Kas tad tu esi


vajag padomāt par to, ka pārmērīgw homoseksuālisma propaganda dod labus argumentus pretējai pusei.

Atbildēt

Sausais

05.07.2021. 12:38

»

Ceplis

Negantie pederasti


Trūkst žurku lamatas pie rimčikiem, kur varas žurkas klīst ar ratiņiem.

Atbildēt

Ceplis

05.07.2021. 12:18

Negantie pederasti....

Atbildēt

to krievu kuce

05.07.2021. 12:00

»

Latvijas pilsonis

Bet kas esi tu? Pederasts


Labi, saukšu tevi par pederasku

Atbildēt

millers

05.07.2021. 11:44

nu,un kādas asociācijas rodas,redzot kariņa mūli ?negribas iedzīt zobus rīklē ?

Atbildēt

Latvijas pilsonis

05.07.2021. 11:31

»

to krievu kuce

Kas tad tu esi


Bet kas esi tu? Pederasts?

Atbildēt

Paldies

05.07.2021. 11:18

Paldies autorei, labs raksts!

Atbildēt

Latviete

05.07.2021. 11:15

Paldies autoram par rakstu. Nožēlojami, ka mums pie valsts vadīšanas tikuši šādi imigranti. Pat Latvijas iedzīvotājiem viņi nekad nav domājuši. Lai brauc projām no kurienes nākuši.

Atbildēt

nu nu

05.07.2021. 10:59

»

Maigonis

Viņi badā toč nebūs. Tieši pretēji. Jāsaprot, ka bāliņi nemāk savu zemi pārvaldīt. Tā kā jāizvēlas zilā eirpa vai austrumu mongoloīdu ordas. Un kādu ļaunumu aziāti atnes - to esam redzējuši


Bez taviem smirdīgiem krievu draudziņiem, Latvija divdesmit gadu laikā, bija valsts, kuras ekonomika attīstījās ātrāk nekā visas pārējās.

Atbildēt

Uldis

05.07.2021. 10:57

Par uzbrukumu ungāru tauta, tas mēsls ir pelnījis, ka ungāri to sagūsta, izved un Budapeštas centrā uzmauc uz staba.

Atbildēt

Skats no malas

05.07.2021. 10:05

V.B. ir reti gudra sieviete!
Visi Viņas raksti ir izcili,ievērības cienīgi!
Paldies,paldies, Jums Vija!!!!!

Atbildēt

Maigonis

05.07.2021. 09:06

»

ekAnomists jebiorio

Nekas mums nenotiks bez eirokolchoza. Valsts nomenklatūra un pārējā parazītu varza būs badā, tikai tagad tā ir divdesmit reižu lielāka kā 90tajos. Paši tie savu zemi iznīcināja, tāpēc nav žēl ka tādi nosprāgs žogmalēs


Viņi badā toč nebūs. Tieši pretēji. Jāsaprot, ka bāliņi nemāk savu zemi pārvaldīt. Tā kā jāizvēlas zilā eirpa vai austrumu mongoloīdu ordas. Un kādu ļaunumu aziāti atnes - to esam redzējuši.

Atbildēt

Khg

05.07.2021. 08:09

Piekariņš ir tads pats kroplis un nodevējs kaa Lācītis

Atbildēt

ekAnomists jebiorio

05.07.2021. 07:36

»

Maigonis

Briti to var atļauties. Viņiem ir sava ekanomika un banku sistēma. Kā arī valdība šad tad padomā par iedzīvotājiem. Mūsējie kā atbrīvosies no ES uzraudzības tā atgriezīsimies agros 90tajos


Nekas mums nenotiks bez eirokolchoza. Valsts nomenklatūra un pārējā parazītu varza būs badā, tikai tagad tā ir divdesmit reižu lielāka kā 90tajos. Paši tie savu zemi iznīcināja, tāpēc nav žēl ka tādi nosprāgs žogmalēs.

Atbildēt

Patiesais

05.07.2021. 07:15

Jā!, pareizi. Ne visas "vērtības", kas ir Eiropā, jāpārņem vai jāatzīst latvijai. Lgtb "vētība" Latvijai vispār nav pieņemama. Tā neatbilst nedz latvijas tradīcijām, nedz folklorai. Latvieši vienmēr ir bijuši stipri ar to, ka nejauca sliktus mēslus ar labām smaržām.Latvijas tautai ir jākopj savs gars, savas vērtības. Ir pēdējais laiks saprast, ka Lgtb ir anomālija, un nes prāta kroplību mūsu bērniem un mazbērniem.

Atbildēt

Maigonis

05.07.2021. 07:12

»

viedoklis

Es domāju ka tas ES kolhozs izjuks, tas ir tikai laika jautājums. Pareizi briti izdarīja ka izstājās, lai viņiem patreiz ir grūti, bet pēc gadiem pieciem vini dzīvos labāk, nekā tad ja būtu palikuši ES kolhozā


Briti to var atļauties. Viņiem ir sava ekanomika un banku sistēma. Kā arī valdība šad tad padomā par iedzīvotājiem. Mūsējie kā atbrīvosies no ES uzraudzības tā atgriezīsimies agros 90tajos.

Atbildēt

Visus dokumentus

05.07.2021. 06:25

Paraksta Nacijas tevs ar K.Karina roku...

Atbildēt

Ku-kū

05.07.2021. 05:55

Paldies autorei!

Atbildēt

Kriminālnoziedznieks K. Kariņš

05.07.2021. 00:19

6. SEKSUĀLĀS VARDARBĪBAS VIKTIMOLOĢISKIE ASPEKTI 6.1. Viktimizācija un viktimitāte seksuālās vardarbības mehānismā
Noziedznieka un upura mijiedarbība notiek savdabīgā sociālā vidē, kurā galvenokārt koncentrēti specifiskie apstākļi, kas sekmē noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu. Krievijas profesors D. Rivmans (Ривман) raksta, ka viktimoloģija ir mācība par upura tipisku uzvedību jebkurā viktimoloģijas kvalitātē – negatīvā, neitrālā, pozitīvā. Acīmredzama ir nepieciešamība visaptverošam pētījumam par nozieguma upuriem, jo daudzi upura lomā, nozieguma situācijā nokļūst piespiedu kārtā. Turklāt apkopotie dati par cietušajiem palīdzētu atspoguļot patieso ainu par noziedzības izplatību un tās radītās sekas.1066 Kriminoloģiskā aspektā noziedzīga nodarījuma upuris jeb faktiski cietušais ir jebkura persona, personu grupa (arī cietušā radinieki, kuri citu personu vai procesu ietekmē, ir zaudējuši būtiskas vērtības – morālās, materiālās u.c.), kam ar noziedzīgu nodarījumu nodarīts (vai tiek radīts) fizisks, mantisks vai morāls kaitējums.1067 Kriminoloģijas pētījumos atzīts, ka ikviens indivīds lielākā vai mazākā mērā var tikt pakļauts viktimizācijai, taču ne pret visiem šis potenciāls realizējas. Risks kļūt par noziedzīgas darbības upuri iedzīvotāju vidū tiek sadalīts nevienmērīgi. Līdz ar to viktimoloģijas mācību ietvaros nepieciešams pievērsties pamatjēdzienu viktimizācija un viktimitāte atklāšanai.
Viktimizācija ir process, kura gaitā persona kļūst par noziedzīga nodarījuma upuri vai cietušo. Viktimizācijas procesā analizē būtiskos faktorus, kas nosaka noziedznieka un upura mijiedarbību, gan viena, gan otra uzvedības mehānismu.

Atbildēt

Haralds Kalns

04.07.2021. 23:50

Paldies Vijai Beinertei!!!Var saukt Orbānu par komunistu,bet viņam Ungārija un tās nākotne ir svarīgākais!Cik var noprast,arī pederasts viņš nav.Kas, tādā gadījumā,ir Kariņš,kuram smadzenes kā Ļeņinam-sifilisa saēstas? Publiski tautai varētu pavēstīt par savu nostāju un orientāciju,domājot par nacionālas valsts vērtībām un tās pastāvēšanu!Vai Levitam arī ir kas sakāms,jeb valsti vada kaut kādi ņergas!?!

Atbildēt

fui, Kariņ!

04.07.2021. 23:45

Kariņš pat nav izlasījis Ungārijas dokumentu, bet tūlīt lišķīgi pielien lielajām Eiropas valstīm. Kauns, Kariņ! Es negribu, lai skolās propogandētu transgenderismu un homoseksuālismu!Tikko presē parādījās raksts, kur transgenderis ar "visām mantām" pliks lien sieviešu spa, kur atradās mazas meitenes, jo viņš, lūk, jūt sevi kā sievieti! Vai tādu Eiropu mēs gribam? Tagad katrs pedofils pateiks, ka ir transgenderis un līdīs sieviešu teritorijā. Pakāpeniski tiek atņemtas sieviešu tiesības un ļauts dažādiem krimināliem elementiem uzdoties par sievietēm, lai apmierinātu savas neķītrās tieksmes.

Atbildēt

IM

04.07.2021. 23:19

Tā toleranču spēlīšu spēlēšana vienreiz būtu jābeidz.
Tās nemaz nav spēlītes bet gan aizsegs. Aizsegs tam ka ar mums jau izrēķinās. Ja kāds netic tad lai padomā kādā stāvokli ir mūsu ģimenes, un ko vēl ar tām taisās darīt ar visādu konvenciju palīdzību. Tautām kam valdošie ar nelabo viltus spēles spēlē nākotnē vergu statuss spīd. Kāpēc vergu? Tikai tā vienkāršā iemesla dēļ ka tiem slimajiem tikai tad būs pilns gandarījums kad visi veselie būs viņu vergi.
Labi vismaz ka Ungārija par vergu valsti negrib taisīties.

Atbildēt

AntiOr'bans

04.07.2021. 22:55

Ungārijas komunistu Orbanu neatbalstu, bet konkrētais solis ir pareizs. Tā jau aizdzīvosimies, ka "Kungu baltmaize" arī būs jāaizliedz, lai nēģeri ēdot kūkas neaizrijas, atceroties verdzību. Vēl Orbans varētu paskaidrot, kāpēc viņš publiski iestājas pret uzpūsto pederastu projektu, kurš patiesībā ir kremļa sacelta vētra ūdensglāzē.

Atbildēt

vietējais

04.07.2021. 22:04

Par rakstu autorei paldies! No Kariņa rīcības redzams kas Latvija šim imigrantam ir, nožēlojami... Paliek tikai skumjāk kad uzzinām kādā savienībā Latvija ir iestājusies. Nekad mūžā nevarēju pat iedomāties, ka progress ir bezbērnība, neauglība! Pretstatā ģimenei, bērniem un tautas nākotnei. Veiksmi autorei turpmāk!

Atbildēt

Atbalstu! K. Kariņa iniciatīva ir teicama

04.07.2021. 21:42

»

Skolēnu pavedināšana netiklībā

K. Kariņa iniciatīva ES kontekstā 03.07.2021. 14:06...K. Kariņa mudinājums Latvijas izglītības sistēmā ar jaunu metodiku, tieši iesaistot visa vecuma skolotājus praktiski sadarbojoties ar skolēniem, ieviešot skolēnu dzimumaudzināšanas stundas kā obligātas no 12 gadu vecuma, ir atzīstama iniciatīva.

Lai bērni iegūtu reālu priekšstatu par gadu ietekmi uz dzimumorgānu bioloģiskām izmaiņām, skolotāju uzdevums būs bērniem demostrēt savus dzimumorgānus, aicinot bērnus atkailināties tā, lai tie pēc būtības izprastu reāli, kas ētikas nozīmē ir kautrība un kā to pārvarēt, nelietojot apreibinošas vielas.

Atbildēt

Skolēnu pavedināšana netiklībā

04.07.2021. 21:37

K. Kariņa iniciatīva ES kontekstā 03.07.2021. 14:06
»

Bērnu pavedināšana netiklībā,
bērniem skolā aicinot ivēlēties sev savu dzimumu. Šodien Karīna Viņķele, bet rīt Kārlis ViņķelisLatvijas izglītības sistēmā ieviest skolēnu dzimumaudzināšanas stundas no 12 gadu vecuma ir atzīstama iniciatīva.

Lai bērni iegūtu reālu priekšstatu par gadu ietekmi uz dzimumorgānu bioloģiskām izmaiņām, skolotāju uzdevums būs bērniem demostrēt savus dzimumorgānus, aicinot bērnus atkailināties tā, lai tie izprastu reāli, kas ir kautrība un kā to pārvarēt, nelietojot apreibinošas vielas.

Atbildēt

Atbildēt

viedoklis

04.07.2021. 21:33

Es domāju ka tas ES kolhozs izjuks, tas ir tikai laika jautājums. Pareizi briti izdarīja ka izstājās, lai viņiem patreiz ir grūti, bet pēc gadiem pieciem vini dzīvos labāk, nekā tad ja būtu palikuši ES kolhozā.

Atbildēt

Atbalstu Ungāriju

04.07.2021. 21:06

Uz to Ungārijas premjers Viktors Orbans nekavējoties atbildēja, ka "ungāri ceļos metas vien trijos gadījumos: Dieva, tēvzemes un mīļotās sievietes priekšā". Izcili!
Un bezgala nožēlojami, ka Latvijas premjers neuzskata ģimenes un bērna jautājumu par svarīgu, lai Latvija vispār turpinātu būt.

Atbildēt

sirsnīgs

04.07.2021. 21:01

paldies autorei!Ar šo soli,Kariņš ir parādījis savu īsto seju.Diemžēl arī Levits laipo un mēģina viņu aizstāvēt.Visu cieņu Orbana kungam!Lūk,Valstvīrs,no kura būtu jāņem piemērs visiem eiropiešiem.Kas attiecas uz Makronu,tad ir pilnīgi skaidrs,ka viņš pats nav normāls.Francija un franču tauta viņam ir pie vietas,kur mugura zaudē savu famīliju.

Atbildēt

Supergejs

04.07.2021. 20:56

Ļoti labs un kvalitatīvs raksts, biežāk tādus un gribētos uz šo sagaidīt kariņa komentāru, vai atbildes uz kārtējo Lapsas vēstuli, kurā būtu pareizie jautājumi

Atbildēt

Vs.

04.07.2021. 20:47

Tas būs dīvains un paradoksāls iznākums, ja Kariņa banda kritīs nevis par valsts iznīcināšanu un neizmērojamo ļaunumu, ko tā nodarījusi cilvēkiem, bet dēļ seksuālo monoritāšu jautājuma.

Atbildēt

A.

04.07.2021. 20:32

Paldies par rakstu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

FotoBūs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš tos pārkāps, tiks bargi sodīts!
Lasīt visu...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...