Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

22.01.2019. 21:02

»

Valdis

tāpat kā šāvējus un blatņikus


LVM blatņikus rindā

Atbildēt

Valdis

21.01.2019. 23:58

»

buks

kampīgos fondu apguvējus kā bildē-rindiņā


tāpat kā šāvējus un blatņikus

Atbildēt

buks

21.01.2019. 14:04

kampīgos fondu apguvējus kā bildē-rindiņā!

Atbildēt

Ēriks

20.01.2019. 17:18

»

mednieks

šeit nu vajadzēja arī tos uzvārdus klāt, lai ļaudis saprot


nosauktie fondu shēmotāji un rebju māsteri
Gatis B, Edgars S, Ralfs R, Ziedone B,..
var papildināt zinātāji

Atbildēt

Ak šausmas

20.01.2019. 10:45

»

Grieze

LAD darbs organizēts, lai izslēgtu visādas blatu būšanas. Ja arī tā nebūtu, tad neviens ierēdnis neparakstīsies uz nelikumībām, jo nevieni jāņi, gati vai pēteri nevar samaksāt tik daudz, lai nodrošinātu turpmāko dzīvi bez darba. ES naudas izlietojumu kontrolē vietējie, vietējos centrāllais aparāts un...


Ka var tik naivi rakstīt. Lad ir tāds pat kā visas valsts iestades kurās apgrozās nauda-pilns ar shēmotājiem. Protams klaji neviens tur nezog, viss ir “likuma ietvaros” zemkopības nozarē galvenais tak pats ir ļimončiks Duklavs, par kādu godīgu darbu mes runājam. Un konkrēts piemērs ka Lad var nekontrolēt ir pagajušā gadā atklātais gadijums ar arī lielzemnieku Melni, kurš bij gan novācis ražu gan saņēmis kompensāciju vairākus simtus tūkstošu par itkā aplūdušajām platībām

Atbildēt

12 000 ha, AFIGEĶ!

20.01.2019. 08:44

bet 'Pietiek" ir malači, ka viņi šitos miljonu apguvējus velk ārā!

Atbildēt

Vaira3000

20.01.2019. 07:31

»

Arvis

dzirdēju, ka tagad tie deģenerāti grib atļaut arī bērniem šaudīties medībās. Uz kurieni iet šī valsts


A Teksasaa berniem lauj arii no lozmeteja bliezt. Taa kaa iedzeriet tabletiiti un nomierinieties, LV veel ir kur augt un augt

Atbildēt

Grieze

20.01.2019. 02:23

»

Grieze Bērziņa

Grieze laikam arī ir Bērziņa


Grieze nav Bērziņa, ne rads, ne draugs, ne kāds viņai maksā. Griezei riebjas anonīmi mēsli.

Atbildēt

Grieze

20.01.2019. 00:45

»

ak, tu mana grieze,

Grieze Griezīte


Paldies, mīļi! :)

Atbildēt

Grieze

20.01.2019. 00:44

»

Gints

skaudība, skaudība, skaudība. Lato parādi kurš savā bijušajā darba vietā var sarunāt kolēgus , lai tie dara ko nelikumīgu manis dēł.. ja nav par ko rakstīt- izmanto iespēju paklusēt


LAD darbs organizēts, lai izslēgtu visādas blatu būšanas. Ja arī tā nebūtu, tad neviens ierēdnis neparakstīsies uz nelikumībām, jo nevieni jāņi, gati vai pēteri nevar samaksāt tik daudz, lai nodrošinātu turpmāko dzīvi bez darba. ES naudas izlietojumu kontrolē vietējie, vietējos centrāllais aparāts un tos Briseles kontrolieri.

Atbildēt

ak, tu mana grieze,

20.01.2019. 00:37

Grieze Griezīte
Gūstīja veda
Sauca papardēs

Atbildēt

Gints

19.01.2019. 23:27

»

Grieze

Ai, nokļūdījos Zaļā Gārša NOMĀ zemes, nevis IZNOMĀ citiem


skaudība, skaudība, skaudība. Lato parādi kurš savā bijušajā darba vietā var sarunāt kolēgus , lai tie dara ko nelikumīgu manis dēł.. ja nav par ko rakstīt- izmanto iespēju paklusēt 🤣
nožēlojami

Atbildēt

Grieze

19.01.2019. 22:33

»

jautājums

Pilns komplekts. Zagt, shēmot un slaktēt


Pasaki, kas Tu esi- vārds, uzvārds, lai Tevi varētu iesūdzēt par goda un cieņas aizskaršanu. Protams, Tu nenosaksi, jo esi, kā to saka laukos "mīzējs". Nebaidies, Gatis Bērziņš ir biznesā ar tvērienu, bet ne sūdzmanis! Dzīvo neveiksminiek vesels!

Atbildēt

Grieze

19.01.2019. 22:27

Pazīstu Gati Bērziņu personiski. Ne kā ģimenes draugu. Saprotu, ka viņu skauž, zemes iepircis daudz un mērķtiecīgi paplašina un uztur biznesu, piešķir tam pievienoto vērtību (ne tikai medības, bet audzē augstvērtīgus zvērus pārdošanai pavairošanai, pārstrādā nomedīto). NEZOG.
Jā, viņš seko līdzi LAD atbalsta programmām un viņam ir gudra mamma. Uzņēmumi vairāki? Tas būtu saprotams, jo briežu dārzi ir vairāki, dažādos novados, pagastos, pie dažiem ir viesu mājas. Attiecīgi vieglāk gan piesaistīt līdzekļus, gan apsaimniekot un kontrolēt, ja nav viss vienā lielā mudžeklī. Ja likums to ļauj, tad kur problēma?
Esmu uzklausījusi stāstus, cik daudz vajag ieguldīt darba, lai nopelnītu. Un viņš iegulda, strādā un ļoti ceru, ka arī nopelna. Tiešām novēlu no sirds uzņēmīgajam latvietim Gatim.
Riebjas lasīt anonīmus skauģu tekstus, kas paši nedara neko. Nē, šis pat nav stukačs, jo stučīt nav par ko. Šis ir nelietis.
P.S. Par Zaļo Gāršu arī zinu. Tas ir mednieku kolektīvs, kas IZNOMĀ zemes, par kurām arī maksā nomas maksu, ja tādu īpašnieks prasa. Ja Gatis ar šo kolektīvu saistīts, tad kā viens no tā biedriem, nevis kolektīva īpašnieks. Zinu, ka viņš ik pa laikam palaiž brīvībā kādu briedi. Citreiz tie paši pamūk, kad "labi" ļaudis aiz naida un skaudības žogā izlauž caurumus. Tad medniekiem ir vairāk ko nomedīt. Ir viens tāds bijušais kolhoza pr-js, kas tā ir darījis. Neminu vārdu, varbūt tieši viņš ir šī raksta autors. Pārāk liela sakritība (Zaļā Gārša).

Atbildēt

Briedis

19.01.2019. 17:32

»

Zanete

strādā un piesakās. iub pārbauda un piešķir. kam nepatīk - pats par pieteikties


Pieteikties jau var visi, bet visiem nepieskir,jo nepietiek, jo taadi Beerzinji kam pieskir aarpuskaartas ljoti daudz delj taa ka tie veido negodiigas sheemas, ir izsmelushi taas eiropas naudas

Atbildēt

Anna

19.01.2019. 15:38

»

Smaids

Godīgi sakot, ņiskuja nesapratu


pilniigi piekriitu.
pilniigi tukss raksts. uzvar- jo piesakaas un attiista un dara. tukssi seedeet un apskaust var katrs ccaklais

Atbildēt

mednieks

19.01.2019. 10:49

»

gatis, edgars ralfs lūcija ziedone veranda


šeit nu vajadzēja arī tos uzvārdus klāt, lai ļaudis saprot

Atbildēt

ha ha ha

19.01.2019. 03:07

»

wtf

Stukaču tauta


Stukaču tauta - teica zagļu tautas pārstāvis... :))

Atbildēt

kukū

19.01.2019. 02:59

»

Smaids

Godīgi sakot, ņiskuja nesapratu


tas nebija pusšļahtiču saprašanai domāts, tārpiņ !

Atbildēt

Asiirietis

18.01.2019. 23:36

»

Malēnietis

Vai Jūs kapitālisma nīdēji vispār zinat kas ir sociālisms un vai tajā esat kaut vienu dienu padzīvojuši? Izskatās ka nē, jo citādi tik dumji nemuldētu par demokrātiju un par patreizējo situāciju Latvijā, kad tautas dzīveslīmenis ir visaugstākais kādā vispār Latvija ir dzīvojusi visos iepriekšējos laikos...


Tas dēliņ nav stāsts par strādāšanu vai nestrādāšanu, bet gan par pēdējā simtgadē ieperinājušos sarkano boļševiku blaktēm, kuras uz īsu brīdi un ļoti maigi, likvidēja K.Ulmanis ar aizsargiem. Tos pieminot vēl tagad čekistu mazbērniem valoda raustās.
Bet nekas, drīz zvaigznes nostāsies latviešu pusē un tad jums izdalīs prjaņikus pēc nopelniem, kas zin varbūt mani ar uzaicinās, noteikti neatteikšos.

Atbildēt

Smaids

18.01.2019. 22:33

Godīgi sakot, ņiskuja nesapratu.
Kur, kas, kāpēc. Konkrēti fakti , nu labi, vismaz aptuveni, bet viss šis sviests...
Jāatzīst sešdesmit gadu vecumā - letiņi absolūtu skauģu un žopoļizu tauta.
PIETIEK, jums kāda īpaša interese šo sviestu ielikt?

Atbildēt

Lūsis

18.01.2019. 21:32

»

pareizi

nenovīdīgi un ļauni cilvēki, kam pie tam skauž, ja kāds strādā- kā Bērziņu ģimene un neprasa no valsts pabalstus


Eiropas projekti jau ir pabalsts lauksaimniekiem, kur arī valsts maksā savu daļu, tad sanāk ka Bērziņi arī saņem pabalstu tikai no šī raksta var noprast, ka saņem vairāk nekā viņiem pienākas jo strādā pie tā ne daudz, bet nevisai godīgi.

Atbildēt

pareizi

18.01.2019. 20:57

nenovīdīgi un ļauni cilvēki, kam pie tam skauž, ja kāds strādā- kā Bērziņu ģimene un neprasa no valsts pabalstus

Atbildēt

jautājums

18.01.2019. 17:09

Pilns komplekts. Zagt, shēmot un slaktēt...

Atbildēt

nav neiespējami

18.01.2019. 12:25

Iespējam,ka šis skauģis un neveiksminieks tikai,iespējams,muld,jo nespēj,iepējams,uzrakstīt iesniegumu policijai.Var arī rakstīt Valsts Kontrolei,ja nav gūta pilna pārliecība;tas varētu būt drošāk,ka VP pasam nepiesies bumbas.Vai L.Lapsa interesējas par šo portālu?Sēnalas vien,iespējams!

Atbildēt

gatis, edgars ralfs lūcija ziedone veranda

18.01.2019. 10:45

.....................

Atbildēt

gaļas skārnis

18.01.2019. 10:04

- Lielākie briežu dārzi, kuru iežogotās platības pārsniedz 500 ha, atrodas Madonas rajona "Viesakās", tas pieder Guntai Cunskai un Agrim Kļimanovam. Jelgavas rajonā briežu dārzs "Oši" pieder Gatim Bērziņam, bet "Ērgļu ligzda" Rīgas rajona Tīreļu mežniecībā pieder ar "Parex" bankas vadītāju Valēriju Karginu saistītam uzņēmumam.

- 14 briežu dārzi ir platībā no 100 līdz 500 ha – tādi ir miljonāriem un lielākajiem zemes īpašniekiem Valērijam Belokoņam, Valerijam Berjeram, arī Pēterim Šmidrem. Arī uzņēmumu a/s "Rīgas jūras līnijas" un "Woodison S.A" līdzīpašniekam Jurijam Šabašovam pieder briežu dārzs Iecavas pagastā.

- Patlaban briežu dārzu vajadzībām iežogoti 42 000 ha, bet, īstenojot VMD izsniegtās atļaujas, aiz žoga atradīsies vēl apmēram 7000 ha.

Atbildēt

lToms

18.01.2019. 08:46

Izkrāpj naudu, lai galinātu dzīvniekus un ar to pelna piķi no ārzemniekiem.
Asiņains, netīrs bizness.

Atbildēt

ciniķis

18.01.2019. 07:39

Par šiem faktiem vajag iesniegumu KNAB, lai pārbauda uz korupcijas vai interešu konflikta esamību un paralēli uz Ekonomikas policijas biroju ( to, kurš Rīgā), lai pārbauda vai nav notikusi ES fondu izkrāpšana. Par to ir reālas krimināllietas. Ar cepienu pietiek.com portālā ir par īsu. Vajag iesniegumus, ko pārbaudīt un uz kuru pamata pieņemt lēmumus.

Atbildēt

centrēnietis

17.01.2019. 22:53

Monetārā fašisma tirānijas beigas sāksies ar vispārpieņemtu atziņu, ka tas ir pilnīgā pretrunā ar kapitālismu, brīvo tirgu, personas brīvību un nacionālo suverenitāti. Tomēr tas nav apturams, kamēr pasaule turpina ticēt, ka tas ir Adama Smita “brīvā tirgus kapitālisma” iemiesojums.

Tikmēr turpināsies izlaupīšana, dzīvības tiks zaudētas, jo dusmīgais pūlis turpinās augt. Tuvojoties kritiskai masai, aug bailes. Palikušie augstākajā vidusšķirā un vidusšķirā baidās zaudēt to, kas viņiem ir, bet nesen tiesības zaudējušie cilvēki izmisīgi ķerstas pie savas ticības Frīdmana “brīvajiem tirgiem” cerot uz uzlabošanos. Ticīgie paātrina savu bojā eju, savukārt bezpajumtnieku rindas aug. Katrs no mums šajā traģēdijā ir kļuvis kaut kāds spēlētājs.

Esam civilizācijas evolūcijas beigu posmā, esam kļuvuši par kustamo īpašumu. Esam lemti kalpot naudas turētājiem, kuru vienīgā interese ir – nauda, vēl vairāk naudas. Nākotne izskatās drūma.

Kā paredzamas ilglaicīgas sekas rēgojas stāva krauja uz ļoti drūmo Monetāro Feodālismu.

Atceries, kādā no Ērika Blēra (Eric Blair,), vairāk pazīstamā kā Džordža Orvela intervijām vaicāja, kādu viņš redz cilvēces nākotni, un viņš atbildēja: “iztēlojies zābaku, kas samin cilvēka seju – uz visiem laikiem”.

Laipni lūgti Naudas Tumsonības Laikos!

https://tencinusarunas.wordpress.com/2018/01/07/tumsonigais-naudas-laikmets-james-c-kennedy-2012-oktobris/

Atbildēt

IUB

17.01.2019. 21:57

Taisnība vien būs. Minētie sia-mia ir regulārie ES kāposta apguvēji

Atbildēt

zaza

17.01.2019. 21:12

Eiropas Struktūrfondu naudu kontrolē mafija. Tāpēc jau nošauj momentā visus, kas tur bāž degunu - Slovākijā, Bulgārijā

Atbildēt

Potapovs

17.01.2019. 21:03

»

Malēnietis

Vai Jūs kapitālisma nīdēji vispār zinat kas ir sociālisms un vai tajā esat kaut vienu dienu padzīvojuši? Izskatās ka nē, jo citādi tik dumji nemuldētu par demokrātiju un par patreizējo situāciju Latvijā, kad tautas dzīveslīmenis ir visaugstākais kādā vispār Latvija ir dzīvojusi visos iepriekšējos laikos...


Saskaņā ar EUROSTAT statistiku Latvija ir viena no trim nabadzīgākajām valstīm Eiropā. Emigrējošo cilvēku skaits ir lielāks nekā nogalināto divos pasaules karos kopā ņemot. Tik ciniski melot var tikai lielākie nelieši (maigi sakot)

Atbildēt

maļēnīte

17.01.2019. 20:33

»

Malēnietis

Vai Jūs kapitālisma nīdēji vispār zinat kas ir sociālisms un vai tajā esat kaut vienu dienu padzīvojuši? Izskatās ka nē, jo citādi tik dumji nemuldētu par demokrātiju un par patreizējo situāciju Latvijā, kad tautas dzīveslīmenis ir visaugstākais kādā vispār Latvija ir dzīvojusi visos iepriekšējos laikos...


Beidz pļūtīt, siles dunduk! Paskaties kāda nabadzība valda lielākajā daļā lauku! no labās dzīves miljons cilvēku nebūtu aizmukuši no šis zagļu, korumpantu un parazītu valsts. Esi ticis pie siles un plāties te kā $ūds uz mieta....

Atbildēt

Arvis

17.01.2019. 19:24

dzirdēju, ka tagad tie deģenerāti grib atļaut arī bērniem šaudīties medībās. Uz kurieni iet šī valsts?

Atbildēt

arī lapsa

17.01.2019. 19:19

no ko Gati Bērziņ, saņēmi pa purnu? Tā tev būs mācība, kā Lapsas šaut

Atbildēt

Nīgrais

17.01.2019. 18:21

Malēniet, ej iedzer daktera izrakstītās zālītes. Kāds sakars taviem murgiem ar rakstu? Bet par vienu apgalvojumu jāpiekrīt - Ulmaņlaikos mobilo telefonu un tik daudz no Vācijas ievesto lietoto auto arī nebija, un tādēļ Latvija nav tik labi dzīvojusi kā vēl nekad.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...