Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mans

17.04.2018. 14:16

Kas tiek darīts valsts līmenī,lai prasītu atbildību no vecākiem? Tas pats arī skolā- VISUR VAINĪGI SKOLOTĀJI,kurus publiski ķengā,lamā,,,caurbirušie-speciālisti"rīko pārbaudes,hospitācijas un vēl nezin ko citu!Kad šīs raganu medības reiz beigsies?Neesot valstij naudas!?! Tad vajag IZM 400 skaitu uz 80% samazināt,tāpat kā skolas,ja nav nekādas jēgas!

Atbildēt

Tas ir nopietns jautaajums.

01.04.2018. 13:33

Nedomaaju, ka dziive sveshaa gimenee buutu labaaka par dziivi internaatskolaa. Tie pashi pazemosanas riski. Taa pat pastaav vardarbiiba no stipraako puses. Taadeel ir jaasaglabaa internaatskolas kaa garanteeta iespeeja ieguut vispaareejo izgliitibu gadiijumos, kad beernam nav savas gimenes.

Atbildēt

!

31.03.2018. 07:53

»

Šadurskis - viens no goda personībām

Paldies Kārlim Šadurskim. Suņi rek, lai vienalga par ko iekostu...


Internātskolās mācās latviešu bērni un latviešu valodā. Biržu internātskolā nav nevienas krievu klases un ciās internātskolās tāpat

Atbildēt

Šadurskis - viens no goda personībām

30.03.2018. 13:28

»

Žulis

Visu cieņu šī rakta autorei un portālam pietiek.com, kas publisko šo kārtējo valdošās kliķes pastrādāto noziegumu pret tautu! Latvija laikam ir vienīgā valsts pasaulē, kur izglītības kvalitāti ceļ likvidējot skolas. Un, kā varēja spriest no Šadurska kunga izteikumiem, tad arī pedagoģu algu celšana ir...


Paldies Kārlim Šadurskim. Suņi rek, lai vienalga par ko iekostu.

Vienīgais ministrs, kurš reāli strādā, bet nedzen putas kā Saskaņa un NA, karojot ar savu nacionālismu un neko bērnu labā nedarot.

Beidzot tiks likvidētas skolas, kas Latviju virza uz okupācijas atjaunošanu vai uzturēšanu.
Saskaņa būtu teikusi atklāti - mēs, SASKAŅA, esam okupanti un gribam privilēģijas - pārkrievot Latviju. Krievu bērniem jādzīvi Latvijā kā īstiem savas mītnes zemes patrioptiem, tādēl viņiem jāļauj apgūt valsts valodu pilnībā un iekļauties 100 % darba tiirgū.

Nost okupācijas tendences un krievu bērnu SEGREGĀCIJU.

Atbildēt

!

28.03.2018. 16:56

»

mari

Nejauc internātu ar internātskolām


Es dzivoju internātā gan pamatsklas 1.klasē, jo līdz skolai bija 6 km, gan vidusskolā, bet, pareizi, tā jau nebija internatskla.

Atbildēt

paps

28.03.2018. 07:49

»

Ojārs

Beidzot pieņemts kāds sakarīgs lēmums pašu bērnu interesēs


Ojār, nemelo, runā atklātu valodu: nevis bērnu, bet pediņu interesēs

Atbildēt

paps

28.03.2018. 07:44

internātskolu likvidēšana - tas ir pediņu uzvaras gājiens. Skaidrs, ka Latvijā nepietiek ģimeņu, kas gatavi uzņemt visus bērnus bāreņus, toties pediņi berzē rokas, lai sagrābtu viņus, jo daudzviet ārzemēs šiem pediņiem skaitās ģimenes statuss. Un, re, kā komentāros šie ārdās.

Atbildēt

HA!

27.03.2018. 20:44

Ja vēl eksistē Murjāņu sporta internātskola, tā steidzami jālikvidē. Arī visas tās, kurās bērni mācās un dzīvo darba dienās , brīvdienas pavadot mājās ? Kādas internātskolas ir jālikvidē ? Un kur dzīvos bērni, kuri tajās mācās ? Pie alkoholiķiem un narkomāniem vecākiem, izliktiem no dzīvokļiem ?

Atbildēt

oj oj

27.03.2018. 19:31

Likvidējot Biržu internaatskolu, bāreņu nama bērnus Sproģei būs jālaiž parastajā skolā un bāreņu namā nebūs tik daudz ko zagt. Oj oj kā Sproģei tas rūp ha ha ha ha ha
Valsts baroja barenu nama bērnus internātskolā, bet nauda palika Sala novadam ko mistiski norakstīja caur bāreņu mnamu.
Lato, tak neesi auns, pārbaudi tās Sproģes darbus un tie ir melnai kā ogle

Atbildēt

!

27.03.2018. 19:14

»

jautājums

Vismazāk internātskolās tiek domāts par bērniem. Tā ir absolūta šo bērnu segregācija, tie ir geto...


100 % piekrītu un vēl tas, ka naudu bāreņu nams un internatskola gan iztērē, bet bernus vēl iemanaas aizsūtīt un psih slimnīcām.

Atbildēt

kādreiz i sk

27.03.2018. 17:45

viesojās komunisti pedofili...genderisms

Atbildēt

dvb

27.03.2018. 17:07

Ak vai. Bet diemžēl. Vesels lērums turpinās balsojot vēlēšanās atbalstīt šo murgu.... Nu tādi mēs esam.

Atbildēt

strādā nu ar tiem vecākiem

27.03.2018. 15:34

bet tik daudziem vajag pamestus bērnus, ka tie bija un būs

Atbildēt

jojo

27.03.2018. 14:55

Piekrītu autorei. Brīžam brīnos, kam interesē tādās detaļās ārzemju ziņas- Norvēģijā nomainīts kāds tur ministrs, tramps ierakstījis twiterī kārtējo muļķību, Mozambikā jauns premjers....Bet par savām problēmām nemaz negribam zināt. LV ir aar visu tā- vispirms likvidē, tad sāk domāt un ņaudēt- kā ar Policijas akadēmiju, tā tagad ar internātskolām. Kur tie bērni paliks? Gaisā pakārsies? No Šadurska lēmuma likvidēt internātskolas bērni nepazudīs. Jā, tā nav īsta ģimene, bet tā ir ciešama vide dzīvu vecāku bāreņiem. Ne visus var adoptēt, lielai daļai ir vecāki- pusdzīvi alkoholiķi un narkomāni, bet viņu bērniem arī ir jādzīvo un jāmācās. Stc, bijušais biatlonists Jēkabs Nākums ir pabeidzis internātskolu un teicis tikai labus vārdus savam sporta skolotājam un arī citiem tās skolas pedagogiem. Es mācījos blakus vidusskolā un redzēju, ka nemaz tik slikti viņiem tur nav. katrā ziņā, simtreiz labāk nekā ka nav vispār nekā.

Atbildēt

arī jaunās

27.03.2018. 14:17

»

aicinājums

Nebalsojiet ne par vienu šodienas partiju. Tās visas ved Latviju uz iznīcību


ne ar ko nav labākas. Ja ne vēl sliktākas.

Atbildēt

TV 24 Malnais karļiks lielījās,

27.03.2018. 14:11

ka nav vieglāka darba, kā runāt par darbu un ka pelnot tik ievērojami, ka neesot pat laika tērēšanai.

Atbildēt

NA un Malnais Karļiks

27.03.2018. 13:37

mierinot, ka nu tik krievu skolās mācīs latviski, slepeni iznīcina lauku skolas, bērnunamus internātskolas, ar Bojāra Aizliegtā paņēmiena palīdzību. Nevis uzlabojot bērnunamu, internstskolu, lauku skolu darbu, bet iznīcinot. Ja man dzīvē šis Šadurskis trāpīsies ceļā, purns atpazīstams, vai lielveikalā, vai citur, viņš netīšām saņems tādu sitienu pa purnu, labi ja paliks dzīvs, tad uzreiz atvainošos un izsaukšu ātros. Pats nozudīšu. Dīvaini būs tie apstākļi.

Atbildēt

Murmulis Tauksargs

27.03.2018. 13:08

Es gan zinu, kur nonāksim. Tā ir tāda vieta, kur saules gaisma nekad neiespīd...

Atbildēt

!

27.03.2018. 10:45

Cik ilgi vēl tauta cietīs šādus partiju siļu ielikteņus kā Durskis un &!

Atbildēt

Nav taisnības

27.03.2018. 10:38

Labāk izretināt ierēdņus par 30 %.

Atbildēt

Tie, kas te atbalsta internātskolu likvidēšanu,

27.03.2018. 09:46

lai zin, ka ASV arī ir internātskolas un tas ir visas sabiedrības ieguvums - bērni tiek pieskatīti un audzināti, izglītoti.

Atbildēt

Cionistu "Gudro stratēģija un taktika"

27.03.2018. 09:40

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs kavēsim apdāvinātu personību rašanos. (Genderisms, praidisms, uzspiesta izvēle bērniem izvēlēties pašiem savu dzimumu). Līdzīgi likvidēsim lauku skolas (lauku skolas, bērnu namus, internātskolas), jo neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts (viebu BN direktoru jau apcietināja, internātskolu direktorus nomelno). Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkulību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslāpētas ar kosmopolītisko pārliecīvu (krievvalodīgos okupantus apmācot latviski).

6. Saeimas laikā Saeimas deputātiem Gudro stratēģija un taktika tika izdalīta kā rokasgrāmata, pēc kuras vadās arī nākošo Saeimju deputāti ar Saeimas prezidija un Saeimas kancelejas mērķtiecīgu darbu.

Atbildēt

Veiksmes stāsts

27.03.2018. 09:20

Un kur palicis Eiropas veiksmes stāsts? Par valsts attīstību liecina skolu un b.d. atvēršana, nevis klapēšana ciet. Kaut kā publiski sniegtās informācijas gali par mūsu "attīstību" neiet kopā.

Atbildēt

Ojārs

27.03.2018. 09:00

Beidzot pieņemts kāds sakarīgs lēmums pašu bērnu interesēs!

Atbildēt

Viendienīša doma

27.03.2018. 08:22

Apvienot IZM ar Kultūras ministriju, kā tas ir Eiropas bagātajās valstīs. Pie mums maziņa, nabadzīga valsts, bet tik daudz ministruju, tik daudz liekēžu, kas apēd bērnu skolu naudu. Lai nu kur taupīt, bet ne jau uz bērniem, kuri nākotnē uzturēs gan valsti, gan mūs pašus. ... Kaut gan tie ministri jau mums veci, dzīves laikā iekrājuši pietiekami, bērni arī lieli, bet viņu mazbērniem ir nodrošinātas mācības ārzemēs.

Atbildēt

Kārli Ulmani, celies augšā!!!

27.03.2018. 08:13

Mācījos padomju vidusskolā, kurā bija arī internāts. Bērni brauca no tāliem lauku rajoniem, varēja pabeigt vidusskolu. Mans klasesbiedrs, kurš arī brauca no laukiem, tika pat par Saeimas deputātu. Ja nebūtu šo internātu, šodien mans klasesbiedrs droši vien būtu palicis bez izglītības, nodzēries vai labākajā gadījumā staigātu pa kaimiņiem piepelnīdamies ar kūtsmēslu izvešanu. Lūk, ko nozīmē bērniem liegt izglītību! Ja to dzirdētu Kārlis Ulmanis, viņam būtu zārkā jāapgriežas...

Atbildēt

Žulis

27.03.2018. 08:07

Visu cieņu šī rakta autorei un portālam pietiek.com, kas publisko šo kārtējo valdošās kliķes pastrādāto noziegumu pret tautu! Latvija laikam ir vienīgā valsts pasaulē, kur izglītības kvalitāti ceļ likvidējot skolas. Un, kā varēja spriest no Šadurska kunga izteikumiem, tad arī pedagoģu algu celšana ir iespējama vienīgi likvidējot skolas. Vēl viena interesanta likumsakarība, ko var novērot Latvijā ir tāda, ka, ejot mazumā bērnu skaitam Latvijas laukos, tiek likvidētas skolas, bet ejot mazumā skolu skaitam Latvijā, darbinieku skaits Izglītības ministrijā tikai pieaug.
Bet tāda jau ir tās Latvijā valdošās prettautiskās varas politika. Kamēr vien tauta paklausīgi dosies uz partiju rīkoto urnu talku un ar savu dalību šajā vēlēšanu farsā izteiks valdošajam režīmam savu atbalstu, NEKAS NEMAINĪSIES!

Atbildēt

jautājums

27.03.2018. 08:02

Vismazāk internātskolās tiek domāts par bērniem. Tā ir absolūta šo bērnu segregācija, tie ir geto.
Ja bērns ir jāizņem no ģimenes, tad Latvijā ir bērnu namu sistēma, bērnus ievieto tur-gulēt, ēst, pieskatīt vai audžu ģimenēs, bet jāiet viņiem ir tuvākajā parastajā skolā.
Pašlaik bērnus no bērnu nama aizsūta uz internātskolu otrā Latvijas galā. Respektīvi, viņi tiek mākslīgi šķirti no sabiedrības, no parastās dzīves. Kā tādi spitālīgie. un tad nu iznāk-mucā turēti, pa spundi baroti...
Bet arī šiem bērniem būs jābūt gataviem pieaugušo dzīvei, būs jāspēj iekļauties sabiedrībā.
Internātskola ir tas pats bērnu nams, tikai+atsevišķa skola. Un kāpēc vajag to atsevišķo skolu?

Atbildēt

fakts

27.03.2018. 06:00

Tādi radījumi kā raksta autore ir jātur vismaz pāris kilometru attālumā no internātskolām un skolām vispār!

Atbildēt

>20.48

27.03.2018. 04:13

visiem tiem nevajag vairoties,ja negrib paši audzināt savus visus tos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kādas internātskolas??????????? dzīvniekiem????????????

Atbildēt

johans

26.03.2018. 20:48

Lobotomētie sarkanie baroni,partorgi,komsorgi,kuriemsarkanās zvaigznes vietā implantēts $ un viņu audzēkņi-īsta cilvēknīdēju orda ar labējo jeb fašistisko orientāciju.Turies Latvija!

Atbildēt

aicinājums

26.03.2018. 20:39

Nebalsojiet ne par vienu šodienas partiju. Tās visas ved Latviju uz iznīcību!

Atbildēt

Tāds

26.03.2018. 20:27

Pilnīgi piekrītu, Vienotība atkal rullē, tā prot slaukt ar OIK naudu no tautas un tā tiek atdota miljonāriem, kā arī izglītības budžetu samazināt uz nabadzīgo, maznodrošināto rēķina, nu ja, viņu bērni laikam jau elitārās skolās staigā

Atbildēt

ciniķis

26.03.2018. 19:45

Alkatība rullē. Rauj ārā naudu no bāreņiem. Visu internātskolu uzturēšana gadā izmaksāja ap 3,5 miljoniem. OIK parazītiem uz nodokļu maksātāju rēķina tiek izmaksāti 250 miljoni ik gadu. No budžeta ik gadu nevajadzīgos iepirkumos tiek izzagti vēl vairāki simti miljoni. Bet IZM gribēja vēl ietaupīt uz bāreņiem. Par maz otkatiem un IZM ierēdņu prēmijām. Tagad varēs izmaksāt. Priecājieties dārgie! Un balsojiet par saimnieciskajiem ZZS, vienotību un pariešiem! Viņi to izkārtoja. Un izkārtos vēl! Nabagiem un neaizsargātajiem no kunģa pēdējo kumosu izraus, lai sev nodrošinātu zelta klozetpodu par nozagtu naudu uzceltā privātmājā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...