Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

skumjie šarikovi

14.04.2019. 14:40

žēl uz muļķiem skatīties

Atbildēt

hi hi hi

14.04.2019. 14:40

georga lentītes un krievijas karogs gan pieder baltgvardiem, kur tur šie veterāni ierakstās

Atbildēt

FANNIJA PIRMĀ

13.04.2019. 08:04

.....un ne tikai vairos, bet ŠO TO smirdīgu neitralizēs.....

Atbildēt

Vaira3000

11.04.2019. 16:41

»

Demokrātija

Ja līdz šim gribēju balsot par Ijabu, tad tagad tagad zinu - balsošu par Ušakovu


Ja līdz šim cieti klusu un neviens nezinaja ka esi dura, tad tagad zin visi

Atbildēt

Noziedznieku Kārli Ulmani slavē tikai plānprātiņi

10.04.2019. 18:31

NA ir mīzēju partija! Viņi flegmatiskā resnīša Raivja Dzintara vadībā stagnē! Labi, ka Saeimā netika Parāžnieks. Ceru, ka nākošajā Saeimā nebūs ne NA, ne Dzintara.
Smerdelis Raivis uzdirsa vecbiedriem brīdī, kad uz EP vēlēšanām sarakstā ielika pajoliņu Pūpolu.
Savukārt pateicoties Kultūras ministrei Melbārdei, kura atbild par mediju politiku - Latvijas informatīvā telpa ar katru dienu kļūst krieviskāka.
Un, pateicoties NA, valsts īpašumā esošā Citadeles banka tika atdota par sviestmaizi.

Atbildēt

7x tagad,uzreiz

10.04.2019. 16:40

»

Demokrātija

Ja līdz šim gribēju balsot par Ijabu, tad tagad tagad zinu - balsošu par Ušakovu


Balso par kādu smukāku.Ja ievēlēs,būs glamūra vai pat buduāra bildes.Ko tu par N.U.līkajām kājām!

Atbildēt

Oppa - pā

10.04.2019. 13:58

»

opā

Ja pat NA netaisīja tādu cirku, kā Pūce. Par spīti savam tēlam kā cīnītājiem ar krievu pūķi SC izskatā, NA tomēr saprata, ka kaut kādai mēra atstādināšanai ir maza jēga, pat ja tas ir Ušakovs, ja netiek atlaista RD kopumā un nenotiek reāla politiskā cīņa ārkārtas RD vēlēšanās par varas pārņemšanu. Ja...


Vai lai ģimenes draudziņa Baibiņa un Co rīkotos savādāk pret saviem ģimenes dragiem?

Piemēru nevajag meklēt: Ināru Mūrnieci (NA) Saeimas prezidija vadībā ievēlēja ar SAskaņas balsīm. Vai nepietiek!

Atbildēt

Vai tu zini

10.04.2019. 13:54

Ka Vienotība, Kārlis Šadurskis vienā gadā skolu jautājumā izdarīja Latvijas labā vairāk, ka nacionalboļševiki no NA izdarīja 30 gados.

Vērtē nu, cik vērtīga ir šī "latviski prokomunistiskā" partija? Pasaki, ko viņi, atrodoties pie varas 30 gadus, ir izdarījuši Latvijas labā? Saskaņa un NA nodarbojas vienīgi ar valsts šķelšanu.

Salīdzini "Rīgas Satiksmi"ar Maksātnespējas administrāciju un sapratīsi, ar ko šis organizācijas nodarbojas.

Boņuks teiktu - zagļi, zagļi, zagļi!

Atbildēt

NA - murgs, ne partija

10.04.2019. 13:45

https://www.pietiek.com/raksti/nacionala_apvieniba_visu_laiku_pus_kremla_taure,_tikai_neviens_to_negrib_redzet
Nacionālā apvienība visu laiku pūš Kremļa taurē, tikai neviens to negrib redzēt
Ervīns Klusais
27.01.2019.
Komentāri (48)
LASI UN SAPRATĪSI, kas ir kas. Saskaņa un TB/LNNK/VL/NA ir jāaizliedz kā kaitīgas valstij partijas.

Atbildēt

Finks

10.04.2019. 13:21

»

Žulis

Ja pirms Saeimas vēlēšanu farsa latviešus dzen pie urnām ar brēcieniem "Krievi nāk!", tad pirms Eiropas parlamenta vēlēšanu farsa ir nolemts izmantot lozungu " Neļausim Ušakovam nokļūt ES parlamentā!" Un ļautiņi skries un balsos par tādiem klauniem, blēžiem un noderīgajiem kretīniem, kam ir latviski...


Partiju un it īpaši daudzpartiju sistēmas, vienmēr ir vērstas uz kolektīvu valsts izzagšanu, ja nevar svešus apzagt, tad izzog paši savu. To veicot caur dubultpilsoņiem vai citādi svešiem pilsoņiem. Visu partiju pamatā ir alkatīgu un varas kāru ļaužu blices, kuri arī visvieglāk padodas kontrolei un ietekmei ar naudu, tātad ar cionistu bezmaksas (sadrukā cik vajag) darba instrumentu.

Atbildēt

Demokrātija

10.04.2019. 10:19

Ja līdz šim gribēju balsot par Ijabu, tad tagad tagad zinu - balsošu par Ušakovu

Atbildēt

Pilsonis

10.04.2019. 08:52

Kangaru režīma padauza

Atbildēt

Žulis

10.04.2019. 07:24

Ja pirms Saeimas vēlēšanu farsa latviešus dzen pie urnām ar brēcieniem "Krievi nāk!", tad pirms Eiropas parlamenta vēlēšanu farsa ir nolemts izmantot lozungu " Neļausim Ušakovam nokļūt ES parlamentā!" Un ļautiņi skries un balsos par tādiem klauniem, blēžiem un noderīgajiem kretīniem, kam ir latviski uzvārdi. Un zinām taču, ka NEVIENS no izvirzītajiem kandidātiem tajā ES parlamentā negatavojas aizstāvēt latviešu tautas un Latvijas valsts intereses. Tad kāda jēga tajā vēlēšanu farsā piedalīties?! Nekādas! Piedaloties, mēs tikai apkaunojam sevi.

Atbildēt

dīvānsirdis

09.04.2019. 19:12

Labs var būt tikai manis darītais.

Atbildēt

gliemežpārvads

09.04.2019. 19:11

Ja N.U. savīkšies uz EP,tad "mi za Ņilušku" viņu ievēlēs tik un tā.Nav ko velti izrakstīties.Tāpat nav ko lemt kādu nozīmi tiem EP deputātiem.Ja nu algas skauž.Mēs varētu izcelties ar rekordzemu dalību-balso tikai paši interesenti.

Atbildēt

opā

09.04.2019. 18:25

Ja pat NA netaisīja tādu cirku, kā Pūce. Par spīti savam tēlam kā cīnītājiem ar krievu pūķi SC izskatā, NA tomēr saprata, ka kaut kādai mēra atstādināšanai ir maza jēga, pat ja tas ir Ušakovs, ja netiek atlaista RD kopumā un nenotiek reāla politiskā cīņa ārkārtas RD vēlēšanās par varas pārņemšanu. Ja nebūtu Gerhards uz promiešanu iesniedzis to priekšlikumu atlaist RD, tad Ušakovu neviens neatstādinātu. Bet tā kā priekšlikums bija, bet to pieņemt pašreizējā koalīcija ne visai gribēja, tad vajadzēja kaut ko vietā piedāvāt.

Atbildēt

elementāra psiholoģija

09.04.2019. 17:37

nekas īpašs jau nebija, tikai uzgāza ūdeni uz "Saskaņas" dzirnavām. Tā tas mēdz notikt, ja zilonis iesprūk trauku veikalā.

Atbildēt

09.04.2019. 17:36

»

A.P.

Kārtējais latviešu izdzimteņa nelietīgais izdalījums nacionālā naida garā, pie reizes savā iedzimtajā stulbumā neaptverot, ka pats ir atmaskojis latviešu varas noziedzību, ja jau "Rīgas domē tika pieļauta ilgstoša, sistemātiska un bezkaunīga likumu pārkāpšana". Ilgstoši u.tml. to varēja pieļaut tikai...


Izskatās, ka A. Priedītis atkal un diemžēl ir iebarots ar viņa sievas žīdietes, kura neieredz latviešus, menstruālajām asinīm. Jo A. P. ir pilnīgi traks un viņa atkarība no "asinsnaida pret latviešiem" ir viņa diagnoze. Ir pierādīts, ka Eiropā 70 procentiem ebreju ir psihiskas novirzes, A. Priedīša sieva, ebrejiete, redzams nav izņēmums. Varbūt kāds var iebarot A. P. ar Rinkeviča spermu? Tad A. P. mīlēs ne tikai latviešus, bet arī pašu Kārli Streipu! Abi, nudien, izskatās pavisam sapisīgs pāris!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

09.04.2019. 17:34

Ušakova atstādināšana pēc būtības neko nemaina..Tīrs Pūces un Att/Par PR gājiens.
Viss notikušais ir, kā senās pasakās, kur briesmīgajam pūķim nocirstās galvas vietā uzaug divas jaunas..
Un vēl briesmīgākas un nepatīkamākas par nocirsto galvu.

Atbildēt

Hmm

09.04.2019. 17:33

Pat Fanijai Pusgoldai arī nebūtu skaidrs pēc kādiem kritērijiem NA izvēlas jaunus aizliegumus. Vienus izvēlas, citus tikpat nozīmīgus kā Georga lentītes ignorē.

Te daudz nav jāpapūlas, lai kritērijus saskatītu - vienmēr tiek pietaupīti jauni aizliegumi, kurus izspēlē kārtējā spekulatīvā politiskā šova vajadzībām. Tas pierāda, ka NA viemēr ir rīkojusies tikai un vienīgi savas partijas, nevis latviešu tautas, interesēs un rīkojusies īsti žīdiskā garā.

Atbildēt

K

09.04.2019. 17:03

Prievītes kaklā un ausekli pie krūtīm? Uz mani necerat!

Atbildēt

izvēlas kārtējās prioritātes dažādiem aizliegumiem

09.04.2019. 16:52

precizējums: izvēlas kārtējās prioritātes dažādiem noziegumiem

Atbildēt

A.P.

09.04.2019. 16:30

Kārtējais latviešu izdzimteņa nelietīgais izdalījums nacionālā naida garā, pie reizes savā iedzimtajā stulbumā neaptverot, ka pats ir atmaskojis latviešu varas noziedzību, ja jau "Rīgas domē tika pieļauta ilgstoša, sistemātiska un bezkaunīga likumu pārkāpšana". Ilgstoši u.tml. to varēja pieļaut tikai tādi paši mēsli- latviešu organizētās noziedzības noziedznieki, kuri Latviju ir pārvērtuši par smirdīgu noziegumu placdarmu. Latvijas fundamentālās nevērtības autori ir latvieši, un tagad nevienam neizdosies uzvelt vainu citiem par neprasmi pārvaldīt valsti un nespēju tautas attīstībā panākt pat visniecīgāko progresu. Kretīns ar izteiktu kretīna seju nav nekāds varonis, bet tāds pats noziedznieks kā visi citi varas aizgaldos. Smieklīgi ir kretīnu pasniegt kā lāčplēsi cūku aizgaldā.

Atbildēt

Vinters

09.04.2019. 16:11

Raksta autore ir vainu naiva vai mele, šis risinājums( Darbs ES, imunitāte,cietēja tēls) ir ušakovam viss izdevīgākais risinājums no visiem....kā tas iespējams, ka pūce iedod ušakovam to ko ušakovs gribēja, bet pūce sodīts ušakovu:D tā tas nenotiek

Atbildēt

lauķis

09.04.2019. 16:04

Neatbalsti ļaunumu!Neej,nebalso,un atturi draugu no tā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Puņķu valdība

FotoMēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem. Turklāt tie veidojušies ne jau akūta deguna dobuma jeb Ministru kabineta gļotādas iekaisuma dēļ. Tā ir jau hroniska saslimšana, kuru kaut kādu iemeslu dēļ dakterim rādīt negribam. Tēlojam bezkompromisa cīņu attiecībā uz visiem un jebkuru, tikai ne attiecībā uz savu - Brīvības ielas ķermeni.
Lasīt visu...

6

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

FotoZāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu zāļu novērtēšanā un reģistrēšanā.
Lasīt visu...

21

Smiekli nevietā

FotoPirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai smagi jautājumi, uz kuriem atbildot esmu sagatavojis jaunus video un rakstveida materiālus.
Lasīt visu...

21

Dzirkstele

FotoMaz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem, uzrunāja bijušās Padomju Savienības valstis, sakot - mēs varam! Mēs spējam nostumt malā padomju nomenklatūru un atbrīvoties no viņu virsvadības. Ja mums tas izdevās – arī jūs to spējat!
Lasīt visu...

12

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

FotoKristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība, taču šoreiz īstuma elpu Lieldienu sveicienam piešķir apņēmība atjaunot kristīgās Eiropas simbolu – Parīzes Dievmātes katedrāli. Piepeši tas ir ļoti svarīgi franču tautai un daudziem cilvēkiem visā pasaulē, arī Latvijā.
Lasīt visu...

21

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

FotoLatvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas valstīm. Turklāt, neskatoties uz būtisko izrāvienu 2018.gadā, Latvijas atpalicība šajā jomā ar katru gadu pieaug, liecina Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas (SIFFA) apkopotie dati par inovatīvo zāļu pieejamību Baltijas valstīs 2018.gadā.
Lasīt visu...

21

Nacionālais suicīds

Foto2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam Levitam Valsts prezidenta amatā. Kandidatūra Valsts prezidenta amatam koalīcijai būs jāiesniedz maija sākumā Saeimas prezidijam. Visticamāk, opozīcijas partijas līdz maija sākumam nāks klajā ar savu redzējumu par labākajiem augstā amata kandidātiem. "No koalīcijas partijām ir izvirzīts viens kandidāts, vairāk nav. Es neredzu nevienu iemeslu, kāpēc Levita kungam nevarētu būt Saeimas vairākuma atbalsta," pēc sadarbības sanāksmes paziņoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....

Foto

PAR izdarīja to, ko nespēja NA: EP priekšvēlēšanu partiju cīņas/veļas mazgāšana ir sākusies

Pēdējo dienu laikā redzams, ka partijas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām aktivizē savas priekšvēlēšanu...

Foto

Nenosūtīta atklātā vēstule Arkādijam Suharenko

Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētāj Arkādij Suharenko! Rakstu Jums atklātu vēstuli, aicinot darīt visu iespējamo, lai neļautu Levita kungam...

Foto

Vējoņa miesassargi invalīdu stāvvietu neaizņēma

Sadarbībā ar arValsts prezidenta drošības dienestu Valsts prezidenta vizītes dienā  šī gada 5. aprīlī tika organizētas stāvvietas pie Carnikavas novada domes...

Foto

Privatizācijas aģentūra vēlas turpināt bezatbildīgi šķiest nodokļu maksātāju naudu, aicinu Ekonomikas ministriju izvērtēt aģentūras vadības rīcību

Paziņojot par savu ieceri lūgt Augstākās tiesas rīcības sēdē tiesnešu...

Foto

Varbūt pienācis laiks likt izšķērdētājiem maksāt?

To, ka uzņēmējs Kirovs Lipmans sūdzas par valsts iestāžu attieksmi konkrētā lietā, bet valsts iestāde – Privatizācijas aģentūra Ministru kabineta...

Foto

Īsi par jauno valdību un tās stutēm

Kartona Jurašs Saeimā ir JKP sektantu prāta nabadzības apliecinājumus, bet smagos noziegumos apsūdzētais Jurašs - Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāra...

Foto

Hipotēze par globālas parādības cēloni

Šajā esejā vēlos iepazīstināt ar hipotēzi par globālas parādības cēloni. Virsraksts varēja būt savādāks. Virsrakstā iederas vārdi – “Modernā obsesija jeb...

Foto

Atpakaļ deviņdesmitajos, rindā pēc desas pie „Olainfarm”

Šajā rakstā vēlos paust savu kā mazākuma akcionāru pārstāvja viedokli par notikumiem, kas norisinājās 1. aprīlī pie AS „Olainfarm”...

Foto

Kad politiķi un ierēdņi mēģina sava nesaimnieciskuma dēļ radušos zaudējumus piedzīt no uzņēmējiem

Šodien, 2019. gada 3. aprīlī Rīgas apgabaltiesa pilnībā noraidīja Privatizācijas aģentūras prasību pret...

Foto

Ir nopietnas problēmas ar Laimas slimības novēlotu diagnosticēšanu un nekorektas ārstēšanas vai neārstēšanas sekām

Laimas slimības slimnieku biedrības viedoklis par 2019.gada 27.marta Latvijas Infektologu un Hepatologu...

Foto

Nejaukais metējs Artuss Kaimiņš aizmirsis visas manas veltes un labos darbus

Metējs laikam atkal ir uzkāpis uz korķa, met un cenšas jokot. Laikam metienā būs aizmirsis,...

Foto

Kas vēl ir atkarīgs no Meroni?

1. Valsts drošības dienesti atzīst, ka Meroni ir apdraudējums Latvijas valstij, tādēļ ar Meroni saistītai kompānijai aizliedz iegādāties Radio SWH....

Foto

Kā neapzinīgajām „nepareizajām” influencerēm kļūt „pareizākām” un apzinīgākām - abonējiet pareizo žurnālu un rakstiet par pareizajām lietām

Pirms nedēļas sociālajos tīklos publicēju ierakstu par Latvijas “influenceriem”....

Foto

Par Īvānu un pašiem

Šodien daudz manu sekotāju trako par Daiņa Īvāna rakstu avīzē "Cīņa" pirms gadiem 30, kas piespēlēja sociālismam un PSRS*. Lai būtu....

Foto

Šodiena bieži atklāj pagātni

Gadās, ka nākotne ir nenovēršama, it kā kāda augstāka spēka nolemta. Nav neviena, kas spētu to apturēt. Cilvēki un notikumi virzās līdzīgi...

Foto

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi. Cilvēki, kuriem nacionālās pašapziņas un nacionālo interešu jēdziens šķiet kaut kas svešs. Būdami politikā,...

Foto

Mūsu esības antipodi

Latviešu tautas esību tagad nosaka antipodi – divas diametrāli pretējas dzīves izpausmes. Par katru no šīm izpausmēm ir emocionāli vingra atziņa. Par vienu...

Foto

Atklāta vēstule Kariņa valdībai: lūdzam apturēt ekoloģiskās sistēmas iznīcināšanu

Biedrība “Aleju aizsardzība” un dabas draugi Latvijā lūdz Jūs kļūt par pirmo valdību Latvijā, kura izveido ekoloģisko...

Foto

Čekas „stukaču” kartiņu sāga turpinās

Savdabīgi, ka pēdējās nedēļas laikā ir atklājies fakts, ka nav publiskotas visas „čekas” kartītes. Medijos raksta, ka vēl ir aptuveni 447...

Foto

Moceklis Nils veic gājienu ar bandinieku: EP priekšvēlēšanu kampaņa ir sākusies

Līdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikuši divi mēneši, un ir interesanti vērot, kā notiek “Saskaņas” līdera...

Foto

Aicinām piketā pie Saeimas piedalīties ikvienu, kuru neapmierina stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā

Aicinām piedalīties piketā pie Saeimas trešdien, 27.martā plkst. 8.30 – 10.30 ikvienu, kuru...

Foto

Prātojums par raibiem laikiem

Prātoju par raibiem laikiem, gluži vai negaidīti uzkritušiem. Jutos pilnībā apradis ap mūsu sabiedrības mierīgo, bet neizbēgamo virzību uz arvien jauniem atklātības...

Foto

Kur tad palika šie „riski nacionālajai drošībai”?

Jau vairākus mēnešus Latvijas sabiedrībai ir pieejams daļējs tā saucamo čekas maisu saturs, un atgādināšu – „kartītes” apskatei ir...

Foto

Jaunās pamatšķiras un to sekmes

Aizvadītais XX gadsimts ir ievērojams ar kardinālu sabiedrības pārveidošanos. Zinātnes valodā sabiedrības pārveidošanos dēvē par sociālo transformāciju. XX gadsimtā būtiski izmainījās...

Foto

No visiem kaktiem lien ārā mošķi, kas vēlas mūsdienu Latviju padarīt par totalitāru zemi

Vai tiešām LTV izlems, kurš drīkst nomāt telpas, vadoties pēc tā, kāds...

Foto

Izglītības ministrija ir ļoti ieinteresēta aprobežotas nācijas radīšanā

Tas, ka katrs cenšas paķert to, kas nav piesiets vai ir slikti piesiets, zināms jau sen. Pēdējā laika...

Foto

Kamēr Jānis Sārts guļ uz NATO lauriem, Kremlis plūc augļus informācijas kaujas laukā

Jau kādu laiku atpakaļ līdztekus tādiem jau zināmiem formulējumiem kā bruņots konflikts un...

Foto

Augsti godātajam Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim - par pedagogu darba samaksas pieauguma grafika izpildi

Informējam, ka Ministru kabineta (turpmāk - MK) atbalstītajā un Saeimai iesniegtajā...

Foto

Atvērtās sabiedrības nacionālās īpatnības

Atvērtās sabiedrības idejas Latvijā kļuva populāras 80. gadu beigās. Daudzi no mums uzzināja, ka pretstatā atvērtai sabiedrībai pastāv arī slēgtā sabiedrība, kuru...

Foto

Par tikumu, bērnu drošību, fizisko un garīgo veselību: iesniegums Ilgai Šuplinskai, izglītības un zinātnes ministrei

Baudām aizvien lielāku materiālo labklājību. Tomēr vērojumi viena cilvēka mūža garumā...

Foto

Dieva dāvana, svētuma deficīts un algas

Acīmredzot latviešu tautas dzīvē kā Dieva dāvanu nākas uztvert neilgo padomju periodu. XX gs. 70.gados latviešu kultūras attīstībā tika sasniegta...

Foto

Kas mūsdienu politiķiem liek vairīties no leģionāriem?

Arī šogad pie Mātes Latvijas atnāks sirmie leģionāri. Varbūt kādam rokās būs necils ziedu pušķītis, cits iztiks bez tā....

Foto

Nu sajuka vienā katlā jums tie Aivaru Skrindu īpašumi un viņu sievas...

Raksta Jums korumpētākais un mafiozākais Valsts meža dienesta organizētā grupējuma šūniņas – Daugavpils nodaļas...

Foto

Valsts meža dienests: apgalvojumi par „mežziņu mafiju” ir abstrakti, pie mums viss labākajā kārtībā

Anda Krēsliņa (attēlā) vadītā Valsts meža dienesta iekšējās kontroles sistēma strādā lieliski,...

Foto

Vitālijs Reinbahs Augstākajā tiesā atkārtoti uzvar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

12. martā juridisko pierādījumu trūkuma dēļ ar Augstākās tiesas lēmumu tika izbeigta tiesvedība saistībā ar Rīgas...

Foto

Zagļiem un teroristiem nav nacionalitātes

Kremlis reiz cerēja, ka ar Imantas betona bloku namu pagalmā uzaugušā naivā Nila palīdzību tam izdosies pārņemt varu un kontroli Rīgā...