Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Puuku un puucu peetnieks

26.04.2019. 20:48

»

Skumjais Bruņinieks

Ušakova atstādināšana pēc būtības neko nemaina..Tīrs Pūces un Att/Par PR gājiens


puucveidiigo aferistu meerkis - nomainiit puuku galvas uz puuces galvaam, jo OIK otkati driiz var izsikst!

Atbildēt

skumjie šarikovi

14.04.2019. 14:40

žēl uz muļķiem skatīties

Atbildēt

hi hi hi

14.04.2019. 14:40

georga lentītes un krievijas karogs gan pieder baltgvardiem, kur tur šie veterāni ierakstās

Atbildēt

FANNIJA PIRMĀ

13.04.2019. 08:04

.....un ne tikai vairos, bet ŠO TO smirdīgu neitralizēs.....

Atbildēt

Vaira3000

11.04.2019. 16:41

»

Demokrātija

Ja līdz šim gribēju balsot par Ijabu, tad tagad tagad zinu - balsošu par Ušakovu


Ja līdz šim cieti klusu un neviens nezinaja ka esi dura, tad tagad zin visi

Atbildēt

Noziedznieku Kārli Ulmani slavē tikai plānprātiņi

10.04.2019. 18:31

NA ir mīzēju partija! Viņi flegmatiskā resnīša Raivja Dzintara vadībā stagnē! Labi, ka Saeimā netika Parāžnieks. Ceru, ka nākošajā Saeimā nebūs ne NA, ne Dzintara.
Smerdelis Raivis uzdirsa vecbiedriem brīdī, kad uz EP vēlēšanām sarakstā ielika pajoliņu Pūpolu.
Savukārt pateicoties Kultūras ministrei Melbārdei, kura atbild par mediju politiku - Latvijas informatīvā telpa ar katru dienu kļūst krieviskāka.
Un, pateicoties NA, valsts īpašumā esošā Citadeles banka tika atdota par sviestmaizi.

Atbildēt

7x tagad,uzreiz

10.04.2019. 16:40

»

Demokrātija

Ja līdz šim gribēju balsot par Ijabu, tad tagad tagad zinu - balsošu par Ušakovu


Balso par kādu smukāku.Ja ievēlēs,būs glamūra vai pat buduāra bildes.Ko tu par N.U.līkajām kājām!

Atbildēt

Oppa - pā

10.04.2019. 13:58

»

opā

Ja pat NA netaisīja tādu cirku, kā Pūce. Par spīti savam tēlam kā cīnītājiem ar krievu pūķi SC izskatā, NA tomēr saprata, ka kaut kādai mēra atstādināšanai ir maza jēga, pat ja tas ir Ušakovs, ja netiek atlaista RD kopumā un nenotiek reāla politiskā cīņa ārkārtas RD vēlēšanās par varas pārņemšanu. Ja...


Vai lai ģimenes draudziņa Baibiņa un Co rīkotos savādāk pret saviem ģimenes dragiem?

Piemēru nevajag meklēt: Ināru Mūrnieci (NA) Saeimas prezidija vadībā ievēlēja ar SAskaņas balsīm. Vai nepietiek!

Atbildēt

Vai tu zini

10.04.2019. 13:54

Ka Vienotība, Kārlis Šadurskis vienā gadā skolu jautājumā izdarīja Latvijas labā vairāk, ka nacionalboļševiki no NA izdarīja 30 gados.

Vērtē nu, cik vērtīga ir šī "latviski prokomunistiskā" partija? Pasaki, ko viņi, atrodoties pie varas 30 gadus, ir izdarījuši Latvijas labā? Saskaņa un NA nodarbojas vienīgi ar valsts šķelšanu.

Salīdzini "Rīgas Satiksmi"ar Maksātnespējas administrāciju un sapratīsi, ar ko šis organizācijas nodarbojas.

Boņuks teiktu - zagļi, zagļi, zagļi!

Atbildēt

NA - murgs, ne partija

10.04.2019. 13:45

https://www.pietiek.com/raksti/nacionala_apvieniba_visu_laiku_pus_kremla_taure,_tikai_neviens_to_negrib_redzet
Nacionālā apvienība visu laiku pūš Kremļa taurē, tikai neviens to negrib redzēt
Ervīns Klusais
27.01.2019.
Komentāri (48)
LASI UN SAPRATĪSI, kas ir kas. Saskaņa un TB/LNNK/VL/NA ir jāaizliedz kā kaitīgas valstij partijas.

Atbildēt

Finks

10.04.2019. 13:21

»

Žulis

Ja pirms Saeimas vēlēšanu farsa latviešus dzen pie urnām ar brēcieniem "Krievi nāk!", tad pirms Eiropas parlamenta vēlēšanu farsa ir nolemts izmantot lozungu " Neļausim Ušakovam nokļūt ES parlamentā!" Un ļautiņi skries un balsos par tādiem klauniem, blēžiem un noderīgajiem kretīniem, kam ir latviski...


Partiju un it īpaši daudzpartiju sistēmas, vienmēr ir vērstas uz kolektīvu valsts izzagšanu, ja nevar svešus apzagt, tad izzog paši savu. To veicot caur dubultpilsoņiem vai citādi svešiem pilsoņiem. Visu partiju pamatā ir alkatīgu un varas kāru ļaužu blices, kuri arī visvieglāk padodas kontrolei un ietekmei ar naudu, tātad ar cionistu bezmaksas (sadrukā cik vajag) darba instrumentu.

Atbildēt

Demokrātija

10.04.2019. 10:19

Ja līdz šim gribēju balsot par Ijabu, tad tagad tagad zinu - balsošu par Ušakovu

Atbildēt

Pilsonis

10.04.2019. 08:52

Kangaru režīma padauza

Atbildēt

Žulis

10.04.2019. 07:24

Ja pirms Saeimas vēlēšanu farsa latviešus dzen pie urnām ar brēcieniem "Krievi nāk!", tad pirms Eiropas parlamenta vēlēšanu farsa ir nolemts izmantot lozungu " Neļausim Ušakovam nokļūt ES parlamentā!" Un ļautiņi skries un balsos par tādiem klauniem, blēžiem un noderīgajiem kretīniem, kam ir latviski uzvārdi. Un zinām taču, ka NEVIENS no izvirzītajiem kandidātiem tajā ES parlamentā negatavojas aizstāvēt latviešu tautas un Latvijas valsts intereses. Tad kāda jēga tajā vēlēšanu farsā piedalīties?! Nekādas! Piedaloties, mēs tikai apkaunojam sevi.

Atbildēt

dīvānsirdis

09.04.2019. 19:12

Labs var būt tikai manis darītais.

Atbildēt

gliemežpārvads

09.04.2019. 19:11

Ja N.U. savīkšies uz EP,tad "mi za Ņilušku" viņu ievēlēs tik un tā.Nav ko velti izrakstīties.Tāpat nav ko lemt kādu nozīmi tiem EP deputātiem.Ja nu algas skauž.Mēs varētu izcelties ar rekordzemu dalību-balso tikai paši interesenti.

Atbildēt

opā

09.04.2019. 18:25

Ja pat NA netaisīja tādu cirku, kā Pūce. Par spīti savam tēlam kā cīnītājiem ar krievu pūķi SC izskatā, NA tomēr saprata, ka kaut kādai mēra atstādināšanai ir maza jēga, pat ja tas ir Ušakovs, ja netiek atlaista RD kopumā un nenotiek reāla politiskā cīņa ārkārtas RD vēlēšanās par varas pārņemšanu. Ja nebūtu Gerhards uz promiešanu iesniedzis to priekšlikumu atlaist RD, tad Ušakovu neviens neatstādinātu. Bet tā kā priekšlikums bija, bet to pieņemt pašreizējā koalīcija ne visai gribēja, tad vajadzēja kaut ko vietā piedāvāt.

Atbildēt

elementāra psiholoģija

09.04.2019. 17:37

nekas īpašs jau nebija, tikai uzgāza ūdeni uz "Saskaņas" dzirnavām. Tā tas mēdz notikt, ja zilonis iesprūk trauku veikalā.

Atbildēt

09.04.2019. 17:36

»

A.P.

Kārtējais latviešu izdzimteņa nelietīgais izdalījums nacionālā naida garā, pie reizes savā iedzimtajā stulbumā neaptverot, ka pats ir atmaskojis latviešu varas noziedzību, ja jau "Rīgas domē tika pieļauta ilgstoša, sistemātiska un bezkaunīga likumu pārkāpšana". Ilgstoši u.tml. to varēja pieļaut tikai...


Izskatās, ka A. Priedītis atkal un diemžēl ir iebarots ar viņa sievas žīdietes, kura neieredz latviešus, menstruālajām asinīm. Jo A. P. ir pilnīgi traks un viņa atkarība no "asinsnaida pret latviešiem" ir viņa diagnoze. Ir pierādīts, ka Eiropā 70 procentiem ebreju ir psihiskas novirzes, A. Priedīša sieva, ebrejiete, redzams nav izņēmums. Varbūt kāds var iebarot A. P. ar Rinkeviča spermu? Tad A. P. mīlēs ne tikai latviešus, bet arī pašu Kārli Streipu! Abi, nudien, izskatās pavisam sapisīgs pāris!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

09.04.2019. 17:34

Ušakova atstādināšana pēc būtības neko nemaina..Tīrs Pūces un Att/Par PR gājiens.
Viss notikušais ir, kā senās pasakās, kur briesmīgajam pūķim nocirstās galvas vietā uzaug divas jaunas..
Un vēl briesmīgākas un nepatīkamākas par nocirsto galvu.

Atbildēt

Hmm

09.04.2019. 17:33

Pat Fanijai Pusgoldai arī nebūtu skaidrs pēc kādiem kritērijiem NA izvēlas jaunus aizliegumus. Vienus izvēlas, citus tikpat nozīmīgus kā Georga lentītes ignorē.

Te daudz nav jāpapūlas, lai kritērijus saskatītu - vienmēr tiek pietaupīti jauni aizliegumi, kurus izspēlē kārtējā spekulatīvā politiskā šova vajadzībām. Tas pierāda, ka NA viemēr ir rīkojusies tikai un vienīgi savas partijas, nevis latviešu tautas, interesēs un rīkojusies īsti žīdiskā garā.

Atbildēt

K

09.04.2019. 17:03

Prievītes kaklā un ausekli pie krūtīm? Uz mani necerat!

Atbildēt

izvēlas kārtējās prioritātes dažādiem aizliegumiem

09.04.2019. 16:52

precizējums: izvēlas kārtējās prioritātes dažādiem noziegumiem

Atbildēt

A.P.

09.04.2019. 16:30

Kārtējais latviešu izdzimteņa nelietīgais izdalījums nacionālā naida garā, pie reizes savā iedzimtajā stulbumā neaptverot, ka pats ir atmaskojis latviešu varas noziedzību, ja jau "Rīgas domē tika pieļauta ilgstoša, sistemātiska un bezkaunīga likumu pārkāpšana". Ilgstoši u.tml. to varēja pieļaut tikai tādi paši mēsli- latviešu organizētās noziedzības noziedznieki, kuri Latviju ir pārvērtuši par smirdīgu noziegumu placdarmu. Latvijas fundamentālās nevērtības autori ir latvieši, un tagad nevienam neizdosies uzvelt vainu citiem par neprasmi pārvaldīt valsti un nespēju tautas attīstībā panākt pat visniecīgāko progresu. Kretīns ar izteiktu kretīna seju nav nekāds varonis, bet tāds pats noziedznieks kā visi citi varas aizgaldos. Smieklīgi ir kretīnu pasniegt kā lāčplēsi cūku aizgaldā.

Atbildēt

Vinters

09.04.2019. 16:11

Raksta autore ir vainu naiva vai mele, šis risinājums( Darbs ES, imunitāte,cietēja tēls) ir ušakovam viss izdevīgākais risinājums no visiem....kā tas iespējams, ka pūce iedod ušakovam to ko ušakovs gribēja, bet pūce sodīts ušakovu:D tā tas nenotiek

Atbildēt

lauķis

09.04.2019. 16:04

Neatbalsti ļaunumu!Neej,nebalso,un atturi draugu no tā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...