Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fly

20.01.2022. 12:16

Ar ko Bordāns ir labāks par iepriekšējiem - par Fantomasu un Rabarberu Džo?

Atbildēt

Ir jācīnās pret dezinformāciju un meliem!

13.01.2022. 14:39

»

Skumjais Bruņinieks

Tiesu ekspertam...


Pirmkārt jācīnās ar tādiem mēsliem kā tu!

Atbildēt

To bratka:

12.01.2022. 16:49

Bordāna un Juraša banda visu tīra priekš sevis, bet ir viena lieta, bet to, ka tauta jau sapratusi, viņu dzīve ir gandrīz beigusies, un vēl vairāk bez pārtaisīšanas nevar mānīt tautu un tukšus vārdus ar solījumiem

Atbildēt

Хм

12.01.2022. 15:41

»

Skumjais Bruņinieks

Es visiem, kuriem interesē pasaules politika..kas notiek Ukrainā, Kazakstānā..kas notiek krievijā, kāda ir ASV un NATO loma..visiem iesaku klausīties Yuri Shvets video kanālus...


есть смысл слушать как минимум 2-3, с разными точками зрения, тогда можно составить примерную фактическую картину.
Слушать только одного - это просто выбирать того, чьи взгляды больше подходят собственным, как бы подтверждают их.

Atbildēt

bratka

12.01.2022. 15:10

Būsim taisnīgi pret Bordānu,Bordāns ir cīnītājs,vajadzēja vairāk patīrīt,un iztīrīt TM sistēmu,un netikai TM,arī pārejās tiesībsargājošās iestades,ar rotācijas kustību,korupciju nesamazinās.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.01.2022. 13:17

Es visiem, kuriem interesē pasaules politika..kas notiek Ukrainā, Kazakstānā..kas notiek krievijā, kāda ir ASV un NATO loma..visiem iesaku klausīties Yuri Shvets video kanālus.
Īpaši pēdējo - 114 - kur detalizēti, analītiski tiek izskaidrots, kas notika Kazakstanā, kas notiek Ukrainā un ASV, NATO,ES - krievijas sarunu pirmie rezultāti.
Kurš ir galvenais spēks kazakstānā ..Ķīna, nevis Krievija..
Par Krievijas fiasko pārrunās.
Tas viss tieši saistās ar mums, jo esam ES..esam NATO un ASV ir mūsu galvenais stratēģiskais partneris un Neatkarības garants.
Viss, ko dara ASV, ir mums ļoti svarīgi.
Par "feikiem" iesaku īpaši Yuei Shvets video Nr 114. klausīties no 30 min.
Tad viss būs skaidrs.
ps
Yuri Shvets ir īsta Putina nelaime...atmasko gan Kremļa ietekmes aģentus..gan visu Putina "gopņiku" politiku.
Augsakās raudzes pasaules analītiķis un eksperts.
kad visi teica, ka krievija savu karaspēku ievedusi Kazakstānā uz visiem laikiem, praktiski, okupējusi to.Yuri Shvets paziņoja, ka galvenais spēlētājs šaja valstī ir Ķīna..un putins bez ķīnas atļaujas neko tur neuzdrošināsies darīt.
Putins ir Ķīnas uzraugs kazakstanā..ar ODKB karavīriem apslāpēja tur revolūcija un drīz aizvāksies.
Un tas jau praktiski notiek..Putins ir kļuvis par Ķīnas grīdaslupatu dienvidāzijā..
Klausīsimies Yuri Svets un kļūsim gudrāki

Atbildēt

Хм

12.01.2022. 12:39

Nupat ..tagad uzmanīgi spicējiet ausis..nupat ASV lielākajā TV medijā NBC pa visu Ameriku un pasauli izskanēja ziņa(ASV, NATO - kRIEVIJAS pārrunu priekšvakarā).., ka ASV un NATO piekrita Krievijas ultimātam un ir gatava atvilkt NATO karaspēku no Austrumeiropas...!

Не хочу расстраивать, но так вполне и могло быть-кто-то слил секретные детали переговоров. Например, в карибском кризисе США убрали ракеты из Турции. Но об этом договорились громко сразу не говорить. Дипломатия не всегда делается в белых перчатках. И мы не знаем точно, о чем и как договорились США и Россия.
И нельзя исключить, что например, Россия так и сказала-не загоняйте нас в угол. Иначе рейтинг у Путина упадет, придет неизвестно кто (нигде не сказано, что это будет обязательно друг НАТО и США). А кому хочется, чтобы в такой огромной стране с ядерным оружием революции происходили. Но и США не могут себе позволить громко сказать "Ок, уберем войска", потому что мир решит-США прогнулись. Поэтому могут и так договориться "Россия делает небольшие учения, и потом после окончания учений уводит все войска". А США постепенно убирают лишний контингент, что-то оставив. Ну так в мире принято, что не все решшения можно говорить громко и открыто.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.01.2022. 10:17

Piebilde
" feiki nav tikai Ziemeļkorejā.." nevajaga pārprast.
Protams, pati valsts Ziemeļkoreja ir viens liels "feiks" un melu imperija.
Es biju domājis teikt..ka Ziemeļkorejas valdība pilnībā kontrolē mediju telpu un tur tādi feiki, žurnālistu, mediju uzpirkšana nav iespējami.
Diktatoriskiem režīmiem..tādam, kā Krievija..mediju uzpirkšana ir viens no viņu ieročiem.
Interesants fakts..pēc Sadama Huseina režīma gāšanas un visu viņa aktīvu pārzināšanas, atklājās, ka liela daļa Eiropas un pat visas pasaules mediji bija šī diktatora nopirkti un uzpirkti..
Krievijas un Lemberga sistēmas, kas valdījusi ir mūsu valstī visus šos 30 gadus, intereses ir cieši saistītas.
Un tāpēc Putins, cik ir viņa spēkos, palīdzēs mūsu oligarhiem.
Ar to ir jārēķinās.

Atbildēt

paardomas

12.01.2022. 10:09

»

Skumjais Bruņinieks

Tiesu ekspertam...


"Šis "feiks" izskanēja no NBC !!!"
Tas nav feiks,tas ir Overtona logu princips.Aitas pamazām tiek pieradinātas pie šīs domas.

Atbildēt

Alla

12.01.2022. 10:09

Kāpēc pret B.un J nav uzsakts kriminālprocess pār 500000 eur kukuli, kas bija jādara uzreiz pēc izskanējošas informācijas Bild.

Atbildēt

Holms

12.01.2022. 09:56

Pjordāns diskreditē Tiesīblietu ministra amatu.
Pjordāns rada kaitējumu valstij.
Pjordāna dienas amatā ir skaitītas.
Pjordāna partija nākamajās vēlēšanās izkritīs kā veca sēta, un Pjordāns varēs iet slaucīt ielas.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.01.2022. 09:55

»

Tiesu eksperts

Tā varētu rakstīt tikai Krautmanis, dzeltenā "inde" - NRA, kas necieš nekādu tiesiskumu, korumpantu tīrīšanu, oligarhu nomenklatūras un vienkārši nomenklatūras maiņu, kuru jau "sastrādājuši"- izveidojuši savas varas stiprināšanai pēc aiziešanas gadījuma opozīcijā, tas ir , kliedz par "nāves briesmām...


Tiesu ekspertam.
Perfekti!
Ar faktiem, dokumentiem, likumiem un patiesajiem skaitļiem vajaga cīnīties pret meliem, apmelojumiem un melno PR.
Tā vajaga biežāk..uz katru feiku uzreiz jāizstāsta patiesība..citādi es te viens pats pret Lemberga sistēmas vējdzirnavām..
Tā turpināt!
PS
Pie reizes gribu atgriezties pie nesenā "feika", kas bija nopublicēts vācu medijā "Bild"..
Latvānis - parastais uzreiz iegaudojās .."..pat redzamā ārzemju medijā..utt.."
Tie ".. redzamie ārzemju mediji.." un to žurnālisti ir Kremļa sen nopirkti, uzpirkti un piejaucēti.
Nupat ..tagad uzmanīgi spicējiet ausis..nupat ASV lielākajā TV medijā NBC pa visu Ameriku un pasauli izskanēja ziņa(ASV, NATO - kRIEVIJAS pārrunu priekšvakarā).., ka ASV un NATO piekrita Krievijas ultimātam un ir gatava atvilkt NATO karaspēku no Austrumeiropas...!
Šis "feiks" izskanēja no NBC !!!
Pēc tam ASV administracijas pārstāvis un pat sekretārs Blinkins bija spiesti taisīt "brīfingu" un noraidīt, noliegt to visu.
Bez šaubām, tas bija vajadzīgs Kremlim, lai izdarītu spiedienu uz ASV un pasaules sabiedrisko domu..
Un ko brīnīties par vācu Bild "feikiem", kur vācu prese un pat kancleri ir sen Kremļa nopirkti ar visām parpalām.
Par mūsu Latviju vispār varam nerunāt..te ir katastrofa, kremlis sen visu ir sakārtojis.
Pirms kāda laika viens krievu oligarhs - miljardieris Ļebedevs(tagad Kremļa "opālā") nopirka Londonas lielāko avīzi un izdalīja uz ielas, metro to par velti.
Nav šaubu, ka tur bija pilns ar kremļa "feikiem"..
Par "feikiem" nav ko brīnīties, ir jāprot atšķirt graudus no pelavām..."feiki" nav tikai..ziniet kur..? - Ziemeļkorejā!
Par Jūsu izglītošanu Pietiek. com rūpējos es, savu spēku robežās un, ceru. turpmāk tādi "tiesu elsperti" labā nozīmē, kas ar faktiem un cipariem atspēkos lemberga un Kremļa troļļu ofensīvu.
Pirms vēlēšanām JKP tas ir pat obligāti jādara..nevar paļauties uz elektorāta viedumu..
JKP jābūt aktīvākai..Pietiek. com, patīk tas vai nepatīk JKP, lasa ļoti daudz potenciālo vēlētāju.
Ja gribiet vēl skaļāk..teikšu - Pietiek. com pat lasa zem segas ar lukturīti(kad neviens neredz) Ēlerte, Levits un visa Vienotība.
Ir jācīnās pret dezinformāciju un meliem!

Atbildēt

Nu

12.01.2022. 06:14

»

Tiesu eksperts

Tā varētu rakstīt tikai Krautmanis, dzeltenā "inde" - NRA, kas necieš nekādu tiesiskumu, korumpantu tīrīšanu, oligarhu nomenklatūras un vienkārši nomenklatūras maiņu, kuru jau "sastrādājuši"- izveidojuši savas varas stiprināšanai pēc aiziešanas gadījuma opozīcijā, tas ir , kliedz par "nāves briesmām...


Vienu nomenklatūru nomaina ar savu nomenklatūru, cik es saprotu pēc raksta izkasīšanas, tad lva piedirstā tiesu sistēma ar borģeļjankas nonākšanu tās prežgalā ir kļuvusi vēl piedirstāka. Manas domas.

Atbildēt

Tiesu eksperts

12.01.2022. 00:02

Tā varētu rakstīt tikai Krautmanis, dzeltenā "inde" - NRA, kas necieš nekādu tiesiskumu, korumpantu tīrīšanu, oligarhu nomenklatūras un vienkārši nomenklatūras maiņu, kuru jau "sastrādājuši"- izveidojuši savas varas stiprināšanai pēc aiziešanas gadījuma opozīcijā, tas ir , kliedz par "nāves briesmām" vecās, čekistiski-komunistiskās koalīcijas gvardes nomenklatūrai, lai tā dzīvotu un taisītu korupcijas iepirkumus uz mūžu. Lasi aplamības kalngalu :"...tieši L. Medina un R. Kronbergs bija tie, kuri spēja noturēt Tieslietu ministriju attiecīgā līmenī un viņiem nereti bija atšķirīgi viedokļi ar J. Bordānu". Precīzi: daudzi, vairāki NA ministra Dzintara Rasnača prettiesiskie likumi par īpašumu kadastrālo vērtēšanu, kuru paaugstināja ap 10 reizes jau 2008.gadā vērtēšanu un zemes zem daudzīvokļu mājām padarīja par apmēramn 300 000 cilvēku nepanesamu nastu par zemes pleķa zem mājās "piespiedu" nomu. Dzintars Rasnačs bija tas, kurš parakstīja nomenklatūras -Kronberga un Mediņas, sagatavotos visus pret īpašniekiem vērstos tipa OIK maksājumus darījumos ar īpašumiem - 2 % nodoklis valsts nodeva pie īpašuma pārdošanas, pie maksājumiem notāram par dokumentu kopiju izdrukāšanu, tajā ierakstot vienīgi citu vārdu un citu cenu un maksa ragā simtiem EUR, maksa zemesgrāmatai, nomas maksa par zemi zem mājas, nepanesamais īpašuma nodoklis u.c., ko gatavoja un virzīja tieši Raivis Kronbergs un sodītā, kā te kāds jau ziņoja, Laila Mediņa. Un Pietiek "lasītājs" raksta pareizi, ka Raivis Kronbergs un Laila Mediņa bija tie, kuri visus šos pasūtījumus no "zemes baroniem" noturēja un virzīja, kas bija NA un Maksātnespējas administrācijas advokātu- zemes īpašnieku vēlmes un kuri bija tie (Laila un Raivis), kuri spēja noturēt Tieslietu ministriju " attiecīgā līmenī" (lasi: korupcijas un interešu konflikta līmenī?)

Šis te " Pietiek lasītājs" stipri norūpējies - ko šis Jānis Bordāns iedomājies, kas viņam deva tiesības "tīrīt" mūsu uz mūžu iecelto nomenklatūru vai vienkārši mainīt? Policejiska valsts kārtība?! Jau vienreiz padzinām Jāni Bordānu no TM ministra amata, kad viņš aizskāra mūsu Maksātnespējas administrācijas varoņu amatus, kad bija tikai sacerējies tos sakārtot, lai taisa mazāk rebes. Var gadīties, ka Jānis Bordāns ir kļuvis drošāks un stiprāks, šoreiz viņu NA un Co par tautas interešu aizstāvību nepadzīs no ministra amata?! Knābāt jau sāk. Viņam pārmet, neļauj darīt neko tādu, ko uzskata par vajadzīgu. Tomēr J. B. izdevās novirzīt uz Saeimu un pieņemt likumu par zemes nomas maksu 4 %, par ko nobažījušies "zemes baroni" . Viņš virza arī nosacījumus par kadastrālās vērtības maiņu vai nekustamā īpašuma maksājumu atvieglotiem noteikumiem, par ko saņem baigos uzbrukumus, viņam mēģina to visu torpedēt neļaujot to darīt, ko, iespējams, to neļauj vecā nomenklatūras gvarde. To ir jātīra un jādzen projām ar sū ... ainu koku. Šeit Pietiek. com un citur ir rakstīts ļoti daudz, ka šī "gvarde" sagatavoja un nosūtīja uz Saeimu "piespiedu" nomas zemes zem dzīvojamām mājām izpirkuma likumu, ko Saeima jau pieņēma un valsts prezidents to izsludināja. Pietiek.co.m rakstos bija publikācijas, ka tas ir OIK nr. 2, jo likt maksāt "zemes baroniem" par dažu metru zemes izpirkumu katram dzīvoklim vairākus tūkstošus, bet visai mājai - simtiem tūkstošus., bet kopā par visu likumu - ap 200 - 300 miljonu.

Ne velti "zemes baroni" nobažījušies, ka likums par piespiedu nomas zemes izpirkumu nedarbosies, zemi nepirks, jo " sliktais " Jānis Bordāns nomas maksu uztaisīja 4 % - labāk, lētāk būs zemi nomāt, nekā pirkt.

Par to ka Raivis Kronbergs, Laila Mediņa un Co nomenklatūra kopā ar partijas NA ministru Dzintaru Rasnaču sataisīja daudz asaru un rūpju nekustamo īpašumu darījumu maksājumos, ne velti atkal tiek taisīti uzbrukumi Jānim Bordānam. Viņam uzbrūk pat tāpat vien, it ka nemanot, it kā garām ejot, viņu apsaukājot un izsakot riebeklības.

Ceru, ka normālā sabiedrības daļa sapratīs, ka uzbrukumus viņam taisa ne tikai " troļļi", bet visådi citādi nelabvēļi un korumpanti, kuriem reformas, kārtība un tiesiskums valstī ir kā velnam krusts.

Un te oligarhijas un korupcijas sardzē stāv lemberģiādes elementi, arī ar NRA kalpu rakstiem.

ESIET MODRI!

Atbildēt

tu dumš vai izliecies?

11.01.2022. 23:09

»

versija

Bordānss ir Kremlim "noderīgs idiots" - tik daudz mēslu Latvijas valstij sadarīt


Kāds sakars āmurikāņu buferzonai muļķuzemei ar Kremli?

Atbildēt

vienkārši

11.01.2022. 23:04

»

Elementāri

Bezprincipu tiesiskums


Beztiesiskums principiāls.

Atbildēt

Sara

11.01.2022. 23:03

»

jaajaa

..."tieši L. Medina un R. Kronbergs bija tie, kuri spēja noturēt Tieslietu ministriju attiecīgā līmenī"...par kuru laiku iet runa ?...kad Bordāns vēl nebija TM ?...kaut nu tas "līmenis" neatgrieztos nekad...un par Tiesu administrāciju autors ir piemirsis...pilnīgākais sviests rakstelis...


Beidzot es nopelnīju 92 USD stundā. Ir pienācis laiks veikt dažas darbības, un arī jūs varat tai pievienoties. Tas ir vienkāršs, veltīts un viegls veids, kā kļūt bagātam. Pēc trim nedēļām jūs vēlētos, lai jūs būtu sākuši šodien. Vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē.
VEIKSMI… 𝐖­­­­𝐰­­­­𝐰­­­­.­­­­𝐄­­­­𝐚­­­­𝐫­­­­𝐧­­­­𝐂­­­­­­­­­­­­𝐚­­­­𝐬­­­­𝐡­­­­𝟏­­­­.𝐜­­­­𝐨­­­­𝐦

Atbildēt

jaajaa

11.01.2022. 21:57

..."tieši L. Medina un R. Kronbergs bija tie, kuri spēja noturēt Tieslietu ministriju attiecīgā līmenī"...par kuru laiku iet runa ?...kad Bordāns vēl nebija TM ?...kaut nu tas "līmenis" neatgrieztos nekad...un par Tiesu administrāciju autors ir piemirsis...pilnīgākais sviests rakstelis...:)

Atbildēt

Rosinājums par viltus ziņu izplatīšanas kriminālatbildības noņemšanu

11.01.2022. 21:46

ir labs. Safabricētās krimināllietas izbeidzamas. Vārda un viedokļu brīvība.

Zidnekļu cīņas burkā par amatiem vienmēr ir bijušas, ir un būs! Un kas no tā? Kino vien.

Atbildēt

par L.Medinas kaitējumu

11.01.2022. 21:29

L. Medina savas nolaidības nodarīja Latvijas valstij vairāku miljonu kaitējumu sagrieztā Swembalt kuģa lietā, tiesa atzina viņas vainu - pilnas avīzes bija par to - met nu Medina augstā amatā.

Netīras birokrātiskas spēles.

Atbildēt

Elementāri

11.01.2022. 20:18

Bezprincipu tiesiskums

Atbildēt

Varbūt ir vērts atcerēties?

11.01.2022. 18:55

»

Andris

Par citiem nezinu, bet Spure jau nu gan tur sēdēja ne pa tēmu, savu jomu nepārzināja un čakarēja cietumu sistēmu! Žēl, ka neviens nepacēla, kā viņa tur vispār nokļuva un kādi ir viņas pieņemtie lēmumi


Bordāns protams nav zvaigzne, taču viņš pirmais sāka tīrīt NA pārvaldīto ministriju, no netīrajiem, korompētajiem tiesu izpildītājiem. Ka arī viņa ministrijā, tāpat kā pārējās, ir nevajadzīgu, nejēgu ierēdņu balasts, taču nav noslēpums.

Atbildēt

Noziedzīgā sistēma

11.01.2022. 17:25

Izskatās, ka bordelis visus noziedzniekus un nejēgas tieslietu sistēmā ir savācis zem sevis. Narkomāni, dzērāji un noziedznieki prokuratūrā un tiesā var turpināt gavilēt - dzert, šņaukt un drātēt šļuškas !

Atbildēt

Andris

11.01.2022. 17:12

Par citiem nezinu, bet Spure jau nu gan tur sēdēja ne pa tēmu, savu jomu nepārzināja un čakarēja cietumu sistēmu! Žēl, ka neviens nepacēla, kā viņa tur vispār nokļuva un kādi ir viņas pieņemtie lēmumi!

Atbildēt

he he he

11.01.2022. 16:23

Neesmu sajūsmā par Bordānu , viņš daudz ko ir pieļāvis ,par ko , mainoties varai , būs jāatbild.
Bet konkrētā raksta autors velk deķi uz citu pusi , jo viltus ziņas pie mūsu demokrātijas ,bieži vien ir patiesība... , kura daudziem parazītiem kož acēs!

Atbildēt

Dans

11.01.2022. 16:15

Kremli tādi atkritumi, kā Bordāns neinteresē! Zaglēns ir un paliek zaglēns. Gan jau pienāks brīdis, kad šim švaukstam būs jāatbild.

Atbildēt

Gulags

11.01.2022. 16:13

Katrs tieslietu ministrs pa lembergam. Nu nē, tad līdz pastardienai netiksim galā.

Atbildēt

versija

11.01.2022. 16:11

Bordānss ir Kremlim "noderīgs idiots" - tik daudz mēslu Latvijas valstij sadarīt!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....